PDA

View Full Version : insomnia.gr απόλυτη ανόητη ιστιοσελίδα:Ρ



MaRkUs_
07-09-2007, 11:16
καθώς ο φίλος antonis13 (ή ΑΓΛΑΪΑ:Ρ )μου είπε πως λένε για δικό μου post στο μεγάλο κ τρανό αυτό site:P ήμουν μέλλος απο το 2003 κ δεν είχα κάνει ούτε ένα post:P
είδα ότι έλεγαν γ'αυτό...

τι λες ωρέ???τι με νοιάζει εμένα τι βγαίνει στην σαβούρα το xbox??:X δλδ αυτοί κάνουν review για δικά μας παιχνίδια???
χώρια που το παιχνίδη δεν μου αρέσει καθόλου....δικιά μου άποψη αύτη
αλλά είμαι κάθετος στο ότι δεν με ενδιαφέρει να βλέπω reviews για παιχνίδια του xbox....η του wii η κάθε άλλης κονσόλας εκτός του ps3 κυρίος, αλλά και του psp .

το οποίο το είπα για το review του Wolf για παιχνίδη του 360....βέβαια όταν πήγα να απαντήσω....τα ποστ μου σβήστικαν ....κ όταν αναφέρθηκα στους moders που τα σβήνουν έγινε το ban μου:Ρ

Η πρόσβαση σας στο forum έχει απαγορευτεί για το παρακάτω λόγο:
No reason was specified.

Λήξη απαγόρευσης εισόδου: 13-09-07, 19:00

άντε να μου πείτε πόοοοοοοοοοοοοοσσσσσσσσοοοοοοοοοοοοο λακαμάδες είναι ποιά αυτοί οι τύποιεκεί μέσα....που παρεπηπτόντως κάποιοι...μας λένε κ θίασο 12χρονων!Stormwatch: Χαχαχα, modecris
To τι γελιο ριχνω οταν μπαινω εκει δεν λεγεται
Ειναι μαζεμενη ολη η παλιοπαρεα (Blizard προεξεχοντος) και τα νεα μελη ειναι το πολυ 12 χρονων
Φοβερος θιασος

αυτά είναι τα καρναβάλια στο insomnia....αλα ας έρθουν να μου τα πούνε μπροστά μου να μάθουν πως Γ!#@!$νε ...
με όλους τους λακαμάδες κ τους ηλίθιους..που ξέρουν να μιλάνε μόνο πίσο απο την οθονούλα τους....ουστ φλώρια:Ρ

PDS
07-09-2007, 11:35
Kοιτα Markus θα σου πω την αποψη μου.

Εγω που σε ξερω εδω,δεν μπορω να σε παρεξηγησω γιατι ξερω οτι εισαι αυθορμητος και περιπου τους ιδιους χαρακτηρισμους εδωσες και για το resistance που ειναι παιχνιδι του ps3.

Aλλα χτυπαει ασχημα το να λες σαβουρα μια κονσολα και ειδικα οταν εισαι Mod.Ελπιζω να το καταλαβαινεις αυτο.

Τωρα για το insomnia ....
Γνωστο σε ολους ειναι τι γινεται εκει πια.

Μην ασχολησε.Αν σου ερθει καμια φλασια να αποθεωσεις το xbox πηγαινε μια βολτα απο κει για να γινεις αποδεκτος.

Προφανως δεν θελουν την απαντηση σου.;)

MaRkUs_
07-09-2007, 11:38
Pds:P προφανώς κ εγώ τους έχω γραμμένους στα δυό μου αλλά τέσπα:ΡΡΡ καταντάει γελίο να μην βρίζεις κ να μασάνε να αφήσουν το post σου:Ρ

PDS
07-09-2007, 11:50
Εγω θα σου ξαναπω μονο οτι δεν δινω αδικο στο οτι αναφερθηκαν σε σενα,γιατι δεν ηταν σωστος ο χαρακτηρισμος σου.
Εχεις φυσικα το δικαιωμα να απαντησεις ομως.
Αλλα ενταξει αφου λες οτι δεν εβρισες και εφαγες ban...
τι να πω...


Απλα μην ασχολησε ρε;)

Slay
07-09-2007, 11:59
τα εχω πει και στον pds , και στον nonborn, θα στα πω και σε σενα, ο καλυτερος τροπος αντιμετωπισης στο insomnia ειναι η παντελης αδιαφορια, δεν αξιζει να ασχολεισαι (τουλαχιστον στα σοβαρα) μαζι τους.

MaRkUs_
07-09-2007, 12:11
ε ναι αυτό φένεται παναγιώτη! τεσπά κ account που είχα...ούτε post δεν έκανα

ps4
07-09-2007, 12:31
δεν καταλαβα σου την ειπαν επειδη δεν εκανες ουτε ενα ποστ;;;;;;; το 360 που κολλαει;;;;

τι δεν καταλαβα;;;; μηπως εχεις καποιο λινκ να καταλαβω τι εγινε;;;;;

Mηπως ειμαι βλακας τελικα;;;;;;;;;

MaRkUs_
07-09-2007, 13:00
ahahaha για κάπιο ποστ που έκανα εδω μέσα καποιος απο εκεί μπήκε εδω...κ είπε για το ποστ που έκανα με για το οτι δεν με απασχολούν παιχνίδια του 360 κλπ κλπ κ το έκαναν εκεί post κ έλεγαν για το site...βέβαια η απαντήσεις μου σβήστικαν κ με έκαναν ban...:P
τέσπα....αν είναι γκάου οι άλοι δεν φταίμε εμείς:Ρ

greekteo
07-09-2007, 13:09
Τι καθεσαι και ασχολεισαι ρε συ. Αν μερικα ατομα ειναι τελειως γεια σου ..... Αστα να πανε. Εδω αν μπεις στο gameover.gr και σχολιασεις θετικα το ps3 και αρνητικα το 360, τα αλλα members θα πεσουν να σε φανε.
Και εχουν συνεχεια την ιδια "καραμελα" και πιπιλανε. Το ps3 δεν εχει τιτλους, ειναι ακριβο, ενω το 360 ειναι η πρωτη κονσολα, ειναι απιστευτη ......

Ολα τα τσιρακια του Billy :p

MaRkUs_
07-09-2007, 13:10
είναι fan boys!!!!:P

greekteo
07-09-2007, 13:14
η πλακα ειναι οτι δεν το παραδεχονται και θεωρουν τους εαυτους τους αντικειμενικους. κανουν λες και βριζεις το θεο τους αν πεις κακια κουβεντα για το 360.... ημαρτον

modecris
07-09-2007, 19:50
Ας τοποθετηθώ και εγώ στο θέμα.

Καταρχήν να χαιρετήσω όλους τους gamers,ασχέτως κονσόλας.
Εγώ είναι αυτός που "μπήκε εδω...κ είπε για το ποστ που έκανα με για το οτι δεν με απασχολούν παιχνίδια του 360 κλπ κλπ".Μόνο που δεν το πόσταρα με ύφος "κοιτάξτε τι βρήκα" αλλά λόγο της κουβέντας που πήγε σε θέματα fanboysμού και επιπέδου κτλ.Και σίγουρα το ποστ αυτό του MaRkUs_ (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=20) ότι στερείτο από επίπεδο το προσέδωσε σε fanboysμό.

τι λες ωρέ???τι με νοιάζει εμένα τι βγαίνει στην σαβούρα το xbox??:X δλδ αυτοί κάνουν review για δικά μας παιχνίδια???
χώρια που το παιχνίδη δεν μου αρέσει καθόλου....δικιά μου άποψη αύτη
αλλά είμαι κάθετος στο ότι δεν με ενδιαφέρει να βλέπω reviews για παιχνίδια του xbox....η του wii η κάθε άλλης κονσόλας εκτός του ps3 κυρίος, αλλά και του psp .Αν αυτό το post ήταν κάποιου απλού μέλους του ps3forums δεν θα προκαλούσε καθόλου,τουλάχιστον όσους τα έχουν συνηθίσει αυτά.Ο MaRkUs_ (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=20) όμως είναι mod και σαν mod πρέπει να κρατάει ένα επίπεδο στην κουβέντα.Είναι ο εκπρόσωπος του forum,είναι το ίδιο το forum.Εκτός αυτού,είναι άλλο πράγμα να υπερασπίζεσαι την κονσόλα που σου αρέσει και εντελώς διαφορετικό να υποβαθμίζεις την αντίπαλη κονσόλα (αν υπάρχει αντίπαλη κονσόλα για τους gamers).
Καταλαβαίνω πως το αντικείμενο της κουβέντας είναι γύρω από το ps3,όμως από την στιγμή που υπάρχει η περιοχή με το όνομα "other consoles" θα πρέπει να ποστάρονται νέα γι`αυτές.Αλλιώς ας αλλαχτεί το όνομά της σε "other savoures" ή ότι άλλο θέλετε.
Με δυό κουβέντες:Ένας mod πρέπει να κρατάει ένα επίπεδο και να "πνίγει" τις (σίγουρες) αδυναμίες του προς όφελος της αξιοπιστίας τόσο του forum αλλά πρωτίστως της δικιάς του.
MaRkUs_ (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=20) δεν ξέρω τί απάντησες στο insomnia και γιατί σβήστηκαν από εκεί.Μπορείς όμως να το κάνεις εδώ και εάν εννοούσες κάτι άλλο με το εν λόγο ποστ,σου ζητώ συγνώμη.Αν όμως εννοούσες αυτό που άφησες να εννοηθεί τότε περιμένω την δικιά σου.

