PDA

View Full Version : Οι 2 τελικοι του 1ου Πραταθληματος FIFA 2011 σε βιντεο!



aloialone
29-11-2010, 11:33
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΟΥ.ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΤΡΑΒΟΥΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
( ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΓΕΛΙΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ :P )



Το πρωτο παιχνιδι Ajax - Liverpool
YouTube - 1st Final FIFA11 PS3FORUMS.GR 1st LEAGUE

Το δευτερο παιχνιδι Liverpool - Ajax
YouTube - 2nd Final FIFA11 PS3FORUMS.GR 1st LEAGUE

manos_ps3
29-11-2010, 12:43
Ωραία ματσάκια και τα δυο και άξιος νικητής φίλε TrifS2000, αλλά ΠΟΛΥ ΣΕΝΤΡΑ ρε παιδάκι μου!!! Και ΜΟΝΟ ΣΕΝΤΡΑ, ειδικά από τα δεξιά!!! SORRY, αλλά πολύ μονότονος τρόπος παιχνιδιού... Μου θύμισε Λίβερπουλ του '80!!!

zoupan
29-11-2010, 12:55
Ρεεεεεε τι είναι αυτά τα φλώρικα; Ρίξε κανένα καντήλι, πέτα καμιά παντόφλα, σήκω πάνω να χτυπιέσαι! ΝΤΡΟΠΗ σου,
δεν τιμάς τον γνήσιο Έλληνα χουλιγκάνο! :a050:

Πάντως ευχαριστούμε για τα βίντεο εγώ κι ο freakygeo. Φίφτι-φίφτι ποιός απ' τους δυό μας θα τερματήσει 2ος στο group
και πετυχαίνουμε εσένα στους 16 που λογικά θα βγεις 1ος. Σε μελέτησα καλά... :yes:

Well done, για την 1η θέση!

aloialone
29-11-2010, 12:59
Ωραία ματσάκια και τα δυο και άξιος νικητής φίλε TrifS2000, αλλά ΠΟΛΥ ΣΕΝΤΡΑ ρε παιδάκι μου!!! Και ΜΟΝΟ ΣΕΝΤΡΑ, ειδικά από τα δεξιά!!! SORRY, αλλά πολύ μονότονος τρόπος παιχνιδιού... Μου θύμισε Λίβερπουλ του '80!!!
Την ομαδα δεν την διαλεξα μου ετυχε και πιστευω ειναι ο καλυτερος τροπος παιχνιδιου για την ομαδα αυτη! Στο 1ο παιχνιδι δεν εκανα σεντρες μονο ειχα πολλες κλασικες ευκαιριες αν δεις!

aloialone
29-11-2010, 13:09
Ρεεεεεε τι είναι αυτά τα φλώρικα; Ρίξε κανένα καντήλι, πέτα καμιά παντόφλα, σήκω πάνω να χτυπιέσαι! ΝΤΡΟΠΗ σου,
δεν τιμάς τον γνήσιο Έλληνα χουλιγκάνο! :a050:

Πάντως ευχαριστούμε για τα βίντεο εγώ κι ο freakygeo. Φίφτι-φίφτι ποιός απ' τους δυό μας θα τερματήσει 2ος στο group
και πετυχαίνουμε εσένα στους 16 που λογικά θα βγεις 1ος. Σε μελέτησα καλά... :yes:

Well done, για την 1η θέση!

Ωχ τοτε θα φτοντισω να βγω 2ος!!!!

zoupan
29-11-2010, 13:16
Ωχ τοτε θα φτοντισω να βγω 2ος!!!!

Χμμ θέλει αρκετή προσπάθεια απ' όλους στον όμιλο, γιατί έχεις 8 βαθμούς διαφορά απ' τον 2ο! Αλλά και να
το καταφέρεις, θα πέσεις πάνω στον Τσάκο. Στην έχουμε στημένη φιλαράκι, δεν την γλυτώνεις...:hysterical:

Γ*μώ την γκαντεμιά μας, πάνω σου βρήκε θα πέσουμε;;!! :a122: :help:

katsouras
29-11-2010, 13:37
Παιδια αν βγαλω δικο μου βιντεο δεν θα θελει να μου ξαναμιλησει κανεις απο εδω μεσα...Μονο αυτο σας λεω..!Ολα αυτα μονο στον αγωνιστικο χωρο βεβαια!!:P

aloialone
29-11-2010, 13:39
Παιδια αν βγαλω δικο μου βιντεο δεν θα θελει να μου ξαναμιλησει κανεις απο εδω μεσα...Μονο αυτο σας λεω..!Ολα αυτα μονο στον αγωνιστικο χωρο βεβαια!!:P
Και εγω που νομιζα οτι ειμαι υπερβολικος.......

katsouras
29-11-2010, 13:40
Μια χαρα εισαι πιστεψε με...!

