PDA

View Full Version : Pro evo μυστικα και κολπα (βοηθεια)



ps4
15-09-2007, 17:46
Mπορει καποιος να μου πει ποιο ειναι το κουμπι για το τζατζαρισμα;;;;;

Οχι το Χ.

Επισης αν ξερετε πως γινεται να δινεις εντολες στην ομαδα για ανοιχτο ή κλειστο παιχνιδι.

Ή αν υπαρχει καποιος οδηγος στο νετ για το προ για κολπακια και λοιπα.






Ολοι θελουν να μαθουν αλλα εγω ρωταω. χεχεχε :giggle:

MaRkUs_
15-09-2007, 23:16
μου φένεται το τετράγωνο....δεν είμαι σίγουρος γιατί μόνο όταν το παίζω ξέρω πιο κουμπί κάνει τι:p

PDS
15-09-2007, 23:43
μου φένεται το τετράγωνο....δεν είμαι σίγουρος γιατί μόνο όταν το παίζω ξέρω πιο κουμπί κάνει τι:p

Σαν το ποδηλατο:rofl:

Με το τετραγωνο φερνεις εναν επιπλεον παιχτη για να μαρκαρει.
Το τζαρτζαρισμα γινεται αυτοματα.

Αλλα δυστυχως δεν μπορω να σου πω και εγω πολλα καθως τα χερια πανε απο μονα τους στα κουμπια:bgrin2:

Αφου με ρωταγε ενας πιο ειναι το τρεξιμο και σκαλωσα λιγο:rofl:

greekteo
16-09-2007, 00:31
Το παθαινω κι εγω αυτο. Μου βγαινουν αυτοματα οι κινησεις οταν παιζω ενω αν με ρωτησετε τωρα δεν ξερω τι να απαντησω :p. Τις τακτικες του παιχνιδιου τις κανονιζεις απο το μενου που επιλεγεις το συστημα, κανεις αλλαγες κλπ.
Τωρα, το τζαρτζαρισμα δεν ξερω τι σημαινει, δεν το χω διδαχθει :rofl: αλλα υποψιαζομαι οτι ειναι το pressing... Αυτο γινεται με το Χ για να το κανει μονο ο παικτης σου και το τετραγωνο για να φερεις κι αλλον ενα παικτη να κανει pressing.. Μετα ειναι το τακλιν με Ο.. Αλλο τπτ αμυντικο δεν ξερω

ps4
17-09-2007, 13:33
Ενταξει παιδια. Αυτα τα ξερω αλλα θα δοκιμασω και τιποτα αλλο γιατι εχει πολυ πραγμα το προ και δεν ξερω ουτε το 1/10 απο αυτα.

Τζαρτζαρισμα ειναι το pressing οντως. Στην ελληνικη γλωσσα.............. :)

Επαιξα προσφατα στο νετ με κατι αγγλους και ισπανους και ηταν λες και επαιζα με το μηχανακι. Τετοια αμυνα δεν ειχα ξαναδει. Βεβαια ειχαν οι τυποι πανω απο 600-700 αγωνες στο νετ αλλα και παλι τοσο πολυ. Τρομαξα λεμε............. :)