PDA

View Full Version : gran turismo 5 duplicating/κλωνοποίηση αυτοκινήτων



george13gr
05-01-2011, 10:52
Χρόνια σας πολλά μέλη του φόρουμ και μη!!
Πλέον με την καινούρια προσθήκη του καζομούρη το backup saved game
είμαστε διπλά χαρούμενοι γιατί πλέον ανακαλύφθηκε ένα glitch/bug όπως θέλετε πείτε το όπου ο καθένας μπορεί να "κλωνοποιήσει" οποιοδήποτε αμάξι!!

Στο ψητό τώρα υπάρχουν 2 τρόποι για να πετύχει το γλυκό
Ο ένας είναι ο εύκολος και ο άλλος είναι ο δύσκολος μεν αλλά και ο πιο προσοδοφόρος!!

Χρειαζόμαστε για τον πρώτο τροπο ένα usb stick (fat32) και για τον δεύτερο 2

ΤΡΟΠΟΣ 1]
α)Ανοίγουμε το ps3 μας αφού βάλουμε σε μια από τις θύρες το στικάκι μας(να έχει ελεύθερο τουλάχιστο 1500kb)

β)πάμε από το xmb στην επιλογή game και επιλέγουμε το εικονίδιο saved data
ps3

γ)μέσα σε αυτό το φάκελο πρέπει να υπάρχει το save gran turismo 5 το οποίο δίνει και στοιχεία για το ενεργό μας αμάξι τις μέρες στο παιχνίδι και τα χρήματα που έχουμε

δ)πατάμε triangle (Δ) και επιλέγουμε την επιλογή copy
μετά διαλέγουμε usb και τσουπ μόλις κάναμε ένα backup το save μας!!

ε)σιγουρευόμαστε πως πέρασε το save μας στο στικάκι και εφόσον είναι όλα καλά ξεκινάμε το παιχνίδι και στέλνουμε το αμάξι που θέλουμε να διπλάρουμε σε έναν έμπιστο φίλο ο οποίος μόλις του πείτε πρέπει να το στείλει πίσω !
μετά την αποστολή στο καπάκι κάνουμε quit game και πάμε πάλι από το xmb στην επιλογή ps3 save data

στ)σαν καλά παιδιά τώρα κάνουμε delete το save του gt5 και πάμε στο στικάκι το οποίο φαίνεται από πάνω και βρίσκουμε το save που κάναμε backup πατάμε triangle και μετά copy και περνάει πάλι στο ps3

ζ)ξεκινάμε το gt5 και λογικά τώρα το αμάξι που στείλαμε πρίν στον φίλο μας υπάρχει ακόμη στο garage το ζητάμε πίσω ή το κάνουμε όοτι θέλουμε τεσπα!!!

σημείωση:αν προχωρήσετε πολύ το παιχνίδι και θέλετε να διπλάρετε κι άλλα αμάξια κάντε τα ίδια βήματα αφού σβήσετε από το στικ το παλιό backup save και περάσετε το νεο

Ezio
05-01-2011, 11:02
Μου θύμισες την κλωνοποίηση pokemon που γινόταν στις pokemon gold και pokemon silver. Εποχές... Καλή δουλειά, θα χρησιμεύσει σε κάποιους πιστεύω.

george13gr
05-01-2011, 11:42
ΤΡΟΠΟΣ 2 ]

στο δεύτερο τρόπο τον οποίο και σας συνιστώ (εάν έχετε φοβίες με τον κυρίως)
θα δούμε πως με ένα fake account μπορούμε κάθε μέρα να έχουμε κλώνο από όποιο αμάξι θέλουμε!!!

προτείνω να χρησιμοποιήσετε 2 στικάκια ένα για τον κύριο λογαριασμό κ ένα για τον fake για να μην μπερδευτούν και πάνε οι κόποι σας χαμένοι

τα βήματα απλά και αναλυτικά όσο μπορώ μεν αλλά χρονοβόρα επειδή επιτρέπεται ένα αμάξι τη μέρα...

α)Στον κύριο λογαριασμό μας παίρνουμε backup όπως προείπα στο πρώτο στικ και δεν πειράζουμε τίποτε άλλο!!!

β)φτιάχνουμε νέο χρήστη στο xmb τέρμα αριστερά και κάνουμε εγγραφή στο psn δημιουργούμε δηλαδή ένα fake account

γ)ξεκινάμε το παιχνίδι και αγοράζουμε ένα αυτοκίνητο lvl 0 υποχρεωτικά οτιδήποτε...
κάνουμε ύστερα save και μετά στελνουμε αίτημα φιλίας στον κυριο λογαριασμό μας(δεν είναι δα και δύσκολο)και quit

δ)ανοίγουμε τον κανονικό μας λογαριασμό και μπαίνουμε στο παιχνίδι ενώ παράλληλα θα πρέπει να δεχτούμε το αίτημα φίλου από το fake account

ε)εφόσον δεχτήκαμε το αίτημα φιλίας τώρα θα επιλέξουμε το αμάξι που θα διπλάρουμε και θα το στείλουμε στον fake account (σιγουρευτείτε οτι είναι στους φίλους αλλιώς δεν θα το βγάζει)..
αφού σταλεί το αυτοκίνητο υπάρχουν 2 τινά

ε1)μπορείτε να το έχετε πάλι εφόσον πριν κάνατε σωστά το βήμα α)και κάνετε restore το save που περιείχε το αμάξι πριν το στείλετε!!

ε2)μπορείτε απλά να μην κάνετε τίποτα απλά να περιμένετε 1 μέρα παραπάνω!

στ)κάνουμε quit και μπαίνουμε και πάλι στο fake account και να αρχίσουμε το παιχνίδι μας...κάνουμε λήψη του δώρου-αυτοκινήτου και save!
μετά κάνουμε quit και χρησιμοποιούμε το δευτερο στικάκι μας για να κάνουμε backup δηλαδή αντιγραφή του save με το αμάξι που στείλαμε !!!

Αφού αντιγράψουμε το save στο στικάκι(το δεύτερο ΠΡΟΣΟΧΗ!!!)και μετά ξαναβάζουμε το παιχνίδι και στέλνουμε πίσω στον original account το αμάξι μας!!

ζ)την επόμενη μέρα λοιπόν ξανά μπαίνουμε στο fake account και σβήνουμε το save από το ps3 και περνάμε το άλλο που υπαρχει στο δεύτερο στικ που έχει και το αμάξι μας πάλι κάνοντας copy από το στικ(το δευτερο ΠΡΟΣΟΧΗ!!!)
και κάθε μέρα το στέλνουμε στον original account...
με αυτήν την τεχνική κάθε μέρα θα έχουμε και από ένα ίδιο με αυτό που στείλαμε αρχικά και ούτω καθ'εξής...



προσέξτε ιδιαίτερα τα στικάκια μην είναι κατεστραμμένα και χάσετε πολύτιμα δεδομένα!!!καλό είναι να τα αριθμήσετε με έναν μαρκαδόρο μην τυχόν και βάλετε σε διαφορετικό account το save σας γιατί δεν λειτουργεί!!!


εάν δεν καταλάβατε κάτι ΜΗΝ το προσπαθήσετε!!
προτιμότερο είναι να μου πείτε να σας διπλάρω εγώ ή κάποιος άλλος!!!
ερωτήσεις απαντούνται στο παρόν thread

george13gr
05-01-2011, 12:23
Μου θύμισες την κλωνοποίηση pokemon που γινόταν στις pokemon gold και pokemon silver. Εποχές... Καλή δουλειά, θα χρησιμεύσει σε κάποιους πιστεύω.άλλες εποχές τότε τελείωνα το δημοτικό και είχα στραβωθεί με το παλιο-nitendo...:a050:

apos1210
05-01-2011, 15:35
μπορει καποιος να μου διπλαρει μια χ1 ? :D

kostasm
05-01-2011, 16:21
καλησπερα πολυ καλη δουλεια φιλε μου! θα θελα και γω ομως μια red bull η ενα toyota 7 να βγαλω το historic. ευχαριστω εκ των προτερων Κωστας

freakygeo
05-01-2011, 18:03
esteila ena amaksi apo ton kanoniko account se fake kai meta dn borousa na to ksanasteilw ston original account gt?

vagelis e11 turbo
05-01-2011, 18:06
esteila ena amaksi apo ton kanoniko account se fake kai meta dn borousa na to ksanasteilw ston original account gt?

wx paei to integraki mou.....:doh:

freakygeo
05-01-2011, 18:08
oxi re su tha sto steilw aurio to taperaki sou!!!mhn anushxeis...thnx kai pali...to allo pou sou pa to thes?

george13gr
05-01-2011, 18:26
esteila ena amaksi apo ton kanoniko account se fake kai meta dn borousa na to ksanasteilw ston original account gt?

γιατί δεν αγόρασες άμαξι στον fake?το fake account απαιτει να υπάρχει ένα οτιδήποτε σα μπαλαντερ ...χωρίς αμάξι δεν γίνεται να μείνεις ξαναδιάβασε προσεκτικά τα βήματα αγορίνα

george13gr
05-01-2011, 18:27
γιατί δεν αγόρασες άλλο?το fake account απαιτει να υπάρχει ένα οτιδήποτε...χωρίς αμάξι δεν γίνεται να μείνεις ξαναδιάβασε προσεκτικά τα βήματα αγορίνα
τρόπος 2 γ για κοίτα

magicoSakisPaoGR
05-01-2011, 18:38
bravoooooooooooooo file ise kai o pro

george13gr
05-01-2011, 18:42
μπορει καποιος να μου διπλαρει μια χ1 ? :D

μπαίνεις στην λίστα ανμονής μου
το πολύ την άλλη τρίτη θα το χεις ...
add me

F1_STK
06-01-2011, 03:29
Εκανα δωρο σε ενα φιλο την Enzo με τον τροπο 1. Και τωρα δε μου τη βγαζει σε μικρη εικονιτσα στο garage. Ξερει κανεις γιατι μπορει να συμβαινει? Να ανησυχησω πως μπορει να μη μου τη βγαζει σαν αμαξι καθολου αργοτερα?

