PDA

View Full Version : 1o FIFA 11 C.L. (Αποτελέσματα/Βαθμολογία)



Pages : [1] 2

zoupan
01-11-2010, 23:07
http://img811.imageshack.us/img811/7118/best16c.png

mr_goall10
02-11-2010, 15:29
καλησπερα σε ολη την παρεα!!!!ευχομαι καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια!!!εγω αποδεχομαι την ωρα που παιζω την πεμπτη στης 16+30 με αντιπαλω τον panozx.θα κανω add σε ολα τα παιδια που ειναι στον ομιλο μου..

ezio_auditore
02-11-2010, 15:41
eixa ena mikroprovlima molis twra eftiaksa psn kante me add

ezio_auditore
02-11-2010, 15:42
isxuei to VenomDK kanonika

mr_goall10
02-11-2010, 16:21
panoxz μπορεις την πεμπτη να παιξουμε την πεμπτη την προγραμματισμενη ωρα στις 16+30εγω θα ειμαι μεσα.

zoupan
02-11-2010, 17:09
Εδώ ποστάρετε ΜΟΝΟ τα αποτελέσματα των αγώνων και αν θέλετε να ζητήσετε αναβολή. Η ώρα έναρξης
θα κανονίζεται με pm ή μύνημα στο ps3. Ερωτήσεις, παράπονα και οτιδήποτε άλλο θα τα ποστάρετε στο
άλλο thread.

Πόσο ποιό μεγάλο να το γράψω για να το δείτε ρε παιδιά;;; Γεμίσατε ήδη την 1η σελίδα χωρίς να γίνει αγώνας.

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Το παιχνίδι του ele1980 με τον lostman-greece αναβάλλεται. Η αναβολή χρεώνεται στον ele1980. Μετά το τέλος των ομίλων θα
βγει πρόγραμμα με τους αναβληθέντες αγώνες...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ τους tsakiris7 (εκπρόσωπος ο dinospao) και karlat89 να κανονίσουνε με μήνυμα την ώρα έναρξης του αυριανού
αγώνα τους και να με ενημερώσουν με pm μέχρι το βράδυ. Σε διαφορετική περίπτωση θα χρεωθούν και οι 2 από μία αναβολή...

ΡΩΤΗΣΤΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ THREAD ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ!
Παράπονα σχετικά με τους κανονισμούς που υπάρχουν εδώ και 20 μέρες
και έπρεπε να τους διαβάσετε, δεν θα γίνουν δεκτά. Ευχαριστώ...

zoupan
03-11-2010, 01:37
Ο αγώνας μεταξύ των tsakiris7 και karlat89 αναβλήθηκε και χρεώθηκαν και οι 2 παίκτες από 1 αναβολή, καθώς κανένας τους
δεν με ενημέρωσε για ώρα έναρξης του αυριανού παιχνιδιού... Άτυπη πρεμιέρα την Πέμπτη λοιπόν, αφού αναβλήθηκαν και
τα 2 παιχνίδια της Τετάρτης.

zoupan
03-11-2010, 17:39
Τελικά το ματς μεταξύ των tsakiris7 και karlat89 θα γίνει κανονικά σήμερα στις 22:30 το βράδυ. Το δέχομαι και παω κόντρα
στους κανονισμούς παιδιά, μόνο και μόνο επειδή ο tsakiris7 συνεννοείται με εκπρόσωπο εδώ στο forum και δικαιολογώ
την καθυστέρηση. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, από εδώ και πέρα να είστε τυπικοί όλοι!

Το πρόγραμμα είναι σχεδιασμένο για να μας βολεύει. Αν δεν μπορούμε να συννενοηθούμε ούτε για τις μέρες που έχουμε
δηλώσει, ε τότε τι να πω;

dinospao
04-11-2010, 00:11
Στην πρεμιερα των ομιλων του τσαμπιονς λιγκ ειχαμε ενα φοβερο αποτελεσμα.
tsakiris7 - karlat89 9-0 ...δεν υπηρχαν κοκκινες.

mr_goall10
04-11-2010, 17:58
δυστηχως δεν προσηλθε ο αντιπαλος panozx στων αγωνα...που ηταν κανονισμενος να γινει στις16+30!!!!!!!!!

zoupan
04-11-2010, 19:23
δυστηχως δεν προσηλθε ο αντιπαλος panozx στων αγωνα...που ηταν κανονισμενος να γινει στις16+30!!!!!!!!!
Μάλλον πετύχαμε τον 1ο ψεύτικο λογαριασμό φίλε μου. 1 post όλο κι όλο στο forum και αυτό για να δηλώσει συμμετοχή.
Κανένα πρόβλημα όμως συνεχίζουμε. Κερδίζεις στα χαρτιά 3-0. Αναπληρωματικούς έχουμε 2, οπότε κάποιος θα τον αντι-
καταστήσει μην σκας. ;)

zoupan
05-11-2010, 00:27
Κανένα ενδιαφέρον από mastr0s99 και JamesPetrucci, το παιχνίδι αναβάλλεται.

prerobbie
05-11-2010, 20:08
prws zeus_gr 7 mporeis ton agwna ths kyriakhs prin tis 16;00??

zeus gr
05-11-2010, 20:50
ναι φιλε μου δεν εχω προβλημα απλα πειτε μου την ωρα να το ξερω απο πριν

zoupan
05-11-2010, 21:13
prws zeus_gr 7 mporeis ton agwna ths kyriakhs prin tis 16;00??
Δεν μπορείς δηλαδή στις 21:30? Οκ, κανονίστε μεταξύ σας την ώρα και στείλτε μου pm να μου πείτε τι κανονίσατε.
Με μηνύματα η συννενόηση παιδιά, όχι εδώ.

alekos21
05-11-2010, 22:26
ledika21 (Barcelona) - Trifs2000 (Liverpool) 1-4

den simio8ike kamia kokkini karta sto paixnidi.

dinospao
06-11-2010, 00:49
dinospao (Real Madrid) - klark71 (Inter) 5-0

καμια κοκκινη

katsouras
06-11-2010, 11:24
Εγω κανονικα παιζω αυριο και θα μπορω.Πιο πανω βλεπω ομως πως πηρε αναβολη απο τον dimkar2405_gr. Θα παιξω με καποιον αλλο η οχι?Εγω παντως θα μπορω αυτες τις ωρες: 3-5,7-9
GROUP H
*Εκανα σε λαθος thread post μαλλον.Με συγχωρειτε.

zoupan
06-11-2010, 12:28
2-2 το ματσάκι με τον freakygeo, 3 δοκάρια εγώ, 1 δοκάρι εκείνος. / 0-1 / 1-1 / 2-1 / 2-2 / η διακύμανση του σκορ σε ένα
συναρπαστικό παιχνίδι!! Τα έκανα και πάνω μου στο φινάλε με το τετ-α-τετ! :D

To πήρα το εκτός έδρας Χ!! :P :P

gergeo
06-11-2010, 15:58
borw aurio mesimeri meta tis 2 giati simera exw kosmo..sorry..

zoupan
06-11-2010, 18:32
borw aurio mesimeri meta tis 2 giati simera exw kosmo..sorry..
Φίλε μου το πρόγραμμα έχει μπει από την Τρίτη! Να ποστάρεις 1 ώρα πριν τον αγώνα να το κάνω τι; Κατ' αρχήν δεν είναι
πότε μπορείς εσύ μόνο. Υπάρχει και αντίπαλος. Μπήκες σε Group Σαββάτου και δεν μπορείς να παίζεις άλλες μέρες.

Συνεπώς, εφόσον σε ψάχναμε κι εγώ κι ο Tsakos21 και δεν απαντούσες, ο αντίπαλός σου κερδίζει το ματς στα χαρτιά με
3-0. Θα μπορούσες πολύ απλά ζητώντας αναβολή χθες-προχθές να είχες αποφύγει την ήττα. Το έχω γράψει στους κανο-
νισμούς εδώ κι ένα μήνα. Ελπίζω το άλλο Σάββατο στην 2η αγωνιστική να παρουσιαστείς για το παιχνίδι.

Υ.Γ. Και παίζουμε και μαζί...

giorgos_ps3
06-11-2010, 18:56
kalispera kai apo mena.ego eime etoimos gia ton agona mou me ton Thomas_GR ayrio stis 17:30.file Thomas se exo kanei add kai perimeno na to dehtis.kali tyxi kai stous 2 mas kai kali arxi sto protathlima genika!!!!!!!!!.

gergeo
06-11-2010, 19:03
Φίλε μου το πρόγραμμα έχει μπει από την Τρίτη! Να ποστάρεις 1 ώρα πριν τον αγώνα να το κάνω τι; Κατ' αρχήν δεν είναι
πότε μπορείς εσύ μόνο. Υπάρχει και αντίπαλος. Μπήκες σε Group Σαββάτου και δεν μπορείς να παίζεις άλλες μέρες.

Συνεπώς, εφόσον σε ψάχναμε κι εγώ κι ο Tsakos21 και δεν απαντούσες, ο αντίπαλός σου κερδίζει το ματς στα χαρτιά με
3-0. Θα μπορούσες πολύ απλά ζητώντας αναβολή χθες-προχθές να είχες αποφύγει την ήττα. Το έχω γράψει στους κανο-
νισμούς εδώ κι ένα μήνα. Ελπίζω το άλλο Σάββατο στην 2η αγωνιστική να παρουσιαστείς για το παιχνίδι.

Υ.Γ. Και παίζουμε και μαζί...

φιλε μου ζουπαν εχεις απολυτο δικιο κ ζηταω συγνωμη κ απο σενα και απο τον φιλο,αλλα μου ετυχε να ερθουν φιλοι κ δεν μπηκα σημερα καθολου στο playstation..ελπιζω την αλλη εβδομαδα να ειναι ολα καλα και να παιξουμε,,

zoupan
06-11-2010, 19:33
kalispera kai apo mena.ego eime etoimos gia ton agona mou me ton Thomas_GR ayrio stis 17:30.file Thomas se exo kanei add kai perimeno na to dehtis.kali tyxi kai stous 2 mas kai kali arxi sto protathlima genika!!!!!!!!!.
Παιδιά στο άλλο thread αυτά είπαμε, ή με pm.. ;)


φιλε μου ζουπαν εχεις απολυτο δικιο κ ζηταω συγνωμη κ απο σενα και απο τον φιλο,αλλα μου ετυχε να ερθουν φιλοι κ δεν μπηκα σημερα καθολου στο playstation..ελπιζω την αλλη εβδομαδα να ειναι ολα καλα και να παιξουμε,,
Έγινε φίλε Γιώργο, εγώ περισσότερο για σένα το λεω, εμένα δεν μου κάνει κόπο να βάλω ένα 3-0 στα χαρτιά, απλά θα
το είχες γλυτώσει αν ζήταγες αναβολή.

gergeo
06-11-2010, 19:38
απλα φιλε μου Πανο δεν υπολογιζα στις επισκεψεις αλλιως θα εμπαινα..την αλλη εβδομαδα δεν πιστευω να υπαρξει καποιο απροοπτο..

iou21
07-11-2010, 03:37
Παιδιά στο άλλο thread αυτά είπαμε, ή με pm.. ;)


Έγινε φίλε Γιώργο, εγώ περισσότερο για σένα το λεω, εμένα δεν μου κάνει κόπο να βάλω ένα 3-0 στα χαρτιά, απλά θα
το είχες γλυτώσει αν ζήταγες αναβολή.
pano mh xreoseis htta sto filo ha to paixoume to mats apla thn allh fora pio grigorh enhmerosh.tha sunenohthoume kai tha paixoume to matsaki

zoupan
07-11-2010, 04:32
pano mh xreoseis htta sto filo ha to paixoume to mats apla thn allh fora pio grigorh enhmerosh.tha sunenohthoume kai tha paixoume to matsaki
Επιμένω φίλε iou21 να πάμε σύμφωνα με τους κανονισμούς, γιατί αν επιτρέψω να γίνει αύριο πχ το παιχνίδι τότε την επόμενη
φορά που δεν θα μπορέσει να ενημερώσει κάποιος θα "έχει πάρει το δικαίωμα" ας το πούμε έτσι, να αρχίσει να διαμαρτύρεται
γιατί έγινε υποχώρηση σε κάποιον άλλον και θα ζητάει να παίξει κι αυτός άλλη μέρα. Και τότε ποιός θα το μαζέψει το θεματάκι
που θα γίνει μπάχαλο; Εγώ πάντως όχι. Εδώ δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε για μέρες που έχει δηλώσει ο καθένας, θες να
βάλω κι άλλους μπελάδες στο κεφάλι μου;

Προς Θεού δεν έχω τίποτα με τον φίλο και δεν μου αρέσει και εμένα που του χρέωσα ήττα στα χαρτιά, αλλά οι κανόνες μπήκαν
για να ισχύσουν και θα ισχύσουν για να είμαι καλυμμένος και εγώ. Ήδη ξοδεύω αρκετές ώρες ετοιμασίας και είμαι υποχρεωμέ-
νος να είμαι καθημερινά εδώ για να ενημερώνω πίνακες.

zeus gr
07-11-2010, 17:01
Τελικα ο αντιπαλος δεν προσηλθε στον αγωνα

giorgos_ps3
07-11-2010, 18:55
dystixos o Thomas_GR den exei erthei akoma gia na pexoume to penidi mas pou itan na gini stis 17:30.simera tha me oli mera spiti opia ora thelei o thomas kai bori na mou steilei mynima eite apo edo eite apo to play na kanonisoume!!!!

zoupan
07-11-2010, 19:42
dystixos o Thomas_GR den exei erthei akoma gia na pexoume to penidi mas pou itan na gini stis 17:30.simera tha me oli mera spiti opia ora thelei o thomas kai bori na mou steilei mynima eite apo edo eite apo to play na kanonisoume!!!!
Κάνε έναν κόπο κατά τις 23:00 και μετά να ποστάρεις πάλι αν παίξατε ή όχι.

giorgos_ps3
08-11-2010, 01:38
telika to pexnidi me ton Thomas_GR den egine

zeus gr
08-11-2010, 12:33
Λοιπον θα ηθελα να σας ενημερωσω μιας και χρεωθηκα και εγω την μη προσελευση του αντιπαλου μου ΔΕΝ θα ξανακανω καμια διευκολυνση σε αλλαγη ωρας ειτε μεσω pm η οτιδηποτε αλλο
Ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι πιστευω , οποιος δεν μπορει να το δηλωνει
Δεν μπορω να κλεινωμαι μεσα για να παιξω ενα παιχνιδι και ναμην εμφανιζεται ο αλλος
Δεν με νοιαζει αν κερδισω ή χασω αλλα με εκνευριζει πραγματικα να μου αλλαζει καποιος την ωρα και να εξαφανιζεται χωρις λογο
Φιλε Πανο (zoupan ) θα μου οριζεις την ωρα εσυ αλλη φορα και θα ειμαι εκει στην ωρα μου χωρις pm και τετοια
Ευχαριστω πολυ

ikopapic
08-11-2010, 15:46
zoupan εστειλα εχθες πμ στον geopono13 που παιζω αλλα δεν μου εστειλε..
θα ορισεις εσυ μια ωρα η θα γινει κατι αλλο?

manos_ps3
08-11-2010, 17:13
Manos_GR - toumpasn
Real M. - Chelsea
2-2

δεν υπήρχαν κόκκινες κάρτες

zoupan
08-11-2010, 17:48
Λοιπον θα ηθελα να σας ενημερωσω μιας και χρεωθηκα και εγω την μη προσελευση του αντιπαλου μου ΔΕΝ θα ξανακανω καμια διευκολυνση σε αλλαγη ωρας ειτε μεσω pm η οτιδηποτε αλλο
Ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι πιστευω , οποιος δεν μπορει να το δηλωνει
Δεν μπορω να κλεινωμαι μεσα για να παιξω ενα παιχνιδι και ναμην εμφανιζεται ο αλλος
Δεν με νοιαζει αν κερδισω ή χασω αλλα με εκνευριζει πραγματικα να μου αλλαζει καποιος την ωρα και να εξαφανιζεται χωρις λογο
Φιλε Πανο (zoupan ) θα μου οριζεις την ωρα εσυ αλλη φορα και θα ειμαι εκει στην ωρα μου χωρις pm και τετοια
Ευχαριστω πολυ
Δώσε μου λίγο χρόνο να τσεκάρω την περίπτωση και αν κρίνω ότι σε αδίκησα, θα σου δώσω το ματς στα χαρτιά. Διακρίνω
έναν εκνευρισμό, για σένα είναι σωστός, αλλά πρέπει να καταλάβετε παιδιά ότι κι εγώ πιέζομαι πάρα πολύ. Ήδη με τα ματς της
Κυριακής τα είχα κάνει σαλάτα και έψαχνα 2 ώρες να βρω ποιός και τι. Πρέπει να με βοηθάτε και με pm γιατί αλλιώς δεν κάνουμε
δουλειά... ;)


zoupan εστειλα εχθες πμ στον geopono13 που παιζω αλλα δεν μου εστειλε..
θα ορισεις εσυ μια ωρα η θα γινει κατι αλλο?
Δεν μπορώ να ορίσω εγώ ώρα γιατί τα ωράριά σας είναι διαφορετικά. Όταν βλέπετε πως έχω βάλει ώρα, σημαίνει ότι ταιριάζανε.
Σε αυτήν την περίπτωση λοιπόν συννενοείστε μεταξύ σας. Εσύ συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις, να προσπαθείς να επικοινω-
νήσεις δηλαδή μαζί του και να ποστάρεις στο άλλο thread ώστε να φαίνεται ότι ενδιαφέρεσαι για τον αγώνα. Κι αν δεν έχουμε νέα
του μέχρι την ώρα έναρξης, παίρνεις το ματς 3-0...

katsouras
08-11-2010, 17:57
Παιδια ειναι απλο.Για να μην χαλιεται κανεις και να μην ζαλιζουμε και τον φιλο zoupan που εκανε τοσο καλη δουλεια αλλα ορισμενοι δεν το εκτιμανε,απλα θα λεμε μια ωρα,οταν δεν ερχεται καποιος θα το λεμε και θα το περνουμε στα χαρτια.Αν δεν βρισκουμε καποιον θα χρεωνεται την αναβολη του και μετα παλι στα χαρτια.Δεν θα κυνηγαμε κανενα να παιξει.Οι κανονες ειναι για να τους τηρουμε και να εχουμε ενα σχεδιασμο και μια ταξη.Οποιος δεν θελει..

zeus gr
08-11-2010, 19:11
Ρε παιδια δεν εχετε καταλαβει κατι Δεν με ενδιαφερει να κερδισω , παιχνιδι ειναι , αλλα οταν μιλας με καποιον κανονιζεις ωρα και τετοια αν σου τυχει κατι τον ειδοποιεις τον αλλον δεν τον εχεις να περιμενει
Ας μπει ο φιλος που θα επαιζα να μας πει την γνωμη του γιατι δεν ηρθε
Για τον zoupan δεν εχω πει τιποτα εγω μια διευκολυνση ηθελα να κανω και να παιξω ενα παιχνιδακι
Απλα το θεμα που με πειραξε ηταν οτι δεν ειχα καμια ενημερωση
Το κλεινω εδω το θεμα , και το τονιζω δεν με ενδιαφερει ο αγωνας να τον κερδισω να παιζω κανα παιχνιδακι που και που και να περναμε καλα

zoupan
09-11-2010, 03:18
Ρε παιδια δεν εχετε καταλαβει κατι Δεν με ενδιαφερει να κερδισω , παιχνιδι ειναι , αλλα οταν μιλας με καποιον κανονιζεις ωρα και τετοια αν σου τυχει κατι τον ειδοποιεις τον αλλον δεν τον εχεις να περιμενει
Ας μπει ο φιλος που θα επαιζα να μας πει την γνωμη του γιατι δεν ηρθε
Για τον zoupan δεν εχω πει τιποτα εγω μια διευκολυνση ηθελα να κανω και να παιξω ενα παιχνιδακι
Απλα το θεμα που με πειραξε ηταν οτι δεν ειχα καμια ενημερωση
Το κλεινω εδω το θεμα , και το τονιζω δεν με ενδιαφερει ο αγωνας να τον κερδισω να παιζω κανα παιχνιδακι που και που και να περναμε καλα
Αυτό σου λέω... Χαλιέσαι εσύ που δεν σε ενημέρωσε 1 άτομο, σκέψου εγώ που περιμένω καθημερινά ενημέρωση από 4 και
τις Κυριακές από 8(!) άτομα, τι ζόρι τραβάω όταν με γράφουν και χάνω την μπάλα...

