PDA

View Full Version : Προσφορές - Καταστήματα για αγορές, pre-orders V.2



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Stefanos
07-10-2012, 19:30
Η αληθεια ειναι οτι δεν ισχυει για ολα οσα εχει στη λιστα :P

ilias78
07-10-2012, 20:18
πηρε το ματι στο carrefour αλιμου εδω και 3-4 μερες, καμερες original ps3 στα 19 ευρω. εχω την εντυπωσει πως εξω παιζει στα 25-30 ευρω.

tsakali GR
07-10-2012, 21:42
Γιώργο δεν έχει πάρει το μάτι μου επίσημη ανακοίνωση για την Ευρώπη (έστω και για διαφορετική έκδοση).

Thanks Αντώνη, θα τη χτυπήσω τότε καλού κακού :a045:

aiakos81
11-10-2012, 15:01
Darksiders 2 Limited edition 25£ απο Amazon.co.uk.

Η αληθεια ειναι οτι υπαρχει και στο shopto με τα ιδια χρηματα, μονο που το αμαζον προσφερει δωρεαν μεταφορικα και εγγυημενη παραδοση. Με μια μινι-ερευνα δεν καταλαβα γιατι το λενε limited edition. Εχει απλα το dlc Arghul's Tomb, αλλα μεχρι εκει, δεν εχω βρει καποια αλλη εκδοση πιο απλη..Ειναι αυτη και μετα η collector's..Νεα κολπα απο τις εταιριες; Εμπεριεχουν ενα dlc και τη βαφτιζουν limited χωρις να υπαρχει πιο απλη εκδοση;Anyway....

Leon_DiZ
11-10-2012, 15:04
Darksiders 2 Limited edition 25£ απο Amazon.co.uk (http://www.amazon.co.uk/Darksiders-II-Limited-Arguls-Expansion/dp/B007HLNFZW/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1349955098&sr=1-1).

Η αληθεια ειναι οτι υπαρχει και στο shopto με τα ιδια χρηματα, μονο που το αμαζον προσφερει δωρεαν μεταφορικα και εγγυημενη παραδοση. Με μια μινι-ερευνα δεν καταλαβα γιατι το λενε limited edition. Εχει απλα το dlc Arghul's Tomb, αλλα μεχρι εκει, δεν εχω βρει καποια αλλη εκδοση πιο απλη..Ειναι αυτη και μετα η collector's..Νεα κολπα απο τις εταιριες; Εμπεριεχουν ενα dlc και τη βαφτιζουν limited χωρις να υπαρχει πιο απλη εκδοση;Anyway....

αυτο ακριβως. εχουν βαλει το angus tomb μεσα και σου λεει οτι μπορεις να το παρεις τσαμπα για περιορισμενο χρονικο διαστημα. κατα τ αλλα ειναι η βασικη εκδοση του παιχνιδιου

TAMTAKOS
11-10-2012, 16:30
για 3 ημερες ακομα μια προσφορα καλη απο eshop ,τιμονιερα THRUSTMASTER FERRARI GT EXPERIENCE στα 39,50 ευρω http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.583327&sid=1

tsakali GR
11-10-2012, 17:51
^^ να προσέχετε με το e-shop γιατί εκτός του ότι έχει μπεί στο άρθρο 99, πρόσφατα τους έπιασαν και για τρελές απάτες με τα τιμολόγια και τα εμπορεύματα. Εγώ το αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι.

FotisGRC
11-10-2012, 18:11
Eλα ρε... Τι μλκιες είναι αυτές.. Γιατί κανείς δεν μπορεί πια να έχει μια καθαρή επιχείρηση ρε φούστη μου??