WolfRathmA
06-01-2011, 04:06
AA... και εγω θα ηθελα ενα X1 και ενα αμαξι, απο αυτα τις αντικες που εχουν 20.000.000! :P

Αν θελει κανεις δηλαδη =D

magicoSakisPaoGR
06-01-2011, 12:18
pedia to kolpo pianh mia xara ta triplasiazis me 2 usb thn hmera bravo pali sto filo tha mporoume me na dinoume pleon car xarisma kai oxi danika bravo ise ke o pro
kati alo mpori ta car pou tha stelnoume na min exoun fhoto sto garaz mikro to kako to amaxi pezi kanonika se tournoua
ego den exo pleon fhoto se kanena peripou giath esosa to save
ke meta piga ke poulisa ola ta car eftasa kapou sta 5000000 koins
meta pou xanabaa to palio save mesa ixa ola ta amaxia ala den ixan fhoto
to mono kalo sthn istoria ine oti otan pulas pernis kapio pou xriazese to stelnis se alo gamertag pou exeis
ke xanabazis to palio save ke me afto tropo agorazis opio amaxi thes kai den sou stixizh tipota
xanastelnis to amaxi sto kanoniko gamertag ke bgazis to turnoua dorean ke ta coins menoun apiraxta

george13gr
06-01-2011, 12:57
AA... και εγω θα ηθελα ενα X1 και ενα αμαξι, απο αυτα τις αντικες που εχουν 20.000.000! :P

Αν θελει κανεις δηλαδη =D

για το x2010 κάτι θα κάνουμε όσο για το άλλο σε βολεύει FORD MARK IV?H JAGUAR XJ13RACE CAR??το δευτερο μου ναι πιο εύκολο!

aekfc212
06-01-2011, 13:12
καλημερα κ καλη χρονια παιδες καλη μοντα αυτη αν με θυμηθει κανενας ας μου στειλει κανενα τουτουνι γιατι δεν εχω ιντερνετ στο χωριο μονο στο κινητο απο f2go opoy k stelnv κ εχω μεινει αρκετα πισω.

george13gr
06-01-2011, 13:24
καλημερα κ καλη χρονια παιδες καλη μοντα αυτη αν με θυμηθει κανενας ας μου στειλει κανενα τουτουνι γιατι δεν εχω ιντερνετ στο χωριο μονο στο κινητο απο f2go opoy k stelnv κ εχω μεινει αρκετα πισω.
κάνε με add όταν μπορείς όλο και κάτι θα σου στείλω

podilatis
07-01-2011, 13:09
καλημέρα παιδιά. μήπως μπορείται να μου πείτε γιατί δεν μπορώ να πουλήσω μερικά αυτοκίνητα που έχω? μου λέει ότι δεν γίνεται και μόνο αν θέλω να τα μετακινήσω από το garage. θέλω να κάνω duplicate και δεν ξέρω ποιό αμάξι να κάνω...

george13gr
07-01-2011, 15:50
καλημέρα παιδιά. μήπως μπορείται να μου πείτε γιατί δεν μπορώ να πουλήσω μερικά αυτοκίνητα που έχω? μου λέει ότι δεν γίνεται και μόνο αν θέλω να τα μετακινήσω από το garage. θέλω να κάνω duplicate και δεν ξέρω ποιό αμάξι να κάνω...

απλά δεν πωλούνται μην κάνεις τον κόπο να τα πουλήσεις!

bihlas87
07-01-2011, 16:25
Γιώργο, μήπως είδες αν γίνεται να πουλήσεις τους κλώνους των αυτοκινήτων που
κανονικά δεν πωλούνται? Αν γίνεται να πουλήσεις 4-5 μύρρια ένα αμάξι των 20 μυρρίων
για να αγοράσεις σιγά σιγά όλα τα πανάκριβα αγωνιστικά θα είναι πολύ καλή φάση.

george13gr
07-01-2011, 17:43
Γιώργο, μήπως είδες αν γίνεται να πουλήσεις τους κλώνους των αυτοκινήτων που
κανονικά δεν πωλούνται? Αν γίνεται να πουλήσεις 4-5 μύρρια ένα αμάξι των 20 μυρρίων
για να αγοράσεις σιγά σιγά όλα τα πανάκριβα αγωνιστικά θα είναι πολύ καλή φάση.

δεν το έψαξα ρε συ..αλλά δεν νομίζω να γίνεται...με το που τελειώσει η λίστα αναμονής και έχω 20 μύρια θα αρχίσω με την γνωστή διαδικασία να μαζεύω τα ακριβά...ήδη κοντεύω τα 300 αμάξια (όλα διαφορετικά μεταξύ τους)όχι κλώνοι....

από την άλλη ο magikosakispaogr αν θέλει μπορεί να μου πει να συνεχίσει αυτός να δίνει τα red bull εγώ βαρέθηκα να τα διπλάρω...

freakygeo
07-01-2011, 17:51
giwrgo mhpws exeis to 908 hdi race car?an nai mhpws sou nai eukolo na mou to steileis?

magicoSakisPaoGR
07-01-2011, 18:14
δεν το έψαξα ρε συ..αλλά δεν νομίζω να γίνεται...με το που τελειώσει η λίστα αναμονής και έχω 20 μύρια θα αρχίσω με την γνωστή διαδικασία να μαζεύω τα ακριβά...ήδη κοντεύω τα 300 αμάξια (όλα διαφορετικά μεταξύ τους)όχι κλώνοι....

από την άλλη ο magikosakispaogr αν θέλει μπορεί να μου πει να συνεχίσει αυτός να δίνει τα red bull εγώ βαρέθηκα να τα διπλάρω...ναι δεχωμαι απλα θα δινο το red bull μονο σε οσους γραφουν το ονομα τους στο παρον τοπικ γιατη δεν ξερω πια ειναι η συρα η διανομη ξεκιναη απο αυριο σημερα θα το παρη προτος ο ΝΕΕΚ ΦΟΥΝΤ στη περιπτοση που δεν το εχη ο geodion ειναι ο αυριανος κατοχος και μετα η συρα ξεκιναη απο τους ενδιαφερομενους
ολα αφτα αφου μου το στιλη και μενα ο george13gr

magicoSakisPaoGR
07-01-2011, 18:28
αυτο που πρεπη να κανεται οση ενδιαφερεσται να κανεται [add sto gamertag' PaoMagicoGR13 ]για να μπορο να σας εχω στη λιστα να σας το στιλο
απο αυτο το γκεημερταγκ θα περνεται το αμαξη χαρησμα

george13gr
07-01-2011, 19:02
ok έγινε σάκη αύριο θα το χεις ο geodion το πήρε από μένα!!

magicoSakisPaoGR
07-01-2011, 19:15
ok george13gr

podilatis
07-01-2011, 21:26
αυτο που πιστεύω ότι θα ήταν καλό για όλους θα ήταν με το που το στείλετε κάπου εσείες αυτός που θα το πάρει να το στείλει στον επώμενο και πάει λέγοντας... έτσι δεν θα κουραζόσασταν εσείς να το στέλνετε σε όλους....

bihlas87
07-01-2011, 21:30
Τελικά διπλασίασα και εγώ ένα αυτοκίνητο και διαπίστωσα πως οτιδήποτε κοστίζει πάνω
απο 500.000cr δεν πωλείται που να χτυπάμε τον αποτέτοιο μας κάτω! Η F40 που
κοστίζει 450.000, πωλείται 130.000 περίπου, λίγο παραπάνω δηλαδή απο τα κέρδη του
γνωστού αγώνα στην Indy ο οποίος διαρκεί 4 λεπτά... όλα τα έχουν σκεφτεί εκεί στην
polyphony. Δεν καταλαβαίνω λοιπόν ποιό το νόημα να μπαίνεις στην απίστευτα βαρετή
διαδικασία κλωνοποίησης εφόσον το έχουν σκεφτεί και δεν σε αφήνουν να βγάλεις
πολλά λεφτά.

george13gr
07-01-2011, 22:31
Τελικά διπλασίασα και εγώ ένα αυτοκίνητο και διαπίστωσα πως οτιδήποτε κοστίζει πάνω
απο 500.000cr δεν πωλείται που να χτυπάμε τον αποτέτοιο μας κάτω! Η F40 που
κοστίζει 450.000, πωλείται 130.000 περίπου, λίγο παραπάνω δηλαδή απο τα κέρδη του
γνωστού αγώνα στην Indy ο οποίος διαρκεί 4 λεπτά... όλα τα έχουν σκεφτεί εκεί στην
polyphony. Δεν καταλαβαίνω λοιπόν ποιό το νόημα να μπαίνεις στην απίστευτα βαρετή
διαδικασία κλωνοποίησης εφόσον το έχουν σκεφτεί και δεν σε αφήνουν να βγάλεις
πολλά λεφτά.

το χω παρατηρήσει

AlexandrosQV
07-01-2011, 22:42
γιατι γα**τε το παιχνιδι...?

magicoSakisPaoGR
07-01-2011, 23:37
οπιος θελη πολα φραγκα παη στης διοργανωσης ιντερνετ εχει βαλη μια καινουρια διωργανωση τη Νο3 αν βγαλεται τον τελευταιο πανευκολο αγωνα WRC περνεται 1,500,000 coins ολη αυτη η διοργανοση πληρωνη τρελα λεφτα και στους 5 αγωνες

magicoSakisPaoGR
07-01-2011, 23:45
george_bok οκ συμφονω με διευκολύνεις με αυτο που λες δεν το εχω παρη ακομα μολης το παρω θα το στύλο πρώτα σε εσένα και εσύ μετά το στελνης στο Neek_Food οσται να το εχουμαι σύντομα και η τρεις

podilatis
08-01-2011, 02:01
ok φιλε μου... το στέλνω οπότε εγώ εκεί με το που το πάρω...

mademan
08-01-2011, 02:54
αν είναι εύκολο θα ήθελα να μου στείλει κάποιος ένα red bull x1 και μένα
psn: MaDE_MaN_Gr
ευχαριστώ

podilatis
08-01-2011, 13:49
μόλις το πάρω θα το στείλω στον Nek_Food αν μπορέσει να στο στείλει αυτός θα το έχεις σήμερα αλλιώς σου το στέλνω εγώ αύριο...

Terastios
08-01-2011, 15:21
οπιος θελη πολα φραγκα παη στης διοργανωσης ιντερνετ εχει βαλη μια καινουρια διωργανωση τη Νο3 αν βγαλεται τον τελευταιο πανευκολο αγωνα WRC περνεται 1,500,000 coins ολη αυτη η διοργανοση πληρωνη τρελα λεφτα και στους 5 αγωνες
μονο που για το WRC θεσ 850 000 ......

podilatis
08-01-2011, 15:36
ναι αλλά θεωρητικά τα έχεις πάρει από το προηγούμενο event που έχει...

mademan
08-01-2011, 15:43
μόλις το πάρω θα το στείλω στον Nek_Food αν μπορέσει να στο στείλει αυτός θα το έχεις σήμερα αλλιώς σου το στέλνω εγώ αύριο...

