PDA

View Full Version : [Trophy guide] Pro Evolution Soccer 2011



ikaria_g4
17-10-2010, 01:22
Βάζετε το PES 2011 στο PS3 σας και ξεκινάμε:



Ξεκινήστε ένα νέο UEFA Champions League από το κεντρικό menu.
Βάλτε την δυσκολία στο πιο εύκολο και πάρτε Barcelona.
Σε κάθε ματς κάντε hat trick όσο ποιο γρήγορα μπορείτε με κάποιον από τους παίχτες σας.
Μόλις τελειώσει ο πρώτος αγώνας θα πάρετε το τρόπαιο: First Glory

Σε 5 αγώνες θα πάρετε το τρόπαιο: Hat-trick Hero

Μετά τον έκτο αγώνα αφού θα έχετε περάσει στη φάση των 16 θα πάρετε το τρόπαιο: Made the Knockout phase

Σε κάθε ματς μόλις έχετε κάνει το hat-trick γυρίστε στην άμυνα σας και περιμένετε απλά να περάσει ο χρόνος με τη μπάλα στα πόδια παίχτη σας. Αν έχετε βάλει την δυσκολία στο ποιο εύκολο δε θα σας ενοχλήσει κανένας επιθετικός. Επίσης μην κάνετε κανένα φάουλ μέχρι να γίνει το hat-trick, ούτε μετά.
Μετά από 10 αγώνες θα πάρετε τα τρόπαια: Perfect 10, Possession Play, The Gentleman

Μετά τον δέκατο αγώνα που λογικά θα είστε στα ημιτελικά μόλις αρχίσει το ματς βάλτε γρήγορα ένα αυτογκόλ για να βρεθείτε πίσω στο σκορ. Βάλτε 2 γκολ ή περισσότερα και κερδίστε το παιχνίδι.Μετά από αυτό τον αγώνα θα πάρετε το τρόπαιο: Come Back Win

Στον δεύτερο ημιτελικό κρατήστε τη μπάλα μέχρι το τέλος του αγώνα. Γύρω στο 85 λεπτό πηγαίνετε στην περιοχή του αντιπάλου με τον messi ή κάποιον καλό επιθετικό. Μόλις αρχίσουν να παίζονται οι καθυστερήσεις βάλτε το νικητήριο goal. Σιγουρευτείτε ότι έχουν τελειώσει τα 90 λεπτά. Αν το χάστε το γκολ και λήξει ο αγώνας (πράγμα δύσκολο) μην ανησυχείτε, παίξτε ένα φιλικό και κάντε αυτό που έγραψα παραπάνω.
Μετά από αυτό τον αγώνα θα πάρετε το τρόπαιο: Last Gasp Winner

Επόμενος αγώνας ο τελικός. Κερδίστε και πάρτε το τρόπαιο: European Champions




Αφού έχετε κάνει τα προηγούμενα από το κεντρικό menu ξεκινήστε το Copa Santander Libertadores. Πάρτε μια ομάδα και βάλτε την δυσκολία στο εύκολο. Έχετε παίξει 13αγώνες μέχρι τώρα συνολικά. Όταν ξεκινήσετε την διοργάνωση και μετά από 2 αγώνες αρχίστε σε κάθε αγώνα να βάζετε 3 γκολ και πάνω…
μετά από πέντε αγώνες θα πάρετε το τρόπαιο: Predatory Striker

Συνεχίστε με νίκες τη διοργάνωση για να φτάσετε στον τελικό . Κερδίστε και εκεί .
Αμέσως μετά θα πάρετε το τρόπαιο: Kings of Latin America




Επόμενο mode το become a legend.Μην τρομάζετε… θα χρειαστεί να παίξετε μόνο 8(!) παιχνίδια!