grip
29-11-2010, 13:44
Ωραία τα videάκια δε λέω,αλλά μήπως μπορούσες να βοηθήσεις να βρούμε καμιά κοπελιά να τραβάει και εμένα που παίζω,γιατί κάθε φορά που πάω να ανοίξω καμιά κονσόλα,η δικιά μου κατεβάζει τα μούτρα μέχρι το πάτωμα....:banplease:

aloialone
29-11-2010, 13:50
Ωραία τα videάκια δε λέω,αλλά μήπως μπορούσες να βοηθήσεις να βρούμε καμιά κοπελιά να τραβάει και εμένα που παίζω,γιατί κάθε φορά που πάω να ανοίξω καμιά κονσόλα,η δικιά μου κατεβάζει τα μούτρα μέχρι το πάτωμα....:banplease:
Δεν θελω να κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου γιατι και η δικια μου κοπελα ετσι ειναι (τις περισσοτερες φορες) απλα χτες ηταν μια ιδιαιτερη στιγμη.
Ασε που τα μπραβο μωρο μου που ακουτε ειναι επειδη βαριοταν να βλεπει και ακουστε και ενα μυστικο (μου ειπε να μην το πω) στο 2ο παιχνιδι που αλαξαμε φανελες νομιζε οτι ημουν ο Ajax και μου το ειπε στο τελος σχεδον!!!!!!!!!!! ΓΥΝΑΙΚΕΣΣΣΣ........

katsouras
29-11-2010, 13:52
Χαχαχα!Οτι να ναι!Εγω εχω βρει την λυση παιδια!Δοκιμασμενη 100% !!Την βαζω και παιζει ποκερ που της αρεσει και εγω λιωνω!Αν το βαρεθει και θελει tv κανενα προβλημα,υπαρχει και το manager...:P Ποτε θα μας στειλουν δεν ξερω..

aloialone
29-11-2010, 14:02
Εγω δοξα το θεο εχω δυο 37" lcd οποτε αν θελει να δει tv εχει κενη!! χαχαχαχα

katsouras
29-11-2010, 14:08
καλη φαση...;)

alekos21
29-11-2010, 19:24
wraia fasi... bravo file trifs2000 sto eixa pi pws 8a to paris;) bravo kai ston freakygeo poy eftase ston teliko.. kai an krinw apo to score eitan dynata klista match.. ta leme sto epomeno everybody

aloialone
29-11-2010, 23:02
wraia fasi... bravo file trifs2000 sto eixa pi pws 8a to paris;) bravo kai ston freakygeo poy eftase ston teliko.. kai an krinw apo to score eitan dynata klista match.. ta leme sto epomeno everybody
Μου το ειχες πει ,εγω δεν το πιστευα!!
Ηταν δυσκολα παιχνιδια αλλα οχι κλειστα αν ειδες τα βιντεο.
Στο 1ο παιχνιδι πολλες ευκαιριες εγω στο 2ο ο freakygeo.
Απλα η μπαλα δεν εμπαινε στο πλεκτο!!! :pao:

iou21
30-11-2010, 01:35
bravo paidia kalo to videaki an thelete exo ena video me mia rossida sto domatio mou ala vevaia den einai kopela mou opote den to anevazo.....

lazytrunks
01-12-2010, 00:29
η liverpool παίζει τέλεια με σέντρες... αν είχα βίντεο από τον 2ο αγώνα μου με τον TrifS2000 και το ανέβαζα θα με bannare χαλαρά το youtube και το φορουμ... άνετα επινόησα 2-3 μπηνελίκια... και έσπασα και το παλιό χειρηστήριο, τρελά νεύρα, ενώ εσύ είσαι ήρεμος...

aloialone
01-12-2010, 09:06
η liverpool παίζει τέλεια με σέντρες... αν είχα βίντεο από τον 2ο αγώνα μου με τον TrifS2000 και το ανέβαζα θα με bannare χαλαρά το youtube και το φορουμ... άνετα επινόησα 2-3 μπηνελίκια... και έσπασα και το παλιό χειρηστήριο, τρελά νεύρα, ενώ εσύ είσαι ήρεμος...
Χαχαχα!!! Δηλαδη πλεον να προσεχω οταν παιζω μαζι σου!!! Και εγω δεν ειμαι παντα ηρεμος! Σπανια ομως θα βρισω. Το χειροτερο μου ειναι οταν αφηνουν ολα τα replay!! χαχαχαχα Παντως συμφωνεις και εσυ μαζι μου οτι η Liverpool παιζει με σεντρες πολυ καλα σωστα? Για αυτο λεω οτι δεν υπαρχει λογος να αλλαξει τροπο παιχνιδιου! Καθαρα Αγγλικη ομαδα!

lazytrunks
02-12-2010, 17:36
αγαπημένη μου ομάδα είναι η liverpool και γκολ σταυρώνω με σέντρες μόνο. Αν πάω να παίξω με την μπάλα κάτω... άστο καλήτερα...