σε ευχάριστο φιλε george:a014:
όταν το πάρω μπορώ να το στείλω και εγώ σε οποιο παιδί το θέλει.

magicoSakisPaoGR
08-01-2011, 18:17
MaDE_MaN_Gr zitato tora apo to george_bok molis tou to estila ke esi meta stilto ston aekfc212

podilatis
08-01-2011, 18:19
tin duplaro kai tin stelno tora... se 20 tha tin exei....

giannislazy
08-01-2011, 18:42
Σάκη αν γίνεται να μου το στείλεις και σε μένα. Ευχαριστώ προκαταβολικά...

magicoSakisPaoGR
08-01-2011, 19:32
den tha stelnete pote to amaxi se kapion pou den sas exi kani add giath tha xanete to amaxi tsampa

aurio mporo na to doso se 5 pedia to perasa se 5 gamertag opote se mia bdomada tha to exete oli postarete edo ta gamertag giath mou exi stili minimata olo to internet
edo opios postarh tha perni to red boul
5 th mera tha dino
tha to pernoun mono osi postaroun edo oxi minimata sto psn
---------------------
aurio h proth 5ada
---------------------
1]Neek Food [kane add sto GREEKMAN-PAO13]

2]DHMHTRHS_HAWK [esi an thes sou dino wrc cidroen s.loeb na paris ta 1,500.000 coins]kane add sto magicoSakisPaoGR

3]GiannisLazy [kane add sto SAKGTR]

4]Geodion [kane add sto GTRCAROS]

5] Marios207 [kane add sto PaoMagicoGR13]
__________________
preph na me kanete add gia na sas ta stilo alios den tha mporo
kante ena kopo ke stilte add

geodion kai Neek Food tha sas stilo ego esas

den xero thn akribi ora apostolis otan me afish tha ta stilo

mademan
08-01-2011, 19:37
μου το έστειλε ο φίλος george_bok
αλλα επειδή έχω φτάσει το ημερήσιο όριο και δεν με αφήνει να το ξαναστείλω σήμερα θα το στείλω αύριο στον φίλο aekfc212

MariosTransporter
08-01-2011, 19:49
K edw paidia opoios mporei gia to red bull...! PSN: Marios207

george13gr
08-01-2011, 21:55
den tha stelnete pote to amaxi se kapion pou den sas exi kani add giath tha xanete to amaxi tsampa

aurio mporo na to doso se 5 pedia to perasa se 5 gamertag opote se mia bdomada tha to exete oli postarete edo ta gamertag giath mou exi stili minimata olo to internet
edo opios postarh tha perni to red boul
5 th mera tha dino
tha to pernoun mono osi postaroun edo oxi minimata sto psn
---------------------
aurio h proth 5ada
---------------------
1]Neek Food [kane add sto GREEKMAN-PAO13]

2]DHMHTRHS_HAWK [esi an thes sou dino wrc cidroen s.loeb na paris ta 1,500.000 coins]kane add sto magicoSakisPaoGR

3]GiannisLazy [kane add sto SAKGTR]

4]Geodion [kane add sto GTRCAROS]

5] Marios207 [kane add sto PaoMagicoGR13]
__________________
preph na me kanete add gia na sas ta stilo alios den tha mporo
kante ena kopo ke stilte add

geodion kai Neek Food tha sas stilo ego esas

den xero thn akribi ora apostolis otan me afish tha ta stilo

thn epomenh sthle ston YannisDomi46 apo emena

MariosTransporter
08-01-2011, 22:07
den tha stelnete pote to amaxi se kapion pou den sas exi kani add giath tha xanete to amaxi tsampa

aurio mporo na to doso se 5 pedia to perasa se 5 gamertag opote se mia bdomada tha to exete oli postarete edo ta gamertag giath mou exi stili minimata olo to internet
edo opios postarh tha perni to red boul
5 th mera tha dino
tha to pernoun mono osi postaroun edo oxi minimata sto psn
---------------------
aurio h proth 5ada
---------------------
1]Neek Food [kane add sto GREEKMAN-PAO13]

2]DHMHTRHS_HAWK [esi an thes sou dino wrc cidroen s.loeb na paris ta 1,500.000 coins]kane add sto magicoSakisPaoGR

3]GiannisLazy [kane add sto SAKGTR]

4]Geodion [kane add sto GTRCAROS]

5] Marios207 [kane add sto PaoMagicoGR13]
__________________
preph na me kanete add gia na sas ta stilo alios den tha mporo
kante ena kopo ke stilte add

geodion kai Neek Food tha sas stilo ego esas

den xero thn akribi ora apostolis otan me afish tha ta stilo

Se exw kanei hdh file :)

magicoSakisPaoGR
08-01-2011, 23:03
deytera
1]YannisDomi46 [kane add sto SAKGTR]
2]
3]
4]
5]

Terastios
08-01-2011, 23:14
den tha stelnete pote to amaxi se kapion pou den sas exi kani add giath tha xanete to amaxi tsampa

aurio mporo na to doso se 5 pedia to perasa se 5 gamertag opote se mia bdomada tha to exete oli postarete edo ta gamertag giath mou exi stili minimata olo to internet
edo opios postarh tha perni to red boul
5 th mera tha dino
tha to pernoun mono osi postaroun edo oxi minimata sto psn
---------------------
aurio h proth 5ada
---------------------
1]Neek Food [kane add sto GREEKMAN-PAO13]

2]DHMHTRHS_HAWK [esi an thes sou dino wrc cidroen s.loeb na paris ta 1,500.000 coins]kane add sto magicoSakisPaoGR

3]GiannisLazy [kane add sto SAKGTR]

4]Geodion [kane add sto GTRCAROS]

5] Marios207 [kane add sto PaoMagicoGR13]
__________________
preph na me kanete add gia na sas ta stilo alios den tha mporo
kante ena kopo ke stilte add

geodion kai Neek Food tha sas stilo ego esas

den xero thn akribi ora apostolis otan me afish tha ta stilo

Αγορινα χιλια ευχαρηστω αλλα το αγορασα και το περασα το εβεντ αυτο που πραγματικα χρειαζομαι ειναι 1 ιστορικο με 800+ αλογα αν εχεις εσυ η καπιο αλλο παιλκαρη θα με εξυπερετουσε αφανταστα και παλι ευχαρηστω και εσενα και τον giorgo13gr ! για το ρημαδι το X10 ......

Υπ σε εχω προσθεση στους φιλους Σακι

magicoSakisPaoGR
08-01-2011, 23:23
Αγορινα χιλια ευχαρηστω αλλα το αγορασα και το περασα το εβεντ αυτο που πραγματικα χρειαζομαι ειναι 1 ιστορικο με 800+ αλογα αν εχεις εσυ η καπιο αλλο παιλκαρη θα με εξυπερετουσε αφανταστα και παλι ευχαρηστω και εσενα και τον giorgo13gr ! για το ρημαδι το X10 ......

Υπ σε εχω προσθεση στους φιλους Σακι
αυριο θα παιζης με το TOYOTA 7 το εργαλειο η αμαξαρα
θα τους καιρδισης για πλακα:boxing:

podilatis
08-01-2011, 23:41
Θα στειλω εγω αυριο αν ειναι στον γιαννη αρκει να με κανει add για να μη στελνεις και την δευτερα. Οκ;

magicoSakisPaoGR
09-01-2011, 11:32
shmera h proth 5ada
---------------------
1]Neek Food =ok red boul

2]DHMHTRHS_HAWK =ok toyota7

3]GiannisLazy =ok red boul

4]Geodion [kane add sto GTRCAROS]

5] Marios207 =ok red boul

george13gr
09-01-2011, 11:39
shmera h proth 5ada
---------------------
1]Neek Food =ok

2]DHMHTRHS_HAWK =ok

3]GiannisLazy [kane add sto SAKGTR]

4]Geodion [kane add sto GTRCAROS]

5] Marios207 [kane add sto PaoMagicoGR13]

βγάλε τον geodion ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΟΝ YannisDomi46
και στον DHMHTRHS_HAWK έστειλα!!!τι έγινε ρε παίδες????βαριέστε να το διπλάρετε???

magicoSakisPaoGR
09-01-2011, 12:12
βγάλε τον geodion ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΟΝ YannisDomi46
και στον DHMHTRHS_HAWK έστειλα!!!τι έγινε ρε παίδες????βαριέστε να το διπλάρετε???

o Geodion mou to stile extes mazi me esena tautoxrona
shmera tou to epistrefo
sinargozome me ths antiprosopies autokiniton Geodion mou exi stilh pola atokinita
gia krisima tournoua:a055:
an o Geodion den to theli shmera efige gia ton YannisDomi46 [kane add sto GTRCAROS]
ketou to epistrefo ayrio:a010bg:

alexandros050
09-01-2011, 12:21
Ωραιος φιλε μου ευχαριστω

magicoSakisPaoGR
09-01-2011, 12:29
deytera 5ada no2 mono RED BOUL x1

1] [ sto GREEKMAN-PAO13] RED BOUL

2]Neek Food sto magicoSakisPaoGR TOYOTA 7

3] [kane add sto SAKGTR] RED BOUL

4] [kane add sto GTRCAROS]RED BOUL

5] [kane add sto PaoMagicoGR13]RED BOUL

GedoGt
09-01-2011, 12:32
o Geodion mou to stile extes mazi me esena tautoxrona
shmera tou to epistrefo
sinargozome me ths antiprosopies autokiniton Geodion mou exi stilh pola atokinita
gia krisima tournoua:a055:
an o Geodion den to theli shmera efige gia ton YannisDomi46 [kane add sto GTRCAROS]
ketou to epistrefo ayrio:a010bg:


Δώστο μου αύριο, δεν το χρειάζομαι.
Μόμο Σάκη, δώστο μου από τον λογαριασμό σου (magicosakispaogr), μην με βάζεις να κάνω add , είμαι σχεδόν φουλ και όλο κάνω delete για να προσθέσω νέους φίλους.

giannislazy
09-01-2011, 12:37
Πολλά ευχαριστώ για το Χ1... δεν έχω λόγια...

