PDA

View Full Version : Αγορά Slim Αύριο πρωί πρωί... Προτείνετε παιχνίδι για ΑΓΟΡΑ!!!



NonBorn
02-10-2007, 23:20
Αύριο αν όλα πάνε καλά θα κατέβω mall να πάρω το psp slim... Επειδή δεν έχω pandora's battery σκέφτομαι να αγοράσω ένα παιχνιδάκι να χω να παίξω, μη το πάρω και το βλέπω...
Θέλω το καλύτερο παιχνίδι του psp να μου προτείνεται για να το αγοράσω σαν πρώτο game... (Όχι rpg γιατί θα με χάσει ο κόσμος... :p)

Σκέφτομαι το MGS: Portable Ops! Τι λέτε???

pvinis
02-10-2007, 23:31
και να κατεβασεις κανα demo... οποτε να παιζεις κατι...
οταν το σπασεις... πες μας

NonBorn
03-10-2007, 13:00
To πήρααααααααααααααααααααααααααααα!!!! Είναι πολύ πιο μικρό από το άλλο στο χέρι τουλάχιστον έτσι όπως το πιάνω... Ακόμα δεν έχω βάλει τίποτα μέσα... Πρέπει να κατεβάσω κάνα demo γιατί τελικά δεν πήρα παιχνίδι... :D

Εντυπώσεις σε λιγάκι!!

ProEvo
03-10-2007, 13:09
To πήρααααααααααααααααααααααααααααα!!!! Είναι πολύ πιο μικρό από το άλλο στο χέρι τουλάχιστον έτσι όπως το πιάνω... Ακόμα δεν έχω βάλει τίποτα μέσα...

Εντυπώσεις λιγάκι!!

nonborn άλλαξε λίγο το post γιατί σαν σεξουαλικό υπονοούμενο μοιάζει! χα,χα!:rofl: 090 το κάναμε το forum...

WolfRathmA
03-10-2007, 13:58
Καλοριζικο Non!!! Πες μας εντυπωσεις... κανε κανενα review :p

NonBorn
03-10-2007, 14:13
Thanx Τόλη... :D Κάτι θα κάνουμε ;)

WolfRathmA
03-10-2007, 15:20
Thanx Τόλη... :D Κάτι θα κάνουμε ;)

OOOOXIIIIII!!!

Οχι Τολη please!! Αποστολης! :bgrin2:

ps4
04-10-2007, 11:03
Αντε καλα παιχνιδια και με αυτο. :)

Βασικα παρε το syphon filter. Κορυφη.

Βαλε και μια ταινια μεσα UMD να δεις πως παιζει στην τηλεοραση και ποσταρε. Με ενδιαφερει αυτο το κομματι.

NonBorn
04-10-2007, 13:43
Λοιπόν έκανα μια φοβερή αγορά χτες το πρωί που τη φοβόμουν πάρα πολύ να σας πω την αλήθεια... Μετά από το ps3 και τα γραφικά και το μέγεθος της οθόνης που είχα συνηθίσει "φοβόμουν" μήπως το psp μου φανεί "λίγο". Ευτυχώς διαψεύτηκα... Το μηχάνημα είναι φοβερό! Αν και τα γραφικά δεν είναι ότι καλύτερο έχουν δει τα μάτια μας τα συνηθίζεις αμέσως και μαζί με την καταπληκτική οθόνη σε τραβάνε αμέσως...

Χτες μαζί με ένα φίλο ( ναι ναι Νάσο για σενα λέω.... :D :D) και με τo online support ενός άλλου φίλου (ναι ναι για σένα λέω Σούλη... :rofl::rofl:) περάσαμε και 3.71 Μ33 στο slim μου δημιουργώντας μια pandora's, όλα πήγαν καλά και πλέον το psp μου είναι με 3.71 Μ33!! Η διαδικασία είναι πάρα πολύ εύκολη αν και λίγο "ψαρωτική" για κάποιον αρχάριο όπως εγώ που ασχολήθηκα πρώτη φορά με eboot και .pbp!

Syphon Filter... Έχω τόσα παιχνίδια που θέλω να δω που μάλλον θα περιμένει λιγάκι! Παρ' όλα αυτά έχω ακούσει για το πόσο καλό είναι ;)

Ακόμα δεν έχω πάρει component καλώδιο για την TV μιας και χτες δε βρήκα και βιαζόμουν γιατί είχα δουλείες να γυρίσω αλλά θα πάρω με την πρώτη ευκαιρία και θα ποστάρω pics από ταινίες και games από την TV.

ps4
04-10-2007, 21:23
Kαντο καντο, γιατι ειμαι ετοιμος να το χτυπησω χαλαρα......................

