PDA

View Full Version : 1o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERCARS PS3FORUMS.GR



Pages : [1] 2

kyrtzo
23-02-2011, 22:01
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERCARS PS3FORUMS.GR
ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΙ:
590 PERFORMANCE POINTS

UPDATE

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 26/04/2011 ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΩΡΑ 9:30 ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΑΓΩΝΑ ΣTO MONAKO ΓΙΑ 23 ΓΥΡΟΥΣ. ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ ΣΤΙΣ 10.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑhttp://img847.imageshack.us/img847/2633/supercarcel.jpg

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣhttp://img854.imageshack.us/img854/2633/supercarcel.jpg

ΠΙΣΤΕΣ (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)
1. SUZUKA CIRCUIT ~ 1.58.000 ~ 19lapshttp://img6.imageshack.us/img6/2682/race1suzukachamp2.jpg
2. DEEP FOREST RACEWAY ~ 1.10.000 ~ 27lapshttp://img715.imageshack.us/img715/6260/race2deepforestchamp2.jpg
3. AUTODROMIO NAZIONALE MONZA ~ 1.41.000 ~ 22lapshttp://img84.imageshack.us/img84/5530/race3monzachamp2.jpg
4. SPECIAL STAGE ROUTE 5 ~ 1.20.000 ~ 25lapshttp://img691.imageshack.us/img691/7002/race4ss5champ2.jpg ***** ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΕΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ Ο EXTACY !!!
5. ROME CIRCUIT ~ 1.05.000 ~ 29lapshttp://img51.imageshack.us/img51/7782/race5romechamp2.jpg
6. FUGI SPEEDWAY F ~ 1.34.000 ~ 23lapshttp://img14.imageshack.us/img14/3277/race6fujichamp2.jpg
7. TRIAL MOUNTAIN ~ 1.20.000 ~ 25lapshttp://img811.imageshack.us/img811/6852/race7trialmountainchamp.jpg
8. COTE D' AZUR (MONAKO) ~ 1.33.000 ~ 23laps
9. GRAND VALEY SPEEDWAY ~ 1.46.000 ~ 21laps
10. NURBURGRING GP/F ~ 1.54.000 ~ 20laps
11. TOKYO R246 ~ 1.39.000 ~ 22laps
12. ROAD RACE DAYTONA ~ 1.42.000 ~ 22laps

ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ RACING ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ή RACING MODIFICATIONS ή CONCEPT CARS

ΣΥΣΤΗΜΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ : 1-10Π, 2-8Π, 3-6Π 4-5Π, 5-4Π, 6-3Π, 7-2Π, 8-1Π.
Προσοχη!!! Οι αγωνες ειναι 12 αλλα στο πρωταθλημα θα μετρησουν μονο οι 10. Ετσι οποιος δεν θα μπορει καποια δευτερα δεν θα μενει πισω στο πρωταθλημα, σε περιπτωση που καποιος κανει και τους 12 αγωνες θα αφαιρεθουν τα 2 χειροτερα αποτελεσματα απο την τελικη βαθμολογια.

Οι συμμετοχές εχουν κλεισει για να έχουμε αγώνες χωρίς πολύ lag.
Οι αγώνες θα γίνονται κάθε Δευτέρα βράδυ στις 10 περίπου ( 1 αγώνας την ημέρα) όπου για περίπου 30 λεπτά θα μπορούν όλοι να κάνουν προθέρμανση και να σημειώνουν χρόνους για μια καλύτερη θέση εκκίνησης. Θα κάνουμε 30 λεπτα αγωνα ωστε να ειναι απαραιτητο ενα τουλαχιστον pit stop.
Επιλογή εκκίνησης: Ο καλύτερος πρώτος.

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΜΑΛΑΚΑ
ΩΘΗΣΗ: ΟΧΙ
ΠΟΙΝΗ: ΙΣΧΥΡΗ
ΠΡΟΣΦΥΣΗ: ΧΑΜΗΛΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΒΛΑΒΗ: ΚΑΜΙΑ


Συμμετοχές
1. otakon61078-----------------PAGANI ZONDA C12S '00
2. Trialamp----------------------LAMPORGHINI GALLARDO LP-560-4
3. Extacy156--------------------McLAREN F1 '94
4. odytsak------------------------FERRARI 458 ITALIA '09
5. CantoMR2--------------------FERRARI 430 SCUDERIA '07
6. Cobradrama-------------------LAMPORGHINI GALLARDO LP-560-4
7. STI_GR-----------------------TOMMYKAIRA ZZII
8. Greecegt_Madthan----------SALEEN S7 '02
9. Vstav130908-----------------MINES NISSAN SKYLINE R34 GT-R
10. Trelokomio------------------LAMPORGHINI LP-670
11.GiannisLazy------------------BMW M3 GTR '03
12.Dinos161079----------------AUDI R8
13.Vagelis1981------------------McLAREN F1 '94
14.F1_stk-------------------------FERRARI 458 ITALIA '09
15.George13gr-------------------
16.Bbatist------------------------FERRARI 430 SCUDERIA '07

Νεες συμμετοχες δεν θα δεχτω εκτος αν προκειται να αποσυρθουν καποια απο τα παραπανω παιδια και αυτο ειναι κατι που θα το αποφασισουμε ολοι μαζι.

Οι αγωνες θα πρεπει να ειναι σωστοι απο καθε αποψη, γιαυτο ο καθενας θα πρεπει να αναλαβει τις ευθυνες του για την σωστη διεξαγωγη των αγωνων. Στην πιστα δεν ειμαστε μονοι μας οποτε ο σεβασμος στους αντιπαλους ειναι το λιγοτερο που θα πρεπει να εχουμε.

ΠΡΟΣΟΧΗ
Δεν επιτρεπονται ποστ με παραπονα, κοντρες και γκρινιες. Το forum θα πρεπει να μεινει καθαρο απο τετοιες βλακειες, δεν ειναι υποχρεωμενος κανενας mod να ασχολειτε με εμας και δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να δωσει δικαιωμα να μας κανουν παρατηρηση. Οποιος εχει οποιοδηποτε παραπονο ή να αναφερει κατι σχετικα με τον αγωνα (αδικιες, χτυπηματα, κακη αγωνιστικη συμπεριφορα) θα στελνει σε εμενα P.M. εντος 24 ωρων ενημερωνοντας για το περιστατικο και τον γυρο που εγινε ωστε να το δω εγω στο replay, μετα το περας του 24ωρου δεν θα λαμβανονται υποψιν τα παραπονα.
Θα επαναλαβω απαγορευετε να γινει ποστ με παραπονα εδω στο forum. Σε καθε περιστατικο ξεχωριστα που θα επιβεβαιωνετε η αδικια θα υπαρχει ποινη 10 δευτερολεπτων στο τελικο αποτελεσμα του αγωνα ή μιας θεσης αν δεν προλαβει να περασει τον τερματισμο ωστε να παρει χρονο.

vstav130908
24-02-2011, 00:02
Άντε πάμε δυνατά και σε αυτο το πρωτάθλημα καλή επιτυχία

dsgeo7
24-02-2011, 00:21
Και ποιός ο λόγος που κοινοποιείται στο forum το συγκεκριμένο πρωτάθλημα εφόσον δεν μπορεί να δήλωσει κάποιος συμμετοχή,το οποίο απευθύνεται σ'ένα κλείστο κύκλο παιχτών??

STI_GR
24-02-2011, 09:20
Και ποιός ο λόγος που κοινοποιείται στο forum το συγκεκριμένο πρωτάθλημα εφόσον δεν μπορεί να δήλωσει κάποιος συμμετοχή,το οποίο απευθύνεται σ'ένα κλείστο κύκλο παιχτών??

γιαυτο!!




Νεες συμμετοχες δεν θα δεχτω εκτος αν προκειται να αποσυρθουν καποια απο τα παραπανω παιδια


και γιατι ολοι οι αγωνιζομενοι ειναι μελη του φορουμ.

vagelis e11 turbo
24-02-2011, 12:35
αν υπαρξη αδεια θεση θα ηθελα να την παρω εγω!
επιλαχων δλδ!

Dinos
24-02-2011, 14:25
Eτσι ετσι παμε γερα.Οσο αφορα το αυτοκινητο εγω δηλωνω απο τωρα οτι στο grid θα με βλεπετε με ενα ασημι AUDI R8.

kyrtzo
24-02-2011, 18:17
Για να μην υπαρχουν παρερμηνειες οσο αφορα τους κανονες τις πιστες τους γυρους κτλ τιποτα δεν ειναι ακομα τελικο ολα ειναι προς συζητηση, ολοι μαζι θα αποφασισουμε στο τεστ της δευτερας, πρεπει ομως να κανουμε και αλλες δοκιμες γιαυτο οποιος μπορει να μπαινει καθε βραδυ και να μας βρισκει στην αιθουσα του cobra ή του madthan οπως καναμε χθες για τεστ.

Και σημερα και αυριο το βραδυ εγω θα ειμαι μεσα για δοκιμες.

Βαγγελη εσυ μπορεις να εισαι οποτε θελεις στο πρωταθλημα δεν χρειαζετε να με ρωτας αρκει να παιζεις και στους αγωνες, να σου θυμισω κανουμε race οχι drag!!! χε χε

Τελος αν και δεν χρειαζετε να απαντησω απλα θα αναφερω οτι οσοι συμμετεχουν στο πρωταθλημα ειναι ενεργα μελη του forum που συμμετειχαν ενεργα στο προηγουμενο πρωταθλημα ηταν απολυτα σωστοι απεναντι σε μενα και στους υπολοιπους και ηθελαν να παρουν μερος και στο επομενο. Πολλα απο τα παιδια (cobra madthan sti) οργανωσαν πριν απο 3 χρονια time trials στο GT5 Prologue εδω στο forum και εγω προσωπικα εχω οργανωσει 7 πρωταθληματα στο NBA 2K τα 3 τελευταια χρονια οποτε νομιζω οτι εχουμε καθε δικαιωμα να κανουμε ενα ακομα πρωταθλημα.
Ολη η προσπαθεια ειναι προσωπικη χωρις οφελος και χωρις κανενα επαθλο και δεν νομιζω να απαγορευσε κανεις να δημιουργηθουν 10 τετοια πρωταθληματα για οποιον θελει για ολα τα μελη του forum, εγω ενα μπορω και ενα κανω μακαρι να μπορουσαμε να καναμε πρωταθλημα 30 ατομων αλλα δεν γινετε.
Αν οι mod πιστευουν οτι κανω κατι λαθος ειμαι εδω για να το ακουσω.

vagelis e11 turbo
24-02-2011, 18:39
Βαγγελη εσυ μπορεις να εισαι οποτε θελεις στο πρωταθλημα δεν χρειαζετε να με ρωτας αρκει να παιζεις και στους αγωνες

http://img812.imageshack.us/img812/807/16037817.jpg (http://img812.imageshack.us/i/16037817.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

α να χαθης....με συγκινησες.



να σου θυμισω κανουμε race οχι drag!!! χε χε


μου την λες τωρα???????:c055gfe::c055gfe::c055gfe::c055gfe:

kyrtzo
24-02-2011, 23:02
Κατα 99% αποφασισα οτι θα τρεξω με ενα Πορτοκαλι McLaren MP4-12C, αν και δεν φαινετε να ειναι τοσο γρηγορο οσο μερικα αλλα, τρελενομαι να το οδηγαω.
Βεβαια μην κανετε ονειρα για πρωταθλημα αυτη την φορα δεν το χανω με τιποτα!!! Ακομα και αν στραβωσει κατι μετα τα μαθηματα που πηραμε ολοι απο τον κ. Μαρινακη :whistle::whistle::whistle: για το πως κερδιζονται τα πρωταθληματα ειναι ευκολο να το κερδισω.

giannislazy
24-02-2011, 23:27
Εγώ είμαι ανάμεσα σε μια 430 scuderia, μια gallardo και μια Enzo... Αν και πιο γρήγορος στην fuzi κατα μισό δευτερόλεπτο με την 430 Μάλλον θα με δείτε με μια ολολευκη Enzo.
Fear of the ghost...

maniakos
25-02-2011, 03:25
an yparxei kapoia thesi enimerwste me na symmetexo k ego mias k eimai diathesimos.......kali epityxia sta paidia

STI_GR
25-02-2011, 11:16
Βεβαια μην κανετε ονειρα για πρωταθλημα αυτη την φορα δεν το χανω με τιποτα!!!

θα πρεπει να περασεις πανω απο το......LFA μου!!!!

εχω δυο προτασεις οσο αφορα τις πιστες και τα laps.
θα ηθελα να μπουν πιστες που δεν τρεξαμε στο 1ο πρωτ/μα εκτος βεβαια απο καποιες που ειναι must οπως π.χ. monza & green hell{μπας και παρει ο Βαγγελης καμια νικη....:first:}
για τα laps εχω ξαναπει οτι πρεπει να ορισουμε ποσα χιλιομετρα θα διαρκει ο αγωνας να διαιρεσουμε το μηκος της καθε πιστας {οπως γινεται στην f1 που ειναι γυρω στα 200χλμ αν δεν κανω λαθος}, πιστευω οτι 80-100χλμ ειναι καλα γιατι μπορει να χρειαστουν ακομη και 2 pit-stop
οταν την δευτερα τρεξαμε στη μοντζα{5,7χλμ} και βαλαμε 15 γυρους καναμε 86χλμ με ενα πιτ στοπ. πιστευω ηταν καλα και αν λεγαμε να κανουμε ακομα 3 γυρους, να παμε δλδ στα 100χλμ συνολο, τοτε θα ηταν απαραιτητο και δευτερο.
αυτα απο μενα και σημερα δεν ξερω αν θα μπω για δοκιμη, μαλλον θα σπασω κανα σβερκο στο killzone....

cobradrama
25-02-2011, 13:07
Την Δευτέρα το βραδάκι θα τα μιλήσουμε όλα παιδιά!!!!!!!!

kyrtzo
25-02-2011, 19:11
Θελω να δω και αλλες πιστες γιατι η monza δεν ειναι κριτιριο, ειναι πολυ γρηγορη πιστα καναμε 15 γυρους σε 25 λεπτα 80 περιπου χιλιομετρα. Χωρις να ζοριζει πολυ τα λαστιχα με σωστη διαχειρηση μπορεις τερματισεις χωρις pitstop.
Σε πιο σφικτες πιστες αλλαζουν πολυ τα πραγματα, εγω θελω να μην παμε με τα χιλιομετρα αλλα με την διαρκεια του αγωνα, πιστευω οτι οι αγωνες πρεπει να διαρκουν γυρω στα 30 λεπτα οποτε πρεπει να διαιρεσουμε το χρονο ωστε να δουμε ποσους γυρους θα βαλουμε σε καθε πιστα.
Οι πιστες που εβαλα εχω πολλες καινουργιες αλλα ειμαι ανοιχτος στις προτασεις, πιστευω ομως οτι η suzuka, monza, fuji kai grand valey δεν αλλαζουν.

odytsak
25-02-2011, 19:15
Mήπως τους PP πρέπει να τους μειώσουμε λιγάκι?

Οσο πιο γρήγορα πηγαίνουν τα αυτοκίνητα,
τόσο πιο εύκολα γίνονται τα διάφορα ευτράπελα (εξόδοι, στούκες, προσπεράσεις σαν φαντάσματα κλπ)
και φυσικά οι παρεξηγήσεις.

Canto
25-02-2011, 19:27
Mπραβο στον Κυριακο και στα υπολοιπα παιδια για το προηγουμενο πρωταθλημα και για την οργανωση του νεου.

Βεβαια θα συμμετεχω και την Δευτερα θα δοκιμασω και τη συνδεση μου ξανα ωστε να μην εχω προβληματα οπως σε μερικους αγωνες στο 1ο πρωταθλημα που μου χαλασανε πολυ την διαθεση.Αν εχω ακομα προβλημα πολυ ευχαριστως να δωσω τη θεση στον Βαγγελακη(αρκει να σταματησει να κανει drag races :priest:) χεχε

Για οχημα δεν το εχω ψαξει καθολου ακομα,οποτε θα δουμε.

Καποιες ιδεες:
1) Oλοι να εχουμε μονο ενα αμαξι και να μην αλλαζουμε ανα αγωνα.(το εχει πει και ο Στελιος νομιζω)
2) Να προστεθει στις πιστες και το Μονακο(πολυ ενδιαφερον θα ειναι τα δοκιμαστικα αφου ειναι πιθανον να κρινουν και την εκβαση του αγωνα που σε συνδυασμο με τα pit stop θα ειναι πολυ αληθινο το αποτελεσμα και θα μοιαζει με κανονικο αγωνα F1).Θα ελεγα να μπει στη θεση της Daytona.
3)Προσωπικη αποψη αλλα θεωρω την Trial Mountain μια πολυ ενδιαφερον πιστα που θα μπορουσε να μπει στην θεση της Rome ή Tokyo που δεν εχουν ιδιαιτερες προκλησεις(πολλες ευθειες).

