PDA

View Full Version : 1o Pro Evo CH.LEAGUE



jimspy
16-11-2010, 02:02
Ξεκινάμε Τετάρτη 17/11/2010 και η διοργάνωση ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Κυριακή 19/12/2010 με τον μεγάλο ΤΕΛΙΚΟ. (μπορεί και πιο νωρίς, ανάλογα με την ροή των αγώνων)
Όλοι οι αγωνες θα ειναι διπλοι εκτος του τελικου .
Όλα τα παιχνίδια θα γίνονται με τους παίκτες στο random.
Σε κανένα παιχνίδι δε μετράει παράταση. Σε περίπτωση ίδιων αποτελεσμάτων σε νοκ-άουτ φάση θα διεξάγεται και τρίτος αγώνας 6λεπτων κ μονο πεναλτυ , με τον νικητή να προκρίνεται.
Ο τελικός θα ειναι μονος με παράταση κ πέναλτυ σε περίπτωση ισοπαλίας.
Αν υπάρχει πρόβλημα lag, ενημερώνουμε απο την αρχη τον αντίπαλο κ διακόπτετε το παιχνιδι μέχρι το 5 λεπτό του ματσ κ με το σκορ ισοπαλο. Οι δυο αντίπαλοι οφείλουν να συνεργαστούν κ να επιλέξουν αμοιβαια τον τρόπο ολοκληρωσης του αγωνα Σε περιπτωση αδυναμίας συννενοησης μεταξύ τους την τύχη του ματς θα την κρινει αναλογα τις περιστάσεις η διοργανωτρια αρχη σε συνεργασία με όλους τους υπόλοιπυσ συμμετέχοντες ανα αυτοί θέλουν...
Σε περίπτωση disconect το ματσ ξαναρχιζει κ τελειωνει τυπικα κ ουσιαστικα στο λεπτο (χονδρικα με κλιμακα το 5 ) στο λεπτο που συμπληρονει 90 λεπτα παιχνιδιου κ το σκορ προστίθεται σε αυτο του διακοπέντος παιχνιδιού.
Σε περίπτωση ισοβαθμίας στους ομίλους πρώτα μετράει η διαφορά των γκολ, μετά τα γκολ που έχει βάλει η ομάδα και τέλος τα μεταξύ τους παιχνίδια
Όλα τα παιχνίδια είναι 10λεπτα.
Ο γηπεδούχος επιλέγει γήπεδο κ συνθηκες γηπέδου(καιρικές συνθήκες, οπαδοί κτλ).....στον τελικο ο γηπεδούχος ειναι υποχρεομένος να βάλει τους οπαδους στο both......
Tα αποτελέσματα θα ποστάροντε σε αυτό το θρέντ απο εναν απο τους δύο με επι΄σημανση τον όμιλο κ την ομάδα....

Α Group
Barcelona-criter
Man city - Fotispan
Inter - twimgr
Bayern - sakiskar1984

B Group
Panathinaikos - takisl
Chelsea - gkmanpower
Arsenal - takaros7
Juventus - joe21r

C Group
Milan - aiakos81
Ajax - MajereMP44
Villareal - georgiosdam
Real - Ixor24



D Group
Atl.Madrd – jimspy
Man.Utd. - moure7
Roma - Dinos161079
Liverpool - mpoko7

http://img69.imageshack.us/img69/2656/bathmologies.jpg (http://img69.imageshack.us/i/bathmologies.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)




Οι όμιλοι που συγκρούοντε στην φάση των 8 ειναι Α με Δ κ Β με Γ.

Φαση των 8

α ζευγαρι
Man.Utd - Bayern 2-0
Bayern - Man.Utd 0-1

β ζευγαρι
Ιnter - Roma 1-1
Roma - Inter 2-0

γ ζευγαρι
Arsenal- Ρεαλ 0-0
Ρεαλ - Arsenal0-3

δ ζευγαρι
Villareal - Juventus 0-0
Juventus - Villareal 2-1

Ημιτελικοι

a.
Man.Utd.- Juventus 2-0
Juventus - Man.Utd 0-0

b.
Roma - Arsenal
Arsenal - Roma
στον τελικο περναει η Arsenal ανευ αγωνων

Τελικος

Man.Utd - Arsenal 1-4

moure7
16-11-2010, 13:02
paidia egine kapoio lathos apo tin arxi sto arxiko post exw grapsei oti exw tin man city kai egine lathos kia mou exei valei o diorganwtis tin man utd aplws to lew na diorthwthei min tyxon dimiourgithei provlima..kai opws vlepw tin man city tin exei valei allou...egw to lew ayto gia na to doun kai ta atoma tou omilou mou min parexigithw

moure7
16-11-2010, 13:18
lathos mou eixa katalave lathos gia to pws tha paixtei to tournoua ok komple..perimenw ta paidia tou omilou mou na me kanoun add

MajereMP44
16-11-2010, 14:10
o aiakos81 δεν μπορω να τον βρω στο PSN ...φίλε τσεκαρε αν ταχεις γράψει σωστα το ID σου...
επίσης φίλε georgiosdam είσαι γεμάτος απο φίλους κ επίσης δεν μπορω να σε κανω add!

takaros7
16-11-2010, 15:42
takisl(synonomate)ti psn id exeis

sakis1984
16-11-2010, 20:38
GROUP A

Bayern-Sakiskar1984 vs Barcelona-criter 2-1

Barcelona-criter vs Bayern-Sakiskar1984 2-1

πολυ ωραια ματσακια με τον φιλο...καλη συνεχεια!

MajereMP44
17-11-2010, 02:33
Group C
Real Mdr (Ixor24) vs Ajax (MajereMP44) 2-1
Ajax(MajereMP44) vs Real Mdr (Ixor24) 0-0

Ixor24
17-11-2010, 03:13
GROUP C

Real Madrid (Ixor24) vs AC Milan (aiakos81) 1-0

AC Milan (aiakos81) vs Real Madrid (Ixor24) 1-1

MajereMP44
17-11-2010, 03:30
μας ελιωσε ο Ιχωρ....lol ωραια παιχνιδάκια!

Ixor24
17-11-2010, 10:18
μας ελιωσε ο Ιχωρ....lol ωραια παιχνιδάκια!

ναι οραια ματς αν και το δεύτερο γκολ στο πρώτο παιχνίδι έγιναν τα πάντα για να μπει η μπάλα.

p.s. καλό θα ήταν στο αρχικό ποστ μέσα σε σποιλερ κάτω από τον καθε όμιλο να υπάρχει και η βαθμολογία του ομίλου

MajereMP44
17-11-2010, 12:56
Εντάξει το περίμενα οτι θα το τρωγα με τον ενα η τον αλλο τροπο.τα μπαρμπαδάκια μου ηταν χ3σμ3να . Ναι καλό θα ήταν να βλέπουμε τις βαθμολογίες.

alexandros050
17-11-2010, 13:09
Παιδια θα ξαναγινει κατι τετοιο γιατι τωρα το ειδα και συμοκηρωθηκαν οι θεσεις

gkmanpower
17-11-2010, 13:56
takisl(synonomate)ti psn id exeis

Επειδή το έψαχνα κι εγώ χτες το βράδυ για να τον κάνω add μάλλον πρέπει να είναι takisi.
Όλους τους υπόλοιπους από το Β group σας έχω κάνει add οπότε μπορούμε να ξεκινήσουμε από σήμερα το βράδυ τα ματσάκια μας.
Τακαρε τι θα έλεγες για ένα αγγλικό ντέρμπυ το βράδυ???

aiakos81
17-11-2010, 15:38
Το psn id του ειναι "takaros_czt", το εχει γραμμενο στο thread με τα pes2011 id. Αν ειναι αυτος που νομιζω, πρεπει να τον ειχα παιξει online και να του ειχα στειλει σε μην το site. Πολυ καλος παικτης. Ρε παιδια τον georgiosdam (ομιλος C) τον εχει προσθεσει κανεις ή ακομα ειναι πληρεις οι θεσεις φιλων του;

MajereMP44
17-11-2010, 15:40
ακόμα φίλε πρέπε ναναι γεμάτος. πότε μπορεις να παίξουμε εμεις τα ματσακια?σε κανα μισαωρο θαμαι μέσα.

