PDA

View Full Version : Μία διευκρύνιση για το ονλάιν pes 2010



tasoulis
22-02-2010, 02:27
Καλησπέρα πρόσφατα άρχισα να παίζω ονλάιν και χρειάζομαι κάποιες οδηγίες. Θέλω να παίξω με ένα φίλο μου αλλά δε τα καταφέρνω. Δηλαδή ξεκινώ κοινότητα τον καλώ, μου δείχνει ότι είμαστε συνδεδεμένοι, αλλά δε μου εμφανίζει την επιλόγη να ξεκινήσουμε αγώνα. Καμια λυση?...Επίσης πως μπορούμε να παίζουμε ονλάιν δίχως κοινότητα απλά φιλικό?...Ούτε έτσι τα καταφέρνω. Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις σας!

grosso7
22-02-2010, 03:07
Καλησπέρα πρόσφατα άρχισα να παίζω ονλάιν και χρειάζομαι κάποιες οδηγίες. Θέλω να παίξω με ένα φίλο μου αλλά δε τα καταφέρνω. Δηλαδή ξεκινώ κοινότητα τον καλώ, μου δείχνει ότι είμαστε συνδεδεμένοι, αλλά δε μου εμφανίζει την επιλόγη να ξεκινήσουμε αγώνα. Καμια λυση?...Επίσης πως μπορούμε να παίζουμε ονλάιν δίχως κοινότητα απλά φιλικό?...Ούτε έτσι τα καταφέρνω. Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις σας!


M φαινεται πως στην πρωτη σ απορια η απαντηση ειναι πως δν εχετε την ιδια version,δλδ καποιος απο τους δυο δν εχει κανει τα Download..

Στο δευτερο εκτος απο την κοινοτητα μπορειται να παιξεται κ σε lobby να φτιαξει καποιος room k να παιξεται εκει...

tasoulis
22-02-2010, 03:10
Ολυμπιακέ ευχαριστώ πολύ θα το κοιτάξω

bouzk77
23-02-2010, 02:30
Και κάτι άλλο αν πάτε να παίξετε "αναμέτρηση", τότε ισχύει αυτό που έγγραψε ο grosso. Αν όμως φτιάχνεις "διοργάνωση" για να παίξετε, τότε χρειάζονται τουλάχιστον 3 αντίπαλοι για να ξεκινήσει.

tasoulis
23-02-2010, 17:04
Έχουμε τα ίδια downloads αλλά και πάλι δε μπορούμε να παίξουμε. Κάποιος τρόπος να παίξουμε απλά φιλικό υπάρχει? Όχι διοργάνωση, φιλικό. Μήπως εκει που λέει προθάλαμο? Αν είναι εύκολο ένα παιδί να μου εξηγήσει ένα ένα τα βήματα γιατί δεν έχω ξαναασχοληθεί με ονλάιν?

bouzk77
24-02-2010, 01:45
Και στην κοινότητα αν πας "αναμέτρηση" σαν φιλικό είναι.
Πας λοιπόν "αναμέτρηση", ρυθμίζεις τις παραμέτρους αγώνα, έρχεται ο φίλος, μπαίνει μέσα και παίζετε...

x_r_i_s_t_o_s
05-03-2010, 11:25
i kainouria version einai i 1.05