Οσον αφορα τα pp που ανεφερε και ο ody ,δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση,οτι αποφασισετε παιδια. :sombrero:

giannislazy
25-02-2011, 20:28
Κάτι προσωπικό...

Πολλά μπράβο στον Κυριάκο και στα υπόλοιπα παιδιά του πρωταθλήματος που μου κάνανε να ξαναασχοληθώ με το GT5...

Σκεφτόμουν σοβαρά να το δώσω το παιχνίδι καθώς είχα ήδη φτάσει εκεί που ήθελα με τους standar αγώνες (με τους αντοχής δεν αντέχω/προλαβαίνω να ασχοληθώ). Αλλά με το πρωτάθλημα αυτό είναι ένας πολύ καλός λόγος να κάνει κάτι κάποιος σοβαρά αλλά με πολύ πλάκα...
Ιδιαίτερη στιγμή στον τελευταίο αγώνα του πρωταθλήματος που κάποιο παιδί, δυστυχώς δεν ξέρω ποιος, άνοιξε το ραδιόφωνο του "αυτοκινήτου" του και ακουγόταν μάλλον Τερλέγκας. Πεθάναμε στο γέλιο...
Ήδη την τελευταία βδομάδα έχω δοκιμάσει 10 αυτοκίνητα και σκέφτομαι πως και τελευταίος να βγαίνω στο πρωτάθλημα αξίζει...
Άντε και αρχή...

Dinos
25-02-2011, 21:15
^^^ αφερφε τελευταίος αποκλείεται να βγεις στο εγγυωμαι εγώ.

STI_GR
26-02-2011, 09:18
3)Προσωπικη αποψη αλλα θεωρω την Trial Mountain μια πολυ ενδιαφερον πιστα

<33 η αγαπημενη μου...


Ιδιαίτερη στιγμή στον τελευταίο αγώνα του πρωταθλήματος που κάποιο παιδί, δυστυχώς δεν ξέρω ποιος, άνοιξε το ραδιόφωνο του "αυτοκινήτου" του και ακουγόταν μάλλον Τερλέγκας. Πεθάναμε στο γέλιο...


τον ξερω αυτον.... τον λενε Βασιλη ειναι ψηλο παιδι με μπε ματια και ξανθα μακρια μαλλια που ανεμιζουν....ειναι μορφη σε ολες τις μπουζουκλερι που οταν κανει εμφανιση φευγουν τοσα γαρυφαλλα που για να σκουπισουν την πιστα φερνουν CATERPILAR!!!!

giannislazy
26-02-2011, 10:16
Ας εκφράσω κι εγώ την άποψή μου για πίστες και ΡΡ...

Υπάρχουν σε γενικές γραμμές 2 ειδών πίστες. Οι κλειστές που ευνοούν τα πιο μικρά και ευέλικτα αυτοκίνητα και οι πιο ανοιχτές που απαιτούν καλύτερη τελική. Άποψή μου είναι να γίνει μια μίξη ώστε να μπορούν να γίνουν περισσότερες επιλογές αυτοκινήτων και όλοι στο τέλος να έχουν περίπου τις ίδιες δυνατότητες τουλάχιστον ως προς την επιλογή της πίστας... Οι πιο έμπειροι από μένα θα μπορούν να βοηθήσουν πιο πολύ.

Για τα ΡΡ όπου και να τα θέσουμε πιστεύω πως εάν δεν σεβόμαστε τον συναγωνιζόμενο δίπλα μας δεν θα παίζουν και μεγάλη διαφορά... Όλοι έχουμε γίνει λίγο πιο σοφοί από το προηγούμενο πρωτάθλημα οπότε δεν πιστεύω ότι θα γίνουν πολλά περίεργα... Εξάλλου σε ένα αγώνα 15-20 γύρων θα μπορόυμε να είμαστε πιο λογικοί περιμένοντας το οδηγικό λάθος του αντιπάλου που θα έρθει πιο ευκολά λόγω της μεγαλύτερης διάρκειας. Στο προηγούμενο έπρεπε να ρισκάρεις πιο πολύ καθώς 5 γύροι περνάνε γρήγορα...

Αυτά τίποτα άλλο...

kyrtzo
26-02-2011, 10:43
Μετα το καινουργιο update τα ελαστικα πλεον δεν υπολογιζονται στα PP αρα πρεπει να κατεβασουμε το οριο. Το σκεπτικο ειναι να μεινουμε κοντα στα εργοστασιακα αλογα οποτε το νεο οριο θα μπει στα 590ΡΡ και καλυτερα να μεινουμε σε αυτο για να μπορεσουμε να κανουμε δοκιμες.
Για τις πιστες θα αποφασισουμε την δευτερα ολοι μαζι στο τεστ.

Εχω καει στις δοκιμες και νομιζω οτι βρηκα καινουργιο ερωτα PAGANI ZONDA C12S '00

MAD-THAN
28-02-2011, 20:07
pedia mallon den 8a mporeso na bo simera.an sas prolavo kata tis 23:00 kalos.
ta leme!

kyrtzo
01-03-2011, 00:41
UPDATE
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 08/03/2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 9:00 ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΣΤΙΣ 9:30 ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGUE!!!! ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗΝ SUZUKA ΓΙΑ 19 ΓΥΡΟΥΣ.

Προσοχη!!! Οι αγωνες ειναι 12 αλλα στο πρωταθλημα θα μετρησουν μονο οι 10. Ετσι οποιος δεν θα μπορει καποια δευτερα δεν θα μενει πισω στο πρωταθλημα, σε περιπτωση που καποιος κανει και τους 12 αγωνες θα αφαιρεθουν τα 2 χειροτερα αποτελεσματα απο την τελικη βαθμολογια.

Μεχρι την Κυριακη το βραδυ ολα τα παιδια θα πρεπει να αποφασισουν και να επιλεξουν το αμαξι με το οποιο θα παρουν μερος στο πρωταθλημα, αλλαγες δεν θα μπορουν να γινουν μετα την Κυριακη. Θα περιμενω ποστ εδω στο forum απο ολους για να τα βαλω στην πρωτη σελιδα.

odytsak
01-03-2011, 00:54
Εγώ μ'αυτό που μπήκα σήμερα, το έχω και φουλ νικελωμένο και είναι τρέλα.:yes:

Ferrari 458 Italia '09

giannislazy
01-03-2011, 01:01
Κι εγώ τελικά με

Ferrari 430 Scuderia '07

για το χρώμα το ψάχνω... καλοδεχούμενες προτάσεις...

odytsak
01-03-2011, 01:08
Γιάννη θα σου στείλω αύριο ένα ασημί χρώμιο κι ένα χρυσαφί να τα δοκιμάσεις.

Αν δεν σου αρέσει κάτι από τα δύο πας στην καρακλασική επιλογή για Ferrari δηλαδή του κόκκινου της φωτιάς.

Παρεμπιπτόντως σε κάποια φάση σε πέταξα στα χώματα,
θεώρησέ το αγωνιστικό συμβάν γιατί είχες χάσει τα φρένα,
μάλλον λόγω ελαστικών που δεν έκανες pit stop
και είχα πάρει εσωτερική και χτυπήσαμε πόρτα με πόρτα.

giannislazy
01-03-2011, 01:14
Γιάννη θα σου στείλω αύριο ένα ασημί χρώμιο κι ένα χρυσαφί να τα δοκιμάσεις.

Αν δεν σου αρέσει κάτι από τα δύο πας στην καρακλασική επιλογή για Ferrari δηλαδή του κόκκινου της φωτιάς.

Παρεμπιπτόντως σε κάποια φάση σε πέταξα στα χώματα,
θεώρησέ το αγωνιστικό συμβάν γιατί είχες χάσει τα φρένα,
μάλλον λόγω ελαστικών που δεν έκανες pit stop
και είχα πάρει εσωτερική και χτυπήσαμε πόρτα με πόρτα.

1ον: Μου χρωστάς όχι μόνο Car wash αλλά και καθαριστήριο. Μέχρι και στις κάλτσες μπήκε το χώμα...

2ον: Θα τα δοκιμάσω να δώ πως φαίνονται. Έχω στείλε 2 χρυσά αν μπορείς...

Ευχαριστώ...

F1_STK
01-03-2011, 04:04
Το Monaco μεσα τελικα ε? Ηθελα να ξερω ποιος το προτεινε (εκτος απο εμενα :pound: )
Βαγγελη εσυ προτεινες σιγουρα την Special Route :priest:

(Κανονιστε να κατεβειτε ολοι σαν τον Φλωρινιωτη με τα χρωμια και να με βριζει ο otakon που δε θα μπορεσει να βρει ποιος ειναι ποιος :a050: )

STI_GR
01-03-2011, 09:37
βρε παλιολεζαντες με τα χρωμια!!! ψαχνω να το κανω αμμοβολη για να σας πηγαινω κοντρα....:k020:


:focus: σωστο αυτο με τους 10 αγωνες αλλα μηπως θα ηταν καλυτερα να μην κανει κανενας 12? δλδ αν καποιος κανει τους 10 πρωτους απλα στους δυο τελευταιους να μην εχει το δικαιωμα συμμετοχης.
δεν εχω αποφασισει ακομα με τι θα τρεξω ειμαι αναμεσα σε 3 αμαξια και μαλλον θα καω στις δοκιμες ολη την εβδομαδα μεχρι να αποφασισω...

vstav130908
01-03-2011, 12:10
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
τουλάχιστον πήρα το μουνι που όλοι το ξεχάσατε .

STI_GR
01-03-2011, 12:14
^^συμφωνω!!!!!!!!!

extacy
01-03-2011, 12:20
εμενα μεχρι στιγμης μονο η gallardo με βολεψε αλλα τρωει πολυ λαστιχο...ειδικα τα μπροστα ανα 3-4 γυρους θελουν αλλαγη...
η f430 πολλα μουτρα...
θελω να δοκιμασω murcielago , mclaren f1 , tommi kaira zzii (αν βρεθει κανενα καλο παιδι να το στειλει) και gtr για να διαλεξω...

STI_GR
01-03-2011, 12:32
tommi kaira zzii (αν βρεθει κανενα καλο παιδι να το στειλει)

επειδη εισαι φιλος θα σου κανω καλη τιμη...μονο 15 ευρω θα σου κοστισει:c055gfe:

freakygeo
01-03-2011, 13:06
full beltiomeno me allagh ladiwn kai rektifie sto kinhthra?

trialamp
01-03-2011, 13:17
Λόγο αγωνιστικών υποχρεώσεων μέχρι και της 20 του μην δεν θα μπορέσω να συμμετάσχω στο πρωτάθλημα ,ελπίζω γεια το επόμενο , καλό πρωτάθλημα
:swordfight::a0141::boxing:

cobradrama
01-03-2011, 13:20
Εγώ το έχω βρεί το εργαλείο:Lamborghini Gallardo LP-560-4 :d055:
Τρώει βέβαια λάστιχα,αλλά δέν μασάμε!!!!

STI_GR
01-03-2011, 13:23
full beltiomeno me allagh ladiwn kai rektifie sto kinhthra?

παντα τουμπανο!!

extacy
01-03-2011, 14:53
επειδη εισαι φιλος θα σου κανω καλη τιμη...μονο 15 ευρω θα σου κοστισει:c055gfe:

10 ευρω και ενα 500ρακι... :c055gfe:

MAD-THAN
01-03-2011, 15:18
καλημερα παιδια.χθες μπηκα αργα κ δεν προλαβα να δω πολλα πραγματα.τα cars που εχετε τα εχετε φτιαγμενα?tο πηρατε stock κ το φτιαξατε λιγο ωστε τα pp να ειναι 590?ρωταω γιατι μαλλον δεν καταλαβα καλα.προχθες ημουν με τον οτακον στην deep forest αν θυμαμαι καλα και την εκανα 1.08.8xx.ο καλυτερος χρονος που υπηρχε ηταν 1.10.0χχ.το εκανα ομως με ford gt 06 αλλα τουμπανο τελειως κ πηγα στον κινητηρα και τον κατεβασα στα 590 pp [513 hp]μπορουμε να το κανουμε αυτο η οχι κ πως θα ξερουμε αμα καποιος το κανει?γιαυτο ελεγα να παιζαμε με stock cars επιλογη απο γκαραζ χωρις ρυθμισεις,και καθε βδομαδα να αλλαζουμε cars.ολοι ισοι δηλαδη.για πειτε ρε παιδια

STI_GR
01-03-2011, 15:24
ετσι κανουμε κατεβαζουμε στα 590ΡΡ. βεβαια υπαρχουν πολλα αμαξια τουμπανα που ειναι στο οριο των 590ΡΡ οπως το skyline r33 v-spec, NSX, Gran Turismo 350Z και πολλα αλλα...

extacy
01-03-2011, 15:42
το Zonda R παιζει η θεωρειται αγωνιαρικο?

STI_GR
01-03-2011, 15:48
το Zonda R παιζει η θεωρειται αγωνιαρικο?

ειναι αγωνιαρικο.... με ολα του τα καλουδια.....

kyrtzo
01-03-2011, 17:28
Λόγο αγωνιστικών υποχρεώσεων μέχρι και της 20 του μην δεν θα μπορέσω να συμμετάσχω στο πρωτάθλημα ,ελπίζω γεια το επόμενο , καλό πρωτάθλημα
:swordfight::a0141::boxing:

Μπορεις να παιξεις στο πρωταθλημα οποια στιγμη θες απλα οταν μπορεσεις μεχρι την κυριακη διαλεξε αυτοκινητο για να το βαλω στην πρωτη σελιδα.

trelokomio
01-03-2011, 18:55
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
τουλάχιστον πήρα το μουνι που όλοι το ξεχάσατε .

auto epsaxna kai efaga oles tis poinesssss:a038-1:

MAD-THAN
01-03-2011, 20:27
Ford GT"06 egw paidia!!!!!

STI_GR
02-03-2011, 09:36
TOMMYKAIRA ZZii


και ο Θεος βοηθος!!!

Dinos
02-03-2011, 14:01
AUDI R8 (ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ AUDAKIAS)

STI_GR
02-03-2011, 14:14
AUDI R8 (ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ AUDAKIAS)

γερμανεεεεεε θα σε πιω το αιμα!!!!:drive:

extacy
02-03-2011, 15:13
εγω μαλλον θα τρεξω με mclaren f1 αλλα θελω να το δοκιμασω σε καποια ανοιχτη πιστα γιατι ειναι μολις 445 αλογα

MAD-THAN
03-03-2011, 20:49
Ford GT"06 egw paidia!!!!!

poli lastixo troi mages.8a testaro kana 2 cars akoma mpas k vro to katallilo os tin kuriaki.
an den ginetai kalos.........

F1_STK
03-03-2011, 23:43
Το δικο μου τουτου θα ειναι Ιταλικο και συγκεκριμενα η Ferrari 458 Italia ;)

odytsak
04-03-2011, 00:06
Ζηλιάρη...:c055gfe:

Κανόνισε να είναι και νικελωμένη...:a050::a050:

F1_STK
04-03-2011, 00:33
Ζηλιάρη...:c055gfe:

Κανόνισε να είναι και νικελωμένη...:a050::a050:

Οχι ενταξει μην ανησυχεις.. υπαρχουν πολυ ωραια χρωματα να βαλεις πανω σε αυτο το αμαξι :ice: (ασε που οτι και να βαλεις παλι υπεροχο δειχνει)

vstav130908
04-03-2011, 11:11
Καλημέρα

το τι ξεναρα έχω φάει με το αμάξι δεν λέγετε δεν μπορώ να βρω τίποτα
τελικά κατέληξα σε αυτό που ο MAD THAN μου έριξε μονό ένα γύρω στη SUSUKA
με τα άλλα μου έριχνε από δυο
MINES’S NISSAN SKYLINE R34 GT-R
Κυριάκο εάν δεν μπορώ με αυτό πες μου να δηλώσω το δεύτερο

kyrtzo
04-03-2011, 18:29
Καλημέρα

το τι ξεναρα έχω φάει με το αμάξι δεν λέγετε δεν μπορώ να βρω τίποτα
τελικά κατέληξα σε αυτό που ο MAD THAN μου έριξε μονό ένα γύρω στη SUSUKA
με τα άλλα μου έριχνε από δυο
MINES’SNISSANSKYLINER34 GT-R
Κυριάκο εάν δεν μπορώ με αυτό πες μου να δηλώσω το δεύτερο


Δεν ξερω να σου απαντησω γιατι δεν ειμαι σπιτι θα γυρισω την δευτερα οποτε αν μπορει να σου απαντησει καποιος αλλος θα με βοηθουσε πολυ.

trelokomio
05-03-2011, 17:58
:banana:ego tha trexo me LAMPORGHINI LP-670:banana:

MAD-THAN
06-03-2011, 19:54
βρηκα αυτο που μου ταιριαζει.Saleen S7 02:yes:

vagelis e11 turbo
06-03-2011, 23:27
mclaren f1 gtr!