Ixor24
17-11-2010, 15:45
Ρε παιδια τον georgiosdam (ομιλος C) τον εχει προσθεσει κανεις ή ακομα ειναι πληρεις οι θεσεις φιλων του;

τον εχω εγω στους φιλους μου απο παλιοτερα προταθληματακια

j0e
17-11-2010, 17:32
απο τον β ομιλο οποιος ειναι μεσα μπορουμε να παιξουμε και από τωρα θα το έχω ανοικτό

moure7
17-11-2010, 18:58
group d einai kaneis na paixoume paidia...perimenw

MajereMP44
17-11-2010, 19:01
GROUP C

AC Milan (aiakos81) vs Ajax (MajereMP44) 0-1
Ajax (MajereMP44) vs AC Milan (aiakos81) 2-0

επίσης ωραια ματσακια, είχε λιγο lagg.

aiakos81
17-11-2010, 19:04
Δυστυχως η πορεια της Μιλαν(aiakos81) στο πρωταθλημα ειναι εφαμιλλη της πορειας του παναθηναϊκου στο CL.Αρκετες δυνατοτητες, οι οποιες ομως για διαφορους λογους περιοριζονται(στην περιπτωση μας λογω προπονητη:scratch::scratch:). Αρκετα στοιχεια των 2 ομαδων ειναι κοινα...Ασυνδετες οι μεταξυ τους γραμμες, οι παικτες δεν ξερουν τι να κανουν με την μπαλα, κτλ... Συγχαρητηρια στον majeremp44, πολυ ωραια ματσακια, κερδισε δικαια και στα 2!
Υ.Γ. : Για να μην πρηζουν μετα οι συμφορουμιτες, ναι παναθηναϊκος ειμαι και εγω, αλλα τα χαλια μας μπορω και τα βλεπω..

takaros7
17-11-2010, 20:45
mporei kaneis apo to b group kata tis 11 na paixoume ta 2 matsakia?

j0e
17-11-2010, 20:46
ego mporo kai apo tora

georgiosdam
17-11-2010, 20:55
paixtarades tou group c kante me add!!!!! to psn id mou einai georgiosdam

Ixor24
17-11-2010, 21:15
Group C

Real Madrid --- 4 αγ 8 Β
Ajax ---------- 4 αγ 7 Β
Milan --------- 4 αγ 1 Β
Villareal ------- 0 αγ 0 Β

jimspy
17-11-2010, 22:00
na me sygxoresoyn ta paidia apo to group d....alla tha leipso gia kanena dyhmero....tha prospathiso na anebaso bathmologies ton group ton mexri tora agonon molis gyriso.....

to toyrnoya paei kala....sygxarhtiria se ola ta paidia pou to sthroizoyn

moure7
17-11-2010, 23:53
agwnes group d

(moure7)man.utd-(mpokos7)liverpool 2-0

(mpokos7)liverpool-(moure7)man.utd 0-2


kalo podosfairo kai po tis duo pleures..perimenw ta epomena atoma tou omilou mou na steiloun minimataki sto ps3 na kanonisoume ta epomena matsakia....

j0e
18-11-2010, 00:55
GROUP Β
Juventus (joe21r) vs Chelsea (gkmanpower) 0-0
Chelsea (gkmanpower) vs Juventus (joe21r) 0-2

anoikse ligo i kolara tou del piero sto deutero mats.

gkmanpower
18-11-2010, 01:05
Ναι ρε φίλε ο Μέγας Αλέξανδρος αν και παππούς την έκανε καλά τη δουλίτσα του!!!
Τα δικά μου τα κριάρια Drogba-Anelka ένα σουτ της προκοπής δεν μπορούσαν να κάνουν.

twimgr
18-11-2010, 10:57
@ criter,fotispan εγώ μπορώ σήμερα από τις 15:00 και μετά, αλλά μέχρι τις 21:00 γιατί μετά την πέφτω για ύπνο (ξυπνάω 05:30 να πάω να ανοίξω το μαγαζί). Δυστυχώς από ότι βλέπω εσείς μπαίνετε μετά τις 23:00, αν μπορείτε pm me να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε...
@ sakiskar1984 κάνε με accept, δεν δαγκώνω...:a018:

jimspy
18-11-2010, 19:50
exo problhma me toys pinakes bathmologias ton omilon.....den anebainoyn sosta sto forum......exei kaneis kammia idea?

gkmanpower
18-11-2010, 20:13
exo problhma me toys pinakes bathmologias ton omilon.....den anebainoyn sosta sto forum......exei kaneis kammia idea?

Ti ennoeis oti den anevainoun sosta? Pos pas na ta anevaseis?

j0e
18-11-2010, 20:24
pros ton takaros7 Kai takisl mporeite simera na peksoume tous agones?

jimspy
18-11-2010, 21:09
Ti ennoeis oti den anevainoun sosta? Pos pas na ta anevaseis?
basika kano mlkia....copy paste kano apo excel

moure7
18-11-2010, 21:16
agwnes group d


(moure7)man.utd-(mpokos7)liverpool 2-0

(mpokos7)liverpool-(moure7)man.utd 0-2


(moure7) man utd-roma(dino161079) 1-1

(dino16079) roma-man utd(moure7) 1-2



(jimspy) athletic madrid-man utd(moure7)1-2

(moure7)man utd-roma(jimspy) 3-0

jimspy
18-11-2010, 22:14
(jimspy) athletic madrid-man utd(moure7)1-2

(moure7)man utd-roma(jimspy) 3-0


Στο ματσ τησ Μαδριτης η ομάδα του τρισμέγιστου μαίτρ της προπονητικής τέχνης αντιμετώπισε το φαβορί του ομιλου , την Μαν.Γιουναιτεντ.
Η Αγγλοι ξεκινησαν δυνατά το παιχνίδι κ κατάφεραν να πετύχουν το πρώτο γκόλ του αγώνα όταν ο Ρουνυ εφυγε απο αντικανονικη θεση οφσαίτ κ εστειλε την μπαλα στα δυχτια του Ισπανου τερματοφύλακα.... Ο παγκος της Ατλετικο διαμαρτυρήθηκε έντονα αλλά ο διαιτητής καταλόγισε το γκόλ..Λίγο αργότερα η Μαν. διπλασίασε τα τέρματά της μετά απο λαθος τυησ ισπανικής άμυνας.... Η Ατλέτικο προσπάθησε να αντιδράσει αλλα το σκληρό παιχνίδι των Άγγλων δεν επέτρεψε στους παίκτες του τρισμέγιστου jimspy ναδημιουργήσουν πρόβλημα στην αντίπαλη άμυνα....παρα μονο στο 83 λεπτό οπου ο Φορλάν με αριστουργηματικό τρόπο κατάφερε να διαμορφώσει το τελικό 1-2.
ο τρισμέγιστος jimspy μετά την λήξη δήλωσε ....’’ η ομάδα δεν έπαιξε όπως περίμενα...χρειαζόμαστε περισσότερο χρονο μέχρι να βρεί η ομάδα τον δρόμο της....εγινάν τραγικά λαθη στην προετοιμασία απο το προηγούμενο τεχνικο τιμ....’’

Στον επαναληπτικο Η Μαν.γιουναιτεντ ευτύχησε να προηγηθει μόλις στο 7 λεπτο με τον Ρουνι...Στην συνέχεια οι γηπεδούχοι ειχαν την υπεροχή αλλα δεν καταφεραν να κάνουν κατι παραπάνω....Στο β ημιχρονο η ομάδα του τρισμεγιστου jimspy εμφανίστηκε μεταμορφωμένη κ έκλεισε τους Αγγλους στην περιοχή τους ενω τους βομβάρδιζε με δυνατά σουτ προκαλόντασ σιγη στισ εξέδρεσ του Ολντ τραφορντ...παρόλο την καταπληκτικη μπάλα της Ατλετικο σε μια γρηγορη αντεπιθεση στο 82, παλυ με τον ρουνυ η μαντσεστερ καταφερε να γράψει το 2-0 γκρεμιζοντας την ψυχολογια των Ισπανών κ ετσι λίγο πριν την λήξη να γινει κ το τελικο 3-0...
ο τρισμέγιστοσ jimspy απογοητευμένος απο την τροπή του παιχνιδιού αρνήθηκε να κανει δηλώσεις.

Ixor24
18-11-2010, 22:38
για τις βαθμολογίες φτιάξε της όπως θες σε ενα excel και κανε print screen και πέρασε τες σαν Φωτο. (αμα δεν βαριεσε βέβαια ε; )

criter
19-11-2010, 00:15
Group A

Barcelona (criter) - Inter (twimgr) 0-2
Inter( twimgr) - Barcelona (criter) 1-1

Πολυ καλα παιχνιδια με τον twimgr. Δυσκολα ισοφαρισα στο δευτερο παιχνιδι στο τελος.

jimspy
19-11-2010, 00:43
sto proto anebhkan bathmologies mexri k post 37


ps.thanks ixor...koyrastiko ligo...kapoia stigmh tha tis ftiakso kalytera...

j0e
19-11-2010, 01:46
alla duo matsakia ston b omilo

Juventus (joe21r) - Arsenal (takaros7) 0 - 1
Arsenal (takaros7) - Juventus (joe21r) 1 - 1

emena mou exei meinei na pekso mono me ton takisl ton opoio den exo vrei akoma, tou exo kanei kai invite alla den exei apantisei.

twimgr
19-11-2010, 10:00
Aυτό είναι ένα πινακάκι που έφτιαξα για τον όμιλό μας (Ά) αν σου αρέσει jimspy pm me να σου δώσω οδηγίες,τα χρώματα χάνουν λίγο, γιατί αναγκάστικα να το μετατρέψω σε .gif, λόγω περιορισμών του board.

985

Dinos
19-11-2010, 10:26
agwnes group d


(moure7)man.utd-(mpokos7)liverpool 2-0

(mpokos7)liverpool-(moure7)man.utd 0-2


(moure7) man utd-roma(dino161079) 1-1

(dino16079) roma-man utd(moure7) 1-2



(jimspy) athletic madrid-man utd(moure7)1-2

(moure7)man utd-roma(jimspy) 3-0


ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΕ Ο ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΝΑ ΜΕ ''ΚΛΗΡΩΣΕΙ'' ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΜΑ) ΤΕΣΠΑ.
ΩΡΑΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ,ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΣΤΟ 90+++++

twimgr
19-11-2010, 12:48
ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΕ Ο ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΝΑ ΜΕ ''ΚΛΗΡΩΣΕΙ'' ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΜΑ) ΤΕΣΠΑ.
ΩΡΑΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ,ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΣΤΟ 90+++++
Ελα ρε φίλε μην το ξεφτιλίζουμε... Να διασκεδάσουμε είπαμε! Ο διοργανωτης είχε δηλώσει από την αρχή τους κανόνες και τους όρους του τουρνουά, δεν είδα κάποιον να διαφωνεί...