Gazof
11-10-2012, 18:16
Έχω ακούσει ότι έχουν μέχρι και αλλοδαπούς στο τμήμα συναρμολόγησης. Με κάθε επιφύλαξη αυτό, δε το ξέρω σίγουρα, φίλος μου το έχει πει και δεν είμαι καθόλου σίγουρος. Αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση, εδώ αλλοδαπούς και συγκεκριμένα Πακιστανούς έχουν στα μαγειρία του Καραϊσκάκη για τα ματς του Champions League, που τα φαγητά αυτά είναι ο μπουφές για τους VIP. Και αυτό το έχω δει με τα μάτια μου.

TAMTAKOS
11-10-2012, 18:39
Όποιος βάλει αντικαταβολή δεν έχει κανένα πρόβλημα ! τα υπόλοιπα είναι ιστορίες για αρκούδες και ποντίκια με δισκόφρενα… στην χώρα αυτή τη στιγμή διαλύονται όλα, ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος που βαράει κανόνι…

psx3
11-10-2012, 18:53
Έχω ακούσει ότι έχουν μέχρι και αλλοδαπούς στο τμήμα συναρμολόγησης. Με κάθε επιφύλαξη αυτό, δε το ξέρω σίγουρα, φίλος μου το έχει πει και δεν είμαι καθόλου σίγουρος. Αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση, εδώ αλλοδαπούς και συγκεκριμένα Πακιστανούς έχουν στα μαγειρία του Καραϊσκάκη για τα ματς του Champions League, που τα φαγητά αυτά είναι ο μπουφές για τους VIP. Και αυτό το έχω δει με τα μάτια μου.
Τι σημασία έχει από πού είναι; Το θέμα είναι να πληρώνονται στην ώρα τους όλα τα νόμιμα δεδουλευμένα, είτε είναι Έλληνες, είτε Πακιστανοί...

FotisGRC
11-10-2012, 18:59
Όποιος βάλει αντικαταβολή δεν έχει κανένα πρόβλημα ! τα υπόλοιπα είναι ιστορίες για αρκούδες και ποντίκια με δισκόφρενα… στην χώρα αυτή τη στιγμή διαλύονται όλα, ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος που βαράει κανόνι…

Δεν είναι το θεμα μου η αντικαταβολή ή αν θα χάσω τα λεφτά μου. Απλά δεν γουστάρω να υποστηρίζω επιχειρήσεις αν αποδεδειγμένα έχουν κάνει λαμογιές.. Έτσι, για το γαμώτο..

tsakali GR
11-10-2012, 19:50
Όποιος βάλει αντικαταβολή δεν έχει κανένα πρόβλημα ! τα υπόλοιπα είναι ιστορίες για αρκούδες και ποντίκια με δισκόφρενα… στην χώρα αυτή τη στιγμή διαλύονται όλα, ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος που βαράει κανόνι…

Αγαπητέ φίλε, δεν είναι ιστορίες για αρκούδες όπως λες, είναι πραγματικά συμβάντα που έχουν ανακοινωθεί από μεγάλα ειδησεογραφικά sites και την αστυνομία. Εγώ θεώρησα σκόπιμο να ενημερώσω τα παιδιά εδώ. Από εκεί και πέρα, ο καθένας πράττει όπως κρίνει.

http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=225715

Ζητώ συγνώμη για το offtopic.

tsakali GR
11-10-2012, 20:01
Να βάλω κι ένα ontopic :)

God of War Saga και με τα 5 παιχνίδια στα 56 ευρώ, όποιος δεν τα έχει είναι καλή ευκαιρία

http://www.sevenspot.gr/gr/GamesInner/d90674dc62ea7c7b55492ef0ea5d43bb/27-31381.html

TAMTAKOS
11-10-2012, 21:19
Αγαπητέ φίλε, δεν είναι ιστορίες για αρκούδες όπως λες, είναι πραγματικά συμβάντα που έχουν ανακοινωθεί από μεγάλα ειδησεογραφικά sites και την αστυνομία. Εγώ θεώρησα σκόπιμο να ενημερώσω τα παιδιά εδώ. Από εκεί και πέρα, ο καθένας πράττει όπως κρίνει.

http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=225715

Ζητώ συγνώμη για το offtopic.