GedoGt
09-01-2011, 12:48
Παιδιά μην τρελένεστε με το X1, το παιχνίδι το αγαπήσαμε γιατί είναι simulation ότι πιο κοντά στην πραγματικότητα υπάρχει.
Το Χ1 είναι επιστημονική φαντασία καμία σχέση με το ύφος του παιχνίδιου, το μόνο καλό είναι ότι μπορείς να βγάλεις κάποια event γρηγορότερα αν δεν σε ενδιαφέρει να τα παίξεις κανονικά.

giannislazy
09-01-2011, 12:55
Έτσι είναι γιώργο ακριβώς... Μπας και γλυτώσουμε κανά μισάωρο στα endurance...

g10rg0s
09-01-2011, 14:05
+ rep απο μενα στον magicoSakisPaoGR οχι γιατι με εστειλε κανα red bull , αλλα γιατι δειχνει πραγματικο ενδιαφερον για τα υπολοιπα μελη του forum κανοντας τη δουλεια που επρεπε να κανουν αυτοι που δεχονται τα red bull ... μπορει στην αρχη να ζητουσε πολλα , αλλα εδειξε οτι ξερει να μοιραζετε ... μπραβο σου φιλε ...

george13gr
09-01-2011, 14:33
+ rep απο μενα στον magicoSakisPaoGR οχι γιατι με εστειλε κανα red bull , αλλα γιατι δειχνει πραγματικο ενδιαφερον για τα υπολοιπα μελη του forum κανοντας τη δουλεια που επρεπε να κανουν αυτοι που δεχονται τα red bull ... μπορει στην αρχη να ζητουσε πολλα , αλλα εδειξε οτι ξερει να μοιραζετε ... μπραβο σου φιλε ...

θα βάλω τα κλάμματα....
ρε όλοι παίζετε με το ΔΙΚΟ μου redbull!!!!!!!!!!

Terastios
09-01-2011, 14:48
YannisDomi46 [kane add sto GTRCAROS] tha exis to red boul
ok Geodion tha sto stilo trith
giath mono sto magicoSakisPaoGR exo ola ta autokinita ke thelo na doso ayrio sto Neek Food th TOYOTA 7 ke den tha mporo na stilo alo car apo afto to gamertag

YannisDomi46 kane add giath den mporo na sto stilo alios prepi na ise sth lista filon
[kane add sto GTRCAROS] gia shmera

shmera h proth 5ada
---------------------
1]Neek Food =ok red boul

2]DHMHTRHS_HAWK =ok toyota7

3]GiannisLazy =ok red boul

4]YannisDomi46[kane add sto GTRCAROS]

5] Marios207 =ok red boul


θα βάλω τα κλάμματα....
ρε όλοι παίζετε με το ΔΙΚΟ μου redbull!!!!!!!!!!
+rep !!!

g10rg0s
09-01-2011, 15:06
θα βάλω τα κλάμματα....
ρε όλοι παίζετε με το ΔΙΚΟ μου redbull!!!!!!!!!!
:hysterical:... και σε εσενα rep Γιωργη επειδη εκανες την αρχη ... μπραβο και σε σενα ... :bravo-009:

GedoGt
09-01-2011, 15:12
θα βάλω τα κλάμματα....
ρε όλοι παίζετε με το ΔΙΚΟ μου redbull!!!!!!!!!!

LOOOOOOOOOOOOOOOL

lambgeo
10-01-2011, 15:33
GEORGE13GR σε εκανα add αν μπορεις στειλε μια red bull x1

magicoSakisPaoGR
10-01-2011, 17:18
ego pedia stamatao th dianomh logo jbreak simera h teleutea mera on lain stelno se sas tous dio ke as analabh kapios alos
gia sas magkes

mixalhss3
10-01-2011, 21:00
geia sas paidia!! xairomai poly poy anakalypsa to forum sas!!
tha hthela kai ego ena red bull an einai eykolo kai opoios thelei toy to stelno kai ego meta!!! to psn moy einai Tomas_gr prepei na kano kapion add???

Terastios
11-01-2011, 00:37
κοντεύω να τελειώσω τουσ extreme και χρειαζομαι μια φορμουλα grand turismo οπιος εχει την καλοσυνη και μπορει έστω και δανική και αν θελει επειδη βρηκα ευκαιρια στα μεταχειρησμενα αγορασα το audi TT turismo 970 000+ full μετατροπες και πηρα ανετα τους αγωνες που χρειαζοτανε ,πολυ ευχαρηστως να το δωσο να μην το αγοραζεται .

Terastios
11-01-2011, 20:15
κοντεύω να τελειώσω τουσ extreme και χρειαζομαι μια φορμουλα grand turismo οπιος εχει την καλοσυνη και μπορει έστω και δανική και αν θελει επειδη βρηκα ευκαιρια στα μεταχειρησμενα αγορασα το audi TT turismo 970 000+ full μετατροπες και πηρα ανετα τους αγωνες που χρειαζοτανε ,πολυ ευχαρηστως να το δωσο να μην το αγοραζεται .
κανεις βρε παιδια ? .....


PSN ID DHMHTRHS_HAWK

xforis78
12-01-2011, 17:03
κανεις βρε παιδια ? .....


PSN ID DHMHTRHS_HAWK


κανε με add psn: FORIS-GR
να σου την στηλω.

Terastios
12-01-2011, 17:20
κανε με add psn: FORIS-GR
να σου την στηλω.
μολις σου εστηλα ευυχαρηστω και οτι μπορω να κανω και εγω για σενα πεσ το και εγινε !

dewarsad
12-01-2011, 18:49
Αν μπορει καποιος να το στειλει και σε εμενα.....?:yes:

PSN ID: Dewars76



θα βάλω τα κλάμματα....
ρε όλοι παίζετε με το ΔΙΚΟ μου redbull!!!!!!!!!! :first: :first:

GedoGt
13-01-2011, 21:50
ego pedia stamatao th dianomh logo jbreak simera h teleutea mera on lain stelno se sas tous dio ke as analabh kapios alos
gia sas magkes

To Red Bull δεν μου το επέστρεψες ως όφειλες και εκτός αυτού ή με έκανες delete ή τα θαλάσσωσες με το jbreak...

Τι να πω....

Daywalker
14-01-2011, 05:16
Γεια σας, καλώς σας βρήκα και Χρονια πολλά σε όλους.
Πραγματικά θα το εκτιμούσα εάν κάποιος μπορούσε να μου στείλει και εμενα ένα X1. Ευχαριστώ εκ τον προτερων.

Daywalker
14-01-2011, 05:17
Ξεχάστηκα. ID-Iccehand

NIIS
14-01-2011, 14:07
παιδες μπορει να μου στειλει καποιος ενα Toyota 7 και θα το επιστρεψω αμεσα... το id μου ειναι NIIS81
ευχαριστω εκ των προτερων...!

Dinos
14-01-2011, 14:14
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ALL STARS ΜΕ ΤΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ??? ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ

NIIS
14-01-2011, 14:26
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ALL STARS ΜΕ ΤΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ??? ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
εγω παντως την περασα με το GT40 που εχει 3.600.000...

Dinos
14-01-2011, 14:34
MONOOOO!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΨΙΛΟΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ ΤΟΣΑ CREDITS ??? ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ ???

odytsak
14-01-2011, 14:39
ego pedia stamatao th dianomh logo jbreak simera h teleutea mera on lain stelno se sas tous dio ke as analabh kapios alos
gia sas magkes


To Red Bull δεν μου το επέστρεψες ως όφειλες και εκτός αυτού ή με έκανες delete ή τα θαλάσσωσες με το jbreak...

Τι να πω....

Τι να πεις...

κάποιοι μάλιστα τον υπερεκτίμησαν κιόλας...

με ξένα κόλυβα, κηδεία...

Daywalker
14-01-2011, 15:51
Παιδιά κάποιος που του είναι εύκολο και μπορεί ας στείλει ένα X1.
Και εγώ να το στείλω στον επόμενο η ότι άλλο χρειάζεται κάποιος και το έχω πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω.

podilatis
14-01-2011, 15:56
τι λέτε ρε παιδιά? το παιδί σκίστηκε να στέλνει αυτοκίνητα μην τρελαθούμε κιόλας.... GedoGT εσύ το έχεις το αυτοκίνητο τώρα? αν όχι θα στο στείλω εγώ το απόγευμα... απλά είπαμε ο τελευταίος που θα το πέρνει να το στέλνει στους επώμενους για να μην στέλνουμε συνέχεια τα ίδια άτομα αλλά πολοί δεν το τηρούν αυτό και έτσι κάπως έσπασε η αλυσίδα... αλλά το παιδί για 3 μέρες έστελνε από 5 αυτοκίνητα (ΕΛΕΟΣ μόνο 5???).... τώρα δεν ξέρω για τον GedoGt τι έγινε απλά μπορώ να καταλάβω και τον άνθρωπο που δεν γίνεται να ασχολείται συνέχεια με αυτό το θέμα...

Φιλικά GB

GedoGt
14-01-2011, 16:44
τι λέτε ρε παιδιά? το παιδί σκίστηκε να στέλνει αυτοκίνητα μην τρελαθούμε κιόλας.... GedoGT εσύ το έχεις το αυτοκίνητο τώρα? αν όχι θα στο στείλω εγώ το απόγευμα... απλά είπαμε ο τελευταίος που θα το πέρνει να το στέλνει στους επώμενους για να μην στέλνουμε συνέχεια τα ίδια άτομα αλλά πολοί δεν το τηρούν αυτό και έτσι κάπως έσπασε η αλυσίδα... αλλά το παιδί για 3 μέρες έστελνε από 5 αυτοκίνητα (ΕΛΕΟΣ μόνο 5???).... τώρα δεν ξέρω για τον GedoGt τι έγινε απλά μπορώ να καταλάβω και τον άνθρωπο που δεν γίνεται να ασχολείται συνέχεια με αυτό το θέμα...

Φιλικά GB

Καταρχήν δεν με απασχολεί το αυτοκίνητο και αυτό το έχουν καταλάβει όσοι μου έχουν ζητήσει και τους έχω στείλει.
Δεν ήταν το πρώτο που του έστειλα, άλλωστε το γράφει και ο ίδιος σε προηγούμενο post.
Ξεκαθαρίζω ότι εγώ του έστειλα την Red Bull μάλλον για να εξυπηρετήσει άλλους, δεν περίμενα στην σειρά να πάρω κάτι, ούτε την είχα ζητήσει ποτέ.
Ο George13gr προς τιμήν του το παιδί μου την έστειλε επειδή τον εξυπηρέτησα με ένα άλλο αυτοκίνητο.