Στα δικά μας τώρα (Ά όμιλος), συγχαρητήρια στον φίλο criter που κατάφερε να αποσπάσει την ισοπαλία στο τέλος του αγώνα μας (twimgr-Inter criter-Barcelona), παρόλο που ήταν πίσω στο σκορ σε όλο το παιχνίδι και τα δικά μου τα κριάρια δεν μπορούσαν να "κολλήσουν" ακόμα ένα να κλειδώσουν το ματσάκι αφού είχαν σπάσει τα δοκάρια. Όσον αφορά το πρώτο παιχνίδι που ήμουν φιλοξενούμενος, πιστεύω πως απλά έπιασα τον criter στον ύπνο, αφού κατάφερα και σκόραρα στο 10' και μετά από 7' περίπου κόλλησα ένα ακόμα "έχοντας μπάρμπα τον Θεό", για πολύ δυνατή κωλοφαρδία μιλάμε...
Συγχαρητήρια και πάλι στον φίλο criter και καλή συνέχεια στην διοργάνωση!

Dinos
19-11-2010, 13:17
Ελα ρε φίλε μην το ξεφτιλίζουμε... Να διασκεδάσουμε είπαμε! Ο διοργανωτης είχε δηλώσει από την αρχή τους κανόνες και τους όρους του τουρνουά, δεν είδα κάποιον να διαφωνεί...

Στα δικά μας τώρα (Ά όμιλος), συγχαρητήρια στον φίλο criter που κατάφερε να αποσπάσει την ισοπαλία στο τέλος του αγώνα μας (twimgr-Inter criter-Barcelona), παρόλο που ήταν πίσω στο σκορ σε όλο το παιχνίδι και τα δικά μου τα κριάρια δεν μπορούσαν να "κολλήσουν" ακόμα ένα να κλειδώσουν το ματσάκι αφού είχαν σπάσει τα δοκάρια. Όσον αφορά το πρώτο παιχνίδι που ήμουν φιλοξενούμενος, πιστεύω πως απλά έπιασα τον criter στον ύπνο, αφού κατάφερα και σκόραρα στο 10' και μετά από 7' περίπου κόλλησα ένα ακόμα "έχοντας μπάρμπα τον Θεό", για πολύ δυνατή κωλοφαρδία μιλάμε...
Συγχαρητήρια και πάλι στον φίλο criter και καλή συνέχεια στην διοργάνωση!


ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ JIM ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙΟΙ ΓΝΩΡΙΜΟΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο JIM (ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ) ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.

twimgr
19-11-2010, 13:40
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ JIM ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙΟΙ ΓΝΩΡΙΜΟΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο JIM (ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ) ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.

Ώπα αδερφέ χίλια συγγνώμη, είδα αυτά που έλεγες, είδα και τα κεφαλαία και παρανόησα...

moure7
19-11-2010, 13:51
kala ola paidia min protrexete propantwn xavales kai meta pali xavales.......dinoooooooo goalaraaaa file tou berbatov etsi apisteyto.....vazeis goal sto 88' kai sto 90++++++ sto karfwnw ....trelathika file de xerw gia sena...alla pernaw uperoxa me ta matsakia ..de xerw gia tous upoloipous tou tournoua...opws me to mpoko7 pethana sto gelia legame diafora kai kaname xavale.....kali sunexeia se olous ....

Dinos
19-11-2010, 14:31
kala ola paidia min protrexete propantwn xavales kai meta pali xavales.......dinoooooooo goalaraaaa file tou berbatov etsi apisteyto.....vazeis goal sto 88' kai sto 90++++++ sto karfwnw ....trelathika file de xerw gia sena...alla pernaw uperoxa me ta matsakia ..de xerw gia tous upoloipous tou tournoua...opws me to mpoko7 pethana sto gelia legame diafora kai kaname xavale.....kali sunexeia se olous ....

ΑΔΕΛΦΕ ΕΦΑΓΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕΝΤΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΥΟ ΜΑΤΣΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ LAG ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Dinos
19-11-2010, 14:32
Ώπα αδερφέ χίλια συγγνώμη, είδα αυτά που έλεγες, είδα και τα κεφαλαία και παρανόησα...

IT'S OK FILE ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

moure7
19-11-2010, 17:19
ayta einai tromero ef agwnizesthai me to filo dino.....apotelesmata omilwn omws de vlepw ti ginetai proxwrame akathektoi\.oi kolisame pouthena....

gkmanpower
19-11-2010, 17:46
Ρε παλικάρια του Β ομίλου, έχει βρει κανείς τον takisl που τον ψάχνω απεγνωσμένα και δεν τον βρίσκω?
Φίλτατε διαχειριστή του τουρνουά, τι γίνεται στην περίπτωση που κάποιος παίκτης εξαφανιστεί και δεν κατέβει στους αγώνες? Κατοχυρώνονται όλοι οι αγώνες με 3-0 υπέρ των άλλων?

j0e
19-11-2010, 17:52
Ρε παλικάρια του Β ομίλου, έχει βρει κανείς τον takisl που τον ψάχνω απεγνωσμένα και δεν τον βρίσκω?
Φίλτατε διαχειριστή του τουρνουά, τι γίνεται στην περίπτωση που κάποιος παίκτης εξαφανιστεί και δεν κατέβει στους αγώνες? Κατοχυρώνονται όλοι οι αγώνες με 3-0 υπέρ των άλλων?


oute ego ton exo vrei, oute sto forum exei fanei kai tou exo kanei add apo tin proti mera sto ps3 kai den exei apanthsei

gkmanpower
19-11-2010, 17:54
oute ego ton exo vrei, oute sto forum exei fanei kai tou exo kanei add apo tin proti mera sto ps3 kai den exei apanthsei

Τελικά το psn id του είναι takaros_czt σωστά?
Με αυτό του έκανες add?

j0e
19-11-2010, 18:09
Τελικά το psn id του είναι takaros_czt σωστά?
Με αυτό του έκανες add?

tou ekana kai me ta duo se ena vgike enas kinezos kai sto allo den mou exei apanthsei

takaros7
19-11-2010, 18:41
tha emfanistei logika

jimspy
20-11-2010, 03:28
paidia tha arghso na anebaso bthmologies k na paikso ta paixnidia toy omilou d.....basika kano katoi ergasies sto spiti k exo metakomisei se mia filh gia ligo kairo ........opote neotera se duo treis meres.....



Βαρυσημαντη ανακοινωση-απαντηση τρισμεγιστου jimspy....

'' θα ηθελα να ενημερωσω τον προπονητισκο dinos oοτι οι παλαι ποτε ημερες της παραγκασ κ του διεφθαρμενου παρελθοντοσ του τελειωσαν κ δεν προκειτε να ξαναερθουν ποτεΣ......οι υπαινιγμοι κ οι προβοκατορικες δηλωσεις ειναι το μοναδικο οπλο του απεναντι στο ηθοσ κ την διαφανεια του προκειμενου τουρνουα....διαβλεποντασ τον κινδυνο συντριβησ του ,ο παραπανω προπονητισκοσ προσπαθει να σπιλωσει το ονομα μου κ να δημιουργησει εντυπωσεισ, μην εχοντας αλλη επιλογη για να μπορεσει να δικαιολογησει την ολοκληροτικη συνθλιψη κ διασυρμο της ομαδας του στο επερχομενο μεταξυ μας αγωνα....δηλωνω κατηγορηματικα οτι εγω κ η ομαδα μου θα παταξουμε την διαφθορα κ θα δωσουμε ενα γεροο μαθημα αγωνιστικης ανωτεροτητας στον αδαη προπονητισκο εισ τον χλοοταπητα ....''

twimgr
20-11-2010, 08:39
http://img833.imageshack.us/img833/2656/bathmologies.jpg



Αδερφέ εδώ έχεις κάνει ένα λαθάκι σε εμένα όμως (ΙΝΤΕΡ) έχω δύο αγώνες, μία νίκη και μία ισοπαλία και μου έχεις 3 βαθμούς, ενώ θα έπρεπε να έχω τέσσερις και τα πέρασα αυτούσια στο πινακάκι κιόλας...
Επίσης πρέπει να ζητήσουμε άδεια από τους mods για να μπορούμε να σβήνουμε attachments και να βάζουμε άλλα στην θέση τους, αλλιώς ναυαγεί η όλη ιδέα... Εκτός και εάν βγάλουμε μόνο ένα συγκεντρωτικό όταν τελειώσει η φάση των ομίλων!

Dinos
20-11-2010, 12:55
paidia tha arghso na anebaso bthmologies k na paikso ta paixnidia toy omilou d.....basika kano katoi ergasies sto spiti k exo metakomisei se mia filh gia ligo kairo ........opote neotera se duo treis meres.....



Βαρυσημαντη ανακοινωση-απαντηση τρισμεγιστου jimspy....

'' θα ηθελα να ενημερωσω τον προπονητισκο dinos oοτι οι παλαι ποτε ημερες της παραγκασ κ του διεφθαρμενου παρελθοντοσ του τελειωσαν κ δεν προκειτε να ξαναερθουν ποτεΣ......οι υπαινιγμοι κ οι προβοκατορικες δηλωσεις ειναι το μοναδικο οπλο του απεναντι στο ηθοσ κ την διαφανεια του προκειμενου τουρνουα....διαβλεποντασ τον κινδυνο συντριβησ του ,ο παραπανω προπονητισκοσ προσπαθει να σπιλωσει το ονομα μου κ να δημιουργησει εντυπωσεισ, μην εχοντας αλλη επιλογη για να μπορεσει να δικαιολογησει την ολοκληροτικη συνθλιψη κ διασυρμο της ομαδας του στο επερχομενο μεταξυ μας αγωνα....δηλωνω κατηγορηματικα οτι εγω κ η ομαδα μου θα παταξουμε την διαφθορα κ θα δωσουμε ενα γεροο μαθημα αγωνιστικης ανωτεροτητας στον αδαη προπονητισκο εισ τον χλοοταπητα ....''