Πριν αρχίσετε πηγαίνετε στο extra content και αγοράστε τις προθήκες για το become a legend. (να μπορείτε να διαλέξετε σε ποια ομάδα θα πάτε, να μπορείτε να πάρετε πραγματικό παίχτη και να σας καλούν στην εθνική ομάδα). Αν δεν έχετε pes points παίξτε μερικά online ματς που δίνουν 50 πόντους το κάθε ένα.
Ξεκινήστε και επιλέξτε τον Messi για να χειρίζεστε. 5λεπτους αγώνες και το πιο εύκολο επίπεδο δυσκολίας .επίσης σιγουρευτείτε ότι ενεργοποιείτε και τις τρεις επιλογές κάτω κάτω (αυτές που αγοράσατε πριν).
Κάντε skip τον μήνα με τα φιλικά. Ξανά κάντε skip και επιλέξτε μέχρι να κληθείτε.
Μόλις κληθείτε για ένα επίσημο ματς (κύπελλο, πρωτάθλημα κτλ) παίξτε τον αγώνα κανονικά. Μόλις τελειώσει θα πάρετε το τρόπαιο: The Debutant

Προσλάβετε τον καλύτερο manager για να μπορεί να σας πηγαίνει στις ομάδες που επιλέγετε.Κάντε skip μέχρι το τέλος Ιουνίου. Θα σας σταματάει για νέες προτάσεις κτλ γι αυτό μην απομακρυνθείτε πολύ από το ps3. Μπορεί να γυρίσετε και να είστε ακόμα σχεδόν στην ίδια ημερομηνία. Φτάστε στις 20-25 Ιουνίου και επιλέξτε 3 ομάδες από την pes league για να πάτε. Όποια σας κάνει πρόταση υπογράψτε. Κάντε σκιπ μέχρι το τέλος της χρονιάς .αρχίστε την επόμενη χρονιά και κάντε πάλι σκιπ μέχρι το τέλος της. ΚαθΆ όλη τη διάρκεια μην υπογράφετε κανένα συμβόλαιο. στο τέλος διαλέξτε ομάδες από Γαλλία, Ιταλία, Ολλανδία ή Αγγλία. Πηγαίνετε σε μια ομάδα και κάντε πάλι το ίδιο (skip μέχρι το τέλος της χρονιάς και αλλαγή ομάδας σε άλλο πρωτάθλημα.
Τη χρονιά 2014 θα έχει mundial. Παίξτε όλα τα ματς κανονικά. Σκοράρετε συνέχεια. Όσα γκολ μπορείτε σε κάθε ματς.
Μετά το τέλος του πρώτου αγώνα θα πάρετε το τρόπαιο: International Cup Debut

Μετά το τέλος του τουρνουά θα πάρετε το τρόπαιο: International Cup MVP


Τελειώστε τη σεζόν και ξεκινήστε την επόμενη. κάντε σκιπ μέχρι το τέλος Νοεμβρίου. Τότε θα δοθούν τα βραβεία της χρονιάς.
Αν έχετε κάνει στο mundial ότι έγραψα θα βγείτε ποδοσφαιριστής της χρονιάς και θα πάρετε το τρόπαιο: The Super Hero

Συνεχίστε το σκιπ μέχρι τον Ιούνιο και διαλέξτε άλλη ομάδα διαφορετική κάθε φορά.Κάντε αυτό για μερικά χρόνια ακόμα.
Σιγουρευτείτε ότι έχετε πάει και στα 6 πρωταθλήματα (Ισπανία που ξεκινήσατε, pes league , Ιταλία, Ολλανδία, Γαλλία και Αγγλία)
Μετά από μερικά χρόνια και αφού θα έχετε περάσει από 10 διαφορετικές ομάδες και από τα 6 πρωταθλήματα θα πάρετε το τρόπαιο: The Journeyman

Αυτά ήταν τα τρόπαια του bal.Δεν ήταν και δύσκολα ε;





Πάμε στη Master League
Ξεκινήστε μια master league και πάρτε Μπαρτσελονα . Βάλτε 5λεπτους αγώνες και την δυσκολία στο εύκολο. φυσικά με τους κανονικούς παίχτες.
Παίξτε ΟΛΟΥΣ τους αγώνες της χρονιάς και κερδίστε τους όλους.
Στο τέλος Νοεμβρίου θα πάρει ο Messi το τρόπαιο του ποδοσφαιριστή της χρονιάς και εσείς θα πάρετε το τρόπαιο: World Footballer of the Year

Μόλις περάσετε στους 16 του champions league θα πάρετε το τρόπαιο: European Elite 16

Μόλις κερδίσετε την διοργάνωση θα πάρετε και το τρόπαιο: Kings of Europe

Στο τέλος της χρονιάς θα πάρετε τα τρόπαια: League Winner και The Invincibles

Ξεκινήστε την επόμενη χρονιά και κάντε sim όλα τα ματς
Όταν βγει η κατάταξη συλλόγων θα πάρετε το τρόπαιο: No.1 Club

Μετά από συνεχόμενο sim για 9 χρόνια και αφού προσέχετε τα βασικά (μην χρεοκοπήσετε, μην μείνετε χωρίς παίχτες κτλ) θα πάρετε το τρόπαιο : 10 years of Service

Αυτά ήταν τα τρόπαια της Mater League




Συνεχίζουμε με τα υπόλοιπα.
Πηγαίνετε στο edit mode και επιλέξτε να επεξεργαστείτε τους παίχτες μια ομάδας από το πρωτάθλημα της PES League. Κάντε τους όλους 1.48 ύψος και ανεβάστε το aggression όλων των αμυντικών στο 99.
Κάντε αποθήκευση και πηγαίνετε να παίξετε φιλικό. Πάρτε Ρεαλ Μαδρίτης και επιλέξτε σαν αντίπαλο την ομάδα που επεξεργαστήκατε. βάλτε την δυσκολία στο εύκολο και τη φόρμα της ομάδας σας στο βελάκι που δείχνει προς τα πάνω. Ενώ τον αντιπάλων σας στο βελάκι που δείχνει κάτω.
Ξεκινήστε τον αγώνα. Και προσπαθήστε να βάλτε ένα goal από πολύ μακριά. Επιλέξτε C.Ronaldo για να σουτάρετε. μετά από λίγες προσπάθειες θα μπει.
Όταν τελειώσει το ματς αν ένα από τα γκολ είναι πίσω από τα 35 μέτρα θα πάρετε το τρόπαιο: Long Ranger



Ξεκινήστε κι άλλο αγώνα με ίδιες ομάδες και ίδιες ρυθμίσεις εκτός από την δυσκολία και την διάρκεια. Βάλτε την στο μέτριος και 5λεπτο αγώνα. επίσης επιλέξτε να παίξετε σε διαφορετικό γήπεδο.
Όταν αρχίσει ο αγώνας με κάποιον από τους επιθετικούς σας πηγαίνετε ακριβώς έξω από την περιοχή του αντιπάλου.
Πατήστε R2 και κατευθυνθείτε παράλληλα με την γραμμή της περιοχής (σαν κάβουρας θα πηγαίνει ο παίχτης σας) . Δε θα αργήσετε να πάρετε το πρώτο φάουλ. Εκτελέστε με τον Ronaldo πατώντας το βελάκι προς τα κάτω και γεμίστε την δύναμη στο 1/3. Αν δεν μπει δεν πειράζει… συνεχίστε με τον ίδιο τρόπο να κερδίζετε φάουλ.Μόλις βάλτε συνολικά 5 φάουλ (μπορεί να έχετε σκοράρει με φάουλ σε κάποιο από τα προηγούμενα mode) θα πάρετε το τρόπαιο: Dead-ball Expert

Όσο προσπαθείτε να βάλετε τα φάουλ σε 5λεπτους αγώνες κάθε φορά να αλλάζετε και το γήπεδο. Όταν έχετε βάλει τα απαιτούμενα φάουλ συνεχίστε να παίζετε φιλικά με όποιες ομάδες θέλετε και όποιες ρυθμίσεις θέλετε. Αλλά κάθε φορά να αλλάζετε γήπεδο. Πάρτε τα με την σειρά.Μόλις τελειώσετε και το τελευταίο ματς θα πάρετε το τρόπαιο: World Traveller

Σας έχει μείνει μόνο ένα τρόπαιο. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να συνεννοηθείτε με τους φίλους σας να μπείτε στο online και να παίξετε ranked ματς. Πάρτε μερικές νίκες από κάθε φίλο σας και συμπληρώστε 15 νίκες σερί. Αν έχετε συμπληρώσει συνολικά 20 αγώνες online θα πάρετε και το τελευταίο τρόπαιο: Mr. Consistency (Online)
Για το online τρόπαιο μπορείτε να ζητήσετε βοήθεια και από το forum σε αυτό το θέμα:Trophy boost thread (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=7195&highlight=boosting)

Υπάρχει ακόμα ένα τρόπαιο που δεν ξέρω πως θα το πάρετε: Ultimate Player :a023:



update1
ένας γρηγορότερος τρόπος για να πάρετε το World Traveller
είναι ο εξής: πριν ξεκινήσετε το mode Master League πηγαίνετε στο edit mode και βάλτε σε κάθε ομάδα του ισπανικού πρωταθλήματος να έχει ως έδρα διαφορετικό γήπεδο. όταν τελειώσετε με τα τρόπαια της master league θα έχετε παίξει ήδη σε 21 γήπεδα το λιγότερο. (20 του πρωταθλήματος και 1 το wembley στον τελικό του champions league)
σας έχουν μείνει πλέον μόνο 6-7 γήπεδα για να παίξετε.

antoniss
17-10-2010, 14:25
ωραίος ρε φίλε!
+rep για τον χρόνο σου!


αυτά με το be a legend θα μου χρησιμέυσουν αρκετά , μιας και το έχω ξεκινήσει για τα τροπαια και έλεγα ότι θα φάω μέρες....


*επίσης για το Online τρόπαιο είμαι μέσα όποιος θέλει να παίζουμε 4-5 αγώνες κάθε φορά μεχρι να το πάρουμε !

mobster21
17-10-2010, 17:43
διορθωστε καποιος τον τιτλο...

μας βλεπει ο κοσμος...

aladdin7
18-10-2010, 12:45
+ρεπ!

enstikto
18-10-2010, 13:42
Πολύ καλή δουλειά! +rep και ας μην ασχολούμαι με ποδοσφαιράκια!
Τί είναι το hat trick? (Ο εντελώς άσχετος με ποδοσφαιράκια ρωτάει :P)

aladdin7
18-10-2010, 13:43
3 goals από τον ίδιο ποδοσφαιριστή στον ίδιο αγώνα!

enstikto
18-10-2010, 13:56
Α μάλιστα! Πολύ ενδισαφέρον ακούγετε! :zzzz::zzzz::zzzz:

ikaria_g4
18-10-2010, 17:50
ευχαριστώ παιδιά...
πρόσθεσα έναν ευκολότερο τρόπο πιστεύω για να πάρετε το World Traveller

antoniss
18-10-2010, 18:05
ευχαριστώ παιδιά...
πρόσθεσα έναν ευκολότερο τρόπο πιστεύω για να πάρετε το World Traveller


Νομίζω πως το World Traveller στο δίνει παίζοντας και μόνο στα γήπεδα που έχει μέσα το παιχνίδι , χωρις δλδ να χρειάζεται να παίξεις και σε ένα δικό σου από το edit ,

θα ξέρω το βράδυ μιας και μου έχουν μείνει 4-5 γήπεδα ακόμα.:sing:

ikaria_g4
18-10-2010, 18:37
μάλλον έχεις δίκιο... εξαιρούνται αυτά που έχεις φτιάξει στο edit mode λέει.

jimkog
19-10-2010, 00:03
ναι ρε παιδια το λεει οτι δεν μετρανε τα γηπεδα που φτιαχνεις :p\
το τροπαιο αυτο μπορουμε να το παρουμε με διπλα(π1 vs π2)???

ikaria_g4
19-10-2010, 00:50
φίλε νομίζω όχι...ένα βράδυ που έπαιζα διπλό με τον ξάδερφο μου άλλαζα σε κάθε ματς το γήπεδο αλλά δεν έγινε τίποτα αν και παίξαμε πάνω από 30 ματς..

antoniss
19-10-2010, 01:21
πάντως στο pes2010 ήτανε το μόνο trophy που το έπερνες και στο 1vs1

τώρα δεν ξέρω αν το αλλάξανε στο 11.

AriStos13
19-10-2010, 02:31
παντως εγω που σημειωσα ενα γκολ απο τα σαραντα μετρα με φουστια(εβγαλα το τερμα μου και σουταρε ο φιλος μου και μπηκε) οταν επαιζα διπλο με ενα φιλο μου το τροπαιο δεν μου το εδωσε..!!

Ixor24
19-10-2010, 03:12
παντως εγω που σημειωσα ενα γκολ απο τα σαραντα μετρα με φουστια(εβγαλα το τερμα μου και σουταρε ο φιλος μου και μπηκε) οταν επαιζα διπλο με ενα φιλο μου το τροπαιο δεν μου το εδωσε..!!

σωστα δεν στο εδωσε γιατι πρεπει να παιζεις μονος σου, και οχι man vs man αλλα με το ps3 αντίπαλο

antoniss
19-10-2010, 03:14
παντως εγω που σημειωσα ενα γκολ απο τα σαραντα μετρα με φουστια(εβγαλα το τερμα μου και σουταρε ο φιλος μου και μπηκε) οταν επαιζα διπλο με ενα φιλο μου το τροπαιο δεν μου το εδωσε..!!
ναι λογικό αυτό , όλα τα trophies στα δίνει είτε σε friendly είτε σε κάποια διοργάνωση αλλά παίζοντας με το cpu αντίπαλο και μόνο !

μόνο αυτό με τα γήπεδα όπως είπα και παραπάνω μπορεί να στο δώσει παίζοντας με κάποιον άλλον 1vs1.

jimkog
20-10-2010, 19:30
εγω προχτες που πηρα το long ranger το πηρα παιζοντας στο libertadores :P πριν παιξω σε αυτο επαιζα με μιλαν μπαρτσα και ρεαλ εναντιον μιας ομαδας του προ την χειροτερη απο ολες και δεν εγινε τιποτα στο beginner :P

antoniss
20-10-2010, 19:44
εγώ πάλι το πήρα έχοντας Real και το έβαλα 2 φορές :a049:! γιατί νόμιζα ότι δεν μου το έδωσε και ξαναπροσπάθησα ,

μόλις τελειώσει το ματς και βγεις στο μενου τότε στο δίνει και αναρωτιόμουνα καλά πόσο μακριά θέλει ...χαχα:scratch:

ikaria_g4
28-10-2010, 10:06
εγώ το long ranger δεν κατάλαβα πότε το πήρα...
έβλεπα σε κάποια φάση τι τρόπαια έχω πάρει και τι έχω ακόμα και το είδα ότι μου το είχε δώσει! lol

mihalis13
17-01-2011, 15:46
Μια ερώτηση: Στο BAL πρέπει στο τέλος κάθε χρονιάς να κάνω μεταγραφή για να πάρω το The Journeyman???

antoniss
17-01-2011, 16:05
Μια ερώτηση: Στο BAL πρέπει στο τέλος κάθε χρονιάς να κάνω μεταγραφή για να πάρω το The Journeyman???


ναι ακριβώς ,

θέλει να έχεις παίξει σε 10 διαφορετικές ομάδες και από τα 6 πρωταθλήματα όμως (Ισπανία , pes league , Ιταλία, Ολλανδία, Γαλλία και Αγγλία)

mihalis13
17-01-2011, 17:14
ναι ακριβώς ,

θέλει να έχεις παίξει σε 10 διαφορετικές ομάδες και από τα 6 πρωταθλήματα όμως (Ισπανία , pes league , Ιταλία, Ολλανδία, Γαλλία και Αγγλία)

Oκ ευχαριστώ φίλε μου.Ήλπιζα μήπως αν τις έκανα Δεκέμβριο να τελειώνα πιο γρήγορα :P

mihalis13
17-01-2011, 18:28
Όποιος έχει όρεξη για να πάρουμε τα Trophy στο online ασ με κανει add με θέμα PES Trophy Psn id: mihalis_13

Phantom
28-02-2011, 21:41
Όποιος έχει όρεξη για να πάρουμε τα Trophy στο online ασ με κανει add με θέμα PES Trophy Psn id: mihalis_13

Έχει περάσει αρκετός καιρός από το post σου, οπότε δε ξέρω αν το έχεις ξεκλειδώσει ακόμα, αλλά θα σε κάνω add, αν θέλεις να με βοηθήσεις και μένα και αν δεν το έχεις ακόμα να σε βοηθήσω και γώ.

AriStos13
06-03-2011, 13:08
στο τροπαιο που θελει 10 σερι νικες..
η νικες απο το ΒΑL μετρανε??

edit:δεν μετρανε τελικα..!!!

mixalhs
16-03-2011, 12:07
Πως καλω ενα φιλο μου για να παιξουμε Online ;
Δεν το βρισκω με τιποτα....

ProRedGAMER
28-03-2011, 17:25
Αν αλλάζω πλευρες με το joystick και κάνω τακλιν για να κερδίζω φαουλ 8α μπορέσω να πάρω το Dead-Ball Expert έτσι ?

AriStos13
28-03-2011, 22:50
Αν αλλάζω πλευρες με το joystick και κάνω τακλιν για να κερδίζω φαουλ 8α μπορέσω να πάρω το Dead-Ball Expert έτσι ?

οχι φιλε μου το δοκιμασα και εγω αυτο και δεν επιασε..
πρεπει να εισαι σε μια ομαδα για ολο τον αγωνα!

aladdin7
01-04-2011, 14:31
Αναζητείται άτομο για boosting του online. Περισσότερα με pm.

con30
09-04-2011, 22:29
ρε παιδιά όταν φτάσω στα μέσα Ιουνίου πως μπορώ να επιλέξω σε ποιές ομάδες θέλω να πάω?, παρακαλώ απαντήστε διότι είμαι στην τελική ευθεία ευχαριστώ

aladdin7
14-04-2011, 12:26
Αν έχω προταση για μεταγραφή λίγο πριν την καλοκαιρινή περίοδο μεταγραφών και την αποδεχτώ υπάρχει κάποιο πρόβλημα για το Journeyman;

antoniss
14-04-2011, 15:30
Αν έχω προταση για μεταγραφή λίγο πριν την καλοκαιρινή περίοδο μεταγραφών και την αποδεχτώ υπάρχει κάποιο πρόβλημα για το Journeyman;

Λουκά τσάμπα το ποστ που μου φαίνεται !!! χαχα

Συγχαρητήρια για την πλατίνα !:d055:


Θυμάμαι τις ώρες που μου έφαγε όταν το είχα πλατινάρει το 11 και αν δεν ήτανε βαρετό θα τελείωνα και το pro10 που μου έχει μείνει..

aladdin7
14-04-2011, 21:29
^^ Ευχαριστώ Αντώνη! Τελικά ναι! Ας το αναφέρω λοιπόν για τους επόμενους.