Είναι off topic όντος ! γιατί ? γιατί δεν βλέπετε την προσφορά που σας λέω!
Είναι ιστορίες για αρκούδες ! γιατί ? γιατί μου λέτε για πακιστανούς και άρθρα 99!
(Τσακάλι gr καλά έκανες και ενημέρωσες ,αλλά θα σου πω τι γνώμη μου! Μεγαλύτεροι λεχρίτες από τους δημοσιογράφους δεν υπάρχουν! Μην τρως ότι σου λένε…)
Και ξαναλέω Αν παραγγείλετε αντικαταβολή δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα .

Gazof
12-10-2012, 00:16
Τι σημασία έχει από πού είναι; Το θέμα είναι να πληρώνονται στην ώρα τους όλα τα νόμιμα δεδουλευμένα, είτε είναι Έλληνες, είτε Πακιστανοί...
Elpizw na kaneis plaka.Mono auta exoun simasia? To oti mporei na vazoun asxetous na kanoun mia douleia pou den kseroun.. den exei simasia gia sena san pelati??

Par ola auta, to e shop to exw timisei ouk oliges fores gia polla k diafora proionta k parapono den exw kanena. ;)

Leon_DiZ
12-10-2012, 00:18
Elpizw na kaneis plaka.Mono auta exoun simasia? To oti mporei na vazoun asxetous na kanoun mia douleia pou den kseroun.. den exei simasia gia sena san pelati??

Είσαι σοβαρός και εσύ τωρα; Τι καθορίζει αν κάποιος ειναι σχετικός ή άσχετος στην δουλειά του; Η εθνικότητα του; Αυτο μας λες;

psx3
12-10-2012, 00:19
Elpizw na kaneis plaka.Mono auta exoun simasia? To oti mporei na vazoun asxetous na kanoun mia douleia pou den kseroun.. den exei simasia gia sena san pelati??
Δεν θέλει ιδιαίτερες ικανότητες να συναρμολογήσεις ένα PC... τετριμένη δουλειά είναι, όχι εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς. Σίγουρα θα τους κάνουν κάποια σεμινάρια στην αρχή, ακόμα κι αν είναι Έλληνες.

Τώρα αν κάποιος έχει πρόβλημα ότι το PC ή το φαγητό θα είναι βρώμικο επειδή το έφτιαξε Πακιστανός, είναι άλλο θέμα...

Gazof
12-10-2012, 00:36
Είσαι σοβαρός και εσύ τωρα; Τι καθορίζει αν κάποιος ειναι σχετικός ή άσχετος στην δουλειά του; Η εθνικότητα του; Αυτο μας λες;
Esu eisai? De lew auto, apla auto katalavaineis esy. As valoun allodapo, alla gnwsti, oxi asxeto. Kai otan to pc den einai swsta synarmologimeno nai uparxei provlima, psx3.

psx3
12-10-2012, 00:38
Υπάρχουν και Έλληνες σκιτζήδες ρε συ... να μην πω για όσους δουλεύουν σε μαγειρεία και δεν βάζουν γάντια.

Leon_DiZ
12-10-2012, 00:40
Esu eisai? De lew auto, apla auto katalavaineis esy. As valoun allodapo, alla gnwsti, oxi asxeto.

μια χαρα καταλαβα τι λες. αυτο που δεν καταλαβα ειναι πως συμπαιρανες οτι ο αλλοδαπος δεν ξερει την δουλεια του ενω (αν καταλαβα αυτο υπονοεις) ο Ελληνας την ξερει.


Originally Posted by Gazof
Έχω ακούσει ότι έχουν μέχρι και αλλοδαπούς στο τμήμα συναρμολόγησης. Με κάθε επιφύλαξη αυτό, δε το ξέρω σίγουρα, φίλος μου το έχει πει και δεν είμαι καθόλου σίγουρος. Αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση, εδώ αλλοδαπούς και συγκεκριμένα Πακιστανούς έχουν στα μαγειρία του Καραϊσκάκη για τα ματς του Champions League, που τα φαγητά αυτά είναι ο μπουφές για τους VIP. Και αυτό το έχω δει με τα μάτια μου.

