PDA

View Full Version : Απορίες σχετικά με το PS3 store



pesto17
19-09-2007, 17:45
Παιδιά καλώς σας βρήκα και συγχαρητήρια για την καταπληκτική δουλειά που κάνετε.
Πέρασα από το XBOX 360 στο PS3 αλλά έχω μερικές απορίες που αφορούν το online (παρακαλώ τα φώτα σας).
Στο ΧΒΟΧ πας απλά στο Marketplace και κατεβάζεις ότι demo υπάρχει εκεί διαθέσιμο ενώ στο PS3 μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται στη χώρα μου (Ελλάδα) ενώ απ' ότι βλέπω κάποια παιδιά εδώ μπορούν και κατεβάζουν demo κλπ - πως γίνεται αυτό ????
Επιπλέον μπορείτε και κάνετε και αγορές online ????

:please2:

klepidas
19-09-2007, 18:28
Lopon akou gia na mporeis na mpeis se ena ps store prepei na ftiaxeis ena kainourgio logariasmo pou tha diloseis alli xora px(agglia,ameriki)otan to kaneis tha exeis prosvasi sto ps store kai se ola tou ta demos ktlp......Episis mporeis n agoraseis oti thes apo to ps store apla me mia pistotiki karta kai an den exeis pas sti eurobank kai zitas mia propliromeni

pesto17
19-09-2007, 23:15
Φίλε klepιda σ' ευχαριστώ πολύ για την άμμεση πληροφόρηση.
θα το κάνω αμέσως

zeus gr
20-09-2007, 15:56
Παιδια καλό θα ηταν να φτιαξουν οι admin moderator ενα θεμα , με την δημιουργια ξενων accounts , ωστε να μπορουμε να φτιαξουμε ολοι απο ενα αγγλικο αμερικανικο κινεζικο

φιλικα

NonBorn
20-09-2007, 16:37
Υπάρχουν οδηγίες στο forum, δεν είναι συγκεντρωμένες μόλις βρώ λίγο χρόνο θα φτιάξω ένα post για νέους χρήστες... Μέχρι τότε αν κάνεις ένα search σίγουρα θα βρεις απαντήσεις... Δες εδώ για αρχή: http://www.ps3forums.gr/vb3/showthread.php?t=95

jenofon
19-02-2012, 21:52
Εχω και εγω μια απορια σκέφτομαι εδω και πολυ καιρο να παρω μια προπληρωμενη καρτα για το psn αλλα εχω μια απορια αν παρω ενα παιχνιδι και κατα λαθος το διαγραψω γινεται να το ξανακατεβάσω δωρεάν αυτή την φορά ή θα πρέπει να το κατεβάσω επί πληρωμή πάλι

Stefanos
19-02-2012, 22:20
Εχω και εγω μια απορια σκέφτομαι εδω και πολυ καιρο να παρω μια προπληρωμενη καρτα για το psn αλλα εχω μια απορια αν παρω ενα παιχνιδι και κατα λαθος το διαγραψω γινεται να το ξανακατεβάσω δωρεάν αυτή την φορά ή θα πρέπει να το κατεβάσω επί πληρωμή πάλι

Γινεται να το ξανακατεβάσεις δωρεάν!

jenofon
19-02-2012, 23:05
ευχαριστώ