PDA

View Full Version : Simmetoxes gia to proto elliniko tournoua Fifa08 sto ps3..!



klepidas
14-09-2007, 14:30
Afou xekinisame me tin idea na arxisoume tournoua gia to pes2008 mou irthe sto mialo pos den tha itan katholou kaki idea na organoname kai ena tournoua gia to Fifa08 to neo kai ananeomeno podosfairaki tis E.A.

Opoios tha agorasei auto to paixnidaki as grapsei edo to onoma tou......

1.klepidas

Y.S.: OPOIOS THELEI NA TONISEI I NA PEI OTI TO FIFA08 EINAI MOUFA THA TON PARAKALOUSA NA MIN POSTAREI EDO..EUXARISTO

MaRkUs_
15-09-2007, 07:41
καλή τύχη με το τουρνούα:Ρ αλλά μάλλων μόνος θα είσαι :ΡΡΡ εγώ κ να το παρώ που δεν μόνο online δεν θα έπεζα:Ρ εκείς θα είναι ακόμα πιο αργό:ΡΡΡΡ

PDS
15-09-2007, 11:39
καλή τύχη με το τουρνούα:Ρ αλλά μάλλων μόνος θα είσαι :ΡΡΡ
lol:giggle:

Kλεπιδα παιξε ενα single και ποσταρε τα αποτελεσματα καλυτερα γιατι δεν βλεπω να υπαρχουν συμμετοχες.:rofl::giggle:

Εδω θα ειναι δυσκολο να βρεθει χρονος για το Pes τουρνουα...και μιλαμε για fifa?
Τεσπα fifa τουρνουα(αν καταφερει να πεισει το παιχνιδι φετος) βλεπω για την νεα σεζον.

greekteo
15-09-2007, 12:13
καλή τύχη με το τουρνούα:Ρ αλλά μάλλων μόνος θα είσαι :ΡΡΡ εγώ κ να το παρώ που δεν μόνο online δεν θα έπεζα:Ρ εκείς θα είναι ακόμα πιο αργό:ΡΡΡΡ

xaxaxaxaxaxa :rofl::rofl:

klepidas .. αν το σκεφτεις εχεις σιγουρη την πρωτια. :p:p

Εγω προτιμω το τουρνουα Pro2008 που και για αυτο ακομα πρεπει να βρω αρκετο ελευθερο χρονο πραγμα που το βλεπω δυσκολο...