Στο Become a legend, η καλύτερη τακτική για μεταγραφή είναι η παρακάτω:
Skip τους αγώνες μέχρι και το τέλος Ιανουαρίου. Μπείτε στον Φεβρουάριο, επιλέξτε 3 ομάδες για μεταγραφή και πάλι Skip. Σίγουρα θα σας κάνει κάποια από τις 3 προσφορά. Αποδεχτείτε την προσφορά για μεταγραφή άμεσα. Η μεταγραφή θα θεωρείται δεδομένη. Skip μέχρι τέλος της season. Μέσα στον Ιούλιο, μάλλον τη 2η εβδομάδα, θα σας την ανακοινώσει και επίσημα.

Μην περιμένετε να πάει τέλος Ιουνίου για να επιλέξετε ομάδες προς μεταγραφή. Δεν προλαβαίνουν να σας δουν οι σκάουτερ και άρα δεν είναι σίγουρο οτι θα έχετε πρόταση για μεταγραφή από την ομάδα που θέλετε.

xarhss
18-09-2011, 16:27
oποιοσ θελει αλληλοβοηθεια στο τροπαιο ονλινε ας με κανει αdd manos23_08

rookie
25-10-2012, 11:56
Μετα από "αιωνες" ειπα να βγαλω τα ευκολα τροπαιακια του PES 2011.
Αλλα δεν μπορεσα να βγαλω αυτο που πρεπει να παιξω μπαλιτσα σε ολα τα σταδια (και τα 25) ενω επαιξα σε ολα.
Γιατι?

Μου ΕΚΑΤΣΕ χτες μια αλλαγη του συστηματος του PS3, μια αναβαθμιση λογισμικου που εγινε χτες....ενω ειχα ηδη παιξει μπαλλα στα μισα σταδια.
Απ'οτι ειδα "μετατοπιστηκαν" και τα τροπαια σε αλλη λιστα του ps3.
Μπορει να φταιει αυτο?

antoniss
25-10-2012, 16:34
Μετα από "αιωνες" ειπα να βγαλω τα ευκολα τροπαιακια του PES 2011.
Αλλα δεν μπορεσα να βγαλω αυτο που πρεπει να παιξω μπαλιτσα σε ολα τα σταδια (και τα 25) ενω επαιξα σε ολα.
Γιατι?

Μου ΕΚΑΤΣΕ χτες μια αλλαγη του συστηματος του PS3, μια αναβαθμιση λογισμικου που εγινε χτες....ενω ειχα ηδη παιξει μπαλλα στα μισα σταδια.
Απ'οτι ειδα "μετατοπιστηκαν" και τα τροπαια σε αλλη λιστα του ps3.
Μπορει να φταιει αυτο?

Όχι δεν έχει σχέση το update γιατί είναι του ps3 όχι του παιχνιδιού, να εισαι σιγουρος πως εχεις παιξει και στο κοναμι σταδιο ' συνολο δλδ 25 στάδια

. *υ. γ. Τι να πω και εγω με ακριβως το ιδιο τροπαιο στο fifa football ps vita που κραζουν ολοι την κωλο EA που εβγαλε παιχνιδι στην αγορά. γκλιτσαρισμενο και δεν μπορεί να παρει κανεις πλατινα... :d050:

rookie
26-10-2012, 11:03
Όχι δεν έχει σχέση το update γιατί είναι του ps3 όχι του παιχνιδιού, να εισαι σιγουρος πως εχεις παιξει και στο κοναμι σταδιο ' συνολο δλδ 25 στάδια

. *υ. γ. Τι να πω και εγω με ακριβως το ιδιο τροπαιο στο fifa football ps vita που κραζουν ολοι την κωλο EA που εβγαλε παιχνιδι στην αγορά. γκλιτσαρισμενο και δεν μπορεί να παρει κανεις πλατινα... :d050:
...επαιξα σε ολα!

Μηπως πρεπει να τα κανω μαζεμενα σε ενα Play, χωρις να κλεισει το ps3?