PDA

View Full Version : Πρόβλημα με update του FIFA 08...Help!



gergeo
16-10-2007, 17:03
gia se olous...symera nikiasa to fifa08 kai ekei pou epaiza mia xara..eipa na valw na dokimasw to online..otan piga na mpw mou eipe oti eprepe na kanw anavathmisi(4 arxeia)..afou teleiwse(se 5 lepta)..mou eipe na patisw to ps kai na vgw..apo ekeini tin wra den mporw na mpw me tipota sto paixnidi kai leei oti parousiastike provlima kai den mporei na xekinisei...

ti na kanw?:please2:ti ftaiei?

NIKOS
16-10-2007, 17:04
re paidia...gyrisa apo th douleia k evala na paiksw fifa
fortonei kanonika k paw strhn epilogi online k vrike kati updates kta ekane download.
meta mou zitise na kanei restart to game...pataw to ps button, kanw quit game...ola kala
pw na ksanapmpw sto game na paiksw...vgenei to logo playstation 3...
k tpt...me ksanavgazei sthn arxikh othoni k grafei: an error occured during the start operation (80010009)
svinw to ps ...to ksananavw, vazw to game pali ta idia (kai gia na sas prolavw...nai evala alla games k paizoun kanonikotata)

ti egine????

NIKOS
16-10-2007, 17:12
lol
to idio grapsame thn iia wra, mno pou egw to ekana post sto texnika themata
vasika kereis ti ekana?piga sta save k esvisa to download pou ekana k mpainei kanonika. alla pali zitaei thn idia pipa gia na paikseis online
ara ftaiei h ea sayto
ypomonh... :)

ProEvo
16-10-2007, 17:13
Δύο άτομα το ίδιο πρόβλημα,ε? κάποια μλκια με τα updates θα έγινε.

NonBorn
16-10-2007, 17:18
Πάμε στο save data utility ή εκεί που σώζει το fifa τα αρχεία στο σκληρό (όχι τα save data μας) και κάνουμε delete το update που μόλις κατεβάσατε... Αυτό θα λύσει το πρόβλημα... Προς το παρόν μην ξανακάνετε το update γιατί απ' ότι φαίνεται δημιουργεί προβλήματα με το παιχνίδι. Αυτά προς το παρόν... Ελπίζω να βοηθήσει....

NIKOS
16-10-2007, 17:21
ayto ekana k eipa ... :)
alla online de mporeis na paikseis...
apla pazeis monos sou ! :)

WolfRathmA
16-10-2007, 18:27
Standar μλκια της EA... θα το διορθωση και ελπιζουμε να βγει καποια επισημη ανακοινωση.

ALEO
16-10-2007, 19:14
kathe triti kanoun tous servers to mesimeri katharismo kai tous klinoun gia ligo min anisihite 14:00 ora pacifik twra ti wra einai se mas den ksero ,etihes stin wra file
p.s egrapsa grigora me greekglish

NIKOS
29-10-2007, 00:55
paidia , to fifa pali de mou paizei...molis vgazei to logo playstation 3 ...meta mou leei error...ti egine???