PDA

View Full Version : Αναζήτηση παλιού βιντεοπαιχνιδιού



Ezio
19-05-2010, 11:07
Ψάχνω ένα βιντεοπαιχνίδι παλιό. Είχε βγει ή στο ps1 ή στο ps2 αλλά μάλλον είχε βγει στο 1. Είχε μια πίστα που ήταν σαν να κάνεις σερφ στην λάβα και απόφευγες εμπόδια. Ήταν platform. Επίσης, είχε μια πίστα στην άγρια δύση (σπίτια εποχής, καουμπόηδες που σε πυροβολούσαν και κάκτους). Τον πρωταγωνιστή δεν τον θυμάμαι πολύ καλά, νομίζω πως ήταν ένα ζουζούνι. Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Ezio
02-06-2010, 10:47
Κανείς δεν το ξέρει?

Giannis7
02-06-2010, 14:36
Aφου δεν μας δίνεις και κανένα παραπάνω στοιχείο...

Ezio
02-06-2010, 14:42
Αφού δεν θυμάμαι άλλα. Πάντως, πρέπει να βγήκε πριν ή μέσα στο 2004.

Giannis7
02-06-2010, 14:51
Τότε βγήκε για ps2, δεν πιστεύω να βγήκε για ps1. Γιατί δεν ψάχνεις στο google, ποια παιχνίδια βγήκαν το 2004 ?

Ezio
02-06-2010, 14:55
Έχω ψάξει, αλλά δεν βρήκα κάτι.

isildur83
03-06-2010, 01:54
Ψάχνω ένα βιντεοπαιχνίδι παλιό. Είχε βγει ή στο ps1 ή στο ps2 αλλά μάλλον είχε βγει στο 1. Είχε μια πίστα που ήταν σαν να κάνεις σερφ στην λάβα και απόφευγες εμπόδια. Ήταν platform. Επίσης, είχε μια πίστα στην άγρια δύση (σπίτια εποχής, καουμπόηδες που σε πυροβολούσαν και κάκτους). Τον πρωταγωνιστή δεν τον θυμάμαι πολύ καλά, νομίζω πως ήταν ένα ζουζούνι. Έχει κανείς καμιά ιδέα?
Μηπως το παιχνιδι που ψαχνεις ειναι αυτο???
Αλλα απ'οσο ξερω εχει βγει για το N64.

YouTube- Conker's Bad Fur Day - Lava Surfing

Ezio
03-06-2010, 13:35
Του μοιάζει, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι αυτό. Νομίζω ότι ο πρωταγωνιστής έκανε μια κοντινή επίθεση με ηλεκτρισμό.

Ezio
16-06-2010, 08:55
isidur, το 2 νομίζω είχε βγει στο playstation. Θυμήθηκα ένα, fighting πρέπει να ήταν, που επέλεγες ένα τέρας και πάλευες με ένα άλλο τέρας σε διάφορα μέρη. Μπορούσες να χρησιμοποιήσεις εκτός από μπουνιές και το περιβάλλον σου. Έπαιρνες ένα αμάξι και το πετούσες, μια κεραία και την κάρφωνες στον αντίπαλό σου κ.τ.λ. Το παιχνίδι ήταν σχεδόν σίγουρα για το ps2. Ξέρει κανείς τον τίτλο?

isildur83
18-06-2010, 12:14
Με αυτα που λες τωρα πας σε αλλη κατηγορια και οχι platform.
Για το ιδιο παιχνιδι αναφερεσαι και στο τελευταιο σου post?

Η τελευταια περιγραφη σου ταιριαζει με αυτο...

YouTube- Ultraman Nexus PS2 Game Video 2/3

Ezio
18-06-2010, 19:30
Με αυτα που λες τωρα πας σε αλλη κατηγορια και οχι platform.
Για το ιδιο παιχνιδι αναφερεσαι και στο τελευταιο σου post?

Η τελευταια περιγραφη σου ταιριαζει με αυτο...

YouTube- Ultraman Nexus PS2 Game Video 2/3 (http://www.youtube.com/watch?v=aPqVamF36a8&feature=related)

Δεν αναφέρομαι στο ίδιο παιχνίδι. Δεν είναι αυτό που δείχνει το βίντεο (για το fighting λέω). Αυτό το fighting που λέω δεν είναι αυτό στο βίντεο. Αυτό στο βίντεο είναι σε στυλ tekken.

muku
18-06-2010, 21:36
Μας έχεις μπερδέψει λίγο. Διαχώρισε τα 2 παιχνίδια που ψάχνεις με τα στοιχεία που έχεις για το καθένα γιατί δεν είναι ξεκάθαρο τι ισχύει για το καθένα από τα 2 που ψάχνεις :p

Ezio
18-06-2010, 22:00
Το πρώτο παιχνίδι:

Ψάχνω ένα βιντεοπαιχνίδι παλιό. Είχε βγει ή στο ps1 ή στο ps2 αλλά μάλλον είχε βγει στο 1. Είχε μια πίστα που ήταν σαν να κάνεις σερφ στην λάβα και απόφευγες εμπόδια. Ήταν platform. Επίσης, είχε μια πίστα στην άγρια δύση (σπίτια εποχής, καουμπόηδες που σε πυροβολούσαν και κάκτους). Τον πρωταγωνιστή δεν τον θυμάμαι πολύ καλά, νομίζω πως ήταν ένα ζουζούνι. Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Το δεύτερο παιχνίδι:

Θυμήθηκα ένα, fighting πρέπει να ήταν, που επέλεγες ένα τέρας και πάλευες με ένα άλλο τέρας σε διάφορα μέρη. Μπορούσες να χρησιμοποιήσεις εκτός από μπουνιές και το περιβάλλον σου. Έπαιρνες ένα αμάξι και το πετούσες, μια κεραία και την κάρφωνες στον αντίπαλό σου κ.τ.λ. Το παιχνίδι ήταν σχεδόν σίγουρα για το ps2. Ξέρει κανείς τον τίτλο?

sakoulias
24-06-2010, 20:57
Καλησπερα σε ολους.
Μου ηρθε ξαφνικα μια φλασια για ενα παιχνιδι που παιζαμε παλια (πριν 7-8 χρονια :P) και θελω παρα πολυ να το βρω. :love::love:

Το προβλημα ειναι οτι θυμαμαι ελαχιστα πραγματα και δεν μπορω να βοηθησω πολυ με στοιχεια...

Το βασικο ειναι οτι το παιχνιδι το παιζαμε σε κερματοδεκτες δλδ στα κλασσικα ηλεκτρονικα με τους μοχλους και τα 4 κουμπια...

Η κεντρικη ιδεα ηταν οτι χειριζοσουν καποιους μαγους και πολεμουσες σε κατι υπογεια και υπηρχαν και κατι σεντουκια με χρυσαφι και κατι τετοια..
Μν με κοροιδεψετε:muhaha: αυτα ειναι ολα και ολα που θυμαμαι:D:D

Οποιος μπορει να σκεφτει ποιο ειναι ας μου το πει και δεσμευομαι για +ρεπ :D:D

Giannis7
25-06-2010, 00:35
Mήπως dungeons & dragons ? Μπορείς να το παίξεις με MAME emulator.

isildur83
25-06-2010, 00:47
Magic Sword μηπως?

Αν ειναι αυτο παντως υπαρχει στο PSN Store και ειναι πακετο μαζι με το Final Fight.

http://www.capsulecomputers.com.au/wp-content/uploads/2009/12/FinalFightDoubleImpact-02.jpg

fotaras
25-06-2010, 03:36
Καλησπερα σε ολους.
Μου ηρθε ξαφνικα μια φλασια για ενα παιχνιδι που παιζαμε παλια (πριν 7-8 χρονια :P) και θελω παρα πολυ να το βρω. :love::love:

Το προβλημα ειναι οτι θυμαμαι ελαχιστα πραγματα και δεν μπορω να βοηθησω πολυ με στοιχεια...

Το βασικο ειναι οτι το παιχνιδι το παιζαμε σε κερματοδεκτες δλδ στα κλασσικα ηλεκτρονικα με τους μοχλους και τα 4 κουμπια...

Η κεντρικη ιδεα ηταν οτι χειριζοσουν καποιους μαγους και πολεμουσες σε κατι υπογεια και υπηρχαν και κατι σεντουκια με χρυσαφι και κατι τετοια..
Μν με κοροιδεψετε:muhaha: αυτα ειναι ολα και ολα που θυμαμαι:D:D

Οποιος μπορει να σκεφτει ποιο ειναι ας μου το πει και δεσμευομαι για +ρεπ :D:D
αστα φιλε..εγω αυτην την φλασια την εχω φαει εδω και πολλα χρονια.και εγω ψαχνω ενα παιχνιδι να το βρω αλλα δεν μπορω με τιποτα.εχω ψαξει αρκετα αλλα τιποτα δεν θυμαμαι πως λεγεται να το κατεβαζα για το ΜΑΜΕ.

ειχες ενα μπαρμπαδελακι αν επαιζες μονος σου.η πιστα καθε φορα ηταν σταθερη οπως δηλαδη στο snow brothers.καθε φορα που τελειωνες την πιστα πηγαινες στην επομενη.ηταν χωρισμενη σε οριζοντια "πατωματα" και ειχε σκαλες για να ανεβοκατεβαινεις τα πατωματα.υπηρχαν και κατι "κακοι"(δεν θυμαμαι αν ηταν τερατα η κατι αλλο).ο σκοπος ηταν να ανεβεις στο πανω πανω πατωμα και πατωντας το κουμπι για να τουφεκισεις με το οπλο εβγαινε σαν ενα λεηζερ απο το οπλο το οποιο προχωρουσε στο πατωμα και αν εβρισκε καποιον εχθρο τοτε ο εθρος επεφτε στο απο κατω πατωμα και προχωρουσε περα δωθε.σκοπος στην καθε πιστα ηταν να τους ριξεις ολους κατω απο το χαμηλοτερο πατωμα ωστε να φυγουν εκτος οθονης και να συνεχισεις στην επομενη πιστα.αν θυμαμαι καλα εχανες οταν σε ακουμπουσαν οι εχθροι κ εκσφενδονιζονταν ο παιχτης που ελεγχες στον απεναντι τοιχο εκανε ενα γκελ και εχανες!!!

θυμαμαι που μαζευομασταν ολοι γυρω απο αυτο και περιμεναμε καρτερικα τη σειρα μας για να παιξουμε!!ειχαμε βρει και ενα τροπο για ενα διαστημα κ βαζαμε αντι για πενηνταρικα δεκαρικα αλλα απο την κατω τρυπα που ειχε κρατωντας πατημενο και το κουμπι εξοδου!!τα σπρωχναμε με δυναμη και επιανε credits!!!μας πηρε γραμμη βεβαια καποια στιγμη ο ιδιοκτητης του μαγαζιου και το εδιωξε το μηχανημα!!δεν το ειχε τελειωσει κανενας το παιχνιδι ηταν απιστευτο!!καποιος του ειχε βγαλει και ονομα και το λεγαμε "μπομπορογκο" !!!!!!!!!!!!

τι να πω αν υπαρχει καποιος που το ξερει οσα rep και να δωσω δεν θα ειναι τιποτα μπροστα στη χαρα που θα μου προσφερει...

keyblayder
25-06-2010, 08:59
αστα φιλε..εγω αυτην την φλασια την εχω φαει εδω και πολλα χρονια.και εγω ψαχνω ενα παιχνιδι να το βρω αλλα δεν μπορω με τιποτα.εχω ψαξει αρκετα αλλα τιποτα δεν θυμαμαι πως λεγεται να το κατεβαζα για το ΜΑΜΕ.

ειχες ενα μπαρμπαδελακι αν επαιζες μονος σου.η πιστα καθε φορα ηταν σταθερη οπως δηλαδη στο snow brothers.καθε φορα που τελειωνες την πιστα πηγαινες στην επομενη.ηταν χωρισμενη σε οριζοντια "πατωματα" και ειχε σκαλες για να ανεβοκατεβαινεις τα πατωματα.υπηρχαν και κατι "κακοι"(δεν θυμαμαι αν ηταν τερατα η κατι αλλο).ο σκοπος ηταν να ανεβεις στο πανω πανω πατωμα και πατωντας το κουμπι για να τουφεκισεις με το οπλο εβγαινε σαν ενα λεηζερ απο το οπλο το οποιο προχωρουσε στο πατωμα και αν εβρισκε καποιον εχθρο τοτε ο εθρος επεφτε στο απο κατω πατωμα και προχωρουσε περα δωθε.σκοπος στην καθε πιστα ηταν να τους ριξεις ολους κατω απο το χαμηλοτερο πατωμα ωστε να φυγουν εκτος οθονης και να συνεχισεις στην επομενη πιστα.αν θυμαμαι καλα εχανες οταν σε ακουμπουσαν οι εχθροι κ εκσφενδονιζονταν ο παιχτης που ελεγχες στον απεναντι τοιχο εκανε ενα γκελ και εχανες!!!

θυμαμαι που μαζευομασταν ολοι γυρω απο αυτο και περιμεναμε καρτερικα τη σειρα μας για να παιξουμε!!ειχαμε βρει και ενα τροπο για ενα διαστημα κ βαζαμε αντι για πενηνταρικα δεκαρικα αλλα απο την κατω τρυπα που ειχε κρατωντας πατημενο και το κουμπι εξοδου!!τα σπρωχναμε με δυναμη και επιανε credits!!!μας πηρε γραμμη βεβαια καποια στιγμη ο ιδιοκτητης του μαγαζιου και το εδιωξε το μηχανημα!!δεν το ειχε τελειωσει κανενας το παιχνιδι ηταν απιστευτο!!καποιος του ειχε βγαλει και ονομα και το λεγαμε "μπομπορογκο" !!!!!!!!!!!!

τι να πω αν υπαρχει καποιος που το ξερει οσα rep και να δωσω δεν θα ειναι τιποτα μπροστα στη χαρα που θα μου προσφερει...

Emm etsi opws to periegrapses mono ena pragma mou hr8e sto mualo mou.Mhpws einai to "Action Elavator"?exw kai ena videaki edw mhpws to deis kai sou er8ei h flasia :rant:YouTube- Taito's Elevator Action arcade gameplay
Elpizw na se voi8hsa!!

sakoulias
25-06-2010, 15:21
giannis7 και isildur σας ευχαριστω και τους 2 για την απαντηση. Το magic sword δεν ειναι σιγουρα το καταλαβα απο την εικονα. Τα γραφικα του παιχνιδιου που ψαχνω δεν ειναι 2D οπως το magic sword αλλα ειναι ενα ψευτο-3D οπου η πιστα φαινεται καπως να γερνει(οπως φαινονται πολλα παιχνιδια στο κινητο):lol:

Δεν ξερω αν ειναι το dungeons and dragons παντως απο μια αναζητηση που εκανα για εικονες στο google δεν ειδα καποια εικονα του dungeons να μοιαζει με το παιχνιδι που λεω...αν μπορεις να βαλεις μια εικονα να δουμε αν οντως μοιαζει θα σου ειμαι υποχρεος:D:D

fotaras
25-06-2010, 23:20
Emm etsi opws to periegrapses mono ena pragma mou hr8e sto mualo mou.Mhpws einai to "Action Elavator"?exw kai ena videaki edw mhpws to deis kai sou er8ei h flasia :rant:YouTube- Taito's Elevator Action arcade gameplay (http://www.youtube.com/watch?v=uoR3gaAsHFY)
Elpizw na se voi8hsa!!
δυστηχως φιλε μου δεν ειναι αυτο.η περιγραφη ειναι καπως το ξερω αλλα δεν μπορουσα να κανω κατι καλυτερο.στο βιντεο ο παικτης που χειριζεσαι εχει πιστολι κ οταν πυροβολας οι αντιπαλοι απλα σκοτωνονται.σε αυτο που λεω εγω δεν εχεις πιστολι κανονικο εχεις ενα οπλο που οταν πυροβολουσες εβγαινε στο πατωμα μια ακτινα σαν λεηζερ κ μολις χτυπουσε τον αντιπαλο αυτος αρχιζε σιγα σιγα να πεφτει στο απο κατω πατωμα.δεν εχουν οπλα οι κακοι χανεις μονο αμα σε ακουμπησουν.η αν τελειωσει ο χρονος αλλα δεν θυμαμαι καλα αν ειχε χρονο,πρεπει να ειχε ομως.επισης τα γραφικα ηταν καπως καλυτερα απο το παιχνιδι που εχει στο βιντεο.η εικονα δεν κουνιοταν καθολου ηταν σταθερη σε καθε πιστα οχι οπως εδω που ανεβαινε η κατεβαινε.κατι σaν το snow brothers που σε καθε πιστα ηταν σταθερη η εικονα και μολις την τελειωνες απλα πηγαινες στην επομενη.
εχω μια μικρη εντυπωση οτι ο τιτλος ειχε να κανει κατι με "bros"(brothers)αλλα δεν θυμαμαι ακριβως...

σε ευχαριστω για την προσπαθεια παντως...

fotaras
25-06-2010, 23:23
Καλησπερα σε ολους.
Μου ηρθε ξαφνικα μια φλασια για ενα παιχνιδι που παιζαμε παλια (πριν 7-8 χρονια :P) και θελω παρα πολυ να το βρω. :love::love:

Το προβλημα ειναι οτι θυμαμαι ελαχιστα πραγματα και δεν μπορω να βοηθησω πολυ με στοιχεια...

Το βασικο ειναι οτι το παιχνιδι το παιζαμε σε κερματοδεκτες δλδ στα κλασσικα ηλεκτρονικα με τους μοχλους και τα 4 κουμπια...

Η κεντρικη ιδεα ηταν οτι χειριζοσουν καποιους μαγους και πολεμουσες σε κατι υπογεια και υπηρχαν και κατι σεντουκια με χρυσαφι και κατι τετοια..
Μν με κοροιδεψετε:muhaha: αυτα ειναι ολα και ολα που θυμαμαι:D:D

Οποιος μπορει να σκεφτει ποιο ειναι ας μου το πει και δεσμευομαι για +ρεπ :D:D
μηπως λες για το golden axe?http://stargamer1138.files.wordpress.com/2010/01/golden-axe-1.jpg

Maximvs
25-06-2010, 23:30
Φιλε αυτο πρεπει να λες....BLACK TIGER/DRAGON


http://www.youtube.com/watch?v=39n1DWi_YWw

WolfRathmA
26-06-2010, 01:02
Εγινε Merge τα thread.

Ευχαριστω.

sakoulias
26-06-2010, 01:02
Σας ευχαριστω και τους 2 αλλα δυστυχως δεν ειναι κανενα απο αυτα:'(:'(:'(:'(

Οι ηρωες(διαλεγες δεν ηταν μονο ενας ) ηταν κυριως μαγοι...

fotaras
27-06-2010, 13:16
το μπομπορογκο!!το μπομπορογκο!!!!!το βρηκα ρε παιδια!!:love::love::love::love::love::love::love: :love:μετα απο τοσα χρονια ψαξιματος το βρηκα τελικα το παιχνιδι!!!απο οτι φαινεται δεν το θυμομουν και πολυ καλα γιατι στην περιγραφη του παινιδιου εκανα καποια λαθακια!!!τελος παντων μικρο το κακο.
λοιπον ο τιτλος λεγεται "Pipi & Bibi's/whoopee" και ενα βιντεο για να δειτε λιγο το gameplay ειναι αυτο
YouTube- Pipi & Bibi's: Toaplan Retro Arcade Whoopee!! Adult Video Game NSFW Part 2 of 4
ωστοσο ο τυπος που το παιζει ειναι αχρηστος χανει συνεχεια!!δειτε το και αν σας αρεσει μην ξενερωσετε απο το οτι χανει συνεχεια.ειναι πολυ καλο το παιχνιδακι και τρελαθηκα τωρα που το βρηκα μετα απο τοσα χρονια!! :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

sakoulias για να βρεις το παιχνιδι που ψαχνεις κανε αυτο που εκανα και εγω αν εχεις τα ΜΑΜΕ που προφανως θα τα εχεις για να ψαχνεις αυτο το παιχνιδι.οταν ανοιγεις το ΜΑΜΕ στην μεση σου βγαζει μια λιστα των παιχνιδιων,αριστερα απο αυτην εχει πολλες επιλογες και δεξια εχει snapshots δηλαδη μια φωτογραφια το καθε παιχνιδιου που εχεις μαρκαρισμενο.εγω τις φωτογραφιες δεν τις ειχα.με την πολυτιμη βοηθεια του Nek_Food στο thread για το ΜΑΜΕ(http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=6525) (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=6525%29%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B5%C E%B2%CE%B1%CF%83%CE%B1) κατεβασα ολες τις εικονες ολων των παιχνιδιων και τις εγκατεστησα.μετα στις επιλογες αριστερα πατησα το "all games" για να μου βγαλει την λιστα ολων των παιχνιδιων και οχι αυτων που ειχα μονο κ κατεβαινα ενα ενα με το βελακι.δεξια μου εβγαζε την εικονα του καθε παιχνιδιου και μολις ειδα την εικονα το θυμηθηκα!!!ειδα τον τιτλο πηγα και το κατεβασα και τωρα ειναι κομπλε το εχω και παιζω οποτε θελω!!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool ::cool::cool:

με αυτον τον τροπο βρηκα και καποια αλλα φοβερα παιχνιδακια που επαιζα τοτε καποια στιγμη θα ασχοληθω να τα κατεβασω ολα!!!!

ΖΗΤΩ ΤΟ ΜΠΟΜΠΟΡΟΓΚΟ!!!!!!!!!:rant::rant::rant::rant::rant: :rant::rant:

δινω σε ολο το φορουμ +rep!!!!!!:rant::rant::rant::rant::rant:

sakoulias
27-06-2010, 18:58
Μπραβο ρε φιλε χαιρομαι που το βρηκες αντε να παρω και εγω σειρα τωρα...Δεν το εχω κατεβασει ακομα το ΜΑΜΕ αλλα θα κανω αυτο π λες θα παω να το κατεβασω και θα ψαξω ενα ενα

fotaras
29-06-2010, 17:32
Μπραβο ρε φιλε χαιρομαι που το βρηκες αντε να παρω και εγω σειρα τωρα...Δεν το εχω κατεβασει ακομα το ΜΑΜΕ αλλα θα κανω αυτο π λες θα παω να το κατεβασω και θα ψαξω ενα ενα
sakoulias τι εγινε το βρηκες το παιχνιδακι?τα κατεβασες τα ΜΑΜΕ?δεν ειναι τιποτα φιλε μου αν δεν ξερεις πως να τα κατεβασεις η να τα κανεις εγκατασταση π.χ. κατεβασε τον οδηγο σε pdf μορφη που ποσταρε ο nek food στο αναλογο thread.διαβασε τα βασικα για να μπορεις να δουλεψεις τα ΜΑΜΕ κατεβασε και τις φωτογραφιες και μετα ψαχνεις ενα ενα με βαση τις φωτογραφιες.αν χρειαστεις καποια βοηθεια πες μου,οσο ξερω θα σε βοηθησω.

Ezio
28-07-2010, 15:05
Sorry που το ξεθάβω, αλλά θέλω να μάθω ποιο final fantasy ήταν μαζί με το ps2 το 2001-2002. Bundle ήταν και για τις αναμνήσεις θα ήθελα να μάθω ποιο ήταν το πρώτο μου παιχνίδι στο ps2.

AgentPrinny007
28-07-2010, 16:08
^^Θα λες το 10 ,γιατι αυτο κυκλοφορησε αυτη την περιοδο.
http://psdtutsarticles.s3.amazonaws.com/linkb_60vgamecovers/9.jpg

isildur83
28-07-2010, 16:12
Για ριξε μια ματια κ εδω.


http://www.allgame.com/game.php?id=26332&tab=credits

http://www.ncsxshop.com/cgi-bin/shop/SCPH-75000FF.html

Ezio
28-07-2010, 16:29
^^Θα λες το 10 ,γιατι αυτο κυκλοφορησε αυτη την περιοδο.
http://psdtutsarticles.s3.amazonaws.com/linkb_60vgamecovers/9.jpg

Μάλλον αυτό είναι, γιατί θυμάμαι ότι το κουτί της κονσόλας ήταν λευκό και είχε αυτά που έχει το κουτί του παιχνιδιού. Είδα και gameplay βίντεο και είναι αυτό. Ευχαριστώ.

Peteoklis
11-12-2019, 11:39
Καλησπέρα ομάδα.
Ξέρει κανείς που θα μπορούσα να βρώ το Lotr: Battle for Middle earth 2 ?
Είναι strategy για PC του 2006.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Nek_Food
11-12-2019, 12:17
Έχει κυκλοφορήσει και για Xbox 360 αν δεν κάνω λάθος. Για κάποιο λόγο στα συνήθη sites (amazon/ebay/κλπ) πουλιέται σε πολύ τσιμπημένη τιμή. Αν απλά επιθυμείς να το παίξεις και όχι για συλλογή το βρίσκεις σχετικά εύκολα νομίζω... :ice: