PDA

View Full Version : MEDAL OF HONOR



panoramix
24-10-2010, 01:42
Kαιρος ειναι ν αρχησουμε να μαζευομαστε και σε αυτο το παιχνιδι. ιd monokitaros

Nerven
24-10-2010, 03:45
Σιγά το παιχνίδι! :silly:

panoramix
24-10-2010, 13:11
Eσυ να μην μιλας επιβαρινεις την θεση σου!:modecris:

carnage
31-10-2010, 12:12
gkphy

panoramix
31-10-2010, 21:03
Μαλλον αυτο το παιχνιδι πηγε στο κουβα...απετυχε η ΕΑ

Nek_Food
01-11-2010, 10:37
Δεν πήγε στον κουβά, δεν απέτυχε όσο ίσως νομίζαμε. Οι πωλήσεις του και μετά τις πολλές αρνητικές κριτικές υποδηλώνουν ότι τα πήγε αρκετά καλά. Μπορεί να μην κατάφερε αυτά που έχει καταφέρει το CoD, αλλά άνετα προσπέρασε πολλά από τα exclusives και των δύο κονσολών που μας ενδιαφέρουν. 1.5m πωλήσεις μέσα σε 1 εβδομάδα (http://www.vgchartz.com/article/82426/medal-of-honor-week-one-sales-in/) νομίζω και συνολικά έχει ξεπεράσει τα 2m, είναι μία πολύ καλή αρχή και θεωρώ ότι κέρδισε το δικαίωμα στην συνέχεια του και σε ενδεχόμενο κυκλοφορίας ενός νέου τίτλου MoH του χρόνου ίσως. Δεν το έχω παίξει (πλην της beta) και ούτε είναι στην wish list μου, αλλά κανείς δεν μπορεί να το κατηγορήσει ότι δεν τα πήγε καλά. Βέβαια θεωρώ ότι, ό,τι πούλησε μέχρι σήμερα πούλησε και ότι με την κυκλοφορία του Black Ops θα φάει πολύ σκόνη, αλλά παραδοσιακά η ΕΑ μειώνει τις τιμές της σε σύντομο διάστημα, οπότε μπορεί να πουλήσει κάποιο αξιόλογο αριθμό κομματιών ακόμη. Τελικά από ότι φαίνεται τα FPS αν είναι έστω λίγο πάνω από τον μέσο όρο, πουλάνε...


(στις κονσόλες - από 1m - γιατί στα pc πήρε τα :a038::a038: με πωλήσεις μόλις 0.1m)

carnage
01-11-2010, 14:27
Το single campaign ήταν αδιάφορο και πολύ εύκολο και το multiplayer είναι κουραστικό και μερικές φορές εκνευριστικό. Τα spawns είναι όπου να ναι όλοι παίρνουν το class του sniper και παίζουμε κρυφτό, τα γραφικά είναι άσχημα και δεν ξεχωρίζεις την πέτρα από τον αντίπαλο.
Κατι άλλο στα καλώδια που υπάρχουν στους χάρτες από μακρία εμφανίζονται διακεκομμένα και όταν πλησιάζεις τότε γίνονται ενιαία. Συμβαίνει σε καποιον άλλο αυτό ή είμαι ο μόνος;

alkisopc
14-11-2010, 14:50
Ρε παιδια το πηρα και εγω!Ψιλο καλο.Οντως τα γραφικα οχι τοσο καλα...Ιδωμεν...Να ρωτησω σε κατι που θελω βοηθεια!!!Στο multiplayer μου εβγαλε μια οθονη με το mail μου και μου ζητουσε τον κωδικο!Εβαζα τον κωδικο απο το mail μου και δε το δεχοταν!!!Με αποτελεσμα να με βαζει στο multiplayer λεγοντας fail στο κωδικο!Τον κωδικο οπυ εχει μεσα στο manual το παιχνιδι που χρησιμοποιειται???

alkisopc
14-11-2010, 14:50
Και συν το οτι δε με αφηνει να ξαναβαλω κωδικο!!!!Κανει μονο του check για το κωδικο και ξαναλεει fail!!!!Τα νευρα μου!!!