PDA

View Full Version : Νεοι Moderators και Editors



Pages : [1] 2

Slay
11-05-2007, 11:42
Οι NonBorn και MaRkUs_ αναβαθμιστηκαν στον ρολο τους στο forum, απο σημερα θα ειναι moderators, συγχαρητηρια στα παιδια για τα αψογα posts τους μεχρι στιγμης, περιμενουμε και αλλα...

Επισης ενεργοποιηθηκε το συστημα που θα δινει εναν τιτλο (rank) στους χρηστες αναλογα με τον αριθμο των posts που εχουν κανει.
Ετσι εχουμε για παραδειγμα μεχρι 50 μηνυματα ο τιτλος ειναι Junior, απο 50 και πανω Member, απο 150 και πανω Cool Member.

Yπαρχουν ακομα 5 βαθμοι που μπορει να παρει καποιος χρηστης οι , Advanced Member, Elite, PS3forums Adict, PS3forums Fanatic και Forum GOD. Δεν θα σας αποκαλυψω ποσα μηνυματα πρεπει να γραψετε για να αποκτησετε τους 5 τελευταιους βαθμους, για να εχει και λιγο αγωνια το πραγμα.

MaRkUs_
11-05-2007, 11:52
Απο την πλευρά μου θα κάνω ότι είναι δυνατό για να γίνει ακόμα καλύτερο το forum μας :D

NonBorn
11-05-2007, 12:19
Και εγώ από τη μεριά μου να πω ότι θα κάνω το καλύτερο. :) Περιμένουμε απο όλα τα μέλη ενεργή συμμετοχή γιατί έτσι το forum θα φτάσει εκεί που όλοι θέλουμε. :D

EsseGr
11-05-2007, 14:37
συγχαρητήρια παιδιά.. συνεχίστε την καλή δουλειά και μεις όσο μπορούμε το ίδιο 8α κάνουμε :D

PDS
11-05-2007, 14:57
συγχαρητηρια σε NonBorn και MaRkUs :)
αντε ...και το ban αχρειαστο να ειναι:P

christos
11-05-2007, 18:36
Συνεχίστε δυνατά...

blizard
11-05-2007, 18:44
συγχαρητήρια παιδιά.. συνεχίστε την καλή δουλειά και μεις όσο μπορούμε το ίδιο 8α κάνουμε :D
+1

sickness_
11-05-2007, 19:00
Συγχαρητηρια παιδια, συνεχηστε την καλη δουλεια.
καλη επιτυχεια στους νεους moderators. keep it hight men :mrgreen:

jimbrav
12-05-2007, 12:42
μπραβο στα παιδια ......

Υ.Γ. αρε τι βγαζει το Κιλκις :D :D :D

mg1980
14-05-2007, 05:16
συγχαρητηρια και καλη συνεχεια στην προσπαθεια για ενα καλυτερο και βιωσιμο αυριο για το ps3forums.gr.αντε καλη αρχη και καλη επιτυχεια στους φιλους nonborn and markus :D keep up the great work

Slay
09-01-2008, 22:19
Ενας ακομα φιλος απο τα παλια ηρθε με αναβαθμισμενο ρολο να συνδραμει στην προσπαθεια μας για ενα καλυτερο forum, απο σημερα ο xrest_eagle ειναι ο νεος moderator του Ps3fοrums.gr

Ενα παιδι που ξερει να μας βρισκει καλα νεα, οργανωτικος και κυριως πολυ ηθικος ειναι πιστευω ενα βημα προς ενα καλυτερο forum. Ας τον καλωσορισουμε ολοι λοιπον.

panelix
09-01-2008, 22:20
Kalos irthes!!!

xrest_eagle
09-01-2008, 22:23
Kaλως σας βρηκα παιδια.Το hobby μας κανουμε γενικα με τις κονσολες μας και ειδικα με το ps3.Aντε θα πορωνομαστε ολοι μαζι μετα news του και το gaming γενικα:)

NonBorn
09-01-2008, 22:24
Kaλως σας βρηκα παιδια.Το hobby μας κανουμε γενικα με τις κονσολες μας και ειδικα με το ps3.Aντε θα πορωνομαστε ολοι μαζι μετα news του και το gaming γενικα:)

Καλωσόρισες xrest :angry::angry::angry:

Katana
09-01-2008, 22:25
πωπω, τελεια νεα!καλως ηρθες!

xrest_eagle
09-01-2008, 22:26
kαλα εσυ που εχεις του ut3 την υπογραφη κατω θα λες καλωσορισες στο rocket launcher μου σε λιγο.Dont worry

PDS
09-01-2008, 22:27
Καλως τον!!:bgrin2::angry:

PS3άκιας
09-01-2008, 22:31
καλως ηρθες φιλε μου.

bojomojo
09-01-2008, 22:50
καλως ηρθες hrest:wave:

jimbrav
10-01-2008, 00:24
hello alex.....welcome boy...!!!!

Proevofan
10-01-2008, 00:40
na tos na tos o arxhgos! kalos irthes panionara.. ;)

WolfRathmA
10-01-2008, 02:27
Welcome my friend!!! :D

MaRkUs_
10-01-2008, 02:35
welcome mate :)

modecris
10-01-2008, 04:20
Ο Xrest είναι ότι καλύτερο μπορούσε να συμβεί στο ps3forums.
Καλή συνέχεια και να δω πως θα τα προλαβαίνεις όλα.

tasioskis
10-01-2008, 11:06
αλλος ενας που θα μας σβηνει τα offtopic , και θα φωναζει για τα doubleposts , anyway welcome to the jungle sweet child o mine.

TopGunZ
10-01-2008, 11:32
καλή σταδιοδρομία! και καλό κουράγιο!

ps4
10-01-2008, 13:51
καλωσηλθες και απο μενα. :wave:

yiannis2002s
10-01-2008, 13:54
Kaλως σας βρηκα παιδια.Το hobby μας κανουμε γενικα με τις κονσολες μας και ειδικα με το ps3.Aντε θα πορωνομαστε ολοι μαζι μετα news του και το gaming γενικα:)

Συγχαρητηρια!:1appl:
Αντε να εχουμε και εναν εκπροσωπο και απο Βουλα μερια!!! :bgrin2::bgrin2::bgrin2:

DracuLa-
10-01-2008, 14:56
Καλωσόρισες και φίλε μου και καλό moderating!! Πολύ καλα νέα αυτά!!

urquattros
10-01-2008, 15:10
:1appl: μπραβο στα παιδια ! ! !
παντα τετοια ! ! !

Akolov
10-01-2008, 15:23
Γεια σου m3άκια . Μόλις φτάσεις τα 10.000 post , όλοι donation να σου πάρουμε την 92 άρα . Καλή διαμονή !

xrest_eagle
10-01-2008, 15:55
όλοι donation να σου πάρουμε την 92 άρα


ααχχχ,καλο.γιατι μονο με donation προς το παρον...λολ

greekteo
11-01-2008, 00:32
Καλως ηρθες φιλε xrest!!!!!

hohlitos
11-01-2008, 01:47
μπραβο παιδες !! εις ανωτερα και για το καλο του φορουμ !!

mg1980
11-01-2008, 09:27
συγχαρητηρια παιδια και εις ανωτερα.για ενα ακομα καλυτερο φορουμ..καλοσωρισες ,φιλε xrest.

SalazarTheGreek
11-01-2008, 18:18
Kαλως ηρθες και απο εμενα:wave::welcome::wave:

X-NEC
11-01-2008, 20:33
Καλή δουλειά φιλε Xrest!:)

WolfRathmA
27-02-2008, 17:42
Επίσημα ανακοινώνω ότι παραιτούμε από τα καθήκοντα του Moderator και από Administrator στο αρχικό Site λόγο αχαριστίας των μελών του forum.

Ευχαριστώ όλους όσους μου συμπαραστάθηκαν και αυτούς που πραγματικά τους άρεσε η δουλειά που έκανα!

Καλή συνέχεια στο forum!

Sasori
27-02-2008, 17:46
Επίσημα ανακοινώνω ότι παραιτούμε από τα καθήκοντα του Moderator και από Administrator στο αρχικό Site λόγο αχαριστίας των μελών του forum.

Ευχαριστώ όλους όσους μου συμπαραστάθηκαν και αυτούς που πραγματικά τους άρεσε η δουλειά που έκανα!

Καλή συνέχεια στο forum!

Πλάκα κάνεις έτσι?

skyrios
27-02-2008, 17:51
Επίσημα ανακοινώνω ότι παραιτούμε από τα καθήκοντα του Moderator και από Administrator στο αρχικό Site λόγο αχαριστίας των μελών του forum.

Ευχαριστώ όλους όσους μου συμπαραστάθηκαν και αυτούς που πραγματικά τους άρεσε η δουλειά που έκανα!

Καλή συνέχεια στο forum!


ti egine re paidia?:confused:?
ti exasa?
tespa............ena 8ermo welcome ki apo mena file xrest!

georgiosdam
27-02-2008, 18:40
Επίσημα ανακοινώνω ότι παραιτούμε από τα καθήκοντα του Moderator και από Administrator στο αρχικό Site λόγο αχαριστίας των μελών του forum.

Ευχαριστώ όλους όσους μου συμπαραστάθηκαν και αυτούς που πραγματικά τους άρεσε η δουλειά που έκανα!

Καλή συνέχεια στο forum! φιλε WolfRathmA προτεινω να το ξανασκεφτεις γιατι ο λογος που μαλλον υποψιαζομαι οτι παραιτησε ειναι λιγο ακυρος!!!! το φορουμ χρειαζεται ατομα ψαχμενα και ενημερωμενα σαν και εσενα!!!
Υ.Γ. φιλικη συμβουλη μη παιρνεις τιποτα προσωπικα μεσα στο φορουμ

gavrosdr
27-02-2008, 18:41
φιλε WolfRathmA προτεινω να το ξανασκεφτεις γιατι ο λογος που μαλλον υποψιαζομαι οτι παραιτησε ειναι λιγο ακυρος!!!! το φορουμ χρειαζεται ατομα ψαχμενα και ενημερωμενα σαν και εσενα!!!
Υ.Γ. φιλικη συμβουλη μη παιρνεις τιποτα προσωπικα μεσα στο φορουμ

συμφωνω!

BillyFlo81
27-02-2008, 19:21
Επίσημα ανακοινώνω ότι παραιτούμε από τα καθήκοντα του Moderator και από Administrator στο αρχικό Site λόγο αχαριστίας των μελών του forum.

Ευχαριστώ όλους όσους μου συμπαραστάθηκαν και αυτούς που πραγματικά τους άρεσε η δουλειά που έκανα!

Καλή συνέχεια στο forum!

Ισως θα πρεπει να το ξανασκεφτεις.....τουλαχιστον για οσους εδω μεσα
σε στηριζουν..!

georgiosdam
27-02-2008, 19:26
τι γινεται ρε παιδια οι αλλοι mods δε θα παρουν θεση;;; admin που εισαι;;;;

likudeez
27-02-2008, 19:31
μην φυγεις...

Slay
27-02-2008, 19:43
Αφου δεν θελει να ειναι πλεον μοderator δεν μπορω να τον κρατησω με το ζορι, η θεση παντως θα ειναι ανοιχτη σε περιπτωση που το μετανιωσει.

geogoku
27-02-2008, 19:50
Γεια σας παιδια.
ειμαι κ γω νεο μελος στη παρεα σας κ θα προσπαθησω το καλυτερο ωστε να μαθαινουμε οσα πιο πολλα νεα μπορουμε για PS.
ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση σας στα posts που κανω.

modecris
27-02-2008, 19:51
Wolf,τα μέλη έρχονται και παρέρχονται.
Από καλά παιδιά πάσχουμε...