Υ.Γ. Που είναι οι maevious και VenomDK να μου πουν αποτέλεσμα οεο; Μ' αρέσει που αλλάξαμε και 3 φορές την ώρα για να
το πετύχουμε...

ikopapic
09-11-2010, 17:12
Junior1999-2000 - geoponos13 1-0
(real madrid) - (chelsea)

zoupan
09-11-2010, 19:34
Junior1999-2000 - geoponos13 1-0
(real madrid) - (chelsea)
Παίξατε τελικά; Το παιχνίδι σας το έχω βάλει στον πίνακα από το Σάββατο με ωρα ??:?? γιατί δεν με ενημερώσατε αν θα παίξετε
και τι ώρα, από χθες; Και που είναι ο geoponos13 να ποστάρει κι αυτός το αποτέλεσμα; Δηλαδή όποιος χάνει βαριέται να μπει
να γράψει;

ikopapic
09-11-2010, 19:40
zoupan χιλια συγνωμη εαν επρεπε να σε ενημερωσουμε πρωτα απλα ετυχε να μπουμε και οι 2 το μεσημερι και το παιξαμε το παιχνιδι..

toumpasn
09-11-2010, 20:51
Παίξατε τελικά; Το παιχνίδι σας το έχω βάλει στον πίνακα από το Σάββατο με ωρα ??:?? γιατί δεν με ενημερώσατε αν θα παίξετε
και τι ώρα, από χθες; Και που είναι ο geoponos13 να ποστάρει κι αυτός το αποτέλεσμα; Δηλαδή όποιος χάνει βαριέται να μπει
να γράψει;

φιλε zoupan χιλια συγνωμη και απο εμενα που δεν ποσταρα το χθεσινο αποτελεσμα αλλα νομιζα οτι και ο ενας αρκει...με το Manos_GR το ματς πηγε ισοπαλια 2-2...και παλι συγνωμη αν και εχεις ακουσει πολλες τωρα τελευταια

zoupan
09-11-2010, 22:44
φιλε zoupan χιλια συγνωμη και απο εμενα που δεν ποσταρα το χθεσινο αποτελεσμα αλλα νομιζα οτι και ο ενας αρκει...με το Manos_GR το ματς πηγε ισοπαλια 2-2...και παλι συγνωμη αν και εχεις ακουσει πολλες τωρα τελευταια
Εσένα φίλε μου σε βλέπω τακτικά στα threads του τουρνουά, οπότε αν πόσταρε ψεύτικο αποτέλεσμα ένας αντίπαλός σου θα
απαντούσες αμέσως και θα ήξερα ότι δεν ισχύει. Τον geoponos13 πχ δεν τον έχω δει ακόμα, συνεπώς είμαι αναγκασμένος να
πάω να ανοίξω το ps3, να μπω στο FIFA στο Online League για να δω αν είναι αυτό το αποτέλεσμα. Κι άλλος χαμένος χρόνος
δηλαδή...

geoponos13
10-11-2010, 01:55
FILE MOU ZOUPAN TO OTI DEN POSTARW SYNEXEIA EDW STO THREAD DEN PAEI NA PEI OTI DEN ISXYEI O LOGARIASMOS MOU H' OTI DEN PARAKOLOUTHW TIS EKSELIKSEIS EKSALOU EDW STO FORUM EIMAI APO TOUS PALIOUS EDW K 3 XRONIA TWRA K TAKTIKOS EAN OXI PANTA PARWN SE OLA TA PRWTATHLIMATA.OI WRES POU MPORW NA MPW EINAI LIGES ALLA APO TIN STIGMI POU DEN EXW KAPOIA APORIA DEN VRISKW LOGO NA POSTARW KATI.OPWS EIDES KIOLAS EGW SHMERA EPAIKSA K TO GAME MOU (1-0 EXASA...WRAIA PREMIERA) AN K SE WRA POU DEN EIXA PEI OTI ME VOLEYE (ARGHSA K STI DOULEIA KIOLAS :P) GIA NA MIN YPARKSEI PROVLIMA K DEN VRW TON FILO ARGOTERA.

zoupan
10-11-2010, 02:58
FILE MOU ZOUPAN TO OTI DEN POSTARW SYNEXEIA EDW STO THREAD DEN PAEI NA PEI OTI DEN ISXYEI O LOGARIASMOS MOU H' OTI DEN PARAKOLOUTHW TIS EKSELIKSEIS EKSALOU EDW STO FORUM EIMAI APO TOUS PALIOUS EDW K 3 XRONIA TWRA K TAKTIKOS EAN OXI PANTA PARWN SE OLA TA PRWTATHLIMATA.OI WRES POU MPORW NA MPW EINAI LIGES ALLA APO TIN STIGMI POU DEN EXW KAPOIA APORIA DEN VRISKW LOGO NA POSTARW KATI.OPWS EIDES KIOLAS EGW SHMERA EPAIKSA K TO GAME MOU (1-0 EXASA...WRAIA PREMIERA) AN K SE WRA POU DEN EIXA PEI OTI ME VOLEYE (ARGHSA K STI DOULEIA KIOLAS :P) GIA NA MIN YPARKSEI PROVLIMA K DEN VRW TON FILO ARGOTERA.
Αν μπορείς γράφε με μικρά γιατί πονέσανε τα μάτια μου... ;)

Εγώ δεν είπα να ποστάρεις απορίες ή οτιδήποτε, εγώ το αποτέλεσμα είπα γιατί δεν ποστάρεις. Στους κανονισμούς άλλωστε το
λεω ξεκάθαρα, πρέπει να ποστάρουν και οι 2 αντίπαλοι το αποτέλεσμα. Βέβαια τώρα που μου λες ότι βαζιόσουν, το βρίσκω λο-
γικό μετά το παιχνίδι να μην μπόρεσες να μπεις να γράψεις το αποτέλεσμα, αλλά που να το ξέρω; :P

Y.Γ. Κόκκινες κάρτες είχε το παιχνίδι;

geoponos13
10-11-2010, 03:40
ok re sy sorry gia ta kefalaia kiolas alla to katalava sto telos oti egrafa me kefalaia k varethika na to ksanagrapsw :p, tha to egrafa twra to vrady pou gyrisa apo ti douleia
oxi kokkines den eixe...oyte kan ksylo :P,
ante kalo vrady

aloialone
10-11-2010, 10:44
Παιδες και εγω δεν εχω ποσταρει τακτικα αλλα ηταν λογο εκλογων. Παντως διαβαζω και ενημερωνομαι τακτικα για το πρωταθλημα και παντα εννοειται ειμαι στην ωρα μου οταν ειναι ο αγωνας μου.

ΥΣ. Φιλε zoupan και παλι τα ευσημα μου για την πολυ καλη δουλεια σου.

Κατι που ηθελα να ρωτησω. Εγω ειμαι με Liverpool στο πρωταθλημα. Μπορω να παιξω με Παναθηναικο γιατι στην αρχη ειχα δηλωσει και τις 2 ομαδες.

toumpas__
10-11-2010, 15:28
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο karlat89 οεεεεοοοοοο

zoupan
10-11-2010, 16:29
Κατι που ηθελα να ρωτησω. Εγω ειμαι με Liverpool στο πρωταθλημα. Μπορω να παιξω με Παναθηναικο γιατι στην αρχη ειχα δηλωσει και τις 2 ομαδες.
Είχα ζητήσει να δηλώσετε με σειρά προτεραιότητας τις ομάδες. Ως πρώτη είχες δηλώσει Liverpool και μιας και στον όμιλό σου δεν
έχει άλλος την Liverpool θα παίξεις με αυτή. Αν προκριθείς και στις επόμενες φάσεις πέσεις πάνω σε αντίπαλο που έχει Liverpool
θα παίξεις με Παναθηναϊκό, αλλιώς θα πας μέχρι το τέλος με την Αγγλική ομάδα, ήταν κανονισμός από την αρχή. :)


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο karlat89 οεεεεοοοοοο
Δεν έχει οριστεί ώρα, συνεπώς πρέπει να κανονίσετε μεταξύ σας. Αν δεν τον βρίσκεις στο ps3 ή με μηνύματα, θα είναι πιθανώς
γιατί τα ωράριά σας είναι διαφορετικά. Επίσης, άλλαξε και το Online League, να το έχετε στο μυαλό σας αν καταφέρετε να παίξετε
μέχρι το βράδυ.

Υ.Γ. Στείλτε μου με pm την ώρα αν κανονίσετε, αλλιώς πάει για αναβολή.

lostmangr
10-11-2010, 23:35
zoupan sto league name kenw bazoume?pisteyw na to ekana swsta..

lostmangr
11-11-2010, 00:38
tsakiris7(chelsea)-lostman-greece(inter):9:2
wraios o filos alla prepei na mathei oti paizoume gia plaka kai oxi na trelathoume pantws ta paei polu kala..a efaga kokkinh maicon

dinospao
11-11-2010, 00:49
tsakiris7(chelsea)-lostman-greece(inter):9:2
wraios o filos alla prepei na mathei oti paizoume gia plaka kai oxi na trelathoume pantws ta paei polu kala..a efaga kokkinh maicon

φιλε μου για πλακα παιζει και ο tsakiris7. εννοειται πως δεν εχει να κερδισει τιποτα απο το τουρνουα. εφοσον ειναι πολυ καλυτερος απο σενα, λογικο ειναι να σου εβαλε 9.

zoupan
11-11-2010, 01:23
φιλε μου για πλακα παιζει και ο tsakiris7. εννοειται πως δεν εχει να κερδισει τιποτα απο το τουρνουα. εφοσον ειναι πολυ καλυτερος απο σενα, λογικο ειναι να σου εβαλε 9.
Καλύτερα αυτού του στυλ οι απαντήσεις να λείπουν παιδιά. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να βάζουμε φυτιλιές για να ξεσπάσει
κόντρα (με την κακή έννοια) εδώ μέσα. Και δεν θεωρώ ότι δείχνει και σεβασμό στον αντίπαλο, όπως κι αν παίζει και νομίζω ότι
το λέω ξεκάθαρα στους κανονισμούς ότι πρέπει να σεβόμαστε όλους τους αντιπάλους.

Εντάξει είναι θεμιτό κάποιος να δείχνει ιδιαίτερο ζήλο για να κερδίσει το γόητρο στο τουρνουά, απλά ο φίλος LOSTMAN-GREECE
πιστεύω περίμενε πως και πως το πρώτο του ματς και είναι λίγο πικραμένος, γι' αυτό και πόσταρε έτσι.

Απ' την στιγμή όμως φίλε dinospao, που ο tsakiris7 κερδίζει καθαρά και οι νίκες του μιλάνε από μόνες τους, δεν νομίζω ότι χρει-
άζεται υπεράσπιση.

Πάμε παρακάτω... ;)

lostmangr
11-11-2010, 02:32
oxi re paidia ti pikramenos to palikari xeskizei alla prepei na deixnei kai ligo eleos exoume gynaika kai skuli den kanei na blepoun tosh tsonta opws shmera :) dimospao mathe otan kanoume plaka edw mesa prepei na ginetai plaka!!kai peri ta 9 goal pou efaga kala ekana kai ta efaga apla thn epomenh fora ligo poio cool file...

zoupan
11-11-2010, 03:04
oxi re paidia ti pikramenos to palikari xeskizei alla prepei na deixnei kai ligo eleos exoume gynaika kai skuli den kanei na blepoun tosh tsonta opws shmera :)
Xaxaxaxaxa! Βρε συ, δεν σε είχα προειδοποιήσει; Γιατί δεν έκανες μπετόν την άμυνα μπας και κλέψεις το ματς με καμιά κόντρα; :a068:

phirlo
11-11-2010, 23:40
Ο mastr0s99 δεν εμφανίζεται.Ούτε καν στην λιγκα δεν έχει μπει..

zoupan
12-11-2010, 02:08
Ο mastr0s99 δεν εμφανίζεται.Ούτε καν στην λιγκα δεν έχει μπει..
Φίλε μου εφόσον είχε οριστεί ώρα, κερδίζεις στα χαρτιά 3-0. Υπομονή, φαίνεται δεν είναι γραφτό σου να παίξεις ακόμα.

Όσον αφορά το άλλο παιχνίδι τώρα, δεν εμφανίστηκε ούτε ο skambi77 σήμερα να ρωτήσει για το παιχνίδι του, συνεπώς χρεώνονται
και οι 2 αντίπαλοι από μία αναβολή.

mastr0s99 και JamesPetrucci έχουν περιθώριο από σήμερα μέχρι την Τετάρτη 17/11 να με ειδοποιήσουν, τι συμβαίνει και δεν ενδιαφέ-
ρονται για το τουρνουά. Αν δεν λάβω ενημέρωση, ακυρώνονται και οι 2 και οι skambi77 και phirlo_milanese προκρίνονται στην επό-
μενη φάση, ενώ θα παίξουν μεταξύ τους 1 αγώνα στην 3η αγωνιστική και 1 αγώνα στην 5η αγωνιστική για την 1η και 2η θέση στον
όμιλο.

tromy
12-11-2010, 03:05
Φιλε zoupan ειχα ενημερωσει την τεταρτη αργα το βραδυ οτι ο αντιπαλος δεν υπαρχει ωστε να κανονισουμε ωρα του αγωνα,οποτε λογικα ο αγωνας την πεμπτη δεν θα γινοταν(χωρις συνεννοηση)και δεν ασχοληθηκα σημερα περαιτερω με το θεμα.Η χρεωστικη αναβολη σε εμενα θεωρω οτι ειναι αδικη.Θα επικοινωνησω με τον phirlo για το μεταξυ μας αγωνα

zoupan
12-11-2010, 03:34
Φιλε zoupan ειχα ενημερωσει την τεταρτη αργα το βραδυ οτι ο αντιπαλος δεν υπαρχει ωστε να κανονισουμε ωρα του αγωνα,οποτε λογικα ο αγωνας την πεμπτη δεν θα γινοταν(χωρις συνεννοηση)και δεν ασχοληθηκα σημερα περαιτερω με το θεμα.Η χρεωστικη αναβολη σε εμενα θεωρω οτι ειναι αδικη.Θα επικοινωνησω με τον phirlo για το μεταξυ μας αγωνα
Εντάξει αφού εμφανίστηκες τώρα, θα την ακυρώσω την δική σου αναβολή. Με τον phirlo_milanese για ποιόν λόγο να επικοινωνήσεις;
1ον) Δεν είναι ακόμα τίποτα σίγουρο και 2ον) Θα ορίσω εγώ το παιχνίδι όταν κρίνω ότι είναι η κατάλληλη στιγμή.

zeus_gr_7 μιας και δεν παίζεις αυτή την αγωνιστική, γιατί δεν έχεις αντίπαλο, κοίταξα ξανά την περίπτωση με τον prerobbie όπως σου
είχα υποσχεθεί και έκρινα ότι αδικήθηκες, γι' αυτό πήρες εκείνο το ματς στα χαρτιά με 3-0.

zeus gr
12-11-2010, 12:57
Φιλε Πανο σου ειπα δεν με πειραζει αν κερδισω η χασω Απλα μια ενημερωση βρε αδερφε
Σκεφτομαι να πεσω πανω στο παλικαρι που εβαλε 9 γκολ (2ο τερματοφυλακα δεν μπορουμε να βαλουμε ετσι χε χε )

Το ματσακι να παιζουμε και να παιζουμε με ελληνες αυτο εχει σημασια
Και αλλα παιχνιδια που παιζω Ελληνες δυσκολα βρισκω

Αυτα θα περιμενω μεχρι την Κυριακη το αλλο ματσακι

zoupan
12-11-2010, 19:02
Φιλε Πανο σου ειπα δεν με πειραζει αν κερδισω η χασω Απλα μια ενημερωση βρε αδερφε
Σκεφτομαι να πεσω πανω στο παλικαρι που εβαλε 9 γκολ (2ο τερματοφυλακα δεν μπορουμε να βαλουμε ετσι χε χε )

Το ματσακι να παιζουμε και να παιζουμε με ελληνες αυτο εχει σημασια
Και αλλα παιχνιδια που παιζω Ελληνες δυσκολα βρισκω

Αυτα θα περιμενω μεχρι την Κυριακη το αλλο ματσακι
Βρέθηκε παίκτης για να συμπληρώσει το Group D συνεπώς να είσαι "ετοιμοπόλεμος" γιατί θα παίξεις και αυτή την αγωνιστική.

aloialone
12-11-2010, 23:11
dinospao (Real) - TrifS2000 (Liverpool) 0 - 4

alekos21
13-11-2010, 00:44
ledika21 (Barcelona) - Klark71 (Inter) 3-0
καμια κόκκινη.

το πρώτο match διακοπή στο ημίχρονο με το score 2-0, παίξαμε δεύτερο παιχνίδι μέχρι το ημίχρονο με το score να λίγη 1-0 ώστε έτσι να γραφτεί το τελικό 3-0.

καλή συνεχεια στον klark71

klark71
13-11-2010, 01:41
Barcelona - Inter 3-0 (αντί για 0-3 - χα,χα πλάκα κάνω).
Χωρίς κόκκινες κάρτες. Καλή συνέχεια ομοϊδεάτη Αλέκο :=)))

zoupan
13-11-2010, 02:27
ledika21 (Barcelona) - Klark71 (Inter) 3-0
καμια κόκκινη.

το πρώτο match διακοπή στο ημίχρονο με το score 2-0, παίξαμε δεύτερο παιχνίδι μέχρι το ημίχρονο με το score να λίγη 1-0 ώστε έτσι να γραφτεί το τελικό 3-0.
Μια στιγμή γιατί αυτό δεν το κατάλαβα! Τους κανονισμούς τους έχετε διαβάσει; Ποιός σας είπε ότι αν γίνει διακοπή, απλά παίζετε την
συνέχεια στο άλλο ματς; Οι κανονισμοί λένε ότι στην διακοπή ξεκινάτε άλλο ματς και αυτό που διεκόπη ήταν σαν να μην έγινε. Στις
2 αποσυνδέσεις από τον ίδιο παίκτη ο αγώνας αναβάλλεται.