Που αν δεν ήταν ο George τώρα δεν θα είχε κανείς Red Bull..............

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ξαφνικά εξαφανίστηκε από την friend list μου...άρα προφανώς με έκανε delete , επειδή δεν έχει γράψει εδώ ακόμα και δεν μου έχει απαντήση σε pm , ούτε κατηγορώ ούτε κρατάω κακίες ούτε τίποτα, απλά αναφέρω τα γεγονότα.
Αν κάποιος που θα του στείλω κάποιο car δεν θέλει να το επιστρέψει μπορεί να μου ζητήσει να του το χαρίσω και να είναι βέβαιως πως θα το κάνω είναι πιο απλό...

Terastios
14-01-2011, 17:31
παιδια αν χρειαζεται καπιος αμαξη και το εχω οπως το Χ1 πολυ ευχαρηστος να το στηλω αλωστε ειναι μια ευγενικη χορηγια του George13 !!!!!!!!!!!!!!!

podilatis
14-01-2011, 18:15
Καταρχήν δεν με απασχολεί το αυτοκίνητο και αυτό το έχουν καταλάβει όσοι μου έχουν ζητήσει και τους έχω στείλει.
Δεν ήταν το πρώτο που του έστειλα, άλλωστε το γράφει και ο ίδιος σε προηγούμενο post.
Ξεκαθαρίζω ότι εγώ του έστειλα την Red Bull μάλλον για να εξυπηρετήσει άλλους, δεν περίμενα στην σειρά να πάρω κάτι, ούτε την είχα ζητήσει ποτέ.
Ο George13gr προς τιμήν του το παιδί μου την έστειλε επειδή τον εξυπηρέτησα με ένα άλλο αυτοκίνητο.

Που αν δεν ήταν ο George τώρα δεν θα είχε κανείς Red Bull..............

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ξαφνικά εξαφανίστηκε από την friend list μου...άρα προφανώς με έκανε delete , επειδή δεν έχει γράψει εδώ ακόμα και δεν μου έχει απαντήση σε pm , ούτε κατηγορώ ούτε κρατάω κακίες ούτε τίποτα, απλά αναφέρω τα γεγονότα.
Αν κάποιος που θα του στείλω κάποιο car δεν θέλει να το επιστρέψει μπορεί να μου ζητήσει να του το χαρίσω και να είναι βέβαιως πως θα το κάνω είναι πιο απλό...

ok για αυτό είπα ότι δεν ξέρω τι παίζει με έσενα... αλλά κατά τα άλλα έχει στείλει σε πάρα πολλά παιδιά και για αυτό και είπα αυτά που είχα... με εσένα δεν ήξερα τι έπαιζε και για αυτό το έγραψα κιόλας...
GB

Daywalker
14-01-2011, 18:38
παιδια αν χρειαζεται καπιος αμαξη και το εχω οπως το Χ1 πολυ ευχαρηστος να το στηλω αλωστε ειναι μια ευγενικη χορηγια του George13 !!!!!!!!!!!!!!!

Φιλε μου εάν δεν σου είναι κόπος θα ήθελα το X1.
Το ID μου είναι Iccehand.
Και εγώ ότι έχω πολύ ευχαρίστως να στείλω.

Terastios
14-01-2011, 20:50
Φιλε μου εάν δεν σου είναι κόπος θα ήθελα το X1.
Το ID μου είναι Iccehand.
Και εγώ ότι έχω πολύ ευχαρίστως να στείλω.
OK Σου εστηλα !

odytsak
14-01-2011, 20:57
Γειά σου Τεράστιε,
προσοχή μόνο στα back up γιατί υπάρχει κάποιος γνωστός μου που ξαναπαίζει το παιχνίδι από το μηδέν.

Daywalker
14-01-2011, 21:17
OK Σου εστηλα !

Ευχαριστώ πολύ.
Μήπως πρώτα έπρεπε να σε κάνω add και μετά να μου το στείλεις ?
Δεν γνωρίζω απλά από αυτά που διάβασα εδώ από τα παιδιά αυτό έλεγαν. Για να μην πάει τσάμπα ο κόπος σου.

odytsak
14-01-2011, 21:23
Σε έκανε add εννοεί, όταν το αποδεχθείς θα μπορεί να σου στείλει το οποιοδήποτε όχημα, βαφή, κάρτες κλπ

Daywalker
14-01-2011, 21:25
Σε έκανε add εννοεί, όταν το αποδεχθείς θα μπορεί να σου στείλει το οποιοδήποτε όχημα, βαφή, κάρτες κλπ

Μάλιστα ok, ευχαριστώ για την διευκρινίσει.

Daywalker
14-01-2011, 23:39
Δημήτρη το παρέλαβα ευχαριστώ.

GedoGt
15-01-2011, 01:08
Ο MagicοSakis απάντησε στο pm , όπως περίμενα άλλωστε, και θα μου επιστρέψει το Χ1, προφανώς με ξέχασε και μάλλον τα έκανε θάλασσα με το Jailbreak...

dsgeo7
15-01-2011, 02:22
Οποιος μπορεί ας μου στείλει μια Red bull x2010 και ως αντάλλαγμα θα του στείλω ένα Toyota GT-One Race Car (TS020) (S) και ενα αυτοκίνητο Nascar. Eφθασα στο 30 lev. Αλλά αυτοί οι αγώνες δεν ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ.... :-( /PSN: dsgeo7

Daywalker
15-01-2011, 02:36
Οποιος μπορεί ας μου στείλει μια Red bull x2010 και ως αντάλλαγμα θα του στείλω ένα Toyota GT-One Race Car (TS020) (S) και ενα αυτοκίνητο Nascar. Eφθασα στο 30 lev. Αλλά αυτοί οι αγώνες δεν ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ.... :-( /PSN: dsgeo7

Τώρα θα σε κάνω add οποτε σου στέλνω εγώ.

Daywalker
15-01-2011, 02:39
Απλά δεν χρειάζεται να στείλεις κάτι σε εμενα τα έχω.

dsgeo7
15-01-2011, 02:59
ok μόλις δεχτηκα την προσκληση. δεν εχω προβλημα να βοηθησω και εγω καποιον με καποιο αυτοκινητο που εχω....

Daywalker
15-01-2011, 03:00
ok μόλις δεχτηκα την προσκληση. δεν εχω προβλημα να βοηθησω και εγω καποιον με καποιο αυτοκινητο που εχω....

Μόλις έφυγε από το γκαράζ μου και σου έρχεται.

dsgeo7
15-01-2011, 03:02
μολις το παρέλαβα!!! είμαι υπόχρεος! thanks!

ARCADIOS
17-01-2011, 19:27
αν θελει καποιος να μου στειλει και εμενα ενα χ1 θα του ειμαι υποχρεος. το ονομα ειναι toliswr δεν ξερω αν χρειαζεται τιποτα αλλο...
ευχαριστω πολυ!

GedoGt
17-01-2011, 20:35
Ρε μάγκες, ειλικρινά το παιχνίδι έχει τόσα υπέροχα αυτοκίνητα , έργα τέχνης στην κυριολεξία και όλοι ζητάτε το Χ1, δεν μου πέφτει λόγος αλλά μία ψεύτικη formula είναι με εξωπραγματικές επιδόσεις, αν σας αρέσει τόσο πολύ η συγκεκριμένη ταχύτητα παίξτε WipEout...

Φιλικά...

george13gr
17-01-2011, 21:52
Ρε μάγκες, ειλικρινά το παιχνίδι έχει τόσα υπέροχα αυτοκίνητα , έργα τέχνης στην κυριολεξία και όλοι ζητάτε το Χ1, δεν μου πέφτει λόγος αλλά μία ψεύτικη formula είναι με εξωπραγματικές επιδόσεις, αν σας αρέσει τόσο πολύ η συγκεκριμένη ταχύτητα παίξτε WipEout...

Φιλικά...

θα συμφωνήσω τα μάλλα:runrun:

odytsak
17-01-2011, 22:24
Θα συμφωνήσω μεν μαζί σας αλλά μπορώ να καταλάβω και τα παιδιά που τη ζητάνε.

Οπως και να το κάνουμε είναι η ατραξιόν του παιχνιδιού και όλοι θέλουν να ζήσουν την εμπειρία των 400+
και να στρίβουν σαν να είναι πάνω σε ράγες.

ARCADIOS
17-01-2011, 22:43
εγω την θελω για τουσ αγωνες αντοχης να τελειωνω μια ωρα αρχητερα

odytsak
17-01-2011, 22:56
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, αυτό ακριβώς κάνω γιατί δεν παλεύονται οι αγώνες αντοχής.

mixalhss3
18-01-2011, 20:43
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ Χ1 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ! PSN Tomas_gr ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ!

GedoGt
19-01-2011, 11:35
Απλά Respect στο George13gr που μου έστειλε το απόλυτο συλλεκτικό Ferrari...

+Rep

george13gr
19-01-2011, 14:58
Απλά Respect στο George13gr που μου έστειλε το απόλυτο συλλεκτικό Ferrari...

+Rep

έχουμε και ford mark iv επί 3 παρακαλώ!

odytsak
19-01-2011, 15:35
E άντε ρε θηρίο στείλε τη Ferrari και το Ford, 40 εκατομμύρια που να τα βρώ!!!

nikon
19-01-2011, 15:37
Ferrari και σε μένα είχε τάξει o george αλλά μάλλον έχει χάσει τον λογαριασμό με τις αποστολές.:P

ilias78
19-01-2011, 21:26
μπορει καποιος να μου κλωνοποιησει ενα x1 παρακαλω?
ευχαριστω εκ των προτερων

toumpasn
20-01-2011, 12:19
καλημερα...ανταλαζω ''2010 juan montoya '42 target chevrolet impala '10''NASCAR με οποιοδηπωτε αλλο NASCAR..
και ''GT by citroen race car'' με οποιοδηπωτε le man.
ευχαριστω Νικος
id.toumpasn

Peteoklis
20-01-2011, 19:29
Παίδες, έχει κανείς το Mitsubishi FTO super touring car ? Πραγματικά θα το ήθελα και δεν το έχω βρεί ποτέ στα μεταχειρισμένα.

NIIS
21-01-2011, 10:54
+rep στο φιλο george13gr για το Χ1!!!!

george13gr
21-01-2011, 20:07
E άντε ρε θηρίο στείλε τη Ferrari και το Ford, 40 εκατομμύρια που να τα βρώ!!!

