PDA

View Full Version : Greece Xbox live στις 7 Οκτωβρίου?



klepidas
01-10-2007, 18:51
OMG σε εξι μερες ακομα!!!
Ειναι τοσο τρομερο που μας σκεφτηκε η MS


ποστ απο "asifako"

Guys Good news,
I called MS Hellas yesterday and they told me from there till end of september or begining of October 07 XBOX LIVE will run in Greece. Dono if its lie or truth. just wanted to share with all of you who are waiting for XBOX LIVE in Greece inluding me
http://forums.xbox.com/14/12221429/S....aspx#12221429

tlg
02-10-2007, 08:14
Κοιταχτε τον χαρτη!!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live


Eδω πλεον αναφερεται η Ελλαδα οτι ειναι στις χωρες που εχουν online !!!!!!!!!!

Απ'οτι φαινεται μαλλον ειναι μια πραγματικοτητα το Xbox Live στη χωρα μας !!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!


Ας Ελπισουμε οτι ΚΑΙ η Sony θα ακολουθησει ...

SPOWN
02-10-2007, 09:15
kai ti kerdizoume akribws apo auto TLG ??? Mexri twra mia xara den imastan sto live eurwpis

ps4
02-10-2007, 09:56
Κριμα. Το δικο μου το εχω τσιπαρι.

Δεν βαριεσαι..................

καλα νεα ομως. Οχι για το live συγκεκριμενα, αλλα γιατι φαινεται να μας υπολογιζουν λιιιιιιιγο.





Ελπιζω και η Sony να κανει κατι συντομα. Ξυπνατε εκει στην αντιπροσωπεια ρε παιδια. 9 πηγε......... :bgrin2:

klepidas
02-10-2007, 18:24
ti kerdizoume??????tha mporoume na kafiomaste pos exoume to diko mas marketplace(sto live) kai to diko mas ps store(sto psn)

gtakis
02-10-2007, 19:21
Ναι και κατι τρεχει στα γυφτικα αν καυχιομαστε γι'αυτο,αφου τα ιδια πραγματα θα παιρνουμε στις ιδιες τιμες...no offence klepida την γνωμη μου λεω...

WolfRathmA
02-10-2007, 19:32
Ναι και κατι τρεχει στα γυφτικα αν καυχιομαστε γι'αυτο,αφου τα ιδια πραγματα θα παιρνουμε στις ιδιες τιμες...no offence klepida την γνωμη μου λεω...

Αν ξερεις στο xbox live οταν πας να κατεβασεις κατι και ειναι απαγορευμενο σε κοβη και δε σε αφηνει. Οποτε αν εχουμε δικο μας marketplace θα ξεπλοκαριστη η Ελλαδα απο ολο αυτο το σκηνικο.

blizard
02-10-2007, 19:53
Ελπιζω και η Sony να κανει κατι συντομα. Ξυπνατε εκει στην αντιπροσωπεια ρε παιδια. 9 πηγε......... :bgrin2:
Λογικά όπου νάναι έρχεται και το store στα Ελληνικά... είδαμε ότι κάτι έκαναν στo site.
Aν και για online play δεν υπήρχε πρόβλημα μέχρι τώρα, μόνο στο 360 νομίζω έπρεπε να δηλώσεις κάτοικος άλλης χώρας.

gtakis
02-10-2007, 19:56
Αν ξερεις στο xbox live οταν πας να κατεβασεις κατι και ειναι απαγορευμενο σε κοβη και δε σε αφηνει. Οποτε αν εχουμε δικο μας marketplace θα ξεπλοκαριστη η Ελλαδα απο ολο αυτο το σκηνικο.

ok δεν το'ξερα...

tlg
02-10-2007, 20:53
Το να υπαρχουν δικοι μας server σημαινει και καλυτερα ping , λιγοτερο lag δηλαδη....

WolfRathmA
02-10-2007, 20:56
Το να υπαρχουν δικοι μας server σημαινει και καλυτερα ping , λιγοτερο lag δηλαδη....

Ακριβος... αλλα με το gamerscore ομως; :bgrin2: πακετο... και πρεπει να αλλαξουμε και ονομα στο Live...

Αλλα το προχορησαμε πολυ. Δεν νομιζω να ειναι αληθεια αυτο... θα δειξει...

blizard
02-10-2007, 23:20
Ποια παιχνίδια στο 360 έχουν dedicated servers ώστε να μειωθεί το lag και τα ping ? νομίζω κανένα αυτή τη στιγμή.
(και σιγά δηλαδή μην έβαζαν server εδώ... περισσότερο θέμα γλώσσας ή και νομικό θα είναι για την καθυστέρηση)