H απαντηση θα δωθει μεσα στον αγωνιστικο χωρο. θα μιλησω με σουτ, τριπλες γκολ και μαγικες ενεργειες (πηρε ενα δειγμα ο rooney και η παρεα του).οι δηλωσεις του αγαπητου συναδελφου και οι συνεχομενες ανακοινωσεις του εχουν καταντησει γραφικες καλο θα ητανε να φερει και κανα καλο αποτελεσμα που εχει καταντησει το bonus του καθε ομιλου.Νιωθω τυχερος και ευλογημενος που τον εχω στον ομιλο μου και εχω εξασφαλισει ηδη 6 βαθμους.

υ.γ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

aiakos81
20-11-2010, 18:02
Milan (aiakos81) vs Villareal 1-4(georgiosdam) (ή 5 δεν ειμαι σιγουρος, ας επιβεβαιωσει ο Γιωργος)

Villareal (georgiosdam) vs Milan (aiakos81) 1-0.


Και ετσι λοιπον με αυτες τις συντριβες ολοκληρωθηκε η πορεια της Μιλαν στο CL. Ωραια ματσακια με ολα τα παιδια, συγχαρητηρια σε ολους και καλη συνεχεια:surfing:

georgiosdam
20-11-2010, 18:21
Milan (aiakos81) vs Villareal 1-4(georgiosdam) (ή 5 δεν ειμαι σιγουρος, ας επιβεβαιωσει ο Γιωργος)

Villareal (georgiosdam) vs Milan (aiakos81) 1-0.


Και ετσι λοιπον με αυτες τις συντριβες ολοκληρωθηκε η πορεια της Μιλαν στο CL. Ωραια ματσακια με ολα τα παιδια, συγχαρητηρια σε ολους και καλη συνεχεια:surfing:
δε θυμαμαι ρε αγορινα ουτε εγω!! παντως ωραια ματσακια!!!

jimspy
20-11-2010, 23:06
Αδερφέ εδώ έχεις κάνει ένα λαθάκι σε εμένα όμως (ΙΝΤΕΡ) έχω δύο αγώνες, μία νίκη και μία ισοπαλία και μου έχεις 3 βαθμούς, ενώ θα έπρεπε να έχω τέσσερις και τα πέρασα αυτούσια στο πινακάκι κιόλας...
Επίσης πρέπει να ζητήσουμε άδεια από τους mods για να μπορούμε να σβήνουμε attachments και να βάζουμε άλλα στην θέση τους, αλλιώς ναυαγεί η όλη ιδέα... Εκτός και εάν βγάλουμε μόνο ένα συγκεντρωτικό όταν τελειώσει η φάση των ομίλων!


exeis dikio....tha diorthothei....

takaros7
21-11-2010, 00:14
gkmanpower mporeis ta 2 matsakia tora?

aekfc212
21-11-2010, 17:59
παιδια ωραιο το τουρνουα μπραβο
κ αν θελετε κ δεν βρειτε το παιδι που ψαχνετε
μπορω να παρω εγω μερος,
να παρω κ το βαπτισμα του πυρος στα ονλαιν

takaros7
22-11-2010, 01:26
de kounaei to protathlimataki;p

moure7
22-11-2010, 01:58
apotelesmata den vlepw paidia ti egine kolisame pouthena....

Ixor24
22-11-2010, 18:03
GROUP C

Real Madrid (Ixor24) vs Villareal (georgiosdam) 1-3

Villareal (georgiosdam) vs Real Madrid (Ixor24) 2-2

georgiosdam
22-11-2010, 18:06
GROUP C

Real Madrid (Ixor24) vs Villareal (georgiosdam) 1-3

Villareal (georgiosdam) vs Real Madrid (Ixor24) 2-2
πολυ ωραια ματσακια με πανω κατω η μπαλα και πολλες φασεις!!!!

Ixor24
22-11-2010, 18:07
Group C

Real Madrid --- 6 αγ 9 Β
Ajax ---------- 4 αγ 7 Β
Milan --------- 6 αγ 1 Β
Villareal ------- 4 αγ 10 Β

georgiosdam
22-11-2010, 18:43
Group C

Real Madrid --- 6 αγ 9 Β
Ajax ---------- 4 αγ 7 Β
Milan --------- 6 αγ 1 Β
Villareal ------- 4 αγ 10 Β
οι πρωτοι 2 περνανε;;;;;;;;

Ixor24
22-11-2010, 19:28
^^^ ναι αρκετα καλα τα ματς πολυ καλος φιλε, η πλακα ειναι οτι ειχα προτείνει εγω την Βιγιαρεαλ :P ναι οι δυο πρωτοι

j0e
23-11-2010, 19:52
takaros7 Kai gkmanpower παίξατε τα παιχνίδια σας;

jimspy
23-11-2010, 20:20
Group D

Atl.Madrid - Liverpool 0-0
Liverpool - Atl.Madrid 0-0


Στο ματς τησ Μαδριτης η ομαδα του τρισμεγιστου jimspy μπηκε δυνατα με σκοπό να πάρει την νίκη που θα την εφερνε κοντα στην προκριση...Παρόλο την υπεροχη της δεν καταφερε να δημιοτργησει πολλες ευκαιριες αν κ θα μπορουσε να ανοιξει το σκορ στο 32 λεπτο οταν το δυνατο σουτ του Φορλαν τρανταξε το αριστερο παραθυρακι ρης εστιας τησ Λιβερπουλ....
Ο τρισμεγιστος jimspyδηλωσε ’’ Παιξαμε καλα αλλα εχουμε προβλημα στο να μπουμε στην αντιπαλη περιοχη....σημερα αποδειξαμεοτι παρα την ελλειπη προετοιμασια, η ομαδα στεκεται σωστα στο γηπεδο κ η δουλεια που γινεται στην προπονηση εχει αρχισει να φεναιτε.’’

Στο Ανφιλντ ο τρισμεγιστος jimspy παρατασσοντασ μια καταπληκτικης εμπνευσης ομαδα κ ενα διαφορετικο συστημα προσπαθησε να παρει του 3 βαθμους τησ νικησ που σε ενα ανοιχτο παιχνιδι κ απο τισ 2 ομαδεσ.... Η Ατλετικο ατυχησε οταν σε μια περιτεχνη ενεργεια του Φορλαν στο 67 λεπτο κ μετα απο δυνατο σουτ απο καλη θεση η μπαλα προσεκρουσε με δυναμη στο οριζοντιο δοκαρι ενω λιγα λεπτα αργοτερα ο ιδιοσ παικτησ δεν καταφερε να στειλει την μπαλα στα δυχτια απο ευνοικη θεση...Η λιβερπουλ εχασε κ αυτη καποιεσ ευκαιρειες αλλα το στησιμο τησ αμυνας τησ Ατλετικο απο τον τρισμεγιστο jimspy δεν εδωσε την ευκαιρεια στους Αγγλους να κανουν κατι περισσοτερο....
....Ο τρισμεγιστος jimspy μετα την ληξη του ματσ δηλωσε....’’ μερα με την μερα η ομαδα βελτιωνετε ...η ισοπαλια στο Ανφιλντ ειναι ενα καλο αποτελεσμα που αφηνει ανοιχτα ολα τα ενδεχομενα για την προκριση στην επομενη φαση....Ξερουμε καλα οτι την τελευταια αγωνιστικη αντιμετωπιζουμε την ομαδα της ρομα ....Σε δυο παιχνιδια ποθ μαλλον τηα κρινουν κ την προκριση....Ξερουμε εοπιση κ το βρωμικο παρελθον του προπονητισκου τησ Ρομα....για αυτο τον λογο εχουμε ακομα εναν λογο να κερδισουμε τα επομενα 2 ματσ.... Για να δωσουμε ενα μαθημα στο ζοφερο, σκοτεινο κ αδυσωπητο κυκλωμα που ο αντιπαλος προπονητισκος τοσα χρονια υπηρετουσε κ να δωσουμε επι τελουσ το εναυσμα για την διαφανεια κ την καθαρση στο αθλημα....’’

gkmanpower
23-11-2010, 20:24
takaros7 Kai gkmanpower παίξατε τα παιχνίδια σας;

Όχι ακόμα, δεν έχουμε καταφέρει να συντονιστούμε.

jimspy
23-11-2010, 20:35
bathmologies mexri post 70 sthn proth selida

j0e
23-11-2010, 21:14
bathmologies mexri post 70 sthn proth selida

sou exei diafugei to post 39 me mats tou B omilou

jimspy
23-11-2010, 21:30
diorthothike ....nomizo

takaros7
23-11-2010, 21:44
me ton synonomato m takil an de paixei kanenan agwna ti tha ginei

takaros7
23-11-2010, 21:57
elpizo o gkmanpower na min xathei kai aytos gt exei na mpei 4 meres sto ps3 ;)

jimspy
23-11-2010, 22:01
tha dosoyme ena perithorio stoys dyo to protoy k toy deyteroy omilou poy exoyn 0 mats mexri 7 toy dekembrh na dosoyn shmadia zohs allios ta paixnidia ta xanoyn me 3-0 skor.....
se periptosh pou oloi oi ypoloipoi omiloi k oi ypoloipes omades ton dyo omilon (A k B) exoyn sypmlhrosei ola ta mats toys pio noris apo tis 7 toy mhna tote mporei na apokleistoyn apo thn diorganosh k noritera an symfonhsoyn oloi sto na proxorhsei grhgorotera to toyrnoya.....
h allh lysh einai na analabei kapoios allos poy th thelei na paiksei tisi dyo omades ton paidion poy den exoyn deiksei endiaferon...