Η περίπτωση αυτή φίλε Klark71 έγινε και στην 1η αγωνιστική που έπαιζες με τον dinospao. Σε κέρδισε 5-0 στο 2ο παιχνίδι και στο 1ο
παιχνίδι που είχε γίνει διακοπή, κέρδιζε 2-0 αν θυμάμαι καλά. Δηλαδή θα βάλουμε φίλε ledika21 ότι κέρδισε 7-0;;; Μπερδευτήκατε με
το άλλο πρωτάθλημα μάλλον. ΚΑΙ ΤΩΡΑ; Θα γίνω κακός, που σύμφωνα με τους κανονισμούς αναβάλλεται το παιχνίδι σας; Αχ ρε
παιδιά!

alekos21
13-11-2010, 13:56
μάλιστα, δεν το θυμόμουν καθόλου η μπερδεύτηκα με το άλλο πρωτάθλημα... όντως παίξαμε δυο παιχνίδια από ένα ημίχρονο αλλα μου φάνηκε περίεργο να μην το κάνουμε έτσι... διότι καταλαβαίνεις πως αν εγώ χάνω ένα παιχνίδι και φύγω από αυτό στο 85 ενώ χάνω 3-0 παίζοντας δεύτερο παιχνίδι από την αρχή έχω ελπίδες να κερδίσω...
αλλα εφόσον είναι έτσι ο κανονισμός ας αναβληθεί το παιχνίδι.

zoupan
13-11-2010, 15:00
μάλιστα, δεν το θυμόμουν καθόλου η μπερδεύτηκα με το άλλο πρωτάθλημα... όντως παίξαμε δυο παιχνίδια από ένα ημίχρονο αλλα μου φάνηκε περίεργο να μην το κάνουμε έτσι... διότι καταλαβαίνεις πως αν εγώ χάνω ένα παιχνίδι και φύγω από αυτό στο 85 ενώ χάνω 3-0 παίζοντας δεύτερο παιχνίδι από την αρχή έχω ελπίδες να κερδίσω...
αλλα εφόσον είναι έτσι ο κανονισμός ας αναβληθεί το παιχνίδι.
Ε αν φτάσουμε στο σημείο να κάνουμε τέτοια μεταξύ μας ρε παιδιά για ένα φιλικό τουρνουά που το φτιάξαμε για να περάσουμε καλά,
τότε τι να πω. Δίκιο έχεις κι εσύ βέβαια, η βλακεία μερικές φορές είναι ανίκητη, αλλά έχω μια ελπίδα ότι δεν θα κάνει κανείς τέτοια.

Όσο για το παιχνίδι, δεν ξέρω ακόμα το σκέφτομαι. Δεν μου κάθησε καλά που σας το ανέβαλα. Αν συμφωνούν τα άλλα 2 παιδιά του
ομίλου, να το βάλω 3-0, γιατί είστε ο μόνος όμιλος που έχουν παιχτεί όλα τα παιχνίδια μέχρι στιγμής και δεν έχετε δημιουργήσει κανένα
πρόβλημα, αλλιώς περιμένετε την διακοπή στην 3η αγωνιστική που θα παιχτούν οι αναβολές.

iou21
13-11-2010, 16:26
inter-chealsea 2-3 kokkinh essien...........allo ena megalo derby me ton filo giorgo se 50 anametrhseis oi 48 krinontai sto goal apisteuto mats

zoupan
13-11-2010, 21:21
Εγώ δεν έπαιξα με τον GEORGIOSG1986 ο οποίος με ενημέρωσε ότι αποχωρεί απ' το τουρνουά λόγω προσωπικού
προβλήματος. Συνεχίζουμε οι 3 μας και στα ματς με αντίπαλο τον φίλο, νίκη στα χαρτιά με 3-0.

freakygeo
13-11-2010, 21:26
dhlade pano tha exoume kai oi treis mas nikh sta xartia 3-0 entos ektos edras?thn allh bdomada egw tha exw repo kai esu th pezeis me ton tsako?

zoupan
13-11-2010, 22:53
dhlade pano tha exoume kai oi treis mas nikh sta xartia 3-0 entos ektos edras?thn allh bdomada egw tha exw repo kai esu th pezeis me ton tsako?
Ακριβώς. Θα έχεις ρεπό αλλά θα πάρεις το ματς και τους 3 βαθμούς.

zeus gr
14-11-2010, 08:39
Προς τον φιλο αντιπαλο μου του εχω στειλει μυνημα στο ps3 για να γινει το ματς στις 15:00 το μεσημερι μιας και μετα το βραδακι θα λειπει
Ελπιζω φιλε μου να το δεις και να παιξουμε

Ευχαριστω

Dimkar2405
14-11-2010, 17:47
dimkar2405_gr (Zenit) 2 - 3 (Barceona) giorgos13_gr

Καμια κοκκινη.

Το παιχνιδι διακοπηκε 1 φορα μολις προηγηθηκε ο φιλος 0-1. Συγκεκριμενη υπαιτιοτητα δεν υπηρχε. Ξεκινησαμε νεο παιχνιδι και το σκορ ειναι το παραπανω.

giorgos_ps3
14-11-2010, 17:54
dimkar2405_Gr(zenit)-Giorgos13_GR 2-3
kokkines den ypirxan

ontos to proto pexnidi diakopike sto 13 lepto kai otan to skor egine 0-1.symfona me tous kanonismous to pexnidi ayto eine sa na min egine kai pexame allo opou teliose kanonika.oreo pexnidi me synexeis enallages sto skor

zeus gr
14-11-2010, 18:29
zeus_gr_7 - marcojohm13 0 - 4

ωραιο ματσακι αντεξα στο 1ο ημιχρονο με ενα γκολ
Στο δευτερο κατερευσε η ομαδα
Καμια κοκκινη καρτα

Καλη συνεχεια στον φιλο
Υ.Γ. Δεν πρεπει να παιξουμε και 2ο ματσακι ? ετσι ηξερα

marcojohn 13
14-11-2010, 18:40
zeus_gr_7(man utd)-marcojohn 13(chelsea):0-4 καμια κοκκινη

marcojohn 13
14-11-2010, 18:42
οχι φιλαρακι δε παιζουμε 2ο ματς.. το τσεκαρα..ωραιο ματσακι ηταν!

Carpe_Diem_Rj
14-11-2010, 20:26
Barcelona Manchester City 1-1
Carpe_Diem_Rj-prerobbie

zoupan
14-11-2010, 20:46
Παίξατε σχεδόν όλοι ρε θηρία;:a023:Μωρέ μπράβο!

katsouras
14-11-2010, 21:14
Με το δικο μου τι εγινε?Αναβολη?

zoupan
14-11-2010, 21:46
Με το δικο μου τι εγινε?Αναβολη?
Κανονικά, επειδή δεν υπήρχε ώρα έπρεπε να αναβληθεί, αλλά σου βάζω νίκη 3-0. Αν εμφανιστεί ο Thomas_GR στην 3η αγωνιστική, θα
ακυρώσω την νίκη στα χαρτιά και θα παίξετε το παιχνίδι κάποια στιγμή. Το ίδιο έγινε και στο Α Group με skambi77 και JamesPetrucci που
το έβαλα στις αναβολές, αλλά σε 2-3 μέρες λογικά θα ακυρωθούν 2 παίκτες από εκείνο τον όμιλο και θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση.


Barcelona Manchester City 1-1
Carpe_Diem_Rj-prerobbie
Είχε καμία κόκκινη?

Carpe_Diem_Rj
15-11-2010, 01:53
Οχι κοκκινη δε υπηρεχε αλλα γιατι δε μπηκε ο φιλος να ποσταρει και αυτος ενω του το ειπα....

zoupan
15-11-2010, 03:20
Χμμμμ... τι ωραία αγγελικά πλασμένα είναι όλα, μέχρι να τσεκάρω μόνος μου τα Online Leagues μέσα στο FIFA...

ΕΡΩΤΗΣΗ Νο1:

Απ' ότι έχω καταλάβει, στα Results μέσα στα Online League, αυτόν που κάνει την πρόσκληση τον έχει ως φιλοξενούμενο. Σε
όλα τα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής έτσι τα έδειχνε και δεν τα βάζει τυχαία. Οπότε ρωτάω, Carpe_Diem_Rj έκανες εσύ πρό-
σκληση στον prerobbie? Η ίδια ερώτηση και στο άλλο ζευγάρι που δείχνει λάθος. Dimkar2405_gr έκανες εσύ πρόσκληση στον
Giorgos13_GR?

ΕΡΩΤΗΣΗ Νο2:

zeus_gr_7 και marcojohn13 που είναι το παιχνίδι σας στο Online League, οεο; Φίλε marcojohn13, σου τόνισα πάνω από 5 φορές
στα μηνύματα ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ. Απ' ότι φαίνεται με έγραψες στα... παλιά σου τα παπούτσια. Παίξατε εκτός Online
League ε; Φίλε zeus_gr_7 εσύ δεν ήξερες;

Περιμένω τις απαντήσεις όλων σας...

katsouras
15-11-2010, 03:20
Φιλε zoupan ωρα υπηρχε,εγω το ειπα και το Σαββατο και σημερα και στο ps3 και του εστειλα προσωπικο μηνυμα! ο αλλος δεν ενδιαφερθηκε.Ηταν και μεσα σημερα απο οτι ειδα!Δεν με ενδιαφερει η νικη στα χαρτια απλα πρεπει να τηρουμε τους κανονες.Εσυ αναφερεις αυτο ''2 φορές έχει το δικαίωμα κάθε παίκτης να δηλώσει μη συμμετοχή στα παιχνίδια των ομίλων και 3η αναβολή δεν δικαιούται. Αν δεν αγωνιστεί, το παιχνίδι το κερδίζει ο αντίπαλός του στα χαρτιά με 3-0 σκορ, όπως το ίδιο θα συμβεί αν δεν εμφανιστεί για τον αγώνα και δεν έχει ενημερώσει στο παρόν thread.'' Δεν μπορει λοιπον να μας πει ο αλλος παικτης μετα απο μια βδομαδα να παιξουμε το παιχνιδι.Τελειωσε το χανει.Να ειμαστε σωστοι.Αλλο αναβολη και αλλο γραψιμο!Ουτε την περασμενη επαιξα παλι..Ελπιζω την επομενη..

zoupan
15-11-2010, 03:26
Φιλε zoupan ωρα υπηρχε,εγω το ειπα και το Σαββατο και σημερα και στο ps3 και του εστειλα προσωπικο μηνυμα! ο αλλος δεν ενδιαφερθηκε.Ηταν και μεσα σημερα απο οτι ειδα!Δεν με ενδιαφερει η νικη στα χαρτια απλα πρεπει να τηρουμε τους κανονες.Εσυ αναφερεις αυτο ''2 φορές έχει το δικαίωμα κάθε παίκτης να δηλώσει μη συμμετοχή στα παιχνίδια των ομίλων και 3η αναβολή δεν δικαιούται. Αν δεν αγωνιστεί, το παιχνίδι το κερδίζει ο αντίπαλός του στα χαρτιά με 3-0 σκορ, όπως το ίδιο θα συμβεί αν δεν εμφανιστεί για τον αγώνα και δεν έχει ενημερώσει στο παρόν thread.'' Δεν μπορει λοιπον να μας πει ο αλλος παικτης μετα απο μια βδομαδα να παιξουμε το παιχνιδι.Τελειωσε το χανει.Να ειμαστε σωστοι.Αλλο αναβολη και αλλο γραψιμο!Ουτε την περασμενη επαιξα παλι..Ελπιζω την επομενη..
Αν υπήρχε ώρα τότε οριστικά κερδίζεις 3-0. Μην χαλιέσαι, που είναι το πρόβλημα; Απλά δεν μου είπες ότι είχατε ορίσει ώρα μεταξύ σας...

katsouras
15-11-2010, 03:30
Φιλε μου χαλιεμαι με την αδιαφορια!Μονο τηλ δεν τον πηρα!Και θα μου ερθει κυριος μετα απο μερες να παιξουμε?Ωρα δεν υπηρχε γιατι δεν μου απαντησε πουθενα!Εγω ειπα μπορω απο 12 και μετα,του αφησα και περιθωριο να διαλεξει ακομα και ωρα,ελεος!Δεν αρχισαμε καλα..Στο ειχα πει κιολας για τον συγκεκριμενο.Τεπα το θεμα ειναι οτι εχεις κανει μια πολυ καλη και σωστη οργανωση αλλα...

zoupan
15-11-2010, 03:36
Φιλε μου χαλιεμαι με την αδιαφορια!Μονο τηλ δεν τον πηρα!Και θα μου ερθει κυριος μετα απο μερες να παιξουμε?Ωρα δεν υπηρχε γιατι δεν μου απαντησε πουθενα!Εγω ειπα μπορω απο 12 και μετα,του αφησα και περιθωριο να διαλεξει ακομα και ωρα,ελεος!Δεν αρχισαμε καλα..Στο ειχα πει κιολας για τον συγκεκριμενο.Τεπα το θεμα ειναι οτι εχεις κανει μια πολυ καλη και σωστη οργανωση αλλα...
Συγνώμη αλλά σε λάθος άτομο διαμαρτύρεσαι. Το είπα και σε άλλον φίλο πριν μέρες, φωνάζετε για 1 άτομο που σας έγραψε,
ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟΤΕ; Έπρεπε να το είχα διαλύσει απ' τις πρώτες μέρες με το μπάχαλο που επικρατούσε, αλλά όπως βλέπεις είμαι
εδώ ακόμα και συνεχίζω. Μερικοί είναι στον κόσμο τους, εγώ τι φταίω; Σου είπα, γι' αυτό σου δίνω το ματς στα χαρτιά, γιατί
υποθέτω ότι δεν θα εμφανιστεί ποτέ να παίξει, τι άλλο να κάνω, να παω να τον συλλάβω;

katsouras
15-11-2010, 03:40
Οχι φιλε μου σου ειπα εσυ δεν φταις αλλα να τηρουμε τους κανονες,εκει ηταν η ενσταση μου.Εγω τον συγκεκριμενο αγωνα δεν θα τον παιξω ακομα και αυριο να ερθει γιατι ειναι παντελως αδιαφορος και δεν θα παρακαλαω κανενα.Σου θυμιζω πως και το δικο μου πρωταθλημα τρεχει και στους κανονες ειμαι πολυ αυστηρος για να μην υπαρχει αυτο το μπαχαλο.Ολοι εχουμε ζωη,υποχρεωσεις αλλα πρεπει να σκεφτομαστε και λιγο τους αλλους..

zoupan
15-11-2010, 03:41
Οχι φιλε μου σου ειπα εσυ δεν φταις αλλα να τηρουμε τους κανονες,εκει ηταν η ενσταση μου.Εγω τον συγκεκριμενο αγωνα δεν θα τον παιξω ακομα και αυριο να ερθει γιατι ειναι παντελως αδιαφορος και δεν θα παρακαλαω κανενα.Σου θυμιζω πως και το δικο μου πρωταθλημα τρεχει και στους κανονες ειμαι πολυ αυστηρος για να μην υπαρχει αυτο το μπαχαλο.Ολοι εχουμε ζωη,υποχρεωσεις αλλα πρεπει να σκεφτομαστε και λιγο τους αλλους..
Είπαμε, κέρδισες οριστικά, τελεία και παύλα. Πάμε παρακάτω...

Carpe_Diem_Rj
15-11-2010, 08:41
Εγω εκανα προσκληση ναι...

zoupan
15-11-2010, 09:22
Εγω εκανα προσκληση ναι...
Και γιατί σε δείχνει γηπεδούχο; Δεν μπορεί να τα βάζει όπως να 'ναι, αφού τα παρατήρησα στην 1η αγωνιστική, έβαλε όσους
έκαναν πρόσκληση σαν φιλοξενούμενους, σύμπτωση δηλαδή; Τέσπα, αφού δεν μπορώ να είμαι σίγουρος, ας το αφήσω.

Carpe_Diem_Rj
15-11-2010, 09:52
Κοιτα να δεις τι κανει το παιχνιδι δεν γνωριζω εγω καλεσα και ημουν γηπεδουχοσ κανονικα ρωτα και τα αλλο παιδι αν θες...

zeus gr
15-11-2010, 12:35
Χμμμμ... τι ωραία αγγελικά πλασμένα είναι όλα, μέχρι να τσεκάρω μόνος μου τα Online Leagues μέσα στο FIFA...

ΕΡΩΤΗΣΗ Νο1:

Απ' ότι έχω καταλάβει, στα Results μέσα στα Online League, αυτόν που κάνει την πρόσκληση τον έχει ως φιλοξενούμενο. Σε
όλα τα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής έτσι τα έδειχνε και δεν τα βάζει τυχαία. Οπότε ρωτάω, Carpe_Diem_Rj έκανες εσύ πρό-
σκληση στον prerobbie? Η ίδια ερώτηση και στο άλλο ζευγάρι που δείχνει λάθος. Dimkar2405_gr έκανες εσύ πρόσκληση στον
Giorgos13_GR?

ΕΡΩΤΗΣΗ Νο2:

zeus_gr_7 και marcojohn13 που είναι το παιχνίδι σας στο Online League, οεο; Φίλε marcojohn13, σου τόνισα πάνω από 5 φορές
στα μηνύματα ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ. Απ' ότι φαίνεται με έγραψες στα... παλιά σου τα παπούτσια. Παίξατε εκτός Online
League ε; Φίλε zeus_gr_7 εσύ δεν ήξερες;

Περιμένω τις απαντήσεις όλων σας...

Καλημερα φιλε μου
Λοιπον η προσκληση εγινε εξω απο την λιγκα , μιας και ο φιλος δεν ηταν μεσα και τον πετυχα στον αερα
Ενα 2ο ειναι παρολο που ημουν γραμμενος την πρωτη φορα ξανα γραφτηκα παλι στην λιγκα ? γιατι εγινε αυτο ??

Αυτα απο εμενα Οτι θες αλλο ρωτησε με

zoupan
15-11-2010, 13:28
1. Λοιπον η προσκληση εγινε εξω απο την λιγκα , μιας και ο φιλος δεν ηταν μεσα και τον πετυχα στον αερα
2. Παρολο που ημουν γραμμενος την πρωτη φορα ξανα γραφτηκα παλι στην λιγκα ? γιατι εγινε αυτο ??
Δεν έχετε διαβάσει τους κανονισμούς και κανονικά δεν έπρεπε να απαντήσω καθόλου, γιατί έχω αφιερώσει κάποιες ώρες να
το στήσω, συν 2-3 ώρες καθημερινά για να ανανεώνω τους πίνακες και με γράφετε κανονικά στα παλιά σας τα παπούτσια.

1. Οι κανονισμοί αναφέρουν ότι παιχνίδια εκτός Online League δεν μετράνε, γιατί μπορεί ο καθένας να χρησιμοποιήσει το Live
Season και να έχει καλύτερους παίκτες και είναι άδικο. Με τα Online Leagues αυτό αποφεύγεται, ενώ μπορεί να αποδειχτεί και
το σκορ του αγώνα.

2. Και μόνο που ρωτάς, να μην πω πως με κάνει να αισθάνομαι. Το έχω αναφέρει διακόσες φορές και αυτό. Τα παιχνίδια είναι
6 και στα Online League σε αφήνει να βάλεις μέχρι 4. Το βασικότερο όμως για το οποίο δημιουργείται κάθε αγωνιστική και άλλο
League ήταν η περίπτωση που είχαν 2 παίκτες ίδια ομάδα. Να μπορεί να διαλέξει την 2η κάποιος αν υπάρχει πρόβλημα.

Θα το σκεφτώ πολύ τι θα κάνω με το παιχνίδι σας, όταν θα είμαι ήρεμος, γιατί τώρα λιγάκι χαλάστηκα. Άντε να δούμε μέχρι
που αντέχω...

Dimkar2405
15-11-2010, 14:48
Dimkar2405_gr έκανες εσύ πρόσκληση στον
Giorgos13_GR?



