PDA

View Full Version : 1o PS3grForums FIFA 11 Champions League



Pages : [1] 2

zoupan
14-10-2010, 06:31
PS3 Forums.gr -- 1ο FIFA 11 Champions League
(Έναρξη -- Τετάρτη, 03 Νοεμβρίου 2010)

http://img814.imageshack.us/img814/3151/logork.png

Κανονισμοί


Την διοργάνωση θα αποτελέσουν 32 παίκτες που θα χωριστούν σε 8 ομίλους των 4 ομάδων. Η κάθε αγωνιστική θα διεξάγεται σε
συγκεκριμένη χρονική ζώνη και ο κάθε όμιλος σε συγκεκριμένη μέρα. Αλλαγή στην επιλογή των ομάδων μπορεί να γίνει μέχρι την
έναρξη του τουρνουά.

Όποιος δηλώνει συμμετοχή, θα πρέπει να αναφέρει τα εξής στοιχεία στο post του.

> PSN ID
> Όμιλο που επιθυμεί (μπορεί να διαλέξει όσους του κάνουν ημερολογιακά)
> Χρονικό διάστημα που είναι διαθέσιμος (πχ από 17:00 μέχρι 21:00 – μπορείτε να δηλώσετε και όλη την ημέρα) * Όσοι είστε στο
εξωτερικό, να αναφέρετε και την διαφορά ώρας που υπάρχει με την Ελλάδα, για να μην μπερδευτούμε!
> 2 ομάδες της αρεσκείας του με σειρά προτεραιότητας (μόνο Συλλόγους όχι Εθνικές)

* Κάθε παίκτης που θα δηλώσει συμμετοχή, θα πρέπει να έχει διαβάσει και κατανοήσει τους παρακάτω κανονισμούς. Μην δι-
στάσετε να ρωτήσετε ή να προτείνετε κάτι που θα διευκολύνει ακόμη περισσότερο την διεξαγωγή του τουρνουά.

** Απαγορεύεται η κακή συμπεριφορά σε όλη την διάρκεια του τουρνουά, προς τους αντιπάλους. Όποιος παίκτης παρουσιάσει
κακή συμπεριφορά θα αποβάλλεται από την διοργάνωση.




Διαθέσιμοι Όμιλοι





A’ Group – Κάθε Πέμπτη (A1/A2)



B’ Group – Κάθε Παρασκευή (B1/B2)



C’ Group – Κάθε Σάββατο (C1/C2)





E’ Group – Κάθε Δευτέρα (E1/E2)




F’ Group – Κάθε Τρίτη (F1/F2)



G’ Group – Κάθε Τετάρτη (G1/G2)

D’ Group – Κάθε Κυριακή (D1/D2)




H’ Group – Κάθε Κυριακή (H1/H2)





Ζευγαρώματα στην Φάση των 16





G2-A1 (Α16) | A2-G1 (Β16) | C2-B1 (C16) | B2-C1 (D16)



H2-D1 (E16) | D2-H1 (F16) | F2-E1 (G16) | E2-F1 (H16)





Ζευγαρώματα στην Φάση των 8





A16-H16 (A8) | B16-G16 (B8) | C16-F16 (C8) | D16-E16 (D8)





Ζευγαρώματα στην Φάση των 4 -- Τελικός





A8-C8 (X1) | B8-D8 (X2) – X1-X2





Κανονισμοί Ομίλων


Σε κάθε αγωνιστική θα δημιουργούνται 2 Online Leagues των 16 ατόμων. Ο κάθε παίκτης θα δηλώνει συμμετοχή σε αυτό που θα
ανήκει και θα αγωνίζεται μόνο με 1 από τους υπόλοιπους 15 παίκτες, με αυτόν δηλαδή που θα έχει αντίπαλο στον όμιλό του. Από
την προηγούμενη ημέρα, οι παίκτες θα πρέπει να συνεννοούνται με pm εδώ στο forum ή με μήνυμα στο ps3 για την ακριβή ώρα
έναρξης, την οποία θα πρέπει να αναφέρουν και εδώ.

Αν κάποιος παίκτης δεν μπορεί να αγωνιστεί, θα πρέπει να το αναφέρει στο παρόν thread από 24 έως 16 ώρες νωρίτερα από
την ώρα που έχει οριστεί και το παιχνίδι θα αναβάλλεται για μετά το τέλος των ομίλων. Για παράδειγμα, αν ένας αγώνας έχει συμ-
φωνηθεί μεταξύ των παικτών στις 16:00 της Παρασκευής, ο παίκτης που δεν θα μπορέσει να αγωνιστεί έχει το δικαίωμα να το δη-
λώσει από τις 16:00 έως τις 00:00 το βράδυ της Πέμπτης, αλλιώς θα θεωρηθεί απών απ’ τον αγώνα.

2 φορές έχει το δικαίωμα κάθε παίκτης να δηλώσει μη συμμετοχή στα παιχνίδια των ομίλων και 3η αναβολή δεν δικαιούται. Αν δεν
αγωνιστεί, το παιχνίδι το κερδίζει ο αντίπαλός του στα χαρτιά με 3-0 σκορ, όπως το ίδιο θα συμβεί αν δεν εμφανιστεί για τον αγώ-
να και δεν έχει ενημερώσει στο παρόν thread.

Πάντα ο γηπεδούχος θα στέλνει πρόσκληση στον αντίπαλό του την ώρα που συμφωνήσανε. Τα παιχνίδια θα είναι 8 λεπτά το κά-
θε ημίχρονο, σε Normal ταχύτητα και με Control Settings της αρεσκείας του καθενός. Σε περίπτωση αποσύνδεσης θα συνεννο-
ούνται μεταξύ τους οι παίκτες για εκ νέου έναρξη του αγώνα.

Στις 2 αποσυνδέσεις με υπαιτιότητα του ίδιου παίκτη, το παιχνίδι θα αναβάλλεται και θα αναφέρουν και οι 2 στο παρόν thread,
ούτως ώστε να παρθεί απόφαση από τον διοργανωτή για το αν θα διεξαχθεί μετά το τέλος των ομίλων ο αγώνας ή θα καταμε-
τρηθεί στον άλλο παίκτη με 3-0. Δεν υπάρχει παράταση, σε ισοπαλία παίρνει από 1 βαθμό ο καθένας.

Ο κάθε παίκτης είναι υποχρεωμένος όταν δηλώνει συμμετοχή στα Online Leagues της κάθε αγωνιστικής, να διαλέγει την ομάδα
που έχει δηλώσει ως πρώτη. Αν οι δηλωμένες πρώτες ομάδες είναι ίδιες και για τους 2 παίκτες, τότε ο φιλοξενούμενος είναι υπο-
χρεωμένος να διαλέγει την 2η δηλωμένη ομάδα.

Στο τέλος του αγώνα, θα πρέπει και οι 2 παίκτες να αναφέρουν το αποτέλεσμα του αγώνα στο παρόν thread, όπως και το αν
υπήρξαν κόκκινες κάρτες. Σε περίπτωση κόκκινης κάρτας, ο αγωνιζόμενος είναι υποχρεωμένος την επόμενη αγωνιστική να μην
χρησιμοποιήσει τον παίκτη που δέχτηκε την κόκκινη κάρτα. Αν η ομάδα του αντιπάλου του είναι η ίδια και χρησιμοποιήσει την 2η
δηλωμένη ομάδα, τότε η κόκκινη κάρτα μεταφέρεται για την μεθεπόμενη αγωνιστική. Οι κόκκινες κάρτες επιφέρουν τιμωρία μιας
αγωνιστικής και ο κανονισμός ισχύει μέχρι ΚΑΙ τον τελικό.

Οι 2 πρώτοι του κάθε ομίλου θα προκριθούν στην φάση των 16 και θα αγωνιστούν σε διπλά παιχνίδια νοκ-άουτ με τους 2 πρώ-
τους των άλλων ομίλων, σταυρωτά. Οι πρώτοι δηλαδή θα παίξουν με τους δεύτερους και το αντίστροφο. Αν υπάρξει ισοβαθμία,
τότε μετράει ο συντελεστής συνολικών τερμάτων. Αν και ο συντελεστής είναι ίδιος, επόμενο κριτήριο είναι τα γκολ που έχουν
επιτευχθεί συνολικά, ενώ τελευταίο κριτήριο είναι τα γκολ που έχουν δεχθεί συνολικά. Τα ζευγάρια έχουν οριστεί από την αρχή
μέχρι και τον τελικό, συνεπώς δεν θα γίνει κλήρωση.




Κανονισμοί της Φάσης των 16, των 8 και των 4



Σε κάθε φάση θα δημιουργείται ένα Online League των 16, των 8 και των 4 ατόμων αντίστοιχα. Οι παίκτες που έχουν προκριθεί θα
δηλώνουν συμμετοχή και ο καθένας θα αγωνίζεται μόνο με 1 από τους υπόλοιπους παίκτες, με αυτόν δηλαδή που έχει "ζευγαρώσει"
στο πρόγραμμα.

Σε κάθε φάση οι παίκτες έχουν το δικαίωμα για 1 δήλωση μη συμμετοχής. Κι εδώ η συνεννόηση για την ώρα έναρξης του αγώνα και
η δήλωση μη συμμετοχής θα πρέπει να γίνεται το λιγότερο 24 ώρες νωρίτερα. Στις 2 αποσυνδέσεις ο αγώνας θα αναβάλλεται και οι
παίκτες θα το αναφέρουν εδώ για να αποφασίζουμε αν και πότε θα επαναληφθεί.

Δεν μετράνε τα εκτός έδρας γκολ (αυτό θα γίνει αναγκαστικά, γιατί αν μετρούσαν θα μπορούσε να δημιουργηθεί πρόβλημα με πι-
θανές αποσυνδέσεις). Η νίκη θα δίνει 2 βαθμούς και η ισοπαλία 1 βαθμό. Αν δεν υπάρχει νικητής στα 2 παιχνίδια, τότε μετράει ο συ-
ντελεστής συνολικών τερμάτων. Αν και ο συντελεστής είναι ίδιος, επόμενο κριτήριο είναι τα γκολ που έχουν επιτευχθεί συνολικά, ενώ
τελευταίο κριτήριο είναι τα γκολ που έχουν δεχθεί συνολικά. Στο πρόγραμμα που θα δημιουργείται σε κάθε φάση, θα αναγράφεται
ένα AD (απ’ το Advantage) και θα γνωρίζουν οι αντίπαλοι παίκτες ποιος έχει το πλεονέκτημα, σύμφωνα με τα γκολ τους, σε περί-
πτωση ισοβαθμίας.

Την συμφωνημένη ώρα ο γηπεδούχος πρέπει να στείλει πρόσκληση στον αντίπαλό του. Η επιλογή των ομάδων όταν δηλώνετε συμ-
μετοχή στα Online Leagues θα γίνεται και πάλι όπως στους ομίλους, όπως επίσης ίδιες θα είναι και οι ρυθμίσεις του αγώνα (χρόνος,
game speed και control settings). Στην φάση των 16, το πρώτο παιχνίδι θα γίνεται την ημέρα που έπαιζε στους ομίλους ο γηπεδού-
χος και το δεύτερο παιχνίδι, την ημέρα που έπαιζε στους ομίλους ο φιλοξενούμενος (τότε γηπεδούχος). Στην φάση των 8 και των 4
θα υπάρχει ένα περιθώριο 3 ημερών, στο οποίο θα πρέπει να συμφωνηθούν τα 2 παιχνίδια μεταξύ των παικτών.




Κανονισμοί Τελικού


Ο τελικός θα είναι ένα παιχνίδι και θα οριστεί μέσα σε ένα χρονικό περιθώριο μιας εβδομάδας. Το κάθε ημίχρονο θα είναι 10 λεπτά.
Γηπεδούχος έχει οριστεί από τώρα ο Χ1. Σε περίπτωση 3 αποσυνδέσεων, θα οριστεί εκ νέου ημέρα και ώρα έναρξης από τον διορ-
γανωτή, εκτός αν συμφωνήσουν εκείνη την στιγμή οι παίκτες μεταξύ τους να συνεχίσουν. Game speed και control settings παραμέ-
νουν τα ίδια.

Carpe_Diem_Rj
14-10-2010, 07:44
Μπορω και Σαβατο και Κυριακη απο 17¨00-24¨00.
Barcelona
Ajax

zoupan
14-10-2010, 07:55
Και PSN ID παιδιά, ενώ καλό θα είναι να λέτε κι αν κατανοήσατε τους κανονισμούς...

Edit: Ok, τώρα είδα στα στοιχεία σου αριστερά ότι είναι ίδιο το PSN ID, σόρυ...;)

aloialone
14-10-2010, 09:19
Πεδες πισω στο αλλο thread μην ανοιγουμε 100 thread δεν εχει νοημα!

aloialone
14-10-2010, 09:20
Παιδες**

zoupan
14-10-2010, 09:41
Πεδες πισω στο αλλο thread μην ανοιγουμε 100 thread δεν εχει νοημα!
Είδες τι ετοιμασία έχω κάνει στο πρώτο post και πετάς ένα "δεν έχει νόημα"; Δηλαδή για πλάκα το άνοιξα; Αν και το είχα πει πριν
από πολύ καιρό σε post μου ότι έχω έτοιμο αναλυτικό πρωτάθλημα και μπορώ να το αναλάβω, δυστυχώς δεν τα πρόλαβα τα παιδιά
και άνοιξαν θέμα και μόλις χθες μπόρεσα να μπω πάλι στο forum και εφόσον είδα ότι ζητούσανε κάποιος να το οργανώσει και να το
αναλάβει εξολοκλήρου, παρουσιάζω το δικό μου. Αν δεν έχει... νόημα, μπορείς να μην συμμετέχεις, σεβαστό.

markos69
14-10-2010, 10:35
nomizo ine ligo pio organomeni fasi afti , giafto dilono to onoma mou


markos69

mporo opote thelete

zeus gr
14-10-2010, 10:43
μια χαρα ειναι ολα
Psn - id : zeus_gr_7

Group D (μετα τις 20:00 - 23:00)
M.United
Inter

markos69
14-10-2010, 10:55
de mporo na kano edit de ksero giati . omades thelo olympiakos - panathinaikos

manos_ps3
14-10-2010, 12:08
Κι εμένα μου φαίνεται πολύ οργανωμένο και άρτιο!
Πολύ καλή δουλειά φίλε zoupan! :bravo-009:

Manos_GR
E’ Group (Δευτέρες)
12:00-17:00 και 23:30-00:30
Manchester City / Ολυμπιακός


ΥΓ: Μία επισήμανση μόνο... είναι PS3Forums.gr και όχι PS3grForums

zoupan
14-10-2010, 12:43
Κι εμένα μου φαίνεται πολύ οργανωμένο και άρτιο!
Πολύ καλή δουλειά φίλε zoupan! :bravo-009:
Manos_GR
E’ Group (Δευτέρες)
12:00-17:00 και 23:30-00:30
Manchester City / Ολυμπιακός

ΥΓ: Μία επισήμανση μόνο... είναι PS3Forums.gr και όχι PS3grForums
Βλέπω ότι η μοναδική ελεύθερη ώρα της εμβδομάδος σου είναι Δεύτερα βράδυ. Είναι αρκετά περιορισμένος χρόνος για να παίξεις, δεν μπορείς να μας δώσεις και κάτι παραπάνω;

Υ.Γ. Και μιας θα χρειάζεται σε κάποιες περιπτώσεις η κρίση ενός "υπεύθυνου" για το ποιός πρέπει να προκριθεί, ποιός παραβίασε κτλ
κτλ κι επειδή στον εαυτό μου θα θεωρείται άδικο να κάνω κρίση εγώ, σε ορίζω 2ο υπεύθυνο και στις περιπτώσεις που συμμετέχω
εγώ θα κρίνεις εσύ, για μεγαλύτερη αξιοπιστία. Διάλεξα εσένα μιας και έχεις ξεκινήσει το άλλο thread που σας "διέλυσα" εγώ που
πετάχτηκα στην μέση της ιστορίας...:a094:

Dimkar2405
14-10-2010, 12:58
Dimkar2405_gr

Σαββατο και Κυριακη ολες τις ωρες.

Zenit και 2ή επιλογη Porto

Συμφωνω με τους κανονισμους.

zoupan
14-10-2010, 13:01
Dimkar2405_gr

Σαββατο και Κυριακη ολες τις ωρες.

