PDA

View Full Version : PS3Forums.gr Official Game Awards 2010 - Best Shooter



enstikto
23-12-2010, 12:11
Στην Κατηγορία αυτή ψηφίζουμε το καλύτερο First Person Shooter.

Οι υποψηφιότητες είναι:
Battlefield: Bad Company 2
Bioshock 2
Call of Duty: Black OPs
Medal Of Honor

<< Best Sports Game (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=8834)
>>Worst Game of the Year (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=8830)

tsakali GR
23-12-2010, 12:56
Τι να μας πουν τα Battlefield, τα Call of Duty και τα Medal Of Honor.
Rapture, Big Daddy, Big Mama, Plasmids, Frank Fontaine FTW!
Για εμένα τo Bioshock 2 (και η σειρά εν γένει) είναι το νέο Half-Life αυτής της γενιάς κονσολών!

hawkeye
23-12-2010, 13:11
δυσκολευτηκα λιγο.
black ops:καταπλητκικη ιστορια και extras
battlefield bad company:εξαιρετικο multiplayer
Medal of honor:Ευκολη Πλατίνα :D
αλλα κατεληξα στο
Bioshock:Απλα έρωτας αυτο το παιχνιδι.Εξαιρετικο σε ολα του.και η rapture ειναι απο τα πιο ομορφα τοπια που εχω δει στη ζωη μου

Valkyre
23-12-2010, 13:22
Bioshock 2... μπλιαχ ολα τα αλλα. και το Bioshock 2 δεν ηταν αναλογο του πρωτου αλλα εξακολουθουσε να ειναι μπροστα απο τα υπολοιπα σε ατμοσφαιρα και gameplay εξω απο τα συνηθισμενα.

ilias78
23-12-2010, 15:04
bioshock 2 δαγκωτο

tonybsg
23-12-2010, 16:46
Δεν έχω παίξει το Battlefield: Bad Company 2.

To COD: Black Ops ήταν μια πραγματικά πολύ καλή προσπάθεια της Treyarch, σίγουρα καλύτερο από το Medal of Honor, αλλά δεν θα μπορούσα να ψηφίσω τίποτα άλλο, πέρα από το Bioshock 2, που είναι άλλωστε από τα αγαπημένα μου παιχνίδια.

enstikto
23-12-2010, 16:52
To Bioshock το περίμενα σαν τρελός, το τερμάτισα και πήρα όλα τα single player τρόπαια σε 2,3 μέρες και μετά έπιασα μανιωδώς το multiplayer ως που .... ήρθε το Apocalps3 και μου γα...σε την ψυχολογία.....
Εξαιτίας του δεν μπόρεσα ποτέ να πάρω πλατίνα και η μόνη λύση που έδωσε η 2Κ ήταν να αγωράσω ένα DLC που επέτρεπε να κάνω reset τα online statistics μου και να το ξαναπαίξω απο την αρχή για να το πάρω...
Μπορεί να λάτρεψα το παιχνίδι αλλά όταν η εταιρία φέρετε έτσι δεν μπορώ να το ψηφίσω το διαμαντάκι της....
Απο την άλλη το Single Player του Black OPs με εξέπληκε ΠΟΛΥ ευχάριστα και για αυτό πέρνει και την ψήφο μου...

jk_blue_tiger
23-12-2010, 20:34
Bad Company 2. Ποτε ο πολεμος δεν ειχε τοση ευχαριστηση. Και οι ατακες των συμπολεμιστων σου στο single player story ολα τα λεφτα.

Nek_Food
24-12-2010, 20:03
^^ LoL είναι περίεργο να μιλάς ότι ο πόλεμος σου προσφέρει ευχαρίστηση, πλην όμως όταν το λες για το BF:BC2 δεν νιώθεις τύψεις για αυτό.

Avenger_Seraphim
26-12-2010, 19:04
Battlefield BC 2 φυσικά! Τα fps δεν ειναι το είδος παιχνιδιών που μαρέσουν, αλλα αυτό ήταν τελειο :Ρ τωρα λειπες Science Fiction προσπάθειες με αφήνουν ασυγκίνητο