PS:Όσοι "συμμετείχαν" στην (ελπίζω πως όχι τελικά) αποχώρηση του Αποστόλη,θα τους πάρει και θα τους σηκώσει.

BillyFlo81
27-02-2008, 19:56
Wolf,τα μέλη έρχονται και παρέρχονται.
Από καλά παιδιά πάσχουμε...


Αυτο ξαναπεσ το!!!

urquattros
28-02-2008, 10:35
oxi re wolf meineeeeeeeee

Spyrand
28-02-2008, 10:43
WOLF, give it a second thought m8, to forum einai koinotita ilektroniki. oxi pragmatiki zoi.

tasioskis
28-02-2008, 15:03
α!!!! δεν γινεται αλλιως πρεπει να εχουμε απο πανω μας τον κρονο και γινονται αυτα,θα παρω τηλ. την πατερα να μου πει.


οτι και αποφαση και να παρεις ειμαι μαζι σου,ναι το λεω ειναι αδικο να φυγεις απο αυτη τη θεση γιατι εκανες πολυ καλα την δουλεια σου,αλλα αν αυτο σε κανει να νοιωσεις πιο καλα εγω παω πασο,αν και θα ηθελα να παραμεινεις στην θεση σου...

με ολα τα καλα που εχω καταλαβει οτι εχεις,βλεπω οτι εχεις και αξιοπρεπεια,μπραβο σου γιατι δυσκολα βρισκεις ατομα με αξιοπρεπεια σημερα.

X-NEC
28-02-2008, 17:32
Λοιπόν καταρχήν τα παιδιά άδικα τα κατηγόρησαν κάποιοι διότι το μονο που έκαναν ήταν να εκφράσουν ήρεμα την γνώμη τους πάνω στις τιμές του καταστήματος και ότι κάποιες δεν θα έπρεπε να αναφέρονται ως προσφορες για τα μέλη. Όπως εγώ ήθελα να γράψω πριν από λίγες μέρες για την τιμή του Jap GT5p στα 45E. Τον ρώτησε ένα παιδί αν είναι κανονική και του απάντησε πως είναι για τα μέλη! Δηλαδή κανονικά ποσο κοστίζει 60E? Δεν νομίζω...
Όσον αφορά τον Wolf κατά καιρούς έχει υποπέσει σε αλλα παρόμοια σφάλματα (να μην τα θυμηθώ τώρα) και κανεις δεν έλεγε τίποτα! Αλλα τα χθεσινά παραήταν. Τέτοια προσβλητικά και ειρωνευτικά posts πιστεύω ότι δεν αρμόζουν σε έναν mod και τα θεωρώ απαράδεκτα. Και αν εκνευρίζεται με το παραμικρό και δεν μπορεί να συγκρατήσει τα νεύρα του δεν μπορεί να είναι mod...


Μηπως θελετε να σας τα δωσουνε και τσαμπα;
Οποιος γουσταρει περνει και οποιος δε γουσταρει δεν περνει. Αυτες ειναι οι προσφορες μας, αυτο μπορουμε να προσφερουμε και αυτο προσφερουμε. Αλλα ειστε και εσεις αχαριστη και δε σεβεστε τιποτα.

Τελος και να μην συνεχιστη παρακαλω.


Αυτο σου λεω. Αν σε σου αρεσουν οι τιμες πας και το περνεις απο αλλου. Δε χρειαζεται να μας το λες. Τι μας το λετε; Για να στεναχωρηθουμε;

Και το τι εκανα εγω για την συνεργασια, δεν σε αφορα καθολου. Και αν καλοσκεφτουμε οτι εισαι και 15 χρονων δεν μπαινω καν στο κοπο να σου απαντησω.

Γιωργο αγορι μου... ξερουμε παρα πολυ καλα τι λειπει απο το ps3 και τι πρεπει να προστεθει. Δε περιμενουμε εσενα να μας πεις τι λειπει και τι οχι. Ολοι εχουμε ματακια και βλεπουμε.
Το ποσο τρελο και γματο ειναι το live chat και γενικες αποψεις περι Live εδω περα δεν μας ενδιαφερουν. Υπαρχουν παρα πολλα διαφορων forums τα οποια ειναι αποκλειστικα για xbox. Εσυ τον τελευταιο καιρο μας εχεις ζαλισει (να μην σου πω τι) με τα παιχνιδια που παζεις στο xbox και το Live και τι κανεις και τι ρανεις.

Να μην επαναλαμβανομαστε λοιπον...
Αν Modecris μετά από όλα αυτά το μονο που έχεις να πεις είναι αυτό...

Wolf,τα μέλη έρχονται και παρέρχονται.
PS:Όσοι "συμμετείχαν" στην (ελπίζω πως όχι τελικά) αποχώρηση του Αποστόλη,θα τους πάρει και θα τους σηκώσει.
τι να πω... Λυπάμαι που κάποιοι αφήνουν μερικούς να απειλούν χωρίς λόγο και να μην τους λένε τίποτα...

denni77
28-02-2008, 17:56
simfono me x-nec.imaste mia ilektroniki mikrografia tis kinonias.allos ine 15 hronon allos 40.allo ine ellinas se afto to forum kai allos germanos-agglos-alvanos ktl.den horane diakrisis sto pos tha milame se kapion.afto ishii gia olous mas.poso mallon apo tous mods.pedia ehete kani poli kali doulia oloi kai sas efharistoume alla den ine oloi idanikoi gia aftin tin thesi giati ektos apo ps3 themata pezi rolo kai to pos mas antimetopizi kapios.i alithia ine pos kapia meli prokaloun.afto omos den simeni pos i antimetopisi meta tha ine idia pros olous.oudis anantikatastatos
e den ine kai o drogba pou tha figi apo tin chelsea.coolarete

personGR
28-02-2008, 17:56
τι να πω... Λυπάμαι που κάποιοι αφήνουν μερικούς να απειλούν χωρίς λόγο και να μην τους λένε τίποτα...


X-Nec εδώ συμφωνούμε πλήρως :1appl:

georgiosdam
28-02-2008, 19:05
Λοιπόν καταρχήν τα παιδιά άδικα τα κατηγόρησαν κάποιοι διότι το μονο που έκαναν ήταν να εκφράσουν ήρεμα την γνώμη τους πάνω στις τιμές του καταστήματος και ότι κάποιες δεν θα έπρεπε να αναφέρονται ως προσφορες για τα μέλη. Όπως εγώ ήθελα να γράψω πριν από λίγες μέρες για την τιμή του Jap GT5p στα 45E. Τον ρώτησε ένα παιδί αν είναι κανονική και του απάντησε πως είναι για τα μέλη! Δηλαδή κανονικά ποσο κοστίζει 60E? Δεν νομίζω...
Όσον αφορά τον Wolf κατά καιρούς έχει υποπέσει σε αλλα παρόμοια σφάλματα (να μην τα θυμηθώ τώρα) και κανεις δεν έλεγε τίποτα! Αλλα τα χθεσινά παραήταν. Τέτοια προσβλητικά και ειρωνευτικά posts πιστεύω ότι δεν αρμόζουν σε έναν mod και τα θεωρώ απαράδεκτα. Και αν εκνευρίζεται με το παραμικρό και δεν μπορεί να συγκρατήσει τα νεύρα του δεν μπορεί να είναι mod...




Αν Modecris μετά από όλα αυτά το μονο που έχεις να πεις είναι αυτό...

τι να πω... Λυπάμαι που κάποιοι αφήνουν μερικούς να απειλούν χωρίς λόγο και να μην τους λένε τίποτα...
100% συμφωνω και rep++ :1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:: 1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1 appl::1appl:

tasioskis
28-02-2008, 19:09
πεταγομαι σαν την τσουτσου,αλλα νομιζω οτι ο modecris αστειευοταν οταν το εγραψε.

modecris
28-02-2008, 20:38
Αν Modecris μετά από όλα αυτά το μονο που έχεις να πεις είναι αυτό...

τι να πω... Λυπάμαι που κάποιοι αφήνουν μερικούς να απειλούν χωρίς λόγο και να μην τους λένε τίποτα...
Τα "όλα αυτά" είναι αυτά τα 3 ποστ σε σύνολο 1700 που έχει ο wolf;Και που άμα το ψάξεις λίγο ακόμα μπορεί να βρεις και άλλα 3;Ε και;

Μήπως ξεχνάς πως και οι mod είναι άνθρωποι,με τα πάνω τους και με τα κάτω τους;Τί είναι,ρομποτάκια για να μπορούν να τιθασεύσουν την (όποια) συναισθηματική φόρτιση της στιγμής;
Μήπως θα πρέπει κιόλας να συγκρίνουμε την προσφορά του στο φορουμ σε σχέση με κάποιους άλλους;

Πρέπει να μάθουμε να βλέπουμε συνολικά τον άλλο και όχι μέσα από ελάχιστα ποστ.Αν ήταν έτσι,ο SeLanmere μετά από αυτήν την "καταιγίδα" των υβριστικών ποστ πριν μερικές μέρες,θα έπρεπε να παρεξηγηθεί από τους υπόλοιπους.(Αλήθεια,πρόλαβες να διαβάσεις κανένα?). Όμως καταλάβαμε πως "κάτι έτρεχε" και το αφήσαμε να περάσει.

Όσον αφορά αυτό ...
τι να πω... Λυπάμαι που κάποιοι αφήνουν μερικούς να απειλούν χωρίς λόγο και να μην τους λένε τίποτα......το θεωρείς απειλή;Εγώ θα το έλεγα ως έκφραση αγανάκτησης.Και εν πάση περιπτώσει,αφού "κάποιοι" δεν μου λένε τίποτα,έχεις πάντα το δικαίωμα να μιλήσεις εσύ...

ALEO
28-02-2008, 20:44
εμενα μου αρεσει το σιγκνατουρε σου Modecris lol

modecris
28-02-2008, 20:53
εμενα μου αρεσει το σιγκνατουρε σου Modecris lol
;)...

SQP_GR
28-02-2008, 21:16
Nai Exei Paradosi

X-NEC
28-02-2008, 21:59
1. Δεν είναι μόνο αυτά τα τρία είναι αρκετά ακόμα τα οποία ήταν στο ίδιο ύφος.
2. Aλλο η προσφορά στο forum και άλλο η συμπεριφορά προς τα άλλα μέλη.
3. Το παιδί που λες από ότι ξέρω <<έφαγε>> ban. Και φυσικά ήταν εντελώς λάθος η συμπεριφορά του. Δηλαδή για εσένα συμπεριφορές όπως του Σελ πρέπει να περνάνε στο ντούκου? Και δεν καταλαβαίνω που το πας όταν λες αν πρόλαβα να διαβάσω κανένα post του. Όχι δεν ήμουν εκείνη την ώρα στο forum. Έχει καμία σχέση αυτό?
4. Εγώ ποτέ δεν κρίνω από λίγα posts κάποιον και ούτε τώρα με αυτά που λέω κρίνω τον Wolf. Αλλά το έχει κάνει επανειλημμένως και πάντα τα προσπερνούσαμε. Όμως πόσες φορές να τον συγχωρέσουμε? Ούτε οι Πνευματικοί του να ήμασταν...
5. Εσύ τι το θεωρείς? Μην μου πεις ότι αστειευόσουν όπως λέει ο φίλος από πάνω! Όταν λες σε κάποιους θα σας πάρει και θα σας σηκώσει τι κάνεις? Την ευχή σου τους δίνεις?... Έκφραση αγανάκτησης είναι το όχι ρε γμώτο πχ αλλά τέλος πάντων.
Ακριβώς αυτό κάνω. Μόνο μιλάω. Ούτε χαρακτηρίζω, ούτε ειρωνεύομαι, ούτε υποτιμώ κανέναν...

blizard
28-02-2008, 22:41
Παιδιά το θέμα έχει τελειώσει νομίζω ... ο Mod ξέσπασε και τα είπε χύμα , και φυσικά δεν θα κάτσει να μας εξηγήσει περισσότερο.
Από την στιγμή που παραιτήθηκε μάλιστα δε υπάρχει κανένας λόγος συζήτησης.