οδυσσέα για την φερράρι αύριο
και εσύ νίκο μεθαύριο
αντί-μεθαύριο οδυσσέα το ford mark iv
και παρα-αντιμεθαύριο νίκο
είμαστε κομπλέ?????
Μάγκες έχω χάσει την μπάλα με τις αποστολές του red bull η λίστα φίλων μου πρέπει να γέμισε...

Επίσης πιστεύω πως έφερα πολλά νέα μέλη στο φόρουμ γιατί νομίζω πως απλοί επισκέπτες εγγράφονται για να ζητήσουν το redbull....Δεν το λέω για να πεναίψω τον κόπο μου απλά το αναφέρω γιατί μου έκανε εντύπωση...
Είναι γεγονός οτι υπάρχουν άτομα με 1-2 ποστ που από την στιγμή που πήραν το χ1 δεν ξανα-πάτησαν...:argue:

nikon
21-01-2011, 20:12
Κακώς τα δίνεις σε άτομα που μπήκαν μόνο για να ζητήσουν το Χ1 και μετά άντε γεια και κακώς δίνεις χωρίς να παίρνεις (κάποιες φορές)......σε μένα και να μη στείλεις δεν τρέχει τίποτα ρε c πλάκα έκανα.

odytsak
21-01-2011, 20:36
οδυσσέα για την φερράρι αύριο
και εσύ νίκο μεθαύριο
αντί-μεθαύριο οδυσσέα το ford mark iv
και παρα-αντιμεθαύριο νίκο
είμαστε κομπλέ?????

Γιώργο όποτε μπορείς, το ξέρω ότι το όριο του ενός αυτοκινήτου είναι δεσμευτικό.

Επί της ευκαιρίας...
Δημήτρη (SirBihlas) αύριο θα σου στείλω το βραβείο του 24ωρου στο a-spec

Le Mans 24h: Audi R8 Race Car (Audio Playstation Team Oreca)

george13gr
21-01-2011, 20:46
Γιώργο όποτε μπορείς, το ξέρω ότι το όριο του ενός αυτοκινήτου είναι δεσμευτικό.

Επί της ευκαιρίας...
Δημήτρη (SirBihlas) αύριο θα σου στείλω το βραβείο του 24ωρου στο a-spec

Le Mans 24h: Audi R8 Race Car (Audio Playstation Team Oreca)

το χρειάζομαι και εγώ το r8 οδυσσέα αν γίνεται να το κάνουμε τρίδυμο!!

όσο για σένα νίκο παραπάνω δεσμεύτηκα!!!:pao:

odytsak
21-01-2011, 20:51
Επειδή δεν το διακινδυνεύω να πάρω backup και να διαγράψω το save μου,
θα το στείλω αύριο στον Δημήτρη και το ντουμπλάρει και στο στέλνει την ίδια στιγμή.

george13gr
21-01-2011, 20:55
Επειδή δεν το διακινδυνεύω να πάρω backup και να διαγράψω το save μου,
θα το στείλω αύριο στον Δημήτρη και το ντουμπλάρει και στο στέλνει την ίδια στιγμή.

και αν θες κάνε με add στο banzai1943GR
να σου ξηγηθώ καταλλήλως!!!!!!!!!!!!!

bihlas87
21-01-2011, 21:14
Εμφανίστηκε τελικά στα μεταχειρισμένα και το πήρα, στείλε στον Γιώργο
κατευθείαν. Γιατί φοβάσαι για το save, άκουσες απο κανέναν οτι το έχασε?
Δεν είναι ps2 να χάνεις το save του gt4 3 φορές και να το ξαναρχίζεις :frusty:
Το θυμήθηκα και εκνευρίστηκα πάλι.

odytsak
21-01-2011, 21:23
OK θα το στείλω αύριο κατευθείαν στον Γιώργο,
όσο για το save είχα κάποιες ατυχίες στο παρελθόν
και όπως θα ξέρεις ''όποιος καεί στον χυλό φυσάει και το γιαούρτι''!!!

george13gr
22-01-2011, 19:25
OK θα το στείλω αύριο κατευθείαν στον Γιώργο,
όσο για το save είχα κάποιες ατυχίες στο παρελθόν
και όπως θα ξέρεις ''όποιος καεί στον χυλό φυσάει και το γιαούρτι''!!!

ρε μην το κάνετε μείζον θέμα με τα backup
εγώ έχω κρατήσει σε περίπτωση που κάνω μλκία ένα save και στον υπολογιστή:priest:

george13gr
29-01-2011, 14:09
η λίστα μου τελειώνει την δευτέρα μπορείτε όσοι θέλετε κάτι να ενημερώσετε στο παρόν για να διπλάρω εγκαίρως!

odytsak
29-01-2011, 14:24
Γιώργο θέλεις να σου στείλω μια κατακόκκινη Red Bull X2010?

Την διπλάρεις, μου την επιστρέφεις και μετά μοίρασέ την σε όποιον ενδιαφέρεται
να σπάσει και λιγάκι η μονοτονία
γιατί όλοι την ίδια μπλε του Vettel έχουν.

george13gr
29-01-2011, 15:10
Γιώργο θέλεις να σου στείλω μια κατακόκκινη Red Bull X2010?

Την διπλάρεις, μου την επιστρέφεις και μετά μοίρασέ την σε όποιον ενδιαφέρεται
να σπάσει και λιγάκι η μονοτονία
γιατί όλοι την ίδια μπλε του Vettel έχουν.

περιμένω ...............εγω θα την βάψω νικελ!!!!!!!:a036:

odytsak
29-01-2011, 15:28
Κάνε όνειρα... οι Red Bull δεν έχουν δυνατότητα βαφής...:makefun:

bihlas87
29-01-2011, 16:44
Ούτε αυτές της 'αντιπροσωπείας' δεν βάφονται?

odytsak
29-01-2011, 17:03
Oι Red Bull Χ1 δεν βάφονται.
Είτε τις αγοράσεις από την αντιπροσωπεία, είτε τα πάρεις όλα αργυρά στο challenge
παίρνεις την λεγόμενη plain color.

Παραθέτω τις τρεις διαφορετικές εκδοχές της Χ1 και τους τρόπους απόκτησης.

Red Bull X1 Challenge Gold: Red Bull X2010 Prototype (P) (naked carbon)

Red Bull X1 Challenge Silver: Red Bull X2010 (P) (plain color)
εναλλακτικά με 20 εκατομμύρια (lvl 40) από την αντιπροσωπεία Gran Turismo

Red Bull X1 Challenge Bronze: Red Bull X2010 S.Vettel (P) (Red Bull livery)
εναλλακτικά ως δώρο απλά φτάνοντας στο lvl 35 στο b-spec

george13gr
29-01-2011, 20:04
Oι Red Bull Χ1 δεν βάφονται.
Είτε τις αγοράσεις από την αντιπροσωπεία, είτε τα πάρεις όλα αργυρά στο challenge
παίρνεις την λεγόμενη plain color.

Παραθέτω τις τρεις διαφορετικές εκδοχές της Χ1 και τους τρόπους απόκτησης.

Red Bull X1 Challenge Gold: Red Bull X2010 Prototype (P) (naked carbon)

Red Bull X1 Challenge Silver: Red Bull X2010 (P) (plain color)
εναλλακτικά με 20 εκατομμύρια (lvl 40) από την αντιπροσωπεία Gran Turismo

Red Bull X1 Challenge Bronze: Red Bull X2010 S.Vettel (P) (Red Bull livery)
εναλλακτικά ως δώρο απλά φτάνοντας στο lvl 35 στο b-spec

γαμώτο και έκανα όνειρα να την βάψω νίκελ το φυλάω πως και πως ένα τενεκεδάκι χρώμα silver chrome για ειδικές περιπτώσεις!!!:triniti:

iraklis1971
29-01-2011, 22:02
Περισευει καμια και για μας?(Red Bull).Γιατι με το event χλωμο το βλεπω.

george cc
30-01-2011, 02:56
Πολλα ευχαριστώ στον george13gr (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=3488) για την Ferrari Historic Rally που μου εστειλε.
Καταφερα επιτελους να βγαλω την αναλογη διοργάνωση.

geo277
30-01-2011, 13:15
Γεια σας παιδια!! παρακαλω ας μου στειλει και μενα καποιος μια redbull x2010 να τη διπλαρω και του τη ξαναστελνω πισω! το PSN ID μου ειναι: geo277
Ευχαριστω!!!

geo277
30-01-2011, 13:32
ρε παιδια κανεις??????????

dsgeo7
30-01-2011, 20:26
Το Red Bull X2010 Prototype (naked carbon) δεν το έχει κανένας να το κλωνοποιήσουμε??

ababapanos
30-01-2011, 21:43
υπάρχει κάνα καλο παιδί να μου στείλει μια Enzo?

Ευχαριστώ πολυ προκαταβολικά

geo277
31-01-2011, 17:55
παιδια καμια redbull x1 να τη διπλαρω υπαρχει???????????/

george13gr
01-02-2011, 10:24
καλημέρα σε όλους παιδιά δυστυχώς είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω πως η friendlist μου γέμισε ζήτημα να έχω 1-2 ακόμα για να μπορώ να εξυπηρετώ όπως και κάνω όποιον μου ζητήσει αυτοκίνητα-χρώματα κτλ..
πλέον θα μπορώ να βοηθάω μόνο την friendlist μου καθώς από το δεύτερο προφίλ μου δεν μπορώ να στέλνω άλλα παρά τα εξής formula gran turismo-ferrari pp4 historic-chaparral 2j-ferrari f2010....
δεν θέλω να στεναχωρήσω κανέναν θα βοηθήσω όπως μπορώ!

Dinos
02-02-2011, 11:53
GEORGE ΣΤΕΙΛΕ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΝΑ Χ1 ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ EVENT ΜΕ ΤΗΝ FORMULA AN TO ΑΡΧΙΣΩ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ SAVE ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ??? Α ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΦΟΡΜΟΥΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ EVENT ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ

nikon
02-02-2011, 12:08
Save δεν υπάρχει πουθενά, οι αγώνες είναι 5Χ20 γύρους ο καθένας και διάρκεια περίπου 2:30 ώρες αλλά αν έχεις βγει σε 3-4 πρώτος μπορείς να αφήσεις κανέναν τώρα για setup εγώ δοκίμασα αυτό (http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=147815) και είναι αρκετά καλό.

mixalhss3
02-02-2011, 19:18
Oι Red Bull Χ1 δεν βάφονται.
Είτε τις αγοράσεις από την αντιπροσωπεία, είτε τα πάρεις όλα αργυρά στο challenge
παίρνεις την λεγόμενη plain color.

Παραθέτω τις τρεις διαφορετικές εκδοχές της Χ1 και τους τρόπους απόκτησης.

Red Bull X1 Challenge Gold: Red Bull X2010 Prototype (P) (naked carbon)

Red Bull X1 Challenge Silver: Red Bull X2010 (P) (plain color)
εναλλακτικά με 20 εκατομμύρια (lvl 40) από την αντιπροσωπεία Gran Turismo

Red Bull X1 Challenge Bronze: Red Bull X2010 S.Vettel (P) (Red Bull livery)
εναλλακτικά ως δώρο απλά φτάνοντας στο lvl 35 στο b-spec

συγνωμη ρε παιδια αυτη η διοργανωση πως ξεκληδωνει???:a038:

nikon
02-02-2011, 19:27
Όταν φτάσεις level 30 στο Α-spec.

mixalhss3
02-02-2011, 20:29
Όταν φτάσεις level 30 στο Α-spec.
ειμαι ηδη στο 29 και παιζω αγωνες αντωχης! ανοιγει ξεχωριστη κατιγορια?? η ειναι μεσα στους αγονες αντοχης?? σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!:thanks::thanks::thanks::thanks:

nikon
02-02-2011, 20:36
Στα events θα εμφανιστεί μόλις πας 30.

george13gr
03-02-2011, 11:50
GEORGE ΣΤΕΙΛΕ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΝΑ Χ1 ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ EVENT ΜΕ ΤΗΝ FORMULA AN TO ΑΡΧΙΣΩ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ SAVE ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ??? Α ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΦΟΡΜΟΥΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ EVENT ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ
το μπλε η το κόκκινο ντίνο?αυριο πρωι θα το χεις

mixalhss3
04-02-2011, 01:40
Στα events θα εμφανιστεί μόλις πας 30.
καλα ειναι το απολυτο καψιμο! :swordfight:αρκετα δυσκολο!! μηπως υπαρχει καμια συμβουλη???

nikon
04-02-2011, 09:39
Ναι.....υπομονή και επιμονή.....απ'ότι λένε όσοι το έβγαλαν.

Dinos
05-02-2011, 10:58
το μπλε η το κόκκινο ντίνο?αυριο πρωι θα το χεις

Οποιο θελεις.απλα επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να το αποκτησω θελω να το κρατησω μια δυο μερες να δω πως παει και θα στο επιστρεψω.

george13gr
05-02-2011, 19:10
Οποιο θελεις.απλα επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να το αποκτησω θελω να το κρατησω μια δυο μερες να δω πως παει και θα στο επιστρεψω.

εγώ δεν ζητώ πίσω αμάξια φίλε μου
τα χαρίζω οπότε κράτα το ή τελος πάντων κάντο ότι θες:a030:

θα το χεις την τρίτη όμως γιατί άργησες να απαντήσεις .....

aekfc212
05-02-2011, 22:38
παιδια αν περισευει κ καμια φορμουλα στειλτε κ απο εδω να βγαλω τον αγωνα ευχαριστω

george13gr
05-02-2011, 23:34
παιδια αν περισευει κ καμια φορμουλα στειλτε κ απο εδω να βγαλω τον αγωνα ευχαριστω

κάνε add το banzai1943GR και θα την έχεις την δευτέρα φίλε μου

aekfc212
06-02-2011, 00:21
χιλια ευχαριστω γιωργο κ παντα τετοια.

george13gr
06-02-2011, 00:46
χιλια ευχαριστω γιωργο κ παντα τετοια.

καλά να μαι να στέλνω αμάξια εε?

aekfc212
06-02-2011, 01:23
αυτο ξαναπες το
αλλα καλα να ειμαστε ολοι κ ας μην παιζουμε τιποτα

ababapanos
06-02-2011, 01:37
να ευχαριστήσω και εγω με την σειρά μου δημόσια τον ΓΙΩΡΓΟ για το αμάξι που μου έστειλε! Γιωργαρε οταν ξανά έρθει η σειρά μου θα ήθελα ενα ακόμα αν σου ήταν εύκολο!

george13gr
06-02-2011, 10:41
να ευχαριστήσω και εγω με την σειρά μου δημόσια τον ΓΙΩΡΓΟ για το αμάξι που μου έστειλε! Γιωργαρε οταν ξανά έρθει η σειρά μου θα ήθελα ενα ακόμα αν σου ήταν εύκολο!

οκ μαν:banana:

dsgeo7
06-02-2011, 23:19
Το Red Bull X2010 Prototype (naked carbon) δεν το έχει κανένας τελικα???

odytsak
06-02-2011, 23:46
Aυτό το είδες? ή το είδες και δεν κατάλαβες τι είναι?

http://www.ps3forums.gr/vb/showpost.php?p=267823&postcount=322

dsgeo7
06-02-2011, 23:49
Δεν το είχα δει Οδυσσέα.... Το έχεις?

dsgeo7
06-02-2011, 23:51
Οδυσσέα δεν το είχα δει.... Εσύ το έχεις??

odytsak
06-02-2011, 23:53
Ναι, μου το έχει στείλει ο Γιώργος (george13gr),
αν περιμένεις 3-4 μέρες θα στο στείλω γιατί έχω να στείλω κάτι άλλα πρώτα.

dsgeo7
06-02-2011, 23:55
Οk... thanks!

mixalhss3
07-02-2011, 01:15
Ναι, μου το έχει στείλει ο Γιώργος (george13gr),
αν περιμένεις 3-4 μέρες θα στο στείλω γιατί έχω να στείλω κάτι άλλα πρώτα.
μηπως θα μπορουσα να το εχω και εγω?? τοσες μερες παιζω το event και μολις τωρα εβγαλα την μια πιστα!(monza) 2.10.030 δεν παλευετε με dualshock!

george13gr
07-02-2011, 08:33
μηπως θα μπορουσα να το εχω και εγω?? τοσες μερες παιζω το event και μολις τωρα εβγαλα την μια πιστα!(monza) 2.10.030 δεν παλευετε με dualshock!

θα στο στείλω εγώ εσένα μαν τετάρτη πρωί!
την μονζα την έβγαλα σχετικά εύκολα γιατί είχε κλέψιμο...
εβγαλα k την nur αλλά τα χέρια μου τα ένιωθα σαν σφουγγάρια από to ds3
μετανιώνω που πούλησα την g27....
η σουζούκα αποτελεί μακρινό όνειρο για εμένα αν και βγαίνει με ds3 δεν έχω το κουράγιο και το χρόνο δυστυχώς...

Dinos
07-02-2011, 09:40
εγώ δεν ζητώ πίσω αμάξια φίλε μου
τα χαρίζω οπότε κράτα το ή τελος πάντων κάντο ότι θες:a030:

θα το χεις την τρίτη όμως γιατί άργησες να απαντήσεις .....

thanks george θα περιμενω.

mixalhss3
07-02-2011, 13:05
θα στο στείλω εγώ εσένα μαν τετάρτη πρωί!
την μονζα την έβγαλα σχετικά εύκολα γιατί είχε κλέψιμο...
εβγαλα k την nur αλλά τα χέρια μου τα ένιωθα σαν σφουγγάρια από to ds3
μετανιώνω που πούλησα την g27....
η σουζούκα αποτελεί μακρινό όνειρο για εμένα αν και βγαίνει με ds3 δεν έχω το κουράγιο και το χρόνο δυστυχώς...
σε ευχαριστω πολυ αδερφε! ασε το τι καψιμο εχει πεσει δεν λεγετε! οντως η monza σε σχεση με τις αλλες 2 ειναι η πιο ευκολη, τουλαχιστον ετσι μου φανηκε εμενα, τωρα για την suzuka δεν θελω να την σκεφτομαι!! ζαλιζομαι!:a045:πρεπει να ηταν αλλη φαση με τιμονι!!

iraklis1971
07-02-2011, 14:53
κάνε add το banzai1943GR και θα την έχεις την δευτέρα φίλε μου
Γιωργο σου εκανα add μολις μπορεσεις θελω κι'εγω ενα toyota7 η το x1.
Ευχαριστω.

br33z3r
08-02-2011, 10:21
paidia exei kanei to x1 se allo xrwma??

iraklis1971
08-02-2011, 12:44
Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον george13gr για το toyota7.

mixalhss3
08-02-2011, 14:14
george13gr θα πρεπει να σου κανω add για να μου στειλεις το χ1??

george13gr
08-02-2011, 15:53
george13gr θα πρεπει να σου κανω add για να μου στειλεις το χ1??

κανε μια προσπάθεια έχω σχεδόν 100 φιλους αν εισαι τυχερος.......:blink:

mixalhss3
08-02-2011, 16:11
κανε μια προσπάθεια έχω σχεδόν 100 φιλους αν εισαι τυχερος.......:blink:
ok ρε φιλε θα προσπαθισω και θα σου πω!!

mixalhss3
08-02-2011, 20:18
ok ρε φιλε θα προσπαθισω και θα σου πω!!
προσπαθησα να σου κανω add αλλα δεν γινετε γιατι εχεις πολλους φιλους!!:help:

grammeno
08-02-2011, 20:42
Αν μπορεί κάποιος να μου στείλει μια Formula για να βγάλω τον ανάλογο αγώνα, γιατί δεν έχω τόσα credits να την αγοράσω. Ευχαριστώ.

Tsiou
09-02-2011, 14:04
Παίδες, αν μπορεί κάποιος να μου στείλει ενα toyota 7 race car ή έστω κάποιο άλλο να βγάλω το historic cup στο B-spec θα είμαι υπόχρεος! :a020:

Akolov
09-02-2011, 16:35
exei kapoios ti kalosuni na mou dwsei mia formula 1 ?
Einai to mono amaksi gia to opoio agorasa to gt5.

Den mou aresei tipota allo ektos apo time trial me f1 stis pistes tou gt5. Paizw paizw kai oute 1.000.000 den exw. Peite mou me ena pm an uparxei kanenas allos tropos i kapoios na voithisei na tin apoktisw sto garage mou, sas parakalw.

