PDA

View Full Version : Τεχνικό πρόβλημα με το προφίλ / Net Passport



konstantinos
15-09-2007, 11:10
Πριν λιγο εκλεισα το τηλ με αγγλια κ μου ειπαν οτι δεν μπορει να γινει τπτ κ οτι απο τον απριλιο δεν εχω πληρωσει καμια συνδρομη.Προσπαθησε αυτος που μιλουσε να ρωτησει το τμημα με το billing αν γινετε να παρω πισω το προφιλ μου κ να πληρωσω απο τον μαιο μεχρι σημερα κ δεν μπορουν να κανουν κατι κ οτι μου ειχαν στειλει πολλα email που μου ελεγαν να πληρωσω αλλα εγω ειχα λαβει ενα μονο.Μας δουλευουν?Χτες που μιλησα με ελλαδα μια κοπελια μου ειπε οτι ειμαι silver κ οτι εληξε πριν 2 μερες η συνδρομη που σιγουρα δεν ειχα πληρωσει.Ετσι δινουν συνδρομες στο live τσαμπα?Κ μου ειπε να κανω νεο προφιλ κ οι 30000 ποντοι που εχω τι να τους κανω να τους χωσω στον κωλο τους?Αποτι ειδα στο bιlling xbox.com απο ιουνιο λεει οτι δεν ειχα πληρωσει.Οκ δεν λεω ******* εκανα που δεν ειχα λεφτα μεσα αλλα τα email που ειναι που μου στειλανε?Να τους παρω κ να τους κατεβασω καμια χριστοπαναγια τωρα?Αν ερθει ελλαδα ποτε το xbox live μην περιμενετε να σας μεταφερουν το προφιλ θα πουν καντε νεο.******** της Ms αντε σιγα σιγα να την κανω απο Ms μερια κ να παω στην Sony οπου ποτε δεν ειχα προβλημα. (Ms=American Idiot).

konstantinos
15-09-2007, 11:18
Αυτο το μνμ το πηρα απο το myxbox το οποιο ειχα ποσταρει πριν λιγες μερες.Χτες εκανα νεο προφιλ κ μαλλον απο την αλλη βδομαδα θα φιρμαρω την κονσολα, μου την εφερε η ms κ απο τοτε που εκλεισα το τηλ μαζι τους εχασα τα παντα τα οποια αφορουν την ms.Δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ πια οσο πριν κ δεν παει να βγαλει κ τα καλυτερα παιχνιδια δεν θα παισω στην παγυδα τους πια.