ΥΓ
Κατά την γνώμη μου δεν θα έπρεπε να τα παίρνει τόσο σοβαρά ... ας κοιτάξουμε την οικογένειά μας, καμιά γιαγιά ίσως που έχουμε παραμελήσει και δεν θα είναι για πάντα κοντά μας, και να μην ενοχλούμαστε πολύ από την πιθανή αχαριστία ή δεν ξέρω τι στα forum.

modecris
29-02-2008, 03:52
Ένα τελευταίο και από μένα.
X-NEC σου έχω απαντήσει ήδη σε ότι με ρωτάς.Μόνο μια διευκρίνηση:

3. Το παιδί που λες από ότι ξέρω <<έφαγε>> ban. Και φυσικά ήταν εντελώς λάθος η συμπεριφορά του. Δηλαδή για εσένα συμπεριφορές όπως του Σελ πρέπει να περνάνε στο ντούκου?Ασφαλώς και όχι,όμως από τα μέλη έτσι έγινε.Οι περισσότεροι αναρωτήθηκαν τί έπαθε το παλικάρι,εκτός από αυτούς που γνώριζαν ότι απλά ήταν μεθυσμένος.Οι mod έκαναν ως όφειλαν.

Και δεν καταλαβαίνω που το πας όταν λες αν πρόλαβα να διαβάσω κανένα post του. Όχι δεν ήμουν εκείνη την ώρα στο forum. Έχει καμία σχέση αυτό?Δεν το πήγα πουθενά,απλά ήθελα να δω αν τα διάβασες.

Και μια και το έφερε η κουβέντα.SeLanmere περίμενα πως όταν ξε-μπαναριστείς και ξε-μεθύσεις,θα ζήταγες συγνώμη στα άτομα που μίλησες άσχημα...

MaRkUs_
29-02-2008, 10:17
τον selanmere εγώ του έκανα ban και γιατί δεν είχε δόσει ποτέ τέτοια δίγματα του έδωσα 2 μέρες.τώρα για την συγνώμη και εγώ το περίμενα αλλα τι να κάνουμε ???να του δώσουμε και άλλο ban γ'αυτό....απλά αν ξανά γίνει το ίδιο πράγμα τότε απλά το ban δεν θα είναι τόσο μικρό.

skyrios
01-03-2008, 01:40
Παιδιά το θέμα έχει τελειώσει νομίζω ... ο Mod ξέσπασε και τα είπε χύμα , και φυσικά δεν θα κάτσει να μας εξηγήσει περισσότερο.
Από την στιγμή που παραιτήθηκε μάλιστα δε υπάρχει κανένας λόγος συζήτησης.

ΥΓ
Κατά την γνώμη μου δεν θα έπρεπε να τα παίρνει τόσο σοβαρά ... ας κοιτάξουμε την οικογένειά μας, καμιά γιαγιά ίσως που έχουμε παραμελήσει και δεν θα είναι για πάντα κοντά μας, και να μην ενοχλούμαστε πολύ από την πιθανή αχαριστία ή δεν ξέρω τι στα forum.


sostos....

Slay
11-03-2008, 22:09
Aπο σημερα, ο PDS13 περα απο το να μας κανει post σημαντικα νεα, αναλαβανει και ρολο moderator (για να δωσει και ενα χερακι στον nonborn που τον εχω αφησει να παλευει μονος του) ας τον καλωσορισουμε, και ας του ευχηθουμε καλη επιτυχια.

Valkyre
11-03-2008, 22:12
καλη τυχη φιλε και μπραβο! ;)

klepidas
11-03-2008, 22:21
PDS13 kali epitixia kai episi a sou po ena efxaristo gia ta pragmata sto opoia me exeis voithisei(px psp)

Katana
11-03-2008, 22:30
Aπο σημερα, ο PDS13 περα απο το να μας κανει post σημαντικα νεα, αναλαβανει και ρολο moderator (για να δωσει και ενα χερακι στον nonborn που τον εχω αφησει να παλευει μονος του) ας τον καλωσορισουμε, και ας του ευχηθουμε καλη επιτυχια.

Μπραβο φιλε Βαγγελη!

Αξιος!Κανεις πολυ καλη δουλεια και πιστευω οτι θα συνεχισεις ακομη πιο δυναμικα.Καλη αρχη!:wave:

PS3άκιας
11-03-2008, 22:32
Να ενας ακομα που θα σιμβαλει στην τελειοπιοιση του απολυτου forum:D

jimbrav
11-03-2008, 22:38
bravo Βαγγελη .....άξιος πάντα τέτοια :1appl:

PDS
11-03-2008, 22:41
Ευχαριστω πολυ παιδια:)

skyrios
11-03-2008, 23:00
welldone m8 :P

ProEvo
11-03-2008, 23:15
Μπράβο Βαγγέλη!!!!!!!!!!!!!!!!! ¶ξιος!!!!!!!!!!!!!!!! :1appl::1appl:

NonBorn
11-03-2008, 23:48
Βαγγέλη επιτέλους.... Ξέρεις εσύ!!! :angry::angry::angry::angry:

modecris
12-03-2008, 03:07
Aπο σημερα, ο PDS13 περα απο το να μας κανει post σημαντικα νεα, αναλαβανει και ρολο moderator (για να δωσει και ενα χερακι στον nonborn που τον εχω αφησει να παλευει μονος του) ας τον καλωσορισουμε, και ας του ευχηθουμε καλη επιτυχια.
Όχου...τον PDS βρήκατε να κάνετε mod;Χάθηκε να βρεθεί ένας ολυμπιακός; :frog:
Μπράβο σου Βαγγέλη (έμαθα και το όνομά σου ...) γιατί το αξίζεις.Και σου πάει τρελά το πράσινο(πια) nick...
Αλήθεια,τώρα θα πάρεις αναβολή από τον στρατό "λόγω υποχρεώσεων";:rofl:

jimbrav
12-03-2008, 07:29
Βαγγέλη επιτέλους.... Ξέρεις εσύ!!! :angry::angry::angry::angry:

ουυυυ σα δε ντρεπεσε...αμέσως να τον βάλεις στην δουλειά....


αλλά ξέρω εγώ αυτό τον καιρό έχεις άλλη δουλειά εσύ...:bgrin2:

nikon
12-03-2008, 08:44
:1appl:
Μπράβο (αν και βάζελος:p) απλά συνέχισε να κάνεις ότι έκανες μην σε χαλάσει ο "βαθμός" που πήρες.:giggle:

georgiosdam
12-03-2008, 12:15
μπραβο βαγγελη!!! θελουμε παιδια με ηθος!!!!! καλη συνεχεια στις νεες αρμοδιοτητες σου!! πραγματικα το αξιζες!!!!!

MaRkUs_
12-03-2008, 13:20
welcome βαγγέλη!!!:)

ALEO
12-03-2008, 13:28
Welcome Pds13

tasioskis
12-03-2008, 13:35
σκατα και αποσκατα... βαλανε το καλυτερο φιλο του κωστα,βεβαια τι αλλο να περιμενουμε???? θα περιμενω την επομενη φορα μπας και καταλαβουν οτι υπαρχω και γω...

ProEvo
12-03-2008, 13:36
σκατα και αποσκατα... βαλανε το καλυτερο φιλο του κωστα,βεβαια τι αλλο να περιμενουμε???? θα περιμενω την επομενη φορα μπας και καταλαβουν οτι υπαρχω και γω...

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

ALEO
12-03-2008, 13:40
σκατα και αποσκατα... βαλανε το καλυτερο φιλο του κωστα,βεβαια τι αλλο να περιμενουμε???? θα περιμενω την επομενη φορα μπας και καταλαβουν οτι υπαρχω και γω...

xaxaaxaxaxaxaaxaaxaxax den pezese re mal......xaxaaxaxax:rofl::rofl:

PDS
12-03-2008, 15:25
Thanks και τα υπολοιπα παιδια:)

nikon
12-03-2008, 15:30
Τον νου σου στον tasioskis τα έχει πάρει που δεν έβαλαν αυτόν και ετοιμάζει πραξικόπημα.

tasioskis
12-03-2008, 16:31
Τον νου σου στον tasioskis τα έχει πάρει που δεν έβαλαν αυτόν και ετοιμάζει πραξικόπημα.


συγνωμη κιολας αλλα δεν μου αρεσουν τα πραξικοπηματα ειμαι και αριστερος
ας το πουμε ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΤΟΠΙΟ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΟΥ FORUM. νομιζω οτι πρεπει να κοψω για λιγο καιρο το ριζοσπαστη διοτι εχουν παρει τα μυαλα μου αερα...

nikon
12-03-2008, 16:35
συγνωμη κιολας αλλα δεν μου αρεσουν τα πραξικοπηματα ειμαι και αριστερος
ας το πουμε ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΤΟΠΙΟ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΟΥ FORUM. νομιζω οτι πρεπει να κοψω για λιγο καιρο το ριζοσπαστη διοτι εχουν παρει τα μυαλα μου αερα...

Όπως και να το πεις ένας είναι ο σκοπός σου να πάρεις τα ινία του forum.:p

Υ.Γ.:Sorry αν πρόσβαλα τα αριστερά σου αισθήματα με το "πραξικόπημα" αλλά δεν βρήκα άλλη λέξη.

conn-a
12-03-2008, 18:20
Aπο σημερα, ο PDS13 περα απο το να μας κανει post σημαντικα νεα, αναλαβανει και ρολο moderator (για να δωσει και ενα χερακι στον nonborn που τον εχω αφησει να παλευει μονος του) ας τον καλωσορισουμε, και ας του ευχηθουμε καλη επιτυχια.
παντα ΑΞΙΟΣ pds13 καλη αρχη με τα νεα σου καθηκοντα!!!:frog::frog:

X-NEC
13-03-2008, 02:45
Μπράβο ρε Βαγγέλη καιρός ήταν!;) Καλή δουλειά και υπομονή!:p

WolfRathmA
13-03-2008, 03:57
Μπραβο Βαγγελη! Πραγματικα το αξιζεις! Οπως και επισης πολλα ατομα απο εδω προσφερουν αρκετα στο forum! Καλη δουλεια σου ευχομαι!

tasioskis
13-03-2008, 10:48
επισης πολλα ατομα απο εδω προσφερουν αρκετα στο forum!


μπραβο ρε λυκε εισαι ο μονος που αναγνωριζει την δουλεια μου εδω μεσα...

