PDA

View Full Version : SOS βοηθεια με διπλωματα στο GT5



ababapanos
05-02-2011, 20:12
παιδια καλησπέρα

Μην γελάσετε αλλα η ψυχική μου κατάσταση δεν ειναι καθόλου καλη, έβαλα σκοπο να πάρω τα διπλώματα ολα αλλα εχω τρελαθεί ειναι μερικά τοσο δύσκολα που σου ρχεται να σπάσεις την τηλεόραση και να πετάξεις το ps3 απο το παράθυρο.

Για να μην τα πολυλογώ 2 μέρες τωρα εχω λιώσει στα IC και ειναι αδύνατον να τα βγάλω. τα διπλώματα Α και Β τα έβγαλα ολα χρυσά , στο IC και συγκεκριμένα στο IC -3 και στο τελευταίο το UC- 10 δεν μπορώ να τα περάσω με τίποτα

μου ερχετε να τα σπασω ολα την τιμονιερα τα παντα
Υπάρχει κάποιος πολύ καλος οδηγός που να τα εχει βγάλει τα διπλώματα να του στείλω το account μου με το save μου να μου τα περάσει εστω και με χάλκινο?
και απο έμενα οτι θέλετε
Δεν θα ζητούσα βοήθεια αλλα δυστυχώς αν δεν εχεις βγάλει το IC δεν σε αφήνει να προχωρήσεις στα πιο κάτω διπλώματα και εχω κλειστεί εκει 2 μερες

ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά

nikon
06-02-2011, 09:03
Καλά τα χρυσά δεν παλεύονται αλλά τα χάλκινα δεν είναι δύσκολα κοίτα κάθε φορά να πηγαίνεις καλύτερα από το "φάντασμα" από την πρώτη στροφή αλλιώς quit και πάλι από την αρχή κάπως έτσι θα τα βγάλεις.

ababapanos
06-02-2011, 17:57
ναι αυτο κανω, το θεμα είναι οτι με το τελευταίο δίπλωμα στο IC ειναι ενας αγώνας 2 γύρων τον εχω παίξει γύρω στις 500 φόρες και βγαίνω πάντα 4ος... έστω 3ος θέλω να βγω για να πάρω το χαλκινο και να συνεχίσω στα παρακάτω αλλα δεν γίνεται με την καμιά...

STI_GR
07-02-2011, 08:20
παιδια καλησπέρα


και απο έμενα οτι θέλετε



εγω θελω 50 ευρω

criter
07-02-2011, 10:55
xaxxaaxa 5 ευρω το χρυσο, 3 το ασημενιο και 2 το χαλκινο :p

Παντως δεν ειναι δυσκολα να τα παρεις τουλαχιστον χαλκινα. Τα χρυσα ειναι πολυ δυσκολα, αλλα δεν χρειαζεται να πηγαινεις για το χρυσο απο την αρχη. Με αρκετες προσπαθειες νομιζω θα τα καταφερεις, δεν πειραζει και αν δεν τα περασεις την ιδια μερα. Σε ποια εχεις κολλησει σε αυτη με το Lambo;

Προσπαθησε να εισαι πισω τους και να τους παιρνεις τον αερα. Slipstream. Αυτο βοηθαει πολυ να αναπτυξεις παραπανω ταχυτητα. Μαθε καλα τις στροφες, ωστε να μπαινεις αλλα και να βγαινεις οσο πιο γρηγορα γινεται.

Nek_Food
07-02-2011, 11:11
Μην απογοητεύεσαι αδελφέ. Ακόμη και εγώ που είμαι αποδεδειγμένα μέτριος παίκτης, με υπομονή, σύστημα, επανάληψη, αλλά και μπόλικο βρισίδι για εκτόνωση τα έβγαλα όλα, καλά φυσικά όχι όλα σε χρυσά ή ασημένια αλλά έστω και χάλκινα (δυστυχώς δεν παίζει να "λαδώσεις" τον εξεταστή για να σε περάσει). Το απίστευτο είναι να κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς και να σου λείπουν 6/1000 του δευτερολέπτου. Του ρίχνεις ένα σιχτίρ, παίζεις λίγο FPS να μακελέψεις εκεί όποιον βρεις να εκτονωθείς/ξελαμπικάρεις και μετά επανέρχεσαι φρέσκος και ήρεμος για να κάψεις λάστιχα και να περάσεις αυτή την αναθεματισμένη #$%$@#^#%δοκιμασία που σε ταλαιπωρούσε.

bihlas87
07-02-2011, 11:20
Αν έχεις κολλήσει απλά άστα για αργότερα, μην σπάς τζάμπα τα νεύρα σου.
Παίξε αγώνες, προχώρα λίγο το παιχνίδι και ξαναγυρνάς στα διπλώματα
αργότερα που θα έχεις πάρει περισσότερο τον αέρα του παιχνιδιού.

TJohn
07-02-2011, 12:04
Ναι ρε παιδια... Εννοειται οτι θελει πολυ υπομονη και πολλες συνεχομενες προσπαθειες. Τα χαλκινα παιρνονται ολα σχετικα ευκολα... Τωρα, τα χρυσα δε γινεται να τα παρεις και σε μια μερα.
Αληθεια παιδες, τα εχει παρει καποιος ολα χρυσα;;;
Μου εχει μεινει η IC-10 με την 512BB. Παλουκακι! Αυτο μαζι με το IC-3 με το 370Ζ...Ισως κι εκεινο με την λευκη Gallardo. Αυτα τελευταια για χρυσα...

drvagos
14-02-2011, 21:21
Πάντως δεν εχει νόημα να στα περάσει άλλος.Αυτό σου βγάζει και λίγο πείσμα. Πάντως πολλές φορές που δεν καταφέρνεις κάτι εκείνη τη στίγμη και σου σπαει τα νευρα το σωστό είναι να τα παρατήσεις και να συνεχίσης άλλη φορά.

TJohn
18-02-2011, 08:19
Τελικα βγαινουν ολα χρυσα απλως θελουν τον καιρο τους...
Προχθες σε μια ασχετη στιγμη εβγαλα και την IC-10 στην τριτη συνεχομενη προσπαθεια...