• Τελευταία Posts στο Forum

    Lefteris_X

    Μικρά νέα και rumors για το PS5 all-in-one Thread

    Καλημέρα. (πριν κάποιο καιρό είχα ποστάρει λεπτομερή σπεκς)

    Στα πολύ γρήγορα (γιατί πρέπει να φύγω για νοσοκομεία) :
    σε
    Μου

    Lefteris_X Today, 10:08 Go to last post
    drifterx

    Μικρά νέα και rumors για το PS5 all-in-one Thread

    Τις τελευταίες μέρες γίνεται ένας ψιλοπανικούλης για το ps5 pro και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του.

    https://gamerant.com/ps5-pro-console...ecs-leak-news/

    drifterx Today, 08:48 Go to last post
    PDS

    PlayStation VR2 - Virtual Reality Headset

    To bloomberg και συγκεκριμενα ο Takashi που εγραψε το συγκεκριμενο αρθρο, το εχει πεθάνει ήδη 2-3 φορές (το psvr2).
    Ευχομαι και αυτήν την φορα να

    PDS Today, 03:14 Go to last post
    Lefteris_X

    PlayStation VR2 - Virtual Reality Headset

    Το αναμενόμενο, που το περίμενα δηλαδή: η Σονυ σταμάτησε την παραγωγή του PSVR2...

    Lefteris_X Yesterday, 23:34 Go to last post
    obione

    Final Fantasy VII Rebirth

    Τέλειο , αυτό ακριβώς που θέλω .
    Ενα μήνα έτσι να ασχοληθώ και να απορροφηθώ στον κόσμο του .
    θα το αρχίσω σήμερα το βράδυ .
    Δεν έχω

    obione Yesterday, 23:31 Go to last post
    Valkyre

    Final Fantasy VII Rebirth

    ^^ Καλοπαιχτο

    Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι στις 86 ωρες παιχνιδιου στο chapter 10..

    Εχει πεσει σιγουρα πολυ δουλεια και θελω

    Valkyre Yesterday, 11:55 Go to last post
  • Αρχικη RSS Feed

    Author Avatar by Published on 10-12-2019 09:35
    Article Preview



    PS4 Pro, AOC CQ32G1, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, games και πολλά ακόμη δώρα!

    Το Game of the Year, ο μεγαλύτερος ελληνικός διαγωνισμός βράβευσης gaming εταιρειών, διεξάγεται φέτος για 11η χρονιά.
    Από το 2009 όταν και ξεκινήσαμε να βραβεύουμε game developers και να μοιράζουμε δώρα σε εσάς που ψηφίζετε δεν περιμέναμε ότι θα είχαμε τέτοια ανταπόκριση. Φέτος τα δώρα είναι περισσότερα από ποτέ κι αυτό είναι μόνο ένα μικρό δείγμα για να σας ευχαριστήσουμε για την υποστήριξή σας.



    Ψηφίστε το καλύτερο παιχνίδι της χρονιάς και το καλύτερο ελληνικό παιχνίδι της χρονιάς και κερδίστε το PS4 Pro, την πανίσχυρη οθόνη AOC CQ32G1, 32", το Xiaomi Redmi Note 8 Pro, την Mortal Kombat 11 Collector's Edition και δεκάδες games!

    Το Game of the Year 2019 διεξάγεται από το GameWorld.gr σε συνεργασία με το PS4Forums.gr. Μπορείτε να ψηφίσετε σε όποιο από τα δύο forums επιθυμείτε.
    ...
    Author Avatar by Published on 01-11-2019 10:11
    1. Categories:
    2. Reviews
    Article Preview

    Από την 1η στιγμή που ανακοινώθηκε ότι ο Kojima θα έφτιαχνε νέο παιχνίδι, και μάλιστα αποκλειστικό για το PS4 , το hype χτύπησε κόκκινο. Όχι άδικα θα έλεγα, ο Hideo Kojima είναι από τους πλέον επιτυχημένους δημιουργούς παιχνιδιών, και χαρακτηρίζεται από τελειομανία και εργασιομανία. Όμως όπως θα αναλύσω στην συνέχεια, δυστυχώς και οι καλύτεροι από εμάς, ενίοτε κάνουν και κάποια λάθη.
    ...
    Author Avatar by Published on 24-10-2019 23:43
    1. Categories:
    2. Reviews
    Article Preview

    Ξεκινώντας θα σας πάω χρόνια πίσω, στα χρόνια της εφηβείας μου όπου απέκτησα και την πρώτη κονσόλα της Sony με την οποία ο ιαπωνικός κολοσσός έκανε εντυπωσιακή είσοδο στην βιομηχανία των videogames καθώς μας πρόσφερε αρκετούς αξέχαστους τίτλους και αμέτρητες ώρες ψυχαγωγίας. Την κονσόλα μου τότε συνόδευε ...
    Author Avatar by Published on 08-10-2019 17:09
    1. Categories:
    2. Reviews
    Article Preview

    Από τους δημιουργούς του Entwined, έρχεται το Concrete Genie, ένα ακόμα ιδιαίτερο παιχνίδι για την κονσόλα της Sony. Μετά από πολλά χρόνια σε ανάπτυξη, το Concrete Genie καταπιάνεται με το bullying, τις αιτίες και τις συνέπειες του και επιχειρεί να σας βάλει στον κόσμο του μέσω της ζωγραφικής.
    ...
    Author Avatar by Published on 08-10-2019 00:29
    1. Categories:
    2. Reviews
    Article Preview

    Κατά καιρούς έχουμε αισθανθεί την ανάγκη να αναζητήσουμε μια επιλογή ενός παιχνιδιού που να υποστηρίζει παραπάνω από έναν παίκτες για τοπικό παιχνίδι εφόσον η επιλογή για διαδικτυακό παιχνίδι υποστηρίζεται σχεδόν από την πλειοψηφία των τίτλων που κυκλοφορούν. Τα τελευταία χρόνια η Sony επιχειρεί να ...
    Author Avatar by Published on 06-09-2019 01:18
    1. Categories:
    2. Reviews
    Article Preview

    Για ένα μεγάλο διάστημα η Supermassive Games καταπιάστηκε με την ανάπτυξη αποκλειστικών παιχνιδιών για το PSVR, ώσπου πριν από ένα χρόνο το στούντιο βρήκε στέγη στην Bandai Namco για να ανακοινώσει ακόμα μια διαδραστική περιπέτεια τρόμου μετά το Until Dawn, μόνο που αυτή την φορά έχει να κάνει με μια ...
    Author Avatar by Published on 18-06-2019 00:59
    1. Categories:
    2. Playstation 4 News,
    3. Reviews
    Article Preview

    Η Milestone για ακόμα μια χρονιά μας προσφέρει έναν τίτλο που συγκεντρώνει τα βλέμματα όλων των οπαδών του δίκυκλου μηχανοκίνητου αθλητισμού και αυτό γιατί εδώ και αρκετά χρόνια η εταιρία αυτή κατέχει τα αποκλειστικά δικαιώματα της δημοφιλέστερης διοργάνωσης μοτοσυκλετών. Πρόκειται για το Moto GP η ...

    Page 6 of 15 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  • Πιο Δημοφιλή

  • Διαφημίσεις

  • Συνεργασιες

  • Social Media