PDA

View Full Version : Ps3 <--> Κινητό



greekteo
08-10-2007, 21:42
Ελπιζω να μην υπαρχει ηδη αυτη η ερωτηση αλλα δεν την βρηκα στο search που εκανα. Γινεται να συνδεσω ενα κινητο Sony ericsson με το Ps3 με καποιο τροπο (usb/bluetooth) ωστε να στειλω απο κει διαφορα αρχειακια??

Με την ευκαιρια πειτε μου μια valid adress για us account & postal code γιατι εχω δοκιμασει πανω απο δεκα που τις εχω βρει απο το google earth αλλα τις βγαζει ολες invalid.
Thanks..

seven77
09-10-2007, 00:15
και εγω εχω ενα 810i.θα το δοκιμασω να δω!!:prayer:

blizard
09-10-2007, 00:27
Για address πάρε μια από yahoo ...
http://phone.people.yahoo.com/py/lg:us/lc:us/psPhoneEntry.py?firstname=Andi&lastname=Book&middleName=&street=&city=Ocean+City&state=MD&zip=21842-0000&phone=4102501873
(και όποιος θέλει απλά βάζει ένα όνομα στη τύχη και του βγάζει άλλη)

Ο ΤΚ είναι 21842 , και μάλλον αυτό παίζει ρόλο μαζί με την πόλη, το όνομα δεν έχει σημασία.

gtakis
09-10-2007, 00:52
Ελπιζω να μην υπαρχει ηδη αυτη η ερωτηση αλλα δεν την βρηκα στο search που εκανα. Γινεται να συνδεσω ενα κινητο Sony ericsson με το Ps3 με καποιο τροπο (usb/bluetooth) ωστε να στειλω απο κει διαφορα αρχειακια

Γιατι δεν δκιμαζεις να βαλεις την memory card του κινητου σου στον card reader του ps3?Λογικα θα δουλεψει,με bluetooth που εχω δοκιμασει δεν γινεται με το Nokia n73.

greekteo
11-10-2007, 23:27
Γιατι δεν δκιμαζεις να βαλεις την memory card του κινητου σου στον card reader του ps3?Λογικα θα δουλεψει,με bluetooth που εχω δοκιμασει δεν γινεται με το Nokia n73.

Παιρνει και Μ2 καρτες? Δυστυχως δεν βλεπω τετοια υποδοχη

P.S. thanks blizard επιτελους εφτιαξα ενα us account. :yay:
Πιο οργανωμενο μου φαινεται απο το uk