PDA

View Full Version : Παιχνίδια και in-game custom μουσική



Donald
23-09-2007, 08:39
Παιδιά γνωρίζετε αν υπάρχει η δυνατότητα σε κάποια παιχνίδια να βάζεις και τα τραγούδια σου,όπως γινόταν και σε ορισμένα παιχνίδια στο Xbox? Υπάρχει περίπτωση να γίνει αυτό μελλοντικά έστω? Κρίμα είναι να μη μπορούμε να απολαύσουμε το αγαπημένο μας ραλάκι μαζί με την αγαπημένη μας μουσική :(

klepidas
23-09-2007, 09:24
vasika ginete se ola ta paxnidia tou xbox360 kai oxi se kapoia sigkekrimena.....akoma den iparxei tropos na ginei auto sto ps3 alla melontika opos eipes tha mporoume me neo update tis sony(mallon ayti tin evomada)......will see

muku
24-09-2007, 19:47
Το τωρινό firmware το υποστηρίζει, απλά δεν το έχουν κάνει ακόμα προγραμματιστές. Δεν θυμάμαι σε ποιο φορουμ διάβασα, ότι υπάρχει ένα demo παιχνιδιού στο γιαπωνέζικο store το οποίο σου επιτρέπει να το κάνεις αυτό, να διαλέξεις από το σκληρό κομμάτια. Αν βρω που το διάβασα θα βάλω λινκ.

Donald
24-09-2007, 21:32
Και άλλα καλά νέα!! Thanks muku :bgrin2:

Θέλω Gran Turismo με Maiden Helloween & WASP λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε sony ακούς ???

ProEvo
25-09-2007, 10:52
Και άλλα καλά νέα!! Thanks muku :bgrin2:

Θέλω Gran Turismo με Maiden Helloween & WASP λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε sony ακούς ???

Ωραίος φίλε Donald. Heavy Metal Rules...(Gran Tourismo με Ι Want Out και Love Machine) Πάντως και εγώ άκουσα ότι στο κοντινό μέλλον θα υποστηρίζεται. Είδωμεν!