takaros7
23-11-2010, 22:09
ton pao sigoura;p

Dinos
24-11-2010, 10:44
Group D

Atl.Madrid - Liverpool 0-0
Liverpool - Atl.Madrid 0-0


Στο ματς τησ Μαδριτης η ομαδα του τρισμεγιστου jimspy μπηκε δυνατα με σκοπό να πάρει την νίκη που θα την εφερνε κοντα στην προκριση...Παρόλο την υπεροχη της δεν καταφερε να δημιοτργησει πολλες ευκαιριες αν κ θα μπορουσε να ανοιξει το σκορ στο 32 λεπτο οταν το δυνατο σουτ του Φορλαν τρανταξε το αριστερο παραθυρακι ρης εστιας τησ Λιβερπουλ....
Ο τρισμεγιστος jimspyδηλωσε ’’ Παιξαμε καλα αλλα εχουμε προβλημα στο να μπουμε στην αντιπαλη περιοχη....σημερα αποδειξαμεοτι παρα την ελλειπη προετοιμασια, η ομαδα στεκεται σωστα στο γηπεδο κ η δουλεια που γινεται στην προπονηση εχει αρχισει να φεναιτε.’’

Στο Ανφιλντ ο τρισμεγιστος jimspy παρατασσοντασ μια καταπληκτικης εμπνευσης ομαδα κ ενα διαφορετικο συστημα προσπαθησε να παρει του 3 βαθμους τησ νικησ που σε ενα ανοιχτο παιχνιδι κ απο τισ 2 ομαδεσ.... Η Ατλετικο ατυχησε οταν σε μια περιτεχνη ενεργεια του Φορλαν στο 67 λεπτο κ μετα απο δυνατο σουτ απο καλη θεση η μπαλα προσεκρουσε με δυναμη στο οριζοντιο δοκαρι ενω λιγα λεπτα αργοτερα ο ιδιοσ παικτησ δεν καταφερε να στειλει την μπαλα στα δυχτια απο ευνοικη θεση...Η λιβερπουλ εχασε κ αυτη καποιεσ ευκαιρειες αλλα το στησιμο τησ αμυνας τησ Ατλετικο απο τον τρισμεγιστο jimspy δεν εδωσε την ευκαιρεια στους Αγγλους να κανουν κατι περισσοτερο....
....Ο τρισμεγιστος jimspy μετα την ληξη του ματσ δηλωσε....’’ μερα με την μερα η ομαδα βελτιωνετε ...η ισοπαλια στο Ανφιλντ ειναι ενα καλο αποτελεσμα που αφηνει ανοιχτα ολα τα ενδεχομενα για την προκριση στην επομενη φαση....Ξερουμε καλα οτι την τελευταια αγωνιστικη αντιμετωπιζουμε την ομαδα της ρομα ....Σε δυο παιχνιδια ποθ μαλλον τηα κρινουν κ την προκριση....Ξερουμε εοπιση κ το βρωμικο παρελθον του προπονητισκου τησ Ρομα....για αυτο τον λογο εχουμε ακομα εναν λογο να κερδισουμε τα επομενα 2 ματσ.... Για να δωσουμε ενα μαθημα στο ζοφερο, σκοτεινο κ αδυσωπητο κυκλωμα που ο αντιπαλος προπονητισκος τοσα χρονια υπηρετουσε κ να δωσουμε επι τελουσ το εναυσμα για την διαφανεια κ την καθαρση στο αθλημα....’’

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ ΔΗΛΩΝΩ ΕΥΘΑΡΣΩΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΡΟΜΑ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΤΟΧΟ.ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΧΙ Η ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΟΥ ΘΕΣΗΣ ΑΛΛΑ Ο ΔΙΑΣΥΡΜΟΣ ΚΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ATL.MAD. ΠΟΥ ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΟΜΑΔΑΣ LIVERPOOL.

Υ.Γ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 4.00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ

takaros7
26-11-2010, 01:18
NEKRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA(POLY HSYXIA epese)

Dinos
26-11-2010, 10:44
αντε παιδια να οργανωθουμε εχθες ημουν ολο το απογευμα μεσα.Ελπιζω το σκ να παιξουμε...

takaros7
26-11-2010, 21:26
gkmanpower pote mporeis ta 2 mats?

Dinos
27-11-2010, 12:12
LIVERPOOL - ROMA 0-2

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.

moure7
29-11-2010, 18:24
paidia ti exei ginei telkika gt exei kollisei to tournoua.....den oloklirwthikan akoma ta mats twn omilwn....

twimgr
02-12-2010, 09:00
Ρε μάγκες μήπως το ξεφτιλίσαμε λιγάκι?
Σε δύο εβδομάδες τελειώνει το πρωταθληματάκι και εμείς δεν έχουμε παίξει όλα τα παιχνίδια των ομίλων...
Κύριε διοργανωτά βάλτε τάξη!!! Όχι μόνο παράγκα και βαρύγδουπες δηλώσεις, ας δούμε και λίγο έργο επιτέλους, που πήγαν τόσες εισφορές και επιδοτήσεις??!?!?!?!??!?

jimspy
02-12-2010, 12:00
mexri tis 7 toy mhna tha prepei na exei oloklhrothei h fash ton omilon......
parakaloynte oi symmetexontes na kanonisoyn meso pm h me opoion allo tropo mporoyn ta paixnidia toys ....
an mexri tis 7 toy mhna den exoyn oloklhrothei ta mats tote ta enapomeinonta mats tha krithoyn meso klhroshs h opoia tha ginei stis 9 toy mhna me kathola diafanh tropo
k me skor nikhs 1-0 k isopalias 1-1...
h klhrosh tha ginei me ton eksis tropo.... o kathenas tha labei me pm h allon tropo ena kleidomeno axeiaki word k tha toy zhththei na dialeksei enan arithmo apo to 1 eos to 9 mesa apo edo gia kathe ena apo ta enapomeinanta paixnidia toy........sto arxeiaki o kodikos toy opoioy tha dothei stoys endiaferomenoys stis 9 toy mhna tha periexei to apotelesma poy antistoixei se kathe noymero ...px... nikh 123...isopalia 456 htta 789....etsi an o typika ghpedoyxos dialeksei to 1 k o filoksenoymenos to 7 h nikh paei ston ghpedoxoy .... ghpedoyxos 1 filoksenoymenos 2 hto paixnidi paei sto x..... ghpedoyxos 5 filoksenoymenos 3 h nikh paei ston filoksenoymeno .....ghpedoyxos 5 filoksenoymenos 9 h nikh ston ghpedoyxo.....ghpedoyxos 5 filoksenoymos 4 to mats x..ghpedoyxos 7 filoksenoymenos 8 to paixnidi paei sto x.......ktl.....
o kathe enas tha prepei na dialeksei diaforetiko noymero apo ton antipalo toy.....
an kapoios den dhlosei noymeraki gia kapoio mats tote xanei to mats me 3 -0 .....
.....oi 2 symmetexontes poy mexri tis 7 dekembrh den tha exoyn deiksei kanena endiaferon tha xasoyn ta paixnidia toys me skor 3-0 xoris klhrosh .....

parakaloynte bebaia oi symmetexontes na oloklhrosoyn ta mats to dynaton syntomotera gia na mhn me baloyn k emena se aythn thn diadiakasia ths klhroshs giati k mena o xronos moy einai periorismenos

dino exo mpleksei asxhma me thn doyleia k mporo mono proina pros to paron k ayta oxi k kathe mera.....to sk thelo na pisteyo oti tha mporo to proi h mporei k shmera k thn paraskeuh alla arga to brady xoris na einai k ayto sigoyro... .....

Dinos
02-12-2010, 12:07
παιδια ylod μεχρι το Σαββατο θα εχω αγορασει το καινουριο ps3.οποτε jim αν μπορεις παιζουμε μεσα στο σκ

Ixor24
02-12-2010, 12:59
εγώ θα κάνω ένσταση πάντως αμα κάποιος προκριθεί στα χαρτιά!!! :) εγώ λέω μέχρι τις 7 δεκ αμα δεν έχουν γίνει τα ματς οι βαθμολογίες να έχουν όπως είναι τώρα. ούτε κληρώσεις ούτε τπτ γιατί αυτά τα άτομα θα κάνουν το ίδιο και στους 16 τις διοργανώσης

jimspy
02-12-2010, 13:07
sosth k h protash toy ixor......alla den ksero an symfonoyn k oi ypoloipoi.....
opoios thelei mporei na pei ti apo ta 2 protimaei (klhrosh h h prokrish na ginei bash ton bathmologion k ton paixnidion poy tha exoyn ginei mexri tis 7 toy mhna....) analoga ti tha apofasisei h pleiopshfia tha synexistei to toyrnoya.....