Ναι, εγω καλεσα και την πρωτη φορα (που εγινε αποσυνδεση) και τη δευτερη που παιξαμε κανονικα.

manos_ps3
15-11-2010, 15:43
ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜ***ΝΟΥ FIFA! ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ ΓΑΜΩΠΑΙΧΝΙΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΓΑΜ***ΝΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η Μ@Λ@ΚΙ@ ΤΗΣ ΕΑ!!!
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ezio_auditore
15-11-2010, 15:46
Manos_GR-VenomDK ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΔΙΑΚΟΠΗ
Εχανα 2-0,μειωνω 2-1 στο 85 και ισοφαριζω στο 88 2-2,αμεσως μετα παταει σταρτ ο μανος και βγαζει connection Lost,το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ευθυνομαι εγω,ελπιζω ο φιλος να μην εκανε quit μεταξυ μας παιζουμε,zoupan ρωτα και τον μανο γιατι μπορει να ειχε σημαντικο λογο που εφυγε αλλιως ας κερδισω 3-0.

ezio_auditore
15-11-2010, 15:47
αχα με προλαβε ο μανος,ελα ρε φιλε σε ειχα μονοτερμα καποια στιγμη θα το ετρωγες ετυχε να το φας στο τελος και να ποναει ποιο πολυ,αν θες παραιτουμε εγω για να παρεις την νικη.

manos_ps3
15-11-2010, 15:48
Πάνο, δώσε νίκη στον VenomDK με 3-0!

Άντε γεια σε όλους!

lostmangr
15-11-2010, 18:13
karlat89 ti wra thes na pexoume?gia na xereis egw mporw bradaki meta ths 21:00 opote pes mou panw katw ti wra thes na pexoume!!manos enoeite pws den tha fygeis file mou..

giorgos_ps3
15-11-2010, 20:44
o dimkar2405 me kalese kai sta 2 pexnidia ego imoun filoxenoumenos kai pigame sto on line league.kanonika kai nomimotata symfona me tous kanonismous pou exeis valei file zoupan.pantos den yparhi logos gia tsakomous,ena aplo pexnidi eine.

zoupan
15-11-2010, 21:07
ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜ***ΝΟΥ FIFA! ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ ΓΑΜΩΠΑΙΧΝΙΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΓΑΜ***ΝΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η Μ@Λ@ΚΙ@ ΤΗΣ ΕΑ!!!
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!


Manos_GR-VenomDK ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΔΙΑΚΟΠΗ
Εχανα 2-0,μειωνω 2-1 στο 85 και ισοφαριζω στο 88 2-2,αμεσως μετα παταει σταρτ ο μανος και βγαζει connection Lost,το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ευθυνομαι εγω,ελπιζω ο φιλος να μην εκανε quit μεταξυ μας παιζουμε,zoupan ρωτα και τον μανο γιατι μπορει να ειχε σημαντικο λογο που εφυγε αλλιως ας κερδισω 3-0.


αχα με προλαβε ο μανος,ελα ρε φιλε σε ειχα μονοτερμα καποια στιγμη θα το ετρωγες ετυχε να το φας στο τελος και να ποναει ποιο πολυ,αν θες παραιτουμε εγω για να παρεις την νικη.


Πάνο, δώσε νίκη στον VenomDK με 3-0!

Άντε γεια σε όλους!
Στα όπλα, πιάστε τα καριοφίλια!! :a050:
Τι πάθατε ρε;

zoupan
15-11-2010, 21:20
Manos_GR και VenomDK να μου στείλετε πμ ο καθένας, τι έγινε στο ματς και να το λύσουμε από εκεί, όχι εδώ γιατί θα γίνει μάχη...


Ναι, εγω καλεσα και την πρωτη φορα (που εγινε αποσυνδεση) και τη δευτερη που παιξαμε κανονικα.


o dimkar2405 me kalese kai sta 2 pexnidia ego imoun filoxenoumenos kai pigame sto on line league.kanonika kai nomimotata symfona me tous kanonismous pou exeis valei file zoupan.pantos den yparhi logos gia tsakomous,ena aplo pexnidi eine.
Εντάξει παιδιά, σόρυ που έκανα θέμα με τις προσκλήσεις, μάλλον τα βάζει τυχαία, απλά έτυχε να βάλει όλους τους γηπεδούχους
της 1η αγωνιστικής ως φιλοξενούμενους... Μετράνε κανονικά τα αποτελέσματά σας.

toumpasn
15-11-2010, 22:20
maevious-toumpasn 2-0
χωρις κοκκινες

maevious
15-11-2010, 22:20
maevious - toumpasn 2-0.den yphrxan kokkines.wraio matsaki file toumpasn

toumpasn
15-11-2010, 22:26
καλο αλλα κολλαγε στο 2ο ημιχρονο το ρημαδι...δεν πειραζει...παμε γερα...

zoupan
16-11-2010, 01:56
Το παιχνίδι του zeus_gr_7 με τον marcojohn13 μπήκε στις αναβολές και θα παιχτεί ξανά, εντός Online League,
όταν έρθει η στιγμή.

Τα παιχνίδια του Α Group της Πέμπτης δεν τα βάζω στον πίνακα και θα περιμένω μέχρι αύριο το βράδυ τους
mastr0s99 και JamesPetrucci να με ενημερώσουν γιατί είναι άφαντοι από την ώρα που άρχισε το τουρνουά.

Η μόνη εκρεμότητα που έμεινε είναι το παιχνίδι του Manos_GR με τον VenomDK και ελπίζω μέχρι αύριο με τα μη-
νύματα να έχουμε λύσει την παρεξήγηση.

Καλό βράδυ σε όλους...

ikopapic
16-11-2010, 13:23
zoupan εγω μπηκα στις 12 αλλα ο savanos δεν φανηκε... σου εστειλα και μυν οτι ειμαι οκ με την ωρα ..

zeus gr
16-11-2010, 13:44
Φιλε Πανο Δωσε τον αγωνα στον αντιπαλο μου
Μπορει να μην μπηκε στην leage αλλα αφου καταφερα και τον βρηκα με κερδισε δικαια
Δεν ξερω αν μπορουσε να μπει η οχι αλλα αφου παιχτηκε ο αγωνας μας
Αν θες να ξαναπαιξουμε δεν εχω προβλημα εγω

dinospao
16-11-2010, 21:14
Φιλε Πανο Δωσε τον αγωνα στον αντιπαλο μου
Μπορει να μην μπηκε στην leage αλλα αφου καταφερα και τον βρηκα με κερδισε δικαια
Δεν ξερω αν μπορουσε να μπει η οχι αλλα αφου παιχτηκε ο αγωνας μας
Αν θες να ξαναπαιξουμε δεν εχω προβλημα εγω

επειδη εκεινη την μερα ημουν μεσα και παρακολουθουσα το ματς το σκορ ηταν οντως 4-0. νομιζω πως πρεπει να μετρησει αφου οπως ειπε και ο zeus ηταν κανονικος ο αγωνας. πανο δεν χρειαζεται να μπλεκεις με αναβολες και τετοια.

zoupan
16-11-2010, 21:38
zoupan εγω μπηκα στις 12 αλλα ο savanos δεν φανηκε... σου εστειλα και μυν οτι ειμαι οκ με την ωρα ..
Εντάξει...


Φιλε Πανο Δωσε τον αγωνα στον αντιπαλο μου
Μπορει να μην μπηκε στην leage αλλα αφου καταφερα και τον βρηκα με κερδισε δικαια
Δεν ξερω αν μπορουσε να μπει η οχι αλλα αφου παιχτηκε ο αγωνας μας
Αν θες να ξαναπαιξουμε δεν εχω προβλημα εγω
Εφόσον το δέχεσαι εσύ θα το σκεφτώ...


επειδη εκεινη την μερα ημουν μεσα και παρακολουθουσα το ματς το σκορ ηταν οντως 4-0. νομιζω πως πρεπει να μετρησει αφου οπως ειπε και ο zeus ηταν κανονικος ο αγωνας. πανο δεν χρειαζεται να μπλεκεις με αναβολες και τετοια.
Που μέσα ήσουν; Το παιχνίδι δεν έγινε στο Online League...

dinospao
16-11-2010, 22:34
Που μέσα ήσουν; Το παιχνίδι δεν έγινε στο Online League...

εχω φιλο τον marcojohn στο psn και μου ειπε οτι παιζει. μπορεις να δεις και τους φιλους σου τι κανουν...δεν βλεπεις μονο απο το online league.

zoupan
17-11-2010, 01:01
εχω φιλο τον marcojohn στο psn και μου ειπε οτι παιζει. μπορεις να δεις και τους φιλους σου τι κανουν...δεν βλεπεις μονο απο το online league.
Το γνωρίζω ότι είστε φίλοι και δεν χρειάζεται να κάνετε τον δικηγόρο. Σαφώς και έληξε 4-0 το παιχνίδι, εγώ δεν είπα το
αντίθετο, άλλωστε το λέει και ο zeus_gr_7 που έχασε και δεν έχει λόγο να πει ψέματα, αλλά υπάρχουν κανόνες. Ξέρω αν
χρησιμοποιεί το Live Season ο φίλος marcojohn13?

Το βασικότερο όμως δεν είναι τίποτα από αυτά. Είναι ότι του είπα πάνω από 5 φορές σε μηνύματα να διαβάσει τους κανόνες.
Όταν λοιπόν εγώ έχω ξεσκιστεί να στήσω ένα πρωτάθλημα και αφιερώνω κάθε βράδυ 1 ώρα για να φτιάχνω τους πίνακες,
με προσβάλει και με εκνευρίζει να με γράφει στα τέτοια του κάποιος. Το παιχνίδι μπήκε στις αναβολές και θα ξαναγίνει και
παρακαλώ πολύ να μην κάνετε τον συνήγορο κάποιου φίλου σας γιατί κι εγώ γνωρίζω κάποιον από αυτούς που συμμετέχουν,
αλλά σε πρόβλημα που δημιουργήθηκε από τον ίδιο, τις τελευταίες μέρες ήμουν κακός και για αυτόν και δεν έκανα υποχώ-
ρηση επειδή είναι φίλος μου.

Δεν έπιασα κανέναν απ' το λαιμό να μπει στο τουρνουά. Μόνος του ο φίλος μου ζήτησε να μπει κι απ' την στιγμή που το
έφτιαξα εγώ, θα γίνει όπως πιστεύω εγώ ότι είναι πιο δίκαιο. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.

zoupan
17-11-2010, 02:48
johnlit7 και geoponos13 τι έγινε στο παιχνίδι σας γιατί δεν πόσταρε κανείς να μου πει; Μέσα στο Online League είδα 3-0 και 0-1.
Περιμένω απάντηση...

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Λοιπόν...

Με αφορμή την συνεχόμενη αδιαφορία, προχώρησα στην διαγραφή των παρακάτω παικτών:

mastr0s99 / JamesPetrucci / savanos

Είχανε δικαίωμα για 2 αναβολές, αλλά δεν είναι δυνατόν από τις 3/11 που έχουμε αρχίσει να μην με έχουν ενημερώσει έστω
μία φορά. Οι παίκτες που είναι στο Group τους, πήρανε τους βαθμούς από τώρα για τα παιχνίδια που ΘΑ γινόταν...

Επόμενος στην λίστα για αποχώρηση είναι ο Thomas_GR, που έχει περιθώριο μέχρι το Σάββατο. Οι υπόλοιποι συνεχίζουμε
κανονικά. Για να βλέπετε όλοι ποιοί είναι αξιόπιστοι και ποιοί όχι.

Καλό βράδυ...

geoponos13
17-11-2010, 03:16
ela file mou zoupan sorry pou den postara amesws alla eprepe na fygw k molis irtha spiti, loipon:

johnlit-geoponos13 0 -1

To mats egine se 2 doseis gt mas petakse eksw sto 62' k enw to score itan 0-1 alla ypaitiothta gia tin diakopi den eixe kaneis kathws k oi dyo eimastan syndedemenoi,etsi apofasisame na paiksoume ta ypoloipa 30 lepta alla den allakse tpt sto score.Giayto sou emfanizei 2 score.

zoupan
17-11-2010, 03:22
ela file mou zoupan sorry pou den postara amesws alla eprepe na fygw k molis irtha spiti, loipon:

johnlit-geoponos13 0 -1

To mats egine se 2 doseis gt mas petakse eksw sto 62' k enw to score itan 0-1 alla ypaitiothta gia tin diakopi den eixe kaneis kathws k oi dyo eimastan syndedemenoi,etsi apofasisame na paiksoume ta ypoloipa 30 lepta alla den allakse tpt sto score.Giayto sou emfanizei 2 score.
Άντε πάλι! Καλά ρε παιδιά, ολόκληρη ιστορία έγινε με το παιχνίδι του ledika21 με τον klark71 για το 2ο Group και κάνατε το ίδιο;;;
ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΗ, ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΜΕΤΡΑΕΙ. Σε τι γλώσσα πρέπει να το πω; Σηκώνω τα χέρια ψηλά ρε παιδιά, δεν
ξέρω τι άλλο να κάνω...

Θέλετε να το διαλύσουμε να τελειώνουμε;

geoponos13
17-11-2010, 03:25
k ti dld tha kanoume tha to ksanapaizoume apo tin arxh xwris na synevei tpt?

zoupan
17-11-2010, 03:29
k ti dld tha kanoume tha to ksanapaizoume apo tin arxh xwris na synevei tpt?
Ναι το παιχνίδι ξεκινάει από την αρχή σαν να μην άρχισε, πάλι τα ίδια θα λέμε; Ήταν κανονισμός που υπήρχε από τις
14 Οκτώβρη!!! Όταν δηλώσατε συμμετοχή προφανώς και δεν διαβάσατε τίποτα απολύτως. Σας ευχαριστώ πολύ...

geoponos13
17-11-2010, 03:34
kala oti na nai...tous kanones tous exw diavasei..k ama dld exoume 10 aposyndeseis xwris na einai kaneis ypaitios tha paizoume gia ena agwna 5 wres mexri na ta kataferoume?
sygnwmi alla den exw toso xrono na to kanw ayto k episis parollo pou exeis kanei toso kalh douleia exeis polles leptomereies pou tis kanei poly periplokes k den volevei,k kata eksakolouthisi kathesai k spas ta neyra sou xwris logo.
Loipon egw eimai ektws,kalh synexeia se olous.

zoupan
17-11-2010, 03:43
kala oti na nai...tous kanones tous exw diavasei..k ama dld exoume 10 aposyndeseis xwris na einai kaneis ypaitios tha paizoume gia ena agwna 5 wres mexri na ta kataferoume?
sygnwmi alla den exw toso xrono na to kanw ayto k episis parollo pou exeis kanei toso kalh douleia exeis polles leptomereies pou tis kanei poly periplokes k den volevei,k kata eksakolouthisi kathesai k spas ta neyra sou xwris logo.
Loipon egw eimai ektws,kalh synexeia se olous.
Τα "ότι να 'ναι" αλλού οκ? Νομίζω ότι μίλησα όμορφα και δεν σε πρόσβαλα. Πάμε και στις απαντήσεις...

Έγιναν 10 αποσυνδέσεις; 1 έγινε! Μετά παίξατε κανονικά. Όταν θα γίνει και 2η και 3η και 4η και δεν ξέρω κι εγώ πόσες, θα
βρούμε μια λύση. Δεν σου ζήτησε κανένας να κάτσεις να παίξεις 15 ώρες! Εσείς έχετε την τάση να τα κάνετε πολύπλοκα. Με
τα ΑΝ κουβέντα δεν κάνουμε.

Όταν έφτιαξα το τουρνουά είχα πει να συζητήσουμε ότι θέλετε, ότι ιδέα έχετε που θα το κάνει ακόμα καλύτερο. Εμφανίστηκες
να μας πεις αυτές τις... λεπτομέρειες που δεν σου αρέσουν; ΟΧΙ! Μόνο μετά ξέρετε να το παίζετε έξυπνοι και να μην σέβεστε
τις ώρες που αφιερώνει κάποιος για πάρτη σας.

Και όπως πάντα, όταν δεν έχετε τι να πείτε και πως να το στηρίξετε, κλείνετε με το "εγώ αποχωρώ". Κι εγώ θα βάλω την γάτα
μου να κλαίει. Μάθετε μερικοί να είστε εντάξει στις υποχρεώσεις σας και μην τα περιμένετε όλα έτοιμα, γιατί μπορεί εδώ να μι-
λάμε για ένα κωλοπαίχνιδο, αλλά ο χαρακτήρας του καθενός τον ακολουθεί και στην ζωή του. Αυτά τα λίγα φίλε μου... Να 'σαι
καλά.

Οι υπόλοιποι μην ρωτήσετε, συνεχίζουμε κανονικά. Όχι θα κάτσω να σκάσω... Ο καθένας κρίνεται απ' τις πράξεις του.

geoponos13
17-11-2010, 03:52
kala esy etsi opws to pas k opws milas genika oxi mono se mena alla k se allous edw mesa sto telos tha meineis monos na to synexizeis.
K eksalou den sou zhthse kaneis na katseis toses wres k na to kaneis toso ''periploko'' alla oti to eftiakses den sou dinei to dikaiwma na milas les k eisai i gestapo edw mesa.
To exeis kanei episthmi sto katw katw...tosa k tosa tournoua exoun ginei k egw prosopika den eixa oudemia prostrivi me kanena..k to yfaki sou allou...
k den vazeis k ton skylo k tin gata sou mazi na klaine.
Kalo sou vrady

zoupan
17-11-2010, 04:07
kala esy etsi opws to pas k opws milas genika oxi mono se mena alla k se allous edw mesa sto telos tha meineis monos na to synexizeis.
K eksalou den sou zhthse kaneis na katseis toses wres k na to kaneis toso ''periploko'' alla oti to eftiakses den sou dinei to dikaiwma na milas les k eisai i gestapo edw mesa.
To exeis kanei episthmi sto katw katw...tosa k tosa tournoua exoun ginei k egw prosopika den eixa oudemia prostrivi me kanena..k to yfaki sou allou...
k den vazeis k ton skylo k tin gata sou mazi na klaine.
Kalo sou vrady
Πως σου μίλησα φίλε μου; Σε έβρισα, δεν κατάλαβα; Γκεστάμπο; Ναι, θα πάρω και το μαστίγιο σε λίγο να δέρνω.. Πλάκα έχετε.
Μόνος μου δεν θα κάτσω, το διαλύω αν δεν θέλει κανείς και ησυχάζω. Όποιος δεν θέλει το ξαναείπα, ο δρόμος είναι ανοιχτός.
Τόσα παιδιά παίξανε 2 αγωνιστικές τώρα, οι περισσότεροι δεν δημιούργησαν κανένα απολύτως πρόβλημα. Αν σου μοιάζει περί-
πλοκο εσένα, εδώ είμαι να με ρωτήσεις ότι γουστάρεις, για να στο εξηγήσω, σου είπα όχι;

Έπαιξες μέρα και ώρα που δήλωσες ότι μπορείς, το περίπλοκο που δεν βολεύει, μπορείς να μου εξηγήσεις ποιό είναι; Τέλος
πάντων, για να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους που δεν έχουν καμία όρεξη να διαβάζουν τις κόντρες μας και για να σου
δείξω ότι δεν είμαι καμιά Γκεστάμπο όπως με αποκάλεσες, μπορείς να συνεχίσεις αν θέλεις. Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου.
Αν δεν θέλεις οκ, δεν θα σε παρακαλέσω κιόλας.