Ειδα κατι εικονες σε βιντεο αλλα δεν καταλαβαινω. Δες το εσυ και ποσταρε. Κανει και 180, για το δικο μου ειχα δωσει 260 οταν ειχε βγει. Αμαρτωλη ιστορια.

Αμα παιζει διπλο με δευτερο psp στην ιδια TV μεσω wifi ή δεν ξερω και εγω τι, το πηρα αυριο κιολας.

ΠΡοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοοοο παντου και παντα και everywhere...................................... :)



Υ.Γ. Ρε φουστη μου δεν ξερω που χρωσταω αλλα θα το παρω για οταν με κλεισουν μεσα απο τα χρεη.....................:badpc:

NonBorn
07-10-2007, 16:15
Δευτέρα πάω για τα καλώδια... Οι εντυπώσεις μου από το PSP είναι ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ... Μετά τα γραφικά από το ps3 είναι λίγο περίεργο να γυρνάς σε τέτοια γραφικά όμως, τα συνηθίζεις αμέσως... Από εμένα μόνο μία φράση...


ΠΑΡΤΕ PSP


Είτε το σκεφτόσασταν είτε όχι είναι φοβερή αγορά,τρομερό gadget και με 2 memory έχετε mp3 player,φορητό dvd player και φορητή παιχνιδομηχανή!!! Η μεγαλύτερη απόλαυση είναι το βράδυ πριν πέσεις για ύπνο να αράζεις στο κρεβάτι σου, να παίρνεις το psp και να παίζεις locoroco....!!

WolfRathmA
07-10-2007, 16:30
Non οταν εμεις ειχαμε παρη psp εσυ ησουν ακομα στο λυκειο :p xaxaxaxax.....

NonBorn
07-10-2007, 16:39
Non οταν εμεις ειχαμε παρη psp εσυ ησουν ακομα στο λυκειο :p xaxaxaxax.....

Το οποίο πούλησες?!χαχα...:rofl: Εγώ πάντως απευθύνθηκα σε όσους το σκέφτονται,έχουν αμφιβολίες ή δεν είναι σίγουροι αν είναι καλή αγορά! Πλέον το psp είναι πολύ ώριμη κονσόλα και κάνει απλά τα πάντα!! Ζήτω ο DA και όλοι όσοι γράφουν προγράμματα για το psp!! :angry:

ΥΓ: Λύκειο σίγουρα όχι... Δεν είμαι τόσο μικρός :p :p :p

WolfRathmA
07-10-2007, 16:41
Μικρουλις εισαι. Anyway. Εχουν βγαλει και GPS αλλα εδω δεν το εχουμε δει ακομα... κριμα...

NonBorn
07-10-2007, 16:51
Αμάν αυτά τα ορθρογραφικά!! Τέλος το offtopic... :p

ps4
07-10-2007, 21:42
λοιπον περιμενω εντυπωσεις αυριο ή το πολυ την τριτη. :) το μαχαιρι στον λαιμο ενα πραγμα.:rofl::rofl:

Περα απο την πλακα μολις μπορεσεις κανε ενα ποστ με εντυπωσεις. Μην ξεχασεις να γραψεις για ποιοτητα βιντεο και παιχνιδιων στην τηλεοραση.

Α, μηπως μπορεις να δοκιμασεις αν παιζει διπλο το PES6;;;;;; Στην τηλεοραση εννοω.

Εχω παθει πλακα με το ΠΡΟ ε;;;;;;;;;;;;;;; Δεν ξερω ισως πρεπει να παω στους ανωνυμους προολικους.:bgrin2:

klepidas
07-10-2007, 22:16
Nonborn γίνετε με το παλιό μου psp να το συνδέσω στην tv?

ps4
07-10-2007, 22:28
Οχι το παλιο δεν μπορει. Μονο το καινουργιο εχει εξοδο TV-out.


Y.Γ. Υπαρχουν λυσεις αλλα μην παρεις. Ειναι ολες μαπα. Καλυτερα μαζεψε λεφτα και παρε το καινουργιο. Αυτο κανω και εγω. :bgrin2::bgrin2:

Τωρα εχω 2 psp. Σε λιγο 3. Ειναι τρελλα το τιβι-αουτ.

