PDA

View Full Version : Δυνατότητα rename του αρχικού thread.



Surfdrifter
21-04-2010, 11:26
Καλημέρα,

Ηθελα να το ρωτήσω καιρό, αλλά ευκαιρίας δωθήσας με ένα thread μου, θέλω να ρωτήσω αν γίνεται να αλλάξουμε τον τίτλο ενός thread.

Π.χ. αυτή τη στιγμή έχω στις αγγελίες μια αγγελία που λέγεται "Darksiders κ.α" και θέλω να το αλλάξω, μιας και το έδωσα το Darksiders και θελω να βάλω άλλον τίτλο.

Υπάρχει τέτοια δυνατότητα, γιατί δεν την έχω εντοπίσει;

Nek_Food
21-04-2010, 13:45
Μπορείς να κάνεις πλήρη επεξεργασία (go advanced) και να αλλάξεις τον τίτλο, ο οποίος ΟΜΩΣ δεν θα φαίνεται σωστά στο φόρουμ και θα πρέπει να επικοινωνήσεις με τον αρμόδιο mod/admin για να επεξεργαστεί και ο ίδιος τον τίτλο που φαίνεται στα new posts / forum lists / κλπ. Δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτό, πρώτη φορά το βλέπω αυτό το διπλό σύστημα σε φόρουμ. Μπορείς να αντιληφθείς τί εννοώ εάν δεις μία δικιά μου αγγελία που έχω επεξεργαστεί τον τίτλο πρόσφατα:
http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=6417
θα δεις ότι μεν έχω κάνει την επεξεργασία, αλλά το σύστημα "δεν την έχει" εφαρμόσει πλήρως στο φόρουμ. Οπότε ουσιαστικά μάλλον δεν μπορείς...

AriStos13
21-04-2010, 15:40
θα ειναι πολυ χρησιμο να μπορουμε μεσω του εντιτ να αλλαζουμε τιτλο....
ουτε τπους admin θα σκοτιζουμε ουτε τιποτα.....

Surfdrifter
21-04-2010, 16:05
Nαι, στο advanced έχω δοκιμάσει, αλλά αλλάζει ΜΟΝΟ τον τιτλο του post και όχι του thread.

Τεσπα...

WolfRathmA
25-04-2010, 16:24
Ότι θέλετε να κάνετε αλλαγή μη διστάζετε να μου στείλετε pm η να κάνετε report το thread και να το ζητάτε... Θα μου έρχεται και σε mail...