PDA

View Full Version : Online gaming με USA!



denni77
27-09-2007, 16:57
hereto tous pantes.me endiaferi para poli na matho se pia online games boris na pexi me usa.eho aderfia kai filous kai den xero pio pehnidi na paro.to motorstorm xero pos ohi.an gnorizi kapios tha me voithouse poli.efharisto poli

Akolov
27-09-2007, 17:10
hereto tous pantes.me endiaferi para poli na matho se pia online games boris na pexi me usa.eho aderfia kai filous kai den xero pio pehnidi na paro.to motorstorm xero pos ohi.an gnorizi kapios tha me voithouse poli.efharisto poli

To Resistance να πάρετε που είναι παιχνιδάρα και θα σας κρατήσει πολύ.

denni77
27-09-2007, 18:36
thanks ifrit.tha to kitaxo.

JohnBougiou
27-09-2007, 18:53
Ξέρω σίγουρα αν ενδιαφέρεσαι για το PES2007(PS2) όπου το παίζω στο PS3 με Αμερικάνους.

DarkUSS
27-09-2007, 20:45
Kαι το Warhawk υποστηρίζει global servers.

denni77
27-09-2007, 21:42
efharisto olous.idea den iha

mootsChios
07-10-2007, 02:29
και Rainbow six Vegas. Tιγκα στους αμερικανους και γενικα απο παντου

grip
04-01-2009, 07:22
Να ξεθάψω αυτό το thread και να ρωτήσω κάποια πράματα.
1)Για να παίξω online με κάποιον φίλο μου από Αμερική χρειάζεται να έχουμε και οι δύο psn id από την ίδια ήπειρο? (π.χ. να κάνω και εγώ έναν Αμερικανικό λογαριασμό?)
2)Για να παίξουμε online χρειάζεται να έχουμε το παιχνίδι σε ίδιο region ή ο καθένας το δικό του?
3)Και τέλος,υπάρχει κάποια λίστα παιχνιδιών που υποστηρίζουν global servers?
Από που το καταλαβαίνεις ότι υποστηρίζει τέτοια δυνατότητα? Αφού το δοκιμάσεις?

Ευχαριστώ.

MaRkUs_
04-01-2009, 08:17
Να ξεθάψω αυτό το thread και να ρωτήσω κάποια πράματα.
1)Για να παίξω online με κάποιον φίλο μου από Αμερική χρειάζεται να έχουμε και οι δύο psn id από την ίδια ήπειρο? (π.χ. να κάνω και εγώ έναν Αμερικανικό λογαριασμό?)
2)Για να παίξουμε online χρειάζεται να έχουμε το παιχνίδι σε ίδιο region ή ο καθένας το δικό του?
3)Και τέλος,υπάρχει κάποια λίστα παιχνιδιών που υποστηρίζουν global servers?
Από που το καταλαβαίνεις ότι υποστηρίζει τέτοια δυνατότητα? Αφού το δοκιμάσεις?

Ευχαριστώ.

το region δεν παίζει ρόλο , δεν χρειάζεται id απο ίδια ήπειρο, τώρα για το global....συνήθως τα βρίσκω ψάχνωντας στα επίσιμα site του game που θέλω να δώ.

Babis_ECE
04-01-2009, 13:42
Να ξεθάψω αυτό το thread και να ρωτήσω κάποια πράματα.
1)Για να παίξω online με κάποιον φίλο μου από Αμερική χρειάζεται να έχουμε και οι δύο psn id από την ίδια ήπειρο? (π.χ. να κάνω και εγώ έναν Αμερικανικό λογαριασμό?)
2)Για να παίξουμε online χρειάζεται να έχουμε το παιχνίδι σε ίδιο region ή ο καθένας το δικό του?
3)Και τέλος,υπάρχει κάποια λίστα παιχνιδιών που υποστηρίζουν global servers?
Από που το καταλαβαίνεις ότι υποστηρίζει τέτοια δυνατότητα? Αφού το δοκιμάσεις?

Ευχαριστώ.

Γεια σου φίλε, όσον αφορά το θέμα 3, Global Servers παιχνιδιών, υπάρχει και αντίστοιχο θέμα στο Forum, με λίστα των παιχνιδιών, just search!

Xndingo
18-01-2009, 11:55
mporeis na pareis kai to wipeout hd apo to psn.den paizoune omws para polu teleutaia alla kai auto exei global servers.oi amerikanoi einai kai noobades se auto:P

stratisd
18-01-2009, 13:22
Φυσικά μπορείς να πάρεις και αμερικάνικα παιχνίδια R1 που μπορεί να μήν είναι global οι server τους, αλλά θα παίζεις με τους συγγενεις σου στην Αμερική άν έχουν και εκείνοι το ίδιο παιχνίδι. Θα βρείς μπόλικα σε ξένα eshops και στο ebay, οπότε ουσιαστικά μπορείς να πάρεις όποιο παιχνίδι θές, ανεξαρτήτως αν έχεις ή δεν έχεις Αμερικάνικο λογαριασμό. ;)