twimgr
02-12-2010, 15:22
mexri tis 7 toy mhna tha prepei na exei oloklhrothei h fash ton omilon......
parakaloynte oi symmetexontes na kanonisoyn meso pm h me opoion allo tropo mporoyn ta paixnidia toys ....
an mexri tis 7 toy mhna den exoyn oloklhrothei ta mats tote ta enapomeinonta mats tha krithoyn meso klhroshs h opoia tha ginei stis 9 toy mhna me kathola diafanh tropo
k me skor nikhs 1-0 k isopalias 1-1...
h klhrosh tha ginei me ton eksis tropo.... o kathenas tha labei me pm h allon tropo ena kleidomeno axeiaki word k tha toy zhththei na dialeksei enan arithmo apo to 1 eos to 9 mesa apo edo gia kathe ena apo ta enapomeinanta paixnidia toy........sto arxeiaki o kodikos toy opoioy tha dothei stoys endiaferomenoys stis 9 toy mhna tha periexei to apotelesma poy antistoixei se kathe noymero ...px... nikh 123...isopalia 456 htta 789....etsi an o typika ghpedoyxos dialeksei to 1 k o filoksenoymenos to 7 h nikh paei ston ghpedoxoy .... ghpedoyxos 1 filoksenoymenos 2 hto paixnidi paei sto x..... ghpedoyxos 5 filoksenoymenos 3 h nikh paei ston filoksenoymeno .....ghpedoyxos 5 filoksenoymenos 9 h nikh ston ghpedoyxo.....ghpedoyxos 5 filoksenoymos 4 to mats x..ghpedoyxos 7 filoksenoymenos 8 to paixnidi paei sto x.......ktl.....
o kathe enas tha prepei na dialeksei diaforetiko noymero apo ton antipalo toy.....
an kapoios den dhlosei noymeraki gia kapoio mats tote xanei to mats me 3 -0 .....
.....oi 2 symmetexontes poy mexri tis 7 dekembrh den tha exoyn deiksei kanena endiaferon tha xasoyn ta paixnidia toys me skor 3-0 xoris klhrosh .....

parakaloynte bebaia oi symmetexontes na oloklhrosoyn ta mats to dynaton syntomotera gia na mhn me baloyn k emena se aythn thn diadiakasia ths klhroshs giati k mena o xronos moy einai periorismenos

dino exo mpleksei asxhma me thn doyleia k mporo mono proina pros to paron k ayta oxi k kathe mera.....to sk thelo na pisteyo oti tha mporo to proi h mporei k shmera k thn paraskeuh alla arga to brady xoris na einai k ayto sigoyro... .....


εγώ θα κάνω ένσταση πάντως αμα κάποιος προκριθεί στα χαρτιά!!! :) εγώ λέω μέχρι τις 7 δεκ αμα δεν έχουν γίνει τα ματς οι βαθμολογίες να έχουν όπως είναι τώρα. ούτε κληρώσεις ούτε τπτ γιατί αυτά τα άτομα θα κάνουν το ίδιο και στους 16 τις διοργανώσης


Ρε μαν εδώ τα παλικάρια δεν έχουν δώσει σημεία ζωής τόσο καιρό, νομίζεις θα κάθονται να παίζουν "λόττο" με τα αρχεία word, ο ένας (από τον όμιλό μου) έχει να μπει μέσα από την πρώτη μέρα που ξεκίνησε το τουρνουα και ο άλλος δεν με έχει κάνει accept ακόμα...
Προτείνω, απλά όποιος δεν έχει τελειώσει τους αγώνες του (|με δική του υπαιτιότητα) να χάνει στα χαρτιά 3-0!

Ο φίλος από πάνω έχει δίκιο, εάν νιώθω κώλος δεν θα παίζω τα παιχνίδια μου και θα κάνω τον σταυρό μου να διαλέγω νούμερα στα αρχεία word...

j0e
02-12-2010, 15:49
ο takisl στον όμιλο μου έχει να μπει στο φόρουμ από τότε που έκανε το πόστ συμμετοχής , έχει δυο πόστ όλα κι όλα στο λογαριασμό του και online του εχω κάνει request από την πρώτη μέρα. . .

takaros7
02-12-2010, 19:45
o gkmanpower mipos akouei gia ta 2 matsakia?

gkmanpower
02-12-2010, 21:05
o gkmanpower mipos akouei gia ta 2 matsakia?

O gkmanpower είναι εδώ.
Με πήρε πολύ από κάτω η ήττα από την κλάψα αλλά συνέρχομαι σιγά-σιγά και λέω σήμερα μετά τις 11 να μπορέσω να μπω.

sakis1984
02-12-2010, 21:43
twimgr νομιζω εχουμε γινει φιλοι αλλα δεν σε βλεπω online.αν ειναι στειλε μου ξανα Sakiskar1984 psn id.αποψε μετα της 11 θα ειμαι μεσα για να παιξουμε αν θες!

takaros7
02-12-2010, 21:56
ok tha mpo kata tis 11 power:p

takaros7
03-12-2010, 00:02
telika stis 11 d emporo pio meta mporei na mpo

twimgr
03-12-2010, 07:55
twimgr νομιζω εχουμε γινει φιλοι αλλα δεν σε βλεπω online.αν ειναι στειλε μου ξανα Sakiskar1984 psn id.αποψε μετα της 11 θα ειμαι μεσα για να παιξουμε αν θες!

Ρε μαν δεν μπορώ τόσο αργά, αυτή τη βδομάδα ξυπνάω 5 το πρωί για να ανοίξω το μαγαζί στις 6, οπότε κοιμάμαι από τις 9... Αν μπορείς κάποια άλλη ώρα θα το εκτιμούσα. Ρε συ εγώ είχα κάνει add sakiskar198484, δεν ξέρω που το είχα δει... Μετά τις 2 το μεσημέρι θα σε addάρω!

Dinos
03-12-2010, 12:23
ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ PS3 ΑΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΤΟ ΣΚ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΟΥ

sakis1984
03-12-2010, 14:09
οκ και τα μεσιμερακια μπανω μεσα...σημερα μετα της 4 εως της 8 θα ειμαι μεσα να παιξουμε αμα ειναι...σου εχω στειλει και αιτημα φιλιας!

sakis1984
03-12-2010, 20:00
ΙΝΤΕΡ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ 1-0
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΙΝΤΕΡ 2-1

Ωραια ματσακια!

jimspy
03-12-2010, 23:35
anebhkan bathmologies mexri post 100

logika o a omilos exei oloklhrothei me inter k bayern na pernoyn to eishtirio ths epomenhs fashs....

stoys ypoloipoys omiloys exoyn apomeinei apo 2 paixnidia ektos apo ton d opoy einai 3 ta mats gia na oloklhrothei.....ante syntonisteite na teleiosoyme mesa sto sk.....

MajereMP44
04-12-2010, 01:10
GROUP C
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ (georgiosdam)- ΑΓΙΑΞ(MAJEREMP44) 2-2
AJAX- ΒΙΛΛΑΡΕΑΛ 0-1
ωραία ματσάκια

jimspy
04-12-2010, 01:32
anebhke nea bathmologia me ta teleytaia mats toy c omiloy.....
prokrithikan h villareal os proth k h real os deyterh.....
etsi mexri stigmhs exoyme

Inter - deyteros D omiloy
Man.utd - Bayern
protos B omiloy - Real
Villareal - deyteros C omiloy

oi agones einai diploi....

moure7
06-12-2010, 02:18
eginan kai ta matsakia mou me to filo sakiskar1984

apotelesmata

(moure7)man utd-bayernn munchen(sakiskar1984) 2-0

(sakiskar1984)bayernn munchen-(moure7)man utd 0-1



dunata mats eginan kai to xarika egw pantws..
pame magkes na to teliwsoume to tournoua

Dinos
06-12-2010, 09:37
jim αυριο θα ειμαι μεσα απο το μεσημερι μεχρι το βραδυ.

twimgr
06-12-2010, 11:44
http://img256.imageshack.us/img256/2656/bathmologies.jpg (http://img256.imageshack.us/i/bathmologies.jpg/)


Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)


Οι όμιλοι που συγκρούοντε στην φάση των 8 ειναι Α με Δ κ Β με Γ.



Ρε παιδιά εγώ (ΙΝΤΕΡ) πότε θα ξέρω με ποιόν παίζω? βλέπω εδώ από τον D όμιλο από άλλον λείπουν τρία παιχνίδια, από άλλον τέσσερα και από άλλον ένα...

jimspy
06-12-2010, 12:09
h me roma (toy atalantoy dinos) h me thn atletiko (toy trismegistoy jimspy)......exoyn apomeinei ta paixnidia atletiko- roma, roma-atletiko poy tha ginoyn ayrio .....k to paixnidi roma - liverpool poy tha ginei k ayto mallon ayrio....an k to apotelesma toy den tha ephreasei thn prokrish ths atletiko

takaros7
06-12-2010, 14:34
opios einai mesa apo tous omilous m as m pei edw an mporei na paixoume kana mats

moure7
06-12-2010, 15:51
egw gia na xerete oi diorganwtes exw idi paixei me ti bayern sta knout mats kai exw idi persei kai apo kei kai perimenw na vgoun twra alla zeugaria ok....apla gnwmi mou einai na piestoun osoi exoun meine ipisw me ta matsakia tous....perimenw kapoio post me neo antipalo...

jimspy
07-12-2010, 21:02
Γκρουπ Δ
Atletico - Roma 2-0
Roma - Atletico 1-0

'' Θριαμβος του ποδοσφαιρου''
αυτο δηλωσε ο τρισμεγιστος jimspy μετα το νικηφορο αποτελεσμα στην βροχερη Μαδριτη, ενω συνεχισε λεγοντασ ..'' η σημερινη μεγαλειωδη εμφανιση δεν αφηνει περιθωρια σε οποινδηποτε αμφισβητει το εργο της τεχνικης ηγεσιας της ομαδας...Η νικη απεναντι σε ομαδεσ κ προπονητισκους του κατεστημενου αποδυκνυουν οτι χωρις τις γνωστες μεθοδους τους , η πραγματικη τους θεση θα ηταν αυτη στον πατο του βουρκου της αφανειας. Η μονη μας σκεψη τωρα ειναι πωσ στον επαναληπτικο μεσα στο ανδρο της διαφθορας θα καταφερουμε να φυγουμε με την προκριση....εχουμε πολυ δυσκολο εργο αφου πιστευουμε οτι οι σκοτεινοι κυκλοι θα κανουν τα παντα για να μασ κερδισουν..''
Η ομαδο του τρισμεγιστο παιζοντας ποδοσφαιρο για σεμιναριο καταφερε να εκμηδενισει την Ρομα ... Στο 55 ο Αγκουιερο με εκπληκτικο δυνατο σουτ εστειλε την μπαλα στα δυχτυα κ στουσ οπαδουσ της Ατλετικο ντελιριο πανυγυρισμων.....λιγο αργοτερα ο Φορλαν εκτελει φαουλ ...ασθενης αποκρουση του τερματοφυλακα κ ο ριερα με αναποδη κεφαλια γραφει το 2-0 σφραγιζοντασ την μεγαλειωδη εμφανιση...