Καλό βράδυ να έχεις.

geoponos13
17-11-2010, 04:16
epidi den eimai arnitikos k den goustarw na xaliemai me kanenan idiws gia tetoia themata sou zhtaw sygnwmi an se ethiksa se kati alla apo olous tha prepei na yparxei katanohsi.
K to egw eimai ektws den phagiane gia kapoion allo logo apo to na vgw kalytera gia na mi sas dhmiourgw k provlimata epeidi se tyxwn k alles periptwseis den tha mporw na faw poly wra me to na paizw.
Twra prakse esy oti thes me tin symmetoxi mou,egw ama thes synexizw,apla an theleis h' thelete na ginei mia tropopoihsi stin periptwsi twn discon. gt sigoura tha ksanaprokypsei thema.

zoupan
17-11-2010, 04:27
epidi den eimai arnitikos k den goustarw na xaliemai me kanenan idiws gia tetoia themata sou zhtaw sygnwmi an se ethiksa se kati alla apo olous tha prepei na yparxei katanohsi.
K to egw eimai ektws den phagiane gia kapoion allo logo apo to na vgw kalytera gia na mi sas dhmiourgw k provlimata epeidi se tyxwn k alles periptwseis den tha mporw na faw poly wra me to na paizw.
Twra prakse esy oti thes me tin symmetoxi mou,egw ama thes synexizw,apla an theleis h' thelete na ginei mia tropopoihsi stin periptwsi twn discon. gt sigoura tha ksanaprokypsei thema.
Ρε συ δεν μπορώ να σε καταλάβω. Που βλέπεις τόοοοοσο μεγάλο πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις;; 1 φορά δεν έγινε; Μετά
παίξατε κανονικά χωρίς πρόβλημα; Γιατί να το μεγαλοποιήσεις ντε και καλά σαν τεράστιο ζήτημα; Άντε να σου πήρε και 1 ώρα
απόψε; Έχεις τώρα μαζί μου άλλη 1 ώρα που συζητάς. 1 παιχνίδι είναι ρε παιδιά την εβδομάδα, τόσο μεγάλο πρόβλημα είναι;

Εδώ λέγατε ότι δεν έχετε όλες τις ώρες για να παίξετε και γι' αυτό αναγκάστηκα να χωρίσω τους ομίλους, αλλιώς θα παίζαμε
χύμα. Είχα καμία όρεξη νομίζεις; Από αυτά που μου είπατε εσείς, έφτιαξα και τους κανόνες. Όταν ανοίγω το PS3 όμως βλέπω
τους περισσότερους να ξημεροβραδιάζονται πότε με το FIFA και πότε με το CoD.

Επειδή πρέπει να κλείσω, κάτσε σκέψου αν όντως έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα με την ώρα και δεν σε βολεύει πες μου να σε
βγάλω, αλλιώς συνέχισε κανονικά, αλλά όπως το πάμε όλοι μαζί, όχι ο καθένας να κάνει ότι θέλει...

geoponos13
17-11-2010, 04:57
nai epeidi prepei na koimithoume kapoia stigmi tha sou pw to eksis
Ama kapoios nikaei gyrw sto 80' as poume 3-0 k ginei aposyndesi xwris tin ypaitiothta kapoiou den tha einai adiko giayton pou nikaei na ksanaginei olos o agwnas?
tha mou peis vevaia na synennohthoun oi paixtes na to kanoun 3-0 pali k na afhsoun na kylhsei o xronos pali mexri to shmeio pou diakopike k na synexisoun kanonika meta.alla etsi tzampa xronos..ayto lew mono.
K episis tin 2h fora ekana egw inv. an k den hmoun ghpedouxos gt otan mou ekane o JOHNlit den mas evaze an k prospathisame 2-3 fores alla k akoma otan tou ekana egw den mas evale me tin prwti.kala kaneis k theleis na throume tis entos k ektws anametrhseis alla otan yparxoun tetoia texnika provlimata den pisteyw oti tha itan kako na paixtei to paixnidi aneksarthta to poios kanei inv. k se poianou edra.
Tespa ayta gia shmera.kalo kshmerwma

zoupan
17-11-2010, 08:53
nai epeidi prepei na koimithoume kapoia stigmi tha sou pw to eksis
Ama kapoios nikaei gyrw sto 80' as poume 3-0 k ginei aposyndesi xwris tin ypaitiothta kapoiou den tha einai adiko giayton pou nikaei na ksanaginei olos o agwnas?
tha mou peis vevaia na synennohthoun oi paixtes na to kanoun 3-0 pali k na afhsoun na kylhsei o xronos pali mexri to shmeio pou diakopike k na synexisoun kanonika meta.alla etsi tzampa xronos..ayto lew mono.
K episis tin 2h fora ekana egw inv. an k den hmoun ghpedouxos gt otan mou ekane o JOHNlit den mas evaze an k prospathisame 2-3 fores alla k akoma otan tou ekana egw den mas evale me tin prwti.kala kaneis k theleis na throume tis entos k ektws anametrhseis alla otan yparxoun tetoia texnika provlimata den pisteyw oti tha itan kako na paixtei to paixnidi aneksarthta to poios kanei inv. k se poianou edra.
Tespa ayta gia shmera.kalo kshmerwma
Λοιπόν Καλημέρα (να σας μιλάω με το σεις και με το σας γιατί με παρεξηγείτε κιόλας :P).

Αν κάποιος νικάει 3-0 και γίνει διακοπή χωρίς να ευθύνεται κάποιος απ' τους 2, θα φταίει η ΕΑ. Εκτός του ότι μπορούν να συ-
νεννοηθούν όπως είπες (αν θέλουν, εγώ δεν προτείνω κάτι τέτοιο), δεν νομίζω να είναι και πρόβλημα γι' αυτόν που νικούσε
να κερδίσει και το άλλο παιχνίδι. Πόσα τυχερά γκολ να είχε βάλει αν δεν ήταν πολύ καλύτερος;

Σου θυμίζω ότι είναι όμιλοι και αν γίνει το άδικο κάποια στιγμή κάποιος που κέρδιζε 3-0 να χάσει το παιχνίδι που θα γίνει μετά,
μπορεί στην πορεία των ομίλων να δείξει ότι είναι καλύτερος. Έχει και επαναληπτικό. Υπάρχουν και τα άδικα στην ζωή.. :)
Θα μου πεις "γιατί έχω φάει κόλλημα ντε και καλά;" εε έφαγα ρε παιδί μου τι να κάνουμε τώρα; :D

Όσο για την πρόσκληση που είπες ότι έκανες εσύ γιατί δεν σας έβαζε, πολύ καλά έκανες δεν θα σε κρεμάσω κιόλας. Είναι μερι-
κές φορές που τα παίζουν οι servers της ΕΑ, ας κάνουμε υπομονη..

Πωπω, πολύ αγαπησιάρης ξύπνησα. :hysterical: Για να επιστρέψω στον ρόλο της Γκεστάμπο λοιπόν, το παιχνίδι μπήκε στις αναβολές
και θα ξαναπαίξετε κάποια στιγμή. Σε μετράω ότι συνεχίζεις, μη μείνω και μόνος μου... :ice:

zoupan
17-11-2010, 09:12
Λύθηκε και το θέμα με το παιχνίδι του Manos_GR με τον VenomDK. Μετά από συζήτηση και των τριών μας μέσω μηνυμάτων,
καταλλήξαμε στο συμπέρασμα να δωθεί η νίκη με 3-0 στον VenomDK και ο φίλος Μάνος θα συνεχίσει κανονικά μαζί μας στο
τουρνουά. Όλα καλά λοιπόν και εδώ... Ωραία μέρα σήμερα... :a045:

lostmangr
17-11-2010, 12:06
karlat89 tha pexoume shmera h mpa??an nai ti wra alliws ama einai na paroume anabolh..

toumpas__
17-11-2010, 22:58
arsenal-chelsea 2-3
κοκκινη Lampard

zoupan
18-11-2010, 01:37
karlat89 tha pexoume shmera h mpa??an nai ti wra alliws ama einai na paroume anabolh..
Είχα ξεχάσει ότι είχες και κόκκινη κάρτα του Maicon, για να το βάλω στον πίνακα. Αλλά αφού δεν έπαιξες εντάξει, δεν θα τον χρησιμοποιήσεις στο επόμενο ματς, που μάλλον δεν θα παίξεις πάλι γιατί ο karlat89 πήρε 2η αναβολή τώρα και πάει για ακύρω-
ση αν δεν εμφανιστεί.

tromy
18-11-2010, 07:33
file zoupan logo ektaktis doulias den tha mporeso simera va pexo me to phirlo

lostmangr
18-11-2010, 07:51
Είχα ξεχάσει ότι είχες και κόκκινη κάρτα του Maicon, για να το βάλω στον πίνακα. Αλλά αφού δεν έπαιξες εντάξει, δεν θα τον χρησιμοποιήσεις στο επόμενο ματς, που μάλλον δεν θα παίξεις πάλι γιατί ο karlat89 πήρε 2η αναβολή τώρα και πάει για ακύρω-
ση αν δεν εμφανιστεί.
kalhmera egw pali den to eixa xexasei alla to thema einai pote tha pexw xana??

zoupan
18-11-2010, 12:26
file zoupan logo ektaktis doulias den tha mporeso simera va pexo me to phirlo
Εντάξει. Άντε να δούμε πότε θα παιχτεί ματς στο A Group! :a014gth:


to thema einai pote tha pexw xana??
Λογικά δεν θα παίξεις ούτε την 4η αγωνιστική γιατί τα ματς πάνε αντίστροφα τώρα. Η 4η δηλαδή θα είναι ίδια
με την 3η με ανάποδες έδρες, η 5η ίδια με την 2η και η 6η ίδια με την 1η. Υπομονή, τι να σε κάνω, παίξε ποκεράκι.. :c030:

klark71
18-11-2010, 14:21
Ο αγώνας Inter - Liverpool θα γίνει κανονικά στις 19/11/10 στις 23.15.

ikopapic
18-11-2010, 14:29
zoupan απλα σε ενημερωνω πως αν παιξω την τριτη θα σου πω την κυριακη τι ωρα μπορω γιατι κατι προεκυψε.

phirlo
18-11-2010, 21:00
telika paiksame ton agwna me ton skambi77 kata tis 6.Etyxe na vrethoume online kai paiksame.Etsi kai alliws egw eixa pei oti borw meta tis 16:00.
to paixnidi elhkse skambi77 -phirlo_milanese: 1 - 6.

dinospao
18-11-2010, 23:03
barcelona - real madrid 3-3
καμια κοκκινη

λοιπον παιξαμε τον ledika21 σημερα διοτι αυριο θα γινει συντηρηση στο psn απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 2... ειμασταν μεσα και οι δυο και ειπαμε να παιξουμε.

alekos21
18-11-2010, 23:08
λοιπόν ο αγώνας ανάμεσα σε εμενα και τον dinospao έγινε σήμερα στης 21.15 αντί για αύριο όπως έλεγε το πρόγραμμα λόγο του ότι το psn θα είναι off αύριο από 18.00 το απόγευμα μέχρι 02.00 το βραδυ όπως μου είπε ο φίλος

από κι και πέρα έγινε ένα εκπληκτικός αγώνας με εναλλαγές στο score και την ισοφάριση να έρχεται στο 90' για την barcelona.

ledika21 (Barcelona) - dinospao (Real Madrid) 3-3
καμια κόκκινη.

zoupan
19-11-2010, 01:08
Ο αγώνας Inter - Liverpool θα γίνει κανονικά στις 19/11/10 στις 23.15.
Μιας και λένε τα παιδιά ότι αύριο θα γίνει συντήρηση στο psn και θα είναι off, αν μπορείτε κανονίστε το νωρίς πριν
τις 6 παιδιά, γιατί αλλιώς δεν θα μπορέσετε να παίξετε.


telika paiksame ton agwna me ton skambi77 kata tis 6.Etyxe na vrethoume online kai paiksame.Etsi kai alliws egw eixa pei oti borw meta tis 16:00.
to paixnidi elhkse skambi77 -phirlo_milanese: 1 - 6.
Οκ, ελπίζω να παίξατε εντός Online League, μην παω να κοιτάξω έτσι; Είχε καμία κόκκινη;


barcelona - real madrid 3-3
καμια κοκκινη

λοιπον παιξαμε τον ledika21 σημερα διοτι αυριο θα γινει συντηρηση στο psn απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 2... ειμασταν μεσα και οι δυο και ειπαμε να παιξουμε.
Οκ παιδιά...

zoupan
19-11-2010, 03:10
O Thomas_GR από το H Group ακυρώθηκε γιατί δεν ενδιαφέρεται να συμμετέχει. Οι υπόλοιποι 3 παίκτες του ομίλου πήραν από 6 βαθμούς.

aloialone
20-11-2010, 01:09
TrifS2000 (Liverpool) - Klark71 (Inter)

Inter - Liverpool 1-3
Kamia kokkinh

klark71
20-11-2010, 01:32
Inter (klark71) - Liverpool (TrifS2000) 1-3
Χωρίς κόκκινες κάρτες.

toumpasn
20-11-2010, 12:00
καλημερα...φιλε zoupan επειδη εχω ενα προβλημα τη δευτερα και θα λειπω μπορουμε την ωρα του παιχνιδιου να την παμε για μετα τις 10 το βραδυ?
ευχαριστω

johnlit7
20-11-2010, 22:39
Λοιπόν Καλημέρα (να σας μιλάω με το σεις και με το σας γιατί με παρεξηγείτε κιόλας :P).

Αν κάποιος νικάει 3-0 και γίνει διακοπή χωρίς να ευθύνεται κάποιος απ' τους 2, θα φταίει η ΕΑ. Εκτός του ότι μπορούν να συ-
νεννοηθούν όπως είπες (αν θέλουν, εγώ δεν προτείνω κάτι τέτοιο), δεν νομίζω να είναι και πρόβλημα γι' αυτόν που νικούσε
να κερδίσει και το άλλο παιχνίδι. Πόσα τυχερά γκολ να είχε βάλει αν δεν ήταν πολύ καλύτερος;

μην το λες αυτο...εχουν δει πολλα τα ματια μου....:nono:



Σου θυμίζω ότι είναι όμιλοι και αν γίνει το άδικο κάποια στιγμή κάποιος που κέρδιζε 3-0 να χάσει το παιχνίδι που θα γίνει μετά,
μπορεί στην πορεία των ομίλων να δείξει ότι είναι καλύτερος. Έχει και επαναληπτικό. Υπάρχουν και τα άδικα στην ζωή.. :)


δεν ειναι λογικη αυτη.....δηλ. το ολυμπιακος-εργοτελης πυ διακοπηκε στο ημιχρονο πρεπει να ξεκινησει παλι απο το 1ο λεπτο???




Πωπω, πολύ αγαπησιάρης ξύπνησα. :hysterical: Για να επιστρέψω στον ρόλο της Γκεστάμπο λοιπόν, το παιχνίδι μπήκε στις αναβολές
και θα ξαναπαίξετε κάποια στιγμή. Σε μετράω ότι συνεχίζεις, μη μείνω και μόνος μου... :ice:

απο τη στιγμη που δεν πειραξε ουτε εμενα και συμφωνησαμε να το κανουμε ετσι γτ να ξαναπαιξουμε?:a020:
σκεψου το αυτο με τα disconnect...εξαλλου τα παιχνιδια ειναι και 8λεπτα και τρωνε πολυ χρονο.....και οπως ειπες πολλες φορες δεν μπορουμε να συνδεθουμε λογω των server οποτε τρωμε κ αλλο χρονο....

zoupan
21-11-2010, 02:30
δεν ειναι λογικη αυτη.....δηλ. το ολυμπιακος-εργοτελης πυ διακοπηκε στο ημιχρονο πρεπει να ξεκινησει παλι απο το 1ο λεπτο???
Τώρα περιμένεις σοβαρή απάντηση σε αυτό; Ήταν αγώνας Online σε ποδοσφαιράκι το ΟΣΦΠ-Εργοτέλης; Τότε μην ρωτάτε
εμένα, πάρτε τηλέφωνο στην ΕΠΟ να σας πει τι κάνετε σε περίπτωση αποσύνδεσης.


απο τη στιγμη που δεν πειραξε ουτε εμενα και συμφωνησαμε να το κανουμε ετσι γτ να ξαναπαιξουμε?:a020:
σκεψου το αυτο με τα disconnect...εξαλλου τα παιχνιδια ειναι και 8λεπτα και τρωνε πολυ χρονο.....και οπως ειπες πολλες φορες δεν μπορουμε να συνδεθουμε λογω των server οποτε τρωμε κ αλλο χρονο....
Θα το πω για τελευταία φορά όσο πιο απλά και όμορφα μπορώ χωρίς να προσβάλω κανέναν. Έχουν μπει κάποιοι κανόνες
που διασφαλίζουν το δίκαιο σε ΟΛΑ τα παιχνίδια και γλυτώνουν εμένα από περιττό χρόνο, γιατί με κάθε αλλαγή που θέλετε
εγώ πρέπει να είμαι σκοπιά στο pc και να τα φτιάχνω. Αυτά δεν γίνονται. Θα ακολουθήσουμε ότι λένε οι κανονισμοί και εξαί-
ρεση δεν θα γίνει ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ. Απλά Ελληνικά, όποιος θέλει να το καταλάβει ευχαρίστως να του απαντήσω σε ότι απορία
έχει. Δεν θα κάνει ο καθένας ότι θέλει και μετά να παίζει Call of Duty κι εγώ να κάθομαι να ενημερώνω πίνακες και να αλλά-
ζω κανόνες. Χώρια που θα μου ζητήσουν κι άλλοι μετά το ίδιο και δεν θα μπορώ να πω όχι γιατί θα το έχω επιτρέψει σε κά-
ποιους άλλους...

Κατανοητόν;

zoupan
21-11-2010, 04:56
καλημερα...φιλε zoupan επειδη εχω ενα προβλημα τη δευτερα και θα λειπω μπορουμε την ωρα του παιχνιδιου να την παμε για μετα τις 10 το βραδυ?
ευχαριστω
Με τον αντίπαλό σου να επικοινωνήσεις για να κανονίσετε άλλη ώρα.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα αρκεί να με ενημερώσετε ότι αλλάξατε...

Carpe_Diem_Rj
21-11-2010, 09:09
Σου εχω στειλει και μηνυμα κανονισαμε με τον zeus για 19¨00 σημερα.

katsouras
21-11-2010, 16:16
Giorgios13_Gr(Barcelona) - katsouras21(Arsenal) 1 - 2
Δεν υπηρξαν κοκκινες καρτες.

giorgos_ps3
21-11-2010, 16:18
Giorgos13_GR (barcelona)-katsouras (arsenal):1-2
kamia kokkini

zoupan
21-11-2010, 20:15
Από Τετάρτη μαζί με την 4η αγωνιστική που θα ξεκινήσει, θα δώσω και όλα τα παιχνίδια που έχουν αναβληθεί, θα δημιουργηθεί
και ένα Online League ειδικό για τις αναβολές και θα έχετε 1 εβδομάδα στην διάθεσή σας να συνεννοείστε μεταξύ σας να παίξετε
τα παιχνίδια όποτε μπορείτε.

Ήταν προγραμματισμένο να γίνει αυτό από την στιγμή που ξεκινήσαμε, αλλά φωνάζατε και δεν κάνατε λίγο υπομονή... Το βράδυ
θα είναι στους πίνακες.

marcojohn 13
21-11-2010, 22:43
ΦΙΛΕ ΖΟΥΠΑΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΟΡΜΩΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ PREROBBIE 18¨.15?ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΗ FRIEND REQUEST ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΡΙΣΤΙΚΕ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..

zoupan
22-11-2010, 00:25
ΦΙΛΕ ΖΟΥΠΑΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΟΡΜΩΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ PREROBBIE 18¨.15?ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΗ FRIEND REQUEST ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΡΙΣΤΙΚΕ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..
Απ' το ότι μου έχεις δηλώσει πως μπορείς μέχρι τις 19:00 και ο prerobbie από τις 18:00 μέχρι 00:00. Τι από που;
Λες να τα βγάζω απ' το κεφάλι μου; Και εφόσον δεν εμφανίστηκε να παίξει και είχε οριστεί ώρα, κερδίζεις 3-0.

marcojohn 13
22-11-2010, 02:03
ΡΕ ΣΥ ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ..

zoupan
22-11-2010, 02:06
ΡΕ ΣΥ ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ..
Κανονίζετε μεταξύ σας όταν βλέπετε ??:??. Όταν έχει ώρα, παίζετε την ώρα που έχω βάλει. Εκτός αν 1) ζητήσει κάποιος
αναβολή ή 2) κανονίσετε μεταξύ σας αν συμφωνήσετε και οι 2 άλλη ώρα και μου λέτε να την αλλάξω.