MAD-THAN
07-03-2011, 00:30
λογο C.L την τριτη παιζει η μπαρτσα ρε παιδια μηπως θα μπορουσε να ξεκινησει ο αγωνας μας στις 21.00?:b030:η ακομα καλυτερα να γινοταν στις 23.40?το event κραταει περιπου 40 λεπτα.για πειτε την γνωμη σας....

Cayman S
07-03-2011, 07:33
Και ποιός ο λόγος που κοινοποιείται στο forum το συγκεκριμένο πρωτάθλημα εφόσον δεν μπορεί να δήλωσει κάποιος συμμετοχή,το οποίο απευθύνεται σ'ένα κλείστο κύκλο παιχτών??

Συμφωνω μαζι σου οχι οτι ηθελα αμεσα να λαβω μερος σε καποιο πρωταθλημα απλα ειναι ξεκαθαρο οτι τα παιδια γνωριζονται μεταξυ τους,
απλα απορω γιατι το κοινοποιουν και δεν το κανουν απλα για την πλακα τους μονοι τους.

Το να λες πρωταθλημα αλλα να ειναι κλειστο ειναι καπως αλλιως να γραφουμε ολοι 2ο πρωταθλημα 3ο κλπ... και να λεμε συγνωμη αλλα κλεισαμε απο ατομα...

Νομιζω ειναι λαθος και πρεπει να γινει κατι σχετικα με το πως θα περνουν μερος καποιοι που θελουν και οχι μονο 12 standar ατομα.

vstav130908
07-03-2011, 11:57
Δεν ειπαι κανείς ότι απαγορεύεται να φτιάξεις δικό σου πρωτάθλημα
Και ούτε το πρωτάθλημα που συμμετέχουμε εμείς είναι κλειστό
Αλλα επειδή με πάνω απο δέκα άτομα κάποιες φορές μας πετάει όλους έξω
Μπαίνουμε μέχρι δέκα αν κάποιο απο τα παιδιά αποχώρηση τότε μένει θέση κενή.
Αλλα φτιάξτε ένα δικό σας πρωτάθλημα
Εγω προσωπικά αν είχα ποιο πολυ ελεύθερο χρόνο θα εφτιαχνα ένα πρωτάθλημα για κάθε μέρα τις εβδομάδας

Dinos
08-03-2011, 13:00
παιδια τι ωρα θα ξεκινησουμε σημερα τελικα.Εγω λεω κατα τις 8.30 να κανουμε practice κανα μισαωρο και στις 9.00 ξεκιναμε για να δουμε και την arsenal...και οχι barca.

Canto
08-03-2011, 13:16
Δυστυχως δεν θα προλαβω σημερα να μπω.Καλο αγωνα να εχετε guys!! :a055:

P.S. Με Ferrari 430 Scuderia θα τρεξω Κυριακο.

giannislazy
08-03-2011, 15:43
Να κάνω μια ερώτηση; Το BMW M3 GTR '03 όχι το DTM το κανονικό απο τα μεταχειρισμένα επιτρέπετε; Αν ναι και Είναι εύκολο θα τρεξω με αυτο. Θα αφήσω την αποκλειστικότητα της 430 στον Χρηστο (canto)

MAD-THAN
08-03-2011, 15:56
tha allaxei i ora paidia i oxi??????????????

extacy
08-03-2011, 16:13
Να κάνω μια ερώτηση; Το BMW M3 GTR '03 όχι το DTM το κανονικό απο τα μεταχειρισμένα επιτρέπετε; Αν ναι και Είναι εύκολο θα τρεξω με αυτο. Θα αφήσω την αποκλειστικότητα της 430 στον Χρηστο (canto)

νομιζω οτι ειναι αγωνιστηκο(με κλουβι κλπ) χωρις να ειμαι σιγουρος ομως και απο οτι θυμαμαι ειχε πει ο Κυριακος θα τρεξουμε μονο με street legal... χωρις να ειμαι σιγουρος ομως...

BTW μαμαει το συγκεκριμενο...

πηρα πριν λιγο και το tommy kaira zzII και απο οτι ειδα τρωει λιγοτερο λαστιχο...αν καταφερω και το στησω το απογευμα θα τρεξω με αυτο αλλιως κραταμε το mclaren

giannislazy
08-03-2011, 16:26
νομιζω οτι ειναι αγωνιστηκο(με κλουβι κλπ) χωρις να ειμαι σιγουρος ομως και απο οτι θυμαμαι ειχε πει ο Κυριακος θα τρεξουμε μονο με street legal... χωρις να ειμαι σιγουρος ομως...

BTW μαμαει το συγκεκριμενο...

Γι'αυτο ρωτάω γιατί δεν το ξέρω. Παραγωγής αμάξι Είναι αλλα ότι πείτε. Πιο πολυ το Θέλω για την διαφορετικότητα γιατί απο χρόνους είμαι στου ίδιους με την 430. Άλλου πιο γρήγορος άλλο πιο Άργος.

vstav130908
08-03-2011, 16:50
θα συμφωνήσω με το DINO ποιο πάνω
δοκιμαστικά 20:30
αγώνας 21:00
BARCA-ARSENAL 5-0 21:45 (EEE DINO)

kyrtzo
08-03-2011, 17:10
Δεν εχω προβλημα παιδια ας μαζευτουμε στις 8:30 και ο αγωνας κατα τις 9:10. εγω θα μπω μαλλον κατα τις 9 γιατι δεν προλαβαινω, ας ενημερωθουν ολοι για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις.

Το ΒΜW εχει αγωνιστηκα χρωματα? γιατι δεν το γνωριζω αν ειναι απλο τοτε μπορεις να μπεις.

Παιδια παρτε μια αποφαση για τα αυτοκινητα να ξερετε πως δεν θα μπορεσετε να αλλαξετε μετα, δεν υπαρχει τελειο αυτοκινητο καθε ενα παει καλα αναλογα την πιστα αποφασιστε με κριτιριο αυτο που ταιριαζει σε εσας.

UPDATE
ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ 08/03/2011 ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ 8:30 ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΣΤΙΣ 9:10 ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGUE!!!! ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗΝ SUZUKA ΓΙΑ 19 ΓΥΡOYΣ.

giannislazy
08-03-2011, 17:25
Το ΒΜW εχει αγωνιστηκα χρωματα? γιατι δεν το γνωριζω αν ειναι απλο τοτε μπορεις να μπεις.

Παιδια παρτε μια αποφαση για τα αυτοκινητα να ξερετε πως δεν θα μπορεσετε να αλλαξετε μετα, δεν υπαρχει τελειο αυτοκινητο καθε ενα παει καλα αναλογα την πιστα αποφασιστε με κριτιριο αυτο που ταιριαζει σε εσας.

UPDATE
ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ 08/03/2011 ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ 8:30 ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΣΤΙΣ 9:10 ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGUE!!!! ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗΝ SUZUKA ΓΙΑ 19 ΓΥΡOYΣ.

Φίλε κυριαλο την Έχουμε πατήσει Όπως τα παιδάκια όταν μπαίνουν στα jumbo. Τα θέλουν Όλα και μπλοκάρουν. Δεν μπορούν να διαλέξουν.
Πάντως το BMW δεν έχει αγωνιστικά χρώματα. Θα το φέρω στα δοκιμαστικά και αν υπάρχει διαφωνία θα βάλω την 430.

MAD-THAN
08-03-2011, 20:21
ego den 8a mporeso.an 8elei kapoios as parei tin 8esi mou k gia olo to prota8lima.
kali sunexeia.......

kyrtzo
08-03-2011, 23:18
Ολοκληρωθηκε ο πρωτος αγωνας μπραβο σε ολα τα παιδια και δινουμε ραντεβου για την επομενη Δευτερα στην γνωστη παντα ωρα.
Το πρωτο post ανανεωθηκε με τα αποτελεσματα.

Dinos
09-03-2011, 11:34
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΩΡΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ.Τελικα οι αγωνες με αρκετους γυρους εχουν ενα καλο και ενα κακο για εμενα.το κακο ειναι οτι καποιοι μπορουν και μου ριχνουν γυρους και το καλο οτι οταν βγαινω απο τα pits μπαινω ξανα αναμεσα σας και δεν με τρωει η μοναξια.

F1_STK
10-03-2011, 05:26
Κριμα που δεν καταφερα να μπω. Με πετουσε συνεχεια εκτος δωματιου οταν προσπαθουσα και ετσι πηγε τοση προπονηση τσαμπα που ειχα κανει. Να ευχαριστησω πολυ τον cobradrama, που μου προτεινε να αλλαξω τον typo nat σε 2 και ετσι σημερα που μπηκα, δεν ειχα προβλημα συμβατοτητας. Ελπιζω να δουλεψει και την αλλη φορα με το καλο να παιξω με το καλο.
Με επιασε στον υπνο και η αλλαγη ωρας, καθως την Τριτη δεν ειχα μπει στο Internet και πιστευα πως δεν ηταν λογικο να αλλαξει κατι την τελευταια μερα. Αλλα οταν μπηκα καπου στις 9, ηταν πλεον αργα για να βρω λυση και να παιξω τελικα με ολα τα προβληματα που ειχα για να μεινω μεσα στο δωματιο.
Τι να γινει ετσι ειναι αυτα.
Καλο πρωταθλημα !

giannislazy
10-03-2011, 16:44
http://img534.imageshack.us/img534/1300/deepforestraceway1z.jpg

Την δευτέρα ετοιμαστείτε για πραγματική λάμψη...

kyrtzo
10-03-2011, 17:28
Το τσιρκο medrano τωρα και στο forum!!!!
Αυτο δεν ειναι πρωταθλημα ειναι πανυγηρι στον δενδροποταμο, με τερλεγκα Γιωργο Μαγκα και Φλωρινιώτη!!!

UPDATE
ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 14/03/2011 ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΩΡΑ 9:30 ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ DEEP FOREST ΓΙΑ 27 ΓΥΡΟΥΣ. ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ ΣΤΙΣ 10.

george13gr
10-03-2011, 17:35
ego den 8a mporeso.an 8elei kapoios as parei tin 8esi mou k gia olo to prota8lima.
kali sunexeia.......

με την άδειά σου φυσικά σκεφτόμουν,αν συμφωνούν βέβαια και οι υπόλοιποι, να μπω και γω στο κόλπο...
αμάξι ας μου προτείνετε εσείς

kyrtzo
10-03-2011, 18:01
με την άδειά σου φυσικά σκεφτόμουν,αν συμφωνούν βέβαια και οι υπόλοιποι, να μπω και γω στο κόλπο...
αμάξι ας μου προτείνετε εσείς

Μπορεις να μπεις δεν εχω προβλημα, διαβασε την πρωτη σελιδα διαλεξε αυτοκινητο μεχρι 590ΡΡ.
Καθε Δευτερα στις 9:30 μαζευομαστε συνηθως στην αιθουσα του cobradrama

giannislazy
10-03-2011, 18:02
Το τσιρκο medrano τωρα και στο forum!!!!
Αυτο δεν ειναι πρωταθλημα ειναι πανυγηρι στον δενδροποταμο, με τερλεγκα Γιωργο Μαγκα και Φλωρινιώτη!!!

UPDATE
ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 14/03/2011 ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΩΡΑ 9:30 ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ DEEP FOREST ΓΙΑ 27 ΓΥΡΟΥΣ. ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ ΣΤΙΣ 10.

Μπααα!!!

Διακρίνω ένα τόνο ζήλιας???!!


με την άδειά σου φυσικά σκεφτόμουν,αν συμφωνούν βέβαια και οι υπόλοιποι, να μπω και γω στο κόλπο...
αμάξι ας μου προτείνετε εσείς

Ο otakon είναι ο καπετάνιος μας αλλά εάν δεν κάνω λάθος υπάρχει μια κενή θέση μετά την αποxώρηση του madthan.

vagelis e11 turbo
10-03-2011, 21:06
αμάξι ας μου προτείνετε εσείς

midget full upgrade:yes::yes::yes::yes:

giannislazy
10-03-2011, 21:09
midget full upgrade:yes::yes::yes::yes:

Επικροτώ... :c055gfe::c055gfe:

george13gr
10-03-2011, 22:26
midget full upgrade:yes::yes::yes::yes:

είσαι πολύ κακός φίλε:a030:
είχα σκοπό να πάρω το vw typ44 αλλά τρώει πολύ λάστιχο
οπότε θα παίξω ανάμεσα σε
gtr vspec ή κάποιο mr θα ενημερώσω αργότερα!

giannislazy
10-03-2011, 22:36
είσαι πολύ κακός φίλε:a030:
είχα σκοπό να πάρω το vw typ44 αλλά τρώει πολύ λάστιχο
οπότε θα παίξω ανάμεσα σε
gtr vspec ή κάποιο mr θα ενημερώσω αργότερα!

Το ξέρεις ότι εδώ δεν γκλιτσάρουμε, έτσι?

george13gr
11-03-2011, 00:19
το ξέρω βρε γιάννη αλλοίμονο!
είμαι μέσα σαν συμετοχή αν φυσικά το δέχεται ο kyrtzo
και από αμάξι είμαι κατά 90%στο vspec 09 αφού είμαι γνωστός νισανάκιας και αφού είναι σχεδόν το μόνο αμάξι που ξέρω 'απέξω' και το κάνω να κελαηδάει όπως θέλω εγώ!

STI_GR
11-03-2011, 09:46
το πρωταθλημα εχει ηδη αρχισει, και ετσι κ αλλιως λιγοι ειμαστε και εχουμε προβληματα, αμα μπουν κι αλλοι...
ασε που ηδη υπαρχουν πολλοι γκλιτουρες μεσα οποτε εχει γεμισει εμποδια η πιστα απο τα ξυλα της γκλιτσας

george13gr
11-03-2011, 11:48
τι προβλήματα εννοείς?σύνδεσης?
εγώ ντεν έχω τέτοιο καρντιά μου!
εγώ πάρει ντάτσουν και ξεφτιλίσει όλους!

STI_GR
11-03-2011, 12:28
εγώ πάρει ντάτσουν και ξεφτιλίσει όλους!

να ξερουμε να ημαστε πλυμενοι

george13gr
11-03-2011, 12:32
πολύ μου την "μπαίνεις?"
θα το παω στις λάσπες ρε και θα σας ξαναλερώσω

http://img360.imageshack.us/img360/121/xtremeimages182619061795rv.jpg (http://img360.imageshack.us/i/xtremeimages182619061795rv.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

STI_GR
11-03-2011, 12:35
απ'αυτο μην αγχωνεσαι

F1_STK
13-03-2011, 18:14
Και ναι το παιχνιδι καταφερε να με αφησει παγωτο..
Εφαγα μια ποινη αλλο πραμα..
Τωρα θα μου πειτε καλα δεν εχεις ξαναφαει ακυρη ποινη? τοσο ακυρη ομως?

http://img852.imageshack.us/img852/7440/deepforestraceway.jpg (http://img852.imageshack.us/i/deepforestraceway.jpg/)

http://img859.imageshack.us/img859/8936/deepforestraceway1.jpg (http://img859.imageshack.us/i/deepforestraceway1.jpg/)

Δε νομιζω..
Ειναι η δεξια καμπη πριν το πλακοστρωτο κομματι στην Deep Forest, οπου επιτρεπεται να παταμε πανω. Οσο κι αν δοκιμασα, δε μου την εδωσε ξανα τη συγκεκριμενη (10 δευτερολεπτων παρακαλω) στο ιδιο σημειο.
Μεγαλη προσοχη λοιπον..

george13gr
13-03-2011, 19:25
^^^^αχαχαχχαχααχα
τι σου έλεγα το μεσημέρι?
μαυρόγατα ξου ξουτ

STI_GR
14-03-2011, 11:52
δεν ξερω μ'αυτο παιχνιδι με το online του κατι συμβαινει......
την μια μερα να γυρναω deep forest 1:07,800 και εχθες να μην μπορω να κατεβω το 1:10,500 !!!!
αμα παμε ετσι και σημερα καλα κρασά.....

cobradrama
14-03-2011, 12:03
δεν ξερω μ'αυτο παιχνιδι με το online του κατι συμβαινει......
την μια μερα να γυρναω deep forest 1:07,800 και εχθες να μην μπορω να κατεβω το 1:10,500 !!!!
αμα παμε ετσι και σημερα καλα κρασά.....