Η παραγκα ειναι εδω

Στο παιχνιδι της Ρωμης οι ιταλοι κ ο διαιτητης εδειξαν απο νωρις τις προθεσεις τους .Τα σκληρα εως αντιαθλητικα φαουλ ειναι πολλα υπο την ανοχη της διαιτησιασ κατι που προκαλει εκνευρισμο στους παικτες της Ατλετικο....Σαν να μην εφταναν ολα αυτα στο 23 σε μια φαση που ξεσηκωσε θυελλα αντιδρασεων λογω εμφανουσ οφσαιτ η ρομα καταφερε να ανοιξει το σκορ....Η συνεχεια δεν προσφερε τιοπτα αλλο αφου το σκληρο παιχνιδι κ η διαρκης διακοπη φασεων με οφσαιτ κ φαουλ δεν αφησε τους παικτες της Ατλετικο να οργανωθουν κ να παιξουν την μπαλα που εχουν διδαχθει απο τον τρισμεγιστο jimspy ....μετα την ληξη ο διαπλανητικης φημης προπονητης της Ατλετικο δηλωσε λιτα..¨¨δυστυχως η προφητειες μου δεν διαψευθηκαν .... Η Ρομα περασε στην επομενη φαση αλλα ολη η πραγματικα φιλαθλη υφηλιος ξερει οτι η πραγματικοι πρωταθλητες ειμαστε εμεις.¨¨



sto proto post ...ananeothike h batmologia ton omilon....bghkan ta zeygaria thw fashs ton 8 ....
ston B omilo an den oloklhrothoyn ta apotelesmata eos ayrio to brady h bathmologia tha parameinei os exei....

gkmanpower
08-12-2010, 02:13
Αδικία κύριοι!!!
Η παράγκα πάει να βγάλει τη μελλοντική πρωταθλήτρια Chelsea τόσο νωρίς εκτός τουρνουά χωρίς αγώνες. H Αγγλία είναι ανάστατη από τα φαινόμενα διαφθοράς που εμφανίζονται στον Β όμιλο της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Τα υποχθόνια κυκλώματα της Uefa πάνε να περάσουν τα Γαλλάκια της Arsenal στην επόμενη φάση χωρίς να συγκρουστούν με την αρμάδα του Abramovic μόνο και μόνο επειδή είναι συμπατριώτες του Κου Platini!!!
Αίσχος Κύριοι.
Ρίχνω στο φιλότιμο τον σύγγαυρο προπονητή της αντιπάλου ομάδας takaros7 να εμφανίσει την ομάδα του αύριο στον αγωνιστικό χώρο και να προσπαθήσει να πάρει την πρόκριση στο χορτάρι και όχι στις αίθουσες των δικαστηρίων.

takaros7
08-12-2010, 04:20
mazi s oxi stis paragkes pes m wra mono na to pw stin omada m:)

gkmanpower
08-12-2010, 11:54
Συγχαρητήρια στο φίλο takaros7 που παρόλο ότι είχε συμφέρον, προτίμησε να γυρίσει την πλάτη στην παράγκα του jimspy.
Jimspy, όλες οι μεθοδεύσεις σου έπεσαν στο κενό. Τα παιχνίδια θα παιχτούν σήμερα το βράδυ μετά τις 10 όπου η ομαδάρα του Ντρογκμπά, του Ανελκά, του Λάμπαρντ και των άλλων αστεριών θα κάνουν άλλο ένα βήμα προς την κατάκτηση του τίτλου.

takaros7
08-12-2010, 12:08
gkmanpower mporeis tora?

gkmanpower
08-12-2010, 12:21
gkmanpower mporeis tora?

Ρε Τάκη αφού σου γράφω παραπάνω για το βράδυ.
Τώρα είμαι στη δουλειά!!!

takaros7
08-12-2010, 12:37
oook kalh synexeia

takaros7
08-12-2010, 23:26
gkmanpower otan ertheis pes m edw

gkmanpower
08-12-2010, 23:56
gkmanpower otan ertheis pes m edw

Έλα είμαι ήδη online

takaros7
09-12-2010, 01:30
arsenal (takaros7) chelsea(gkmanpower) 3 - 1

chelsea arsenal 0 - 4 wraia matsakia;p

gkmanpower
09-12-2010, 02:13
Ωραία ματσάκια μόνο για σένα ρε Τάκη που έριχνες τα γκολ το ένα πίσω απ'το άλλο.
Για μένα ήταν εφιάλτης!!!
Δυστυχώς η πορεία της Cheslea προς τον τίτλο διακόπτεται άδοξα.
Θα επανέλθει όμως δυνατότερη στο επόμενο πρωτάθλημα που ελπίζω να γίνει σύντομα, τώρα που ζεσταθήκαμε.
Καλή συνέχεια σε όσους έχουν απομείνει.

jimspy
09-12-2010, 02:16
ananeothike h bathmologia

k oloklhrothike h proth fash.....
ta zeygaria briskonte sthn proth selida....o nikhths toy a zeygarioy paizei me ton antistoixo nikhth toy d zeygarioy k aytos toy b me toy g zeygarioy gia thn fash ton 4

takaros7
09-12-2010, 03:18
metrane kai ta score stous 4 e?

jimspy
09-12-2010, 09:27
nai kanonika....diafora, ektos edras gkol ktl...
se periptosh idion apotelesmaton ...paizete k 3 paixnidi(5lepto) me penalty

takaros7
10-12-2010, 17:10
ixor24 an mpeis sto ps3 pes m edw

j0e
10-12-2010, 18:19
pedes to id tou georgiosdam einai georgiosdam? den mou exei apantisei sto add request.

takaros7
10-12-2010, 18:37
de vlepo na emfanizetai

Ixor24
11-12-2010, 05:02
ixor24 an mpeis sto ps3 pes m edw

φιλος μαλλον για αυριο βραδακι με κοβω μετα τις 12 αμα μπορεις...αλλα μιλαμε και απο εδω:a062:

georgiosdam
12-12-2010, 20:06
pedes to id tou georgiosdam einai georgiosdam? den mou exei apantisei sto add request. ela file se ekana accept... eleipa se taksidi tin proigoumeni vdomada!!

j0e
12-12-2010, 21:08
ela file se ekana accept... eleipa se taksidi tin proigoumeni vdomada!!

egine file tha eimai mesa simera mexri tis 10 to vradu an thes na peksoume alios apo aurio

moure7
12-12-2010, 22:00
akoma na teleiwsei h fasi twn 16 ...apla enimerwnw gt erxontai giortines meres kai oi pio polloi de tha poroun na paixoun logo giwrtwnn.ante na kulaei to tournament paidia...perimenw antipalo

j0e
13-12-2010, 00:12
Villareal (georgiosdam) - Juventus (joe21r) 0 - 0
Juventus (joe21r) - Villareal (georgiosdam) 2 - 1

Fovera mats ekselixthikan sti fasi ton 8 anamesa se Villareal kai Juventus. Sto proto agona i Villareal mpike pio etoimi sto gipedo parola auta se ena metrio sxetika pexnidi kamia omada den katafere na petuxei ena goal kai etsi elikse me to ftoxo 0 - 0.