Τους κανόνες τους διάβασες; Ελπίζω τώρα να ξέρεις πως κάθε αγωνιστική μπαίνεις σε Online League να παίξεις με τον
αντίπαλο, μην έχουμε πάλι ιστορίες... :d030:


Σου εχω στειλει και μηνυμα κανονισαμε με τον zeus για 19¨00 σημερα.
Το αποτέλεσμα θα μας το πείτε ή είναι μυστικό; :makefun:

zoupan
22-11-2010, 04:36
Αναβολές

Από την Τετάρτη 24/11/10 μέχρι την Τρίτη 30/11/10, θα γίνουν παράλληλα με την 4η αγωνιστική τα 10 παιχνίδια που έχουν αναβληθεί
μέχρι τώρα. Την Τρίτη 23/11/10 θα προσθέσω και τις πληροφορίες για το Online League στο οποίο θα πρέπει να μπείτε για να παίξετε.
Ώρα δεν έχει καθοριστεί. Επικοινωνείτε με τον αντίπαλό σας και ορίζετε μέρα και ώρα για να παίξετε το παιχνίδι. Οσοι έχετε κόκκινες
κάρτες δεν θα ισχύσουν σε αυτά τα παιχνίδια, αλλά αν πάρετε κόκκινη κάρτα θα μετρήσει κανονικά από την 5η αγωνιστική. Νέα ανα-
βολή αυτών των παιχνιδιών δεν θα υπάρξει.

Αν ένας από τους δύο παίκτες δεν εμφανιστεί σε αυτό το περιθώριο μιας εβδομάδας, θα χάνει το παιχνίδι στα χαρτιά. Αν υπάρξουν 2
αποσυνδέσεις, κανονίζετε μεταξύ σας νέα ημέρα και ώρα του αγώνα. Αν και πάλι υπάρξουν 2 αποσυνδέσεις το παιχνίδι θα μετρήσει
ως ισσοπαλία 0-0 και θα πάρετε από 1 βαθμό. Αν δεν κανονιστεί από κανέναν το παιχνίδι και πάλι θα μετρήσει ως ισσοπαλία 0-0. Και
για τα 10 παιχνίδια θα υπάρξει αποτέλεσμα μέχρι την Τρίτη 30/11/10, το βράδυ. Από την 4η αγωνιστική και μετά, οι νέες αναβολές θα
παιχτούν μετά το τέλος των ομίλων. Κανονισμοί και στοιχεία αγώνων (χρόνος, ομάδες, πρόσκληση κτλ) ισχύουν τα ίδια όπως μέχρι
τώρα. Σας θυμίζω ότι παράλληλα θα διεξαχθεί κανονικά και η 4η αγωνιστική...

Αν έχετε πρόβλημα με την εμφάνιση των εικόνων παρακαλώ να το αναφέρετε να σας ενημερώσω για το πρόγραμμα, με κείμενο.

Carpe_Diem_Rj
22-11-2010, 08:37
Originally Posted by Carpe_Diem_Rj
Σου εχω στειλει και μηνυμα κανονισαμε με τον zeus για 19¨00 σημερα.
Το αποτέλεσμα θα μας το πείτε ή είναι μυστικό;


File sou exw steilei tosa minimata kai edw kai proswpika den ftaiw egw pou den ta vlepeis....

zoupan
22-11-2010, 10:12
Originally Posted by Carpe_Diem_Rj
Σου εχω στειλει και μηνυμα κανονισαμε με τον zeus για 19¨00 σημερα.
Το αποτέλεσμα θα μας το πείτε ή είναι μυστικό;


File sou exw steilei tosa minimata kai edw kai proswpika den ftaiw egw pou den ta vlepeis....
Μου έστειλες εμένα κανένα μήνυμα ή πόσταρες εδώ το αποτέλεσμα του αγώνα; Τότε ή εγώ δεν τα βλέπω, ή εσείς πουλάτε τρελίτσα...:blink:

zeus gr
22-11-2010, 10:47
Φιλε Πανο και εγω σου εστειλα pm εδω μεσα οτι δεν μπορεσα να παιξω μπαλα χθες με τον αντιπαλο μου με δικη μου υπαιτιοτητα

Δες μηπως δεν τα περνεις και εχουμε προβληματα
Εστειλα και στον αντιπαλο μου pm εδω μεσα οτι δεν θα μπορεσω

zoupan
22-11-2010, 11:26
Φιλε Πανο και εγω σου εστειλα pm εδω μεσα οτι δεν μπορεσα να παιξω μπαλα χθες με τον αντιπαλο μου με δικη μου υπαιτιοτητα

Δες μηπως δεν τα περνεις και εχουμε προβληματα
Εστειλα και στον αντιπαλο μου pm εδω μεσα οτι δεν θα μπορεσω
Δεν πήρα κανένα μήνυμα. Θα μπορούσατε να το γράψετε κι εδώ για σίγουρα. Ο Carpe_Diem_Rj στο τελευταίο μήνυμα έλεγε ότι
κανονίσατε για τις 19:00. Ίσως και να το έσβησα καταλάθος, τέλος πάντων, πάμε παρακάτω. Κανονίστε να το παίξετε από 24-30 Νοεμβρίου που είναι οι αναβολές. Δείτε τον πίνακα για περισσότερες πληροφορίες, θα βάλω και το παιχνίδι σας κάποια στιγμή μέχρι
το βράδυ.

Carpe_Diem_Rj
22-11-2010, 14:34
Φιλε δε πουλαω τρελα σου εχς στειλει ακομα 2 προσωπικα μηνυματα τωρα γιατι δεν μπορεισ να τα δεισ ισως ειναι γεματος ο φακελο σου. Επισης αν θες σταματα λιγο το καπως ειρωνικο υφος γιατι εγω προσωπικα δεν σου μιλαω ετσι...

lostmangr
22-11-2010, 18:10
telika ayth thn ebdomada exw agwnes h oxi rwtaw gia na xerw nomizw paizw me ton toumpas??

manos_ps3
23-11-2010, 01:09
Manos_GR (Real M.) - Maevious (Juventus) 1-0

Σε ένα ματς όπου οι γηπεδούχοι Μαδριλένοι "καίγονταν" για την νίκη (την πρώτη στην διοργάνωση), κατάφεραν να την πάρουν δύσκολα με ένα γκολ του Κριστιάνο Ρονάλντο στο 75'. Πολύ καλή η Γιούβε, μπορούσε να κάνει την ζημιά μέσα στο Μπερναμπέου! Δεν υπήρχαν κόκκινες κάρτες.

Ωραίο παιχνίδι φίλε maevious!

maevious
23-11-2010, 01:12
manos_gr-maevious 1-0.wraio matsaki file.se perimeno sto torino

zoupan
23-11-2010, 02:15
Φιλε δε πουλαω τρελα σου εχς στειλει ακομα 2 προσωπικα μηνυματα τωρα γιατι δεν μπορεισ να τα δεισ ισως ειναι γεματος ο φακελο σου. Επισης αν θες σταματα λιγο το καπως ειρωνικο υφος γιατι εγω προσωπικα δεν σου μιλαω ετσι...
Κάθε φορά που απαντάω σε κάτι που δεν σας αρέσει νομίζετε ότι έχω ειρωνικό ύφος. Κανένα απολύτως πρόβλημα δεν έχω
φίλε μου, ούτε με σένα, ούτε με κανέναν άλλο. Το μόνο μήνυμα που πήρα από εσένα ήταν ότι κανονίσατε για τις 19:00. Δεν
μου έστειλες κανένα μήνυμα ότι δεν μπορεί να παίξει ο zeus_gr_7 και ότι το παιχνίδι δεν θα γίνει. Μιλάμε για ένα διάστημα
από το απόγευμα στις 19:00 μέχρι το βράδυ στις 00:00. Δεν γίνεται να μου είχες στείλει μήνυμα και να ήρθα εγώ εδώ να ρω-
τήσω τι έγινε με το παιχνίδι τελικά.

Επίσης, δεν καταλαβαίνω γιατί εδώ σε αυτό το thread έχετε χρόνο να γράψετε διάφορα άσχετα και να πιάνουμε κουβέντα για
το ότι και καλά εγώ σας προσβάλω συνέχεια και δεν ποστάρετε την ουσία των παιχνιδιών. Αντί για μήνυμα θα μπορούσες να το
γράψεις εδώ ότι δεν θα γίνει το παιχνίδι και θα τέλειωνε το θέμα. Όπως είπες μπορεί ο φάκελος να είναι γεμάτος και να μην το
πάρω το μήνυμα, τι θα κάνω δηλαδή θα ψάχνω όλη μέρα να βρω την λύση στο μυστήριο;

Βοηθείστε κι εσείς να υπάρχει μια τάξη και να μην έχουμε κανένα πρόβλημα. Λες κι εγώ δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα και πε-
ριμένω την ώρα να μπω εδώ να μαλώσω με κανέναν. Ελεος ρε παιδιά...


telika ayth thn ebdomada exw agwnes h oxi rwtaw gia na xerw nomizw paizw me ton toumpas??
Παίζεις με τον karlat89 την 4η αγωνιστική. Αν δεν γίνει το παιχνίδι θα μπει στην 2η φάση των αναβολών που θα γίνουν μετά το
τέλος των ομίλων.

Επίσης έχεις και 2 παιχνίδια που πρέπει να παίξεις από 24-30 Νοεμβρίου για την 1η φάση των αναβολών, με toumpas__ (1η
αγωνιστική) και karlat89 (3η αγωνιστική). Υπάρχουν όλα στην πρώτη σελίδα...

Dimkar2405
23-11-2010, 02:52
Tην Τεταρτη 24 Νοεμβριου δεν θα μπορω απο τις 17.00 μεχρι και τις 23.30. Ολες τις υπολοιπες ωρες μπορω.

zoupan
23-11-2010, 03:04
Tην Τεταρτη 24 Νοεμβριου δεν θα μπορω απο τις 17.00 μεχρι και τις 23.30. Ολες τις υπολοιπες ωρες μπορω.
Σε Group Κυριακής δεν είσαι; Την Τετάρτη τι είναι;

Dimkar2405
23-11-2010, 03:41
Νομιζα επειδη ειναι 24 με 30 προθεσμια για τα παιχνιδια που ειχαν αναβληθει, οτι μπορουμε να παιξουμε και αυριο!

zoupan
23-11-2010, 04:32
Νομιζα επειδη ειναι 24 με 30 προθεσμια για τα παιχνιδια που ειχαν αναβληθει, οτι μπορουμε να παιξουμε και αυριο!
Θα μάθετε αύριο Τρίτη βράδυ τα στοιχεια του Online League και από Τετάρτη μπορείτε να ξεκινήσετε την συνεννόηση
μέχρι την άλλη Τρίτη να παίξετε τα παιχνίδια.

ikopapic
23-11-2010, 20:56
file zoupan ηταν να παιξω με τον Jonhlit7 αλλα πεθανε ο παππους του...
βαλτω αναβολη .και αν δεν εχει ο φιλος αλλα αναβολη χρεωσε την σε μενα..

Dimkar2405
23-11-2010, 21:08
file zoupan ηταν να παιξω με τον Jonhlit7 αλλα πεθανε ο παππους του...
βαλτω αναβολη .και αν δεν εχει ο φιλος αλλα αναβολη χρεωσε την σε μενα..

Πολύ σωστός...Συλλυπητήρια στο φίλο Γιάννη...

manos_ps3
24-11-2010, 00:08
Συλλυπητήρια κι από μένα στον φίλο Γιάννη!

zoupan
24-11-2010, 00:59
file zoupan ηταν να παιξω με τον Jonhlit7 αλλα πεθανε ο παππους του...
βαλτω αναβολη .και αν δεν εχει ο φιλος αλλα αναβολη χρεωσε την σε μενα..
Δεν χρειάζεται να χρεώσω τίποτα σε κανέναν. Από αύριο μέχρι την άλλη Τρίτη μπορείτε να κανονίσετε να παίξετε το ματς.
Θα το βάλω μαζί με τις άλλες αναβολές. Αν δεν μπορεί ο φίλος να συνεχίσει για πολλούς και διάφορους λόγους ας επικοι-
νωνήσει μαζί μου να βρούμε μια λύση. Συλληπητήρια και από εμένα...

zoupan
24-11-2010, 02:17
Παρακαλώ λίγο την προσοχή σας για να μην έχουμε μπερδέματα. Λοιπόν...

Στην 1η σελίδα προστέθηκαν όλα τα στοιχεία του Online League για τις αναβολές και όλα τα παιχνίδια που πρέπει να γίνουν από
αύριο Τετάρτη 24/11 μέχρι την Τρίτη 30/11. Διαβάστε προσεκτικά πως θα διεξαχθεί η πρώτη φάση των αναβολών και τι γίνεται σε
περίπτωση που κάποιο παιχνίδι δεν γίνει.

Σας υπενθυμίζω ότι παιχνίδια έξω απ' το Online League δεν θα μετρήσουν και θα ληφθούν σαν μη γενόμενα. Επικοινωνείτε με τον
αντίπαλό σας και κανονίζετε την μέρα και την ώρα που θα παίξετε το παιχνίδι. Δεν χρειάζεται να με ενημερώσετε εμένα για την ώρα.
Ο τρόπος που θα ποστάρετε το αποτέλεσμα των αγώνων είναι ο εξής:

Group / Αγωνιστική
Γηπεδούχος / Φιλοξενούμενος
Ημέρα / Ώρα
Σκορ / Κόκκινες κάρτες

Η 4η αγωνιστική θα διεξαχθεί κανονικά, παράλληλα με την φάση των αναβολών και παίζεται όπως και οι προηγούμενες σε δικό της
Online League. Για οποιαδήποτε απορία έχετε, ρωτήστε όσο είναι νωρίς. Παράπονα για τυχόν ακύρωση παιχνιδιών από παίκτες που
δεν διάβασαν να κατανοήσουν τον τρόπο διεξαγωγής, δεν θα γίνουν δεκτά.

markos69
24-11-2010, 11:21
zoupan ise fititis file?

zoupan
24-11-2010, 13:26
zoupan ise fititis file?
Όχι γιατί;

lostmangr
24-11-2010, 15:28
toumpas pote thes na paixoume???

markos69
24-11-2010, 15:52
Όχι γιατί;
mlk ine poli doulia afto pou kanis pou vriskis xrono

zoupan
24-11-2010, 20:06
toumpas pote thes na paixoume???
Με μηνύματα παιδιά, όχι από δω γιατί αν ποστάρουν εδώ όλοι όσοι είναι να παίξουν αυτές τις μέρες για να συνεννοηθούν θα
πάμε στις 20 σελίδες. Εδώ μόνο τα αποτελέσματα...


mlk ine poli doulia afto pou kanis pou vriskis xrono
Δεν είναι πολύ δουλειά, όλο το λούκι ήταν στην αρχή να τα ετοιμάσω. Έκατσα ένα Σ/Κ και τα έκανα. Τώρα τα έχω έτοιμα και
απλά αλλάζω τα στοιχεία κάθε παιχνιδιού. 1 ωρίτσα είναι κάθε βράδυ. Γι' αυτό "τρελένομαι" μερικές φορές που κάνει ο καθένας
του κεφαλιού του, γιατί με βγάζει εκτός προγράμματος, ξοδεύω περισσότερη ώρα και αυτός παίζει FIFA αραχτός... :a020:

zoupan
25-11-2010, 01:58
Ρε παλικάρια του G Group, είχε κάτι ματς σήμερα, που είναι τα αποτελέσματα οεο;

toumpas__
25-11-2010, 04:09
sorry παιδια αλλα το ματς με την μπαρτσα μας καθυστερησε.
Επαιξα με τον tsakiris7 για την 4 αγωνιστικη chelsea-arsenal 0-3 χωρις κοκκινες.Το παιξαμε στο leage της 3 αγωνιστικης γιατι της 4 μας κολαγε ο κωδικος και δεν μπορουσαμε να μπουμε.Αυριο θα παιξουμε μαζι lostman το παιχνιδι της 1 αγωνιστικης και μενει αλλο ενα μαζι και τα δυο του karlat89 εαν εμφανιστει ποτε.

zoupan
25-11-2010, 06:51
sorry παιδια αλλα το ματς με την μπαρτσα μας καθυστερησε.
Επαιξα με τον tsakiris7 για την 4 αγωνιστικη chelsea-arsenal 0-3 χωρις κοκκινες.Το παιξαμε στο leage της 3 αγωνιστικης γιατι της 4 μας κολαγε ο κωδικος και δεν μπορουσαμε να μπουμε.Αυριο θα παιξουμε μαζι lostman το παιχνιδι της 1 αγωνιστικης και μενει αλλο ενα μαζι και τα δυο του karlat89 εαν εμφανιστει ποτε.
Δεν έμπαινε ο κωδικός σε κανέναν απ' τους 2; Θα κοιτάξω κάποια στιγμή αν είναι λάθος.
Κέρδισες τον tsakiri 3-0 ρε θηρίο; Να σε προσέχουμε δηλαδή και σένα..:makefun:

zoupan
25-11-2010, 08:33
LOSTMAN-GREECE είχες 1 παιχνίδι με τον karlat89 εχθές, τι έγινε;

zoupan
25-11-2010, 14:14
LOSTMAN-GREECE και karlat89 χρεώθηκαν από μια αναβολή αφού κανείς δεν ενημέρωσε για το χθεσινό παιχνίδι τους.
Δίνω στον karlat89 περιθώριο 2 ημερών (μέχρι το Σάββατο 27/11) για να με ενημερώσει γιατί δεν παίζει τα παιχνίδια του.
Αν δεν πάρω απάντηση θα ακυρωθεί απ' το τουρνουά και οι υπόλοιποι παίκτες θα πάρουν από 6 βαθμούς, πλην του
tsakiris7 που θα πάρει 3 αφού είναι ο μόνος που έχει παίξει 1 παιχνίδι με τον karlat89.

TdR
25-11-2010, 15:51
Χαρά στο κουράγιο σου zoupan... :priest:
Και μόνο που διάβασα μερικές σελίδες από τα 2 σχετικά threads,
κουράστηκα... :c026:
Άντε με το καλό και Πρόεδρος στην ΕΠΑΕ!!! :fans:


Να κανονίσετε να ανέβει ο τελικός σε video.
Αν υπάρχει κάμερα διαθέσιμη από κάποιον από τους δύο φιναλίστ.
Τόση δουλειά πια... να μείνει και κανά ντοκουμέντο
για τις επόμενες γενιές. :a057:

Γερά!!!

lostmangr
25-11-2010, 16:21
LOSTMAN-GREECE είχες 1 παιχνίδι με τον karlat89 εχθές, τι έγινε;
ti na ginei re esy klassika oute filo me exei kanei enw ton exw steilei eithma filias alla oute ton blepw pouthena na milaei opote egw pou ftaiw??

toumpas__
25-11-2010, 19:13
Επαιξα με τον lostman για την πρωτη αγωνιστικη.
asrenal-inter 3-0

toumpas__
25-11-2010, 19:21
Επαιξα με τον lostman για την πρωτη αγωνιστικη.
asrenal-inter 3-0χωρις κοκκινες

aloialone
25-11-2010, 23:44
Ειμαι οκ για Παρασκευη 23:30 με klark21 για τα παιχνιδια μας!

klark71
26-11-2010, 00:38
Ο αναβληθέν αγώνας του B Group Barcelona (Ledika21) - Inter (klark71) έχει διεξαχθεί κανονικά στην ώρα του (13-11-2010 64) και έληξε 3-0. Δεν εκκρεμεί δηλαδή.

zoupan
26-11-2010, 01:55
ti na ginei re esy klassika oute filo me exei kanei enw ton exw steilei eithma filias alla oute ton blepw pouthena na milaei opote egw pou ftaiw??
Είπα ότι θα περιμένω τον karlat89 μέχρι το Σάββατο και μετά θα ακυρωθεί και θα πάρετε τους βαθμούς οι υπόλοιποι του Group.