Grafw greekglish epeidi den exei ellinika to pc tou net cafe.

aekfc212
09-02-2011, 21:26
ενα μεγαλο ευχαριστω στον γιωργο για τη φορμουλα παντα τετοια φιλε μου.

grammeno
10-02-2011, 16:23
HELP, αν έχει κάποιος να μου στείλει μια φόρμουλα Ferrari.

mixalhss3
10-02-2011, 19:43
george13gr εχω προσπαθισει πολλες φορες αλλα δυστυχος τιποτα!!:confuzed: καμια αλλη προταση??:help:

mixalhss3
11-02-2011, 00:00
:f045:ενα μεγαλο ευχαριστω στον terastios που μου εστειλε το χ1!!!:a014::thanks::thanks::thanks:

george cc
11-02-2011, 03:33
Φίλε george13gr έχεις καμία ferrari formula1 να μου στείλεις;
Είμαι ο george_cc στην friend list σου.

Dinos
11-02-2011, 09:40
ευχαριστω τον george για το χ1 (καλα ποιος εισαι ο αη Βασιλης)

george13gr
11-02-2011, 10:15
Φίλε george13gr έχεις καμία ferrari formula1 να μου στείλεις;
Είμαι ο george_cc στην friend list σου.

το απόγευμα φίλε μου !!!

iraklis1971
11-02-2011, 13:38
Για μας εχει τπτ?Οποιος εχει X1 Red bull η Ferrari F1 θα την διπλαρω και θα του την στειλω πισω.(το μαθαμε το κολπο τωρα).Thanks!

Terastios
11-02-2011, 18:41
:f045:ενα μεγαλο ευχαριστω στον terastios που μου εστειλε το χ1!!!:a014::thanks::thanks::thanks:
παρακαλω φιλε χαρα μου :banana:

Velentza
12-02-2011, 03:59
Καλησπερα παιδια καλως σας βρηκα προσφατα πηρα το gt5 και αρχισα να κολλαω απο την πρωτη μερα σε μια εβδομαδα πηγα και χτυπησα και μια g27.
Αρχισα να ψαχνομαι με το παιχνιδι και επεσα πανω στο φορουμ, και βεβαια απο τα πρωτα πραγματα που ειδα ειναι το διπλαρισμα ειμαι 24 lvl a spec και 10 b spec αλλα με τα CR δεν βγαινει ακρη, οποιος μπορεί ας μου στειλει ενα χ2010 η καμια formula μια και δεν κοστίζουν και τπτ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

george cc
13-02-2011, 02:27
το απόγευμα φίλε μου !!!
Γιώργο περιμενω την Ferrari F1 που μου είπες.Απο το banzai1943GR

george13gr
13-02-2011, 08:29
Γιώργο περιμενω την Ferrari F1 που μου είπες.Απο το banzai1943GR

θα στη δώσω σήμερα γιατί χτες έγινε κάτι σοβαρό και έφυγα...:rip:

george cc
13-02-2011, 12:27
Ok φίλε.Ευχαριστώ!

LindianGR
13-02-2011, 12:39
Γεια σας και απο μενα :)
Υπαρχει περιτπωση καποιο καλο παιδι να μου στειλει Χ2010 ;

George13gr βλεπω εισαι αρχηγος σε αυτα γιαυτο σε κανω add στο PSN και οποτε μπορεις μου κανεις τη χαρη :)

Οποιος αλλος θελει να βοηθησει ας απαντησει για να το προσθεσω στο friend list

Ευχαριστω

br33z3r
13-02-2011, 19:44
paidia dinw egw an 8elei kapoios to x1...apla exei kaneis na mu dwsei i to honda s2000 s1 i to peugeot rally car 99(to eixe sta metaxirismena prin 5 emres) i to evo super rally car ???einai anagki ta exei kaneis??

giannislazy
13-02-2011, 20:05
Πριν λίγο σου έστειλα στο PS3 μήνυμα για το EVO 6 RC... Πές μου αν είναι να το στείλω τώρα...

br33z3r
13-02-2011, 20:25
Πριν λίγο σου έστειλα στο PS3 μήνυμα για το EVO 6 RC... Πές μου αν είναι να το στείλω τώρα...

file stilto mu su esteila kai sto ps3 minima :Dthnxx

Akolov
13-02-2011, 21:22
To psn id μου ειναι Akolov.

Κάποιος που θα μπορούσε να μου δώσει την F1 να λιώσω στα time trial, μπορεί να βοηθήσει ? :love2:

iraklis1971
13-02-2011, 21:57
Κανεις για να διπλαρουμε την χ1 η την Ferrari f1?

panosfast
15-02-2011, 09:15
καλημερα και απο εμενα geprge13gr ειμαι ο panosfast στους φιλους σου θα μπορουσες να μου στηλεις μια χ2010 σου εχω στηλει και μηνυμα απο το playstation.. ευχαριστω πολυ..!!!!!!

freakygeo
15-02-2011, 09:46
euxaristw george13gr gia thn f10!!!!

giannislazy
15-02-2011, 18:50
Καλησπέρα παιδιά...
Υπάρχει η δυνατότητα για μια ferrari formula? Για το εποχιακό...

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

george cc
15-02-2011, 22:14
Δεν βλέπω να την παίρνω την Ferrari F2010.Κανενας άλλος να μου την στείλει;
Το username μου είναι george_cc

george13gr
15-02-2011, 22:50
Δεν βλέπω να την παίρνω την Ferrari F2010.Κανενας άλλος να μου την στείλει;
Το username μου είναι george_cc

δεν σε ξέχασα γιώργαρε απλά είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα με τα ηλεκτρολογικά του σπιτιού...σε καμμια ώρα θα το έχεις ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ _

george cc
16-02-2011, 16:39
δεν σε ξέχασα γιώργαρε απλά είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα με τα ηλεκτρολογικά του σπιτιού...σε καμμια ώρα θα το έχεις ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ _

Για άλλη μια φορά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον συνονόματό George13gr !

apo21
16-02-2011, 19:31
βρε guys εχει κανεις την formula GT να μου την κλωνοποιησει η να μου τη στειλει να την κλωνοποιησω εγω ειναι πολλα 4,5 μυρια.

psn apo21

george13gr
16-02-2011, 20:41
βρε guys εχει κανεις την formula GT να μου την κλωνοποιησει η να μου τη στειλει να την κλωνοποιησω εγω ειναι πολλα 4,5 μυρια.

psn apo21κάνε add banzai1943GR

giannislazy
16-02-2011, 20:46
Γιώργο μπορώ να του την στείλω κι εγώ.

Μήπως μπορείς εσύ να μου στείλεις μια Φεράρι φόρμουλα?

george13gr
17-02-2011, 01:01
Γιώργο μπορώ να του την στείλω κι εγώ.

Μήπως μπορείς εσύ να μου στείλεις μια Φεράρι φόρμουλα?

ok γιαννη αυριο θα την εχεις κανε add to banzai1943GR

giannislazy
17-02-2011, 01:11
OK,

apo21 κάνε με add για την φόρμουλα gt...

iraklis1971
17-02-2011, 12:45
ok γιαννη αυριο θα την εχεις κανε add to banzai1943GR
Ρε συ Γιωργο στειλε μου κι'εμενα την Ferrari f1 πλζζζζζζζζζζζζζζζζ!!!!!!!!!!!!!!:f045:

george13gr
17-02-2011, 19:43
Ρε συ Γιωργο στειλε μου κι'εμενα την Ferrari f1 πλζζζζζζζζζζζζζζζζ!!!!!!!!!!!!!!:f045:

θα σε φτιάξω κι εσένα να μην κλαίς !

giannislazy
17-02-2011, 23:58
Πολλά ευχαριστώ στον george13gr για την F10...

Πολύ καλό αμάξι και εννοείται την δοκίμασα αμέσως στην Monza...

george cc
18-02-2011, 02:30
Φίλε george13gr (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=3488) επειδή δεν με βλέπω να βγάζω την διοργάνωση με τον Fettel, μπορείς να μου στείλεις μια Redbull X1;
Είμαι ο george_cc

odytsak
18-02-2011, 11:47
Με τέτοιους χρόνους που βάλανε στο χάλκινο στο καινούριο σημερινό update
μην ακούσω κανέναν ότι δεν μπορεί να το βγάλει το Χ1 challenge...

george13gr
18-02-2011, 12:20
Με τέτοιους χρόνους που βάλανε στο χάλκινο στο καινούριο σημερινό update
μην ακούσω κανέναν ότι δεν μπορεί να το βγάλει το Χ1 challenge...

χμμμμμμ ήρθε η ώρα σου σουζουκα!!!!θα την πάρω με μπαζούκα:a0141:

teo_koskina
16-06-2011, 18:18
george13gr συγνωμη για την ενοχληση,σου εχουν ζητησει βεβαια και αλλα παιδια αυτοκινητα,αλλα αν μπορεις και δεν υπαρχει προβλημα,θα σε παρακαλεσω να μου στειλεις την F10,οποτε μπορεσεις,δεν βιαζομαι.Ευχαριστω εκ των προτερων.

giannislazy
16-06-2011, 18:49
Δυστυχώς φίλε Θόδωρα δεν μπορείς κανείς να στείλει αμάξι το οποίο κάνει πάνω 1 εκατομύριο. Παλιά γινόταν αλλλά μετά από κάποιο update μας το κόψανε.

panoramix
16-06-2011, 20:18
Kανω εκληση σε οποιων μπορει να μου στυλει το
Xanavi Nismo Z help


1 xρονο τωρα δεν μου το εχει βγαλει ποτε στα μεταχειρισμενα!

id monokitaros

br33z3r
17-06-2011, 23:30
paidia exei kanenas na mu steilei to g390 gt1 road car ?? kai 8elw kai f2010??ta exeis kanei ???to nissan to exw anagki paidia gia to event an mporei kapoios thnxxxxx...
id breezer12

peolinio
22-06-2011, 16:11
εμενα ποιος μπορει να μου στειλει μια ferari αληθινη ?

minaras_tio
06-07-2011, 11:23
Ferrari f1 που τη βρισκω; Γιατι τωρα μονο την formula gt εχω.
Τη βρηκα....sorry..
Sent from my iphone...

valianjim
12-08-2011, 14:00
είμαι ενα γεροντάκι (44) που ανακάλυψα το GT5 πριν τρεις μέρες.δεν έπαιζα τίποτα άλλο εκτός από προ και φιφα.καλά έχω πάθει την πλάκα μου.έπαιξα online με ενα mazda 149hp πού έχω αλλά με περνάγανε σαν σταματημένο.όποιος θέλει ας στείλει κάνα εργαλείο να το ψιλοπαλέψω

valianjim
12-08-2011, 14:11
το ID μου είναι valianjim