Sto deutero agona i Juventus itan pio proetimasmeni, se ena fovero agona me polles faseis kai apo tis duo omades i Villareal anoigei to skor kai pagonei to Delle Alpi!!!! I Juventus xoris na exei alli epilogi apofasisei na ta dosei ola gia ola alla den katafernei na isofarisei to pexnidi prin to imixrono. Sto 2o imixrono kai oi duo omades sunexizoun na kanoun faseis, kai eno i Juventus den mporei na apantisei kai ola fenonte teliomena kathos esto kai me 1-1 xanei tin prokrisi meta apo fasi diarkeias sta kare tis Villareal o Pepe apo konta kanei to 1 -1 kai vazei fotia sto pexnidi. Foveres siginiseis kai faseis akolouthoun, agxos stin omada tis Juventus kathos o xronos kilaei . . . kai kapou meta to 76 lepto se korner o Alesadro Del Piero stelnei ti mpala sistimei sto kefali tou pekti tis juventus ta stoixeia tou opoiou agnoounte kai autos monos tou sti mikri perioxi stelnei ti mpala sta dixtua kai tous opadous sta sunefa!!! Parola auta i Villareal liga lepta molis prin ti liksi tou pexnidiou xanei terastia eukairia se fasi diarkeias otan o pektis tis stin mikri perioxi den mporei na plasarei ton Buffon pou apokrouei kai dinei tin prokrisi sti perifimi Juventus tou torinou!!

j0e
13-12-2010, 03:32
trismegiste stin fasi ton 4 pos pane ta pexnidia??

takaros7
13-12-2010, 03:39
o ixor24 akouei einai sto ps3 kai de milaei mipos einai edw?;p

jimspy
13-12-2010, 03:40
edit...to a zeygari me to d k to b me to c

Dinos
13-12-2010, 10:07
twimgr αν μπορεις σημερα θα ειμαι μεσα απο τις 5.30 μεχρι τις 7.30

twimgr
13-12-2010, 10:56
twimgr αν μπορεις σημερα θα ειμαι μεσα απο τις 5.30 μεχρι τις 7.30

Οκ, soz για εχτές, αλλά έπεσε πολλή δουλίτσα... Μπήκα κάποια στιγμή το απόγευμα, αλλά μόλις την είχες κάνει.

Ixor24
13-12-2010, 12:50
o ixor24 akouei einai sto ps3 kai de milaei mipos einai edw?;p

έλα φιλε. χθες μπορούσα την ωρα που σου έστειλα αλλά μετά μαζεύτηκε κόσμος στο σπίτι και το αφήσαμε ανοιχτό το ps3 αμα είναι σήμερα κάποια στιγμή

moure7
13-12-2010, 15:19
wrai afou vgikan ta zeugaria joe se perimenw pote thes kai mporeis na paixoume ta matsakia

takaros7
13-12-2010, 17:01
mporeis tora?

Ixor24
13-12-2010, 18:04
Real Madrit - Arsenal 0-3
Arsenal - Real Madrit 0-0

Dinos
14-12-2010, 10:30
roma-inter 2-0
inter-roma 1-1

ωραια παιχνιδια και τα δυο με πολλες ευκαιριες αν και στο πρωτο παιχνιδι ειχαμε προβλημε με τον server και με πεταγε εξω.

υ.γ jim εχθες υπηρχε προβλημα με την συνδεση. ελπιζω σημερα να παιξουμε τα παιχνιδια μας για το world cup.

jimspy
14-12-2010, 10:37
anakoinothikan ta zeygaria ton hmitelikon sto proto post.....

yg. dinos an mporeso shmera tha mpo allios mallon pame gia ayrio arga......

takaros7
14-12-2010, 18:43
dinos an opote mporeis na paixoume ta 2 mats pes m edw

moure7
15-12-2010, 02:49
joe de mporousa katholou simera ayrio an thes meta tis 9.30 sigoyra ok....perimenw apantisi sou an mporeis ayrio

j0e
15-12-2010, 02:56
joe de mporousa katholou simera ayrio an thes meta tis 9.30 sigoyra ok....perimenw apantisi sou an mporeis ayrio

aurio tha eimai mesa apo tis 4 to mesimeri kai meta!! opote tha peksoume aurio.

moure7
15-12-2010, 11:56
wraia gurw stis 4 kai kati tha eimai mesa kai tha steilw na paixoume

moure7
15-12-2010, 19:17
eginan kai ta 2 matsakia gia na mathoume ton 1 apo tous 2 pou tha diekdikisoun to tropaio tou champions league....

(Joe21r)Juventus-Man Utd(moure7)0-0

(moure7)Man Utd-Juventus(Joe21r)2-0

tromera mats me polles faseis....perimenw antipalo sto teliko

jimspy
15-12-2010, 19:20
oloklhrothike o protos hmitelikos me thn omada ths man.utd na pernaei ston teliko.....

aekfc212
15-12-2010, 23:39
αντε moure συγχαρητηρια
σου ευχομαι κ το τροπαιο στην κεφαλονια

takaros7
16-12-2010, 23:02
dinos mporeis tora pou mporo?

Dinos
17-12-2010, 09:30
ΤΑΚΑΡΕ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ 7.00 ΜΕΧΡΙ 9.00.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚ

takaros7
18-12-2010, 22:34
dine mporeis simera na paixoume ante na teleiosei gt varethika

Dinos
20-12-2010, 10:00
^^^σημερα φιλε θα ειμαι μεσα απο 5.30 μεχρι 7.30 και αυριο απο το μεσημερι και μετα.

Dinos
23-12-2010, 12:52
τακαρε σημερα μπορεις ???

jimspy
27-12-2010, 16:06
lete na teleiosoyme fetos?

takaros7
28-12-2010, 10:54
dyskolo dino opote mpeis simera pes m

Dinos
28-12-2010, 13:59
ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8.00 ΘΑ ΜΠΩ

takaros7
28-12-2010, 16:25
ok tha mpo tote elpizo na mporeis

Dinos
29-12-2010, 11:07
^^^SORRY ΡΕ ΤΑΚΑΡΕ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ COD.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΠΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

moure7
29-12-2010, 18:24
PAIDIA DE TO VLEPW NA TELEIWNEI ...OPOTE MPORESXETE POSTARETE AN TELIKA TELEIWSETE....KALI XRONIA SE OLOUS EUXOMAI

aekfc212
30-12-2010, 03:05
xaxaxaxa τρελοκεφαλονιτη σε βλεπω να το σηκωνεις του χρονου
καλη χρονια σε ολους

moure7
01-01-2011, 22:13
kali xronia se olous..

eixame kamia exelixi telika me ton deytero imiteliko ....euelpistw na ginoiun ta mats na teleionoume

jimspy
01-01-2011, 22:24
tha peimenoyme mexri thn deytera to brady....allios tha ginei klhrosh thn trith gia thn prokrish ston teliko....

Dinos
02-01-2011, 03:25
Μπαίνω κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να πετύχω τον φίλο.jim αν δεν τα καταφέρουμε δεν έχω πρόβλημα με την κλήρωση.

takaros7
02-01-2011, 15:33
exoume synanththei 3 fores kai de mporouses otan mpoeis kai mporeis pes m

takaros7
02-01-2011, 15:43
opote mpies pes m edw elpizo na mi thes na peraseis me klhrwsh(elpiiizo);p

takaros7
02-01-2011, 16:42
o kyrios dinos einai sto ps3 kai den milaei kata klhrwsh elpizei na paei;)) np

Dinos
03-01-2011, 15:29
^^^φιλαρακι σορρυ κιολας αλλα μου φαινεται οτι δεν εισαι και πολυ στα καλα σου.βλεπεις οτι παιζω gt5 στελνει σε δυο λεπτα 5 μηνυματα (με ακους ? - θα μιλησεις ? - εισαι εδω ? - θα παιξουμε ? - αντε μιλα.) και βγαινεις OFFLINE την ωρα που σου απανταω ''Παμε''.ρε φιλε κανε πεντε γαμη@@@@να λεπτα υπομονη να κανω ενα γαμη@@@@νο save σε αυτο που παιζω και μετα παιζουμε.τεσπα μαλλον εχεις καποιο προβλημα.jimako μην κανεις κληρωση ας περασει ο φιλος takaros αν και κληρωση να εκανες τρισμεγιστε με την παραγκα σου ξερω ποιος θα περναγε.

takaros7
03-01-2011, 16:48
mila pou naxero oti eisai ekei mporei na exeis paei kapou na mirisota nixia m pes ena perimene

moure7
03-01-2011, 17:00
ante diorganwti ti tha gini as ginei kapoia klirwsi na paixw me kapoion na min asxolithoume allo me to sumvan lew egw kalutera...apla klirwsi na teleiwnei to thema

jimspy
04-01-2011, 07:17
Η θεα τυχη(πενηνταλεπτο στον αερα) επελεξε Αρσεναλ για τον τελικο......
το ζοφερο κατεστημενο δεχθηκε ανελπιστο χτυπημα απο ανελπιστο παραγοντα

το ζευγαρι τοιυ τελικου εχει ανακοινωθει στηο πρωτο ποστ....ο τελικος θα ειναι μονος με παραταση κ πεναλτυ

Dinos
04-01-2011, 11:05
^^^ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.

takaros7
04-01-2011, 16:15
moure opote mpeis pes m na teleionoume

moure7
04-01-2011, 17:00
ok takare to vradaki tha paixoume kane me add sto ps3 na se apodextw na teleiwnoume..ta leme to vradaki

takaros7
05-01-2011, 01:41
man utd - arsenal - 1 - 4 bravo ston moure po ueftase mexri edw

moure7
05-01-2011, 02:57
apsogos o takaros.mpravo.axia tropaiouxos...ante na xekinisei kanena alllo tournament

jimspy
05-01-2011, 14:15
http://img821.imageshack.us/img821/7464/championsleaguetrophy11.jpg (http://img821.imageshack.us/i/championsleaguetrophy11.jpg/)


Η διοργανωτρια αρχη κ ο συντονιστης του τουρνουα Pes2011 , ο αναγνωρισμενος στην υφηλιο, δασκαλος της προπονητικης τεχνης , ο τρισμεγιστος jimspy, συγχαιρει τους δυο φιναλιστ για την προσπαθεια κ τον κοπο τους μεχρι τον τελικο, ενω ταυτοχρονα απονεμει στην ομαδα της Αρσεναλ κ τον προπονητη της τον takaros7, το βαρυτιμο τροπαιο της πρωτησ μεγαλης διοργανωσης που ολοκληρωθηκε με απολυτη διαφανεια στην ιστορια του βασιλια τον σπορ.