Ο αναβληθέν αγώνας του B Group Barcelona (Ledika21) - Inter (klark71) έχει διεξαχθεί κανονικά στην ώρα του (13-11-2010 64) και έληξε 3-0. Δεν εκκρεμεί δηλαδή.
Ποιός αγώνας, εκείνος που έγινε σε 2 δόσεις και ήταν εκτός κανονισμών και είπα ότι δεν μετράει και θα ξαναγίνει;

johnlit7
26-11-2010, 15:19
Πολύ σωστός...Συλλυπητήρια στο φίλο Γιάννη...


Συλλυπητήρια κι από μένα στον φίλο Γιάννη!


Δεν χρειάζεται να χρεώσω τίποτα σε κανέναν. Από αύριο μέχρι την άλλη Τρίτη μπορείτε να κανονίσετε να παίξετε το ματς.
Θα το βάλω μαζί με τις άλλες αναβολές. Αν δεν μπορεί ο φίλος να συνεχίσει για πολλούς και διάφορους λόγους ας επικοι-
νωνήσει μαζί μου να βρούμε μια λύση. Συλληπητήρια και από εμένα...


file zoupan ηταν να παιξω με τον Jonhlit7 αλλα πεθανε ο παππους του...
βαλτω αναβολη .και αν δεν εχει ο φιλος αλλα αναβολη χρεωσε την σε μενα..

sas euxaristw poli olous paidia....
zoupan apo s-k tha xsanarxisw kanonika....

alekos21
26-11-2010, 21:45
file dinospao kai zoupan mou etixe kati epigon kai 8a prepei na zitiso anaboli gia to match pou einai na arxisi se 30 lepta... sorry

marcojohn 13
27-11-2010, 00:31
group d-1η αγωνιστικη barcelona(carpe_diem_rj)-chelsea(marcojohn13):0-1 χωρις κοκκινες..

klark71
27-11-2010, 01:19
Liverpool (TrifS2000) - Inter (klark71) 1 -0
No red cards

aloialone
27-11-2010, 01:22
TrifS200 (Liverpool) - klark21 (Inter)
Liverpool - Inter 1-0
Αν οχι την νικη αξιζε την ισοπαλια ο φιλος Klark21 αλλα η τυχη ηταν με το μερος μου!
Χωρις κοκκινες! (Παντα)

katsouras
27-11-2010, 15:11
Dimkar2405_gr - katsouras 3 - 4 Δυσκολο ματς με επιθεσεις για οσκαρ και αμυνες για τα μπαζα!

zoupan
27-11-2010, 17:58
Dimkar2405_gr - katsouras 3 - 4 Δυσκολο ματς με επιθεσεις για οσκαρ και αμυνες για τα μπαζα!
Αυτό είναι η αναβολή, έτσι;

---------------------------------------

Δίκαιη πρωτιά στον όμιλο για τον Τσάκο που με κέρδισε 3-2 σε ένα ακόμα συγκλονιστικό ματς και με άφησε να σφαχτώ για
την 2η θέση με τον φίλο freakygeo! :yes: Τα αποτελέσματα μεταξύ των τριών μας είναι 2-2, 3-3 και 3-2 που δείχνουν ότι
και οι τρεις είμαστε πάνω κάτω στο ίδιο επίπεδο και θα είναι άδικο για όποιον αποκλειστεί, αλλά όπως είπε κάποτε ένας μπα-
λαδόρος, "το FIFA είναι ένα άθλημα που παίζουν 11 εναντίον 11 και στο τέλος κερδίζει πάντα ο Τσάκος". :a050:

---------------------------------------

TrifS2000 και klark71, όταν υπάρχει αποσύνδεση παιδιά να το αναφέρετε. Ελπίζω να μην το παίξατε κι εσείς σε 2 δόσεις
το 1-0... :a057:

katsouras
27-11-2010, 18:05
Ναι την αναβολη παιξαμε.

Dimkar2405
27-11-2010, 20:04
Dimkar2405_gr - katsouras 3 - 4 Δυσκολο ματς με επιθεσεις για οσκαρ και αμυνες για τα μπαζα!

Ψυχρολουσια για μενα, παντα εφτανα σε αποσταση ενος γκολ και παντα σκοραρε ο φιλος, εκτος απο τα τελευταια λεπτα (83 και μετα νομιζω) που εφτασα κοντα στην ισοφαριση!

maevious
27-11-2010, 21:31
@zoupan k manos:ειμαι οκ για το ματς της δευτερας στις 2345

iou21
27-11-2010, 22:56
fovera paixnidia kai ta 2 dhlose o tsakos sthn sunenteuxh tupou kathos kai oti h real einai megalh omada kai tha vrei ton dromo ths.oso gia to champions league dhlose oti me poreia mexri tous 8 h chealsea tha exei petuxei to stoxo ths giati uparxoun polles omades kaluteres apo mas!!!!tha parevrethei sta epishma tou agona me ton freekugeo-zoupan gia logous kataskopias kathos gia tis metagrafes tou ianouariou!!!!!

zoupan
28-11-2010, 04:54
Έγινε διαγραφή στους karlat89 και prerobbie καθώς ξεπέρασαν αδικαιολόγητα το όριο των 2 παιχνιδιών που δεν έλαβαν μέρος.
Κατά συνέπεια αφαιρέθηκαν και τα παιχνίδια τους απ' τις αναβολές και οι υπόλοιποι παίκτες των ομίλων αυτών πήραν τους βαθμούς.

Όσον αφορά τις αναβολές, έχουν μείνει 3 μέρες για να γίνουν τα υπόλοιπα 7 παιχνίδια. Σας υπενθυμίζω ότι αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον
από κανέναν από τους 2 αντιπάλους, το παιχνίδι θα μετρήσει ως 0-0.

Carpe_Diem_Rj
28-11-2010, 09:48
Ton agwna me ton zeus tha ton kanoume ligo nwritera apo tis 21:00...tha se enhmwrwsoume gia thn wra.

zoupan
28-11-2010, 09:57
Ton agwna me ton zeus tha ton kanoume ligo nwritera apo tis 21:00...tha se enhmwrwsoume gia thn wra.
Εντάξει... Έχετε και μια αναβολή μεταξύ σας με ανάποδες έδρες, δεν μπαίνετε και στο
League των αναβολών να το παίξετε κι αυτό να φεύγει;

toumpasn
28-11-2010, 10:57
καλημερα...να ενημερωσω οτι εδω και μερες προσπαθω να βρω τον venomDK για τα μεταξυ μας παιχνιδια.(1 της αναβολης και 1 που παιζουμε αυριο.)και δεν βρισκω ανταποκριση...

katsouras
28-11-2010, 16:27
katsouras21 (Arsenal) 4 - 0 Giorgios13_GR(Barcelona) Κοκκινες(abidal,dani alves)

giorgos_ps3
28-11-2010, 16:30
katsouras21(arsenal)-Giorgos13_GR(Barcelona) 4-0
kokkines abidal,dany alves

zeus gr
28-11-2010, 18:21
Εντάξει... Έχετε και μια αναβολή μεταξύ σας με ανάποδες έδρες, δεν μπαίνετε και στο
League των αναβολών να το παίξετε κι αυτό να φεύγει;

Τελευταια ενημερωση Με τον αντιπαλο κανονησαμε να παιξουμε κατα τις 7 και τα δυο μας παιχνιδια
Εχει προβλημα ο φιλος με το internet αλλα ελπιζει να φτιαχτει μεχρι τοτε
Εχω και τον marcojohn εναν αγωνα να δω αν τον βρω σημερα

Carpe_Diem_Rj
28-11-2010, 18:39
Zeus και zupan τώρα έχω και διακοπή ρεύματος κάτι σοβαρό πρέπει να Έχει γίνει όλα είναι down τώρα αν φτιάξουν θα μπω με ρι τις 7-7:30 αλλιώς το κανονιζουμε αν γίνεται να το παίξουμε και το 2o σαν αναβολή!

Carpe_Diem_Rj
28-11-2010, 19:44
Δειχνει οτι λυθηκε το προβλημα zeus σε περιμενω μεχρι τις 7¨30 να παιξουμε...

Carpe_Diem_Rj
28-11-2010, 21:01
Carpe_Diem_Rj(Barcelona) - Zeus(Mancheaster Un) 2-2
Zeus(ManchesterUn) - Carpe_Diem_Rj(Barcelona) 0-3

Kalh sunexeia sto filo!

marcojohn 13
29-11-2010, 03:50
φιλε zeus ποσταρε εδω η στειλε μηνυμα στο play να κανονισουμε να παιξουμε το μεταξυ μας δευτερα η τριτη να τελειωνουμε..

zoupan
29-11-2010, 04:19
Carpe_Diem_Rj(Barcelona) - Zeus(Mancheaster Un) 2-2
Zeus(ManchesterUn) - Carpe_Diem_Rj(Barcelona) 0-3

Kalh sunexeia sto filo!

Κόκκινες είχε σε κανένα απ' τα δυό;

Carpe_Diem_Rj
29-11-2010, 08:40
oxi kokines den eixe....
Epishs sthn vathmologia eprepe na exw 10 vathmous me 5 agwnes oxi 8... 2 nikes kai kala me ton filo pou apoklistike 1 isopalia kai akoma mia niki xthes.

manos_ps3
29-11-2010, 09:05
Φίλε maevious, στο γράφω και εδώ, μήπως δεν δεις το άλλο thread!

Eπειδή θα λείπω σήμερα το βράδυ, μήπως μπορείς να παίξουμε το παιχνίδι μας νωρίτερα, κατά το μεσημέρι;

(Προσπάθησα να στο στείλω αυτό και με pm, αλλά λέει ότι η λίστα με τα μηνύματά σου είναι γεμάτη).

zoupan
29-11-2010, 10:21
Epishs sthn vathmologia eprepe na exw 10 vathmous me 5 agwnes oxi 8... 2 nikes kai kala me ton filo pou apoklistike 1 isopalia kai akoma mia niki xthes.
Φίλε μου όταν διαγράφω έναν παίκτη, δίνω τους βαθμούς στους υπόλοιπους για τα παιχνίδια που ΘΑ παίζανε. Αντί δηλαδή
να βάλω ήττα στα χαρτιά εκείνη την ημέρα, τα βάζω από τώρα. Εσύ με τον prerobbie έπαιξες 1 παιχνίδι και ήρθες 1-1. Και
3 βαθμούς γι' αυτό που ΘΑ έπαιζες στον 2ο γύρο, 4 βαθμοί και 4 από χθες 8. Που τους βρήκες τους 10;

Carpe_Diem_Rj
29-11-2010, 11:37
Δηλαδη αν καποιο ατομο δεν ειχε παιξει τους 2 αγωνεσ με τον φιλο που βγηκε θα παρει 6 βαθμους?

zoupan
29-11-2010, 12:22
Δηλαδη αν καποιο ατομο δεν ειχε παιξει τους 2 αγωνεσ με τον φιλο που βγηκε θα παρει 6 βαθμους?

Ναι φίλε μου γιατί σου φαίνεται περίεργο; Δηλαδή ας πούμε ότι δεν έχουν πάρει οι άλλοι στον όμιλό σου 6 βαθμούς και φτάνει
η αγωνιστική να παίξουν με τον prerobbie, ο οποίος δεν θα παίξει, δεν θα πάρουν τους βαθμούς; Ποιά θα είναι η διαφορά τότε
με το τώρα; Εγώ φταίω που έτυχε να φύγει αφού έπαιξε 1 παιχνίδι με σένα; Δεν νομίζω να θεωρείς δίκαιο, από την στιγμή που
έγινε το ματς να στο δώσω νίκη...

Carpe_Diem_Rj
29-11-2010, 13:02
Φιλε αυτο δεν ειναι δικαιο η θα τον αφαιρεσεις απο τον ομιλο και κανεις δε3ν θα παρει κανενα βαθμο η ολοι 6 αυτο δεν ειναι δικαιο...
ΑΝ ειχανε παιξει οι αλλοι τον πρωτο αγωνα με τον φιλο που βγηκε οκ αλλα απο την στιγμη που δεν εχουν παιξει δεν ειναι δικαιο να μετρησει για τον 1 μονο που επαιξε μαζι μου .... ειναι εμφανος αλλιωση βαθμολογιας ...

zoupan
29-11-2010, 13:35
Φιλε αυτο δεν ειναι δικαιο η θα τον αφαιρεσεις απο τον ομιλο και κανεις δε3ν θα παρει κανενα βαθμο η ολοι 6 αυτο δεν ειναι δικαιο...
ΑΝ ειχανε παιξει οι αλλοι τον πρωτο αγωνα με τον φιλο που βγηκε οκ αλλα απο την στιγμη που δεν εχουν παιξει δεν ειναι δικαιο να μετρησει για τον 1 μονο που επαιξε μαζι μου .... ειναι εμφανος αλλιωση βαθμολογιας ...
Φίλε μου όταν λέω "ακυρώθηκε" σύμφωνα με τους κανονισμούς, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ πλέον, γιατί ξεπέρασε το όριο
των αγώνων που δεν εμφανίστηκε. Συνεπώς στα παιχνίδια που του έμειναν, επειδή δεν θα αγωνιστεί, ο αντίπαλός του θα κερδίσει
με 3-0 στα χαρτιά. Τώρα για ποιόν λόγο θεωρείς εσύ δίκαιο να πάρεις 3 βαθμούς σε ένα παιχνίδι που έπαιξες και βγήκε 1-1, μόνο
εσύ ξέρεις.

Κι επειδή δεν έχω όρεξη πάλι για γκρίνιες και τσακωμούς, παρακαλώ πολύ 5 άτομα (εκτός του D Group) να ψηφίσουν αν είναι δίκαιο
ο φίλος να πάρει 1 βαθμό επειδή έγινε το ματς και έληξε ισσοπαλία, ή να πάρει 3 σαν να μην έγινε. Δημοκρατικά λοιπόν, να δούμε
και την άποψη των άλλων...

Carpe_Diem_Rj
29-11-2010, 13:45
Εγω αυτο που λεω και θεωρω δικαιο ειναι να αφαιρεθουν οι βαθμοι ολων των αγωνων του φιλου που βγηκε απ ολους στο γκρουπ. ΑΝ ειχε παιξει τουλαχιστοπν τον πρωτο αγωνα και με τους αλλους 2 στο γκρουπ θα ηταν δικαιο αλλα απο την στιγμη που επιξε μολις 1 αγωνα μονο με εμενα δεν το θεωρω δικαιο. Σε ολα τα πρωταθληματα που εχω παρει μερος οταν καποια ατομα φευγουν απο το πρωταθλημα αφιαρουνται και οιο βαθμοι απο τους παικτες που εχουν παιξει .

zoupan
29-11-2010, 14:07
Εγω αυτο που λεω και θεωρω δικαιο ειναι να αφαιρεθουν οι βαθμοι ολων των αγωνων του φιλου που βγηκε απ ολους στο γκρουπ. ΑΝ ειχε παιξει τουλαχιστοπν τον πρωτο αγωνα και με τους αλλους 2 στο γκρουπ θα ηταν δικαιο αλλα απο την στιγμη που επιξε μολις 1 αγωνα μονο με εμενα δεν το θεωρω δικαιο. Σε ολα τα πρωταθληματα που εχω παρει μερος οταν καποια ατομα φευγουν απο το πρωταθλημα αφιαρουνται και οιο βαθμοι απο τους παικτες που εχουν παιξει .

Τα άλλα πρωταθλήματα έχουν και άλλους κανόνες. Στο δικό μου υπάρχει αυτός ο κανόνας, δεν έφυγε ο φίλος, εγώ του αφαίρεσα
το δικαίωμα να συμμετέχει ακόμη κι αν θέλει στους επόμενους αγώνες. Κάτι πρέπει να γίνει όμως και με τα παιχνίδια αυτά, δεν μπο-
ρούμε να κάνουμε ότι δεν υπάρχουν.

Και παρ' όλα αυτά, επέλεξα να αποφασίσουν 5 άτομα άλλων ομίλων πιο είναι το πιο δίκαιο όπως το βλέπουν εκείνοι, αν ήθελα θα μπο-
ρούσα να πω "έτσι είναι ο κανόνας κι αμα θες" αλλά δεν βλέπω να το δέχεσαι ούτε και αυτό. Θες να γίνει το δικό σου... Αν 3 από τους
5 ψηφίσουν υπέρ σου, θα πάρεις τους βαθμούς που ζητάς...

Carpe_Diem_Rj
29-11-2010, 14:19
Φιλε δεν εχω προβλημα ας αποφασισουν 5 ατομα οπως θελεις εσυ.Απλα ζηταω να γινει το σωστο και το δικαιο νομιζω και σε αλλους ομιλους εχει γινει κατι παρομοιο με παικτες που βγηκανε ....

zoupan
29-11-2010, 14:27
Φιλε δεν εχω προβλημα ας αποφασισουν 5 ατομα οπως θελεις εσυ.Απλα ζηταω να γινει το σωστο και το δικαιο νομιζω και σε αλλους ομιλους εχει γινει κατι παρομοιο με παικτες που βγηκανε ....

Σε όλους τους ομίλους, μέτρησα 3 βαθμούς για κάθε παιχνίδι που ήταν να γίνει. Σε κανέναν άλλο όμιλο δεν έγινε ματς και να
άλλαξε μετά η βαθμολογία επειδή ακυρώθηκαν τα άτομα. Βασικά δεν έτυχε και τέτοια περίπτωση, μόνο στο G Group που είχε
παίξει ο karlat89 1 παιχνίδι με τον tsakiris7 και είχε κερδίσει ο tsakiris7 με 9-2. Δεν μπορώ να του αφαιρέσω τώρα τα 9 γκολ που
έχει βάλει επειδή ο karlat89 ακυρώθηκε, γιατί θα είναι άδικο στις επόμενες φάσεις που μετράνε τα πάντα.

geoponos13
29-11-2010, 16:55
paiksame k to eksanavolis paixnidi me ton gianni:

BARCELONA-CHELSEA 3- 1
xwris kokkines

maevious
29-11-2010, 17:50
Φιλε Ζουπαν μπορεις να δωσεις μια παραταση για την αναβολη μεταξυ εμου και VenomDk μεχρι την Κυριακη?Λογω διαφορετικου ωραριου δεν μπορουμε να παιξουμε το ματσακι καθημερινη κ Σαβατο.Προτεινα στο φιλο να το παιξουμε Κυριακη αν εισαι συμφωνος

ezio_auditore
29-11-2010, 18:28
VenomDK-toumpasn 3-2 για την 4η αγωνιστικη
toumpasn-VenomDK 1-0 για τις αναβολες
καμια κοκκινη και στα δυο.

toumpasn
29-11-2010, 19:29
group E-3η αγωνιστικη ιντερ-τσελσι:3-2 χωρις κοκκινες..το αναβληθεν

και για την 4η αγωνιστικη τσελσι-ιντερ 1-0 χωρις κοκκινες

zoupan
29-11-2010, 19:42
Φιλε Ζουπαν μπορεις να δωσεις μια παραταση για την αναβολη μεταξυ εμου και VenomDk μεχρι την Κυριακη?Λογω διαφορετικου ωραριου δεν μπορουμε να παιξουμε το ματσακι καθημερινη κ Σαβατο.Προτεινα στο φιλο να το παιξουμε Κυριακη αν εισαι συμφωνος
Μια στιγμή ρε παιδιά, τώρα που πόσταρες εσύ πόσταρε αποτελέσματα κι ο VenomDK, δεν μπορούσατε να παίξετε σήμερα;
Επίσης ποιά Κυριακή, αυτή που μας έρχεται; Η χθεσινή Κυριακή τι διαφορά είχε δηλαδή; Οι αναβολές έχουν μπει από την
Τετάρτη που μας πέρασε, γιατί αφήσατε τελευταία στιγμή να κανονίσετε; Θέλετε να μου πείτε δηλαδή ότι ολόκληρη εβδο-
μάδα δεν μπορέσατε να βρείτε μισή ώρα να παίξετε;

marcojohn 13
29-11-2010, 20:07
φιλε zoupan πες αν θες τι γινεται στην επομενη φαση..με σταυρωματα ειναι?

ezio_auditore
29-11-2010, 20:54
Μια στιγμή ρε παιδιά, τώρα που πόσταρες εσύ πόσταρε αποτελέσματα κι ο VenomDK, δεν μπορούσατε να παίξετε σήμερα;
Επίσης ποιά Κυριακή, αυτή που μας έρχεται; Η χθεσινή Κυριακή τι διαφορά είχε δηλαδή; Οι αναβολές έχουν μπει από την
Τετάρτη που μας πέρασε, γιατί αφήσατε τελευταία στιγμή να κανονίσετε; Θέλετε να μου πείτε δηλαδή ότι ολόκληρη εβδο-
μάδα δεν μπορέσατε να βρείτε μισή ώρα να παίξετε;

ο φιλος δουλευει καθε μερα και τον βολευει μονο βραδυ,εμενα παλι δεν με βολευει το βραδυ λογω του ανεξηγητου προβληματος που συνεχιζω να παθαινω με το ιντερνετ,κυριακη δεν δουλευει και βολευει και τους δυο μας,το μνμ ισως να το αφησε απο καποιο pc της δουλειας,για την κυριακη εχεις δικιο,αν και μιλησαμε απο το σαββατο δεν προλαβαμε να το κανονισουμε,τι θα γινει τελικα?

zoupan
29-11-2010, 21:05
φιλε zoupan πες αν θες τι γινεται στην επομενη φαση..με σταυρωματα ειναι?

Υπάρχουν όλα μαζί με τους κανονισμούς στο άλλο θρέντ, για ποιόν τα γράφω ήθελα να 'ξερα...

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Ζευγαρώματα στην Φάση των 16

G2-A1 (Α16) | A2-G1 (Β16) | C2-B1 (C16) | B2-C1 (D16) | H2-D1 (E16) | D2-H1 (F16) | F2-E1 (G16) | E2-F1 (H16)

Ζευγαρώματα στην Φάση των 8

A16-H16 (A8) | B16-G16 (B8) | C16-F16 (C8) | D16-E16 (D8)

Ζευγαρώματα στην Φάση των 4 -- Τελικός

A8-C8 (X1) | B8-D8 (X2) – X1-X2


ο φιλος δουλευει καθε μερα και τον βολευει μονο βραδυ,εμενα παλι δεν με βολευει το βραδυ λογω του ανεξηγητου προβληματος που συνεχιζω να παθαινω με το ιντερνετ,κυριακη δεν δουλευει και βολευει και τους δυο μας,το μνμ ισως να το αφησε απο καποιο pc της δουλειας,για την κυριακη εχεις δικιο,αν και μιλησαμε απο το σαββατο δεν προλαβαμε να το κανονισουμε,τι θα γινει τελικα?

Τι να γίνει, παίξτε την Κυριακή τι να σας κάνω...

Dimkar2405
29-11-2010, 21:37
Θεωρω οτι ο κανονισμος με τους βαθμους, σε περιπτωση αποβολης ή αποχωρησης παικτη, εχει ενα μειονεκτημα (ισως και παραπανω, αλλα εγω αυτο σκεφτηκα τωρα)!

Με αυτον τον τροπο μπορει ενας παικτης να χρησιμοποιησει και 2ο λογαριασμο, ετσι ωστε να κοψει βαθμους απο τους αντιπαλους με τον 2ο λογαριασμο. Μετα, θα αποχωρησει, κι ετσι ο 1ος (και βασικος) λογαριασμος θα καρπωθει 3 ή 6 βαθμους.

Δεν ειναι τυχαιο που αναφερω τον 2ο λογαριασμο, ειχε εκδηλωθει και στην αρχη του τουρνουα τετοια ανησυχια.

Εννοειται πως δεν υπαινισσομαι οτι καποιος χρησιμοποιει 2ο λογαριασμο. Απλα δειχνω οτι ισως δεν ειναι πολυ ορθολογικος αυτος ο κανονισμος.

maevious
30-11-2010, 01:19
o manos den exei emfanistei gia to metaksi mas game.kati tha tou etixe tou filou opote pame gia anavolh.esteila apth douleia file zoupan simera.to sk pou mas perase hmoun ektos.tha katso mesa thn erxomenh kuriakh na paiksoume to matsaki me ton filo venom.distixos den tairiazoun oi ores mas k den mporesame na to paiksoume.tnx gia thn katanohsh

zoupan
30-11-2010, 02:06
Θεωρω οτι ο κανονισμος με τους βαθμους, σε περιπτωση αποβολης ή αποχωρησης παικτη, εχει ενα μειονεκτημα (ισως και παραπανω, αλλα εγω αυτο σκεφτηκα τωρα)!

Με αυτον τον τροπο μπορει ενας παικτης να χρησιμοποιησει και 2ο λογαριασμο, ετσι ωστε να κοψει βαθμους απο τους αντιπαλους με τον 2ο λογαριασμο. Μετα, θα αποχωρησει, κι ετσι ο 1ος (και βασικος) λογαριασμος θα καρπωθει 3 ή 6 βαθμους.

Δεν ειναι τυχαιο που αναφερω τον 2ο λογαριασμο, ειχε εκδηλωθει και στην αρχη του τουρνουα τετοια ανησυχια.

Εννοειται πως δεν υπαινισσομαι οτι καποιος χρησιμοποιει 2ο λογαριασμο. Απλα δειχνω οτι ισως δεν ειναι πολυ ορθολογικος αυτος ο κανονισμος.

Αν υπήρχε 2ος λογαριασμός θα τον είχα βγάλει εγώ στην σέντρα και θα τον είχα κάνει ξεφτίλα. Υπάρχει τρόπος να ελεγχθεί αν
είναι από ίδιο άτομο 2 λογαριασμοί, αλλά μόνο σε αυτό το σημείο δεν φτάσαμε! Να κάτσει να φτιάξει κάποιος 2 λογαριασμούς εδώ
στο φόρουμ και 2 λογαριασμούς στο PSN μόνο και μόνο για να πάρει 3 βαθμούς παραπάνω στον όμιλο; ΚΑΙ; Μετά θα πάει στον
τελικό; Αργά η γρήγορα το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο. Που να παίζαμε και με χρηματικό έπαθλο! Μερικά τουρνουά για το χαβαλέ
να περάσουμε καλά μεταξύ μας είπαμε να κάνουμε ρε παιδιά και μερικοί το κάνανε Μεσανατολικό ζήτημα! Ήμαρτοοον, που λέει κι
ο Γεωργίου...


o manos den exei emfanistei gia to metaksi mas game.kati tha tou etixe tou filou opote pame gia anavolh.esteila apth douleia file zoupan simera.to sk pou mas perase hmoun ektos.tha katso mesa thn erxomenh kuriakh na paiksoume to matsaki me ton filo venom.distixos den tairiazoun oi ores mas k den mporesame na to paiksoume.tnx gia thn katanohsh

Σε έψαχνε εδώ στο φόρουμ από χθες και δεν απαντούσες. Ζητούσε να παίξετε νωρίς σήμερα το μεσημέρι, γιατί βράδυ δεν θα μπο-
ρούσε. Αναβλήθηκε το ματς και χρεώθηκε μια αναβολή...

Dimkar2405
30-11-2010, 02:16
Αν υπήρχε 2ος λογαριασμός θα τον είχα βγάλει εγώ στην σέντρα και θα τον είχα κάνει ξεφτίλα. Υπάρχει τρόπος να ελεγχθεί αν
είναι από ίδιο άτομο 2 λογαριασμοί, αλλά μόνο σε αυτό το σημείο δεν φτάσαμε! Να κάτσει να φτιάξει κάποιος 2 λογαριασμούς εδώ
στο φόρουμ και 2 λογαριασμούς στο PSN μόνο και μόνο για να πάρει 3 βαθμούς παραπάνω στον όμιλο; ΚΑΙ; Μετά θα πάει στον
τελικό; Αργά η γρήγορα το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο. Που να παίζαμε και με χρηματικό έπαθλο! Μερικά τουρνουά για το χαβαλέ
να περάσουμε καλά μεταξύ μας είπαμε να κάνουμε ρε παιδιά και μερικοί το κάνανε Μεσανατολικό ζήτημα! Ήμαρτοοον, που λέει κι
ο Γεωργίου...
Eγω φιλε μου χρησιμοποιησα το παραδειγμα αυτο σαν μια περιπτωση που δεν καλυπτει ο μηχανισμος. Δεν ειπα οτι συμβαινει.

Συνεχιζουμε κανονικα, κανενα Μεσανατολικο.

zoupan
30-11-2010, 02:20
Eγω φιλε μου χρησιμοποιησα το παραδειγμα αυτο σαν μια περιπτωση που δεν καλυπτει ο μηχανισμος. Δεν ειπα οτι συμβαινει.

Συνεχιζουμε κανονικα, κανενα Μεσανατολικο.

Αν έχετε υποψίες ότι υπάρχουν 2 λογαριασμοί, στείλτε μου μήνυμα με τα ονόματα για να το ελέγξω. Δεν θα μάθει κανείς ότι "τον
καρφώσατε" ας το πούμε έτσι. Είπαμε οι κανόνες να εφαρμόζονται για όλους το ίδιο. Έτσι αρχίσαμε, έτσι προχωρήσαμε, συμφωνή-
σατε όταν δηλώσατε συμμετοχή και έτσι θα τελειώσουμε.

Περιμένω ακόμα τις ψήφους σας για την περίπτωση του Carpe_Diem_Rj. Απ' ότι κατάλαβα εσύ είσαι υπέρ του να πάρει 3 βαθμούς και
όχι 1 οπότε είμαστε 0-1 στο σκορ. Αλλα 4 άτομα παρακαλώ...

zoupan
30-11-2010, 03:03
> Έμειναν 22 ώρες για τα υπόλοιπα 3 παιχνίδια των αναβολών (εκτός απ' το maevious-VenomDK που θα γίνει Κυριακή). Δεν έχω
λάβει ενημέρωση από κανέναν, συνεπώς ότι παιχνίδια μείνουν έτσι μέχρι αύριο Τρίτη το βράδυ, θα μετρήσουν ως ισσοπαλία 0-0.

> Ο dinospao αποχώρησε από το τουρνουά και οι αντίπαλοί του πήραν από 3 βαθμούς για τα παιχνίδια του 2ου γύρου.

manos_ps3
30-11-2010, 09:33
o manos den exei emfanistei gia to metaksi mas game.kati tha tou etixe tou filou opote pame gia anavolh.esteila apth douleia file zoupan simera.to sk pou mas perase hmoun ektos.tha katso mesa thn erxomenh kuriakh na paiksoume to matsaki me ton filo venom.distixos den tairiazoun oi ores mas k den mporesame na to paiksoume.tnx gia thn katanohsh


Φίλε maevious, πήγαινε στα "private messages" εδώ στο φόρουμ και σβήσε όσα έχεις στη λίστα "inbox". Είναι γεμάτη και δεν μπορείς να λάβεις άλλα pm! Σου έστελνα από την Κυριακή, αλλά δεν ερχόταν...
Επίσης, αυτά τα δύο μεσημέρια (Κυριακής - Δευτέρας) σε έβλεπα online στο psn να παίζεις και σου έστελνα μηνύματα για να κανονίσουμε για τον αγώνα μας, αλλά δεν μου απάντησες σε κανένα!!! Γιατί;;; Ας μου έλεγες τουλάχιστον ότι δεν μπορείς ή δεν θέλεις να παίξεις!
Ξέρεις είναι λίγο άσχημο να στέλνεις μήνυμα σε κάποιον κι αυτός να σε "γράφει"...

Εκτός αν έπαιζε κάποιος άλλος (ίσως αδερφός κλπ.) και δεν ήσουν εσύ, οπότε οκ, πάω πάσο!

zeus gr
30-11-2010, 10:30
Εγω εχω μια αναβολη με τον marcojohn13 Αν εχω αποκλειστει μιας και ειμαι τελευταιος θα παιξω τον αγωνα ή οχι ??

Αν ειναι να μπω μεσα σημερα το βραδυ να κανουμε τον αγωνα

maevious
30-11-2010, 15:25
Φιλε Μανο μην προτρεχεις.Οκ δεν τα ειδα τα μνμ σου γιατι ημουν εκτος το σ/κ.Το ιnbox γεμιζει ευκολα τι να κανω.Οπως σωστα μαντεψες επαιζε ο αδερφος μου αυτες τις ωρες.Στο πσν εκανα log χτες βραδυ αλλα δεν ειδα καποιο μνμ.Δεν εχω λογω να γραφω κανενα.Για πλακα παιζουμε εδω και ολοι θυσιαζουμε καποιες ωρες απο τον προσωπικο μας χρονο.Εχω εξηγησει απο την αρχη οτι μεσημερια δεν μπορω λογω δουλειας οποτε δεν θα μπορουσαμε να το παιξουμε το game ετσι κ αλλιως.Τεσπα ας κανονισουμε να το παιξουμε στις αναβολες.Εχω εμφανιστει κ στα 4 game στην ωρα μου μεχρι τωρα και τα δυο δεν εχουν γινει απο υπαιτιοτητα του αντιπαλου.Καταλαβαινω οτι προβληματα μπορει να προκυψουν και δειχνω κατανοηση αλλα δεν μου αρεσει να την ακουω κ απο πανω

lostmangr
30-11-2010, 18:40
file zoupan kai tsakiri paidia sas parakalw gia aurio na mhn paixw aurio!giati aurio exei ena mats zwhs kai thanatou atletico de madrid-ΑΡΗΣ kai den mporw na to xasw ama den mporei na ginei ayto as parei to mats o tsakiris γιατι μια ζωη αρης λεμε......pame gia to diplo arianara mou se parakalw...ayta :)

alekos21
30-11-2010, 20:15
file zoupan o agwnas ths anabolis metaxi emou kai tou klark71 8a ginei tetarti vrady meta ths 23.30... o filos doulevi opote exw xrono kai egw to antistixo...opote avrio pou exw xrono to vrady 8a pexoume

zoupan
30-11-2010, 23:02
Εγω εχω μια αναβολη με τον marcojohn13 Αν εχω αποκλειστει μιας και ειμαι τελευταιος θα παιξω τον αγωνα ή οχι ??

Αν ειναι να μπω μεσα σημερα το βραδυ να κανουμε τον αγωνα
Πως είσαι σίγουρος ότι έχεις αποκλειστεί; Εκτός αν εννοείς να σε ακύρωσα εγώ.. Όχι φυσικά γιατί να το κάνω, αφού παίζεις κανονικά;
Το ματς θα το παίξεις, εκτός αν εσύ τα παρατήσεις επειδή πιστεύεις ότι δεν έχεις ελπίδες να περάσεις..


file zoupan kai tsakiri paidia sas parakalw gia aurio na mhn paixw aurio!giati aurio exei ena mats zwhs kai thanatou atletico de madrid-ΑΡΗΣ kai den mporw na to xasw ama den mporei na ginei ayto as parei to mats o tsakiris γιατι μια ζωη αρης λεμε......pame gia to diplo arianara mou se parakalw...ayta :)

Τι ώρα παίζει ο Άρης, 22:00? Στείλε μήνυμα στον tsakiris7 στο ps3 (δεν είναι μέλος εδώ) και ρώτα τον αν μπορεί να παίξετε νωρίτερα.


file zoupan o agwnas ths anabolis metaxi emou kai tou klark71 8a ginei tetarti vrady meta ths 23.30... o filos doulevi opote exw xrono kai egw to antistixo...opote avrio pou exw xrono to vrady 8a pexoume

Εντάξει.

marcojohn 13
30-11-2010, 23:58
ΦΙΛΕ ZOUPAN ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ZEUS ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ..ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ PLAY,ΠΟΣΤΑΡΑ ΕΔΩ Ε ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΖΕ BATTLEFIELD ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..

lostmangr
01-12-2010, 00:29
Τι ώρα παίζει ο Άρης, 22:00? Στείλε μήνυμα στον tsakiris7 στο ps3 (δεν είναι μέλος εδώ) και ρώτα τον αν μπορεί να παίξετε νωρίτερα.
22:05 katalabeneis pisteyw oti ayto to mats den to xanw me tipota tha steilw p.m ama einai ston tsakiri sorry pantws..

zoupan
01-12-2010, 01:07
ΦΙΛΕ ZOUPAN ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ZEUS ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ..ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ PLAY,ΠΟΣΤΑΡΑ ΕΔΩ Ε ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΖΕ BATTLEFIELD ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..
Πριν λίγες ώρες του απάντησα στο μήνυμα που είχε ποστάρει το πρωί. Λίγο πιο πάνω είναι... Δεν κατάλαβα για ποιόν λόγο
ακριβώς δεν ήθελε να παίξει. Επειδή λέει έχει αποκλειστεί. Από που το έβγαλε αυτό το συμπέρασμα δεν μπορώ να καταλάβω.
Θα επικοινωνήσω μαζί του...


22:05 katalabeneis pisteyw oti ayto to mats den to xanw me tipota tha steilw p.m ama einai ston tsakiri sorry pantws..

Παίξτε νωρίτερα αν μπορεί και ο tsakiris7 αλλιώς θα σε χρεώσω με μια αναβολή και θα γίνει το ματς μετά το τέλος των ομίλων.

zoupan
01-12-2010, 01:16
Junior1999-2000 και Johnlit7 είχατε 1 παιχνίδι αναβολή και 1 παιχνίδι για την 4η αγωνιστική, τι έγινε;

Carpe_Diem_Rj
01-12-2010, 08:26
Με το θεμα μας τι θα γινει? Δε βλεπω να ασχολειτε κανεις εκτος απο 1 ατομο απ οτι ειδα...

manos_ps3
01-12-2010, 08:52
Φιλε Μανο μην προτρεχεις.Οκ δεν τα ειδα τα μνμ σου γιατι ημουν εκτος το σ/κ.Το ιnbox γεμιζει ευκολα τι να κανω.Οπως σωστα μαντεψες επαιζε ο αδερφος μου αυτες τις ωρες.Στο πσν εκανα log χτες βραδυ αλλα δεν ειδα καποιο μνμ.Δεν εχω λογω να γραφω κανενα.Για πλακα παιζουμε εδω και ολοι θυσιαζουμε καποιες ωρες απο τον προσωπικο μας χρονο.Εχω εξηγησει απο την αρχη οτι μεσημερια δεν μπορω λογω δουλειας οποτε δεν θα μπορουσαμε να το παιξουμε το game ετσι κ αλλιως.Τεσπα ας κανονισουμε να το παιξουμε στις αναβολες.Εχω εμφανιστει κ στα 4 game στην ωρα μου μεχρι τωρα και τα δυο δεν εχουν γινει απο υπαιτιοτητα του αντιπαλου.Καταλαβαινω οτι προβληματα μπορει να προκυψουν και δειχνω κατανοηση αλλα δεν μου αρεσει να την ακουω κ απο πανω

File maevious, afou itan o aderfos sou, ola ok, kanena provlima. Ta leme sto Delle Alpi...