Δέν έχεις ανάγκη εσύ,είσαι εκπαιδευμένος στα δύσκολα!!!!!!!!!:f014:

george13gr
14-03-2011, 12:06
δεν ξερω μ'αυτο παιχνιδι με το online του κατι συμβαινει......
την μια μερα να γυρναω deep forest 1:07,800 και εχθες να μην μπορω να κατεβω το 1:10,500 !!!!
αμα παμε ετσι και σημερα καλα κρασά.....
εγώ από την άλλη offline κάνω 1.14.9ΧΧ και ονλάην 1.10.ΧΧΧ...
έχω μια υποψία πως online είναι πιο 'ρεαλιστικό' και το damage και τα physics...πάντως όχι οι ποινές..εε Στέλιο?:k020:

STI_GR
14-03-2011, 12:07
Δέν έχεις ανάγκη εσύ,είσαι εκπαιδευμένος στα δύσκολα!!!!!!!!!:f014:

καλα αυτο εννοειται.......:drive:
αλλα ρε συ ειναι 3 δευτ/τα..... δεν ειναι ουτε μισο ουτε ενα για να πεις οτι δεν ειμουν σε καλη μερα....

τωρα που το σκεφτομαι ειχα κανει αλλαγη λαδιων. λες να εβαλαν τπτ ARAL που βαζουν στα VAG και δεν τραβουσε?

STI_GR
14-03-2011, 12:11
εγώ από την άλλη offline κάνω 1.14.9ΧΧ και ονλάην 1.10.ΧΧΧ...
έχω μια υποψία πως online είναι πιο 'ρεαλιστικό' και το damage και τα physics...πάντως όχι οι ποινές..εε Στέλιο?:k020:

μπα το αντιθετο. οι χρονοι ειναι πιο κατω στο offline les kai ta physics einai standart ενω στο online λες και ειναι professional....οτιναναι δλδ....

george13gr
14-03-2011, 12:15
καλα αυτο εννοειται.......:drive:
αλλα ρε συ ειναι 3 δευτ/τα..... δεν ειναι ουτε μισο ουτε ενα για να πεις οτι δεν ειμουν σε καλη μερα....

τωρα που το σκεφτομαι ειχα κανει αλλαγη λαδιων. λες να εβαλαν τπτ ARAL που βαζουν στα VAG και δεν τραβουσε?

lol εγώ θα βάλω ENEOS 0W40!
JAPAN RULEZ:a050:
παίζει μεγάλο ρόλο το online και η ποιότητα σύνδεσης...μπορεί εσύ να μην το καταλαβαίνεις και να έχεις lag και αλλού να βρίσκεσαι και αλλού να σε χρονομετρά...
λάβε υπόψιν όμως και την πιο γρήγορη φθορά ελαστικών στο online..
οτι να ναι...
θα στείλω στο tweeter παράπονα στον καζομούρη!

STI_GR
14-03-2011, 12:18
^^το παραξενο ειναι οτι τους χαλια χρονους τους εκανα οταν ημουν μονος. ποσο λαγκ να εχω μονος στο καφε μου??
μηπως ο καφες δεν ηταν καλος?{γκουσγκουνης!!!}

cobradrama
14-03-2011, 12:53
^^το παραξενο ειναι οτι τους χαλια χρονους τους εκανα οταν ημουν μονος. ποσο λαγκ να εχω μονος στο καφε μου??
μηπως ο καφες δεν ηταν καλος?{γκουσγκουνης!!!}

Να κάνεις καταγγελία τον ΛΟΥΜΙΔΗ Στέλιο!!!!!!:bang:

kyrtzo
14-03-2011, 18:03
^^το παραξενο ειναι οτι τους χαλια χρονους τους εκανα οταν ημουν μονος. ποσο λαγκ να εχω μονος στο καφε μου??
μηπως ο καφες δεν ηταν καλος?{γκουσγκουνης!!!}


Μια απο τα ιδια και για εμενα οταν παιζω μονος στο room δεν κατεβαινω με τιποτα το 1.10.000 οταν ειναι και αλλοι μεσα τοτε κατεβαινω κατω απο 1.09.000 πραγματικα οτι να ναι.
Λες ο καζανακης να εχει βαλει στα phychics το στρωσιμο λαστιχου στην πιστα? χα χα χα οσο πιο πολλοι τοσο πιο πολυ λαστιχο.

Εφτασε η μερα για τον δευτερο αγωνα σε μια πολυ δυσκολη πιστα οχι τοσο στην χαραξη αλλα περισσοτερο στις πολλες ανωμαλιες της ασφαλτου, θελει πολυ προσοχη στις γρηγορες καμπες και κυριως στην εισοδο των στροφων. Προσοχη στις επαφες ειναι μικρη πιστα και δεν εχει πολλους χωρους μπορει ευκολα να γινουν επαφες και να χαλασετε τον αγωνα.
Τα λεμε το βραδυ.

odytsak
14-03-2011, 18:56
Λες ο καζανακης να εχει βαλει στα phychics το στρωσιμο λαστιχου στην πιστα? χα χα χα οσο πιο πολλοι τοσο πιο πολυ λαστιχο.

Ικανό τον έχω τον κερατά να υπολογίζει και την γόμα...
Μπράβο του πάντως, από την αρχή είχε βάλει τις σωστές βάσεις όταν όλοι βγάζανε racing τύπου Ridge Race.

batz
14-03-2011, 19:54
παιδια θα γουσταρα να μπω και εγω στο πρωταθλημα αν και νομιζω οτι ειναι αργα τεσπα bbatist

george13gr
14-03-2011, 20:12
παιδια θα γουσταρα να μπω και εγω στο πρωταθλημα αν και νομιζω οτι ειναι αργα τεσπα bbatist

θες να μπείς?ναι ή όχι?
εγώ αδυνατώ σήμερα στης 10 η ώρα ήρθε ο αδερφός μου με άδεια και λιώνει στο bad company 2 μετά τις 10 μισή θα μαι ονλάην..
δυστυχώς και στεναχωριέμαι πολύ γι'αυτό...
ρε γμτ είναι η δεύτερη φορά που βγαίνω...
κρίμα κρίμα:confuzed:
φίλε από μενα μπες!:a098:

batz
14-03-2011, 20:35
αμα εχω το οκ και απο τα αλλα παιδια μεσα οπως και να εχει σε ευχαριστω πολυ!!

giannislazy
14-03-2011, 20:45
αμα εχω το οκ και απο τα αλλα παιδια μεσα οπως και να εχει σε ευχαριστω πολυ!!

Ο kyrtzo (otakon) είναι o υπεύθυνος για το πρωτάθλημα οπότε μετράει η δική του γνώμη. Έχει και μεγάλη εμπειρία από online πρωταθλήματα...

vagelis e11 turbo
14-03-2011, 21:09
εγώ αδυνατώ σήμερα

me 2:a122::a122:

george13gr
14-03-2011, 21:13
ωχχ τους μ@μ%σαμε ....

kyrtzo
15-03-2011, 00:53
Πολυ ωραιος αγωνας με αγωνια μεχρι τελους μπραβο στον F1 για την νικη του.
Το πρωτο ποστ ανανεωθηκε με αποτελεσματα και βαθμολογια, τωρα που επιασα πρωτη θεση δεν θα φευγω με τιποτα!!!!!!

STI_GR
15-03-2011, 09:24
Πολυ ωραιος αγωνας με αγωνια μεχρι τελους μπραβο στον F1 για την νικη του.
Το πρωτο ποστ ανανεωθηκε με αποτελεσματα και βαθμολογια, τωρα που επιασα πρωτη θεση δεν θα φευγω με τιποτα!!!!!!


καλα καλα σου εχω surprise για τη monza κυριακο.......:a052:

o cobra φταιει για το χθεσινο αποτελεσμα.....:a122:


οντως ηταν φοβερος αγωνας, απο τη μια εχασα τη νικη απο λαθος μου, και απο την αλλη παλι καλα κρατηθηκα 2ος οριακα απο την πιεση του δασκαλου.

cobradrama
15-03-2011, 10:44
καλα καλα σου εχω surprise για τη monza κυριακο.......:a052:

o cobra φταιει για το χθεσινο αποτελεσμα.....:a122:


οντως ηταν φοβερος αγωνας, απο τη μια εχασα τη νικη απο λαθος μου, και απο την αλλη παλι καλα κρατηθηκα 2ος οριακα απο την πιεση του δασκαλου.

Όντως πολύ καλός αγώνας,με πολύ πίεση.
Μπράβο στον Στελάκο για την πρωτιά!!!
Όσο για σένα τετρακούνητε.......ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΦΙΛΕ!!!!
Κυριάκο θές να είσαι μπροστά στο πρωτάθλημα ε??? ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ!!!χαχαχα

george13gr
15-03-2011, 10:51
Κυριάκο θές να είσαι μπροστά στο πρωτάθλημα ε??? ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ!!!χαχαχαYouTube - Vas Vas o Paraskevas
θα υποφέρεις αχαχαχαχα!

STI_GR
15-03-2011, 11:00
Όντως πολύ καλός αγώνας,με πολύ πίεση.




τωρα που το καλοσκεφτομαι, και που αναφερεσαι σε πιεση, εχω την εντυπωση οτι επειδη δεν τρεχει ο Βαγγελης παμε καλα.....
οταν ειναι αυτος, απο την πολυ πιεση, σπαει κανα μοτερ πεταει λαδια στην πιστα προκαλουντε ατυχηματα και γενικα τα κανει ολα μπαχαλο ενα πραμα..!!!!:a018:

vagelis e11 turbo
15-03-2011, 11:05
τωρα που το καλοσκεφτομαι, και που αναφερεσαι σε πιεση, εχω την εντυπωση οτι επειδη δεν τρεχει ο Βαγγελης παμε καλα.....
οταν ειναι αυτος, απο την πολυ πιεση, σπαει κανα μοτερ πεταει λαδια στην πιστα προκαλουντε ατυχηματα και γενικα τα κανει ολα μπαχαλο ενα πραμα..!!!!:a018:

liga ta psomia sou athlie subaroudakia!!!!!!!!
tha erthw ellada kai tha se vgalw proora stin sidaksi!!!!!!!
ston epomeno agwna tha eimai mesa mono kai mono gia na eimai brosta sou!!!


p.s
signomi gia ta greeklish alla o mac tou bro den exei ellinika!
eimai ektos ellados.

STI_GR
15-03-2011, 11:27
^^κατσε να σου τα χωσω στο fb για να μη σε κανω ρομπα εδω.....:d050:

Dinos
15-03-2011, 14:35
θα μαζευτουμε να κανουμε κανα δοκιμαστικο (και αγωνα) σημερα στην monza οπως την προηγουμενη εβδομαδα στην deep forest ???

cobradrama
15-03-2011, 15:14
θα μαζευτουμε να κανουμε κανα δοκιμαστικο (και αγωνα) σημερα στην monza οπως την προηγουμενη εβδομαδα στην deep forest ???


Λογικά όλο και μαζευτούμε το βραδάκι.Πέρνα καμιά βόλτα!!!!

kyrtzo
15-03-2011, 17:40
Ωραια ειναι στην κορυφη δεν θα φυγω ευκολα.
Πρωτος αγωνας προβλημα στην συνδεση ο F1, δευτερος αγωνας προβλημα στην συνδεση ο trelokomio, για μαντεψτε ποιος εχει σειρα??? χα χα χα χα

Στον επομενο αγωνα θα ηθελα να μπουν και παιδια που δεν εχουν κανει αγωνα μεχρι τωρα. Madthan γιατι δεν παιζεις στο πρωταθλημα? Χθες μπηκες αλλα δεν επαιξες, μπορεις να παιζεις οποια Δευτερα μπορεις δεν εφυγες απο το πρωταθλημα.
Gearge13 και bbatist διαλεξτε αυτοκινητο μεχρι την παρασκευη οποσδηποτε
Bbatist αν θες να συμμετεχεις πρωτα διαβασε το ποστ στην πρωτη σελιδα αν εχεις καποια απορια ρωτα, κανε add στη friendlist σου ολα τα παιδια που συμμετεχουν στο πρωταθλημα αυτο ειναι σημαντικο για να μπορεις να μας βρισκεις, σχεδον καθε βραδυ μαζευομαστε σε καποιο room για drift ή για δοκιμη στον επομενο αγωνα θα ηθελα να μπεις για να σε γνωρισουμε.

Τελικα ειναι ωραια οταν κοιτας απο ψηλα.....

STI_GR
15-03-2011, 18:25
Τελικα ειναι ωραια οταν κοιτας απο ψηλα.....


in your dreams......

μετα τη monza φιλε μου ερχονται πιστες στενες.... και εσυ δεν χωρας...:respect7:
βλεπω να πινεις παλι το πικρο ποτηρι του 3ου-4ου-5ου......:whistle:

trelokomio
15-03-2011, 19:52
giorgaki ta ekanes ta voyntoysoy:bang:mia xara kai pire tharos kai o kirgiakos exei pei 10 fores ti orea poy einai stin 1 thesi ala tha kopoyn ayta:makefun:

batz
15-03-2011, 20:02
λεω να μπω με f430 scuderia 590pp αλλα δε ξερω αν επιτρεπεται η φτερουγα απλωστρα

cobradrama
15-03-2011, 20:29
λεω να μπω με f430 scuderia 590pp αλλα δε ξερω αν επιτρεπεται η φτερουγα απλωστρα

Επιτρέπεται η φτερούγα,κανένα πρόβλημα!!

cobradrama
15-03-2011, 20:31
giorgaki ta ekanes ta voyntoysoy:bang:mia xara kai pire tharos kai o kirgiakos exei pei 10 fores ti orea poy einai stin 1 thesi ala tha kopoyn ayta:makefun:

ΒΟΥΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα:a030:΄
Πέρα από την πλάκα όμως,τί σου συνέβει χθές?
Όλο μπές βγές ήσουν.

F1_STK
15-03-2011, 23:25
Ευχαριστω παιδια για τα συγχαρητηρια ! Ηταν πολυ σκληρος αγωνας..
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που γινονται τοσο δικαιοι αγωνες.
Κριμα που δεν ηταν και το Trelokomio μεσα για να ημασταν πιο πολλοι, καθως επισης και τα αλλα παιδια.
Στελιο η αληθεια ειναι πως οταν με εφτασες, τα ελαστικα σου ηταν σε δυσκολη κατασταση για να καταφερεις να προσπερασεις.. βεβαια θα σου εκανα και εγω τη ζωη δυσκολη (παντα σε fair play πλαισια), δε θα το αφηνα ετσι.. :a050::a050:

STI_GR
16-03-2011, 09:08
Στελιο η αληθεια ειναι πως οταν με εφτασες, τα ελαστικα σου ηταν σε δυσκολη κατασταση για να καταφερεις να προσπερασεις.. βεβαια θα σου εκανα και εγω τη ζωη δυσκολη (παντα σε fair play πλαισια), δε θα το αφηνα ετσι.. :a050::a050:

Στελακη ηταν θεμα χρονου να σε περασω αλλα ειχα την εξοδο....
αν σε περνουσα το μονο που θα μπορουσες να κανεις θα ηταν να.... μου μετρας τα καυσαερια!!!! :hysterical:

F1_STK
16-03-2011, 09:42
Στελακη ηταν θεμα χρονου να σε περασω αλλα ειχα την εξοδο....
αν σε περνουσα το μονο που θα μπορουσες να κανεις θα ηταν να.... μου μετρας τα καυσαερια!!!! :hysterical:

Ελα μεταξυ μας τωρα, αφου σου ειχαν τελειωσει τα λαστιχα επειδη πιεζες σαν τρελος για να με φθασεις :drive: :silly: "αν" με περνουσες θα ειχαμε μεγαλη μαχη, ακομα και να μην το εκανες βεβαια παλι μαχη θα ειχαμε, αλλα αυτη τελικα δεν εγινε ποτε, αφου βρεθηκες ανορθοδοξα απο την εξωτερικη προσπαθωντας να με περασεις :a094:

Dinos
17-03-2011, 13:02
Πρεπει να πω ενα ευχαριστω στον φιλο Στελιο για τις ρυθμισεις και την ωρα που χαλασε για να μου δωσει λιγο τα φωτα του για την πιστα της monza.
thanks sti.

STI_GR
17-03-2011, 13:07
^^ τπτ ρε φιλε, καταφερες να κατεβασεις αλλο?

STI_GR
17-03-2011, 13:41
Η δευτερα ερχεται και προβλεπονται τρελες μαχες.....

YouTube - GT5 COBRADRAMA vs STI_GR MONZA!!!!


εδω οι 3 πρωτοι γυροι απο την προχθεσινη προπονηση.... βεντουζα!!!!!

cobradrama
17-03-2011, 13:53
^^^^ Αααααχχχχ!!! Αυτά είναι λέμε!!!! Πάλι χωρίς λάστιχα θα μείνουμε την Δευτέρα,την κόβω την δουλειά.:d050:
Μπράβο ρε κολλητέ για το βίντεο!!!!:respect7:

Dinos
17-03-2011, 14:22
^^ τπτ ρε φιλε, καταφερες να κατεβασεις αλλο?