Κάτι τελευταίο:Το διαμάντι του forum είναι ο WolfRathmA. (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=84) MOD με κεφαλαία γράμματα.Σεμνός,απλός,αξιόπιστος.Προσέξτε μην τον χάσετε!

SQP_GR
07-09-2007, 19:56
O Kalos Ton Poromeno Toy Xbox

SQP_GR
07-09-2007, 20:00
Ela Re Sto Insomnia To Exete Xefigi Me To Xbox Sas ,to Exete Kani Min Po.kai Na Po Oti To Xbox Axizi Mia Elatomatiki Mufa Einai,me Kana Dio Games Pu Axizun Ena Halo Kai Ena Gears,kai Oti Allo Exun Pari Apo Tin Sony Fetos,pali Kala Diladi Giati Sto Melon Provlepo Taraxi

blizard
07-09-2007, 20:05
Είναι ο εκπρόσωπος του forum,είναι το ίδιο το forum.Εκτός αυτού,είναι άλλο πράγμα να υπερασπίζεσαι την κονσόλα που σου αρέσει και εντελώς διαφορετικό να υποβαθμίζεις την αντίπαλη κονσόλα (αν υπάρχει αντίπαλη κονσόλα για τους gamers).
Αυτό είναι το θέμα βρε.... το θράσος ατόμων που κάνουν επαγγελματική και σιχαμερή προπαγάνδα υπέρ του xbox και εναντίων του ps3(και υποκρίνονται ότι είναι ανεξάρτητοι από πάνω ) , να ασχοληθούν με κάτι που είπε ένας mod του ps3 forums!!!


Φυσικά και ίσως θα έπρεπε να είναι πιο προσεκτικός ο mod μας , αλλά κάπου έχει χαθεί το μέτρο.

NonBorn
07-09-2007, 20:09
Επειδή μου θυμίζει δημοσιογραφικό κατι όλο αυτό... Τι είπες και γιατί κλπ κλπ... Να αναφέρω μόνο τον τρόπο που ειπώθηκε το συγκεκριμένο... Και αν κάποιος δε γνωρίζει το Markus και τον τρόπο που κάνει πλάκα ή πειράζει η γράφει αυτό είναι άλλο θέμα... Το να μεταφερθεί ένα απλό απόσπασμά βγάζοντας τα όποια συμπεράσματα χωρίς το πλαίσιο που υπάρχει γύρω απ αυτό νομίζω εγκυμονεί κινδύνους. Και η τοποθέτηση είναι γενική... Και δεν αφορά μόνο το συγκεκριμένο γεγονός...

@ Modecris Γνώμη μου είναι ότι το post αυτό δεν έπρεπε να είχε ανοίξει καν εδώ... Το να πας κάπου αλλού και να κρίνεις ένα άλλο χώρο,forum κλπ κλπ χωρίς τον αντίλογο δε το θεωρώ σωστό και γι αυτό κ δεν έγραψα τίποτα ως τώρα. Παρόλα αυτά για τις προτάσεις για τον τρόπο των mod... Μήπως θα μπορούσες να το κάνεις κ πουθενά αλλού μήπως και ακούσουν κάποιον επιτέλους κάποιοι άνθρωποι χωρίς να το θεωρούν "fanboy"?

SQP_GR
07-09-2007, 20:10
Re Ti Na Pis Gia Tus Dikus Tus Mod Tus Kathara Xboxakies Kai Sia ,ma Milame Gia Thrasos Alla Tin Pinun Tin Portokalada Siga Siga Kai Den Tus Erxete,pu To Ps3 Kani Tis Idies Polisis Stin Europi Me Diafora 300 Euro Kai Stin Iaponia Den Iparxun,akoma Kai Stin Idia Tin Ameriki Tha Ton Pioun

PDS
07-09-2007, 20:10
Ela Re Sto Insomnia To Exete Xefigi Me To Xbox Sas ,to Exete Kani Min Po.kai Na Po Oti To Xbox Axizi Mia Elatomatiki Mufa Einai,me Kana Dio Games Pu Axizun Ena Halo Kai Ena Gears,kai Oti Allo Exun Pari Apo Tin Sony Fetos,pali Kala Diladi Giati Sto Melon Provlepo Taraxi


Ωραια αλλα τι σχεση εχουν αυτα που ειπε ο modecris και η αποψη του με ολα αυτα που λες για το xbox και το ινσομνια.:confused:


Αυτό είναι το θέμα βρε.... το θράσος ατόμων που κάνουν επαγγελματική και σιχαμερή προπαγάνδα υπέρ του xbox και εναντίων του ps3(και υποκρίνονται ότι είναι ανεξάρτητοι από πάνω ) , να ασχοληθούν με κάτι που είπε ένας mod του ps3 forums!!!

Για το ινσομνια τα εχουμε πει,αλλα οπως λες και εσυ ηταν λαθος ασχέτως αν εμεις που γνωριζουμε τον Markus καπως καλυτερα ξερουμε οτι το ειπε περισσοτερο για πλακα παρα το εννοουσε.

SPOWN
07-09-2007, 20:18
INSOMNIA = To ανδρο των XBOXTROLLS....μιλαμε για προπαγανδα μεχρι τελικης πτωσης...

SQP_GR
07-09-2007, 20:53
Xero Egw Ti Leo,giati Ta Exume Pi Me Autus Tu Fanboys Prin Erthi Pds.kai Opos Epesan Panosu Kai Su Lene Ola Ta Asxeta Etsi Kai Se Mena.TULAXISTON EDW DEN TUS PERNNI.THA MU PROKALUSE ENTIPOSI AN GRAFOTAN ENAS APO AUTUS STO FORUM KAI ITAN ENERGOS,IDES ESIKANENAN ,ALLA PU NA PATISUN TA FANS

MaRkUs_
07-09-2007, 21:18
Ας τοποθετηθώ και εγώ στο θέμα.

Καταρχήν να χαιρετήσω όλους τους gamers,ασχέτως κονσόλας.
Εγώ είναι αυτός που "μπήκε εδω...κ είπε για το ποστ που έκανα με για το οτι δεν με απασχολούν παιχνίδια του 360 κλπ κλπ".Μόνο που δεν το πόσταρα με ύφος "κοιτάξτε τι βρήκα" αλλά λόγο της κουβέντας που πήγε σε θέματα fanboysμού και επιπέδου κτλ.Και σίγουρα το ποστ αυτό του MaRkUs_ (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=20) ότι στερείτο από επίπεδο το προσέδωσε σε fanboysμό.
Αν αυτό το post ήταν κάποιου απλού μέλους του ps3forums δεν θα προκαλούσε καθόλου,τουλάχιστον όσους τα έχουν συνηθίσει αυτά.Ο MaRkUs_ (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=20) όμως είναι mod και σαν mod πρέπει να κρατάει ένα επίπεδο στην κουβέντα.Είναι ο εκπρόσωπος του forum,είναι το ίδιο το forum.Εκτός αυτού,είναι άλλο πράγμα να υπερασπίζεσαι την κονσόλα που σου αρέσει και εντελώς διαφορετικό να υποβαθμίζεις την αντίπαλη κονσόλα (αν υπάρχει αντίπαλη κονσόλα για τους gamers).
Καταλαβαίνω πως το αντικείμενο της κουβέντας είναι γύρω από το ps3,όμως από την στιγμή που υπάρχει η περιοχή με το όνομα "other consoles" θα πρέπει να ποστάρονται νέα γι`αυτές.Αλλιώς ας αλλαχτεί το όνομά της σε "other savoures" ή ότι άλλο θέλετε.
Με δυό κουβέντες:Ένας mod πρέπει να κρατάει ένα επίπεδο και να "πνίγει" τις (σίγουρες) αδυναμίες του προς όφελος της αξιοπιστίας τόσο του forum αλλά πρωτίστως της δικιάς του.
MaRkUs_ (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=20) δεν ξέρω τί απάντησες στο insomnia και γιατί σβήστηκαν από εκεί.Μπορείς όμως να το κάνεις εδώ και εάν εννοούσες κάτι άλλο με το εν λόγο ποστ,σου ζητώ συγνώμη.Αν όμως εννοούσες αυτό που άφησες να εννοηθεί τότε περιμένω την δικιά σου.

Κάτι τελευταίο:Το διαμάντι του forum είναι ο WolfRathmA. (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=84) MOD με κεφαλαία γράμματα.Σεμνός,απλός,αξιόπιστος.Προσέξτε μην τον χάσετε!

το γιατί δεν είδες τα post μου ρώτα τους moderator του site που είσαι...όσων αφωρά για το ποστ μου κ για παιχνίδη ps3 έχω πει ότι είναι ελεος κ δεν μου αρέσει κλπ κλπ κλπ.....οπότε όπως καταλαβένεις αυτό ειναι γενικός το ύφος μου....αλλά ναι για το 360 είναι παραπάνω απ'ότι ενα παιχνίδη του ps3 ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ FAN BOY TOY PS3 και όλλων των PLAYSTATION εγώ τουλάχιστων το παραδέχομαι κ δεν κρύβομαι πίσο απο το δακτυλό μου....!!!
αν δεν ήμουν θα κοιτούσα να είμαι σε κάποιο site που να είναι για γενικό gaming κ όχι να λέγεται PS3FORUMS.....αύτα απο εμένα...

Spidergr
07-09-2007, 21:21
Επειδή διαβάζω ένα κάρο πραγματα σε αυτό το τόπικ δεν αντεξα άλλο και είπα να επεμβω.
Προλαβα τα post του "moderator" σας και το βάζω σε " " γιατι μονο mod δεν μπορει να χαρακτηριστει. Ναι σε μπαναρανε Markus αλλα οχι και δεν έβρισες. Σου θυμίζουν τιποτα τα παρακάτω?


Na mou peis poios einai o sygekrimenos moderator na to epiplikso re geladi!
filika MaRkUs_ ps3forums.gr


k esy mwre tsakali pou eisai megalos krineis tous alous?Tenekedes ....mhn mpenetai an den goustare te re! ai sta diala!
lakamades e lakamades

a peste oti oi moders edw mesa svinoun ta post!
eleos eistai....
grothoi e grothoi!

Αν αυτη είναι συμπεριφορά mod τοτε φίλε slay να τον χαιρεσε. Τουλαχιστον αν ειναι έτσι το στυλ του να είχε το θάρρος να πει ναι με κατηγορησαν τους μπινελίκωσα και με στειλαν για bannia. Αυτη η κουτοπονηρια για να διμιουργησει ένταση μονο μουντζαχεντιν θυμίζει, που τουλαχιστον εκει σκοτώνονται για μια θρησκεια και όχι για 2 κωλοκονσόλες.

Και για να μην αρχισουν τα post οτι ειμαι X-bot και αλλες τετοιες αηδείες πριν αρχίσει καν το θεμα αυτο έχω μιλήσει με τον φιλο PDS13 και ξέρει τις αποψεις και τις θέσεις μου πανω στο θεμα gaming γενικότερα και χαιρομαι που τουλαχιστον ύπαρχουν και κανα δυο άτομα σαν και αυτον που μπορούν και μιλούν ανθρωπινά χωρις παρωπιδες.

Γι' αυτο κ. Slay πριν κοιταξουμε την καμπούρα του αλλουνού ας κοιτάξουμε λιγο και την δικια μας. Πριν αρχισει ο σχολιασμος για το insomnia/myxbox/nextgen και δεν ξερω και εγώ ποιο άλλο ας σχολιάσουμε λίγο τον εαυτό μας. Γιατι το κυρος και η αξιοπιστία ενός φόρουμ ξεκινάει απο τους admin & mod του και μετά απο τα μέλη του.

Δεν θα ήθελα να επεκταθώ άλλο στο θέμα.

P.S. Φίλε PDS13 ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.

MaRkUs_
07-09-2007, 21:28
Επειδή διαβάζω ένα κάρο πραγματα σε αυτό το τόπικ δεν αντεξα άλλο και είπα να επεμβω.
Προλαβα τα post του "moderator" σας και το βάζω σε " " γιατι μονο mod δεν μπορει να χαρακτηριστει. Ναι σε μπαναρανε Markus αλλα οχι και δεν έβρισες. Σου θυμίζουν τιποτα τα παρακάτω?


Na mou peis poios einai o sygekrimenos moderator na to epiplikso re geladi!
filika MaRkUs_ ps3forums.gr


k esy mwre tsakali pou eisai megalos krineis tous alous?Tenekedes ....mhn mpenetai an den goustare te re! ai sta diala!
lakamades e lakamades

a peste oti oi moders edw mesa svinoun ta post!
eleos eistai....
grothoi e grothoi!

Αν αυτη είναι συμπεριφορά mod τοτε φίλε slay να τον χαιρεσε. Τουλαχιστον αν ειναι έτσι το στυλ του να είχε το θάρρος να πει ναι με κατηγορησαν τους μπινελίκωσα και με στειλαν για bannia. Αυτη η κουτοπονηρια για να διμιουργησει ένταση μονο μουντζαχεντιν θυμίζει, που τουλαχιστον εκει σκοτώνονται για μια θρησκεια και όχι για 2 κωλοκονσόλες.

Και για να μην αρχισουν τα post οτι ειμαι X-bot και αλλες τετοιες αηδείες πριν αρχίσει καν το θεμα αυτο έχω μιλήσει με τον φιλο PDS13 και ξέρει τις αποψεις και τις θέσεις μου πανω στο θεμα gaming γενικότερα και χαιρομαι που τουλαχιστον ύπαρχουν και κανα δυο άτομα σαν και αυτον που μπορούν και μιλούν ανθρωπινά χωρις παρωπιδες.

Γι' αυτο κ. Slay πριν κοιταξουμε την καμπούρα του αλλουνού ας κοιτάξουμε λιγο και την δικια μας. Πριν αρχισει ο σχολιασμος για το insomnia/myxbox/nextgen και δεν ξερω και εγώ ποιο άλλο ας σχολιάσουμε λίγο τον εαυτό μας. Γιατι το κυρος και η αξιοπιστία ενός φόρουμ ξεκινάει απο τους admin & mod του και μετά απο τα μέλη του.

Δεν θα ήθελα να επεκταθώ άλλο στο θέμα.

P.S. Φίλε PDS13 ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.

το γελάδι κ ο μαλάκας είναι τα μπινελίκια???θα πάθεται τπτ!!!η μήπως να μην πουμε κ τπτ που μας λέτε κ θιάσο απο 12χρονα??μπας κ πρέπει να τα κατεβάσουμε να μας γ....???

Spidergr
07-09-2007, 21:36
Tωρα δουλευομαστε ομαδικα μου φενεται. Αν τα κάνεις και δεν εχεις ΚΑΝ συνειδηση το τι κάνεις τοτε αλλάζει το θέμα. Πάντως αν θες να λεγεσαι mod σοβαρέψου. Επειδη έχεις καποια δικαιώματα σαν mod δεν έχεις και το ακαταλόγιστο.
Οπως έιπα καλα που υπάρχουν και μέλη σαν τον PDS13 που ειναι αντικειμενικοι βλεπουν τα στραβα και απο τις 2 πλευρες και λες καμια κουβέντα σαν άνθρωπος.

Α και που 'σαι. Δεν "μας" μπινελίκωσες. Ούτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις. Δεν πέρνω το μέρος κανενός στην όλη φάση ούτε μιλάω εκ μέρους του insomnia. Απλώς δεν μπορω να σε βλέπω να βγαίνεις αθώα περιστερα και ότι σε bannarane και τσάμπα.

Sasori
07-09-2007, 21:42
Μια φορά θυμάμαι, εποχές πριν βγει το PS3, στο "άλλο" forum είχε μπει ένα θέμα με τον "δύσκολο" προγραμματισμό του PS3. Βασίστηκαν σε μια συνέντευξη του John Carmack ο οποίος έλεγε ότι η κονσόλα είναι πολύ "δύσκολη" και αποθαρρύνει τους devs. Λοιπόν είπα κι εγώ την γνώμη μου ήρεμα και πολιτισμένα και... μόνο που δεν έφαγα ξύλο! "Και ποιος νομίζεις ότι είσαι εσύ που θα αμφισβητήσεις τον Carmack !!!" και άλλα τέτοια... ευτράπελα, επίθεση κατά μέτωπο... Η κονσόλα δεν είχε καν κυκλοφορήσει και αυτοί... έτρωγαν τα λυσσακά τους.

Παρεπιπτόντως ο "πολύ σταθερός στις απόψεις του" κύριος Carmack δεν έχασε την ευκαιρία στην φετινή Ε3 να διαφημήσει τη νέα μηχανή γραφηκών του, τονίζοντας ότι εκτός από τα PC, τρέχει (και άνετα μάλιστα) και στο PS3! (Αυτό με το δύσκολο προγραμματισμό, ξέρετε...:angry:)

Πάντως θέλω να πω ότι ο fanboyσμός μερικών δεν έχει όρια, όντας ΚΑΙ κάτοχος Xbox 360 πάντως, εκεί μέσα μπαίνω πλέον μόνο για να γελάσω με αυτά που γράφουν. Το ίδιο κάντε κι εσείς με το Insomnia, μην τους δίνετε σημασία, γνώμη δεν μπορείτε να τους αλλάξετε...

NonBorn
07-09-2007, 21:42
Δεν θα υπερασπιστώ κανέναν αλλά θα κάνω το συνήγορο του διαβόλου... Δηλαδή θεωρείς πιο έντιμο αυτό που έγινε στο insomnia? Που πήραν το απόσπασμα κ άρχισαν να τα χώνουν και να κοροιδεύουν πίσω από την πλάτη του Markus και οποιουδήποτε markus πρεσβεύοντας τους φωστήρες?

Ναι μπράβο στον PDS και την αντικειμένικότητα του και εγώ του τα χω πει ιδιαιτέρως αυτά αλλά δε βλέπω να έχει την ανάλογη αποδοχή από το insomnia... Μήπως διότι τα πράγματα δεν είναι τόσο "αθώα" και "αγνά" όσο φαίνονται?

Και επίσης να ξεκαθαρίσω το εξής... Δεν έχω τίποτα ούτε με το insomnia ούτε με κανέναν από εκεί... Απλά μερικά άτομα είναι όντως Κολλημένα (Κ κεφαλαίο...)! Δικό τους θέμα... Αν αυτοονομάζονται "τα ξέρω όλα γύρω από το gaming" και κρίνω επί παντώς επιστιτού από απλή παράθεση εικόνων μέχρι πολύ τεχνικά θέματα που μόνο κάποιος προγραμματιστής και μάλιστα αρκετά ικανός ξέρει να μιλάει τόσο άνετα είναι πλέον και στην κρίση του αναγνώστη να παρακολουθεί και να ενημερώνεται από τέτοια άτομα...


Αυτά από εμένα...

MaRkUs_
07-09-2007, 21:45
Tωρα δουλευομαστε ομαδικα μου φενεται. Αν τα κάνεις και δεν εχεις ΚΑΝ συνειδηση το τι κάνεις τοτε αλλάζει το θέμα. Πάντως αν θες να λεγεσαι mod σοβαρέψου. Επειδη έχεις καποια δικαιώματα σαν mod δεν έχεις και το ακαταλόγιστο.
Οπως έιπα καλα που υπάρχουν και μέλη σαν τον PDS13 που ειναι αντικειμενικοι βλεπουν τα στραβα και απο τις 2 πλευρες και λες καμια κουβέντα σαν άνθρωπος.

Α και που 'σαι. Δεν "μας" μπινελίκωσες. Ούτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις. Δεν πέρνω το μέρος κανενός στην όλη φάση ούτε μιλάω εκ μέρους του insomnia. Απλώς δεν μπορω να σε βλέπω να βγαίνεις αθώα περιστερα και ότι σε bannarane και τσάμπα.
κ να μην ήμουν moderator νομίζεις ότι θα μιλούσα αλίος??
δεν είπα κάτι τέτοιο ότι είμαι αθώα περιστερά....αλλά θα μπορούσατε απλός να κάνεται edit το post ...δεν μπορώ κάποιον να λέει ότι γελάει μαζι μου κ ότι είμαι μέλος του θιάσου....
πιστεύεις οτι το παίζω κάπως επιδεί είμαι Moderator ή ότι πιστεύω ότι έχω το ακαταλόγιστο???
ποτέ δεν δεν το πίστευα κ ούτε βάζω τον εαύτο μου πάνω απο τα άλλα παιδιά του forum

blizard
07-09-2007, 21:51
Αν αυτη είναι συμπεριφορά mod τοτε φίλε slay να τον χαιρεσε. Τουλαχιστον αν ειναι έτσι το στυλ του να είχε το θάρρος να πει ναι με κατηγορησαν τους μπινελίκωσα και με στειλαν για bannia. Αυτη η κουτοπονηρια για να διμιουργησει ένταση μονο μουντζαχεντιν θυμίζει, που τουλαχιστον εκει σκοτώνονται για μια θρησκεια και όχι για 2 κωλοκονσόλες.
Πέραν της προπαγάνδας εναντίων του ps3 ,η τακτική του συγκεκριμένου forum είναι να βρίζει και να κατηγορεί τον οποιοδήποτε, ακόμα και αν είναι αλλού , ενώ αν κάποιος τους απαντήσει λίγο απότομα τον κάνουν Ban...
(Βέβαια και ήρεμα να το κάνει, στο τέλος θα τον κάνουν ban στην ψύχρα.)

Γενικά μιλάμε για πλήρη έλλειψη ήθους και αξιοπρέπειας , οπότε δεν αξίζει ούτε να μιλάμε , ούτε να ασχολούμαστε με τέτοια άτομα.
Έκανε λάθος ο MOD που κοίταξε να δει τι γράφουν και παρασύρθηκε να απαντήσει... το μόνο που αξίζει γενικά σε τέτοιοι είδους ανθρώπους είναι αδιαφορία.

ΥΓ
Οπότε παιδιά, αν είναι δυνατόν ας σταματήσουμε να ασχολούμαστε ... είπαμε πολύ περισσότερα από όσα αξίζουν οι τύποι.

MaRkUs_
07-09-2007, 21:59
σωστά !το threat κλειδώνεται!

WolfRathmA
07-09-2007, 22:25
Κάτι τελευταίο:Το διαμάντι του forum είναι ο WolfRathmA. (http://www.ps3forums.gr/vb3/member.php?u=84) MOD με κεφαλαία γράμματα.Σεμνός,απλός,αξιόπιστος.Προσέξτε μην τον χάσετε!

Αν μπορει και να μην σε ξαναδω γιατι απο οτι βλεπω εκανες μονο ενα ποστ, απλα θα ηθελα να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια. (χωρίς ειρωνεία βέβαια)
Ειναι η πρωτη μου δουλεια σαν Mod και σαν News poster στο κεντρικο site και προσπαθω να κανω οτι καλο μπορει να περασει απο το χερι μου.
Ειμαι gamer, αγαπαω αυτο που κανω και πραγματικα το χαιρομαι πολυ. Εγω θα ηθελα να ζητησω συγνωμη στον Markus αν τον τσαντισα τοσο πολυ με την κινηση μου. Ισως τελικα να μην επρεπε να το κανω.
Μπορω να δεχτω οτι παρατηρησεις θελει να μου κανει καποιος για οτιδηποτε αφορα καποιο λαθος απο πλευρας δικιας μου.

Αυτο που θελω να πω μονο και οπου το γραψατε και μερικοι λιγο ποιο πισω, ειναι....
Ειμαστε gamer... Αγαπαμε καθε παιχνιδι σε οποια κονσολα και να βγει...

MaRkUs_
08-09-2007, 10:16
Αν μπορει και να μην σε ξαναδω γιατι απο οτι βλεπω εκανες μονο ενα ποστ, απλα θα ηθελα να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια. (χωρίς ειρωνεία βέβαια)
Ειναι η πρωτη μου δουλεια σαν Mod και σαν News poster στο κεντρικο site και προσπαθω να κανω οτι καλο μπορει να περασει απο το χερι μου.
Ειμαι gamer, αγαπαω αυτο που κανω και πραγματικα το χαιρομαι πολυ. Εγω θα ηθελα να ζητησω συγνωμη στον Markus αν τον τσαντισα τοσο πολυ με την κινηση μου. Ισως τελικα να μην επρεπε να το κανω.
Μπορω να δεχτω οτι παρατηρησεις θελει να μου κανει καποιος για οτιδηποτε αφορα καποιο λαθος απο πλευρας δικιας μου.

Αυτο που θελω να πω μονο και οπου το γραψατε και μερικοι λιγο ποιο πισω, ειναι....
Ειμαστε gamer... Αγαπαμε καθε παιχνιδι σε οποια κονσολα και να βγει...

οχι ρε τι συγνώμη να ζυτήσεις???τρελα πουλας ε??:Ρ τέσπα απλά εμένα δεν μου αρέσει να βλέπω κ πολλά πολλά για το 360 στο site...απο εκεί κ πέρα ο καθένας
έχει την αποψή του και δεν μετράει τι λέει ο ένας αλλά το σύνολο ;)