Gazof
12-10-2012, 00:47
Den einai sumperasma diko mou, alla plirofories apo filo pou elege akrivws auto ( gia asxetous allodapous), pou aurio gia na kseroume k ti leme tha mathw perissotera, apo to ligo pou thimamai einai oti tou eixe stalei pc sunarmologimeno opws na nai pou den douleue kai argotera emathe to giati..

zapee995
12-10-2012, 02:07
Μου φαίνεται περίεργο...να ήταν άλλοι οκ αλλά αυτοί; εχω συναρμολογισει πάνω από δέκα μηχανήματα για συγγενείς και φίλους και πότε δεν μου έστειλαν κάποιο προβληματικό.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

the master
12-10-2012, 02:14
Μαλιστα...καλα που δεν εχω παρει ποτε απο εκει αλλα οπως διαβασα και πιο πανω ουτε οι πρωτοι ειναι ουτε οι τελευταιοι...

και ακομα και να ξερουν οι αλλοιδαποι τη δουλεια τους , πιστευεις οτι εχουν τα αναλογα προνομια με τους ελληνες?

Nikoladim
12-10-2012, 02:17
Μην τρελένεστε ρε παιδιά με Πακιστανούς κλπ. Όλοι άνθρωποι είμαστε...
Επίσης +1 για eshop. Ότι έχω παραγγείλει έχει έρθει σπίτι και είναι μια χαρά το προιόν. Τώρα για φοροδιαφυγές και τα ρέστα, δεν γνωρίζω. Υπάρχει και μεγάλη πιθανότητα να ισχύει. Ας μας το πούνε οι "αντικειμενικοί" δημοσιογράφοι που καλύπτουν αυτούς που κλέβουν δις...

rookie
12-10-2012, 09:40
Η εργασια δεν ειναι προνομιο αλλα δικαιωμα....

djpar
12-10-2012, 11:41
βγαινω offtopic εδω μιας και θα μεταφερθουν λογικα τα μηνυματα,το να εχει αλλοδαπους να δουλευουν στα pc σιγα ουτε φαι ειναι ουτε τιποτα στανταρ δουλεια,βεβαια καλο θα ηταν να δουλευαν παλικαρια απο 19-100 χρονων ελληνες που ειναι και τζιμανια αρκετοι αλλα αυτο ειναι αλλο ζητημα.Οσο για το φαγητο αν και δεν τους παω τους αλλοδαπους τα παλικαρια φορανε γαντια και ειναι σουπερ τυπικη και στην τελικη τοσα χρονια σουβλακια απο αλβανο χωρις γαντια τρωτε τωρα ο πακιστανος σας μαρανε?

Nikoladim
12-10-2012, 13:02
http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/29741766/Mass-Effect-3-N7-Collector-Edition/Product.html?searchstring=edition&searchtype=&searchsource=2&searchfilters=s{edition}%2bc{362}%2bc{10065}%2b&urlrefer=search
Mass effect 3 Collector's Edition 37euro.

pankal6
12-10-2012, 13:12
""ο φασισμος,θεραπευεται με το διαβασμα και ο ρατσισμος, με το ταξιδι....""

Eddy_Gordo
12-10-2012, 13:47
OTI NA NAI ...

Gazof
13-10-2012, 00:58
Επειδή άλλα λέμε και άλλα συμπεράσματα βγαίνουν, αν γίνεται να σβηστούν τα ανάλογα ποστ μου θα ήταν ευχής έργον (ή να μεταφερθεί αλλού η κουβέντα ακόμα καλύτερα, θα γεμίσει η σελίδα με φιλοσοφίες εδώ από ότι φαίνεται, όχι ότι είναι κακό, απλά δεν υπάρχει λόγος).