BillyFlo81
13-03-2008, 17:07
Aπο σημερα, ο PDS13 περα απο το να μας κανει post σημαντικα νεα, αναλαβανει και ρολο moderator (για να δωσει και ενα χερακι στον nonborn που τον εχω αφησει να παλευει μονος του) ας τον καλωσορισουμε, και ας του ευχηθουμε καλη επιτυχια.


To Ps3FORUMS.gr παιρνει αποφασεις παραλληλα μαζι με το διοικητικο συμβουλιο του Ολυμπιακου?:angry:
Ευχομαι και γω οτι καλυτερο στον pds, αν και βαζελος...εχει το respect και απο μενα!!!

WolfRathmA
13-03-2008, 18:59
Ωχ... βαζελος ειναι;

Tα περνω πισω... να γινει ο tasioskis (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=134) moderator! ΕΞΩ Ο PDS!!! :rant::fryingpan:

tasioskis
13-03-2008, 20:09
looooooooooooool να που θα δικαιωθω κιολας. για ξεσηκωθητε ολοι...

jorgedept
16-03-2008, 16:36
Wolf σε ξηλώσανε ;

PDS
16-03-2008, 17:24
Ευχαριστω και τους υπολοιπους...γαυρους:rant::frog:


Wolf σε ξηλώσανε ;

Ο wolf αποφασισε απο μονος του να μην ειναι Mod.

Αφου δεν θελει να ειναι πλεον μοderator δεν μπορω να τον κρατησω με το ζορι, η θεση παντως θα ειναι ανοιχτη σε περιπτωση που το μετανιωσει.



Παντως εχει βοηθησει πολυ και συνεχιζει να το κανει ακομα και τωρα:1appl:.Καλο ειναι να το ξανασκεφτει.:tiphat:

WolfRathmA
16-03-2008, 18:51
Βοηθαω οσο μπορω και σαν χρηστης. :D

Με ξηλωσε ο PDS για να παρει την θεση μου! Χαχαχαχαχα :D

PDS
16-03-2008, 18:55
Με ξηλωσε ο PDS για να παρει την θεση μου! Χαχαχαχαχα :D

Αυτα ειπαμε μεταξυ μας:angry:
Επομενος στοχος ξηλωμα Nonborn:rofl:

modecris
16-03-2008, 18:59
Επομενος στοχος ξηλωμα Nonborn:rofl:
Και στην θέση του ποιός;Ο tasioskis για να μην έχουμε επανάσταση;;:angry::angry:

tasioskis
16-03-2008, 19:01
Αυτα ειπαμε μεταξυ μας:angry:
Επομενος στοχος ξηλωμα Nonborn:rofl:


καλα δεν ντρεπεστε λιγο ρε παλιαχρηστοι???? με αφησατε στην απεξω????? για στειλτε μου κανα pm ειμαι πολυ καλος στις ραδιουργιες...

tasioskis
16-03-2008, 19:02
Και στην θέση του ποιός;Ο tasioskis για να μην έχουμε επανάσταση;;:angry::angry:


καλα εισαι θεος... ετοιμαζομαι να σου αγορασω ps3...

PDS
16-03-2008, 19:03
Και στην θέση του ποιός;Ο tasioskis για να μην έχουμε επανάσταση;;:angry::angry:

Μα επειδη ο nonborn ειναι super moderator γι αυτο ειναι ο επομενος στοχος .:angry:
Την θεση του ταπεινου Mod μπορει να την παρει και ο Tasioskis αν θελει:angry::giggle:

tasioskis
16-03-2008, 19:05
Μα επειδη ο nonborn ειναι super moderator γι αυτο θα τον ξηλωσω.Την θεση του ταπεινου Mod μπορει να την παρει και ο Tasioskis αν θελει:angry::giggle:

ολοι απο καπου ξεκινανε που ξερεις απο απλως mod μπορει να φτασω και κοκκινος... δεν λεω ονοματα...

BillyFlo81
16-03-2008, 19:05
καλα εισαι θεος... ετοιμαζομαι να σου αγορασω ps3...


Παιδια καρφωνεστε, δεν ειναι private εδω! :angry:

PDS
16-03-2008, 19:06
ολοι απο καπου ξεκινανε που ξερεις απο απλως mod μπορει να φτασω και κοκκινος... δεν λεω ονοματα...

Α εισαι αδιστακτος:rofl:

modecris
16-03-2008, 19:09
καλα εισαι θεος... ετοιμαζομαι να σου αγορασω ps3...
Είδες,ε;Για εσένα δουλεύω!
Για το ps3,θέλω το 80ρι με gt και mgs...αλλιώς θα κανονίσω να μην γίνεις mod.:fryingpan::frog:

BillyFlo81
16-03-2008, 19:09
Α εισαι αδιστακτος:rofl:

:rofl:
Ναι, τωρα βλεπεις τι εστι γαυρος...!:rofl:

PDS
16-03-2008, 19:11
:rofl:
Ναι, τωρα βλεπεις τι εστι γαυρος...!:rofl:

Οντως.:angry:
Στα χαρτια η κοκκινη θεση ειναι του slay οποτε δεν μπορει να κανει κατι ο Tasioskis:giggle:

tasioskis
16-03-2008, 19:15
pds η βαζω στοχους η δεν βαζω

modecris εφτασεεεεεεεεε!!!!!!!!

bfmarvog υπαρχουν και χειροτερα... για φαντασου να ημουν βαζελος... θου κυριε φυλακη το στοματι μου...

BillyFlo81
16-03-2008, 19:17
Το ξερω Pds13..!:angry:
Γι αυτο απαντησα ετσι που ειπες τον tasioski αδιστακτο...!:angry:

conn-a
16-03-2008, 19:18
καλα εισαι θεος... ετοιμαζομαι να σου αγορασω ps3...
αν σε κανω ADMINISTRATOR θα μου παρεις και μενα:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

tasioskis
16-03-2008, 19:19
ναι αλλα το 60αρι

Slay
16-03-2008, 19:19
Οντως.:angry:
Στα χαρτια η κοκκινη θεση ειναι του slay οποτε δεν μπορει να κανει κατι ο Tasioskis:giggle:
Μπορω να κανω εγω ομως , για κοιταξτε λιγο το user title του :angry:

conn-a
16-03-2008, 19:20
ναι αλλα το 60αρι
βολευομαι:rofl::rofl::rofl:

BillyFlo81
16-03-2008, 19:20
Μπορω να κανω εγω ομως , για κοιταξτε λιγο το user title του :angry:


:rofl:
Που ησουνα κρυμμενος Slay?:rofl:

tasioskis
16-03-2008, 19:20
λολ αυτο λεγεται εγινα κοκκινος .... απο ντροπη ομως....

ισνογκουντ οπως θελετε μεταφραστετο μου ταιριαζει

PDS
16-03-2008, 19:21
Μπορω να κανω εγω ομως , για κοιταξτε λιγο το user title του :angry:

χααχαχα:rofl::rofl:
Και μολις ημουν ετοιμος να ρωτησω ''πως το εκανες ρε ατιμε Tasioskis αυτο??'':rofl::rofl:

conn-a
16-03-2008, 19:21
Μπορω να κανω εγω ομως , για κοιταξτε λιγο το user title του :angry:
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::r ofl:

Katana
16-03-2008, 19:30
Παρααααααάγκα! Αχαχαχα!

WolfRathmA
17-03-2008, 02:23
αχχαχαχα.... tasioskis (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=134) για admin! Παμε γερα! :D

modecris
18-03-2008, 20:33
Μια ερώτηση:
Ο Xrest πού χάθηκε;

tasioskis
18-03-2008, 20:59
εχει πτυχιο λενε....
τον φαγανε και αυτον αμασητο σαν τον λυκο...και εγω δεχομαι πιεσεις τον τελευταιο καιρο για να αλλαξω forum... μαλλον συνεργαζονται με τον μακη...

modecris
18-03-2008, 21:12
εχει πτυχιο λενε....
τον φαγανε και αυτον αμασητο σαν τον λυκο...και εγω δεχομαι πιεσεις τον τελευταιο καιρο για να αλλαξω forum... μαλλον συνεργαζονται με τον μακη...
Απλώς βλέπω πως σε άλλα forum κυκλοφορεί.Πρέπει να περνάει και από εδώ.

Όσο για τις πιέσεις,μην μασάς...εμένα οι μόνες πιέσεις που με ενοχλούν (αλλά και τους γύρω μου) είναι αυτές της φασολάδας...

tasioskis
18-03-2008, 23:41
Απλώς βλέπω πως σε άλλα forum κυκλοφορεί.Πρέπει να περνάει και από εδώ.

Όσο για τις πιέσεις,μην μασάς...εμένα οι μόνες πιέσεις που με ενοχλούν (αλλά και τους γύρω μου) είναι αυτές της φασολάδας...


βρε λες οι πιεσεις που δεχομαι να φταινε απο τα κουκια που τρωω τωρα τελευταια με τη νηστεια????κοιτα να δεις που πηγα να τους παρεξηγησω???

WolfRathmA
19-03-2008, 02:45
Καλα... εχω παιθανει στο γελιο με τον τιτλο σου ετσι tasioski! LoL xaxaxa...

Και εγω θελω παρακαλω το ονομα μου να γινει πορτοκαλι και να μου βαλετε και εμενα κατι ωραιο... χαχαχαχα :)

tasioskis
19-03-2008, 11:05
λυκε μου δεν ημαστε ολοι ισοι και ομοιοι...βολεψου τωρα με αυτα που εχεις...λολ

εγω τρελενομαι για το spoiler στην υπογραφη σου, μηπως θες να μας πεις κατι????λολ

WolfRathmA
19-03-2008, 18:22
λυκε μου δεν ημαστε ολοι ισοι και ομοιοι...βολεψου τωρα με αυτα που εχεις...λολ

εγω τρελενομαι για το spoiler στην υπογραφη σου, μηπως θες να μας πεις κατι????λολ


Το spoiler ειναι ενα μηνυμα προς τους ανωτέρους μας :p

Οχι αυτο που σκεφτεσαι ομως... :p

tasioskis
19-03-2008, 22:16
Το spoiler ειναι ενα μηνυμα προς τους ανωτέρους μας :p

Οχι αυτο που σκεφτεσαι ομως... :p


to ebgala apo to myalo moy

Slay
06-05-2008, 15:28
Mετα το κενο που αφηνει πισω του ο Nonborn ηταν αναγκη να μπουν νεοι Moderators, ο ενας μαλιστα ειναι ενας παλιος που τον επεισα να επιστρεψει, ο wolfratma λοιπον ανηκει πλεον ξανα στους moderators, οπως επισης νεος moderator ειναι και ο DarkUSS , ισως να μπει και ενα ακομα ατομο , θα του κανω προταση συντομα αν δω οτι χρειαζεται.

PDS
06-05-2008, 15:32
Καλη επιτυχια στα νεα καθηκοντα(για τον wolf οχι τοσο νεα:p)των παιδιων:angry:

leone
06-05-2008, 15:33
καλη επιτυχια και στους 2 σας

Katana
06-05-2008, 15:48
Καλή δουλειά παιδιά.

X-NEC
06-05-2008, 15:52
Καλή επιτυχία Darkuss!:angry:

tasioskis
06-05-2008, 15:52
Mετα το κενο που αφηνει πισω του ο Nonborn ηταν αναγκη να μπουν νεοι Moderators, ο ενας μαλιστα ειναι ενας παλιος που τον επεισα να επιστρεψει, ο wolfratma λοιπον ανηκει πλεον ξανα στους moderators, οπως επισης νεος moderator ειναι και ο DarkUSS , ισως να μπει και ενα ακομα ατομο , θα του κανω προταση συντομα αν δω οτι χρειαζεται.



