PDA

View Full Version : Kalws sas vrhka



Omega
18-08-2007, 23:50
Geia sas paidia.Mporei to ksekinhma mou se ayto to forum na mhn egine me to kalytero tropo.Dhladh psaxnwntas thn lysh se ena provlima mou,(pou telika brethike!:bgrin2:)...alla im here to stay,for better or worse!:angry:

Eimai kai egw katoxos enos PS3..pou...ehm...mou to ekane dwro h kopela mou,oso periergo kai an sas fanei hehe.

Ante na mas erthoun syntoma kai oi titloi pou perimenoume pws kai pws!

Alexandros.

WolfRathmA
19-08-2007, 00:07
Καλως ηρθες και φυσικα καλη διαμονη!

Και του ξαδερφου μου η κοπελια του πηρε ps3... μακαρι να μου το επερνε και εμενα... της το ελεγα αλλα τιποτα... οποτε αναγκαστηκα κατι πηρα μονος μου :D

NonBorn
19-08-2007, 02:41
Βρείτε μου κοπέλα να μου κάνει τέτοια δώρα και την παίρνω όσο όσο... :rofl::rofl::rofl:
Ειλικρινά αδυνατώ να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιο είδος... :p Σου πήρε δώρο το PS3? :1appl::1appl::1appl: Μπράβο της και ξανά μπράβο της! !:1appl::1appl::1appl:


Καλωσόρισες και από εμένα στο forum Αλέξανδρε :)

Omega
19-08-2007, 21:02
Βρείτε μου κοπέλα να μου κάνει τέτοια δώρα και την παίρνω όσο όσο... :rofl::rofl::rofl:
Ειλικρινά αδυνατώ να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιο είδος... :p Σου πήρε δώρο το PS3? :1appl::1appl::1appl: Μπράβο της και ξανά μπράβο της! !:1appl::1appl::1appl:


Καλωσόρισες και από εμένα στο forum Αλέξανδρε :)


Haha eides?Alla eixe kai apwtero skopo..Na paizei pio poly apo oti egw to Heavenly Sword otan kykloforhsei...

SQP_GR
19-08-2007, 21:19
Kala Otan Sto Feri Sto Kaifali Na Erthis Kai Na Mu To Pis.otan Paizis Kai Tin Grafis Opos Ekana Egw Me Mia Proin Mu ,auti Frikerne Kai Den To Epiana Gia Mines To Ps2 Tote.makria Apo Inekes To Ps3 Kanonas

Terminator
19-08-2007, 21:58
Kala Otan Sto Feri Sto Kaifali Na Erthis Kai Na Mu To Pis.otan Paizis Kai Tin Grafis Opos Ekana Egw Me Mia Proin Mu ,auti Frikerne Kai Den To Epiana Gia Mines To Ps2 Tote.makria Apo Inekes To Ps3 Kanonas
Δεν καταλαβα, τι υποταγη ειναι αυτη? Αν σας ενοχλουν οι κοπελες/γυναικες σας, στειλτε τις απο κει που ρθαν και βυθιστειτε στο gaming.

NonBorn
19-08-2007, 22:35
Πωπω βρήκα τον άνθρωπό μου εδώ... :D χαχαχαχα
Πάντως είναι μεγάλο θέμα και πιστεύω πρέπει να ανοίξει sticky thread για το συγκεκριμένο. Θα ενδιέφερε πολλούς πως τα βγάζουμε πέρα σε τέτοιες καταστάσεις.... :rofl::rofl::rofl:

sickness_
20-08-2007, 02:23
Καλως σε βρικαμε, have a nice gaming!

Omega
20-08-2007, 17:02
Eyxaristw gia ta replies..
@ SQP_GR : Mou fainetai pws den katalabes akrivws ti ennoousa.Auth perimenei pio poly apo emena to HS,einai gamer xronia kai pio "porwmenh" an mporoume na poume.
Mallon egw tha ths ferw sto kefali thn consola:fryingpan::rofl:

WolfRathmA
20-08-2007, 18:18
Axaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!!
Aπιστευτο!!!!

ποποοποπ... με εκανες να γελασω ρε φιλαρακο! παλι καλα!!! :rofl::rofl::rofl:

greekteo
20-08-2007, 18:27
Αυτες ειναι γυναικες, οχι κατι αλλες που ξερουν απ'εξω ολες τις εταιρειες καλλυντικων αλλα που παιζουν με μανια ps3 :p

TopGunZ
21-08-2007, 18:52
χαχα το κορυφαίο μάλλον το έκανα εγώ που είχα βάλει σε μια πρώην μου να μου πάρει για δώρο επετείου 1 χρόνου σχέσης το Ff X. το κορυφαίο είναι ότι μετά από κανά δυο μήνες τα χαλάσαμε για άσχετο λόγο και όσο καιρό κράτησε ο χωρισμός (2-3 μήνες) έπαιζα το Ff X και την είχα ξεχάσει τελείως :p:p:p (όταν το τερμάτισα τα ξαναβρήκαμε, 150+ ώρες παιχνιδιού ήταν αυτές).

πάντως μπράβο φίλε, να τη χαίρεσαι!