Zenit (Δεν βαζω 2ή επιλογη, αν χρειαστει θα το κανω)

Συμφωνω με τους κανονισμους.
Καλύτερα βάλε από τώρα 2η ομάδα μην χρειαστεί κάποια στιγμή που είσαι offline και ψαχνόμαστε... Θα καθυστερήσει το πρόγραμμα δηλαδή χωρίς λόγο σε ανάλογη περίπτωση, οπότε ας τα δηλώνουμε όλα τώρα στην αρχή να είμαστε έτοιμοι...

ikopapic
14-10-2010, 13:09
Και γω μεσα..
τριτη μετα τις 9:00 μεχρι 13:00
τεταρτη μετα τις 19:30
πεμπτη μετα τις 20:00

ομαδες:ρεαλ μαδριτης και μπαγερν μοναχου

ikopapic
14-10-2010, 13:10
psn JUNIOR1999-2000 Συγνωμη που δεν το εγραψα πριν

manos_ps3
14-10-2010, 13:30
Το ξέρω ότι είναι PS3Forums.gr, αν δεις στο logo έτσι το γράφω. Απλά επειδή θα υπάρχει αναζήτηση ονομάτων απ' τους παίκτες,
θεώρησα καλό να μην υπάρχουν τελείες κτλ για να μην υπάρχει μπέρδεμα και μετατόπισα το GR στην μέση. :a020:

Βλέπω ότι η μοναδική ελεύθερη ώρα της εμβδομάδος σου είναι Δεύτερα βράδυ. Είναι αρκετά περιορισμένος χρόνος για να παίξεις, δεν μπορείς να μας δώσεις και κάτι παραπάνω;

Υ.Γ. Και μιας θα χρειάζεται σε κάποιες περιπτώσεις η κρίση ενός "υπεύθυνου" για το ποιός πρέπει να προκριθεί, ποιός παραβίασε κτλ
κτλ κι επειδή στον εαυτό μου θα θεωρείται άδικο να κάνω κρίση εγώ, σε ορίζω 2ο υπεύθυνο και στις περιπτώσεις που συμμετέχω
εγώ θα κρίνεις εσύ, για μεγαλύτερη αξιοπιστία. Διάλεξα εσένα μιας και έχεις ξεκινήσει το άλλο thread που σας "διέλυσα" εγώ που
πετάχτηκα στην μέση της ιστορίας...:a094:



α) Μάλλον δεν είδες καλά στο ποστ μου τις ώρες που έχω βάλει... 12:00-17:00 και 23:30-00:30
β) Σε ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη!

katsouras
14-10-2010, 13:46
Παιδια οσοι επιθυμειτε να λαβετε μερος εδω και θελετε να βγειτε απο το αλλο πρωταθλημα να ενημερωσετε.Μπορειτε φυσικα να ειστε και στα δυο αν νομιζετε πως θα προλαβαινετε.Κανενα προβλημα και ολοι ευπροσδεκτοι!Φιλε zoupan πολυ καλη δουλεια μπραβο!

iou21
14-10-2010, 14:31
mesa ki ego paidia oles tis meres omades roma tottenam.edit protimish paraskeuh

gergeo
14-10-2010, 15:02
psn id: GEORGIOSG1986
OMILOI:C,D,H
WRES:3 me 5 to mesimeri
omades:barcelona,arsenal

xarhss
14-10-2010, 16:42
ρε παιδια δε καταλαβαινω ωρες ωρες. τοσο καιρο ψαχναμε διοργανωτη. προσφερθηκα εγω με ενα αλλο παιδι αν και δεν εχω καθολου χρονο και θα δυσκολευθω. και μολις ανακοινωνεται οτι αρχιζει κατι , ξαφνικα ανοιγεις φιλε zoupan το δικο σου. πολυ καλη προσπαθεια αλλα ακαιρη. ελπιζω να μη γινουν ολα μπαχαλο αλλα πολυ το φοβαμαι.

εντελως φιλικα ολα αυτα. οποιος θελει του παραχωρω τη θεση μου στο αλλο πρωταθλημα να διοργανωσει. ουτε το μπασκετ στην ευρωπη να ειμασταν πριν 7-8 χρονια που ειχε 2 διοργανωσεις. anyway προχωραμε


υγ. οποιος ενδιαφερεται υπαρχουν τουλαχιστον αλλα 2 ελληνικα φορουμ με πρωταθληματα :)

zoupan
14-10-2010, 17:02
α) Μάλλον δεν είδες καλά στο ποστ μου τις ώρες που έχω βάλει... 12:00-17:00 και 23:30-00:30
β) Σε ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη!
Ουπς! Ναι ρε σόρυ, τώρα το είδα! :frusty:


Παιδια οσοι επιθυμειτε να λαβετε μερος εδω και θελετε να βγειτε απο το αλλο πρωταθλημα να ενημερωσετε.Μπορειτε φυσικα να ειστε και στα δυο αν νομιζετε πως θα προλαβαινετε.Κανενα προβλημα και ολοι ευπροσδεκτοι!Φιλε zoupan πολυ καλη δουλεια μπραβο!
Να 'σαι καλά φίλε Katsouras!!


ρε παιδια δε καταλαβαινω ωρες ωρες. τοσο καιρο ψαχναμε διοργανωτη. προσφερθηκα εγω με ενα αλλο παιδι αν και δεν εχω καθολου χρονο και θα δυσκολευθω. και μολις ανακοινωνεται οτι αρχιζει κατι , ξαφνικα ανοιγεις φιλε zoupan το δικο σου. πολυ καλη προσπαθεια αλλα ακαιρη. ελπιζω να μη γινουν ολα μπαχαλο αλλα πολυ το φοβαμαι.

εντελως φιλικα ολα αυτα. οποιος θελει του παραχωρω τη θεση μου στο αλλο πρωταθλημα να διοργανωσει. ουτε το μπασκετ στην ευρωπη να ειμασταν πριν 7-8 χρονια που ειχε 2 διοργανωσεις. anyway προχωραμε


υγ. οποιος ενδιαφερεται υπαρχουν τουλαχιστον αλλα 2 ελληνικα φορουμ με πρωταθληματα :)
Σιγά ρε παιδιά, πως κάνετε έτσι μερικοί; Δεν φωνάζουν τα παιδιά που κάθισαν να οργανώσουν το άλλο και φωνάζετε εσείς;
Αν δεν θέλεις να συμμετέχεις δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το πρόβλημα; Για τα άλλα φόρουμ δεν με νοιάζει, εγώ εδώ πόσταρα
το πρωτάθλημα που έχω σχεδιάσει εδώ και 1-2 μήνες κι όποιος θέλει συμμετέχει, δεν πιάσαμε κανέναν απ' τον λαιμό, ούτε είναι
σκουπίδι-thread το συγκεκριμένο...

zoupan
14-10-2010, 17:28
!! ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 7 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ !!

Χαίρομαι γιατί πάμε καλά και οι ζώνες των ημερών δείχνουν να δουλεύουν ρολόι, αφού άλλες μέρες μπορεί ο καθένας
μας και χωρίς ιδιαίτερο κόπο ήδη όλοι οι όμιλοι έχουν από έναν τουλάχιστον παίκτη!!

Άντε να συμπληρωθεί ο πίνακας και να δουλέψουν μετά και οι ζώνες της ώρας και θα έχουμε ένα πολύ δεμένο πρόγραμμα
που θα "τσουλάει" με αρκετή ευκολία, χωρίς κενά και καθυστερήσεις! Τουλάχιστον στους ομίλους αυτό θα το πετύχουμε,
μετά στις φάσεις νοκ-άουτ θα μας στριμώξουν λίγο η μέρες αλλά θα βρούμε άκρη, ας φτάσουμε εκεί με το καλό...

maevious
14-10-2010, 17:44
Καλησπερα,
E GROUP(Δευτερα) και ωρες 20:00-00:30
psnid:Maevious
Juve-osfp

dinospao
14-10-2010, 18:40
dinospao
Group B, D, H
Chelsea και Real Madrid
Παρασκευη απο τις 9 το βραδυ εως τις 12
και Κυριακη ολη μερα.

συγχαρητηρια zoupan για το οργανωμενο πρωταθλημα

freakygeo
14-10-2010, 19:00
freakygeo
παρασκευη 10 με 5 το απογευμα
σαββατο 10 με 3 το μεσημερι
κυριακη ολη μερα

inter,man city(sorry διαγραφω τις υπολοιπες!!!)

zoupan
14-10-2010, 19:12
freakygeo
παρασκευη 10 με 5 το απογευμα
σαββατο 10 με 3 το μεσημερι
κυριακη ολη μερα

inter,man city,atlet. madrid,bayern munich,sevilla
Διάβασες τους κανονισμούς;

Edit: Τώρα είσαι οκ! ;)

zoupan
14-10-2010, 21:04
!! ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΩΡΑΡΙΩΝ !!

Πλέον όταν συμπληρωθεί ο πίνακας με τους 32 παίκτες και μάθει ο καθένας τους αντιπάλους του, θα αρκεί μια γρήγορη
ματιά στον πίνακα των ωραρίων για να δείτε πότε είναι διαθέσιμος ο κάθε αντίπαλός σας!! Όλα στο πιάτο σας κύριοι... :silly:

karlat89
14-10-2010, 21:36
psn karlat89,omades bayern kai juve,omilo den exw provlima,kathws douleuw koiliwmeno 8wro

zoupan
14-10-2010, 21:40
psn karlat89,omades bayern kai juve,omilo den exw provlima,kathws douleuw koiliwmeno 8wro
Να σε βάλω δηλαδή όλες τις μέρες και όλες τις ώρες;

karlat89
14-10-2010, 21:42
an den dhmiourgw provlima borw kathe mera,alla den gnwrizw poies wres

zoupan
14-10-2010, 21:55
an den dhmiourgw provlima borw kathe mera,alla den gnwrizw poies wres
Οκ σε έβαλα με μένα μιας και έχω χαλαρό ωράριο για να κανονίζουμε εύκολα. Αν προκύψει κάτι μπορεί να σε μεταφέρω σε άλλο group.

ele80
15-10-2010, 07:36
Mπορω καθημερινα απο τις 16:30 μεχρι 19:00.(οχι Σαββατο - Κυριακη)
Ομαδες : παναθηναικος & athletico madrid.

psnid ele1980

ezio_auditore
15-10-2010, 14:23
psn id:iwsifg7,δευτερες απο 3 μμ μεχρι 6 30 μμ και κυριακες απο 10 το πρωι μεχρι 5 μμ.

ezio_auditore
15-10-2010, 14:24
edit: omades:inter/lyon

johnlit7
15-10-2010, 19:13
johnlit7
Tριτη ή Πεμπτη 20:00-21:30
Σαββατο 13:00-15:00
Κυριακη 13:00-15:00 κ 20:00-22:00

ομαδες
Chelsea
Milan

alekos21
15-10-2010, 20:19
psnid: ledika21
καθημερινές 19-22
σαββατοκύριακα:12-24

ομάδες: Barcelona, Manchester United
τώρα οι ώρες και αυτά δεν είναι σίγουρα, αλλα θεωρητικά τότε μπορώ

συγχαρητήρια για την οργάνωση, δήλωσα συμμετοχη και στα δυο πρωταθλήματα διότι φαίνονται super

ερώτηση: πως θα ελέγχονται όλοι αυτοί οι κανόνες μου φαίνεται κομματάκι δύσκολο?

zoupan
15-10-2010, 21:07
psnid: ledika21
καθημερινές 19-22
σαββατοκύριακα:12-24

ερώτηση: πως θα ελέγχονται όλοι αυτοί οι κανόνες μου φαίνεται κομματάκι δύσκολο?
Δεν είναι τίποτα. Σου φαίνονται βουνό γιατί είναι μαζεμένα. Εσείς θα κανονίζετε πριν τον αγώνα την ώρα έναρξης και
μετά τον αγώνα θα γράφετε το αποτέλεσμα και τις κόκκινες. Ο γηπεδούχος θα κάνει πρόσκληση και θα βάζει 8λεπτο
και normal speed, δεν είναι πυρηνική φυσική. :a094: Τα άλλα τα αφήνετε σε μένα.

Με την πρώτη ευκαιρία που θα βάλω FIFA θα γράψω και την ακριβή διαδικασία που πρέπει να ακολουθεί ο γηπεδούχος
όταν κάνει πρόσκληση.

Υ.Γ. Οι ώρες που αναφέρεις είναι 19:00-22:00 και 12:00 (μεσημέρι) με 00:00 το βράδυ έτσι;

alekos21
15-10-2010, 21:13
Δεν είναι τίποτα. Σου φαίνονται βουνό γιατί είναι μαζεμένα. Εσείς θα κανονίζετε πριν τον αγώνα την ώρα έναρξης και
μετά τον αγώνα θα γράφετε το αποτέλεσμα και τις κόκκινες. Ο γηπεδούχος θα κάνει πρόσκληση και θα βάζει 8λεπτο
και normal speed, δεν είναι πυρηνική φυσική. :a094: Τα άλλα τα αφήνετε σε μένα.

Με την πρώτη ευκαιρία που θα βάλω FIFA θα γράψω και την ακριβή διαδικασία που πρέπει να ακολουθεί ο γηπεδούχος
όταν κάνει πρόσκληση.

Υ.Γ. Οι ώρες που αναφέρεις είναι 19:00-22:00 και 12:00 (μεσημέρι) με 00:00 το βράδυ έτσι;

ναι ακριβώς 19.00-22.00 το βραδυ

manos_ps3
16-10-2010, 07:58
zoupan, mporw na kanw allagi stin seira protimisis twn omadwn mou? an nai, vale prwta Olympiako kai meta Manchester City. an oxi, den yparxei provlima. efxaristw

zoupan
16-10-2010, 15:05
zoupan, mporw na kanw allagi stin seira protimisis twn omadwn mou? an nai, vale prwta Olympiako kai meta Manchester City. an oxi, den yparxei provlima. efxaristw
Κανένα πρόβλημα, το έχω συμπληρώσει και στους κανονισμούς ότι μπορείτε να αλλάξετε σειρά ή ακόμα και ομάδες αν θέλετε,
μέχρι να αρχίσουμε. Γενικά ας τσεκάρετε ακόμη μια φορά τους κανονισμούς αυτές τις μέρες, γιατί έγιναν κάποιες μικρο-προσθέσεις.

Δεν άλλαξε κάτι, απλά τα διάβαζα και πρόσθετα μικρά-μικρά που είχα ξεχάσει. :ice:

zoupan
16-10-2010, 19:14
!! ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΣΕ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ !!

Ο παίκτης που είναι γηπεδούχος, θα πρέπει να ακολουθεί την εξής διαδικασία από το menu του παιχνιδιού για να κάνει
πρόσκληση στον αντίπαλό του.

> ONLINE GAME MODES > HEAD TO HEAD > CUSTOM MATCH > PLAY A FRIEND

Οι επιλογές που θα ορίζει είναι οι εξής:

Team Level: Any
Half Length: 8 Mins
Controls: Any
Game Speed: Normal

> ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΦΙΛΩΝ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΥ > INVITE A GAME

Περιμένει να ανταποκριθεί και ο άλλος παίκτης, διαλέγουν και οι 2 τις ομάδες που έχουν δηλώσει ως πρώτες και ξεκινά ο αγώνας.

Οποιεσδήποτε άλλες ρυθμίσεις θα επιφέρουν ακύρωση του αγώνα και νίκη του αντιπάλου με 0-3!

alekos21
17-10-2010, 18:15
πολύ ωραία τα έχεις φτιάξει φιλε zoupan στην βαθμολογία bravo, άντε να μαζευτούμε και άλλοι, απότι βλέπω λείπουν 13 άτομα ακόμα

zoupan
17-10-2010, 19:08
πολύ ωραία τα έχεις φτιάξει φιλε zoupan στην βαθμολογία bravo, άντε να μαζευτούμε και άλλοι, απότι βλέπω λείπουν 13 άτομα ακόμα
15 άτομα λείπουν και έχουμε 3 μέρες ακόμα... Λογικά θα πάρει παράταση μιας εβδομάδας
ακόμα και θα πάει για την μεθεπόμενη Πέμπτη γιατί δεν βλέπω να μαζεύονται...

mouzakas
17-10-2010, 23:39
id: JAWSOFLIFE
omades: Real Mardrid , Man Unt

mporw oles tis meres apo 14.00 mexri 00.00

P.S. gj zoupan

dreamer
18-10-2010, 03:21
id: mastr0s99
omades: manchester united/ real madrid
omiloi: perisotero me volevi deftera (dld e group) i o a omilos

edit: ores oti ora nane metaksi 3-9 kata protimisi

Maximvs
18-10-2010, 08:28
ID : Thomas_GR
Omades : ΠΑΟ , Real Madrid . Μπορω Δευτερα,Τεταρτη 18:00 - 00:00.Τριτη Πεμπτη Παρασκευη 21:00 - 00:00.Σαββατοκυριακο απο 15:00 - 00:00.

freakygeo
18-10-2010, 09:26
file maximvs mexri 2 omades boroume na dhlwsoume!!!!

iou21
18-10-2010, 11:00
zoupan alaxe mou omades chelsea kai real.

zoupan
18-10-2010, 14:37
id: mastr0s99
omades: manchester united/ real madrid
omiloi: perisotero me volevi deftera (dld e group) i o a omilos
Ώρες δεν είπες...