μετα απο αυτη τη δηλωση τι αλλο εχω να πω???για αλλη μια φορα ειμαι εξω:rant:
να πω και εγω στα παιδια καλη επιτυχια και τους εμπιστευομαι απολυτα για την θεση,αλλα φυσικα δεν εχουν και οι 2 τις ικανοτητες που εχω εγω...
για αλλη μια φορα βλεπετε οτι εγω ειμαι εξω απο την ηγετικη ομαδα του φορουμ αρα κατι φταει καποιος δεν με θελει εδω,καποιος ακουει και μαντοννα και χατζιγιαννη...
παιδια δεν φταιω εγω για τις επιλογες των αλλων...
θα συνεχισω να βρισκομαι εδω μαζι σας γιατι εχω δωσει το λογο μου σε καποιους συγκεκριμενα σε 940 μελη τους αλλους 3 δεν τους γνωριζω...
και παλι καλη τυχη στα παιδια που ειναι δεδομενη....

Valkyre
06-05-2008, 15:54
Συγχαρητηρια στον Slay και στους νεους mod.Ευχομαι τα καλυτερα.

X-NEC
06-05-2008, 15:56
μετα απο αυτη τη δηλωση τι αλλο εχω να πω???για αλλη μια φορα ειμαι εξω:rant:
να πω και εγω στα παιδια καλη επιτυχια και τους εμπιστευομαι απολυτα για την θεση,αλλα φυσικα δεν εχουν και οι 2 τις ικανοτητες που εχω εγω...
για αλλη μια φορα βλεπετε οτι εγω ειμαι εξω απο την ηγετικη ομαδα του φορουμ αρα κατι φταει καποιος δεν με θελει εδω,καποιος ακουει και μαντοννα και χατζιγιαννη...
παιδια δεν φταιω εγω για τις επιλογες των αλλων...
θα συνεχισω να βρισκομαι εδω μαζι σας γιατι εχω δωσει το λογο μου σε καποιους συγκεκριμενα σε 940 μελη τους αλλους 3 δεν τους γνωριζω...
και παλι καλη τυχη στα παιδια που ειναι δεδομενη....

:rofl::rofl::rofl:

PDS
06-05-2008, 16:02
μετα απο αυτη τη δηλωση τι αλλο εχω να πω???για αλλη μια φορα ειμαι εξω:rant:

:rofl::rofl:

nikon
06-05-2008, 16:10
:1appl:
Καλή τύχη στον wolf και στον darkuss αν και ο wolf είναι παλιός στο πόστο αυτό.
:(
Τάσο κρίμα και είχα πιστέψει τόσο σε σένα.... τι να πω.... υπομονή και ο ουρανός θα γίνει πιο...κόκκινος.

tasioskis
06-05-2008, 16:13
:1appl:
Καλή τύχη στον wolf και στον darkuss αν και ο wolf είναι παλιός στο πόστο αυτό.
:(
Τάσο κρίμα και είχα πιστέψει τόσο σε σένα.... τι να πω.... υπομονή και ο ουρανός θα γίνει πιο...κόκκινος.


αστα αστα νικο μου,ειμαι να σκασω ειμαι....για καποιους σαν εσενα μενω ακομα εδω...

nikon
06-05-2008, 16:16
αστα αστα νικο μου,ειμαι να σκασω ειμαι....για καποιους σαν εσενα μενω ακομα εδω...
Το ξέρω Τάσο μου το ξέρω δεν πειράζει άστους αυτοί χάνουν να δω άμα φύγεις τι θα κάνουν.....

oddin
06-05-2008, 17:01
Καλή δύναμη στα παιδιά!

klepidas
06-05-2008, 17:16
Μπράβο σε παλιούς και καινούργιους mod...Καλή επιτυχία

WolfRathmA
06-05-2008, 18:31
Ευχαριστουμε παιδια!!!

Θα προσπαθησουμε για το καλυτερο!!! (τι βαψατε μουαχαχαχαχαχαχ)

modecris
06-05-2008, 19:26
[...] ισως να μπει και ενα ακομα ατομο , θα του κανω προταση συντομα αν δω οτι χρειαζεται.
Τάσο,μην ανησυχείς.Το υπονοούμενο του slay είναι σαφές...
Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να δημιουργήσεις την ανάγκη αυτή. :frog:

Wolf , άντε επιτέλους βρε αγόρι μου.Μας έσκασες!!!
DarkUSS,είσαι σεβαστό παιδί και είμαι σίγουρος πως θα τα καταφέρεις.

Καλή δουλειά σε όλους.

tasioskis
07-05-2008, 00:33
Τάσο,μην ανησυχείς.Το υπονοούμενο του slay είναι σαφές...
Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να δημιουργήσεις την ανάγκη αυτή. :frog:

Wolf , άντε επιτέλους βρε αγόρι μου.Μας έσκασες!!!
DarkUSS,είσαι σεβαστό παιδί και είμαι σίγουρος πως θα τα καταφέρεις.

Καλή δουλειά σε όλους.

δεν νομζω βρε modecris το λεει αυτο μονο και μονο να με εχει στο περιμενε,θελει να με κανει να υποφερω σιγα σιγα και βασανιστηκα... απο την μαυρη ωρα της ανακοινωσης εχω ακουσει και τα τρια cd του μεγαλου Ασιμου,τον επιταφειο του ριτσου και το σταυρωστεμε της μεγαλης Σαρρης,και ακομα ο πονος δεν μου εχει περασει...δεν το περιμενα ειδικά απο τον slay, τον καταλαβαινω και αυτον ξερει οτι αν ανεβω λιγο δεν θα εχω σταματημό και θα παρω την θεση του πιο γρηγορα.τα λεμε μετα παω να ψαξω το cd της αρλετας ,αν θυμαμαι καλα το ειχα αφησει μαζι με τα λεξοτανιλ....την εποχη που μου πηρε ο βαγγελης την θεση...


ασχετο τα λεχοτανιλ τα βρηκα το cd της αρλετα λειπει.....βρηκα ομως τα εγκωμια της Μ.εβδομαδας.... οποιοα(ο τονος στο ι)κατάστασις(δεν θελει η)βιωνω....

Giannis
07-05-2008, 00:35
δεν νομζω βρε modecris το λεει αυτο μονο και μονο να με εχει στο περιμενε,θελει να με κανει να υποφερω σιγα σιγα και βασανιστηκα... απο την μαυρη ωρα της ανακοινωσης εχω ακουσει και τα τρια cd του μεγαλου Ασιμου,τον επιταφειο του ριτσου και το σταυρωστεμε της μεγαλης Σαρρης,και ακομα ο πονος δεν μου εχει περασει...δεν το περιμενα ειδικά απο τον slay, τον καταλαβαινω και αυτον ξερει οτι αν ανεβω λιγο δεν θα εχω σταματημό και θα παρω την θεση του πιο γρηγορα.τα λεμε μετα παω να ψαξω το cd της αρλετας ,αν θυμαμαι καλα το ειχα αφησει μαζι με τα λεξοτανιλ....την εποχη που μου πηρε ο βαγγελης την θεση...

βασανίσου μυστήριο πλάσμα:angry: (πλακα κάνω)

BillyFlo81
07-05-2008, 21:19
Wolf χαιρομαι που ξαναεπεστρεψες!
Καλη συνεχεια και σε σενα Darkus!!

Slay
03-06-2010, 13:02
O Μuku απο σημερα ειναι μελος της ομαδας των moderators, και θα αναλαβει και καθηκοντα και στην κεντρικη σελιδα, να του ευχηθουμε καλη επιτυχια.

Υ.Γ. tasioskis για αλλη μια φορα στην απ'εξω οπως καταλαβες :D

enstikto
03-06-2010, 13:20
Καλή αρχή muku!

Valkyre
03-06-2010, 13:23
καλωσηρθες φιλε Muku και καλη συνεχεια. :)

AgentPrinny007
03-06-2010, 13:27
Καλη υπομονη muku !

Kane
03-06-2010, 13:30
Καλή επιτυχία muku!

muku
03-06-2010, 13:30
thanks guys!

Melnibonian
03-06-2010, 13:35
muku άσε τις κουβέντες και πιάσε δουλειά...lol...ελπίζω να ξεπεράσεις το ίνδαλμά μου τον Wolfrathma!!!

nikon
03-06-2010, 13:35
O Μuku απο σημερα ειναι μελος της ομαδας των moderators, και θα αναλαβει και καθηκοντα και στην κεντρικη σελιδα, να του ευχηθουμε καλη επιτυχια.Καλορίζικος Vlad και καλή δουλειά.;)


Υ.Γ. tasioskis για αλλη μια φορα στην απ'εξω οπως καταλαβες :DΗ θέση του moderator δεν νομίζω να ενδιαφέρει τον Τάσο και μη κάνεις πως δεν ξέρεις ποιανού τη θέση θέλει.:p

hidd3n
03-06-2010, 13:48
Καλή επιτυχία muku!

modecris
03-06-2010, 13:50
Τί,άρχισε η καλοκαιρινή μεταγραφική περίοδος;

Σιδερένιος muku!

AriStos13
03-06-2010, 15:45
καλοριζικος muku...και καλο κουραγιο
;)

grip
03-06-2010, 17:15
Καλή επιτυχία στο νέο σου έργο και καλή δύναμη :)

WolfRathmA
03-06-2010, 18:18
Καλώς ήρθες και από εδώ muku.

Επίσης να πω ότι μίλησα και με τον εξαφανισμένο X-NEC ο οποίος είχε ένα πρόβλημα με το χέρι του και αν όλα πάνε κάλα θα επανέλθει σε ενεργεί δράση.

Nek_Food
05-06-2010, 00:20
¶λλο ένα άτυχο μέλος θύμα της διεφθαρμένης εξουσίας... μην απελπίζεσαι όμως, εμείς θα παραφυλάμε έξω από τα γραφεία και με την πρώτη ευκαιρία θα σε αρπάξουμε για να σε γλιτώσουμε από τα γαμψά χέρια τους. Ακούς εκεί, μην προκόψει κανείς, αμέσως να τον τραβήξουμε οι υπόλοιποι πίσω στον λάκκο μαζί μας. Καλή τύχη και όνειρα γλυκά... όταν ξυπνήσεις όλα θα είναι μία χαρά και μην ξεχάσω, καλά κρασά και προσοχή μην κολυμπάς εάν δεν έχουν περάσει τέσσερις ώρες από την στιγμή που κατάπιες την τελευταία μπουκιά του φαγητού. ΟΚ, το κάψαμε το μυαλουδάκι μας; Δεν είναι τυχαίο, τόσα χρόνια μπροστά στις ακτινοβολούσες οθόνες τσουρούφλισες το λιγοστό μυαλό που είχες Nek_Food... άντε ευχήσου στο παιδί για την προαγωγή του και τράβα να παίξεις με καμιά από τις κονσόλες σου. Τί λέγαμε; Α, ναι...

Μπράβο φίλε muku, είσαι ωραίος και το άξιζες. :)

Katana
05-06-2010, 10:02
Μπράβο Βλαδίμηρε!

redismagik
05-06-2010, 10:14
kalorizikos! eine sigouro to oti tha kanei kali doulia! gia tin ipomoni exo epifilajeis!xaxxaxa!

yg''oloi sto sintagma gia ton sinexi ki epidiktiko paragkonizmo tou tasou.o agonas....sinexizete!''

tsak
05-06-2010, 10:16
Καλη επιτυχία στο φίλο muku και καλή αρχή

magicoSakisPaoGR
05-06-2010, 17:07
Γιατί βάλατε Μοντ το muku και δεν βαλαται το MAUI απο το φόρουμ του ΧΒΟΧ360 μια ζωή περημενη να γυνή Μοντ εκεί αλά του τρωη πάντα τη δόξα ο SONIC αφου δεν τον κάνουν Μοντ εκινει να τον κάνετε εσείς LOL
Καλη επιτυχία στο φίλο muku και καλή αρχή

hakoo
05-06-2010, 20:11
Muku welcome :cool:

Psifio
14-06-2010, 20:35
Καλή επιτυχία παιδιά !!

Slay
11-01-2011, 13:13
Εδω και λιγες ημερες ο Wolfrathma αποφασισε οτι δεν θελει να ειναι πλεον moderator, οι λογοι ηταν καθαρα προσωπικοι και σεβαστοι απ'ολους τους υπολοιπους moderators. Οποτε τα δικαιωματα του αφαιρεθησαν και το μονο μερος που εχει πλεον προσβαση ειναι το portal αλλα σαν απλος συντακτης , για την περιπτωση που θελησει να ανεβασει καποιο νεο στην κεντρικη σελιδα.
Δεν θα μας αφησει απο το forum, απλα ηθελε να συνεχισει σαν απλο μελος πλεον.

Για τον λογο αυτο σε moderator προηχθη ο enstikto υστερα απο κουβεντα που ειχαμε και με τα υπολοιπα παιδια, του ευχομαστε καλη επιτυχια στα νεα του καθηκοντα, επισης εξεταζουμε το ενδεχομενο να προσθεσουμε ακομα ενα ατομο σαν moderator, εαν κατι τετοιο γινει θα γινει ενημερωση εδω.

nikon
11-01-2011, 13:33
Μπράβο σωστή επιλογή.......Δημήτρη καλορίζικος και καλή δουλειά.....αν το έπαιζα στοίχημα θα έβγαζα λεφτά πάντως.....έχω και μάρτυρες.:)

modecris
11-01-2011, 13:38
Μα καλά,κάνατε moderator κάποιον που παίζει με invert το y-axis;;; lol

Δημήτρη,καλή πορεία!
Αποστόλη,καλός πολίτης!

odytsak
11-01-2011, 14:00
Μα καλά,κάνατε moderator κάποιον που παίζει με invert το y-axis;;; lol

Δημήτρη,καλή πορεία!

Οι τρελοί αλλάζουν τον κόσμο, με τους λογικούς μένει στάσιμος
το έχει δείξει η ιστορία άλλωστε.

enstikto σιδερένιος, καλή δύναμη
και συνέχισε με invert στο y-axis, να ξέρεις δεν είσαι μόνος.:a050:

Valkyre
11-01-2011, 14:28
Μα καλά,κάνατε moderator κάποιον που παίζει με invert το y-axis;;; lol

Δημήτρη,καλή πορεία!
Αποστόλη,καλός πολίτης!

Kι ομως Χρηστο το εκαναν οι βεβηλοι!! Τι να προσπαθω να τους αποτρεψω, τι να τους απειλω, τι να τους λεω οτι ειναι φρικιο, τι απο εδω...τι απο εκει...

πραγματικα απογοητευτηκα...

Τι αλλο θα δουμε στη συνεχεια?

Τον Nikon mod?? ή μηπως.... λεω.... μηπως....

....

μηπως....

τον Τασο administrator??!!?!?!?!??

Παμε κατα διαολου.... :( :(

nikon
11-01-2011, 14:30
Από Forum God δεν μπορώ να ξεπέσω σε Mod οπότε μη με παρακαλάς.:p

Valkyre
11-01-2011, 14:36
^^ Eγω δεν σε παρακαλαω καθολου. Αλλωστε εμαθα τους πραγματικους λογους που αλλαξες το ονομα σου απο Nikon69 σε απλο Nikon...

τυχαιο οτι με το ιδιο nickname ησουν mod σε τσοντοφορουμ που ασχολιοταν με μια .... "τακτικη" 69???

Δεν νομιζω.... :D

nikon
11-01-2011, 14:42
Το κακό ήταν ότι αυτό νόμιζαν όλοι οπότε αναγκάστηκα να το αλλάξω.

Υ.Γ.1: Στο forum που λες έγινα admin πια.....είμαι καλός βλέπεις στην "τακτική" αυτή και ανέβηκα βαθμίδα.

Υ.Γ.2 (και σημαντικό): Την "τακτική" τη χρησιμοποιώ μόνο με γυναίκα στο 6 ή το 9.

Valkyre
11-01-2011, 14:44
^^ Τσοντακια!!

modecris
11-01-2011, 19:42
Οι τρελοί αλλάζουν τον κόσμο, με τους λογικούς μένει στάσιμος
το έχει δείξει η ιστορία άλλωστε.

Οι τρελοί ίσως,οι "ανάποδοι" όμως; :whistle:



Kι ομως Χρηστο το εκαναν οι βεβηλοι!! Τι να προσπαθω να τους αποτρεψω, τι να τους απειλω, τι να τους λεω οτι ειναι φρικιο, τι απο εδω...τι απο εκει...

πραγματικα απογοητευτηκα...

Τι αλλο θα δουμε στη συνεχεια?

Τον Nikon mod?? ή μηπως.... λεω.... μηπως....

....

μηπως....

τον Τασο administrator??!!?!?!?!??

Παμε κατα διαολου.... :( :(

Ε! εαν ο nikon70-1 γίνει mod και ο tasioskisΟΕ & σια γίνει admin, θα ζητήσω από τον μονάρχη μας να μου κόψει τον τίτλο "mod" από το nick μου και να το αφήσει σκέτο "ecris"...όλοι ίσοι και όμοιοι γίναμε πια... :Ρ

enstikto
11-01-2011, 22:41
Ευχαριστώ παιδιά για τις ευχές σας!

Όσο για το inverted, πάρτε ένα quotation απο wikipedia...


After id Software (http://en.wikipedia.org/wiki/Id_Software)'s Doom (http://en.wikipedia.org/wiki/Doom_%28video_game%29), the game that popularized FPS games but which did not support vertical aiming with a mouse (the y-axis served for forward/backward movement), competitor 3D Realms (http://en.wikipedia.org/wiki/3D_Realms)' Duke Nukem 3D (http://en.wikipedia.org/wiki/Duke_Nukem_3D) became one of the first games that supported using the mouse to aim up and down. This and other games using the Build engine (http://en.wikipedia.org/wiki/Build_engine) had an option to invert the Y-axis. The "invert" feature actually made the mouse behave in a manner that users now[update] (http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Mouse_%28computing%29&action=edit) regard as non-inverted (by default, moving mouse forward resulted in looking down). Soon after, id Software released Quake (http://en.wikipedia.org/wiki/Quake_%28video_game%29), which introduced the invert feature as users now[update] (http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Mouse_%28computing%29&action=edit) know it. Other games using the Quake engine (http://en.wikipedia.org/wiki/Quake_engine) have come on the market following this standard, likely due to the overall popularity of Quake.

Πηγή: Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Mouse_%28computing%29#Invert_mouse_setting)

Να συμπληρώσω ότι το πρώτο FPS που κοιτούσες πάνω/κάτω ήταν το Dark Forces και μαντέψτε τι χειρισμό είχε....

Πως να το κάνουμε... Κάποιοι απο εμάς έχουμε και κάποια χρόνια στην πλάτη στο gaming και μάθαμε με τον αρχικό τρόπο να παίζουμε... :D
Τώρα φυσικά αυτό έχει αλλάξει αλλά αυτό δεν σημένει ότι είστε ανάποδοι ή ανώμαλοι.... Μόνο ότι απλά είστε....

NOOOOOOOOOOOOBSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

odytsak
11-01-2011, 23:08
Οι τρελοί ίσως,οι "ανάποδοι" όμως; :whistle:

Το ανάποδα είναι όπως το βλέπει και όπως έχει συνηθίσει ο καθένας.
Tόλμα να πεις σ'έναν Αγγλο ότι οδηγάει ανάποδα.

Χαρακτηριστικά όταν είχα πάει στην Αίγυπτο, δεν ξέρω πως αλλά έμπλεξα μ'ένα group Κυπρίων,
οπότε όταν κατεβήκαμε από το αεροπλάνο και βγήκαμε έξω,
ακούγεται μια φωνή από πίσω,
''Ρε σεις, σαν τους Καλαμαράδες, ανάποδα οδηγάνε''



Καλαμαράδες=Ελληνες ή Ελλαδίτες όπως είναι και το σωστότερο.

tonybsg
11-01-2011, 23:33
Μπράβο Δημήτρη, άξιος!

Valkyre
12-01-2011, 10:46
Aσε ρε Μητσο που εισαι και παλιος! :D

Kαι το πρωτο αυτοκινητο ειχε ξυλινες ροδες... για μαντεψε τωρα ποσα τετοια εχουν?? :D

FREAK!

enstikto
12-01-2011, 16:55
Thanks Tony!

@Val: Δεν είπα ποτέ ότι ενώ υπάρχει PS3 εγώ κάθομαι και παίζω PS1 και NES. Αυτό θα ήταν πιό κοντά στο παράδειγμα που έδωσες καθώς και αναφέρετε περισσότερο σε εξέλιξη τεχνολογίας παρά στο πως έχει συνηθίσει να παίζει κάποιος! ;)

Ατυχές το παράδειγμά σου λοιπόν καλέ μου φίλε και Nooblkyre! :P:P:P

Valkyre
12-01-2011, 16:58
ατυχες το παραδειγμα ξε-ατυχες, εισαι φρικιο. Και δεν χρειαζομαι επιχειρηματα!

(χαχαχα) :D

Δεν μπορεις να πεις ομως! Το καλωσορισμα σου ειναι μακραν το πιο εντυπωσιακο εβερ! :D

enstikto
12-01-2011, 17:19
ατυχες το παραδειγμα ξε-ατυχες, εισαι φρικιο. Και δεν χρειαζομαι επιχειρηματα!
Μια χαρα παρεούλα θα κάνουμε λοιπόν.... ο Noobas και το φρικιό!!! :D



Δεν μπορεις να πεις ομως! Το καλωσορισμα σου ειναι μακραν το πιο εντυπωσιακο εβερ! :D

Λογικό δεν είναι; Ο κόσμος χαίρετε που θα μπεί ένας σοφός/old timer moderator επιτέλους στην παρέα των Noobάδων! :c055gfe::c055gfe::c055gfe::c055gfe:

ilias78
12-01-2011, 19:09
καλη επιτυχια μητσε.

fotaras
12-01-2011, 20:25
Εδω και λιγες ημερες ο Wolfrathma αποφασισε οτι δεν θελει να ειναι πλεον moderator, οι λογοι ηταν καθαρα προσωπικοι και σεβαστοι απ'ολους τους υπολοιπους moderators. Οποτε τα δικαιωματα του αφαιρεθησαν και το μονο μερος που εχει πλεον προσβαση ειναι το portal αλλα σαν απλος συντακτης , για την περιπτωση που θελησει να ανεβασει καποιο νεο στην κεντρικη σελιδα.
Δεν θα μας αφησει απο το forum, απλα ηθελε να συνεχισει σαν απλο μελος πλεον.

Για τον λογο αυτο σε moderator προηχθη ο enstikto υστερα απο κουβεντα που ειχαμε και με τα υπολοιπα παιδια, του ευχομαστε καλη επιτυχια στα νεα του καθηκοντα, επισης εξεταζουμε το ενδεχομενο να προσθεσουμε ακομα ενα ατομο σαν moderator, εαν κατι τετοιο γινει θα γινει ενημερωση εδω.
θελω να δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια στον Wolfrathma για το εργο που εκανε οσο καιρο ηταν moderator.εκανες αψογη δουλεια και προσωπικα θελω να σε ευχαριστησω θερμα και δημοσια για τις πολλες φορες που σε ενοχλουσα και σε ρωταγα διαφορα για τις λειτουργιες του φορουμ και γενικα για οτι αποριες ειχα.
εν ολιγοις συγχαρητηρια για την αψογη δουλεια σου,σε ευχαριστω για τις αμετρητες φορες που με βοηθησες και μια ταπεινη συγνωμη για τις αμετρητες φορες που σε ζαλιζα με τις αποριες μου,με τις οποιες παντα ασχολιοσουν,ειτε αφορουσαν το φορουμ ειτε οχι.
δεν υπονοω κατι για τους υπολοιπους διαχειριστες απλα απο την πρωτη στιγμη που εγινα μελος τις περισσοτερες αποριες μου τις ρωταγα στον wolfrathma,δεν ξερω γιατι ισως απλα ετυχε.
οσον αφορα τον νεο διαχειριστη η επιλογη που εγινε δεν θα μπορουσε να ηταν καλυτερη..ειμαι σιγουρος οτι με το μερακι και τον μπολικο χρονο ασχολιας του για το φορουμ θα βοηθησει αρκετα την κοινοτητα μας.καλη επιτυχια ensticto!

WolfRathmA
13-01-2011, 01:54
Ευχαριστω πολυ φιλε Φωτη! Να είσαι καλά! :)

nikolaszax
13-01-2011, 10:16
Καλη επιτυχια να ευχηθω και εγω στον φιλο Δημητρη στα νεα του καθηκοντα(του αξιζει η θεση για την προσφορα του στο forum) και ευχαριστουμε τον Wolf για οσα προσφερε σαν moderator .:a022:

Melnibonian
13-01-2011, 16:37
Στεναχωρήθηκα με τον Αποστόλη,χάρηκα με τον Enstikto... ανάμικτα συναισθήματα...

the master
13-01-2011, 20:52
mpravo re ensti eisai aksios!

tasioskis
13-01-2011, 22:11
απο τωρα και στο εξης θα πρεπει να με ρωτας παναγιωτη τον ποιον θα ορισουμε μοντ!!!!

αντε να δουμε εδω μεσα, το εχετε παρακανει, εχετε θεο εναν νικο και νομιζετε οτι πηρατε αξια......

καλο μοντερετινγκ ενστικτο..

giosici
26-01-2012, 20:09
Και στα 50 post μου πάρτι! καλός σας βρήκα!

Slay
29-01-2013, 01:48
o katsouras απο σημερα αναλαμβανει moderator στο forum FIFA Online

FotisGRC
29-01-2013, 01:59
Ωραίος.. Το αξίζει!

katsouras
29-01-2013, 04:31
Ευχαριστω για την εμπιστοσυνη!

the master
29-01-2013, 09:05
λολ τωρα οποτε βαζουμε εικονες χωρις σποιλερ θα τρωμε μπαν!

μπραβο μαν !

katsouras
29-01-2013, 09:16
Ολα εδω πληρωνονται!:P Thanks

FotisGRC
29-01-2013, 13:55
Xαχαχα... Επιτέλους θα μπορεί να σβήνει τις εικόνες και τα off topic!! Πιστεύω ήταν η ευχή του στον ¶γιο Βασίλη!

hakoo
29-01-2013, 16:25
Πολυ καλη κινηση μιας και ο katsouras ξερει καλυτερα απο τον καθενα το συγκεκριμενο section και τις αναγκες του.

the master
29-01-2013, 20:02
τοτε ρε παιδια βαλτε με και μενα mod στο funny thread ...trolololol

Avenger_Seraphim
29-01-2013, 20:22
Congrats! Ελπίζω όλα να λειτουργούν ακόμα πιο ομαλα ^_^ Welcome :D

enstikto
30-01-2013, 01:31
Congratulations και απο μένα!

katsouras
30-01-2013, 01:33
Να στε καλα παιδες!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

giannislazy
30-01-2013, 17:43
Πολυ καλη κινηση μιας και ο katsouras ξερει καλυτερα απο τον καθενα το συγκεκριμενο section και τις αναγκες του.

To section το ξέρει.

FIFA δεν ξέρει...:warning2:

Συγχαρητήρια κι ο Θεός βοηθός...

katsouras
30-01-2013, 17:56
To section το ξέρει.

FIFA δεν ξέρει...:warning2:

Συγχαρητήρια κι ο Θεός βοηθός...

Ειπες κατι Γιαννακη??Μπορει να με τρελανει η εξουσια κανονισε...:a098:

pankal6
02-02-2013, 20:53
Κατσουρα με ποσα λουκουμια συρου λαδωσες τους αρμοδιους;;;αισχος!!κ εμεις σ ζηταμε κανα δυο κ σφυριζεις αδιαφορα... Μπραβο ρε αλητη!

katsouras
03-02-2013, 01:04
Εσυ ειπαμε μονο τουλουμπες...Εισαι μερακλης...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Slay
25-02-2014, 13:52
Ο Οδυσσεας, ποιο γνωστος σαν Odytsak ανηκει απο σημερα στην ομαδα των Moderators, πιστευουμε οτι ειναι μια πολυ αξιολογη προσθηκη στην ομαδα μας, του ευχομαστε καλη επιτυχια στις διευρυμενες αρμοδιοτητες του.

FotisGRC
25-02-2014, 13:56
Συγχαρητήρια Οδυσσέα..! May the force be with you.. ;)

Viper
25-02-2014, 13:56
Κατι ηξερε ο fits79 (http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/14481-%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-PS4?p=502637&viewfull=1#post502637):silly:

Συγχαρητήρια Odytsak!

aopanos72
25-02-2014, 14:02
Συγχαρητηρια κύριε Οdytsak.....

στάλθηκε απο το S8Q και το auto correct τον παιρνει :P

odytsak
25-02-2014, 14:13
Ο Οδυσσεας, ποιο γνωστος σαν Odytsak ανηκει απο σημερα στην ομαδα των Moderators, πιστευουμε οτι ειναι μια πολυ αξιολογη προσθηκη στην ομαδα μας, του ευχομαστε καλη επιτυχια στις διευρυμενες αρμοδιοτητες του.

Παναγιώτη ευχαριστώ για την παρουσίαση. :respect7:


Συγχαρητήρια Οδυσσέα..! May the force be with you.. ;)

Καλή δύναμη και σε σένα Φώτη γιατί έχεις αναλάβει μια δύσκολη και χρονοβόρα δουλειά με το θέμα για τις καινούριες κυκλοφορίες του PS4. :yes:




Κατι ηξερε ο fits79 (http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/14481-%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-PS4?p=502637&viewfull=1#post502637):silly:

Συγχαρητήρια Odytsak!

Ρε Viper έπινα καφέ και με το post σου μου 'φυγε o καφές από το στόμα και τα έκανα όλα χάλια. :a050:

Θα ανεβάσω φωτό να δεις πως έγινε ο τοίχος και το laptop. :a050:


Συγχαρητηρια κύριε Οdytsak.....

Nα'σαι καλά. :yes:

dlevel
25-02-2014, 14:14
με το καλό και καλή δύναμη!

Kapa
25-02-2014, 14:21
Well done!!!

Well done και στον fits για την προβλεψη!!!

corsaopc3071r
25-02-2014, 14:22
Καλη αρχη και καλη δυναμη!

WolfRathmA
25-02-2014, 14:23
Μπραβο Οδυσσεα! ;)

Nikoladim
25-02-2014, 14:38
Μπραβο Οδυσσεα, δεν μας λες και λιγα λογια για την gaming διαδρομη σου ? :D

Lefteris_X
25-02-2014, 14:39
και κάπου εδώ ξεκινά η "Οδύσσεια" ενός mod. :D

mihalis13
25-02-2014, 14:41
Συγχαρητήρια Οδυσσέα!!!

hakoo
25-02-2014, 14:50
http://static.planetminecraft.com/files/resource_media/screenshot/1331/mod-pic_6086548_lrg.jpg


(http://www.google.gr/url?sa=i&source=images&cd=&docid=7fRZ991U-iWScM&tbnid=oFTDJt9Qe57GvM:&ved=0CAgQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.planetminecraft.com%2Fblog%2F how-to-become-a-pmc-moderator%2F&ei=X4MMU6i8DsL8ygO-0IGADA&psig=AFQjCNGKttelGjSd9-e7WjX4x36Yn7rF5A&ust=1393415391284681)

gepe13
25-02-2014, 15:03
Ο fits79 αν έχει την καλοσύνη να μας δώσει προβλέψεις για το κουπόνι του στοιχήματος.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

chronohill
25-02-2014, 15:06
Συγχαρητηρια στον Ody και συγχαρητηρια για την επιλογη...Ειναι σημαντικο να βλεπουμε αξιολογα ατομα να παιρνουν τετοιες θεσεις...

Valkyre
25-02-2014, 15:15
Συγχαρητηρια στον Ody και συγχαρητηρια για την επιλογη...Ειναι σημαντικο να βλεπουμε αξιολογα ατομα να παιρνουν τετοιες θεσεις...

Ε οχι και αξιολογο ατομο ο Οδυσσεας... για ξεκαρφωμα τον εχουμε! :P :P

Congrats και απο εδω Οδυσσεα ;)

Kane
25-02-2014, 15:22
Μπράβο και από μένα Οδυσσέα!

nikon
25-02-2014, 15:27
Aπο editor moderator;;;;;.....μπράβο πάντα τέτοια :a023:.....άντε και admin εύχομαι Οδυσσέα.:ban:

memix
25-02-2014, 16:30
Συγχαρητήρια Οδυσσέα , και εις ανώτερα :) .

phoenix7
25-02-2014, 16:34
well done mate

Dragonpaul
25-02-2014, 16:45
Odyyyyyyyy!!!!!!!! Congrats, man!!!!!!!!!

nickolas82
25-02-2014, 17:04
Συγχαρητήρια Οδυσσέα!!!! Και εις ανώτερα

Kapa
25-02-2014, 17:08
Ρε παιδια ολοι του λετε "και εις ανωτερα".

Μηπως θελετε να στειλετε καποιο μηνυμα στον Slay? :a049:

:c026:

Dikakom
25-02-2014, 17:15
Μπραβο οδυσσεα!!!

Στάλθηκε από το LG-D605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Valkyre
25-02-2014, 17:25
Τετοιο καλωσορισμα mod δεν εχει ξαναγινει ετσι! Εσπασες ολα τα ρεκορ Οδυσσεα! Ουτε οταν κυκλοφορησε το PS4 δεν υποδεχτηκαμε ετσι! λοοολ

Nek_Food
25-02-2014, 17:47
Μάλλον αναμενόμενο από καιρό θα έλεγα και η ανταπόκριση μας στην είδηση μέσω της ανακοίνωσης στο παρόν αποδεικνύει το γιατί. Μπραβίσιμος, μίστερ Οδυσσέας.

spartan
25-02-2014, 17:52
Ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα στον οδυσσεα!!!πιστευω οτι αξιζε πολυ αυτην την προαγωγη!!! μιας και σαν editor εκανε εξαιρετικη δουλεια εδω μεσα.:osfp:

Gazof
25-02-2014, 18:00
Μπράβο σου, Ody! Ίσως μία μέρα, να έχω την τιμή να με banάρεις :P

(τώρα που "βολέψαμε το δικό μας παιδί", πάμε να τα κάνουμε μπάχαλο όλα)

Axilleas_GR
25-02-2014, 18:03
Συγχαρητηρια και καλη επιτυχια στις νεες αρμοδιοτητες σου φιλε Οδυσσεα.

ΥΓ. Διαβασα την "προβλεψη" του fits79 και λυθηκα στο γελιο (ευτυχως που δεν επινα καφε οπως εσυ....)

Gazof
25-02-2014, 18:22
Πλάκα πλάκα, αν μπει ο fits, θα νομίζει ότι ο Odytsak υποβαθμίστηκε σε editor και θα σας την πει κιόλας στο εκεί thread :D

(Oι λέξεις υποβάθμιση/αναβάθμιση/προαγωγή κλπ, δεν υφίστανται κυριολεκτικά, έτσι;; Forum είναι, είναι καθαρά θέμα ίσως περισσότερων αρμοδιοτήτων, μην παρεξηγηθούμε).

odytsak
25-02-2014, 18:34
με το καλό και καλή δύναμη!

Thanks man. :yes:


Well done!!!

Well done και στον fits για την προβλεψη!!!

Γιώργο looooooooool :a050::a050::a050:


Καλη αρχη και καλη δυναμη!

Thanks Γιώργο.

Μπραβο Οδυσσεα! ;)

Αποστόλη, μπράβο, λένε τα γαδούρια στον ανήφορο! :a050:

Μπραβο Οδυσσεα, δεν μας λες και λιγα λογια για την gaming διαδρομη σου ? :D

Νομίζω το είχα ποστάρει σ'ένα θέμα που είχαμε ανοίξει γι'αυτό το λόγο,
παρομοίως με τον Αποστόλη για το μπράβο. :a050:

και κάπου εδώ ξεκινά η "Οδύσσεια" ενός mod. :D

Πως φαίνεται Λευτέρη ότι έχεις σχέση με δημοσιογραφία, φτιάχνεις πηχαίο τίτλο με δυο λέξεις.


Συγχαρητήρια Οδυσσέα!!!

Τhanks Μιχάλη.









Εξαφανίστηκε η φωτό σου κάνοντας quote???


Ο fits79 αν έχει την καλοσύνη να μας δώσει προβλέψεις για το κουπόνι του στοιχήματος.

Εχει Ολυμπιακός Μάτσεστερ σήμερα, λες να κονομήσουμε?


Συγχαρητηρια στον Ody και συγχαρητηρια για την επιλογη...Ειναι σημαντικο να βλεπουμε αξιολογα ατομα να παιρνουν τετοιες θεσεις...

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. :yes:

Ε οχι και αξιολογο ατομο ο Οδυσσεας... για ξεκαρφωμα τον εχουμε! :P :P

Congrats και απο εδω Οδυσσεα ;)

Oσο και αξιόλογος να είμαι, είμαι μετά από σένα. :P


Μπράβο και από μένα Οδυσσέα!

Thanks Σπύρο, τα ίδια βέβαια και σε σένα για το μπράβο. :a050:

Aπο editor moderator;;;;;.....μπράβο πάντα τέτοια :a023:.....άντε και admin εύχομαι Οδυσσέα.:ban:

Γιατί Νίκο?? για να πληρώνω τον Server που μας φιλοξενεί?? :a050:

Συγχαρητήρια Οδυσσέα , και εις ανώτερα :) .

Thanks Μιχάλη.


well done mate

Τhanks man.


Odyyyyyyyy!!!!!!!! Congrats, man!!!!!!!!!

Thank you Pavloooooooooooooooos!!!!!!!!


Συγχαρητήρια Οδυσσέα!!!! Και εις ανώτερα

Γειά σου συμπολεμιστή Νίκο, ευχαριστώ.


Ρε παιδια ολοι του λετε "και εις ανωτερα".

Μηπως θελετε να στειλετε καποιο μηνυμα στον Slay? :a049:

:c026:

:a050::a050::a050:


Μπραβο οδυσσεα!!!

Δημήτρη όπως παραπάνω για το μπράβο. :a050:


Τετοιο καλωσορισμα mod δεν εχει ξαναγινει ετσι! Εσπασες ολα τα ρεκορ Οδυσσεα! Ουτε οταν κυκλοφορησε το PS4 δεν υποδεχτηκαμε ετσι! λοοολ

Εντάξει Δημήτρη, μη τα παραλέμε κιόλας. :P


Μάλλον αναμενόμενο από καιρό θα έλεγα και η ανταπόκριση μας στην είδηση μέσω της ανακοίνωσης στο παρόν αποδεικνύει το γιατί. Μπραβίσιμος, μίστερ Οδυσσέας.

Nεκτάριε είσαι από τα άτομα που εκτιμώ για την γενικότερη συμμετοχή σου, έχεις βοηθήσει περισσότερο από μένα.


Ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα στον οδυσσεα!!!πιστευω οτι αξιζε πολυ αυτην την προαγωγη!!! μιας και σαν editor εκανε εξαιρετικη δουλεια εδω μεσα.:osfp:

Εξαιρετική δουλειά δεν θα το έλεγα,
ούτως ή άλλως οι πιο πολλοί μπαίνουμε στο φόρουμ απ'ευθείας για να διαβάσουμε και προσπερνάμε την αρχική με τα news.

Μπράβο σου, Ody! Ίσως μία μέρα, να έχω την τιμή να με banάρεις :P

(τώρα που "βολέψαμε το δικό μας παιδί", πάμε να τα κάνουμε μπάχαλο όλα)

Πιο πιθανό είναι να αυτομπαναριστώ παρά να μπανάρω εσένα που είσαι σημαντικό μέλος του φόρουμ.


Συγχαρητηρια και καλη επιτυχια στις νεες αρμοδιοτητες σου φιλε Οδυσσεα.

ΥΓ. Διαβασα την "προβλεψη" του fits79 και λυθηκα στο γελιο (ευτυχως που δεν επινα καφε οπως εσυ....)

Τhanks, λύσε μου και μια απορία... ποιος είναι ο Αχιλλέας αφού σε λένε Χάρη?? :a050::a050:

Kkritikos
25-02-2014, 18:34
Στημενο ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!Ποσα κιλα μπουγατσα με κιμα τους εταξες??? :a050::a036: :bravo-009:
:banplease: κε Οδυσσεα....

odytsak
25-02-2014, 18:41
Καλή δύναμη odytsak!

ΥΓ: Τον fits79 δεν τον ειδοποίησε κανείς ακόμα; :P

Thanks, man, και σε σένα καλή δύναμη γιατί βοηθάς ίσως περισσότερο απ'όλους εδώ μέσα.

Πλάκα πλάκα, αν μπει ο fits, θα νομίζει ότι ο Odytsak υποβαθμίστηκε σε editor και θα σας την πει κιόλας στο εκεί thread :D

(Oι λέξεις υποβάθμιση/αναβάθμιση/προαγωγή κλπ, δεν υφίστανται κυριολεκτικά, έτσι;; Forum είναι, είναι καθαρά θέμα ίσως περισσότερων αρμοδιοτήτων, μην παρεξηγηθούμε).

Καλύτερα θα ήταν να το σταματήσουμε γιατί στο τέλος θα παρεξηγηθεί ο συγκεκριμένος συμφορουμίτης,
βέβαια πλάκα κάνουμε αλλά δεν μπορεί να το καταλάβει, ίσως γιατί είναι καινούριο μέλος και δεν έχει αντιληφθεί το παρείστικο ύφος του φόρουμ μας.

Στημενο ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!Ποσα κιλα μπουγατσα με κιμα τους εταξες??? :a050::a036: :bravo-009:
:banplease: κε Οδυσσεα....

Κώστα αν σε χαλάει το BF4 πούλα το, έχω βαρεθεί τη γκρίνια σου κάθε μέρα στο party Chat. :a050:

djpar
25-02-2014, 19:06
μπραβο ρε Οδυσσεα



FITS................ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

Nikoladim
25-02-2014, 19:18
http://prasinanea.gr/paraskinio/article1322652.ece/ALTERNATES/w460/Untitled%2B4.jpg To ειχε ανακοινωσει ο Slay πως θα εφερνε δυνατο ονομα στο χωρο των moderators. Τοσο πια πολυ βεβαια κανεις δεν το περιμενε!

Dinos
25-02-2014, 19:34
Ένα από τα πιο αξιολογα μελη του forum παντα ευγενικος και διαθεσιμος να λυσει οποια απορια εχει οποιοδηποτε μελος της κοινοτητας. Σοφη επιλογή.
Μπραβο φιλε Οδυσσεα.

odytsak
25-02-2014, 19:42
μπραβο ρε Οδυσσεα



FITS................ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

:a050::a050:


http://prasinanea.gr/paraskinio/article1322652.ece/ALTERNATES/w460/Untitled%2B4.jpg To ειχε ανακοινωσει ο Slay πως θα εφερνε δυνατο ονομα στο χωρο των moderators. Τοσο πια πολυ βεβαια κανεις δεν το περιμενε!

:a050::a050:


Ένα από τα πιο αξιολογα μελη του forum παντα ευγενικος και διαθεσιμος να λυσει οποια απορια εχει οποιοδηποτε μελος της κοινοτητας. Σοφη επιλογή.
Μπραβο φιλε Οδυσσεα.

Γειά σου ρε Ντίνο, χάθηκες τώρα τελευταία, ελπίζω να είσαι καλά, το video gaming εξάλλου είναι δευτερευούσης σημασίας σ'αυτή τη ζωή.

Slay
25-02-2014, 19:51
Για λιγο μπερδευτηκα και νομιζα οτι μπηκα στο funny thread με τοσο γελιο που εριξα, παντα τετοια να εχουμε.

Υ.Γ. μπορει να εχω και αλλη μια σημαντικη ανακοινωση να κανω σε λιγες ημερες :whistle:

djpar
25-02-2014, 21:12
θα κανεις τον fits moderator...οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιιιιιιιι

alan sirer
25-02-2014, 21:39
δεν κρατιεμαι θα το πω,η ανακοινωση αφορα εμενα και θα γινω βοηθος mod του οδυσσεα.:makefun::a010:

enstikto
25-02-2014, 21:50
http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/43901701.jpg

Everything is going according to plan...


Everything is coming into place. Another one of us (http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/8990-%CE%95%CE%AF%CE%BC%CE%B1%CE%B9-%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C%C F%82-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%BA%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CE%B9-invert-%CF%84%CE%BF-y-axis-%CF%83%CF%84%CE%B1-shooting-games) has taken their rightful place in the world. Soon there will be another and then another one. It is inevitable my young apprentice. Soon we will rule the forum! Mwahahahahahahaha!


Congrats Οδυσσέα και απο μένα! Keep up the good work!!!!