PDA

View Full Version : Call of Duty: Black Ops - [3D]



Pages : 1 2 [3]

Batman_9697
20-01-2011, 16:10
Καλησπέρα και απο εμένα.Εχω ενα προβλημα θα ηθελα λίγο βοήθεια..
Λοιπόν εγώ μπαίνω κανονικά και παίζω online το game.Αυτό που θέλω είναι να καλέσω σε "party" Εναν ξαδελφό μου απο γερμανια να παίζουμε μαζί όποτε είμαστε μεσα,γιατί παίζει και αυτός...Αλλα δεν μπορούμε για κανενα λόγο να συνδεθούμε...αυτό που είδαμε είναι ότι στο nat type αυτός έχει moderate και εγώ έχω strict.Παίζει ρόλο αυτό?και το party privacy είναι προφανώς open.αλλα τίποτα...μπορώ μήπω με καποιον να με κανει φίλο και να δούμε να θα συνδεθούμε?η κάποια άλλη λύση άν υπάρχει?

Devil_7
21-01-2011, 14:12
Μια απορία. Το 3D είναι διαφορετικό blue-ray από το κανονικό? Ή με το ίδιο μπορείς να παίξεις και το 3d αρκεί να έχεις τηλεόραση?

KosmixGR
21-01-2011, 15:09
@Batman_9697

Πρέπει ένας από εσάς να έχει Open nat, καλύτερα και οι δύο άμα θέλετε να μιλάτε με μικρόφωνα. Άμα έχεις το MW2, υπάρχει λύση. Βάζεις το MW2, απλώς πηγαίνεις στα parties (εκεί που φτιάχνεις class, διαλέγεις mode κλπ.), βγαίνεις και βάζεις το BO.. λογικά το NAT σου θα γίνει Open. 90% θα δουλέψει. Αμα δεν δουλεψει πρεπει να ανοιξεις ports μόνος σου.

https://activision.custhelp.com/cgi-bin/activision.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=28857

@Devil_7

Ίδιο για όλα.

pgp69
21-01-2011, 15:37
καλησπέρα

έχω ένα πρόβλημα που αν θυμάμαι καλά γινότανε από την αρχή του game (από τα πρώτα update στο multi) όταν παίζω multi μου κολλάει το παιχνίδι όταν γραφή " Waiting for other players" όχι πάντα σε 10 παρτίδες μπορεί να το κάνει 1 η 2 φορές και το μόνο κουμπί που δουλεύει είναι το PS που κάνει quit game αλλά το PS3 κάνει restart

το έχετε πετύχει αυτό το πρόβλημα

Devil_7
21-01-2011, 19:49
καλησπέρα

έχω ένα πρόβλημα που αν θυμάμαι καλά γινότανε από την αρχή του game (από τα πρώτα update στο multi) όταν παίζω multi μου κολλάει το παιχνίδι όταν γραφή " Waiting for other players" όχι πάντα σε 10 παρτίδες μπορεί να το κάνει 1 η 2 φορές και το μόνο κουμπί που δουλεύει είναι το PS που κάνει quit game αλλά το PS3 κάνει restart

το έχετε πετύχει αυτό το πρόβλημα

Μου το κάνει κι εμένα αλλά με μικρότερη συχνότητα. Και δύο φορές που το άφησα και περίμενα μου έκανε επανεκκίνηση το playstation.



Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

apollonakos
22-01-2011, 01:13
ρε παιδια ,πειτε μου πως να κανω quick scope σαν αυτους στο youtube!!!!δηλαδη προσπαθησα [με το βαριαμπλ ζουμ παντα]

hank21
23-01-2011, 19:27
η πιο ωραια πιστα για μενα ειναι η nuketown.νομιζω ομως οτι δεν την πετυχαίνεις σε 12-18 παιχτες ε? υπαρχει τροπος να παιζει καποιος πιο συχνα την πιστα αυτη?δεν ξερω γιατι, αλλα σπανια μου βγαινει και μονο σε team deathmatch :ranger:

HarrisDo
24-01-2011, 01:03
η πιο ωραια πιστα για μενα ειναι η nuketown.νομιζω ομως οτι δεν την πετυχαίνεις σε 12-18 παιχτες ε? υπαρχει τροπος να παιζει καποιος πιο συχνα την πιστα αυτη?δεν ξερω γιατι, αλλα σπανια μου βγαινει και μονο σε team deathmatch :ranger:

Δεν υπάρχει λύση..ειδικά τώρα που έχουν βάλει και περιορισμό στον να παίζεις μέχρι 2 φορές την ίδια πίστα..

apollonakos
25-01-2011, 00:43
ρε παιδια οταν παιζω μλακ οπς ξαφνικα[στο ακυρο] μου κολλαει ολο το πσ3 [ολο μα ολο ομως ]και πρεπει να του κανω μια επανεκιννιση για να το φερω στα καλα αλλα με το ξανακανει ,και αφου το κανει 2 την μερα στανιαρει!!!!!!το παθενετε και εσεις?

HarrisDo
25-01-2011, 01:04
ρε παιδια οταν παιζω μλακ οπς ξαφνικα[στο ακυρο] μου κολλαει ολο το πσ3 [ολο μα ολο ομως ]και πρεπει να του κανω μια επανεκιννιση για να το φερω στα καλα αλλα με το ξανακανει ,και αφου το κανει 2 την μερα στανιαρει!!!!!!το παθενετε και εσεις?

To αναφέρουν και άλλοι αυτό..εγώ δεν έχω πρόβλημα..

hank21
25-01-2011, 03:12
YouTube - Black Ops Nuketown Secret Mannequin Easter Egg Solved!

YouTube - NukeTown Zombie Easter Egg


τα εχετε δει αυτα παιδια????τι παιζει ξερει κανεις?

FamousBass
25-01-2011, 16:23
VE FIXES


1/25/11 (Patch 1.06)
New Features:
• New contracts added to the rotation.
• Added optional pre-match timer for LAN / System-Link games.

Issues Addressed:
• Fixed freeze associated with larger games.
• Improved reliability of players connections to one another.
• Improved ability to bring parties to the game lobby. Late party joiners would try to connect to previous lobby host and be denied if new joiners trigger a lobby host migration.
• Addressed an issue where the Host encounters and infinite spinning loading circle after a Host migration.
• Fixed a timing specific, long/infinite loading screen when joining games (sometimes giving you “Error - Read error (0x80010713) on file <map name>").
• Fixed a timing-specific freeze when host powered down during host migration.
• Cleaned up the map search filter in the Community section (deleted unused entries).
• Fixed Combat Training’s "USE FRIENDS" option for bots names.
• Fixed issue with split-screen guest profile names being blank, resulting in matches never launching.
• Instead of showing the generic “Player” for offline profiles in LAN, we now display the PS3 profile name.
• Fixed Friends list appearing after viewing a Friends Playercard from the Leaderboards.
• Fixed filter so players can now view Friends on Zombies leadboards.
• Fix timing specific issue where the game can be put into slow motion.
• Addressed "disconnected path" error when using the doors in Radiation after a host migration.
• Fixed stability issues navigating lobbies after client on Split Screen Zombies quits out of a game.
• Addressed issue/exploit when removing Counter Spy Plane effects with the Jammer.
• Fixed a freeze when quickly loading maps one after another in private match.
• Fixed issue where players get primary weapons in Second Chance.
• Fixed “NEW” stamp not disappearing for Custom Slot 9 when highlighting the slot.
• Removed water vision effect when respawning after dying in the acid pool in Radiation.
• Several contract fixes.

Gameplay Tuning:
• Second Chance – players that put an enemy into Second Chance are now credited for a full kill once that enemy dies. If another player kills the enemy while the enemy is in Second Chance, they will get assist credit.
• Adjustments to the PSG1 with attachments.
• AK74U adjustments.
• RCXD adjustments.
• Silenced sniper rifle adjustments.
• Removed hit markers when shooting friendly equipment.

AgentPrinny007
25-01-2011, 16:42
Οργανωση στη Μεγαλη Βρετανια, που προωθει τα δικαιωματα των gamer προτιθεται να αναλαβει δραση κατα της Activision, με μυνησεις, για τα bugs του παιχνιδιου στο PS3 και PC.

Gamers' Voice (http://gamersvoice.org.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=53:gamers-voice-to-take-action-over-call-of-duty-black-ops-bugs&catid=3:gv-news&Itemid=3)

apollonakos
25-01-2011, 17:30
To αναφέρουν και άλλοι αυτό..εγώ δεν έχω πρόβλημα..

λες να φταιει που παιζ πολλες ωρες η να εχει κατι γενικως το πσ3 μου;;;;;;;;

ikaria_g4
25-01-2011, 18:50
εκανα port forwording και παλι eimai moderate. πρεπει να κανω κι αλλες ρυθμισεις εκτως αυτες στο ρουτερ;

Sent from my mobile using Tapatalk

apollonakos
25-01-2011, 23:23
εκανα port forwording και παλι eimai moderate. πρεπει να κανω κι αλλες ρυθμισεις εκτως αυτες στο ρουτερ;

Sent from my mobile using Tapatalk


τι εκανες;;;:blink::blink:;;Πειτε μου και εμενα ρε παιδια που ειμαι λιγοοο ασχετος!

pgp69
26-01-2011, 16:29
το patch το τελευταίο σαν παίζει καλά ???
γιατί γράφουνε ότι είναι λάθος τους μεγάλο και ότι το μεταφέρανε από το xbox και σε κάποια οθόνη γραφή No Xbox LIVE party chat.
http://game20.gr/news/call-of-duty-black-ops-ps3-patch-says-xbox-live-9325/

εγώ λόγο ότι χτες δεν άνοιξα ps3 (με έφαγε το Crysis 2 ) δεν το έχω περάσει το update.

να το περάσω η να περιμένω κάνα επόμενο άμεσα ?

isildur83
29-01-2011, 01:16
Call of Duty: Black Ops – First Strike shots show Map Pack’s environments (http://www.vg247.com/2011/01/28/call-of-duty-black-ops-first-strike-shots-show-map-packs-environments/)

WolfRathmA
29-01-2011, 05:00
Treyarch say ‘Thank You!’ Community says ‘Fuck You!’

http://botchweed.com/wp-content/uploads/2011/01/blops5mil.jpg

http://botchweed.com/wp-content/uploads/2011/01/nothappy.jpg


Καλα το παιχνιδι ειναι απλα τραγικο... το θεωρώ πεταμενα λεφτα!

mootsChios
30-01-2011, 18:04
Γεια και χαρα μετα απο πολυ καιρο. Εβλεπα τα comments απο Νοεμβρη μεχρι τωρα για το BLOPS. Δεν ξερω αν αυτοι που το εκθειαζαν στην αρχη, επιμενουν οτι ειναι καλο....
Το σιγουρο ειναι οτι τους νεους χαρτες δεν προκειται να τους αγορασω ουτε για αστειο. Μονο αν τους δωσουν τσαμπα. Αν και η activision εχει δειξει οτι ενδιαφερεται μονο για τα λεφτα, οποτε....
Αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι το Blops μου χαλασε το 60gb ps3 μου και με τα κολπα που κανει, παιζει να χαλασει και το καινουριο slim που πηρα.
Βαρεθηκα να κανω κολπα για να εχω ΝΑΤ ΤΥPE open, βαρεθηκα να παιζω με μια κοκκινη γραμμη ή στην καλυτερη με δυο κιτρινες κτλ
Αντε να βγει το killzone3 να γουσταρουμε.

TAMTAKOS
30-01-2011, 20:38
κομουνιστικος δακτυλος συντροφε! και μενα επαθε ylod με blops.. εχουν βαλθει οι σοβιετικοι κι κουβανοι να διαλυσουν τις συσκευες του ιμπεριαλισμου (Ps3)! βαστα αμυνα με βοτκα και ρουμι!!!

enstikto
31-01-2011, 10:34
Το single player πάντος ήταν μια χαρά! :D

pgp69
02-02-2011, 15:45
μετάφραση από chrome

"Έτσι, αν μείνει πίσω σας και δυσκολεύεστε κατάταξη επάνω, αυτή την εβδομάδα είναι η καλύτερη ευκαιρία σας για να καλύψουν τη διαφορά με τους συναδέλφους τους φίλους σας και την κατάταξη μέχρι δύο φορές τόσο γρήγορα. Η "πρώτη απεργία" DLC είναι πλέον διαθέσιμο στο Xbox Live Marketplace για 1.200 Microsoft Points. Είναι προγραμματισμένη να χτυπήσει το PS3 και PC τον επόμενο μήνα."
http://www.qj.net/qjnet/news/call-of-duty-black-ops-first-strike-now-live-double-xp-weekend-incoming/page-3.html

έλεγα να το χτύπαγα λόγο ότι έχω φτάσει prestige 4 αλλά σε ένα μήνα θα είμαι αλλού για τα καλά

Desmond
02-02-2011, 16:37
μετάφραση από chrome

Η "πρώτη απεργία" DLC...
Sorry για το offtopic, αλλά πεθαίνω με τις μεταφράσεις!:muhaha:

ikaria_g4
04-02-2011, 00:50
ξερετε τι ωρα θα αρχισει το xp weekend;

Sent from my mobile using Tapatalk

HarrisDo
04-02-2011, 00:57
Το single player πάντος ήταν μια χαρά! :D


..αν εξαιρέσεις ότι σε 4 ώρες το έβγαζες στο veteran..

tonybsg
04-02-2011, 01:06
Το single player πάντος ήταν μια χαρά! :D


..αν εξαιρέσεις ότι σε 4 ώρες το έβγαζες στο veteran..

Υπερβολές, ούτε για πλάκα τόσο λίγο στο Veteran.
Στο Recruit δηλαδή πόσο ήταν, μισή ωρίτσα...;

ikaria_g4
04-02-2011, 03:03
ο χαρης ειναι pro.
googlare harrisdo facts και θα μαθεις :p

Sent from my mobile using Tapatalk

enstikto
04-02-2011, 10:13
..αν εξαιρέσεις ότι σε 4 ώρες το έβγαζες στο veteran..

Καλά ναι και ο chuck Norris βγάζει το killzone 2 στο elite σε 1 τέταρτο! :P

FamousBass
04-02-2011, 12:20
ξερετε τι ωρα θα αρχισει το xp weekend;

Sent from my mobile using Tapatalk

Αυτο το weekend .

apollonakos
05-02-2011, 00:47
ο χαρης ειναι pro.
googlare harrisdo facts και θα μαθεις :p

Sent from my mobile using Tapatalk
pro?????τοτε ρε φιλε μου λες πως να κανω quick scoping??


EDIT:σημερα αντιμετοπιζω παρα πολλα προβληματα με το black ops παιδια,το εγαλυτερο ειναι οτι κλλαει συνεχεια και οταν λεε συνεχεια-συνεχεια ομως ,νευριασα παρα πολυ!!!!!

Vicarious
07-02-2011, 22:13
το aim assist τι ακριβώς κάνει?

WolfRathmA
08-02-2011, 08:24
Aim Assist: "υποβοηθηση" για να στοχεύεις καλύτερα.

gatoni
10-02-2011, 19:15
Ρε παιδια σημερα παω να παιξω online και κανει downloading game settings και μετα μοτ βγαζει οτι και οι σερβερ δεν ειναι διαθεσιμοι η οτι πρεπει να κανω update!!!!!!Πως γινεται αυτο , ενω την ιδια ωρα φιλοι μου παιζουν κανονικα

Vicarious
19-02-2011, 18:15
Έχω τρελαθεί!!!!!!!!!!!!!
Προσπαθώ να περάσω εδώ και μία βδομάδα την τρίτη αποστολή στο Veteran και δεν μπορώ με τίποτα!

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

tim
22-02-2011, 18:39
Καλο το παιχνιδι στο single, αλλα πολυ ευκολο...Ακομα και στο veteran...

HarrisDo
22-02-2011, 19:02
Υπερβολές, ούτε για πλάκα τόσο λίγο στο Veteran.
Στο Recruit δηλαδή πόσο ήταν, μισή ωρίτσα...;

Στο Recruit είναι Speed run όλο το παιχνίδι..

ο χαρης ειναι pro.
googlare harrisdo facts και θα μαθεις :p

Sent from my mobile using Tapatalk
Βέβαια όποιος δεί τα Facts μετά πρέπει να πεθάνει..


Καλά ναι και ο chuck Norris βγάζει το killzone 2 στο elite σε 1 τέταρτο! :P

Ε καλά κάνει το παιδί..τί να πω..ότι έχω ταλέντο στο COD? :p
Πορώνομαι..


pro?????τοτε ρε φιλε μου λες πως να κανω quick scoping??


EDIT:σημερα αντιμετοπιζω παρα πολλα προβληματα με το black ops παιδια,το εγαλυτερο ειναι οτι κλλαει συνεχεια και οταν λεε συνεχεια-συνεχεια ομως ,νευριασα παρα πολυ!!!!!

Τι εννοείς ακριβώς? Μιλάς για QS του MW2?..γιατί στο Black OPS το Quick Scoping είναι πολύ δυσκολότερο..δεν είναι απίθανο..απλά ενώ του MW2 μου πήρε 1 εβδομάδα για να το μάθω, αυτό χρειάστηκε πολλούς αγώνες και αρκετές δοκιμές..

Kane
23-02-2011, 11:51
Έχω τρελαθεί!!!!!!!!!!!!!
Προσπαθώ να περάσω εδώ και μία βδομάδα την τρίτη αποστολή στο Veteran και δεν μπορώ με τίποτα!

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Για κοίτα αυτό το video μπας και κάνεις δουλειά.

YouTube - Black Ops Campaign Mission #4: Executive Order (Veteran Difficulty)

Nek_Food
23-02-2011, 13:56
Το veteran του Black Ops δεν είναι τίποτε το σπουδαίο, αρκεί να έχεις υπομονή, σύστημα και να καλύπτεσαι συνέχεια. Να αφήνεις την παρέα σου να πηγαίνει μπροστά και αφού λάβουν τις θέσεις τους να ακολουθείς και εσύ. Καθαρίζεις έναν έναν τον κάθε στόχο και προχωράς αργά. Δεν έχει infinite spawning και grenade spaming οπότε αν χάσεις, σταμπάρεις τους εχθρούς σου που βρίσκονται αφού οι θέσεις/αριθμοί τους είναι fixed, εάν δεις ότι κάτι δεν δουλεύει σωστά απλά αλλάζεις την προσέγγιση σου στο σημείο αυτό. Πάντως μετά το MW & κυρίως το W@W τα CoDs που ήταν δύσκολα έως ακατόρθωτα στο Vet (ειδικά το W@W) τα άλλα σου φαίνονται στραγάλια.

Kane
23-02-2011, 19:42
Nek, το συγκεκριμένο παιχνίδι έχει infinite spawning. Ειδικά στις αποστολές Executive order και SOG υπάρχει θέμα αν δεν προχωρήσεις γρήγορα και σωστά. Θα συμφωνήσω 100% στα σχόλια σου για τα MW & W@W. Ειδικά στο τελευταίο που η εμπειρία είναι πρόσφατη.

Nek_Food
24-02-2011, 12:20
Σοβαρά, έχει infinite spawning; Εμένα δεν μου προκάλεσε τέτοια εντύπωση κι αν έχει θα είναι κάτι μικρής έκτασης που κάνοντας 3 βήματα και φτάνοντας σε ένα Χ σημείο θα σταματάει, προφανώς όμως το να φτάσεις εκεί θα είναι κάτι εύκολο και απλό. Ωστόσο στην Executive Order δεν με άγγιξε καθόλου, την πέρασα με την πρώτη, στην SOG με ταλαιπώρησε λίγο παραπάνω ομολογώ (λίγο πριν τα 3 τανκς) αλλά και πάλι δεν μπορώ να πω ότι ήταν τόσο ώστε να "απελπιστώ", βασικά ούτε καν να νευριάσω.

Παίζει το Veteran του Black Ops να ήταν και πιο εύκολο από του MW2 που στην πλειοψηφία του ήταν περίπατος (το έχω τελειώσει 2 φορές στο Vet. 1 στο PS3 και 1 στο 360). Με το W@W θα κλάψουν πάλι μάνες γιατί το ξανάρχισα αυτή την φορά στο PS3 και είναι πολύς καιρός που το τερμάτισα και δεν μπορώ να πω ότι θυμάμαι όλα τα κόλπα που χρησιμοποίησα σε αυτό (πλην των 2 σημείων που κυριολεκτικά έφτυσα αίμα για να τα βγάλω). Αφού δεν έσπασα χειριστήριο στο W@W δεν θα σπάσω ποτέ!!!

Kane
24-02-2011, 12:49
Τότε έχεις πιάσει το νόημα του παιχνιδιού. Στην Executive Order στους δύο τελευταίους διαδρόμους αν δεν κινηθείς και περιμένεις να σκοτώσεις τους εχθρούς από μακριά μπορεί να περάσεις όλη σου τη ζωή εκεί. Στην SOG όταν πρέπει να κατέβεις το λόφο και να ρίξεις τα βαρέλια οι εχθροί δε σταματάνε ποτέ. Προσωπικά 1 ωρίτσα στην Executive Order την έφαγα (μπορεί και παραπάνω)

Ένα θα πω για το W@W. Blowtorch & corkscrew: 2 ώρες για το πρώτο checkpoint δλδ 100 μέτρα παρακάτω. Το πέταξα στο πάτωμα το dualshock αλλά άντεξε (ευτυχώς γιατί δεν είχα άλλο που να δουλεύει καλά)

Nek_Food
24-02-2011, 14:08
Εγώ έφτυσα αίμα στο Their Land, Their Blood πριν την γέφυρα... ώρες ατέλειωτες να παίζω πινγκ πονγκ με τις χειροβομβίδες και παράλληλα να θερίζω τις στρατιές που μου έκαναν επίθεση. Τα παράτησα και μετά από καιρό μία ωραία πρωία απλά το πέρασα χωρίς πολύ κόπο και προσπάθεια. Η ειρωνεία είναι ότι την πρώτη φορά που έσκασα μύτη στο συγκεκριμένο σημείο παραλίγο να το βγάλω, απλά η βιασύνη πληρώνεται περισσότερο από την υπομονή και το σύστημα. Τώρα αν δεν μου κάτσει κάτι με την πρώτη (δεύτερη, πέμπτη, δέκατη, άντε εικοστή) φορά, το παρατάω παίζω κάτι άλλο και μετά επιστρέφω με πιο καθαρό μυαλό και πιο ήρεμος.

HarrisDo
24-02-2011, 19:04
Εγώ έφτυσα αίμα στο Their Land, Their Blood πριν την γέφυρα... ώρες ατέλειωτες να παίζω πινγκ πονγκ με τις χειροβομβίδες και παράλληλα να θερίζω τις στρατιές που μου έκαναν επίθεση. Τα παράτησα και μετά από καιρό μία ωραία πρωία απλά το πέρασα χωρίς πολύ κόπο και προσπάθεια. Η ειρωνεία είναι ότι την πρώτη φορά που έσκασα μύτη στο συγκεκριμένο σημείο παραλίγο να το βγάλω, απλά η βιασύνη πληρώνεται περισσότερο από την υπομονή και το σύστημα. Τώρα αν δεν μου κάτσει κάτι με την πρώτη (δεύτερη, πέμπτη, δέκατη, άντε εικοστή) φορά, το παρατάω παίζω κάτι άλλο και μετά επιστρέφω με πιο καθαρό μυαλό και πιο ήρεμος.

To περισσότερο αίμα το έφτυσα στην αποστολή στο Peleliou με το φλογοβόλο..
Τα υπόλοιπα σε σχέση με αυτό παλεύονται..
Βέβαια στο WaW υπάρχει ένα κολπάκι..κινείσαι από σημείο σε σημείο και από κάλυψη σε κάλυψη και όταν τελικά φτάσεις στην μαγική γραμμή οι συμπαίκτες σου γίνονται υπερήρωες και τους σκοτώνουν όλους..
Υπήρχαν ολόκληρες αποστολές που σκότωνα 20-30 άτομα μόνο και έκανα αυτό το πράγμα γιατί αλλιώς ήταν αδύνατο..
Στο Black OPS ισχύει το ίδιο..αρκεί να περνάς αυτά τα σημεία..η SOG δεν ήταν δύσκολη, εκεί με το λόφο υπάρχουν μερικά κολπάκια για να την καταφέρεις..αλλά η Executive Order μου έβγαλε την πίστη..ευτυχώς είχα Smoke Grenades βέβαια κάτι που την έκανε 10 φορές ευκολότερη..

Vicarious
24-02-2011, 20:53
Ξανά στο θέμα.
Στην executive order είμαι στους 2 τελευταίους διαδρόμους που δεν έχει checkpoint και φυσικά έχει infinite spawning.
Βασικά το όλο παιχνίδι μπορεί να σας φαίνεται γελοίο, αλλά για κάποιον που πιάνει Fps μετά από 7 χρόνια, και το προηγούμενο Fps του ήταν το Counterstrike σε pc είναι αλλιώς.. (πριν 2 μήνες αγόρασα ps3)
Τότε ήμουν αρκετά καλός θυμάμαι, αλλά η μετάβαση από ποντίκι σε analog σε FPS μου φαίνεται πολύ δύσκολη. Με ποντίκι μπορεί και να θέριζα.

Σκέφτομαι το ενδεχόμενο να αγοράσω κανένα frag fx άλλα έχω ψιλομπερδευτεί και με αυτά, όλα μου φαίνονται ίδια. Αφήστε που θα θελα να εξοικοιωθώ και λίγο με το ds3.

Έχω δει τα playthrough (όχι το συγκεκριμένο), και γενικά ξέρω τι πρέπει να κάνω, απλά δεν μπορώ. Με σκοτώνουν με Headshot από Blind fire έλεος!
Θα προσπαθήσω πάλι το ΣΚ.

ikaria_g4
26-02-2011, 05:04
τα maps που έχουν βάλει στο xbox παίζει να έρθουν και στο ps3;
έλεος, ένας μήνας είναι που έχουν βγει.
έχω τερματίσει όλα τα πρεστιζ και πλέον παίζω μόνο για την παρέα.

criter
26-02-2011, 10:02
Στις 3 Μαρτιου θα κυκλοφορησουν οι νεοι χαρτες Black Ops:First Strike για το PS3.

http://www.eurogamer.net/articles/2011-02-09-black-ops-first-strike-dated-for-ps3-pc

HarrisDo
01-03-2011, 17:24
Ξανά στο θέμα.
Στην executive order είμαι στους 2 τελευταίους διαδρόμους που δεν έχει checkpoint και φυσικά έχει infinite spawning.
Βασικά το όλο παιχνίδι μπορεί να σας φαίνεται γελοίο, αλλά για κάποιον που πιάνει Fps μετά από 7 χρόνια, και το προηγούμενο Fps του ήταν το Counterstrike σε pc είναι αλλιώς.. (πριν 2 μήνες αγόρασα ps3)
Τότε ήμουν αρκετά καλός θυμάμαι, αλλά η μετάβαση από ποντίκι σε analog σε FPS μου φαίνεται πολύ δύσκολη. Με ποντίκι μπορεί και να θέριζα.

Σκέφτομαι το ενδεχόμενο να αγοράσω κανένα frag fx άλλα έχω ψιλομπερδευτεί και με αυτά, όλα μου φαίνονται ίδια. Αφήστε που θα θελα να εξοικοιωθώ και λίγο με το ds3.

Έχω δει τα playthrough (όχι το συγκεκριμένο), και γενικά ξέρω τι πρέπει να κάνω, απλά δεν μπορώ. Με σκοτώνουν με Headshot από Blind fire έλεος!
Θα προσπαθήσω πάλι το ΣΚ.

Veteran? Εμένα για κάποιο περίεργο λόγο μου έκανε 3 Checkpoints κατά την διάρκεια της πορείας μου προς το τέλος..πριν τον διάδρομο, στην γωνία που στρίβεις προς τα αριστερά και προς το τέλος πριν πεταχθούν 2 εχθροί από το πουθενά..αν δεν σου κάνει Checkpoint γύρνα πίσω μήπως είναι κανένας ζωντανός..
Τώρα η μετάβαση στον αναλογικό πάντα δύσκολη είναι καθώς απαιτεί μεγαλύτερη προσπάθεια για να συνηθήσεις αλλά σε 2-3 εβδομάδες το πολύ θα είσαι Professional..

isildur83
03-03-2011, 00:56
Λιγο offtopic το video μιας και ειναι απο MW2 αλλα δειτε το οπωσδηποτε!



YouTube - Find Makarov - Live Action Modern Warfare Trailer (HD)

vageladosgr
03-03-2011, 13:22
Γνωρίζει κανείς αν έγιναν διαθέσιμοι οι χάρτες στο ps3 σήμερα?

pgp69
03-03-2011, 14:17
το update είναι επάνω 1.07 43mb από χάρτες στο ελληνικό τίποτα ακόμα
φυσικά με τα 14€ που θα έχουνε το σκέφτομαι πολύ

μετά από το update έχει και μια επιλογή μέσα στο game STORE αλλά και από εκεί δεν έχει μέσα κάτι ακόμα

vageladosgr
03-03-2011, 14:24
Ωραίος ρε φίλε το είχα διαβάσει αυτό με το in game store...
Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση....

Στην αναμονή λοιπόν...

Vicarious
05-03-2011, 22:51
Όλε! το πέρασα!!!
Σας αγαπάω όλους! χαχα

Το έπιασα μετά από δύο βδομάδες απο τότε που είχα κολλήσει και μου φάνηκε πιο εύκολο! μου πήρε μία ώρα όλη η πίστα!

Λοιπόν απ ότι διάβασα το δεύτερο μέρος της τέταρτης αποστολής (sog), μαζί με το δεύτερο μέρος της 3ης (executive orders), είναι τα πιο δύσκολα στο veteran οπότε ελπίζω τα υπόλοιπα να είναι πιο βατά!


edit: τελικά σήμερα έβγαλα το sog για πλάκα... με την δεύτερη προσπάθεια στο κατέβασμα, και την τρίτη στο ανέβασμα στο hill.
πολύ πιο δύσκολο μου ήταν το προηγούμενο λεβελ... λοιπόν...προχωράμε..! :D

apollonakos
08-03-2011, 22:17
ρε παιδια αξιζει το φερστ στραικ??και αν ναι μπορει καποιος να μου πει βημα βημα πως να το κατεβασω

Kane
09-03-2011, 09:42
Όλε! το πέρασα!!!
Σας αγαπάω όλους! χαχα

Το έπιασα μετά από δύο βδομάδες απο τότε που είχα κολλήσει και μου φάνηκε πιο εύκολο! μου πήρε μία ώρα όλη η πίστα!

Λοιπόν απ ότι διάβασα το δεύτερο μέρος της τέταρτης αποστολής (sog), μαζί με το δεύτερο μέρος της 3ης (executive orders), είναι τα πιο δύσκολα στο veteran οπότε ελπίζω τα υπόλοιπα να είναι πιο βατά!


edit: τελικά σήμερα έβγαλα το sog για πλάκα... με την δεύτερη προσπάθεια στο κατέβασμα, και την τρίτη στο ανέβασμα στο hill.
πολύ πιο δύσκολο μου ήταν το προηγούμενο λεβελ... λοιπόν...προχωράμε..! :D

Ωραίος! Οπότε μπορείς να είσαι σίγουρος ότι σύντομα το veteran θα είναι η... σκύλα σου να το πω;

oboys
15-03-2011, 15:41
Παιδιά, είμαι στο σημείο με τα zombies μέσα σ'ένα γραφείο...πως το ξεπερνάμε εκεί? Κόλλησαααααααααααααααα

Obiwan88
15-03-2011, 17:49
se σχεση με το medal of honor, ποιο ειναι πιο διασκεδαστικο?

ikaria_g4
16-03-2011, 00:38
στο μουλτι η στο σινγκλ;

Sent from my mobile using Tapatalk

Nerven
16-03-2011, 12:10
1 στα 8 σπίτια των ΗΠΑ, έχει το Black Ops

Αν και τα νούμερα, τις περισσότερες των περιπτώσεων, δεν έχουν κάτι ουσιαστικό να πουν, πολλές φορές προκαλούν ιδιαίτερη αίσθηση, απλά και μόνο στο άκουσμά τους. "Ακούστε" λοιπόν το εξής. Σύμφωνα με αναφορά του IGN, η τελευταία προσθήκη της σειράς Call of Duty, το Black Ops, πούλησε τόσο ούτως ώστε ένα στα οκτώ σπίτια των Ηνωμένων Πολιτειών, θα έχει σίγουρα από ένα αντίτυπο. Ο τίτλος, στη συγκεκριμένη αγορά έχει ξεπεράσει τα 13.7 εκατομμύρια αντίτυπα και πλέον κατέχει επίσημα την πρώτη θέση των πιο εμπορικών τίτλων της Βορείου Αμερικής, της μεγαλύτερης αγοράς βιντεοπαιχνιδιών του πλανήτη.
Αυτά να τα δουν κάποιοι που προφήτευαν την "κατάρρευση" της Activision μετά τη διάλυση της Infinity Ward. Αν το θέλει ο δαίμονας του brand name, τύφλα να έχουν οι developers.

Obiwan88
16-03-2011, 17:06
στο μουλτι η στο σινγκλ;

Sent from my mobile using Tapatalk

κολλητε μιλυσα για single, dn το διευκρίνησα.. δν ειμαι τοσο του multi

ikaria_g4
16-03-2011, 18:12
εγω θα προτιμουσα το cod στο single αλλα καποια στιγμη σιγουρα να παιξεις και το moh.

Ezio
16-03-2011, 20:17
1 στα 8 σπίτια των ΗΠΑ, έχει το Black Ops

Αν και τα νούμερα, τις περισσότερες των περιπτώσεων, δεν έχουν κάτι ουσιαστικό να πουν, πολλές φορές προκαλούν ιδιαίτερη αίσθηση, απλά και μόνο στο άκουσμά τους. "Ακούστε" λοιπόν το εξής. Σύμφωνα με αναφορά του IGN, η τελευταία προσθήκη της σειράς Call of Duty, το Black Ops, πούλησε τόσο ούτως ώστε ένα στα οκτώ σπίτια των Ηνωμένων Πολιτειών, θα έχει σίγουρα από ένα αντίτυπο. Ο τίτλος, στη συγκεκριμένη αγορά έχει ξεπεράσει τα 13.7 εκατομμύρια αντίτυπα και πλέον κατέχει επίσημα την πρώτη θέση των πιο εμπορικών τίτλων της Βορείου Αμερικής, της μεγαλύτερης αγοράς βιντεοπαιχνιδιών του πλανήτη.
Αυτά να τα δουν κάποιοι που προφήτευαν την "κατάρρευση" της Activision μετά τη διάλυση της Infinity Ward. Αν το θέλει ο δαίμονας του brand name, τύφλα να έχουν οι developers.
Μπράβο. Έτσι. Υποστηρίξτε τα ξαναζεσταμένα φαγητά. Και γράψτε στα @@ σας τα αριστουργήματα.

oboys
17-03-2011, 14:15
Παιδιά, είμαι στο σημείο με τα zombies μέσα σ'ένα γραφείο...πως το ξεπερνάμε εκεί? Κόλλησαααααααααααααααα

Παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος! Είναι όντως ένα νέο στάδιο ή απλά το παιχνίδι τελείωσε και σου βγάζει το zombie mode σαν bonus?

enstikto
17-03-2011, 14:45
Είναι τα zombies το συγκεκριμένο. Δεν τερματιζετε.... ;)

oboys
17-03-2011, 15:16
Και πως προχωράμε στο επόμενο?

enstikto
17-03-2011, 15:52
Start ---> Quit to main menu :P

oboys
17-03-2011, 17:05
Είναι τα zombies το συγκεκριμένο. Δεν τερματιζετε.... ;)

Δεν μιλάω για το mode που έχει στο main menu αλλά για το στάδιο που εμφανίζεται στο single mode και είσαι στο Πεντάγωνο μετά το τέλος της αποστολής στο πλοίο!

enstikto
17-03-2011, 17:44
Ναι βρε. Αυτό σου λέω. Μόλις τερματίσεις το παιχνίδι σε βγάζει κατευθείαν να παίξεις zombies. Το συγκεκριμένο map είναι το "Five".
Στην ουσία το τελείωσες το single για αυτό σου λέω κάνε quit to main menu....

oboys
17-03-2011, 17:57
Μαλακία στο τετράγωνο! Μέσα σε 7 ώρες τελείωσα ένα παιχνίδι!:priest:

oboys
17-03-2011, 17:59
Ναι βρε. Αυτό σου λέω. Μόλις τερματίσεις το παιχνίδι σε βγάζει κατευθείαν να παίξεις zombies. Το συγκεκριμένο map είναι το "Five".
Στην ουσία το τελείωσες το single για αυτό σου λέω κάνε quit to main menu....

Ευχαριστώ για τη βοήθεια! Να 'σαι καλά!:c025:

antoniss
18-03-2011, 16:20
Black Ops fixes released for PS3, 360 (http://www.computerandvideogames.com/294188/news/black-ops-fixes-released-for-ps3-360/)

Treyarch's launched a Call of Duty: Black Ops hotfix to address a number of multiplayer and Zombies exploits in the PS3 and Xbox 360 versions of the game.

http://cdn.medialib.computerandvideogames.com/screens/screenshot_245400_thumb300.jpg
Released last night, the update should sort out "several" unspecified Zombies exploits, and fix a few more that enable players to get outside of the designated map boundaries on Nuketown and Kowloon in multiplayer.

It also adds a team deathmatch exclusive Mercenary playlist, and disables split-screen play in Mercenary playlists.

ikaria_g4
18-03-2011, 17:07
δε γίνεται πια να ανέβεις πάνω στην πόρτα στην nuketown γμτ... μια ώρα προσπαθούσα και τπτ.

Ezio
02-04-2011, 19:55
Quick Quotes: Treyarch is obviously pleased with Black Ops success
(http://www.vg247.com/2011/04/02/quick-quotes-treyarch-is-obviously-pleased-with-black-ops-success/)

Treyarch community manager Josh Olin has told OXM UK that the studio is very pleased with the success of Black Ops.


“We’re so happy with Black Ops – it was incredible,” he said. “Everyone hoped it would have this kind of success. We all knew how well MW2 did, breaking all entertainment records, so the fact that Black Ops broke through it for a second year in a row and reset that record was incredible. We’re still really glad that we hit the ground with the DLC when we finished the game, because we knew we wanted to get it back out there.”

As far as whether the team would be making a sequel – a la Black Ops 2 – Olin told the mag: “”"Your guess is as good as mine.”

Via CVG.
Τι να σου πω και εγώ χάρηκα.:angry: Άντε να δούμε πότε θα σταματήσει η μόδα με τα fps και το online και η ασταμάτητη επιτυχία του call of duty, για το οποίο έχω ακούσει ελάχιστα καλά λόγια από όσους το έχουν παίξει, αλλά πουλάει σαν τρελό.

WolfRathmA
03-04-2011, 05:45
Ουτε εγω καταλαβει για πουλαει σα τρελο!

Απλα το αγνοω και λεω οτι δεν υπαρχει! =Ρ

mobster21
03-04-2011, 12:41
Μπράβο. Έτσι. Υποστηρίξτε τα ξαναζεσταμένα φαγητά. Και γράψτε στα @@ σας τα αριστουργήματα.

ετσι απο περιεργεια...

ποια ειναι τα αριστουργηματα???

Ezio
03-04-2011, 13:20
Ουτε εγω καταλαβει για πουλαει σα τρελο!

Απλα το αγνοω και λεω οτι δεν υπαρχει! =Ρ
Εσύ το αγνοείς, αλλά οι εταιρίες που θέλουν να κάνουν πωλήσεις δεν το αγνοούν και έτσι βλέπουμε παιχνίδια που χάνουν το χαρακτήρα τους π.χ. resident evil 5.

ετσι απο περιεργεια...

ποια ειναι τα αριστουργηματα???

Κατά την γνώμη μου πάντα, uncharted 2, assassin's creed 2, assassin's creed brotherhood, metal gear solid 4 και μετά ακολουθούν τα πάρα πολύ καλά little big planet 2, heavy rain και ένα που αξίζει να σημειωθεί, το bioshock 1. Αυτά μου έρχονται τώρα.

mobster21
03-04-2011, 13:37
thanx!

το θεμα ειναι - για το Black Ops μιλωντας - οτι αν καποιος θελει ενα FPS το οποιο να ΜΗΝ εχει εξωγηινους (οπως εγω) δεν εχει πολλες επιλογες...

προσωπικα... στα 38 μου, με ελαχιστο ελευθερο χρονο και με τελευταιο FPS που επαιξα να ειναι το Half Life στο PC, οταν νοικιασα το Black Ops ενθουσιαστηκα...

αγορασα μεταχειρισμενο το MW2 και εγινε το ενα απο τα δυο παιχνιδια που τερματιζω την τελευταια 10ετια... (το αλλο ηταν το Uncharted 2)...

εχω και το Battlefield 2 στο συρταρι για τις δυσκολες ωρες που θα με πιασει κριση απο την ελλειψη FPS...

και φαντασου οτι ακομα και πριν απο μερικους μηνες τα σιχαινομουν τα FPS γιατι με ειχε κουρασει το περπαταω-κρυβομαι-σκοτωνω...

αλλα οταν εχεις κανα μισαωρο ελευθερο χρονο κατα μεσο ορο την μερα για PS3 ειναι δυσκολο να αναλωθεις σε GTA IV ή σε AC 2 που σαπιζουν στο συρταρι κατω απο την τηλεοραση...

το θεμα λοιπον για μενα ειναι ποιο παιχνιδι ειναι καλυτερο για καποιον που θελει ενα FPS να περασει την ωρα του και να μην εχει αλλους εξωγηινους...

αν προσθεσουμε και το brand name που δημιουργησε το COD, η απαντηση ειναι μαλλον εξαιρετικα ευκολο να δοθει...

οποτε... δεν μου κανει ΚΑΜΜΙΑ εντυπωση το ρεκορ του COD.BO...

ας επλισουμε το Battlefield 3 να αλλαξει μια για παντα το θεμα FPS προς το καλυτερο...

ελπιζω να μην μεινουν μονο στα γραφικα τα οποια μας εχουν ριξει τα σαγονια... αλλα να δωσουν μεγαλη σημασια και στο σεναριο...

γιατι πολυ Αφγανισταν βλεπω ρε παιδακι μου στα video και τρομαζω...

PDS
03-04-2011, 13:42
Eνταξει εχουν φαει πολυ θαψιμο τα cod και ως ενα βαθμο δικαιολογημενα γιατι βγαινουν συνεχεια(καθε χρονο) με ελαχιστες βελτιωσεις.Αλλα οπως και να το κανεις ειναι καλα παιχνιδια.
Το COD4 mw ειναι ευκολα κατ'εμε ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια του ps3.

tonybsg
03-04-2011, 13:44
Μια χαρά ήταν το Black Ops, το 88 στο Metacritic είναι ενδεικτικό για την αξία του τίτλου (όπως και τα σχόλια που κάναν πολλά παιδιά και εδώ). Δεν ξέρω τι προβλήματα έχει στο online γιατί ασχολήθηκα λίγο, ενώ πράγματι ο τεχνικός τομέας υστερεί του ανταγωνισμού αλλά τo SP του και από άποψη σεναρίου, αλλά και gameplay στοιχείων, ήταν εξαιρετικά δουλεμένο και ενδιαφέρον. Δεν είναι κανά αριστούργημα, αλλά τα posts παραπάνω είναι υπερβολικά κατά την γνώμη μου.

Αναμενόμενες είναι οι υψηλές πωλήσεις του πάντως, καθώς και μόνο το όνομά του, του επιτρέπει να τις έχει (και αυτό συμφωνούμε ότι δεν είναι καλό από μόνο του, χωρίς να ξέρουμε την ποιότητα του παιχνιδιού). Ευτυχές είναι το γεγονός ότι (και) αυτή τη φορά το όνομα αυτό συνοδεύτηκε και από έναν πολύ καλό τίτλο.

messi10
03-04-2011, 16:51
Crap of Duty:Lag Ops

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

isildur83
27-04-2011, 02:21
YouTube - Call of Duty: Black Ops Escalation - Call of the Dead [Official HD]

hank21
29-04-2011, 02:19
http://www.sport-fm.gr/article/472548


ξερει κανεις παραπανω πληροφορίες? :a020:

guardian2636
10-05-2011, 11:42
map pack escalation θα είναι διαθέσιμο απο τις 3 ιουνίου αν είναι σε λειτουργεία το psn,απο gameplay πού έχω δεί multiplayer καί zombies εγώ θα το κατεβάσω σίγουρα.

enstikto
10-05-2011, 11:47
Εχτές έφτασα λέβελ 250 στα ζόμπις στο online co-op!
Δεν το χάρηκα όμως καθώς έπαιζα αναγκαστηκά με πάρτνερ

τον Τσακ Νορις αφού μόνο αυτόν έβρισκα online. :P

Tουλάχιστον πήρα το τρόπαιο nuclear shot - You or your partner Kills 3000 zombies with one pistol shot!

Ezio
10-05-2011, 11:59
Δεν έπαιζες εσύ με τον Chuck Norris, αυτός έπαιζε μαζί σου.
Μου φαίνεται ότι το αστείο μου είναι κάπως κρύο.

ikaria_g4
10-06-2011, 11:19
η χάρτες είναι διαθέσιμοι ήδη!

WolfRathmA
20-06-2011, 01:15
everyone play COD! you can camp all day in lovely corners and listen to sweet innocent kids over headset. the matches are intense with enemy hackers! fucking awesome!!! you also get banned for just playing a match too, dont forget to save £100 for the next map pack, its called 'robbery strike'. i love how activision keep releasing the same game over and over so i can give them my hard earned cash. yours sincerely-blind cod fanboy


:P LOOL

ezio_auditore
20-06-2011, 01:49
γαματος!!

mitsios
14-09-2011, 17:16
Παιδια εχω μπερδευτει.Ποιο ειναι το τελευταιο Call of Duty?To black ops δεν ειναι?Και ειμαστε ενα αναμονη για μεσα στο 2012 για black ops 2.Αν κανω λαθος διορθωστε με.:scratch:

enstikto
14-09-2011, 17:44
Το τελευταίο είναι το black ops ναι, αλλά το επόμενο βγαίνει το Νοέμβρη και είναι το cod: modern warfare 3

mitsios
14-09-2011, 20:04
Αξιζει?Ειχα παιξει παλιοτερα σε Pc το 2 και απ'οτι ακουω το "black ops" φαινεται καλο!

GVX630
14-09-2011, 20:20
Φίλε μού το να βάλεις το COD 2 & το Black Ops στην ιδια προταση είναι αδυνατον...Δεν εχουν καμια σχεση...Και δεν ενοοώ οτι το Black Ops είναι καλύτερο...Tώρα αμα θές πολύ ενα COD σου προτείνω να περιμενεις μεχρι τον Νοεμβρή για το MW3...Δεν ξέρω το κατα πόσο καλο θα είναι ξέρω ομως οτι θα είναι καλύτερο απο το Βlack Ops...Tέλος σου προτείνω να δοκιμάσεις το MW2....Θα σου λεγα για COD4 & WaW αλλα εχουν γεμίσει στου hackers...

minaras_tio
14-09-2011, 20:24
Περιμενε το mw3 το νοεμβρη. Θα αξιζει η αναμονη...

mitsios
14-09-2011, 20:38
Tι εννοεις εχουν γεμισει Hackers?Στο online gaming?

chosen21
15-09-2011, 00:57
Νέο map pack, με την ονομασία 'Rezurrection'.
Περιέχει 5 χάρτες για zombies, από τους οποίους 4 είναι οι κλασικοί χάρτες από το World At War και ένας νέος χάρτης με ονομασία 'Moon', 1 theme βασισμένο στο νέο χάρτη 'Moon' και soundtrack με 3 τραγούδια.
Διαθέσιμο στις 22/9 στην τιμή των 15€.
Για όσους έχουν αγοράσει την Hardened ή Prestige έκδοση του παιχνιδιού το map pack θα είναι δωρεάν.

Call of Duty: Black Ops &quot;Rezurrection&quot; Official Trailer - &quot;Moon&quot; Zombies Gameplay! - Map Pack - YouTube

minaras_tio
15-09-2011, 02:54
Δε μας χεζουν με τους χαρτες και τα 15ευρα καθε φορα; Αγοραζεις ενα game 50+€ και συνολικα με τα dlc φτανει 100€!
Αντε ρε!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Valkyre
15-09-2011, 11:08
15 ευρω πληρωνετε για τα DLCs καθε φορα??

Παιδια συγνωμη που θα σας το πω ετσι χυμα, αλλα η Activision σας εχει πιασει εντελως κοροιδα....σταματηστε επιτελους να υποστηριζετε τετοια ξεφτυλικια...εποχες που ζουμε δεν ειναι για να μας δουλευουν με τετοιο αισχρο τροπο και μαλιστα καταμουτρα...

minaras_tio
15-09-2011, 11:28
15 ευρω πληρωνετε για τα DLCs καθε φορα??

Παιδια συγνωμη που θα σας το πω ετσι χυμα, αλλα η Activision σας εχει πιασει εντελως κοροιδα....σταματηστε επιτελους να υποστηριζετε τετοια ξεφτυλικια...εποχες που ζουμε δεν ειναι για να μας δουλευουν με τετοιο αισχρο τροπο και μαλιστα καταμουτρα...

Ναι ρε,15 ευρω! Βεβαια αν θες το αγοραζεις.Αλλα υπαρχουν χιλιαδες ατομα που τα αγοραζουν.Μα να βγαλει dlc 1,5 μηνα πριν τη κυκλοφορια του mw3?
Το αστειο θα ειναι να το αγορασει καποιος και μετα να αγορασει και το mw3!!!

Valkyre
15-09-2011, 12:02
Ειναι απλα τραγικο....

konthemi
24-04-2012, 13:58
Θέλω να το αγοράσω μεταχειρισμένο, υπάρχει online κωδικός όπως στο 360 ή όχι?

Kane
25-04-2012, 09:47
Δεν υπάρχει online κωδικός

konthemi
25-04-2012, 15:11
Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.
Μάλλον στο x360 υπάρχει επείδή πληρώνεις το live.

antoniss
21-07-2012, 16:09
το ξεθάβω λίγο το thread , μιας και (ως συνήθως) τώρα ξέθαψα και εγώ το game και ασχολούμε ...

έχει infinitive spawn το game ???:priest:

konstantinos
21-07-2012, 21:33
Κωλοπαιχνιδο ειναι αντωνη μαλλον κωλησαμε να παιζουμε σε coop κ οταν παιζουμε μονοι μας μαλλον μας ειναι δυσκολο.

antoniss
21-07-2012, 21:43
Κωλοπαιχνιδο ειναι αντωνη μαλλον κωλησαμε να παιζουμε σε coop κ οταν παιζουμε μονοι μας μαλλον μας ειναι δυσκολο.

lol ! πες το και έτσι ...χαχα

Καλά , άντε καλές διακοπες από μένα , όταν με το καλό επιστρέψω , θα μπούμε να βγάλουμε τα zombies , οκ ?

όποιος άλλος πιστός προσέλθει....:a050:

Kane
25-07-2012, 09:54
το ξεθάβω λίγο το thread , μιας και (ως συνήθως) τώρα ξέθαψα και εγώ το game και ασχολούμε ...

έχει infinitive spawn το game ???:priest:

Έχει σε 2 σημεία. Το ένα είναι στο Βιετνάμ, όταν πρέπει να πετάξεις κάτι βαρέλια στις ορδές των εχθρών που ανεβαίνουν το λόφο, και το άλλο μέσα σε ένα κτίριο που πρέπει να περάσεις ένα διάδρομο, νομίζω στο chapter 4. Μπορεί και κανένα άλλο σημείο, δεν θυμάμαι πολύ καλά.

antoniss
26-07-2012, 23:56
Έχει σε 2 σημεία. Το ένα είναι στο Βιετνάμ, όταν πρέπει να πετάξεις κάτι βαρέλια στις ορδές των εχθρών που ανεβαίνουν το λόφο, και το άλλο μέσα σε ένα κτίριο που πρέπει να περάσεις ένα διάδρομο, νομίζω στο chapter 4. Μπορεί και κανένα άλλο σημείο, δεν θυμάμαι πολύ καλά.

Tnx Σπύρο,
μιας και βλέπω ότι σου λείπει και σένα αυτό το gling της πλατίνας του black ops δεν ψήνεται λες να το βγάλουμε;;

konstantinos
27-07-2012, 00:30
Ναι σπυρο δεν ερχεσαι στην ομαδα.Παντως αυτο με το infinitive spawn ηταν στην τριτη πιστα στο διαδρομο που το ξεκινησα στο βετεραν κ το επαιξα δεν θυμαμαι κ εγω ποσες φορες για να το περασω κ τωρα ειμαι στην τεταρτη πιστα που κατεβαινω το λοφο εκει το εχω αφησει αντωνη η λεξη μας ψευτια το παιχνιδι.

Kane
27-07-2012, 11:01
Και εγώ θα γούσταρα μιας και είναι η μόνη COD πλατίνα που μου λείπει. Το έχω πουλήσει το παιχνίδι αλλά αν το κανονίσουμε το νοικιάζω. Μετά τις διακοπές όμως