ALEO
07-10-2007, 22:30
Σωστος ps4 !!

MaRkUs_
08-10-2007, 02:14
Μικρουλις εισαι. Anyway. Εχουν βγαλει και GPS αλλα εδω δεν το εχουμε δει ακομα... κριμα...
απλά για ελλαδα δεν θα το βγάλουν ποτέ...υπάρχει βέβαια και homebrow για gps
πάλευα κάποτε να το φτιάξω το gps αλλα μου κωλούσες όταν έφτιαχνα δικό μου χάρτη....
δεν είναι τπτ το δύσκολο απλά κολούσε το άτιμο!!!
βέβαια εκτός της κεραίας του psp για gps μπωρεί να μπεί κ άλλης μάρκας....holux λέγεται αν θυμάμαι καλά κ στην ελλάδα έχει περι τα 120 ευρώ.....ότι είχα διαβάσει τότε είναι καλύτερο το holux απο την κεραία της sony

NonBorn
08-10-2007, 19:15
λοιπον περιμενω εντυπωσεις αυριο ή το πολυ την τριτη. :) το μαχαιρι στον λαιμο ενα πραγμα.:rofl::rofl:

Περα απο την πλακα μολις μπορεσεις κανε ενα ποστ με εντυπωσεις. Μην ξεχασεις να γραψεις για ποιοτητα βιντεο και παιχνιδιων στην τηλεοραση.

Α, μηπως μπορεις να δοκιμασεις αν παιζει διπλο το PES6;;;;;; Στην τηλεοραση εννοω.

Εχω παθει πλακα με το ΠΡΟ ε;;;;;;;;;;;;;;; Δεν ξερω ισως πρεπει να παω στους ανωνυμους προολικους.:bgrin2:


Δυστυχώς πληροφορήθηκα πως το καλωδιάκι δεν έχει έρθει Ελλάδα και με μία γρήγορη ματιά ούτε καν Ευρώπη γενικότερα... Οπότε μάλλον θα περιμένεις για εντυπώσεις :p :(

ps4
09-10-2007, 01:33
Tι λες τωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Πουλανε κατι και δεν υπαρχει καλωδιο να συνδεσεις στην τηλεοραση;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δηλαδη το μισο του psp παει χαμενο προς το παρον.

καλα ειναι αδυνατον να το πιστεψω. Οχι οτι λες ψεματα, αλλα το ποσο μαλ*****κες ειναι οι ανθρωποι.

Αυριο εχει τηλ στην SONY κανονικα για ερωτησεις......................................... ............

Απιστευτο...................

ps4
13-10-2007, 11:13
Το λοιπον οποιος θελει ας μου στειλει pm για να του πω που εχει μαγαζι με το καλωδιο. Ειναι component. Και το μαγαζι ειναι στον πειραια.

Δεν γραφω στο φορουμ που και ποιο γιατι ειναι διαφημιση και δεν κανει.

Εγω δεν το εχω το slim αλλα επειδη μερικοι ψαχνουν ειπα να το γραψω.

Τα λεμε παιδια.

TopGunZ
19-10-2007, 10:02
¶σε πίκρα αυτό το καλώδιο, παρήγγειλα ένα από το play και όλο πάει πίσω η ημερομηνία κυκλοφορίας.

Πάντως παιδιά το psp τα σπάει, έχω παρατήσει το Ps3, ίσα ίσα χθες έπαιξα λίγο τα τελευταία demo, έχω παρατημένο και το folklore χωρίς να το έχω παίξει!

30+ ώρες στο FF Tactics... ¶ ρε square με τα ωραία σου!

Akolov
19-10-2007, 10:03
¶σε πίκρα αυτό το καλώδιο, παρήγγειλα ένα από το play και όλο πάει πίσω η ημερομηνία κυκλοφορίας.

Πάντως παιδιά το psp τα σπάει, έχω παρατήσει το Ps3, ίσα ίσα χθες έπαιξα λίγο τα τελευταία demo, έχω παρατημένο και το folklore χωρίς να το έχω παίξει!

30+ ώρες στο FF Tactics... ¶ ρε square με τα ωραία σου!


Καλά ξεκίνα και το Jeanne D'arc και τα λέμε! Χώρια το ff7 :P

TopGunZ
22-10-2007, 09:54
Το crisis core λες ε? Ρε παιδιά, το Jeanne D'Arc δεν μπορώ να το βρω πουθενά, πως ακριβώς είναι ο τίτλος του? Ούτε play, ούτε Amazon!