ID : Thomas_GR
Omades : ΠΑΟ , Man U , Real Madrid , Liverpool.
Κάνε edit το post σου και άφησε 2 ομάδες με σειρά προτεραιότητας. Επίσης δεν είπες τις μέρες και τις ώρες που μπορείς. Παιδιά
μπορεί να φαίνονται βουνό οι κανονισμοί, αλλά πρέπει να αφιερώσετε ένα 5λεπτο (δεν είναι παραπάνω) για να τους διαβάσετε
και να τους καταλάβετε. Μην μου λέτε μετά όταν αρχίσει το τουρνουά πχ, "γιατί μου αφαίρεσες πόντους" ή "γιατί να μην πάρω την
2η ομάδα που διάλεξα;"... ;)


zoupan alaxe mou omades chelsea kai real.
Έγινε! Πλέον έχεις ακριβώς τις ίδιες ομάδες με τον dinospao στον όμιλο, οπότε αν παραμείνετε στο ίδιο group μέχρι την έναρξη του
τουρνουά, όταν θα παίξεις γηπεδούχος με τον dinospao θα έχεις την Chelsea και αυτός την Real και όταν θα παίξεις φιλοξενούμε-
νος, το αντίστροφο... ;)

iou21
19-10-2010, 01:26
den xero an to xeis anaferei kapou to live season apenergopoieitai

geoponos13
19-10-2010, 02:04
kalhspera k apo mena...xairetw palious k neous, meta apo apoxh enos xronou evelpistw fetos na ksanamazeytoume gt provlepetai kaytos fifoxeimwnas.
Tha dhlwsw k egw mallon symmetoxh k katepektash k o brother alla prwta perimenw na parw to game ayrio h' methayrio gia na to sigourepsoume alla k na lysw to provlhma pou exw me ta ports tou modem.(an gnwrizei kati kapoios oson afora ayto to thema as vohthisei).
poly kalh organwsh zoupan

ele80
19-10-2010, 07:49
zoupan.......μια χαρη και σε μενα (ελπιζω να ειμαι ο τελευταιος) αντι για athletico βαλε την sevilla. Thanks!!!

Μας λειπουν 12 θεσεις ακομα???

zoupan
19-10-2010, 17:22
den xero an to xeis anaferei kapou to live season apenergopoieitai
Επειδή δεν σε κατάλαβα, μου το εξηγείς;


zoupan.......μια χαρη και σε μενα (ελπιζω να ειμαι ο τελευταιος) αντι για athletico βαλε την sevilla. Thanks!!!

Μας λειπουν 12 θεσεις ακομα???
Οκ σου αλλάζω ομάδα. Ναι μας λείπουν ακόμα 12 θέσεις, γι' αυτό...

!! Η ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ. ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 !!

iou21
19-10-2010, 18:00
enoo ta update ton paixton analoga me thn forma tous ana evdomada kai to agorazeis apo to ps3 store osoi to xoun valei gia to tournoua apenergopoieitai

zoupan
20-10-2010, 00:59
enoo ta update ton paixton analoga me thn forma tous ana evdomada kai to agorazeis apo to ps3 store osoi to xoun valei gia to tournoua apenergopoieitai
Κάτσε να το ξεκαθαρίσουμε γιατί ίσως πρέπει να το προσθέσω στους κανονισμούς. Αν εσύ πχ έχεις αγοράσει το live season κι
εγώ όχι και πάμε να παίξουμε ένα head to head με τις ίδιες ομάδες, εσένα θα τους έχει ενημερωμένους και εμένα όχι;

iou21
20-10-2010, 10:12
Κάτσε να το ξεκαθαρίσουμε γιατί ίσως πρέπει να το προσθέσω στους κανονισμούς. Αν εσύ πχ έχεις αγοράσει το live season κι
εγώ όχι και πάμε να παίξουμε ένα head to head με τις ίδιες ομάδες, εσένα θα τους έχει ενημερωμένους και εμένα όχι;
sostos auto akrivos alla apo ta settings apenergopoieitai kai den uparxei provlhma mhn paizei allos me ronaldo 90 kai allos me 94 unfair!!!!!!!valto stous kanonismous.

zeus gr
20-10-2010, 10:37
παιδια θα προσθεσω καποιους απο εσας αν οχι ολους για κανα φιλικο γιατι οι ξενοι κανουν disconect και σκιζουν τον αγωνα
Να δω τι λεει και με θεμα lag γιατι με ξενους εχω δει αρκετες φορες

zoupan
20-10-2010, 18:38
sostos auto akrivos alla apo ta settings apenergopoieitai kai den uparxei provlhma mhn paizei allos me ronaldo 90 kai allos me 94 unfair!!!!!!!valto stous kanonismous.
Αν αντί για Unranked Φιλικό όπως το έχω τώρα, δημιουργούμε ένα Online League για κάθε αγωνιστική, που θα παίζουν μόνο
οι 2 αντίπαλοι που είναι προγραμματισμένο όμως, τότε απενεργοποιείται μόνο του το Live Season όπως μου είπαν, ισχύει;

mr_goall10
20-10-2010, 21:28
mr_goall10 1ομαδα ιντερ 2ρεαλ.μπορω ολες της ημερες απο 12μεσημερι εως12βραδυ.

mr_goall10
20-10-2010, 21:37
το φιφα ειναι μακραν το καλυτερο ποδοσφαιρακι...!!!!!!!!!ανυπομωνω να αρχισει το προταθλημα...

mr_goall10
20-10-2010, 21:45
μπραβο στον ζουπαν!!!!!!!!!ειμαι σιγουρος οτι η διοργανωση θα ειναι απολυτα επιτυχημενη.αν και ο ολυμπιακος.ευχομαι καλη επιτυχια αποψε στον παναθηναικο...

iou21
21-10-2010, 01:28
nomizo isxuei zoupan apla kane kai mia anafora stous kanonismous.

zoupan
21-10-2010, 05:25
Λοιπόν...

Λόγω της βοήθειας του φίλου iou21 και το unfair που θα μπορούσε να υπάρξει με το Live Season, έγινε ριζική αλλαγή στον τρόπο
διεξαγωγής των παιχνιδιών και κατά συνέπεια και αρκετές αλλαγές στους κανονισμούς, γι' αυτό παρακαλείστε να ενημερωθείτε ξα-
νά διαβάζοντας 5 λεπτάκια το πρώτο post.

Επίσης, επειδή μας λείπουν ακόμη 12 άτομα, υπάρχει σε εξέλιξη ένα άλλο πρωτάθλημα και οι εγγραφές γίνονται με αργό ρυθμό,
έχουμε νέα αναβολή έναρξης του τουρνουά και νέα ημερομηνία ορίστηκε το Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2010.

Ελπίζω στην κατανόησή σας για τις αλλαγές, αλλά ήταν υποχρεωτικές, αφού πριν, το σύστημα διεξαγωγής των αγώνων ήταν τα
Unranked Φιλικά. Για να "γλυκάνω" την αναμονή σας, πρόσθεσα νέο designΑΤΟ πίνακα των group... :a023:

zeus gr
21-10-2010, 08:18
λοιπον εγω μπορω οποια μερα θελετε απο τις 21:00 μεχρι τις 23:00 κατοπιν συννενοησης για να γεμισουμε τα γκρουπ

manos_ps3
21-10-2010, 13:23
Φίλε zoupan, μια τελευταία αλλαγή και για μένα στις ομάδες μου:

1. Real Madrid
2. Ολυμπιακός

Ευχαριστώ!

giorgos_ps3
21-10-2010, 13:33
ID:Giorgos13_GR
ΟΜΑΔΕΣ:BARCELONA,MILAN
OMILOI,ORES:μπορω σε οπιονδηποτε ομιλο,και ωρες απο 22:00 και μετα





καλη επιτυχια και καλο προταθλημα να εχουμε

prerobbie
21-10-2010, 16:12
paidia exei akoma theseis???
to id name poio einai pou to vlepw nasa to grapsw akrivws?

freakygeo
21-10-2010, 16:14
nai uparxoun theseis..to id name sou einai auto pou exeis sto ps3 sou kai mpaineis sto playstation network!!

zoupan
21-10-2010, 16:20
λοιπον εγω μπορω οποια μερα θελετε απο τις 21:00 μεχρι τις 23:00 κατοπιν συννενοησης για να γεμισουμε τα γκρουπ
Κάτσε γιατί μπορεί να έχεις μπερδευτεί και πας να μπερδέψεις κι εμένα.. :silly:

Μου έχεις δηλώσει μόνο Κυριακές (Groups D/H) από 20:00 μέχρι 23:00. Αυτό που λες τώρα τι είναι;

Σκοπός είναι να δηλώσουν άλλα 11 άτομα συμμετοχή, όχι να αλλάξουμε τις ώρες για να μπεις και σε άλλα groups. Αν ήταν έτσι, όσοι
μπορούν όλες τις μέρες, θα τους έβαζα στις υπόλοιπες κενές θέσεις και θα ξεκινούσαμε... Προσπαθείτε όσο μπορείτε παίδες να μην
με μπερδεύετε, γιατί είναι αρκετά πολύπλοκο για μένα να καταγράφω κάθε λεπτομέρεια και μια μικρή αλλαγή μπορεί να με καθυστερή-
σει και 3 ώρες στους πίνακες... Ήδη εχθές με τις αναγκαστικές αλλαγές για το Live Season τέλειωσα στις 5 το πρωί... :a094:


Φίλε zoupan, μια τελευταία αλλαγή και για μένα στις ομάδες μου:

1. Real Madrid
2. Ολυμπιακός

Ευχαριστώ!
Μπορείτε να αλλάζετε γνώμη όσες φορές θέλετε μέχρι να αρχίσουμε... No prob. ;)

prerobbie
21-10-2010, 17:38
psn id:prerobbie
group h
wres apo 18:00 mexri oso paei
team mancester city h juventus eyxaristw

prerobbie
21-10-2010, 17:39
psn id prerobbie

prerobbie
21-10-2010, 19:00
prerobbie einai sorry

zeus gr
21-10-2010, 19:31
ενταξει μενω οπως εχει απλα επειδη βλεπω να εχουμε κενα ειπα να βοηθησω

το αφηνω ετσι οπως ειναι

sorry

Maximvs
21-10-2010, 22:02
Τελευταια αλλαγη στις ομαδες μου ΜAN U - REAL MADRID...

Θα προτιμουσα ομιλο που να παιζει Δευτερα,Τεταρτη,Κυριακη...

Ευχαριστω.

savanos
22-10-2010, 02:46
PSN ID : savanos

οποιαδήποτε μέρα , σε οποιονδήποτε όμιλο

Ομάδες : Inter, Real Mad,

zoupan
22-10-2010, 05:28
οποιαδήποτε μέρα , σε οποιονδήποτε όμιλο
Το ίδιο είναι! Κάθε όμιλος είναι διαφορετική μέρα... :a068: Μήπως εννοείς "οποιαδήποτε μέρα και οποιαδήποτε ώρα";

Εγώ σε βάζω όλες τις ώρες πάντως κι αν δεν μπορείς πες μου... :a052:

savanos
22-10-2010, 14:59
χαχαχ δίκιο έχεις , ναι για την ώρα θέλω να πω! βασικά να κοιτάξουμε της μέρες που έχει CL να μην έχουμε παιχνίδια το βράδυ!

geoponos13
22-10-2010, 15:47
epitelous einai sta xeria mas to game :D
opote dhlwnw k egw symmetoxh k o brother tha doume an tha dhlwsei alla mallon einai mesa k aytos.
PSN ID : geoponos13
omades CHELSEA - PANATHINAIKOS
Mporw oles tis meres meta tis 9 ektws apo s/k k ennoeitai otan paizei i panatha.

zoupan
23-10-2010, 05:14
Έλα 8 εγγραφές ακόμα και κουνάμε σεντόνι !! :a049:

Edit 14:30 - Έγινε αλλαγή ομίλου στους tsakos21 και ledika21 λόγω ίδιων ομάδων στον Β' Όμιλο
και στους zoupan(εγώ) και mastr0s99 λόγω κενών θέσεων. Πλέον ΟΛΟΙ οι όμιλοι έχουν 1 θέση ακόμη για εγγραφή...

Panozx
25-10-2010, 01:24
oles tis meres
chelsea - manchester city

giorgos_ps3
25-10-2010, 02:48
file zoupan epeidi allaxa prosfata douleia tha me voleye o 8os omilos pou eine thn kyriaki.Opiadipote ora den exo provlima.Borei na ginei ayti i allagh?se eyharistw......

zoupan
25-10-2010, 04:26
file zoupan epeidi allaxa prosfata douleia tha me voleye o 8os omilos pou eine thn kyriaki.Opiadipote ora den exo provlima.Borei na ginei ayti i allagh?se eyharistw......
Κι ο 4ος όμιλος Κυριακή είναι, γιατί συγκεκριμένα στον 8ο; Μήπως έχεις παίξει με τα παιδιά που είναι σε αυτόν τον όμιλο
και μπορείς να τους κερδίσεις;;;

Πλάκα κάνω! :silly::silly::silly: Πάντως υπάρχει περίπτωση στις αλλαγές που θα γίνουν όταν θα πρέπει να "παντρέψω" και τις ώρες,
να πας στο 4ο group, δεν σε πειράζει; :a094:

giorgos_ps3
25-10-2010, 15:04
Oxi apla de to ha prosexi oti eine kai o 4 os omilos kiriaki den exw kanena provlima se pion apo tous 2 omilous na me valeis.Apo do mesa filaraki mou eine mono o Manos_gr aytos me myise sto forum den exo pexi me kanenan allon xe xe.Εyxaristw pantos

dreamer
25-10-2010, 16:27
apoti ida ime ston a' omilo, logo doulias den mporo na pekso ta apogeymata! tha mporo meta tis 9-9:30 iparxi provlima?

dinospao
25-10-2010, 17:33
λοιπον μονο μια αλλαγη θελω να κανω. ως πρωτη επιλογη ομαδας θελω τη ρεαλ και δευτερη τη τσελσι. ευχαριστω

zoupan
25-10-2010, 18:47
apoti ida ime ston a' omilo, logo doulias den mporo na pekso ta apogeymata! tha mporo meta tis 9-9:30 iparxi provlima?
Ποιές μέρες δεν μπορείς τα απογεύματα; Θέλεις να σε αλλάξω όμιλο ή θέλεις να παραμείνεις στο Α' Group και να σε βάλω
ότι μπορείς μετά τις 9; Εσύ πες μου, ποιόν όμιλο θες και ποιές ώρες μπορείς...

mouzakas
25-10-2010, 21:11
φιλε zoupan σήμερα μου ήρθε το χαρτί για το στρατό. παρουσιάζομαι στις 16 νοέμβρη και για να μην σας χαλάσω το τουρνουά καλύτερα να με βγάλεις από τις συμμετοχές. όταν απολυθώ θα παίξω στο τουρνουά που θα κανεις στο fifa 12 :P

johnlit7
25-10-2010, 21:18
κ απο μενα μια αλλαγη στις ομαδες

barcelona
chelsea

zoupan
25-10-2010, 23:36
φιλε zoupan σήμερα μου ήρθε το χαρτί για το στρατό. παρουσιάζομαι στις 16 νοέμβρη και για να μην σας χαλάσω το τουρνουά καλύτερα να με βγάλεις από τις συμμετοχές. όταν απολυθώ θα παίξω στο τουρνουά που θα κανεις στο fifa 12 :P
Οκ, καλή θητεία φίλε μου...

Έτσι λοιπόν μετά την αποχώρηση του φίλου, είμαστε και πάλι 24 με 8 θέσεις κενές. Έγινε νέα αλλαγή ομίλου στον tsakos21 και όλοι
οι όμιλοι έχουν και πάλι μία θέση κενή. Ελπίζω μέχρι την Τετάρτη το βράδυ να έχουμε κλείσει για να μπορέσουμε να αρχίσουμε το
Σάββατο, αλλιώς θα πάμε σε νέα αναβολή.

dreamer
26-10-2010, 00:53
Ποιές μέρες δεν μπορείς τα απογεύματα; Θέλεις να σε αλλάξω όμιλο ή θέλεις να παραμείνεις στο Α' Group και να σε βάλω
ότι μπορείς μετά τις 9; Εσύ πες μου, ποιόν όμιλο θες και ποιές ώρες μπορείς...

oxi den xriazete na alakso omilo, apla na kserun osoi ine ston omilo mu oti tha pezume ligo arga ta pexnidia mas an den tus pirazi...

zoupan
26-10-2010, 06:12
oxi den xriazete na alakso omilo, apla na kserun osoi ine ston omilo mu oti tha pezume ligo arga ta pexnidia mas an den tus pirazi...
Κοίτα σε πρώτο στάδιο είναι να μπούμε όλοι σε ομίλους που θα μας βολεύει, ούτως ώστε να μην υπάρχουν πολλές αναβολές
παιχνιδιών. Γι' αυτό και το σχεδίασα έτσι, κάθε όμιλος άλλη μέρα για να μπορέσει να δέσει το πρόγραμμα καλά.

Οταν με το καλό συμπληρωθούν και οι 32 θέσεις, θα τσεκάρω τα ωράρια του καθενός και θα προσπαθήσω να κάνω αλλαγές
σε ομίλους, ούτως ώστε να μας φέρω όλους κοντά ΚΑΙ στις ώρες, εκτός απ' τις ίδιες μέρες. Λογικά δηλαδή θα υπάρξουν κά-
ποιες αλλαγές και κάποια παιδιά θα αλλάξουν όμιλο. Μόνο όσα παιχνίδια είναι εκτός ωραρίου και δεν συμβαδίζουν με κανέναν
αντίπαλο, θα σας λέω να συνενοηθείτε μεταξύ σας και ελπίζω αυτά τα παιχνίδια να είναι λίγα.

Με περιμένει αρκετή δουλειά όπως καταλαβαίνεις, αλλά ξόδεψα αρκετό χρόνο για να το "στήσω" και τα προβλήματα που θα προ-
κύψουν πιστεύω να είναι ελάχιστα. Στην πορεία θα τα δούμε όλα, εσείς απλά ενημερώνεται ποιές μέρες και ώρες μπορείτε και τα
υπόλοιπα τα κανονίζω εγώ.

Υ.Γ. ΕΡΩΤΗΣΗ: Βλέπω ότι έχεις βάλει τόπο διαμονής London/Lefkosia. Όταν λες μετά τις 9, για σένα μετά τις 9, για μας τι ώρα θα
είναι; Και γενικά όσοι είστε από εξωτερικό, καλύτερα να το λέτε γιατί δεν θα έχουμε τις ίδιες ώρες και θα υπάρξει μπέρδεμα. Καλά
που το πρόσεξα κι αυτό... :D

aloialone
26-10-2010, 19:16
υπαρχουν ακομα θεσεις?

dinospao
26-10-2010, 20:05
υπαρχουν ακομα θεσεις?

ναι αμε

aloialone
26-10-2010, 21:10
Ωραια TrifS2000 psnID
Liverpool
Panathinaikos (εναλακτικη)
Group σε οποιο σας βολευει αρκει οι αγωνες να ειναι παρασκευη-σαββατο-κυριακη.
Απλα να ενημερωσω ειμαι και στο αλλο league αλλα τα κουμανταρω και τα 2 ανετα :P

zoupan
26-10-2010, 21:48
Ωραια TrifS2000 psnID
Liverpool
Panathinaikos (εναλακτικη)
Group σε οποιο σας βολευει αρκει οι αγωνες να ειναι παρασκευη-σαββατο-κυριακη.
Απλα να ενημερωσω ειμαι και στο αλλο league αλλα τα κουμανταρω και τα 2 ανετα :P
Ποιές ώρες μπορείς;

zoupan
27-10-2010, 03:34
O maevious που δήλωσε συμμετοχή και έχει 1 μόνο post παρακαλείται να επιβεβαιώσει αν ισχύει ακόμα η θέση του στο τουρνουά...

aloialone
27-10-2010, 07:42
Ποιές ώρες μπορείς;






Μπορω ολες τις ωρες απο Παρασκευη μεσημερι ως Κυριακη βραδυ!!:swordfight:

zeus gr
27-10-2010, 09:02
παιδια ποτε θα ξεκινησουμε ?? εστω κανα φιλικο γιατι πρεπει να ειμαστε ζεστοι χε χε
Αντε να δουμε πλησιαζουν οι μερες
Zoupan καλη δουλεια εχεις κανει
Αν δεν συμπληρωθουν οι θεσεις μπορει να γινει με λιγοτερες ομαδες ??

zoupan
27-10-2010, 18:15
παιδια ποτε θα ξεκινησουμε ?? εστω κανα φιλικο γιατι πρεπει να ειμαστε ζεστοι χε χε
Αντε να δουμε πλησιαζουν οι μερες
Zoupan καλη δουλεια εχεις κανει
Αν δεν συμπληρωθουν οι θεσεις μπορει να γινει με λιγοτερες ομαδες ??
Όλοι θέλουμε να ξεκινήσουμε τώρα, αλλά μας λείπουν άτομα δυστυχώς. Να ξεκινήσει με λιγότερες ομάδες δεν γίνεται, γιατί έχω βγάλει
πρόγραμμα, ζευγάρια μέχρι τον τελικό, κανόνες σύμφωνα με τα άτομα κτλ Αν είναι λιγότερα τα άτομα, αυτόματα καταργούνται όλα
και μιλάμε για ένα τελείως διαφορετικό τουρνουά. Τόσο κόπο έκανα, κρίμα δεν είναι; Υπομονή, 7 άτομα είναι ακόμα, που θα πάει σε
καμιά βδομάδα θα αρχίσουμε.

Για φιλικά όποιος θέλει, μπορεί να δει τους μέχρι τώρα αντιπάλους του στον όμιλο, να τους κάνει φίλους και να ξεκινήσετε τα φιλικά... ;)

alekos21
27-10-2010, 20:20
φιλε ζούπαν δεν ξέρω ίσως το έχεις ήδη κάνει, αλλα δεν θα ήταν καλή ιδέα να διαφήμισης το τουρνουά με κάποιο τρόπο πχ ποστάροντας σε αλλα forum κτλ, γιατί έτσι όπως πάμε όχι σε μια εβδομάδα θα αρχίσει αλλα σε κάνα χρόνο
γιατί παρα πολύ που είμαστε σε τούτο το πρωτάθλημα είμαστε και στο άλλο που είναι σε εξέλιξη, δηλαδή μέσα από εδώ δεν νομίζω να μπούν και πολύ ακόμα

zoupan
27-10-2010, 23:26
φιλε ζούπαν δεν ξέρω ίσως το έχεις ήδη κάνει, αλλα δεν θα ήταν καλή ιδέα να διαφήμισης το τουρνουά με κάποιο τρόπο πχ ποστάροντας σε αλλα forum κτλ, γιατί έτσι όπως πάμε όχι σε μια εβδομάδα θα αρχίσει αλλα σε κάνα χρόνο
γιατί παρα πολύ που είμαστε σε τούτο το πρωτάθλημα είμαστε και στο άλλο που είναι σε εξέλιξη, δηλαδή μέσα από εδώ δεν νομίζω να μπούν και πολύ ακόμα
Για να ποστάρω σε άλλο φόρουμ, θα πρέπει 1ον να γίνω μέλος, 2ον είναι άσχημο να ποστάρεις μόνο και μόνο για να
διαφημίσεις κάτι, 3ον πρέπει να γίνουν μέλη και εδώ όσοι θέλουν να συμμετέχουν και 4ον και κυριότερον, απ' όσο ξέρω
απαγορεύονται οι διαφημίσεις σε ένα φόρουμ από άλλα φόρουμ.

Επίσης δεν έχουν δηλώσει συμμετοχή όλοι όσοι είναι στο άλλο πρωτάθλημα γιατί θα είχαμε συμπληρωθεί, τους έχω τσε-
κάρει. Αλλά δεν μπορώ να υποχρεώσω κανέναν να έρθει και στο δικό μου. Αν θέλετε εσείς μπορείτε να το ποστάρετε στο
facebook κι όλο και κάποιο καινούριο μέλος θα φέρετε.

Υ.Γ. Έχω ζητήσει από όλους εσάς που είστε στο εξωτερικό, να μου πείτε τις ώρες που έχετε διαφορά με Ελλάδα, γιατί οι
ώρες που μου δηλώσατε δεν θα είναι ίδιες και θα έχουμε μπέρδεμα.

klark71
27-10-2010, 23:33
1/ PSN ID: klark71
2/ B Group (Παρασκευή) ή F Group (Τρίτη)
3/ Από τις 23.00 και μετά
4/ Inter και Manchester City

zoupan
28-10-2010, 01:20
Έγινε αλλαγή ομίλου στους geoponos13, prerobbie και Thomas_GR λόγω ίδιων ομάδων. Πάμε, 6 θέσεις ακόμα...:a055:

dinospao
28-10-2010, 16:19
zoupan εχω ενα φιλο που θελει να μπει στο τουρνουα αλλα δεν εχει pc στο σπιτι του. του εδωσα το σαιτ να μπει να γραφτει και να μπει στο τουρνουα. θελω να τον δηλωσω στο τουρνουα και θα μπει και αυτος οπου να ναι να το επιβεβαιωσει απο το ps3.
tsakiris7 ειναι το psn id του και θα μας πει ωρες και ομαδες οταν μπει.

alekos21
28-10-2010, 18:38
prosopika file zoupan h wres pou sou exw dilosi einai ellhnikes an kai menw exoteriko h wra diaferi 1wra, omws opws eipa auta pou dilosa einai ellhnikes wres

zoupan
29-10-2010, 00:09
zoupan εχω ενα φιλο που θελει να μπει στο τουρνουα αλλα δεν εχει pc στο σπιτι του. του εδωσα το σαιτ να μπει να γραφτει και να μπει στο τουρνουα. θελω να τον δηλωσω στο τουρνουα και θα μπει και αυτος οπου να ναι να το επιβεβαιωσει απο το ps3.
tsakiris7 ειναι το psn id του και θα μας πει ωρες και ομαδες οταν μπει.
Αν δεν έχει pc θα πρέπει να τον ενημερώνεις εσύ πότε παίζει. Εκτός αν μπορείς να δεις απ' το ps3 ακριβώς το forum
όπως είναι στο pc, δεν το έχω δοκιμάσει. Όπως και να 'χει τον περιμένουμε, λοιπόν... :)


prosopika file zoupan h wres pou sou exw dilosi einai ellhnikes an kai menw exoteriko h wra diaferi 1wra, omws opws eipa auta pou dilosa einai ellhnikes wres
Ok! ;)

zoupan
31-10-2010, 04:03
O iwsifg7 άλλαξε σε VenomDK λόγω προβλήματος στο ps3. Άντε να δούμε πότε θα αρχίσουμε, με το σταγονόμετρο οι συμμετοχές...

katsouras
31-10-2010, 11:18
Group H (Κυριακη)
Ομαδες : 1.Arsenal 2.Juventus
Ωρες : Κατοπιν συννενοησης οχι κατι συγκεκριμενο
Μερες : Απογευματακι λογικα θα μπορω σχεδον ολες τις μερες εστω για λιγο.

toumpasn
31-10-2010, 11:59
καλημερα..ειμαι νεος στο forum και ειναι το πρωτο μου post...θα ηθελα και εγω να συμετασχω στο τουρνουα αν προλαβα...το id μου ειναι toumpasn και δεν εχω προβλημα να μπω σε οπιοδηποτε γκρουπ με οτι ομαδες μου δωσετε...
ευχαριστω.
Υ.Γ zoupan (πανο) σου εχω στειλει και μηνυμα μεσω ps

vagster
31-10-2010, 15:17
psn id : vagster_13
Ημέρα: Κυριακή, οποιαδήποτε ώρα.
Ομάδες: Panathinaikos, Bayern Munchen

freakygeo
31-10-2010, 15:56
φιλε zoupan μπορω να κανω μια αλλαγη?σαν ομαδες θελω inter, arsenal...αν γινεται? ευχαριστω!!!

zoupan
31-10-2010, 23:02
καλημερα..ειμαι νεος στο forum και ειναι το πρωτο μου post...θα ηθελα και εγω να συμετασχω στο τουρνουα αν προλαβα...το id μου ειναι toumpasn και δεν εχω προβλημα να μπω σε οπιοδηποτε γκρουπ με οτι ομαδες μου δωσετε...
ευχαριστω.
Υ.Γ zoupan (πανο) σου εχω στειλει και μηνυμα μεσω ps
Πες μου 2 ομάδες όμως, δεν μπορώ να σου βάλω εγώ όποιες θέλω.. Αφού μπορείς να διαλέξεις, διάλεξε... :)


φιλε zoupan μπορω να κανω μια αλλαγη?σαν ομαδες θελω inter, arsenal...αν γινεται? ευχαριστω!!!
Έγινε! Λίγο υπομονή αργότερα θα ενημερώσω το πρώτο post με τον πίνακα...

zoupan
01-11-2010, 06:05
Έλα γερά!! Μόνο 2 θέσεις έμειναν... Λογικά μέσα στην βδομάδα θα αρχίσουμε! :a042:

zoupan εχω ενα φιλο που θελει να μπει στο τουρνουα αλλα δεν εχει pc στο σπιτι του. του εδωσα το σαιτ να μπει να γραφτει και να μπει στο τουρνουα. θελω να τον δηλωσω στο τουρνουα και θα μπει και αυτος οπου να ναι να το επιβεβαιωσει απο το ps3.
tsakiris7 ειναι το psn id του και θα μας πει ωρες και ομαδες οταν μπει.
Ακόμα δεν εμφανίστηκε, πότε θα μπει να δηλώσει συμμετοχή; Θύμισέ του το γιατί του έχω κρατήσει θέση... ;)

toumpasn
01-11-2010, 10:59
καλημερα...zoupan οι ομαδες που θελω ειναι chelsea-panathinaikos..για group οποιο σας βολευει...
ευχαριστω

JamesPetrucci
01-11-2010, 14:54
add me PSN ID JamesPetrucci

Liverpool Real Madrid oi ομάδες.

Γκρουπ Α αν γίνεται, είμαι διαθέσιμος απο τις 21:00 έως της 01:00

dinospao
01-11-2010, 15:12
Ακόμα δεν εμφανίστηκε, πότε θα μπει να δηλώσει συμμετοχή; Θύμισέ του το γιατί του έχω κρατήσει θέση... ;)

μπορεις να τον βαλεις χωρις να εγγραφει; γιατι εχει παει τριημερο εκτος αθηνων και περιμενω να γυρισει. να τον παρω τηλεφωνο να μου πει ωρες και ομαδες; και αν γινεται να τον βαλεις και να του λεω εγω ποτε παιζει και να ποσταρω και αποτελεσματα;

zoupan
01-11-2010, 15:26
μπορεις να τον βαλεις χωρις να εγγραφει; γιατι εχει παει τριημερο εκτος αθηνων και περιμενω να γυρισει. να τον παρω τηλεφωνο να μου πει ωρες και ομαδες; και αν γινεται να τον βαλεις και να του λεω εγω ποτε παιζει και να ποσταρω και αποτελεσματα;
Τον έχω βάλει ήδη στους 31 που είμαστε μέχρι τώρα, απλά δεν φαίνεται πουθενά γιατί περιμένω να μου πει ομάδες,
μέρες και ώρες. Λογικά αύριο δεν θα γυρίσει από 3ήμερο; Προλαβαίνει, αλλά μπορεί να γίνει όπως είπες κι εσύ, να
σου πει με τηλ τις ομάδες και πότε μπορεί και να του λες εσύ πότε παίζει και να ποστάρεις γι' αυτόν τα αποτελέσματα.
Πείτε μου γιατί έμεινε 1 θέση και έχω αρχίσει την ετοιμασία..

lostmangr
01-11-2010, 15:59
lostman-greece
omades:inter,Bayern Munchen,ARHS.
wres pou mporw brady

lostmangr
01-11-2010, 16:06
ONOMA:lostman-greece
OMADES:inter,Bayern Munchen,juventus.ama den mporw aytes balte mou oti emeine.
wres brady meres tetarth

zoupan
01-11-2010, 16:16
lostman-greece
omades:inter,Bayern Munchen,ARHS.
wres pou mporw brady


ONOMA:lostman-greece
OMADES:inter,Bayern Munchen,juventus.ama den mporw aytes balte mou oti emeine.
wres brady meres tetarth
Διάβασες το πρώτο post στην 1η σελίδα; Ομάδες μπορείς να διαλέξεις όποιες θέλεις εσύ, αλλά μέχρι 2! Μου έχεις βάλει άλλες
ομάδες στο 1ο post, άλλες στο 2ο και έβαλες 3. Διάλεξε 2 ομάδες με σειρά προτεραιότητας (την 1η θα χρησιμοποιήσεις στο 90%
των παιχνιδιών) και πες μου.

Επίσης, όταν λες βράδυ, από τι ώρα μέχρι τι ώρα, δωσ' μου ένα όριο για να ξέρω σίγουρα.

Y/Γ O Άρης δεν είναι στο FIFA 11 ! :b030:

dinospao
01-11-2010, 16:22
Τον έχω βάλει ήδη στους 31 που είμαστε μέχρι τώρα, απλά δεν φαίνεται πουθενά γιατί περιμένω να μου πει ομάδες,
μέρες και ώρες. Λογικά αύριο δεν θα γυρίσει από 3ήμερο; Προλαβαίνει, αλλά μπορεί να γίνει όπως είπες κι εσύ, να
σου πει με τηλ τις ομάδες και πότε μπορεί και να του λες εσύ πότε παίζει και να ποστάρεις γι' αυτόν τα αποτελέσματα.
Πείτε μου γιατί έμεινε 1 θέση και έχω αρχίσει την ετοιμασία..

psn id: tsakiris7
ομαδες: chelsea, manchester united
βαλε τον στο γκρουπ της τεταρτης. απο τις 10 το βραδυ μεχρι τις 12.

zoupan
01-11-2010, 16:27
psn id: tsakiris7
ομαδες: chelsea, manchester united
βαλε τον στο γκρουπ της τεταρτης. απο τις 10 το βραδυ μεχρι τις 12.
Μόνο Τετάρτη μπορεί, ή και άλλες μέρες; Γιατί έχει μείνει μόνο ο Όμιλος του Σαββάτου με 1 θέση.
Αν δεν μπορεί άλλες μέρες, θα τον βάλω Τετάρτη και θα γίνουν ανακατατάξεις...

Edit: Ασε ok, τα βόλεψα μόνος μου... :D

dinospao
01-11-2010, 16:45
Μόνο Τετάρτη μπορεί, ή και άλλες μέρες; Γιατί έχει μείνει μόνο ο Όμιλος του Σαββάτου με 1 θέση.
Αν δεν μπορεί άλλες μέρες, θα τον βάλω Τετάρτη και θα γίνουν ανακατατάξεις...

σαββατο δεν μπορει.
εγω ειδα κενο τον ομιλο της τεταρτης και γιαυτο ειπα να τον βαλεις εκει

zoupan
01-11-2010, 16:52
σαββατο δεν μπορει.
εγω ειδα κενο τον ομιλο της τεταρτης και γιαυτο ειπα να τον βαλεις εκει
Δεν χρειάζεται να παίξει με το ζόρι Τετάρτη. Πολλά παιδιά μπορούν να μετακινηθούν και σε άλλους ομίλους και να τον
βολέψουμε όπου μπορεί. Τον έβαλα Τετάρτη και ετοιμάζω πρόγραμμα γιατί συμπληρωθήκαμε, αν δεν μπορεί Τετάρτη πες
μου μέχρι το απόγευμα...

zoupan
02-11-2010, 02:21
Όλα έτοιμα λοιπόν και αρχίζουμε την ΤΕΤΑΡΤΗ 03 Νοεμβρίου 2010. Έχω στείλει και μήνυμα σε όλους σας να ενημερωθείτε, οπότε
από εδώ και πέρα δεν έχετε καμιά δικαιολογία. :) Ας προσπαθήσουμε ΟΛΟΙ να είναι μια επιτυχημένη διοργάνωση, γιατί μου
βγήκε η πίστη να τα ετοιμάσω! :P

Επίσης υποψιάζομαι ότι κάποιοι ανυπόμονοι δημιουργήσανε ψεύτικους λογαριασμούς για να δηλώσουν συμμετοχή και να καλυ-
φθούν γρήγορα οι θέσεις, αλλά βαριέμαι να το ψάξω αναλυτικά. Ας το αφήσουμε έτσι, ελπίζω να μην έχουμε παράπονα και ιστο-
ρίες στην πορεία...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! :a022:

lostmangr
02-11-2010, 04:08
paidia mporei na mou peis kapoios pws tha ginontai ta invite tha kanoume kapoio league sta lobbie?ti akribws?

zoupan
02-11-2010, 04:13
paidia mporei na mou peis kapoios pws tha ginontai ta invite tha kanoume kapoio league sta lobbie?ti akribws?
Καλά αφού σου έστειλα μήνυμα γιατί έχεις απορία πάνω σε αυτό το θέμα; Μπες εδώ http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=8296
και διάβασε αναλυτικά και κανόνισε σήμερα Τρίτη με τον αντίπαλό σου την ώρα έναρξης, γιατί την Τετάρτη παίζετε.

Επίσης το αναφέρω και στους κανονισμούς στο 1ο post αυτού του thread, ότι κάθε αγωνιστική θα δημιουργούνται 2 Online Leagues,
αλλά μάλλον μόνος μου τα γράφω και μόνος μου τα διαβάζω... :(

ele80
02-11-2010, 07:57
Zoupan, μου προεκυψε την προηγουμενη βδομαδα θεμα με το ιντερνετ (hellas online).Ηλπιζα μεχρι την εναρξη οτι θα το αποκαταστουσαν αλλα δυστηχως δεν εγινε.
Περιμενω να μου στειλουν το ρουτερ (αντικατασταση) μεσα στην εβδομαδα, μερα ομως δεν γνωριζω.Στην περιπτωση αυτη τι μπορει να γινει?

dreamer
02-11-2010, 11:16
ena pragma den katalava, oi agones tha ginonte se prokathorismeni mera? diladi mpenume sto allo topic pu eftiakse o zoupan ke grafi ti mera prepi na peksume ke sti sinexia epikinonume me ton antipalo gia na orisume ti ora mporume?

alekos21
02-11-2010, 11:39
ena pragma den katalava, oi agones tha ginonte se prokathorismeni mera? diladi mpenume sto allo topic pu eftiakse o zoupan ke grafi ti mera prepi na peksume ke sti sinexia epikinonume me ton antipalo gia na orisume ti ora mporume?

akrivos file sto allo thread pou exei stili o zoupan emfanizontai to group G pou 8a pexei aurio 3Noembriou kai to groupA pou 8a pexei pempti 4Noembriou...

pragmatika file zoupan exw mini ekpliktos apo thn organosi sou, elpizw olloi osoi simetexoun na exoun diavasi prosektika tous kanonismous kai na einai sinepis..

ta leme sto gypedo

katsouras
02-11-2010, 12:51
Και εγω εχω να πω οτι ειναι καταπληκτικος ο σχεδιασμος του zoupan και ενα μεγαλο μπραβο μονο και μονο στην ιδεα της οργανωσης!Ελπιζω να την υλοποιησουμε βεβαια και εμεις οι ιδιοι..Μια ερωτηση μονο.Σε περιπτωση που μπορω πχ να παιξω δυο παιχνιδια ας πουμε την Κυριακη αντι για ενα δεν θα γινεται?Δηλαδη καθε μερα και ενα παιχνιδι?Επισης να πω επειδη στο αλλο πρωταθλημα ειχαμε θεμα με παιδια που ΔΕΝ μπορουσαν να συμμετασχουν οσοι λοιπον ΔΕΝ μπορουν να το πουν νωρις γιατι μπορει να θελουν αλλοι να μπουν στην θεση τους.

alekos21
02-11-2010, 13:36
auto akrivws skeftomoun kai egw.. apoti exw katalabi oi agwnes 8a ginontai os exis, as paroume gia paragdima to diko mou groupB 1h agwnistiki thn paraskeui h deuteri 8a gini thn epomeni paraskeui?? an einai etsi 8a mas pari 6evdomades h prwth fasi ton omilwn..egw den exw kanena problima me auto..
omws san idea 8a borouse px otan thn paraskeui gini h prwth agwnistiki sto group mou na pexw me ton idio antipalo kai thn 5h agwnistiki kai epita sthn 2h agwnistiki na pexti h 6h kai sthn 3h h 4h
aplos san idea to lew an exw katalabi swsta

katsouras
02-11-2010, 13:58
Μπορει να το εχει σκεφτει ο φιλος ετσι ωστε να ειναι και πιο χαλαρος να βγαζει βαθμολογια και στατιστικα ανετα.Δεν ειναι και ασχημο..Ωστοσο θα εχουμε και το αλλο πρωταθλημα και οταν τελειωσει και αλλο!

zoupan
02-11-2010, 16:02
Πάμε στις απαντήσεις σας...


Zoupan, μου προεκυψε την προηγουμενη βδομαδα θεμα με το ιντερνετ (hellas online).Ηλπιζα μεχρι την εναρξη οτι θα το αποκαταστουσαν αλλα δυστηχως δεν εγινε.
Περιμενω να μου στειλουν το ρουτερ (αντικατασταση) μεσα στην εβδομαδα, μερα ομως δεν γνωριζω.Στην περιπτωση αυτη τι μπορει να γινει?
Παίρνεις την 1 από τις 2 αναβολές που δικαιούσαι στους ομίλους. 'Oταν τελειώσουν οι όμιλοι, θα βγάλω ένα πρόγραμμα
για τους αγώνες που έχουν αναβληθεί...


ena pragma den katalava, oi agones tha ginonte se prokathorismeni mera? diladi mpenume sto allo topic pu eftiakse o zoupan ke grafi ti mera prepi na peksume ke sti sinexia epikinonume me ton antipalo gia na orisume ti ora mporume?
Ακριβώς. Επειδή έχω κρατήσει τα ωράρια που μου δηλώσατε, αν υπάρχει ώρα που βολεύει και τους 2, ορίζω εγώ την ώρα
έναρξης (όπως έχει γίνει δηλαδή και στα 2 παιχνίδια του A Group που παίζει Πέμπτη), αν δεν βολεύει πρέπει να κανονίζετε με-
ταξύ σας από την προηγούμενη μέρα και να μου λέτε (όπως έχει γίνει στο G Group που παίζει αύριο).


Μια ερωτηση μονο.Σε περιπτωση που μπορω πχ να παιξω δυο παιχνιδια ας πουμε την Κυριακη αντι για ενα δεν θα γινεται?Δηλαδη καθε μερα και ενα παιχνιδι?
Με το ζόρι βγαίνει ένα παιχνίδι. Τα ωράριά σας μπορεί να είναι στην ίδια μέρα, αλλά αρκετών παιδιών είναι εντελώς μακριά
(πχ πρωί-βράδυ). Διάβασε και το από κάτω...


8a borouse px otan thn paraskeui gini h prwth agwnistiki sto group mou na pexw me ton idio antipalo kai thn 5h agwnistiki kai epita sthn 2h agwnistiki na pexti h 6h kai sthn 3h h 4h
aplos san idea to lew an exw katalabi swsta
Το είχα σκεφτεί αυτό, αλλά όπως είπα και στον φίλο katsoura τα ωράρια το καθιστούν λίγο δύσκολο αυτό, ίσα που βγαίνουν
1-2 ωρίτσες για να παίζετε 1 παιχνίδι. Άλλωστε γι' αυτό χώρισα τα Groups σε μέρες, για να παίζει ο καθένας όποτε τον βολεύει
και το πρωτάθλημα να "κυλάει" άνετα καθημερινά πάντα με παιχνίδια.

Επίσης θα ήταν και λίγο άδικο να παίξεις και την ρεβάνς με τον αντίπαλό σου, γιατί οι άλλοι 2 του ομίλου μπορεί να μην ήθε-
λαν να έχεις έτοιμα τα αποτελέσματα και όταν τους αντιμετωπίζεις να "διαλέξεις" κατά κάποιο τρόπο σε ποιόν θα δώσεις την
πρόκριση. Δεν ξέρω αν με πιάνεις... ;)

Δυστυχώς ή ευτυχώς, θα τελειώσουμε κάπου μέσα στις γιορτές, οπότε δείτε το σαν διασκέδαση με σασπένς! Όπως είπε και ο
katsouras, θα έχει leagues παράλληλα να παίζετε πολλά παιχνίδια και αυτό θα το έχουμε ως "επίσημο" όπως είναι και το πραγ-
ματικό Champions League. Κι αν -όταν με το καλό τελειώσουμε- βρεθούν άλλα τόσα άτομα να συμμετέχουν, θα έχουμε και
Europa League... :)

Για ότι άλλο είμαι στην διάθεσή σας...

alekos21
02-11-2010, 16:08
ta invites ginontai meso ths leagas swsta? exeis vali ta imixrona 8lepta opws legan oi kanones? (an kai 8lepta mou fenonta arketa gia hmixrono:P )

zoupan
02-11-2010, 16:25
ta invites ginontai meso ths leagas swsta? exeis vali ta imixrona 8lepta opws legan oi kanones? (an kai 8lepta mou fenonta arketa gia hmixrono:P )
Ναι 8-λεπτα είναι λες να έβαλα άλλο; :P Δεν είναι πολλά, 1 παιχνίδι θα παίζετε την εβδομάδα, ας κρατάει και 20 λεπτάκια... ;)
Edit: Invite ο γηπεδούχος την ώρα έναρξης που θα έχει οριστεί, υπενθυμίζω...

manos_ps3
02-11-2010, 17:21
Φίλε Πάνο, απλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τον σχεδιασμό και την οργάνωση του τουρνουά!
Πρόκειται για ό,τι καλύτερο έχει διοργανωθεί ποτέ μέσα στο φόρουμ, και είμαι χαρούμενος που θα συμμετάσχω σ' αυτό!

Πολλά μπράβο φίλε! :bravo-009::bravo-009::bravo-009:

Μήν αλλάξεις τίποτα και κανέναν κανόνα. Όλα είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ!

Καλά παιχνίδια σε όλους μας!

zoupan
02-11-2010, 17:25
Φίλε Πάνο, απλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τον σχεδιασμό και την οργάνωση του τουρνουά!
Πρόκειται για ό,τι καλύτερο έχει διοργανωθεί ποτέ μέσα στο φόρουμ, και είμαι χαρούμενος που θα συμμετάσχω σ' αυτό!

Πολλά μπράβο φίλε! :bravo-009::bravo-009::bravo-009:

Μήν αλλάξεις τίποτα και κανέναν κανόνα. Όλα είναι απλά ΤΕΛΕΙΑ!

Καλά παιχνίδια σε όλους μας!
Να 'σαι καλά φίλε Μάνο, χαίρομαι που σας αρέσει, άλλωστε αυτή είναι και η ανταμοιβή μου για τον κόπο μου.. ;)

phirlo
02-11-2010, 18:48
PSN ID : phirlo_milanese
Μπορώ σε ολα τα γκρουπ μετά τις 16:00.
Chelsea, Milan.
Υπάρχει περίπτωση να μπω ως αναπληρώματικος?

zoupan
02-11-2010, 18:52
PSN ID : phirlo_milanese
Μπορώ σε ολα τα γκρουπ μετά τις 16:00.
Chelsea, Milan.
Υπάρχει περίπτωση να μπω ως αναπληρώματικος?
Ναι φίλε μου υπάρχει, κάνε υπομονή και θα σε ενημερώσω..

mr_goall10
03-11-2010, 14:26
καλησπερα λοιπον εγω ειμαι ετοιμος για τον αυριανο αγωνα στις 16+30 με αντιπαλο τον panozx.του εστιλα ετοιμα φιλιας και στο ps3 και περιμενω να με επιβαιβεωσει.ακομα δεν εχω παρει απαντηση ελπιζω να εμφανιστει και να πεξουμε κανονικα αυριο στις 16+30.

mr_goall10
03-11-2010, 16:13
φιλε zoupan εγω ειμαι ενταξει για να αγωνιστω αυριο στις 16+30.περιμενω και το οκ του αντιπαλου που ειναι ο panozx.

zoupan
03-11-2010, 16:47
καλησπερα λοιπον εγω ειμαι ετοιμος για τον αυριανο αγωνα στις 16+30 με αντιπαλο τον panozx.του εστιλα ετοιμα φιλιας και στο ps3 και περιμενω να με επιβαιβεωσει.ακομα δεν εχω παρει απαντηση ελπιζω να εμφανιστει και να πεξουμε κανονικα αυριο στις 16+30.


φιλε zoupan εγω ειμαι ενταξει για να αγωνιστω αυριο στις 16+30.περιμενω και το οκ του αντιπαλου που ειναι ο panozx.
Σου απάντησα με μήνυμα αλλά το γράφω κι εδώ να το δουν όλοι. Αν δεν εμφανιστεί ο αντίπαλος, οι κανονισμοί λένε ότι κερδίζεις
με 3-0 στα χαρτιά. Αν συμβεί αυτό, θα επικοινωνήσουμε με τον παίκτη κι αν θέλει να φύγει απ' το πρωτάθλημα, την θέση του παίρ-
νει κάποιος αναπληρωματικός και η νίκη σου στα χαρτιά ακυρώνεται. Θα παίξεις με τον νέο παίκτη μετά το τέλος των ομίλων, την
1η αγωνιστική.

toumpas__
03-11-2010, 18:04
καλησπερα...θα ηθελα να λαβω μερος και εγω αν θα υπαρξει κενη θεση..
το id μου ειναι toumpas__ (2 καθετες παυλες) και ομαδες Αρσεναλ και Μαν.Γιουν. μερες-γκρουπ και ωρες δεν με νοιαζουν..οπωτε θελετε...
Υ.Γ ειμαι αδερφος με τον toumpasn για να μην μπερδευτειτε και νομιζετε οτι ειμαι το ιδιο ατομο..
ευχαριστω

alekos21
03-11-2010, 18:50
poly fovamai zoupan oti auto to systima to na enimoronoun oi paiktes esena mia mera prin oti boroun na pexoun, 8a anavali polla match, dioti den nomizw na bainoun olloi ka8hmerina sto pc h sto ps3.. elpizw na kanw la8os

zoupan
03-11-2010, 19:13
poly fovamai zoupan oti auto to systima to na enimoronoun oi paiktes esena mia mera prin oti boroun na pexoun, 8a anavali polla match, dioti den nomizw na bainoun olloi ka8hmerina sto pc h sto ps3.. elpizw na kanw la8os
Δεν έχω πει να με ενημερώνετε 1 μέρα πριν, αλλά ΜΕΧΡΙ 1 μέρα πριν. Έχει διαφορά... Τo Group που είστε το ξέρετε,
συνεπώς γνωρίζετε πότε πρέπει να μπείτε να ενημερωθείτε. Οι πίνακες μπαίνουν στο άλλο thread, 2,5 μέρες πριν
τον αγώνα (πχ από χθες γνωρίζει το B Group ποιά είναι τα ζευγάρια για τους αγώνες της Παρασκευής), οπότε δεν
καταλαβαίνω γιατί να υπάρξει πρόβλημα. Νομίζω ότι σας τα έχω όλα έτοιμα ρε παιδιά, λίγο ζοριστείτε κι εσείς...

dreamer
04-11-2010, 00:47
tora idi oti prepi na epiveveosume tin ora tou agona, lipon ego mporo opiadipote ora apo mesimeri mexri 6 to apogeyma idalios metaksi 9-10:30 to vradi

zoupan
04-11-2010, 01:51
tora idi oti prepi na epiveveosume tin ora tou agona, lipon ego mporo opiadipote ora apo mesimeri mexri 6 to apogeyma idalios metaksi 9-10:30 to vradi
Μια στιγμή ρε παιδιά γιατί κάπου έχετε χαθεί και αλλάζετε κάθε μέρα. 1ον) Όταν τα ωράρια που μου έχετε δηλώσει ταιριάζουν,
ΟΡΙΖΩ ΕΓΩ την ώρα έναρξης. Δεν ζήτησα να επιβεβαιώσετε. Εσείς θα συνεννοείστε για την ώρα όταν δεν ταιριάζουν και βλέπε-
τε ?? : ?? και θα με ενημερώνετε πιο μπροστά τι κανονίσατε.

2ον) μου είχες δηλώσει για Πέμπτη, από 21:30 μέχρι 00:00. Εγώ βγάζω ώρα σύμφωνα με αυτά που μου δηλώσατε, σας παρακα-
λώ πολύ μην αλλάζετε κάθε μέρα ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ και μετά θα πάνε όλα στράφι. Αν θέλεις να αλλάξεις το βασικό σου
ωράριο πες μου να στο αλλάξω, όχι κάθε φορά να βγάζω ώρα και να λέτε δεν μπορώ.

Όποιος δεν παίζει στα ωράρια που έχει δηλώσει θα χάνει 3-0 στα χαρτιά. Όποιος δεν μπορεί γιατί κάτι του έτυχε, έχει 2 αναβολές
στην διάθεσή του να τις ζητήσει. Έκανα τόσο κόπο να χωρίσω τα Groups σε μέρες που βολεύουν και βλέπω και πάλι να μην μπο-
ρούμε να συνεννοηθούμε. ΡΩΤΗΣΤΕ! Δεν είναι κακό... Όχι τελευταία στιγμή όμως να μου τα αλλάζετε, pleaseeeee!!

Υ/Γ Διαχειρίζομαι λεπτομέρειες 32 ατόμων αν δεν το έχετε καταλάβει... :D

klark71
04-11-2010, 16:06
Είμαι έτοιμος για τον αυριανό αγώνα (5-11-2010) με αντίπαλο τον dinospao στις 23.00.
Real Madrid - Inter Milan
(dinospao) (klark71)
Πιο κανάλι θα μας...δείξει;

katsouras
04-11-2010, 16:12
Είμαι έτοιμος για τον αυριανό αγώνα (5-11-2010) με αντίπαλο τον dinospao στις 23.00.
Real Madrid - Inter Milan
(dinospao) (klark71)
Πιο κανάλι θα μας...δείξει;

Το τσουνισπορ 1 HD!:P

zoupan
04-11-2010, 18:28
PSN ID : phirlo_milanese
Μπορώ σε ολα τα γκρουπ μετά τις 16:00.
Chelsea, Milan.
Υπάρχει περίπτωση να μπω ως αναπληρώματικος?
Φίλε αν μπεις σήμερα μέχρι το βράδυ, επικοινώνησε με τον mr_goall10 να παίξετε αν προλάβετε την 1η αγωνιστική
μην πάει χαμένη. Μπαίνεις στην θέση του panozx...

zoupan
04-11-2010, 20:46
Μερικοί που παίζετε αυτές τις μέρες, δεν έχετε μπει ακόμα στα Online Leagues. Εγώ δεν θα σας κυνηγάω με τα μηνύματα παιδιά,
τα ετοίμασα και περιμένω κι από σας να ακολουθείτε τους κανόνες. Παιχνίδια εκτός των Online League δεν θα μετρήσουν.

@ dinospao μπήκα να δω το αποτέλεσμα στο Online League και λέει 0-9. Δεν έκανε ο tsakiris7 πρόσκληση; Αυτός ήταν γηπεδού-
χος, δεν θα κάνει ο καθένας ότι θέλει. Περιμένω απάντηση...

dinospao
04-11-2010, 21:46
Μερικοί που παίζετε αυτές τις μέρες, δεν έχετε μπει ακόμα στα Online Leagues. Εγώ δεν θα σας κυνηγάω με τα μηνύματα παιδιά,
τα ετοίμασα και περιμένω κι από σας να ακολουθείτε τους κανόνες. Παιχνίδια εκτός των Online League δεν θα μετρήσουν.

@ dinospao μπήκα να δω το αποτέλεσμα στο Online League και λέει 0-9. Δεν έκανε ο tsakiris7 πρόσκληση; Αυτός ήταν γηπεδού-
χος, δεν θα κάνει ο καθένας ότι θέλει. Περιμένω απάντηση...

ναι ο tsakiris7 εστειλε την προσκληση. αφου και γω και ο mr goall10 παρακολουθουσαμε το ματς απο το address book. ηταν γηπεδουχος. μην βλεπεις τι λεει στα results του online league. βαζει οπως θελει τα σκορ.

dinospao
04-11-2010, 21:47
Είμαι έτοιμος για τον αυριανό αγώνα (5-11-2010) με αντίπαλο τον dinospao στις 23.00.
Real Madrid - Inter Milan
(dinospao) (klark71)
Πιο κανάλι θα μας...δείξει;

γεια σου φιλε. το ματς κανονιστηκε για τις 11 την παρασκευη. σου ειχα στειλει και πμ. zoupan παρασκευη στις 11 παιζουμε κανονικα

zoupan
04-11-2010, 22:13
ναι ο tsakiris7 εστειλε την προσκληση. αφου και γω και ο mr goall10 παρακολουθουσαμε το ματς απο το address book. ηταν γηπεδουχος. μην βλεπεις τι λεει στα results του online league. βαζει οπως θελει τα σκορ.
Ok τότε, δικό μου λάθος...


γεια σου φιλε. το ματς κανονιστηκε για τις 11 την παρασκευη. σου ειχα στειλει και πμ. zoupan παρασκευη στις 11 παιζουμε κανονικα
Κανονικά παίζετε, αλλά τον klark71 δεν τον βλέπω ακόμα στο Online League..

iou21
05-11-2010, 00:08
georgios1986 eimai ok gia savvato 3 meshmeri sou xo kanei add kai sto ps3

klark71
05-11-2010, 00:43
γεια σου φιλε. το ματς κανονιστηκε για τις 11 την παρασκευη. σου ειχα στειλει και πμ. zoupan παρασκευη στις 11 παιζουμε κανονικα

Για να σιγουρευτώ ότι κατάλαβα, στις 23.00 της Παρασκευής πρέπει να είμαι online και 'συ θα με προσκαλέσεις μέσω των online leagues. Σωστά;

zoupan
05-11-2010, 02:01
georgios1986 eimai ok gia savvato 3 meshmeri sou xo kanei add kai sto ps3
Μέχρι να καταλάβουν όλοι τι παίζει, καλό είναι να στέλνετε κι ένα μήνυμα απ' το ps3 στον αντίπαλό σας να τον ενη-
μερώνεται να μπει εδώ στο forum να δει...


Για να σιγουρευτώ ότι κατάλαβα, στις 23.00 της Παρασκευής πρέπει να είμαι online και 'συ θα με προσκαλέσεις μέσω των online leagues. Σωστά;
Μπήκες στο Online League? Αν μπήκες, τότε ναι, πρέπει να είσαι την ώρα που θα γίνει το ματς και ο γηπεδούχος θα
κάνει πρόσκληση μέσα απ' το League.

mr_goall10
05-11-2010, 13:15
εγω παιδες αποχωρω απο το προταθλημα καθως ορισμενοι μας γραφουν στα αρχ.............μπορειτε να βαλεται οποιον θελεται στην θεση μου!!!!!!!!εγω δεν θα παρακαλαω τον καθε τυχαιο να παιξουμε!!!!!!!!κριμα!!!!!!!!!!

maevious
05-11-2010, 14:59
@ ΜΑΝΟ_GR και Zoupan:Μπορουμε παιδια απο σημερα να κανονισουμε την ωρα για το game της Δευτερας καθοτι θα λειπω το σ/κ?

zoupan
05-11-2010, 15:02
εγω παιδες αποχωρω απο το προταθλημα καθως ορισμενοι μας γραφουν στα αρχ.............μπορειτε να βαλεται οποιον θελεται στην θεση μου!!!!!!!!εγω δεν θα παρακαλαω τον καθε τυχαιο να παιξουμε!!!!!!!!κριμα!!!!!!!!!!
Ποιοί είναι οι ορισμένοι μπορείς να πεις ονόματα; Τον phirlo_milanese τον ενημέρωσα εχθές το απόγευμα τελευταία στιγμή ότι
θα μπει στην θέση του panozx, μπορεί το παιδί να μην μπήκε καθόλου στην σελίδα. Εντάξει έτυχαν και οι 2 περιπτώσεις σε σένα,
απλά κάνε υπομονή, 1 αγωνιστική μόνο είναι που αναβλήθηκε, θα παίξεις το παιχνίδι κάποια στιγμή δεν θα χαθεί.

Στο μήνυμα μου είπες ότι έπρεπε να έχεις 6 βαθμούς!! Ηρέμησε λίγο, διάβασε κι εσύ πάλι τους κανόνες γιατί μάλλον δεν τους
κατάλαβες και αν επιμένεις να βγεις απ' το πρωτάθλημα, πες μου.


@ ΜΑΝΟ_GR και Zoupan:Μπορουμε παιδια απο σημερα να κανονισουμε την ωρα για το game της Δευτερας καθοτι θα λειπω το σ/κ?
Στις 23:30 το βράδυ έχω ορίσει το παιχνίδι φίλε μου, απλά δεν το έχω βάλει ακόμα στον πίνακα. Σήμερα το βράδυ θα μπουν τα
παιχνίδια της Δευτέρας.

maevious
05-11-2010, 15:17
Εγινε εγω ειμαι οκ με την ωρα.Θα κανω και τον φιλο add σημερα

zoupan
05-11-2010, 15:29
Την θέση του ele1980 που έχει πρόβλημα με το internet, παίρνει ο toumpas__

Υ.Γ. Κι όπως υπέθεσα, ο φίλος phirlo_milanese μόλις με ενημέρωσε ότιι δεν είδε εχθές το μήνυμα. Άδικα φωνάζεις mr_goall10.

manos_ps3
05-11-2010, 15:59
@ ΜΑΝΟ_GR και Zoupan:Μπορουμε παιδια απο σημερα να κανονισουμε την ωρα για το game της Δευτερας καθοτι θα λειπω το σ/κ?


Φίλε maevious, καταρχήν δεν ξέρουμε ακόμα αν παίζουμε μαζί. Από ότι καταλαβαίνω από το πρόγραμμα των άλλων ομίλων, μάλλον εγώ θα παίξω με τον toumpasn κι εσύ με τον VenomDK. Αλλά θα τα δούμε αυτά...

Τώρα, όσον αφορά στην ώρα, εγώ μπορώ τις ώρες 12:00-17:00 και 23:30-00:30.
Πες μου εσύ, ή αυτός με τον οποίο θα παίξω, πότε σε βολεύει να παίξουμε για να κανονίσουμε.

manos_ps3
05-11-2010, 16:03
...

Στις 23:30 το βράδυ έχω ορίσει το παιχνίδι φίλε μου, απλά δεν το έχω βάλει ακόμα στον πίνακα. Σήμερα το βράδυ θα μπουν τα
παιχνίδια της Δευτέρας.

Φίλοι μου zoupan και maevious, εγώ είμαι σύμφωνος με την διεξαγωγή του αγώνα στις 23:30. Το δηλώνω από τώρα ότι είναι οκ από μένα.

Dimkar2405
05-11-2010, 16:15
Θα ηθελα να ενημερωσω οτι δεν θα μπορεσω να παιξω το παιχνιδι μου την Κυριακη, καθως θα βρισκομαι εκτος του τοπου διαμονης μου, ετσι ωστε να ασκησω τα εκλογικα μου δικαιωματα (κοινως, να ψηφισω).

zoupan
05-11-2010, 16:17
@ ΜΑΝΟ_GR και Zoupan:Μπορουμε παιδια απο σημερα να κανονισουμε την ωρα για το game της Δευτερας καθοτι θα λειπω το σ/κ?

Φίλε maevious, καταρχήν δεν ξέρουμε ακόμα αν παίζουμε μαζί. Από ότι καταλαβαίνω από το πρόγραμμα των άλλων ομίλων, μάλλον εγώ θα παίξω με τον toumpasn κι εσύ με τον VenomDK. Αλλά θα τα δούμε αυτά...

Τώρα, όσον αφορά στην ώρα, εγώ μπορώ τις ώρες 12:00-17:00 και 23:30-00:30.
Πες μου εσύ, ή αυτός με τον οποίο θα παίξω, πότε σε βολεύει να παίξουμε για να κανονίσουμε.

Φίλοι μου zoupan και maevious, εγώ είμαι σύμφωνος με την διεξαγωγή του αγώνα στις 23:30. Το δηλώνω από τώρα ότι είναι οκ από μένα.
Με έχετε τρελάνει ρε παιδιά! Καθόλου δεν βοηθάτε!! *Δεν αναφέρομαι σε σένα φίλε Μάνο. Φίλε maevious δεν παίζεις με
τον Manos_GR! Με τον VenomDK παίζεις! Θα πηδηχτώ απ' το παράθυρο... :P


Θα ηθελα να ενημερωσω οτι δεν θα μπορεσω να παιξω το παιχνιδι μου την Κυριακη, καθως θα βρισκομαι εκτος του τοπου διαμονης μου, ετσι ωστε να ασκησω τα εκλογικα μου δικαιωματα (κοινως, να ψηφισω).
Ok.

maevious
05-11-2010, 16:46
A ok!Sorry για την ανακατωσουρα φιλε Zoupan(απλα διαβασα στον πινακα τους αγωνες οριζοντια και οχι καθετα αν καταλαβαινεις τι ενοω).Οποτε ειμαι οκ για τον αγωνα της δευτερας με τον toumpasn στις 23:30.

zoupan
05-11-2010, 17:39
A ok!Sorry για την ανακατωσουρα φιλε Zoupan(απλα διαβασα στον πινακα τους αγωνες οριζοντια και οχι καθετα αν καταλαβαινεις τι ενοω).Οποτε ειμαι οκ για τον αγωνα της δευτερας με τον toumpasn στις 23:30.
Δεν ισχύει καμία ώρα και κανένα ζευγάρι για ότι δεν έχει μπει στον πίνακα! Περιμένετε κάθε βράδυ
να δείτε τους πίνακες, απλά πράγματα...

prerobbie
05-11-2010, 19:11
an ginete o agwnas mou me ton zeus na ginei prin tis 16;00???

zeus gr
05-11-2010, 19:49
παιδια πειτε μου ωρα να ειμαι μεσα να παιξουμε τα ματσακια

zoupan
05-11-2010, 20:16
an ginete o agwnas mou me ton zeus na ginei prin tis 16;00???


παιδια πειτε μου ωρα να ειμαι μεσα να παιξουμε τα ματσακια
Όπως είπα και στο άλλο thread, αφού δεν μπορείτε να παίξετε στις 21:30 που όρισα, κανονίστε μεταξύ
σας την ώρα με pm και ενημερώστε με.

zoupan
05-11-2010, 20:28
Ο mr_goall10 αποχώρησε από το τουρνουά. Υπάρχει 1 θέση διαθέσιμη στο A Group για όποιον θέλει να δηλώσει συμμετοχή.
Τα συγχαρητήρια μου στους περισσότερους για το ενδιαφέρον και την βοήθεια που προσφέρουν. Ας κάνω λίγη υπομονή ακόμη...

toumpasn
05-11-2010, 20:32
οτι και να πεις εχεις δικιο....ζητημα αν εχουν μυαλο πανω απο 10χρονο

zoupan
05-11-2010, 20:36
οτι και να πεις εχεις δικιο....ζητημα αν εχουν μυαλο πανω απο 10χρονο
Ο αδερφός σου μπήκε στο Group της Τετάρτης στην θέση του ele1980. Θα αλλάξω και τους πίνακες το βραδάκι, απλά πες του να ξέρει...
Αν και δεν βλέπω να αντέχω και πολύ. Θα φάνε διαγραφή όλα να μην χαλάω και την ζαχαρένια μου...

toumpasn
05-11-2010, 20:39
οκ...απλα λιγο υπομονη μονο και μονο για το κοπο που εκανες και εστησες ενα τοσο καλο θεμα...υπομονη

zoupan
06-11-2010, 04:10
Επιτέλους παίχτηκε ένας όμιλος ολόκληρος!! :P
Μπράβο στα παιδιά για την συνέπειά τους και ελπίζω να έγιναν καλά και ποιοτικά ματσάκια. Άντε να δούμε...

zeus gr
06-11-2010, 08:26
εγω ειμαι ετοιμος για αυριο το απογευμα
Ενα θεματακι ο χρηστης "carpet_diem_rj" πρεπει να ειναι λαθος στον πινακα και το user id να ειναι λαθος
μαλλον δεν θελει το t
Για δειτε το γιατι τον εχω στο γρουπ μου
ευχαριστω

katsouras
06-11-2010, 10:27
Εγω κανονικα παιζω αυριο και θα μπορω.Πιο πανω βλεπω ομως πως πηρε αναβολη απο τον dimkar2405_gr. Θα παιξω με καποιον αλλο η οχι?Εγω παντως θα μπορω αυτες τις ωρες: 3-5,7-9
GROUP H

zoupan
06-11-2010, 10:45
εγω ειμαι ετοιμος για αυριο το απογευμα
Ενα θεματακι ο χρηστης "carpet_diem_rj" πρεπει να ειναι λαθος στον πινακα και το user id να ειναι λαθος
μαλλον δεν θελει το t
Για δειτε το γιατι τον εχω στο γρουπ μου
ευχαριστω
Έχεις δίκαιο δεν θέλει t! Τον είχα βάλει λάθος από την αρχή και ευτυχώς το πρόσεξε κάποιος...


Εγω κανονικα παιζω αυριο και θα μπορω.Πιο πανω βλεπω ομως πως πηρε αναβολη απο τον dimkar2405_gr. Θα παιξω με καποιον αλλο η οχι?Εγω παντως θα μπορω αυτες τις ωρες: 3-5,7-9
GROUP H
Δυστυχώς εφόσον αναβλήθηκε το παιχνίδι πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι την άλλη εβδομάδα φίλε Katsouras.

katsouras
06-11-2010, 10:52
Οκ δεν με πειραζει,απλα ρωτησα να ειμαι ενταξει.Αν τυχον υπαρξει αλλαγη δεν θα ειμαι διαθεσιμος αυτες τις ωρες γιατι προεκυψαν καποιες υποχρεωσεις..

manos_ps3
06-11-2010, 14:56
Εγώ είμαι σύμφωνος για το ματς της Δευτέρας στις 15:00 κόντρα στον toumpasn. Του έστειλα και πμ για ενημέρωσή του.

giorgos_ps3
06-11-2010, 20:04
file zoupan prospatho na bo sto online league alla de boro.sto pasword eheis vali grcl1b eine to lamda to 4 gramma?kai to teleyteo to b de mou to piani katholou.

giorgos_ps3
06-11-2010, 20:27
akyro ok to vrika thnks

giorgos_ps3
07-11-2010, 14:56
kalispera.exo kanei add ton Thomas alla de me exei prosthesi stous filous tous gia na kanonisoume gia to pexnidi mas stis 17:30.ego eime etoimos me anoihto to ps3 kai perimeno alla tipota.elpizo pados file thomas na erthis esto kai teleytea stigmi alios zoupan tha thela na mou peis ti tha gini.eyharisto

zeus gr
07-11-2010, 15:13
παιδια ο αντιπαλος μου ο prerobbie δεν ειναι online Ειχαμε κανονησει 15΅00
Τι γινεται τι κανω ?

zoupan
07-11-2010, 16:56
kalispera.exo kanei add ton Thomas alla de me exei prosthesi stous filous tous gia na kanonisoume gia to pexnidi mas stis 17:30.ego eime etoimos me anoihto to ps3 kai perimeno alla tipota.elpizo pados file thomas na erthis esto kai teleytea stigmi alios zoupan tha thela na mou peis ti tha gini.eyharisto
Θα κερδίσεις 3-0 στα χαρτιά φίλε μου αν δεν έρθει.


παιδια ο αντιπαλος μου ο prerobbie δεν ειναι online Ειχαμε κανονησει 15΅00
Τι γινεται τι κανω ?
Η απάντησή μου περιλαμβάνει χθεσινά posts και δικά σας και δικό μου...


an ginete o agwnas mou me ton zeus na ginei prin tis 16;00???


παιδια πειτε μου ωρα να ειμαι μεσα να παιξουμε τα ματσακια


Όπως είπα και στο άλλο thread, αφού δεν μπορείτε να παίξετε στις 21:30 που όρισα, κανονίστε μεταξύ
σας την ώρα με pm και ενημερώστε με.
Κανένα απολύτως μήνυμα δεν πήρα εγώ ότι θα παίζατε στις 15:00 συνεπώς χρεώνεστε από μια αναβολή και το παιχνίδι
θα γίνει κάποια άλλη στιγμή. Μάλλον μόνος μου μιλάω...

giorgos_ps3
07-11-2010, 19:42
Eno eixa kanei add ton thomas kai mou edeihne pending mehri na dehti tora vlepo oti den eine katholou stis lista mou opote mallon me diegrapse.an de theloun kapoioi na asxolithoun kai na pexoun sto protathlima kalitera na mi dilonoun symmetoxi.eine krima na paei hameni tosi douleia pou ehei kanei o filos zoupan.Ti na po krima megala pedia eimaste an de boroume na synenoithoume tzaba kopos.

ezio_auditore
07-11-2010, 21:19
maevius εχω φροντηστηριο 17 30 με 21 00 αρα δεν ισχυει το 20 00 που ειχαμε πει αν θες ας παιξουμε κατα τις 21 20 αλλιως ας παει αναβολη δικη μου.

zoupan
07-11-2010, 21:50
Eno eixa kanei add ton thomas kai mou edeihne pending mehri na dehti tora vlepo oti den eine katholou stis lista mou opote mallon me diegrapse.an de theloun kapoioi na asxolithoun kai na pexoun sto protathlima kalitera na mi dilonoun symmetoxi.eine krima na paei hameni tosi douleia pou ehei kanei o filos zoupan.Ti na po krima megala pedia eimaste an de boroume na synenoithoume tzaba kopos.
Έχει και τα καλά του φίλε αυτό που γίνεται. Μπορείς να ξεχωρίσεις τους ανεύθυνους και να πορευθείς ανάλογα σε παρόμοια
περίπτωση στο μέλλον. Το τουρνουά κουτσά στραβά θα βγει, έχω μια ιδέα ακόμη κι αν λείπουν άτομα και θα συνεχίσει να παί-
ζεται σωστά μέχρι να τελειώσει. Ας το δούμε όλοι σαν δοκιμασία που θα καθαρίσει την "ήρα απ' το σιτάρι" για τα επόμενα τουρ...


maevius εχω φροντηστηριο 17 30 με 21 00 αρα δεν ισχυει το 20 00 που ειχαμε πει αν θες ας παιξουμε κατα τις 21 20 αλλιως ας παει αναβολη δικη μου.
Να στέλνετε μήνυμα καλύτερα ρε παιδιά, εδώ στο thread μπορεί να ξεχάσει να μπει, ενώ το μήνυμα θα το δει αμέσως μόλις
μπει στο forum...

lostmangr
07-11-2010, 22:51
ante na erthei h tetarth thelw na paixw to prwto mou mats phre anabolh makari thn tetarth omws na pane ola kala!!PRAGMATIKA POLU KALH DOULEIA APO TON ZOUPAN WRAIOS

zoupan
08-11-2010, 03:07
>> O vagster_13 αποχώρησε από το τουρνουά.

>> Εχθές Κυριακή, υποτίθεται πως θα ήταν η πιο δραστήρια μέρα. 2 όμιλοι, 4 παιχνίδια, 8 παίκτες. ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΝΕΙΣ! :yes:

>> Υπάρχουν πλέον 2 κενές θέσεις...

Για την κενή θέση στο A Group (Πέμπτη) μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή μέχρι την Τετάρτη, 10/11/2010
Για την κενή θέση στο D Group (Κυριακή) μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή μέχρι το Σάββατο, 13/11/2010

>> Συνεχίζουμε δεν μασάμε! :a057: Και μιας και μπήκαν στον πίνακα τα παιχνίδια της Τετάρτης που είναι η 2η αγωνιστική, να θυμίσω
ότι θα δημιουργηθούν άλλα Online Leagues, όπως θα γίνεται σε κάθε αγωνιστική δηλαδή.

maevious
08-11-2010, 12:55
@Zoupan: Νεα ωρα διεξαγωγης του αγωνα μεταξυ εμου και VenomDk 21:30

zoupan
08-11-2010, 16:42
@Zoupan: Νεα ωρα διεξαγωγης του αγωνα μεταξυ εμου και VenomDk 21:30
Έγινε...

maevious
08-11-2010, 22:03
o agonas telika den egine eixame 2 aposindeseis.kapoio provlhma eixe o filos venomdk.as sinenoithoume apo ayrio na orisoume nea mera/ora

tromy
09-11-2010, 00:09
Μπορω να συμμετασχω τωρα? ID skambi77 A Group(Πεμπτη) 09:00-14:00

tromy
09-11-2010, 00:13
Ξεχασα ομαδες Αρσεναλ και Αμβουργο

zoupan
09-11-2010, 02:29
o agonas telika den egine eixame 2 aposindeseis.kapoio provlhma eixe o filos venomdk.as sinenoithoume apo ayrio na orisoume nea mera/ora
Εδώ πόσταρες ρε και σας ψάχνω στο άλλο thread? :c082: Πλάκα έχετε, τα αποτελέσματα του αγώνα που είναι για το
άλλο thread τα ποστάρετε εδώ και την κουβέντα την κάνετε εκεί! χαχαχαχα!

Αφού ευθύνεται ο VenomDK για τις αποσυνδέσεις, αναβάλλεται το παιχνίδι, αλλά στην επόμενη αγωνιστική θα τσε-
κάρω πάλι τον VenomDK σχετικά με το θέμα των αποσυνδέσεων.. Αν και πάλι γίνουν 2 αποσυνδέσεις με δική του
υπαιτιότητα, θα πρέπει να του επιβάλλω ήττα στα χαρτιά.


Μπορω να συμμετασχω τωρα? ID skambi77 A Group(Πεμπτη) 09:00-14:00
Εντάξει μπαίνεις στο Α Group, το νου σου αυτές τις μέρες για το πότε θα παίξεις. Και διάβασε και τους κανόνες αν
έχεις απορίες..

johnlit7
09-11-2010, 03:15
Sorry paidia exw provlima me modem edw k liges meres...opote dn tha borw n paixsw smr...elpizw mesa s vdomada n m erthei t neo.

ezio_auditore
09-11-2010, 14:22
zoupan i sindesi internet mou exei psixologika provlimata,sorry gia to x8esino alla ka8e vrady to pa8ainei to internet mou kai xanw tin sindesi,kalitera oi agwnes mou na ginontai apogeyma.file maevius steile mou mnm gia mera kai wra.

zoupan
09-11-2010, 18:37
zoupan i sindesi internet mou exei psixologika provlimata,sorry gia to x8esino alla ka8e vrady to pa8ainei to internet mou kai xanw tin sindesi,kalitera oi agwnes mou na ginontai apogeyma.file maevius steile mou mnm gia mera kai wra.
1 ολόκληρη εβδομάδα πέρασε και ακόμα δεν έχετε πάρει χαμπάρι πως διεξάγεται το τουρνουά! Τι μήνυμα να σου στείλει;
Το παιχνίδι αναβλήθηκε και θα γίνει όταν θα είναι ο καιρός να παιχτούν όλες οι αναβολές. Διαβάστε τους κανονισμούς,
θα βγάλει μαλλιά η γλώσσα μου να το λέω...

maevious
09-11-2010, 19:34
Φιλε Zoupan καταλαβαινω τον κανονισμο για τις αναβολες αλλα δεν νομιζεις οτι μπορει να εξελιχτει αδικος για καποιους?πχ μερικοι να παιξουν και τους 6 αγωνες κανονικα και καποιοι να εχουν 1 η 2 αγωνιστικες μετα το τελος των ομιλων ως αναβολες.Θα μπορουσαν ετσι να "στησουν" τους αγωνες κατα το δοκουν.Συν οτι εγω πχ με τον VenomDk μπορει να βρουμε καποια ωρα μεςστην βδομαδα να παιξουμε το ματσακι και να γλιτωσουμε και σενα και το τουρνουα απο αναβολες και μπερδεματα.Φιλικα ολα αυτα και με σεβασμο στο τουρνουα και σε σενα που το εστησες

lostmangr
09-11-2010, 20:53
tetarth paizw me ton tsakiris7 sths 11 h wra to brady as ginei ena kalo paixnidi!!chelsea enantion ths omadas mou inter

zoupan
09-11-2010, 20:55
Φιλε Zoupan καταλαβαινω τον κανονισμο για τις αναβολες αλλα δεν νομιζεις οτι μπορει να εξελιχτει αδικος για καποιους?πχ μερικοι να παιξουν και τους 6 αγωνες κανονικα και καποιοι να εχουν 1 η 2 αγωνιστικες μετα το τελος των ομιλων ως αναβολες.Θα μπορουσαν ετσι να "στησουν" τους αγωνες κατα το δοκουν.Συν οτι εγω πχ με τον VenomDk μπορει να βρουμε καποια ωρα μεςστην βδομαδα να παιξουμε το ματσακι και να γλιτωσουμε και σενα και το τουρνουα απο αναβολες και μπερδεματα.Φιλικα ολα αυτα και με σεβασμο στο τουρνουα και σε σενα που το εστησες
Έχω λύση και θα εφαρμοστεί τώρα, μιας και βλέπω ότι αρκετοί δεν μπορείτε να συμβιβαστείτε με το πρόγραμμα.

Στην 3η αγωνιστική, στα μισά της φάσης των ομίλων, θα γίνει μια μικρή διακοπή, περίπου 3-4 ημερών, διάστημα στο οποίο θα
δώσω στους πίνακες όλα τα ματς που έχουν αναβληθεί μέχρι εκείνη την στιγμή και θα έχετε μερικές μέρες να επικοινωνήσετε
μεταξύ σας και να κανονίσετε να παίξετε τα αναβληθέντα παιχνίδια. Όσοι δεν παίξουν ούτε εκείνες τις μέρες, ακυρώνονται απ'
το τουρνουά και παίρνουν από 6 βαθμούς οι αντίπαλοί τους στον όμιλο.

Αν κανονίσετε να παίξετε άλλη μέρα μεταξύ σας θα με βγάλει απ' το πρόγραμμά μου, γιατί θέλω 2 ώρες για να ενημερώσω και
να φτιάξω τους πίνακες με τα παιχνίδια και τις βαθμολογίες. Αν μου φορτώνεται κι άλλα θα γίνει μπάχαλο. Δεν μπορείτε να κα-
τανοήσετε τον όγκο των δεδομένων που έχω για επεξεργασία κάθε βράδυ και απ' έξω φαίνεται σχετικά εύκολο. Ρίξε μια ματιά στις
ώρες των post μου κάθε μέρα και θα καταλάβεις.


tetarth paizw me ton tsakiris7 sths 11 h wra to brady as ginei ena kalo paixnidi!!chelsea enantion ths omadas mou inter
Παίξε καλά όμως γιατί ο tsakiris7 δαγκώνει φίλε! :a050: Δεν θέλω να σε αγχώσω, αλλά δες το σκορ του 1ου αγώνα του (9-0). Τον έπαι-
ξα κι ένα φιλικό προχθές και κατάφερα να χάσω μόνο 3-1! Νομίζω ότι έχουμε 1 ισχυρό φαβορί για τον τίτλο και δυστυχώς για σένα
έπεσε στον όμιλό σου...:ice:

tromy
10-11-2010, 11:19
file zoupan o JamesPetrucci oute foni oute akroasi tou exo stili pm kai meso ps3 gia na kanisoume avriani ora always offline!

toumpas__
10-11-2010, 14:23
Καλησπερα ειμαι ο toumpas__ απο το group G.Σημερα κανονικα πρεπει να παιξω με τον karlat89 του εχω κανει add εδω και μερες για να κανονισουμε την ωρα και δεν απανταει.Μου φενεται οτι μετα την 9αρα δεν προκειτε να ξανασχοληθει.

zoupan
10-11-2010, 15:39
file zoupan o JamesPetrucci oute foni oute akroasi tou exo stili pm kai meso ps3 gia na kanisoume avriani ora always offline!
Του έχω στείλει μήνυμα φίλε μου πριν από 1 εβδομάδα, για ποιόν λόγο δεν ενδιαφέρεται, αλλά στα στατιστικά του βλέπω ότι έχει να
μπει από εκείνη την ημέρα στο φόρουμ. Λογικά δεν θα παίξει ούτε τώρα, έχει μια ακόμα αναβολή να πάρει (αυτόματα) αλλά από
την επόμενη αγωνιστική θα αναγκαστώ να τον ακυρώσω και θα πάρετε οι υπόλοιποι από 6 βαθμούς. Ποιοί υπόλοιποι δηλαδή, εσύ
κι o phirlo_milanese βλέπω να προκρίνεστε, γιατί ούτε ο mastr0s99 μας κάνει την τιμή να εμφανιστεί.

Υ.Γ. "Καταραμένος" αυτός ο όμιλος, και οι 4 παίκτες που μπήκαν εξ' αρχής, δεν θα περάσουν μάλλον στην επόμενη φάση και οι 2
που θα προκριθείτε, μπήκατε στο τουρνουά ως αναπληρωματικοί. :P

lostmangr
10-11-2010, 18:03
Παίξε καλά όμως γιατί ο tsakiris7 δαγκώνει φίλε! :a050: Δεν θέλω να σε αγχώσω, αλλά δες το σκορ του 1ου αγώνα του (9-0). Τον έπαι-
ξα κι ένα φιλικό προχθές και κατάφερα να χάσω μόνο 3-1! Νομίζω ότι έχουμε 1 ισχυρό φαβορί για τον τίτλο και δυστυχώς για σένα
έπεσε στον όμιλό σου...:ice:
oti einai na ginei as ginei to thema einai na paixtei kalh mpala..to mono kako einai oti h omada mou exei kairw na kanei proponhsh tha exei kai to taxidi opote exw elafrudika..apla tsakiri exw mia douleia 23:00 me 23;10 tha eimai edw prepei na paw gia mia sovarh douleia..

zoupan
10-11-2010, 18:16
apla tsakiri exw mia douleia 23:00 me 23;10 tha eimai edw prepei na paw gia mia sovarh douleia..
Στείλε του μήνυμα στο ps3 γιατί δεν είναι μέλος στο forum, συνεννοείται με τον dinospao από δω.

tromy
10-11-2010, 23:16
O JamesPetrucci δεν φανηκε... Παει για αναβολη.

zoupan
11-11-2010, 00:32
O JamesPetrucci δεν φανηκε... Παει για αναβολη.
Φίλε μου αύριο παίζεις, τι λες; Και ψάχνω κι εγώ να δω τόση ώρα που ασχολούμε με τα αποψινά παιχνίδια
τι δεν μου κολλάει καλά... :b030:

zoupan
11-11-2010, 00:39
Καλησπερα ειμαι ο toumpas__ απο το group G.Σημερα κανονικα πρεπει να παιξω με τον karlat89 του εχω κανει add εδω και μερες για να κανονισουμε την ωρα και δεν απανταει.Μου φενεται οτι μετα την 9αρα δεν προκειτε να ξανασχοληθει.
Δυστυχώς ή ευτυχώς για σένα φίλε μου τα ωράριά σας δεν ταίριαζαν και δεν είχα ορίσει ώρα για το ματς, συνεπώς
χρεώνεται μια αναβολή ο karlat89 και την "γλυτώνει", αλλιώς αν είχα ορίσει ώρα θα είχες πάρει το ματς στα χαρτιά.

geoponos13
11-11-2010, 15:10
Asxeto...alla tha symmetasxei kaneis apo edw sto prwtathlima fifa 11 poy diorganwnetai sto Gazi texnopolis stis 20-21 noemvriou?Tha einai mia kalh eykairia na ta poume k apo konta me osous tha pareyrethoun ekei :D

iou21
11-11-2010, 15:53
Asxeto...alla tha symmetasxei kaneis apo edw sto prwtathlima fifa 11 poy diorganwnetai sto Gazi texnopolis stis 20-21 noemvriou?Tha einai mia kalh eykairia na ta poume k apo konta me osous tha pareyrethoun ekei :D
file anoixe to san thema ego eimai mesa

aloialone
11-11-2010, 18:47
Asxeto...alla tha symmetasxei kaneis apo edw sto prwtathlima fifa 11 poy diorganwnetai sto Gazi texnopolis stis 20-21 noemvriou?Tha einai mia kalh eykairia na ta poume k apo konta me osous tha pareyrethoun ekei :D




Δωσε μας λεπτομερειες. Που μπορουμε να δουμε ποτε που πως?

dinospao
11-11-2010, 19:11
Δωσε μας λεπτομερειες. Που μπορουμε να δουμε ποτε που πως?

στο σαιτ www.eachallenge.gr μπορειτε να γραφτειτε και να δηλωσετε συμμετοχη για το τουρνουα. 19-21 Νοεμβριου στο Τεχνοπολις στο Γκαζι. εχω δηλωσει συμμετοχη και γω και μπορει να βρεθουμε με παιδια απο την Αθηνα

geoponos13
11-11-2010, 23:55
mallon paidia osoi prolavan prolavan,symplhrwthikan oi theseis :( egw pantws eixa dhlwsei kairo twra alla nomiza oti oi perissoteroi tha to eixate akousei,opoio allo paidi tha einai ekei as steilei p.m (gia na min grafoume allo edw) na vrethoume ekei.

klark71
12-11-2010, 00:06
Ο αγώνας μου με τον ledika21 (Barcelona - Inter) την Παρασκευή 12/11 θα πραγματοποιηθεί στις 23.00. Καλύπτεται τόσο ραδιοφωνικά, όσο και τηλεοπτικά!

zoupan
12-11-2010, 01:01
Ο αγώνας μου με τον ledika21 (Barcelona - Inter) την Παρασκευή 12/11 θα πραγματοποιηθεί στις 23.00. Καλύπτεται τόσο ραδιοφωνικά, όσο και τηλεοπτικά!
Ok βάζω 23:00 λοιπόν...

zoupan
12-11-2010, 18:04
Η θέση στο Group D συμπληρώθηκε. Μέχρι το βράδυ ή από αύριο θα έχετε ενημέρωση. Ο zeus_gr_7 κυρίως να είναι stand by
γιατί θα τον έχει αντίπαλο τον Κυριακή. :a042:

dinospao
12-11-2010, 18:35
mallon paidia osoi prolavan prolavan,symplhrwthikan oi theseis :( egw pantws eixa dhlwsei kairo twra alla nomiza oti oi perissoteroi tha to eixate akousei,opoio allo paidi tha einai ekei as steilei p.m (gia na min grafoume allo edw) na vrethoume ekei.

οχι ρε συ. εχουν μεινει 10 θεσεις ακομα. οποτε οποιος θελει να μπει ας τρεξει.

maevious
13-11-2010, 13:30
Ειμαι οκ για τον αγωνα της δευτερας με τον toumpasn που εχει οριστει στις 2100

Dimkar2405
13-11-2010, 14:12
Kι εγω μπορω αυριο στις 15.00 για το παιχνιδι με τον giorgos13_gr. Λογικα θα μπορει και ο φιλος, θα επικοινωνησουμε και με p.m.

katsouras
13-11-2010, 14:21
Εγω αυριο παιζω με τον Thomas_GR.Ας επικοινωνησει μαζι μου να κανονισουμε.Θα μπορω απο τις 12 και μετα.

giorgos_ps3
13-11-2010, 20:08
kalispera kai apo mena ki ego eime etoimos gia ton ayriano mou agona me ton dimkar2405 alla tha ithela mia mikri allagi stin ora,anti gia 15:00 na pexoume 17:00.tha steilo kai mynima ston dimkar sto ps3 na ton rotiso an borei.eyharisto

Dimkar2405
13-11-2010, 20:53
kalispera kai apo mena ki ego eime etoimos gia ton ayriano mou agona me ton dimkar2405 alla tha ithela mia mikri allagi stin ora,anti gia 15:00 na pexoume 17:00.tha steilo kai mynima ston dimkar sto ps3 na ton rotiso an borei.eyharisto
Kανενα προβλημα, μπορω και στις 17.00!

zoupan
13-11-2010, 21:56
Ώρα έναρξης 17:00 λοιπόν...

giorgos_ps3
13-11-2010, 23:53
eyharisto poli pedes elpizo na gini ena kalo pexnidi opou tha nikisi o kaliteros kai to kiriotero,na min exoume epeisodia!!!!!!!!!

katsouras
14-11-2010, 01:19
Με τον δικο μου αγωνα δεν βλεπω φως..Εστειλα και προσωπικο μηνυμα(Thomas_gr) και εδω και στο ps3 τον εκανα add και δεν βλεπω ουτε pending,μαλλον με απερριψε ενω του εξηγουσα τους λογους.Εγω λοιπον ημουν ενταξει,αν του ερθει η φωτιση αυριο και δεν μπορω δεν ευθυνομαι.

zoupan
14-11-2010, 01:25
Με τον δικο μου αγωνα δεν βλεπω φως..Εστειλα και προσωπικο μηνυμα(Thomas_gr) και εδω και στο ps3 τον εκανα add και δεν βλεπω ουτε pending,μαλλον με απερριψε ενω του εξηγουσα τους λογους.Εγω λοιπον ημουν ενταξει,αν του ερθει η φωτιση αυριο και δεν μπορω δεν ευθυνομαι.
Ούτε το 1ο ματς έπαιξε. Το θέμα δεν είναι αυτό... Δηλώσανε συμμετοχή και δεν κάνουν ούτε τον κόπο να μας πουν γιατί δεν
ενδιαφέρονται. Απορώ τι ηλικία έχουν, που μπορεί να μην θυμούνται κιόλας ότι έχουν δηλώσει συμμετοχή... :c082: Κάνε ένα post
και αύριο πάντως να δηλώσεις το παρόν, για να πάρεις το ματς, γιατί δεν έχει οριστεί ώρα.

katsouras
14-11-2010, 01:52
Τεσπα αυριο εγω θα το ξαναπω και τελος.Δεν θα παρακαλω κανενα.

Dimkar2405
14-11-2010, 02:17
Μια μικρη διευκολυνση αν γινεται. Εχω δηλωσει ως 2η ομαδα την Porto. Ξερω οτι δεν συμφωνει με τους κανονισμους αλλα θα ηθελα να εχω ως 1η επιλογη την Porto. Eιναι αυτο εφικτο φιλε zoupan?

manos_ps3
14-11-2010, 08:46
Παιδιά έχω την εντύπωση (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ότι έτσι κι αλλιώς δέν μπορούμε να παίξουμε με τις δεύτερες ομάδες που έχουμε δηλώσει! Κατά την είσοδό μας μέσα στο online league διαλέγουμε ΜΙΑ ομάδα, και ΜΟΝΟ με αυτή παίζουμε, ανεξάρτητα αν έχει κι ο άλλος την ίδια. Μέσα στο league ΔΕΝ μπορούμε να παίξουμε με τις δεύτερες μας ομάδες, γιατί πολύ απλά δεν έχουμε την δυνατότητα να αλλάξουμε ομάδα...

Αυτό νομίζω πως ισχύει... αν κάνω λάθος διορθώστε με...

katsouras
14-11-2010, 13:28
Ο Thomas_gr χθες τιποτα ,το ιδιο και σημερα.Εγω εδωσα το ''παρον'' απο κει και περα..

manos_ps3
14-11-2010, 15:53
Είμαι σύμφωνος για την ώρα έναρξης στις 15:00 την Δευτέρα για το ματς κόντρα στον VenomDK.

zoupan
14-11-2010, 19:41
Μια μικρη διευκολυνση αν γινεται. Εχω δηλωσει ως 2η ομαδα την Porto. Ξερω οτι δεν συμφωνει με τους κανονισμους αλλα θα ηθελα να εχω ως 1η επιλογη την Porto. Eιναι αυτο εφικτο φιλε zoupan?
Δυστυχώς φίλε μου είναι unfair για τους αντιπάλους. Είχα δώσει περιθώριο μέχρι να αρχίσει ο όμιλός σας, να μπορείτε να αλλάξετε
αν θέλετε ομάδα. Ο δικός σου αν δεν κάνω λάθος άρχισε Κυριακή 7/11 και σήμερα έχουμε 14/11. Αν σου αλλάξω, θα μπορεί να ζη-
τήσει και κάποιος άλλος την ίδια "διευκόλυνση" γιατί έγινε σε σένα. Νομίζω το καταλαβαίνεις, έτσι; :)


Παιδιά έχω την εντύπωση (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ότι έτσι κι αλλιώς δέν μπορούμε να παίξουμε με τις δεύτερες ομάδες που έχουμε δηλώσει! Κατά την είσοδό μας μέσα στο online league διαλέγουμε ΜΙΑ ομάδα, και ΜΟΝΟ με αυτή παίζουμε, ανεξάρτητα αν έχει κι ο άλλος την ίδια. Μέσα στο league ΔΕΝ μπορούμε να παίξουμε με τις δεύτερες μας ομάδες, γιατί πολύ απλά δεν έχουμε την δυνατότητα να αλλάξουμε ομάδα...
Σωστό, αλλά κάθε αγωνιστική δημιουργείται και άλλο Online League. Το έκανα έτσι για την περίπτωση που θα είχαν 2 παίκτες στον
όμιλο την ίδια ομάδα, να μπορεί ο φιλοξενούμενος να πάρει την 2η ομάδα σε κάποια αγωνιστική. Έτσι κι αλλιώς πάντως, όλοι οι όμι-
λοι έχουν 4 διαφορετικές ομάδες. Οπότε μέχρι να τελειώσουμε θα έχουμε όλοι αυτή που διαλέξαμε ως πρώτη. Στις νοκ-άουτ φάσεις,
αν πέσουν αντίπαλοι με ίδια ομάδα, θα γίνει η αλλαγή με την 2η δηλωμένη.

Dimkar2405
14-11-2010, 19:50
Δυστυχώς φίλε μου είναι unfair για τους αντιπάλους. Είχα δώσει περιθώριο μέχρι να αρχίσει ο όμιλός σας, να μπορείτε να αλλάξετε
αν θέλετε ομάδα. Ο δικός σου αν δεν κάνω λάθος άρχισε Κυριακή 7/11 και σήμερα έχουμε 14/11. Αν σου αλλάξω, θα μπορεί να ζη-
τήσει και κάποιος άλλος την ίδια "διευκόλυνση" γιατί έγινε σε σένα. Νομίζω το καταλαβαίνεις, έτσι; :)

Nαι κανενα προβλημα, συνεχιζω με την πρωτη ομαδα.

ikopapic
15-11-2010, 10:53
ειμαι οκ με την αυριανη ωρα...

toumpasn
15-11-2010, 10:54
καλημερα...φιλε maevious σημερα εχουμε το μεταξυ μας 21¨00 η ωρα..περιμενω το invite σου γιατι εισαι γηπεδουχος...καλη επιτυχια

manos_ps3
15-11-2010, 14:40
ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜ***ΝΟΥ FIFA! ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ ΓΑΜΩΠΑΙΧΝΙΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΓΑΜ***ΝΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ!

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η Μ@Λ@ΚΙ@ ΤΗΣ ΕΑ!!!
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

maevious
15-11-2010, 15:50
@ toumpasn: Postara το Σαβατο φιλε οτι ειμαι οκ με την ωρα.Καλη επιτυχια και σε σενα.

geoponos13
15-11-2010, 22:30
eimai ok gia ayro stis 9.tha steilw p.m k ston johnlit

johnlit7
15-11-2010, 23:20
οκ κ γω....ραντεβου στις 9....

zeus gr
16-11-2010, 12:49
Μπορουμε να εχουμε ενημερωση τελικα ποιοι εχουμε μεινει και τι εχει γινει στις βαθμολογιες ??
Ευχαριστω

zoupan
16-11-2010, 20:41
Μπορουμε να εχουμε ενημερωση τελικα ποιοι εχουμε μεινει και τι εχει γινει στις βαθμολογιες ??
Ευχαριστω
Στο άλλο thread υπάρχουν αποτελέσματα και βαθμολογία, τι ενημέρωση ζητάς ακριβώς;

johnlit7
19-11-2010, 20:10
mallon paidia osoi prolavan prolavan,symplhrwthikan oi theseis :( egw pantws eixa dhlwsei kairo twra alla nomiza oti oi perissoteroi tha to eixate akousei,opoio allo paidi tha einai ekei as steilei p.m (gia na min grafoume allo edw) na vrethoume ekei.

OFFTOPIC
paidia pote pezete??emena to group m aurio eine stis 3....
geopone para 1 group k tha tixaina me ton bro sou!

dinospao
19-11-2010, 20:47
OFFTOPIC
paidia pote pezete??emena to group m aurio eine stis 3....
geopone para 1 group k tha tixaina me ton bro sou!

αν και εχω δηλωσει συμμετοχη και με εχουν σε ομιλο (στο AF νομιζω) δεν θα ερθω αθηνα. επεσε δουλεια στο μαγαζι και αναγκαστικα επρεπε να διορθωθουν οι βλαβες την παρασκευη. κριμα και ηθελα πολυ να γνωρισω παιδια απο το φορουμ και να παιξουμε.

iou21
19-11-2010, 20:50
paidia tha eimai ki ego me freekygeo kata tis 10 tha ta poume

geoponos13
19-11-2010, 23:23
nai john to eida k egw....kalytera pou den se etyxe tote :P ,pisteyw na ta poume ekei
egw tha prepei na eimai stis 10.30 ekei opote tha ta poume ekei..etsi iou21 k freekygeo?

katsouras
20-11-2010, 11:43
Εγω για τον αυριανο μου αγωνα με τον Georgios13_gr μπορω σιγουρα καποια στιγμη απο τις 12 μεχρι τις 5.Ας επικοινωνησει μαζι μου ο φιλος να κανονισουμε μια ωρα.