Σημερα θα ξαναπροσπαθησω Στελαρα.Ελπιζω να μαζευτουμε το βραδυ να ξανακανουμε κανα practice στην monza.

kyrtzo
17-03-2011, 17:26
Ωραιο βιντεο κριμα που κοβετε στην στιγμη που το zonda κανει σκονη τον ανταγωνισμο!!!!! Μαλλον απαγορευτηκε η συνεχεια ως αυστηρα ακαταλληλο!!!

Σοβαρα τωρα sti πως γραφεις το βιντεο? με καμερα ή απευθειας εγγραφή? μπορουμε να γραψουμε και εμεις με καποιο τροπο απο την τηλεοραση στον υπολογιστή?

george13gr
17-03-2011, 17:32
Ωραιο βιντεο κριμα που κοβετε στην στιγμη που το zonda κανει σκονη τον ανταγωνισμο!!!!! Μαλλον απαγορευτηκε η συνεχεια ως αυστηρα ακαταλληλο!!!

Σοβαρα τωρα sti πως γραφεις το βιντεο? με καμερα ή απευθειας εγγραφή? μπορουμε να γραψουμε και εμεις με καποιο τροπο απο την τηλεοραση στον υπολογιστή?
δες τις 2 τελευταίες σελίδες στο GT DRIFT SCHOOL

STI_GR
17-03-2011, 19:03
Ωραιο βιντεο κριμα που κοβετε στην στιγμη που το zonda κανει σκονη τον ανταγωνισμο!!!!! Μαλλον απαγορευτηκε η συνεχεια ως αυστηρα ακαταλληλο!!!



λοιπον πες μου τετοια λιγο πριν τον αγωνα να ειμαι εκνευρισμενος!!!:nono:
εχε χαρη που εφαγα ποινη μετα και σ'αφησα μπροστα να μην σε στεναχωρισω..

με κινητο το εγραψα κυριακο.

george13gr
17-03-2011, 21:01
Ωραιο βιντεο κριμα που κοβετε στην στιγμη που το zonda κανει σκονη τον ανταγωνισμο!!!!! Μαλλον απαγορευτηκε η συνεχεια ως αυστηρα ακαταλληλο!!!

Σοβαρα τωρα sti πως γραφεις το βιντεο? με καμερα ή απευθειας εγγραφή? μπορουμε να γραψουμε και εμεις με καποιο τροπο απο την τηλεοραση στον υπολογιστή?

δες-δείτε όλοι εδώ..
http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.702661

MAD-THAN
18-03-2011, 15:48
Στον επομενο αγωνα θα ηθελα να μπουν και παιδια που δεν εχουν κανει αγωνα μεχρι τωρα. Madthan γιατι δεν παιζεις στο πρωταθλημα? Χθες μπηκες αλλα δεν επαιξες, μπορεις να παιζεις οποια Δευτερα μπορεις δεν εφυγες απο το πρωταθλημα.
filaraki logo doulias den ixa ora na asxoli8o.tis proalles sas apolafsa,wreos agwnas.
tin deutera mallon 8a ime stin ekinisi,ade na doume.ta leme paidia.........

STI_GR
19-03-2011, 14:42
filaraki logo doulias den ixa ora na asxoli8o.tis proalles sas apolafsa,wreos agwnas.
tin deutera mallon 8a ime stin ekinisi,ade na doume.ta leme paidia.........



αντε ελα να εχω λιγο συναγωνισμο..... γιατι τον κυριακο δεν τον βλεπω ζωηρο.....:a018:

cobradrama
19-03-2011, 14:45
αντε ελα να εχω λιγο συναγωνισμο..... γιατι τον κυριακο δεν τον βλεπω ζωηρο.....:a018:

Δέν πιστεύω να νομίζεις ότι θα πάρεις δάνειο ποτέ,μετά από αυτό???
:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

STI_GR
19-03-2011, 14:47
Δέν πιστεύω να νομίζεις ότι θα πάρεις δάνειο ποτέ,μετά από αυτό???
:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:



εχμμμ...... στον τελευταιο γυρο θα δουμε..... που ξες μπορει να χαλασει το αμαξι μου......:a094:

kyrtzo
19-03-2011, 15:05
Αν χρειαστει να αγορασει καποιο σοβαρο αυτοκινητο ( EVO ) θα του δωσω δανειο.
Ο ανταγωνισμος ειναι σκληρος ειδικα στην monza τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα, πιστευα οτι ειχα πλεονεκτημα αλλα ειμαι πισω.
Θα δειξει ελπιζω να βρω ρυθμο στον αγωνα.

cobradrama
19-03-2011, 15:09
Μαλλιά κουβάρια θα γίνουμε,την κόβω την δουλειά.Λάστιχο για λάστιχο δέν θα μείνει.!!!!!!!!

vagelis e11 turbo
21-03-2011, 19:37
παιδια εγω το βραδυ εχω οικογενειακο τραπεζι.....δεν θα μπορεσω να σας ξουρισω....λολ.

odytsak
21-03-2011, 19:59
cobra όταν κάνεις room ρίξε σύρμα να μπω για warm up γιατί έχω λιώσει στο pro σήμερα.:makefun:

george13gr
21-03-2011, 20:07
cobra όταν κάνεις room ρίξε σύρμα να μπω για warm up γιατί έχω λιώσει στο pro σήμερα.:makefun:

το πρωί έπαιζες gt5 πάντως ! ακόμα με τους κώνους?

cobradrama
21-03-2011, 20:12
Τώρα κατά τις 19:30 θα ανοίξω room για προπόνηση μάγκες,και ταυτάχρονα για να μαζευόμαστε σιγά σιγά.!!!!

odytsak
21-03-2011, 20:19
το πρωί έπαιζες gt5 πάντως ! ακόμα με τους κώνους?

To X1 event με τους τότε άπιαστους χρόνους το είχα βγάλει σε 2 ώρες ανά αγώνα,
με τους κώνους κανένα 5ωρο έφαγα και δεν γίνεται τίποτα, για 20 χιλιοστά δεν το πήρα και την ψώνισα και το παράτησα.

george13gr
21-03-2011, 20:23
To X1 event με τους τότε άπιαστους χρόνους το είχα βγάλει σε 2 ώρες ανά αγώνα,
με τους κώνους κανένα 5ωρο έφαγα και δεν γίνεται τίποτα, για 20 χιλιοστά δεν το πήρα και την ψώνισα και το παράτησα.
εγώ είμαι 12 χιλιοστά από το χρυσό..θέλει αρκετή συγκέντρωση και σωστή χρήση στα φρένα..

giannislazy
21-03-2011, 22:18
Δυστυχώς είμαι εκτός για την Monza... Τα λέμε την επόμενη Δευτέρα...

odytsak
21-03-2011, 23:09
εγώ είμαι 12 χιλιοστά από το χρυσό..θέλει αρκετή συγκέντρωση και σωστή χρήση στα φρένα..

Γιώργο τελικώς δεν με πειράζει που δεν πήρα 60 χρυσά στα διπλώματα,
καλύτερα έτσι όπως είμαι τώρα με 59 χρυσά κι ένα αργυρό για να μη με ματιάζουνε.:makefun:


Δυστυχώς είμαι εκτός για την Monza... Τα λέμε την επόμενη Δευτέρα...

Γιάννη έχασες την καλή την πίστα, λόγω της απλοικής χάραξης προσφέρει καθαρό και άφθονο ανταγωνισμό.

giannislazy
22-03-2011, 00:08
Γιάννη έχασες την καλή την πίστα, λόγω της απλοικής χάραξης προσφέρει καθαρό και άφθονο ανταγωνισμό.

Όντως η monza Είναι απο τις καλύτερες πίστες. Αλλα να πω την αλήθεια η ηλιθιοτητα των Ιαπώνων να αφήσουν το παιχνίδι χωρίς πραγματικά ισχυρές ποινές έχει κάνει πολλές πίστες με πρώτη τη monza να χάσουν την ομορφιά τους. Ειδικά εδώ έχουν κάνει την πιστα μια ευθεία με τα τόσα κοψιματα στα σικειν. Εκει μάλιστα που Είναι όλη η ουσία της πίστας. Κανονικά θα έπρεπε να δίνει αμέσως ποινή έστω και στο παραμικρό πάτημα εκτός κερμπ.
Τα ΄πα και ξεθυμανα...

kyrtzo
22-03-2011, 00:33
Τα αποτελεσματα ανανεωθηκαν στο πρωτο ποστ, ειναι κριμα για τα παιδια που δεν μπορεσαν να συνδεθουν δυστηχως οσα room και να αλλαξαμε ειχαμε το ιδιο προβλημα.
Για τον αγωνα τωρα δικαιολογιες δεν υπαρχουν εχασα ενα δικο μου αγωνα απο δικα μου λαθη. Οχι τιποτα αλλο θα παρουν αερα και μερικοι......:whistle::whistle::whistle:

STI_GR
22-03-2011, 07:56
Για τον αγωνα τωρα δικαιολογιες δεν υπαρχουν εχασα ενα δικο μου αγωνα απο δικα μου λαθη. Οχι τιποτα αλλο θα παρουν αερα και μερικοι......:whistle::whistle::whistle:

έχεις κάνει ένα λάθος στην κατάταξη, είσαι 3ος κανονικά γιατί εχω δυο 2ες θέσεις, αλλά αστο θα διορθωθεί μόνο του στον επόμενο αγωνα:c026:

Dinos
22-03-2011, 09:45
Μπραβο σε ολα τα παιδια, πολυ ωραιος αγωνας.Νομιζω οτι οσο προχωραει το πρωταθλημα γινετε ολο και καλυτερο !!!

kyrtzo
22-03-2011, 17:34
έχεις κάνει ένα λάθος στην κατάταξη, είσαι 3ος κανονικά γιατί εχω δυο 2ες θέσεις, αλλά αστο θα διορθωθεί μόνο του στον επόμενο αγωνα:c026:

Γιαυτο ακριβως δεν αλλαξα την σειρα!!!:a045:

STI_GR
22-03-2011, 18:11
Γιαυτο ακριβως δεν αλλαξα την σειρα!!!:a045:



αρα ξες τι σε περιμενει...:a038:

trelokomio
22-03-2011, 19:21
den xero kapios me sampotarei h me fovoynte:f014:pantos sto mono lobby poy den exo provlima einai toy combradrama toy giorgakiiiiiiiiii opote an mporoume na mpoyme ekei.gatakiiiiiiiiii pali den vgikes protos:whistle:

STI_GR
23-03-2011, 09:40
^^ακου γατί, κοιτα να αλλαξεις συνδεση γιατι δεν σε βλεπω καλα αλαξαμε 500 λομπυ για παρτη σου και γλυτωσες την ξουρα.... κανονισε γατακι!!!!

Dinos
23-03-2011, 13:00
θα ηθελα να τονισω οτι ο λογος της αντικειμενικα κακης πορειας μου στο πρωταθλημα οφειλετε καθαρα στο βαρος του αυτοκινητου μου οπως αλλωστε επιβεβαιωσαν και οι συμπαικτες - ανταγωνιστες μου και οχι στις οδηγικες μου ικανοτητες.Σημειωνω οτι στο επομενο πρωταθλημα θα επιλεξω με πολυ μεγαλυτερη προσοχη το ''αεροπλανο μου''ετσι ωστε να αποφευχθουν φρασεις οπως ''γαμ@ το μπουρδελ@ το Ζonda ειμαι τοσο αργος που εχω κολλησει πισω απο τον Ντινο και δεν μπορω να τον φτασω''

cobradrama
23-03-2011, 13:09
θα ηθελα να τονισω οτι ο λογος της αντικειμενικα κακης πορειας μου στο πρωταθλημα οφειλετε καθαρα στο βαρος του αυτοκινητου μου οπως αλλωστε επιβεβαιωσαν και οι συμπαικτες - ανταγωνιστες μου και οχι στις οδηγικες μου ικανοτητες.Σημειωνω οτι στο επομενο πρωταθλημα θα επιλεξω με πολυ μεγαλυτερη προσοχη το ''αεροπλανο μου''ετσι ωστε να αποφευχθουν φρασεις οπως ''γαμ@ το μπουρδελ@ το Ζonda ειμαι τοσο αργος που εχω κολλησει πισω απο τον Ντινο και δεν μπορω να τον φτασω''


χαχαχαχα α ρε Ντίνο,πήγαινε το R8 και ξεγύμνωσέ το φίλε,μπάς και χάσει κάνα κιλό.:a045:

STI_GR
23-03-2011, 13:19
θα ηθελα να τονισω οτι ο λογος της αντικειμενικα κακης πορειας μου στο πρωταθλημα οφειλετε καθαρα στο βαρος του αυτοκινητου μου οπως αλλωστε επιβεβαιωσαν και οι συμπαικτες - ανταγωνιστες μου και οχι στις οδηγικες μου ικανοτητες.Σημειωνω οτι στο επομενο πρωταθλημα θα επιλεξω με πολυ μεγαλυτερη προσοχη το ''αεροπλανο μου''ετσι ωστε να αποφευχθουν φρασεις οπως ''γαμ@ το μπουρδελ@ το Ζonda ειμαι τοσο αργος που εχω κολλησει πισω απο τον Ντινο και δεν μπορω να τον φτασω''

ντινο απο μενα εχεις το οκ αν θες να αλλαξεις αμαξι.

το οκ εχει ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ:cheer2: να αλλαξει αμαξι αν θελει ετσι για να'χω να λεω....:a018:

vstav130908
23-03-2011, 15:03
ΠΡΙΝ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΑΜΑΞΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΡΕΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΑΓΩΝΑ
αλλιώς να αλλάξουμε τον τίτλο του πρωταθλήματος από
1o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERCARS PS3FORUMS.GR σε
1o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERCARS PS3FORUMS.GR PSTN

F1_STK
23-03-2011, 16:22
Αλλαξε αμαξι Ντινοοοοοοοο... το ok το εχεις και απο εμενα εννοειται..
κι εσυ κυριακοοοοο αν θες.. ετσι για να λεμε οι Στελιοι κι αλλα :fans:

Dinos
23-03-2011, 16:30
Αλλαξε αμαξι Ντινοοοοοοοο... το ok το εχεις και απο εμενα εννοειται..
κι εσυ κυριακοοοοο αν θες.. ετσι για να λεμε οι Στελιοι κι αλλα :fans:

Xερια πρεπει να αλλαξω εδω που τα λεμε και οχι αμαξι, αλλωστε μονο και μονο που το βλεπω στα REPLAY το γουσταρω τρελα, ασε που δεν το θεωρω και δικαιο.Εννοειτε πως το post μου ηταν 100% χιουμοριστικο.:yes:

F1_STK
23-03-2011, 16:55
Βασικα το λεμε σε περιπτωση που δεν μπορεις να το ευχαριστηθεις και οδηγικα και σου κανει κολπα, ή τελοσπαντων δε σε βολευει βρε αδερφε, εννοειται πως πρεπει να αλλαξεις.. :c025:

cobradrama
23-03-2011, 17:04
ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ FERRARI 458!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα
Μπάς και μας μείνει κάνα λάστιχο βρε παιδί!!!!
:a045::bang::hysterical::hysterical::hysterical:

F1_STK
23-03-2011, 17:14
ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ FERRARI 458!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα
Μπάς και μας μείνει κάνα λάστιχο βρε παιδί!!!!
:a045::bang::hysterical::hysterical::hysterical:

Χαχαχαχαχαχαχα ! Δε θα μεινει τιποταααααααααααα..
Και η McLaren του 94' εχει καλη φθορα (καλυτερη και απο την Italia ισως ), ετσι για να χωριστουμε σε στρατοπεδα :a018:
Παντως μην εισαι και τοσο σιγουρος, γιατι σου ειπα ποσους γυρους εβγαλα με το ZZII, με ρυθμο παρομοιο αν δεν κανω λαθος με αυτον που ειχα με τη Ferrari (και καπου εδω πεταγεται ο Στελιος κι αρχιζει τα μπινελικια!!! )..
Πολυ γλιστρημα η Gallardo λεμεεεεεεεεεεε..

extacy
23-03-2011, 17:32
Χαχαχαχαχαχαχα ! Δε θα μεινει τιποταααααααααααα..
Και η McLaren του 94' εχει καλη φθορα (καλυτερη και απο την Italia ισως ), ετσι για να χωριστουμε σε στρατοπεδα :a018:
Παντως μην εισαι και τοσο σιγουρος, γιατι σου ειπα ποσους γυρους εβγαλα με το ZZII, με ρυθμο παρομοιο αν δεν κανω λαθος με αυτον που ειχα με τη Ferrari (και καπου εδω πεταγεται ο Στελιος κι αρχιζει τα μπινελικια!!! )..
Πολυ γλιστρημα η Gallardo λεμεεεεεεεεεεε..

ε????? με την mclaren ελεγα να τρεξω αλλα μου ετρωγε περισσοτερο λαστιχο ακομα και απο το ZZII

βρε μπας και εχεις δωσει καμια μιζα και σου δινουν καλυτερα λαστιχα?:drive:

F1_STK
23-03-2011, 17:43
ε????? με την mclaren ελεγα να τρεξω αλλα μου ετρωγε περισσοτερο λαστιχο ακομα και απο το ZZII

βρε μπας και εχεις δωσει καμια μιζα και σου δινουν καλυτερα λαστιχα?:drive:

Οταν δοκιμαζαμε τι θα διαλεξουμε, συγκεκριμενα με τον Βαγγελη, τρεχαμε τις Ferrari Italia και McLaren F1 '94 και ειχαμε δει οτι εχουν χαμηλη φθορα.. Βεβαια εχει να κανει και με το τι ρυθμο εχεις, ασε που παιζουμε με gamepad και δεν ξερω τι διαφορα μπορει να εχει με το τιμονι (θετικα, αρνητικα )..
Μιζα οχι, αλλα εχω κατι ακρες στην Bridgestone και μου δινουν καλυτερα set ελαστικων νομιζω.. :a050:

extacy
23-03-2011, 17:45
Μιζα οχι, αλλα εχω κατι ακρες στην Bridgestone και που δινουν καλυτερα set ελαστικων νομιζω.. :a050:

BAAAAAANNNNNNNNNN....

kyrtzo
23-03-2011, 17:55
Ειναι εντυπωσιακο ποσες διαφορες υπαρχουν απο αυτοκινητο σε αυτοκινητο και απο πιστα σε πιστα, αυτο ειναι το ωραιο του πρωταθληματος οτι ποτε δεν θα εισαι σιγουρος για το αποτελεσμα.
Απο οτι φαινετε η 458 δεν τρωει ευκολα τα λαστιχα αλλα προσωπικα πιστευω οτι δεν ειναι αυτος ο μεγαλυτερος λογος που ο F1 μας κερδιζει. Ειναι εντυπωσιακα σταθερος στο γυρολογιο του η αποδοση του σε ολο τον αγωνα ειναι καταπληκτικη, την Δευτερα που τρεξαμε και χθες που καναμε δοκιμη τον πιεζα αρκετα καθως ημουν λιγο πιο γρηγορος και δεν εκανε κανενα λαθος σε αντιθεση με εμενα που και τις 2 φορες βρεθηκα εκτος. Το ιδιο εγινε οταν βρεθηκαν πισω του και αλλα παιδια.
Απο εμενα μπραβο στο παλικαρι μας δινει μαθηματα σταθερης και γρηγορης οδηγησης!

Τωρα οσο αφορα τις αλλαγες αυτοκινητων εγω ειμαι υπερ τουλαχιστον για τα παιδια που εχουν προβληματα στους 3 πρωτους αγωνες. dinos giannis bbatist ειναι απο τα παιδια που μπορουν να αλλαξουν εστω μια φορα αυτοκινητο αρκει να μην παρουν αμαξι που υπαρχει 2 φορες στο grid.

Για την απιστευτη αναστατωση που προκαλεσε η φημη οτι στο γκαραζ μου βρισκετε το απολυτο, το καλυτερο, το κορυφαιο supercar του GT5 PAGANI ZONDA C12S 7.3 '02 και το γεγονος οτι θα θελησω να το χρησιμοποιησω στο πρωταθλημα εκανε μερικους ανταγωνιστες να χασουν τον υπνο τους, θα ξεκαθαρισω οτι δεν εχω σκοπο τελικα να το βαλω στο πρωταθλημα ετσι ωστε οταν στο τελος το παρω να μην υπαρχουν δικαιολογιες.:whistle:

F1_STK
23-03-2011, 18:10
Κυριακο τι να πω, τωρα με ελιωσες.. Το θεμα ειναι οτι ποτε δεν ημουν ιδιαιτερα προσεκτικος και μη επιρεπης στα λαθη, αλλα παιζοντας μαζι σας εμαθα να ειμαι αφου υπαρχει ξεκαθαρη η γραμμη του fair play και πανω απο ολα ειμαστε μια παρεα που βαζει την πλακα πανω απο τον υγιη ανταγωνισμο :a040::a020:

trelokomio
23-03-2011, 18:53
^^ακου γατί, κοιτα να αλλαξεις συνδεση γιατι δεν σε βλεπω καλα αλαξαμε 500 λομπυ για παρτη σου και γλυτωσες την ξουρα.... κανονισε γατακι!!!!
sto proto protathlima poy mpename ston giorgo den eixa provlima me tin idia sindesi pote den me petaxe opos kai ston proto agona esi eisai o kantemisssssssssss:a122:

giannislazy
23-03-2011, 20:18
Τωρα οσο αφορα τις αλλαγες αυτοκινητων εγω ειμαι υπερ τουλαχιστον για τα παιδια που εχουν προβληματα στους 3 πρωτους αγωνες. dinos giannis bbatist ειναι απο τα παιδια που μπορουν να αλλαξουν εστω μια φορα αυτοκινητο αρκει να μην παρουν αμαξι που υπαρχει 2 φορες στο grid.
.

Για μένα αναφέρεσαι Κυριάκο?

Ο μόνος λόγος που θα σκεφτόμουν να αλλάξω αμάξι είναι γιατί το ρημάδι το M3 δεν πάει παραπάνω από 585ΡΡ...

STI_GR
24-03-2011, 13:15
Το ιδιο εγινε οταν βρεθηκαν πισω του και αλλα παιδια.


ψεκαζει.....




Για την απιστευτη αναστατωση που προκαλεσε η φημη οτι στο γκαραζ μου βρισκετε το απολυτο, το καλυτερο, το κορυφαιο supercar του GT5 PAGANI ZONDA C12S 7.3 '02 και το γεγονος οτι θα θελησω να το χρησιμοποιησω στο πρωταθλημα εκανε μερικους ανταγωνιστες να χασουν τον υπνο τους, θα ξεκαθαρισω οτι δεν εχω σκοπο τελικα να το βαλω στο πρωταθλημα ετσι ωστε οταν στο τελος το παρω να μην υπαρχουν δικαιολογιες.:whistle:

οχι ρε φιλε θελω να το παρεις!!!! για να σου αποδειξω οτι δεν εχεις καμια τυχη ουτε με αυτο!!!!


οποιος αλλαξει αμαξι του αφαιρουνται 10 βαθμοι......χιχιχιχι

cobradrama
28-03-2011, 12:42
Άντε να τελειώνουμε σήμερα μ'αυτήν την πίστα,την βαρέθηκα πιά!!!

STI_GR
28-03-2011, 14:41
Άντε να τελειώνουμε σήμερα μ'αυτήν την πίστα,την βαρέθηκα πιά!!!

ακομα δεν ειδες τπτ!!!

kyrtzo
28-03-2011, 18:35
Μαλλον θα πρεπει να βρουμε να κανουμε και κατι ακομα μεσα στην εβδομαδα για να μην βαριωμαστε περιμενοντας την Δευτερα. Οποιος εχει καποια προταση ευχαριστως να την ακουσω ισως θα μπορουσαμε να κανουμε κατι διαφορετικο Τεταρτη ή Πεμπτη βραδυ.
Δεν χρειαζετε να ειναι πρωταθλημα εγω σκεφτομαι να κανουμε κατι σαν day events που καθε φορα θα αλλαζουν ( αγωνες rally, αγωνες πιστας, drag race κτλ) καθε εβδομαδα θα βαζουμε κατι διαφορετικο.

STI_GR
28-03-2011, 18:41
drag race



μεσα αλλα θελω για ζευγαρι μονο τον Βαγγελη<33

extacy
28-03-2011, 18:59
Δεν χρειαζετε να ειναι πρωταθλημα εγω σκεφτομαι να κανουμε κατι σαν day events που καθε φορα θα αλλαζουν ( αγωνες rally, αγωνες πιστας, drag race κτλ) καθε εβδομαδα θα βαζουμε κατι διαφορετικο.

συμφωνω αλλα θα ηταν ισως καλυτερα να διαλεγουμε ενα στανταρ αμαξι για ολους καθε εβδομαδα και να μπορουμε να παιξουμε μονο με τις ρυθμισεις για να υπαρχει και περισσοτερος ανταγωνισμος πχ. σουζουκα με GTR ολοι

vagelis e11 turbo
28-03-2011, 19:32
μεσα αλλα θελω για ζευγαρι μονο τον Βαγγελη<33


http://img84.imageshack.us/img84/5880/m1370818pp0506773new.jpg (http://img84.imageshack.us/i/m1370818pp0506773new.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

freakygeo
28-03-2011, 20:05
einai h kainouria pou dn erethizei thn epidermida?

george13gr
28-03-2011, 20:52
http://img84.imageshack.us/img84/5880/m1370818pp0506773new.jpg (http://img84.imageshack.us/i/m1370818pp0506773new.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

είναι το νεο υβριδικό μοντέλο:yes::yes::yes:

vagelis e11 turbo
28-03-2011, 20:56
einai h kainouria pou dn erethizei thn epidermida?

se ksourizei kai den niothis tpt....:e040fdd:

odytsak
28-03-2011, 23:31
H καλή μέρα από το πρωί φαίνεται... με πέταξε μία στα δοκιμαστικά,
μετά δυσκολεύτηκα να μπω και τελικά με ξαναπέταξε στα μισά του αγώνα.:a122::a050:

george13gr
28-03-2011, 23:33
H καλή μέρα από το πρωί φαίνεται... με πέταξε μία στα δοκιμαστικά,
μετά δυσκολεύτηκα να μπω και τελικά με ξαναπέταξε στα μισά του αγώνα.:a122::a050:

και ύστερα λες για εμένα ρε!:e040fdd:
ποιος πήρε τη πρωτιά?αναμένω με αγωνία!
f1_stk σκίστους....:a094:

odytsak
28-03-2011, 23:37
Ο cobra είναι πρώτος μέχρι στιγμής, τους βλέπω από την ''παρακολούθηση''
αλλά δεν λέει καθόλου, τρελό lag και δεν σ'ευχαριστεί καθόλου το θέαμα.
Τους βλέπεις όλους να βαράνε τους τοίχους...

george13gr
28-03-2011, 23:43
Ο cobra είναι πρώτος μέχρι στιγμής, τους βλέπω από την ''παρακολούθηση''
αλλά δεν λέει καθόλου, τρελό lag και δεν σ'ευχαριστεί καθόλου το θέαμα.
Τους βλέπεις όλους να βαράνε τους τοίχους...κλείσε τα τορεντ άμα κατεβάζεις ρε!!
έτσι προχτές ένα παληκάρι που μιλάγαμε μου λεει έχω lag και τον ρωτάω έχεις torrent και κατεβάζεις?ναι μου λεει 5-6 μωρέ...
ο δάσκαλος δηλαδή πρωτος!!!:e040fdd:

kyrtzo
29-03-2011, 00:45
UPDATE
Ανανεωθηκε η βαθμολογια και τα αποτελεσματα στο πρωτο ποστ!

Μπραβο στον cobra εκανε μεγαλο αγωνα, οπως και σε ολα τα παιδια που επαιξαν σημερα. Κριμα για τον Οδυσσεα μπορουσε να παρει αρκετους ποντους σημερα.

Απιστευτη μαχη στην βαθμολογια θα εχουμε μεγαλη μαχη μεχρι το τελος, ελπιζω να ερθουν καποια στιγμη και τα υπολοιπα παιδια που δηλωσαν συμμετοχη.


Παλι πρωτος σιγα σιγα αρχιζω να το συνηθιζω και δεν θα θελω να φυγω!

extacy
29-03-2011, 01:21
μαζεψτε οσους βαθμους μπορειτε μεχρι να ερθει η πρασινη κολαση...

edit... τωρα το ειδα δεν παιζει σε αυτο το πρωταθλημα... :P

Dinos
29-03-2011, 11:09
Ρε παιδια τον vstav δεν τον εβλεπα καθολου στον αγωνα και βλεπω οτι τερματισα μπροστα του με λιγα δευτερολεπτα διαφορα.Τι εγινε τον προσπερασα στους τελευταιους γυρους ? Οι υπολοιποι τον βλεπατε ? vstav εσυ με εβλεπες ?.
Τεσπα μπραβο σε ολα τα παιδια το replay του χτεσινου αγωνα ειναι να πινεις καφε και να καθεσαι να το απολαμβανεις !!!

cobradrama
29-03-2011, 12:24
Όντως ο αγώνας ήταν για γερά νεύρα.Πολύ απολαυστικός.Μπράβο σε όλα τα παιδιά,και συγνώμη σε όσους αντιμετώπισαν πρόβλημα στο δωμάτιό μου,ή τους πέταξε, (odytsak).

giannislazy
29-03-2011, 15:43
Πολλά συγχαρητήρια στον Γιώργο για την μεγάλη νίκη του και σε όλους για έναν ακόμη καταπληκτικό αγώνα.

@Ντίνο
Εγώ σας έβλεπα και τους δύο μιας και ήμουν λίγο πίσω σας. Μάλιστα και τα 2 pit stop σας τα κάνατε ταυτόχρονα στον ίδιο γύρο αλλά μετά το 2ο πρέπει κάπου να τον πέρασες πρίν με πατήσετε και οι δύο σας...

Η αλλαγή όμαδας δεν με ευνόησε αλλά υπόσχομαι με περισσότερες δοκιμές συτήν την βδομάδα να εμφανιστώ λίγο βελτιωμένος...

Dinos
29-03-2011, 16:27
^^^αρα λογικα θα μας βλεπεις και στο replay σου.Υπαρχει τροπος να το ανεβασεις καπου η να μου το στειλεις να το δω ???

vstav130908
29-03-2011, 16:48
DINO
δεν σε έβλεπα απλά κάποιες στιγμές το αυτοκίνητο μου γινόταν αχνό εκείνη τι στιγμή κατάλαβα ότι σε ακούμπαγα αλλά δεν ήξερα ποιος είναι μάλλον έχεις μικρό upload και δεν σε έβλεπα
εγώ παίζω με down 18 και up8 Nattype 2
σε εμένα έτρεχαν 5 cobra kyrtzo sti extacy vstav bbatist όπως καταλαβαινεις είμαι πέμπτος και καλά

trelokomio
29-03-2011, 18:32
kalispera paidia logo eyresis ergasias (epiteloys ) den prolaveno na simetexo sto protathlima kai etsi tha vgei allos protos:e040fdd:giorgaki mpravo poy :triniti:ta gatakiaaaaaaa

batz
29-03-2011, 19:38
εμενα με εβγαλε στην εκκινηση μισω γυρο πισω αλλα στα ... μου εχω συνηθησει να τρωω π..

giannislazy
29-03-2011, 20:49
Μόλις έκανα room for practice. Όσοι πιστοί προσέλθετε...

odytsak
29-03-2011, 23:14
Όντως ο αγώνας ήταν για γερά νεύρα.Πολύ απολαυστικός.Μπράβο σε όλα τα παιδιά,και συγνώμη σε όσους αντιμετώπισαν πρόβλημα στο δωμάτιό μου,ή τους πέταξε, (odytsak).

Καταρχήν Γιώργο συγχαρητήρια για την πρώτη σου νίκη.:first:

Συγνώμη δεν χρειάζεται να ζητάς, δεν είναι κάτι που ευθύνεσαι εσύ,
το παιχνίδι έχει γενικώς πάρα πολλά προβλήματα όσον αφορά το online mode.

STI_GR
30-03-2011, 18:19
cobra: μπραβο για τη νικη σου, για αλλη μια φορα καταφερες να μου φας τα λαστιχα στο πρωτο κυνηγητο....(ρε ουστ):doh:

giannislazy: το'πλυνες με ΑΖΑΧ και εγινε αορατο....

kyrtzo: στο τελος του πρωταθληματος θα εισαι πρωτος....στις καρδιες μας!!!:thumbsdown:


και για το τελος
VAGGELIS1981: KOT-KOT-KOT-KOT-KOT:a018:


ΥΓ. μηπως την αλλη δευτερα να δοκιμασουμε να κανουμε δωματιο στο ανοιχτο σαλονι μπας και εχει διαφορα. να βαλουμε και κωδικο να μην μπαινουν διαφοροι..

kyrtzo
30-03-2011, 19:06
Λες να εχει διαφορα? θα το δοκιμασουμε σημερα

george13gr
30-03-2011, 19:12
Λες να εχει διαφορα? θα το δοκιμασουμε σημερα
να έρθω κι εγώ να δοκιμάσω τις δυνατότητες μου?
με θέλετε?:a049:

F1_STK
30-03-2011, 19:15
Συγχαρητηρια δασκαλε για τη νικη ! Πολυ καλος αγωνας.. Οι διαφορες πολυ μικρες με αποκορυφωμα τον τερματισμο μας με τον Κυριακο στα 91 χιλιοστα ! Λιγο ακομα ηθελα και θα τερματιζα 1 χιλιοστο πισω του ή εκείνος πίσω μου :silly:
Α.. και μιας και το 'φερε η κουβέντα... δε βγαίνει μ'ένα πιτ ο αγώνας εεε???? χαχαχαχαχα!!! γατάκια!
Επόμενος στόχος μου: τα 0 πιτ!! χαχα :a045:

giannislazy
30-03-2011, 19:22
Τί ώρα θα κάνουμε δοκιμές σήμερα?

kyrtzo
30-03-2011, 19:24
Εγω θα μπω κατα τις 8 σημερα μεχρι τις 10 οποιος θελει θα μας βρει μεσα

cobradrama
31-03-2011, 11:48
:hysterical::hysterical:
Συγχαρητηρια δασκαλε για τη νικη ! Πολυ καλος αγωνας.. Οι διαφορες πολυ μικρες με αποκορυφωμα τον τερματισμο μας με τον Κυριακο στα 91 χιλιοστα ! Λιγο ακομα ηθελα και θα τερματιζα 1 χιλιοστο πισω του ή εκείνος πίσω μου :silly:
Α.. και μιας και το 'φερε η κουβέντα... δε βγαίνει μ'ένα πιτ ο αγώνας εεε???? χαχαχαχαχα!!! γατάκια!
Επόμενος στόχος μου: τα 0 πιτ!! χαχα :a045:

UPDATE:ROME----120 Γύροι,χαχαχαχαχαχαχα
Άμα θές μήν κάνεις pit stop τώρα!!!!:hysterical:

speedy gio
31-03-2011, 12:19
καλημερα!
παιδια επειδη ειμαι ασχετος πως βρησκω την αιθουσα που παιζεται?
απλα για να δω τον αγωνα σας πιο πολυ...οχι για να παρω μερος:help:

STI_GR
31-03-2011, 13:59
μπορεις να μπαινεις καθημερινα στα δοκιμαστικα και να συμμετασχεις κιολας, αλλα τις δευτερες που τρεχουμε δεν βαζουμε αλλα ατομα για να μην επιβαρυνουμε το room.

kyrtzo
31-03-2011, 23:04
Οπως ειχα πει πριν λιγες μερες θελω να οργανωσω καθε πεμπτη βραδυ day events με διαφορα θεματα καθε φορα. Θα προσπαθησω να βαλω το γενικο πλανο ωστε να το συζητησουμε ολοι μαζι για να δω αν υπαρχει ενδιαφερον πρωτα και για να ακουσω προτασεις και βελτιωσεις.
Η προταση μου ηταν να κανουμε καθε πεμπτη ενα διαφορετικο αγωνα διαλεγοντας ενα θεμα ειτε ειναι αγωνες με καρτ ή drag race ή ενιαιο ή rally κτλ.

Ας κανουμε ενα προγραμμα ξεκινοντας απο την επομενη Πεμπτη 07/04/2011 και ωρα 09:30 να μαζευτουμε σε μια αιθουσα για αγωνες drag. θελω να ακουσω προτασεις για αυτοκινητα και κυριως Performance points.

Θα δωσω την δικη μου προταση ετσι ωστε να εχουμε μια βαση για αλλαγες.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07/04/2011 DRAG RACE EVENT
2 αγωνες drag στην πιστα SS7 μεσα στα τουνελ. Πρωτος αγωνας 550PP, Δευτερος αγωνας 650ΡΡ.
Οσα ατομα μαζευτουν θα χωριστουν σε δυαδες οπου καθε ζευγαρι θα τρεχει κοντρα στον αλλον, ο νικητης θα βγανει μετα απο 2 νικες στα 2 τουνελ τις πιστας οι υπολοιποι θα περιμενουν την σειρα τους ελεγχοντας τους δυο αγωνιζομενους. Ο νικητης θα περναει στον επομενο γυρο ωσπου να μεινει το τελικο ζευγαρι.
Οι αγωνες γινονται με τον εξης τροπο, αφου μπανεις στη πιστα κανεις κατευθειαν αναστροφη 180 μοιρων και προχωρας 1 χλμ μεχρι την εισοδο του τουνελ απο εκει ξεκιναει ο αγωνας συμφωνα με τον χρονο που οριζουμε εκεινη την στιγμη με το χρονομετρο του αγωνα και τερματιζει ακριβως με το τελος του τουνελ, αφου τελειωσει η πρωτη κοντρα συνεχιζετε να προχωρατε μεχρι το δευτερο τουνελ με την ιδια διαδικασια, αν χρειαστει και τριτο κανεις ξανα αναστροφη στο δευτερο τουνελ για την τριτη κοντρα.


KART EVENT

Αγωνες με καρτ στις πιστες:
5 LAPS CIRCUIT DE MADRID
7 LAPS LONDON
5 LAPS AUTUMN RING

RALLY EVENT

Αγωνες με αυτοκινητα RALLY 520PP
3 LAPS CHARMONIX BASIC / ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ
3 LAPS EIGER NORWAND ΜΟΝΟΠΑΤΙ K
5 LAPS ΤΟΣΚΑΝΗ / ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ

SAME CARS EVENT

Δεν εχω σκεφτει ακομα κατι συγκεκριμενο. Χα χα!!

Αυτα σε γενικες γραμμες ελπιζω να μην σας κουρασα, θα χρειαστω ομως βοηθεια για την οργανωση κυριως για να βοηθησουμε παιδια που εχουν αποριες. Περιμενω προτασεις και συμβουλες.

Δεν θα κανω καινουργιο thread γιατι εχουμε προβληματα με καποιους που νομιζουν οτι ειμαστε κλειστη παρεα αν και κατι τετοιο δεν ισχυει, στους αγωνες μπορει να παρουν μερος ολα τα παιδια του πρωταθληματος και οποιος αλλος χωραει.
Τι λετε λοιπον? Μπορειτε να τρεξετε σε πραγματικα απαιτητικους αγωνες?
Αντεχετε την πίεση ενος αγωνα drag? Εδω θελω να σας δω!!!

vagelis e11 turbo
01-04-2011, 04:22
Για το event με τα ίδια αυτοκίνητα η αλλιώς ενιαίο θα μπορούσε να είναι όλα τα αμάξι Golf GTi από τα προτεινόμενα....με μονο μαλακα αγωνιστικά λάστιχα.χωρίς καθόλου βοηθήματα παρα μονο οποιος θέλει το abs.

θα μπορούσε να γίνει αγώνας με αυτοκίνητα ίδιας κατηγοριας....golf gti-focus στ-renault megane rs-volvo c30 πάλι χωρίς βοηθήματα και εντελώς μαμά μονο με μαλακα αγωνιστικά ελαστικά.

βασικά εμενα η πρόταση μου και για το επόμενο Championship θα ήταν τα βοηθήματα να βγούν τελείως και να παραμείνει η ιδέα των pit-stop και πολλών γύρων.

τώρα όσον αφορά το street racing τα pp μου φαίνονται για αρχή καλά.θα μπορούσαμε να τρέχουμε με κληρώσεις.
π.χ
μαζευόμαστε 10 άτομα.....ο κάθε ένας έχει και έναν αριθμό....κάποιος από το σπίτι θα έχει 10 διαφορετικά χαρτάκια όπου θα ανακατεύει και τα λέει.....το 3 με το 8 ας πούμε.....θα είμαστε όλοι μαζεμένοι πριν το τούνελ και θα γίνονται θα πατήματα στο ίδιο τούνελ μια πάνω και μια κάτω.

(πρόχειρες ιδέες από άνθρωπο που δεν μπορεί να κοιμηθεί λόγο ανελέητου βήχα.)

Dinos
01-04-2011, 10:55
Οπως ειχα πει πριν λιγες μερες θελω να οργανωσω καθε πεμπτη βραδυ day events με διαφορα θεματα καθε φορα. Θα προσπαθησω να βαλω το γενικο πλανο ωστε να το συζητησουμε ολοι μαζι για να δω αν υπαρχει ενδιαφερον πρωτα και για να ακουσω προτασεις και βελτιωσεις.
Η προταση μου ηταν να κανουμε καθε πεμπτη ενα διαφορετικο αγωνα διαλεγοντας ενα θεμα ειτε ειναι αγωνες με καρτ ή drag race ή ενιαιο ή rally κτλ.

Ας κανουμε ενα προγραμμα ξεκινοντας απο την επομενη Πεμπτη 07/04/2011 και ωρα 09:30 να μαζευτουμε σε μια αιθουσα για αγωνες drag. θελω να ακουσω προτασεις για αυτοκινητα και κυριως Performance points.

Θα δωσω την δικη μου προταση ετσι ωστε να εχουμε μια βαση για αλλαγες.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07/04/2011 DRAG RACE EVENT
2 αγωνες drag στην πιστα SS7 μεσα στα τουνελ. Πρωτος αγωνας 550PP, Δευτερος αγωνας 650ΡΡ.
Οσα ατομα μαζευτουν θα χωριστουν σε δυαδες οπου καθε ζευγαρι θα τρεχει κοντρα στον αλλον, ο νικητης θα βγανει μετα απο 2 νικες στα 2 τουνελ τις πιστας οι υπολοιποι θα περιμενουν την σειρα τους ελεγχοντας τους δυο αγωνιζομενους. Ο νικητης θα περναει στον επομενο γυρο ωσπου να μεινει το τελικο ζευγαρι.
Οι αγωνες γινονται με τον εξης τροπο, αφου μπανεις στη πιστα κανεις κατευθειαν αναστροφη 180 μοιρων και προχωρας 1 χλμ μεχρι την εισοδο του τουνελ απο εκει ξεκιναει ο αγωνας συμφωνα με τον χρονο που οριζουμε εκεινη την στιγμη με το χρονομετρο του αγωνα και τερματιζει ακριβως με το τελος του τουνελ, αφου τελειωσει η πρωτη κοντρα συνεχιζετε να προχωρατε μεχρι το δευτερο τουνελ με την ιδια διαδικασια, αν χρειαστει και τριτο κανεις ξανα αναστροφη στο δευτερο τουνελ για την τριτη κοντρα.


KART EVENT

Αγωνες με καρτ στις πιστες:
5 LAPS CIRCUIT DE MADRID
7 LAPS LONDON
5 LAPS AUTUMN RING

RALLY EVENT

Αγωνες με αυτοκινητα RALLY 520PP
3 LAPS CHARMONIX BASIC / ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ
3 LAPS EIGER NORWAND ΜΟΝΟΠΑΤΙ K
5 LAPS ΤΟΣΚΑΝΗ / ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ

SAME CARS EVENT

Δεν εχω σκεφτει ακομα κατι συγκεκριμενο. Χα χα!!

Αυτα σε γενικες γραμμες ελπιζω να μην σας κουρασα, θα χρειαστω ομως βοηθεια για την οργανωση κυριως για να βοηθησουμε παιδια που εχουν αποριες. Περιμενω προτασεις και συμβουλες.

Δεν θα κανω καινουργιο thread γιατι εχουμε προβληματα με καποιους που νομιζουν οτι ειμαστε κλειστη παρεα αν και κατι τετοιο δεν ισχυει, στους αγωνες μπορει να παρουν μερος ολα τα παιδια του πρωταθληματος και οποιος αλλος χωραει.
Τι λετε λοιπον? Μπορειτε να τρεξετε σε πραγματικα απαιτητικους αγωνες?
Αντεχετε την πίεση ενος αγωνα drag? Εδω θελω να σας δω!!!

Μου αρεσει πολυ η ιδεα σου, ο μονος ενδιασμος που εχω ειναι οτι εχω ακουσει οτι οσοι δεν παιζουν με τιμονιερα εχουν προβλημα σε καποια ειδη αγωνων οπως cart,drag,wrc, ισχυει ? Τωρα οσο αφορα το ενιαιο προτεινω να παρουμε ολοι audi tts που ειναι ενα αγνωστο οδηγικα αμαξι σε ολους μας και ετσι θα ειναι πιο δικαιοι οι αγωνες.

υ.γ.Η πεμπτη τουλαχιστον για εμενα ειναι η πιο καλη μερα.

cobradrama
01-04-2011, 12:11
Για το εννιαίο πρωτάθλημα είμαι σύμφωνος.Χωρίς ηλεκτρονικά,μόνο λάστιχα άντε και ανάρτηση.Θα πρέπει να συννενοηθούμε μόλις τελειώσουμε το υπάρχον event!!!Όσο για τις Πέμπτες,είμαι μέσα.

ΥΓ.FERRARI F1 2010 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ????

STI_GR
01-04-2011, 13:33
αυτα που ακουω για χωρις ηλεκτρονικα, τα λενε παντα οσοι χανουν...
τα ηλεκτρονικα ειναι κατι που υφιστανται σε ενα αμαξι γιατι να τα βγαλουμε?
τεσπα εγω θα αποσυρομαι και απ'αυτο το πρωταθλημα, εχω traction τι να κανουμε....

cobradrama
01-04-2011, 13:39
αυτα που ακουω για χωρις ηλεκτρονικα, τα λενε παντα οσοι χανουν...
τα ηλεκτρονικα ειναι κατι που υφιστανται σε ενα αμαξι γιατι να τα βγαλουμε?
τεσπα εγω θα αποσυρομαι και απ'αυτο το πρωταθλημα, εχω traction τι να κανουμε....

Δέν ξύπνησες καλά ρε????
Δέν μιλάμε για το traction ρε τετρακούνητε,αλλά για την άλλη την βλακεία που σου δίνει ώθηση μέσα στην στροφή και το αμάξι πατάει σάν τρένο.Αυτό δέν υφίστατε στα αυτοκίνητα!!!!!!

STI_GR
01-04-2011, 13:43
τπτ δεν σου δινει ωθηση, απλα παταει καλυτερα το αμαξι

cobradrama
01-04-2011, 13:43
τπτ δεν σου δινει ωθηση, απλα παταει καλυτερα το αμαξι

νομίζεις,χαχαχαχαχα!!!!!!!

STI_GR
01-04-2011, 13:48
δεν ειναι αυτο το θεμα, ειναι σαν να σου λεω εγω οτι στο επομενο πρωταθλημα βαλτε οσους γυρους θελετε αλλα να βαλουμε να μην τρωγωνται τα λαστιχα....

cobradrama
01-04-2011, 13:51
Τέλος πάντων, θα δούμε τί θα κάνουμε.Τώρα έχουμε την ROME γατάκια!!!
:bang:

giannislazy
01-04-2011, 15:03
Έκτός τως προαναφερθέντων προτίνω και NASCAR at Indy500...

vagelis e11 turbo
01-04-2011, 15:31
ας το πω αλλιως τοτε.....

να κανουμε αγωνες πιο simulation.....πιο ρεαλιστικους....γτ ετσι οπως ειναι συγνωμη γνωμη μου παντα πιο πολυ σε nfs μοιαζει.

extacy
01-04-2011, 15:41
δεν ειναι αυτο το θεμα, ειναι σαν να σου λεω εγω οτι στο επομενο πρωταθλημα βαλτε οσους γυρους θελετε αλλα να βαλουμε να μην τρωγωνται τα λαστιχα....

συμφωνωωωωω.....:a045::a045::a045:

Dinos
01-04-2011, 15:41
παιδια εγω super περναω οπως ειναι και τωρα.Ισως στο επομενο να ανεβαζαμε λιγο τα pp.

F1_STK
01-04-2011, 15:59
:hysterical::hysterical:

UPDATE:ROME----120 Γύροι,χαχαχαχαχαχαχα
Άμα θές μήν κάνεις pit stop τώρα!!!!:hysterical:

Update : no pit stops allowed χεχεχεχεχεχεχε

με τις ζαντες θα τερματιζουμε ρεεεεε!!
Ωραιες και οι υπολοιπες ιδεες για τα events, ειδικα για τα ενιαια.

kyrtzo
01-04-2011, 17:19
H προταση που εκανα φυσικα και δεν αφορα το πρωταθλημα που κανουμε τωρα ή το πρωταθλημα που πιθανον να οργανωσουμε μετα απο αυτο, εδω μιλαμε απλα για day events που οι κανονες μπορουν να αλλαζουν καθε φορα αναλογα με τις επιθυμιες μας.
Απλα βαζω ενα πλαισιο πανω στο οποιο θα μαζευομαστε καθε πεμπτη, συμφωνειτε την επομενη πεμπτη να κανουμε αγωνες drag? Αφου τελειωσουμε μπορουμε μετα να κανουμε και εναν αγωνα ενιαιο και να διαλεξουμε αμαξι απο τα προτεινομενα με οτι κανονες θελουμε.


Για να μην ξεχνιομαστε εχουμε και αγωνα την Δευτερα στη Ρωμη, ας κανουμε και καμμια δοκιμη για να ειμαστε προετοιμασμενοι.
Οσο αφορα τις βοηθειες ειναι επιλογη δικη μου να επιτρεπονται γιατι θελω πρωτα απο ολα να ευχαριστιομαστε τον αγωνα και οχι να πολεμαμε με το τιμονι ή το χειρηστηριο για να κρατησουμε το αυτοκινητο ποσο μαλλον τωρα που οι αγωνες διαρκουν 40 λεπτα. Δεν ειμαστε ολοι σουμαχερ.Εχουμε τοσα πολλα να διαχειρηστουμε στον αγωνα που πραγματικα δεν θα αλλαξει κατι αν βγαλουμε τις βοηθειες.
Αυτη ειναι η δικη μου αποψη και το ιδιο θα εκανα και για το επομενο πρωταθλημα.

george13gr
01-04-2011, 18:26
εγώ έχω μια άλλη πρόταση για το επόμενο πρωτάθλημα.
να ρίχναμε λίγο τα performance points και να παίρναμε μπροστοκίνητα έτσι για αλλαγή βρε αδερφέ!
και αν είναι δυνατόν να αλλάζαμε λίγο την μέρα και ώρα....

MAD-THAN
02-04-2011, 03:56
ας το πω αλλιως τοτε.....

να κανουμε αγωνες πιο simulation.....πιο ρεαλιστικους....γτ ετσι οπως ειναι συγνωμη γνωμη μου παντα πιο πολυ σε nfs μοιαζει.

simulation paidia.auto ine to GT5

MAD-THAN
03-04-2011, 00:14
αυτα που ακουω για χωρις ηλεκτρονικα, τα λενε παντα οσοι χανουν...
τα ηλεκτρονικα ειναι κατι που υφιστανται σε ενα αμαξι γιατι να τα βγαλουμε?
τεσπα εγω θα αποσυρομαι και απ'αυτο το πρωταθλημα, εχω traction τι να κανουμε....
δικη μου γνωμη φιλε sti ειναι ολα off εκτος απο abs k οποιος θελει την λωριδα οδηγησης.με τις αλλες βοηθειες on[το διαπιστωσα στο 1ο πρωταθλημα,που στις αρχες τα ειχα ολα off κ δεν εφτανα τους αλλους οδηγους]το αμαξι παει τραινο κ κανει καλυτερους χρονους.οταν το εβαλα κ γω on μιλαμε για αλλη αισθηση,2 με 3 second καλυτερο χρονο,αλλα δεν μου αρεσει να παιζω ετσι.συμφωνω για θεμα διασκεδασης ειναι super,αλλα κ στο gt5p οταν καναμε time trials παιζαμε profesional κ με sport tyres k αν θυμαμαι και καλα[sti,cobra,otakon]το ειχαμε το θεμα.και παλι :bravo-009:στον otakon για το ολο σκηνικο............

STI_GR
03-04-2011, 01:26
δικη μου γνωμη φιλε sti ειναι ολα off εκτος απο abs k οποιος θελει την λωριδα οδηγησης.με τις αλλες βοηθειες on[το διαπιστωσα στο 1ο πρωταθλημα,που στις αρχες τα ειχα ολα off κ δεν εφτανα τους αλλους οδηγους]το αμαξι παει τραινο κ κανει καλυτερους χρονους.οταν το εβαλα κ γω on μιλαμε για αλλη αισθηση,2 με 3 second καλυτερο χρονο,αλλα δεν μου αρεσει να παιζω ετσι.συμφωνω για θεμα διασκεδασης ειναι super,αλλα κ στο gt5p οταν καναμε time trials παιζαμε profesional κ με sport tyres k αν θυμαμαι και καλα[sti,cobra,otakon]το ειχαμε το θεμα.και παλι :bravo-009:στον otakon για το ολο σκηνικο............

σιγουρα εχεις καποιο δικιο αλλα εκει ηταν time trial... μπορει να παιζαμε με τις ωρες αλλα ψαχναμε ενα καλο γυρο.
μαλλον χαρη στο proloque pou eixe professional δεν σου αρεσει να παιζεις με ηλεκτρονικα, σιγουρα εισαι πολυ εξοικιωμενος, εγω παιζω με τιμονιερα μολις 1,5 μηνα.....κακα τα ψεμματα χωρις ηλεκτρονικα ζοριζομαι να βγαλω αγωνα....


υγ. α, μην ξεχασω, για το ποστ που εκανες quote πιο πανω ετοιμαζα ενα καλο πρωταπριλιατικο αλλα δεν το τελειωσα....:look:

speedy gio
03-04-2011, 05:03
εγω παιδια θα ηθελα μια χαρη...να μου πειτε πως θα μπορω να σας βρω οταν θα παιζεται...σαν ασχετος νεος δεν ξερω ακομα πολλα:a094:

vagelis e11 turbo
03-04-2011, 13:50
εγω παιζω με τιμονιερα μολις 1,5 μηνα.....κακα τα ψεμματα χωρις ηλεκτρονικα ζοριζομαι να βγαλω αγωνα....


den nomizw oti tha exeis thema an peksoume eniaio as poume....me civic type r h me to otidipote allo mexri 240hp.

vagelis e11 turbo
03-04-2011, 20:04
07/04/2011 DRAG RACE EVENT
2 αγωνες drag στην πιστα SS7 μεσα στα τουνελ. Πρωτος αγωνας 550PP, Δευτερος αγωνας 650ΡΡ.
Οσα ατομα μαζευτουν θα χωριστουν σε δυαδες οπου καθε ζευγαρι θα τρεχει κοντρα στον αλλον, ο νικητης θα βγανει μετα απο 2 νικες στα 2 τουνελ τις πιστας οι υπολοιποι θα περιμενουν την σειρα τους ελεγχοντας τους δυο αγωνιζομενους. Ο νικητης θα περναει στον επομενο γυρο ωσπου να μεινει το τελικο ζευγαρι.
Οι αγωνες γινονται με τον εξης τροπο, αφου μπανεις στη πιστα κανεις κατευθειαν αναστροφη 180 μοιρων και προχωρας 1 χλμ μεχρι την εισοδο του τουνελ απο εκει ξεκιναει ο αγωνας συμφωνα με τον χρονο που οριζουμε εκεινη την στιγμη με το χρονομετρο του αγωνα και τερματιζει ακριβως με το τελος του τουνελ, αφου τελειωσει η πρωτη κοντρα συνεχιζετε να προχωρατε μεχρι το δευτερο τουνελ με την ιδια διαδικασια, αν χρειαστει και τριτο κανεις ξανα αναστροφη στο δευτερο τουνελ για την τριτη κοντρα.


kyriako na epilifthw???

kyrtzo
03-04-2011, 21:35
Φυσικα θα χρειαστω αρκετη βοηθεια για την πεμπτη.

trelokomio
04-04-2011, 19:59
gia tin pempti eimai mesa vagelaki etimasoy na fas kolones :a085gf::a085gf::a085gf:

giannislazy
04-04-2011, 22:25
Ότι σας είπα:

http://www.protothema.gr/car-and-speed/news/article/?aid=114679

kyrtzo
05-04-2011, 00:41
Ανανεωθηκαν τα αποτελεσματα στο πρωτο ποστ, νομιζω οτι o Στελιος με την 458 δεν εχει αντιπαλο σε καμμια πιστα! Πρεπει να γινουν πολλα θαυματα για να αλλαξει κατι.

jkap
05-04-2011, 00:59
Sorry ρε παιδιά για το μπέρδεμα που δημιούργησα, είχα χάσει τις μέρες, ξέχασα ότι ήταν Δευτέρα σήμερα και νόμιζα ότι είχατε προπόνηση.
Χάρηκα μάλιστα που σας πέτυχα.
Sorry και πάλι.

Dinos
05-04-2011, 10:34
εεεε δεν το πιστευω παλι δεν εβλεπα τον vstav.Πρεπει να εγινε μαχη κρινοντας απο τους χρονους.Ας ανεβασει καποιος τα REPLAY καπου ρε παιδια να δουμε και εμεις τις μαχες μας.
Γιαννη απιστευτη η enzo εγω εκανα 2 pitstop ενω εσυ πρεπει να εκανες 1 και στο τελος του αγωνα ειχες πιο πολυ λαστιχο.
Μπραβο σε ολα τα παιδια.Ισως ο καλυτερος αγωνας μεχρι στιγμης.

giannislazy
05-04-2011, 15:31
Ντίνο αυτή την φορά το έσωσα το replay μιας και ήμουνα υποψιασμένος από την προηγούμενη φορά. Αλλά δεν υπάρχει επιλογή μέσα από το παιχνίδι να στο στείλω. Ξέρει κανείς κάποιον τρόπο με e-mail? σημείωση είναι μεγεθος 40ΜΒ.

Ευχαριστώ για τα σχόλια σου. Όντως τα λάστιχα έπαιξαν τον σημαντικότερο ρόλο μεταξύ των 3 μας.
Αλλά ξέχασες να πείς και ποσο κούκλα είναι η Enzo και μου παραπονέθηκε σήμερα.

Dinos
05-04-2011, 16:25
^^^thanks γιαννη που το εκανες save ελπιζω τωρα καποιος γνωστης να μας φωτισει και να μας πει πως μπορεις να μου το στειλεις η να το ανεβασεις.
οντως κουκλι το ferrariko δεν χορταινεις να το βλεπεις!!!

odytsak
05-04-2011, 16:44
Sorry ρε παιδιά για το μπέρδεμα που δημιούργησα, είχα χάσει τις μέρες, ξέχασα ότι ήταν Δευτέρα σήμερα και νόμιζα ότι είχατε προπόνηση.
Χάρηκα μάλιστα που σας πέτυχα.
Sorry και πάλι.

Δυστυχώς είμαστε στα μέσα του πρωταθλήματος τώρα,
μπορείς βέβαια να μπαίνεις τις Πέμπτες που θα κάνουμε τα special events.

kyrtzo
05-04-2011, 17:57
Βιντεο δυστηχως ακομα δεν μπορουμε να στειλουμε ελπιζουμε με καποιο update να μας αφησει.

Μεχρι το βραδυ θα βαλω τους ορους και τους κανονες για το drag event της πεμπτης, ευχαριστω παρα πολυ τον φιλο Βαγγελη για την πολυτιμη βοηθεια του. Ελπιζω να γινουν καλες κοντρες θα ειναι πολυ εντυπωσιακο.

vagelis e11 turbo
05-04-2011, 18:27
ευχαριστω παρα πολυ τον φιλο Βαγγελη για την πολυτιμη βοηθεια του.

egw efxaristw.

F1_STK
05-04-2011, 18:58
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια.. πολυ σκληρος αγωνας.
Κυριακο τα παραλες.. ολοι ειμαστε πολυ κοντα μεχρι στιγμης..
Cobradrama το video που σας ειπα : YouTube - Start Chaos 2011 Le Mans Series at Le Castellet

Και εδω κατι που μου θυμισε ο Κυριακος, στον προηγουμενο αγωνα..

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://i43.tinypic.com/1zp2tld.gif&imgrefurl=http://forums.autosport.com/lofiversion/index.php/t127420-300.html&usg=__EYFzuCc4HCmsODxFMbxCBOfPA7Q=&h=324&w=576&sz=12101&hl=el&start=8&zoom=1&tbnid=wP2RebKy8D4SCM:&tbnh=75&tbnw=134&ei=2y2bTbDoC8SUOsGQuIcH&prev=/images%3Fq%3Dpetrov%2Bhamilton%2Bgif%26um%3D1%26hl %3Del%26biw%3D1024%26bih%3D604%26tbm%3Disch0%2C48&um=1&itbs=1&biw=1024&bih=604

βεβαια δεν αλλαξε τοσες φορες γραμμη, ο Hamilton υπερεβαλε καπως..
:a025dfg:

kyrtzo
05-04-2011, 19:58
DRAG DAY EVENT ΠΕΜΠΤΗ 07/04/2011

Το event θα ξεκινησει στις 9:30 γιαυτο να κανονισετε να ειστε 10-15 λεπτα νωριτερα μεσα στην αιθουσα.
Θα χωριστουμε σε ζευγαρια οπου εγω θα βαλω τυχαια εναν αριθμο στον καθε εναν και καποιο απο τα παιδια θα λεει δυαδες για να σχηματιστουν.
Καθε ζευγαρι θα κανει μονο μια κοντρα απο οπου ο νικητης θα περναει στην επομενη φαση μεχρι να φτασουμε στην τελικη δυαδα.
Αν ειμαστε πανω απο 8 δηλαδη 10 τοτε θα κανουμε 2 δυαδες και 2 τριαδες αν ειμαστε 12 θα κανουμε 3αδες οπου θα περναει μονο ο πρωτος.
Τρεχουμε στην πιστα SS7 αφου κανουμε αναστροφη 180 μοιρων προχωραμε 1 χλμ μεχρι να φτασουμε στο τουνελ. Απο εκει ξεκιναει η κοντρα βαση του χρονομετρου του παιχνιδιου μεχρι το τελος του τουνελ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

1-FWD CARS 550PP
2-RWD CARS 600PP
3-AWD CARS 630PP

Οπως καταλαβατε εχουμε 3 κατηγοριες αυτοκινητων τα προσθιοκινητα πισωκινητα και τετρακινητα.
Για καθε μια κατηγορια θα διαλεξετε απο ενα αμαξι για να τρεξετε. Δεν χρειαζετε να ανακοινωσετε το αυτοκινητο σας εδω μπορειτε να το εμφανισετε λιγο ξεκινησει ο αγωνας ωστε να μην γνωριζει ο ανταγωνισμος. Προσοχη θα ανακοινωσουν ολοι το αμαξι τους πριν ξεκινησει ο πρωτος αγωνας.

Απαγορευονται τα racing cars τα racing modifications και τα concept cars. Θα τρεξουμε με νορμαλ αυτοκινητα σε ολες τις κατηγοριες

Αυτα για αρχη οτι απορια εχετε ρωτηστε εδω για να απαντησω.
Να ευχαριστησω αλλη μια φορα τον Βαγγελη το event βασιστηκε πανω σε δικη του ιδεα.

george13gr
05-04-2011, 21:31
ωχ ωχ ωχ ελπίζω να μπορέσω!
και μακάρι να μην πέσω μαζί με τον cobra...=ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΟΥΒΑΣ

jkap
05-04-2011, 23:53
Εγώ πάντως και μόνος μου να τρέξω, δεύτερος θα 'ρθω. :hysterical:

cobradrama
06-04-2011, 12:25
Καλά θα γίνει της μουρλής λέμε!!!!!!!!
Μπράβο στον Βαγγέλη και στον Κυριάκο!!!!:bravo-009:

STI_GR
06-04-2011, 14:58
και μακάρι να μην πέσω μαζί με τον cobra...=ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΟΥΒΑΣ


κουβας? γιατι με mercedes θα τρεξει?????:hysterical:

cobradrama
06-04-2011, 15:30
κουβας? γιατι με mercedes θα τρεξει?????:hysterical:

Τι,τι,τι, τί είπες τώρα ρε????:rip:

STI_GR
06-04-2011, 15:45
Τι,τι,τι, τί είπες τώρα ρε????:rip:

σαν να ακουω τον φιλο σου!!!


τα στηνουμε οποτε θες!!!:a098:

Dinos
06-04-2011, 18:30
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια.. πολυ σκληρος αγωνας.
Κυριακο τα παραλες.. ολοι ειμαστε πολυ κοντα μεχρι στιγμης..
Cobradrama το video που σας ειπα : YouTube - Start Chaos 2011 Le Mans Series at Le Castellet (http://www.youtube.com/watch?v=F63z6eGb6rE)

Και εδω κατι που μου θυμισε ο Κυριακος, στον προηγουμενο αγωνα..

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://i43.tinypic.com/1zp2tld.gif&imgrefurl=http://forums.autosport.com/lofiversion/index.php/t127420-300.html&usg=__EYFzuCc4HCmsODxFMbxCBOfPA7Q=&h=324&w=576&sz=12101&hl=el&start=8&zoom=1&tbnid=wP2RebKy8D4SCM:&tbnh=75&tbnw=134&ei=2y2bTbDoC8SUOsGQuIcH&prev=/images%3Fq%3Dpetrov%2Bhamilton%2Bgif%26um%3D1%26hl %3Del%26biw%3D1024%26bih%3D604%26tbm%3Disch0%2C48&um=1&itbs=1&biw=1024&bih=604

βεβαια δεν αλλαξε τοσες φορες γραμμη, ο Hamilton υπερεβαλε καπως..
:a025dfg:

βλέπω αυτό το video και είναι λες και βλέπω το πρωτάθλημα που κάνουμε. Μπροστά η audara και πίσω όλοι οι άλλοι. Α ρε γατακιααααααα

george13gr
06-04-2011, 18:41
βλέπω αυτό το video και είναι λες και βλέπω το πρωτάθλημα που κάνουμε. Μπροστά η audara και πίσω όλοι οι άλλοι. Α ρε γατακιαααααααποια???audara???θα το ακούσει αυτό ο ιάπωνας σαμουράι και θα θυμώσει:bang: