PDA

View Full Version : Registration Problems



Slay
22-08-2007, 10:54
Κατα καιρους, οπως και τωρα τυγχανει πολλοι χρηστες, ενω εχουν κανει κανονικα register να μην τους ερχεται το confirmation email με αποτελεσμα να μην μπορουν να κανουν post, αν και ειναι πολυ ευκολο για μενα να τους κανω activate κατι τετοιο το αποφευγουμε για ευνοητους λογους.

Το συνηθες ειναι οτι πολλα free mail (gmail,yahoo,hotmail,msn κ.α.) πανε το confirmation email στο spam folder, οποτε η διαδικασια που θα ακολουθειται απο εδω και στο εξης, και θα ισχυει για ΟΛΟΥΣ χωρις καμια εξαιρεση ειναι η εξης:

1. Αν δεν σας ηρθε μεσα σε 1 λεπτο το email κοιταξτε στον spam folder του mail σας.
2. Αν για καποιο λογο το email και παλι δεν φενεται πουθενα, στελνετε ενα PM σε μενα, για να σας ξαναστειλω το email.
3. Αν και μονο αν και αυτο αποτυχει τοτε μου στελνετε ενα ακομα PM για να σας κανω εγω activate.

SPOWN
22-08-2007, 11:17
Φιλε slay , ο φιλος μου polakis εχει τετοιο ειδους προβλημα , ενεργοποιησε τον αν μπορεις....Του ειπα να σου στειλει και email..Polakis ..

rocco_silfreddi
11-01-2011, 23:00
slay xronia polla. ekana sign in shmera kaiexei stalei se mena to email ekana activation alla d mporw na postarw tpt. gt?

muku
11-01-2011, 23:22
slay xronia polla. ekana sign in shmera kaiexei stalei se mena to email ekana activation alla d mporw na postarw tpt. gt?

Αν δεν μπορείς να ποστάρεις τίποτα τότε πως έγραψες το παραπάνω? lol :D Προφανώς εννοείς να ανοίξεις thread. Καταρχήν πέρνα μια βόλτα από το thread των κανόνων του forum. Θα σε βοηθήσει. Έπειτα, μπορείς να κάνεις search ή και να ρίξεις μια ματιά στις διάφορες υποενότητες του φόρουμ. Αυτό που θες να ποστάρεις κατά πάσα πιθανότητα θα μπορεί να μπει σε κάποιο ήδη υπάρχον thread, εκτός αν πρόκειται για αγγελία.

fotografass
29-07-2011, 08:25
Kalimera paidia eimai neos sto forum exo graftei prin ligo kairo mias kai epsaxna kapia paixnidia alla vlepo oti mono apo tin prosfora den boro na ta petyxo opote prospathisa na kataxoriso sti zitisi mia aggelia me to ti psaxno alla den mou epitrepetai na dimiourgiso new thread...pos akrivos boro na kano tin kataxorisi mou???Prepei na mou dosei kapios admin tin adeia???

djpar
29-07-2011, 09:02
50 μηνυματα στο forum και εισαι οκ!

messi10
03-08-2011, 14:14
^Και 2 εβδομαδες επισης, αν θυμαμε καλα.

Διαβασε και τους κανονες.