PDA

View Full Version : Διακοπές The Official Thread!



Slay
05-08-2007, 22:47
Φευγω αυριο το πρωϊ για κρητη και συγκεκριμενα για χανια, η επιστροφη θα ειναι στις 19 του μηνα, σας ευχομαι να περασετε καλα οσοι πατε διακοπες, οπου και να πατε, ελπιζω να μην εχουμε τυχον προβληματα οσο θα λειπω, θα προσπαθησω να σας διαβαζω που και που αν μπορεσω απο κανενα Net cafe, αλλα δεν σας εγκυωμαι τιποτα.

NonBorn
05-08-2007, 22:57
Καλά να περάσεις Παναγιώτη.... Αν γίνει τίποτα το πολύ πολύ να σου ρθω βολτίτσα προς Κρήτη μεριά....:rofl::rofl::rofl:

WolfRathmA
05-08-2007, 23:03
αστα ολα επανω μας... μουαχχαχαχα... :rofl::rofl::rofl:

X-NEC
05-08-2007, 23:05
καλά να περάσεις και καλά μπάνια!

gtakis
07-08-2007, 03:36
καλα μπανια slay και σε ολους τους τυχερους που θα πανε διακοπες οσο για εμας που δεν θα παμε....καλο μας πηξιμο!!!

WolfRathmA
07-08-2007, 10:10
καλα μπανια slay και σε ολους τους τυχερους που θα πανε διακοπες οσο για εμας που δεν θα παμε....καλο μας πηξιμο!!!

Γιατι ρε; Φανταρος εισαι; :rofl:

NIKOS
07-08-2007, 12:52
egw paidia menw rodo...opote...kathe kalokairi diakopes kanw! nanai kala oi souhdezes!! :)

MaRkUs_
07-08-2007, 16:38
εγώ αύριο πέρνω το καράβι του γυρισμού απο την κρήτη μετά απο ένα μήνα!!! κ βέβαια χωρίς δίπλώμα γιατί μου το πήραν!!!

WolfRathmA
07-08-2007, 16:55
εγώ αύριο πέρνω το καράβι του γυρισμού απο την κρήτη μετά απο ένα μήνα!!! κ βέβαια χωρίς δίπλώμα γιατί μου το πήραν!!!

Παλι λαλακιες εκανες; :fryingpan: :giggle:

gtakis
08-08-2007, 01:09
Γιατι ρε; Φανταρος εισαι; :rofl:

Oχι...Οικονομικα σφιχτοκ..λιασμενος θα ελεγα...:rofl::rofl::rofl:

MaRkUs_
08-08-2007, 08:21
οχι ρε!!!!! μια κόντρα με ένα μαλάκα με rx8 έβαζα κ μας έπιασαν!:ΡΡΡ
πλάκα πλάκα έκανα τόσες κόντρες εδώ δεν μας έπιασαν κ με έπιασαν για ζώνη μόλις βγήκα απο βενζινάδικο κ την είχα βγάλει γιατί είχα κατέβει κ δεν πρόλαβα να την φορέσω!έλεος με τα στρουμφάκια!!!:Χ
P.S τα rx8 είναι πολύ χρέπια!:Ρ

Slay
09-08-2007, 14:27
Σας γραφω απο pda τωρα, καλα περναμε αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι μαλλον μας εχουν μουντζωσει γιατι ειχαμε καποιες αναποδιες, αλλα δεν μασαμε.

υ.γ. εχω να διαβασω πολυ πραγμα οταν γυρισω

Proevofan
09-08-2007, 14:43
exeis exeis...ego kontepsa na patho otan gyrisa k eixan pesei 5 selides post me foto apo GT5!!! ;) kala na pernas!!!

WolfRathmA
13-08-2007, 23:49
Ααχχχ... παιδες μολις ηρθα... Αστα να πανε...
Δεν εχω κατι να πω... καταλαβαινεται ολοι :p

TopGunZ
14-08-2007, 11:39
Παίδες την κάνω κι εγώ σήμερα για καμιά 12αριά μερούλες. Κλασικά Χαλκιδική, αλλά μη φανταστείται ξέφρενα γλέντια: πάω για να βρω ησυχία να διαβάσω! 28 του μήνα δίνω πρώτο μάθημα και αν είμαι εδώ θα με πρήζει ο φάδερ με τη δουλειά, οπότε πρέπει να την κάνω. Τα λέμε τέλη του μήνα.

Keep gaming & folding!

mg1980
16-08-2007, 03:48
καλες διακοπες σε ολους και χρονια πολλα στο Slay..εγω την κανω για Ανδρο στις 22 του μηνος..να περνατε καλα,ολοι!

X-NEC
22-08-2007, 02:18
Όπως κάθε χρόνο τέτοια εποχή έφτασε η στιγμή να κάνω και εγώ τις διακοπουλες μου! Θα πάω στη Ναύπακτο και θα ξεκινήσω την Πέμπτη στις 5 η ώρα τα ξημερώματα! Πρώτα ο Θεός θα τα ξαναπούμε 3/9. Καλά να περνάτε, καλο gaming και καλο διάβασμα σε οποιον ανοίξει κανένα βιβλίο (εξαιρούνται τα manuals των παιχνιδιών!)

ALEO
22-08-2007, 02:50
kales diakopes nec kai se perimeno ksekourasto gia nea mats

sickness_
22-08-2007, 03:24
καλες διακοπες σε ολους(αν και η σκληρη πραγματικοτητα ειναι πως τελειωνει το καλοκαιρι), εγω πηγα στο εξοχικο μου 2 βδομαδες, χαλκιδικη 3 μερες, τωρα θα ξανα παω χαλκιδικη για κανα σαββατοκυριακο.

WolfRathmA
09-06-2008, 02:40
Λοιπον παιδια! Ας αρχισουμε να λεμε σιγα σιγα που θα παει ο καθενας διακοπες! Πιστευω οτι ειδη οι περισσοτεροι θα εχετε κλειση ξενοδοχειο κτλ η θα εχετε ειδη καποιο εξωχικο να πατε.

Εγω φετος παω Παρος! Παροικια! Εκλεισα ξενοδοχειο μολις σημερα!!
Για μια εβδομαδα θα παω εκει! Απο τις 2 αυγουστου εως τις 9! :D

Omega
09-06-2008, 04:19
Ζακυνθο/Κεφαλλονια και Ιθακη ειναι στο προγραμμα μου για φετος.Στισ 28 του μηνα δοξα το θεο εχω αδεια και ειναι και κοντα στα πατρικα μου μερη τα νησακια αυτα κιολας.
Ολα κομπλε ! :D

vasses
09-06-2008, 04:52
orlando - disneyland -miami - preveza - xorio tou patera mou stin ileia :jiggy:

undisputed
09-06-2008, 11:20
ρεθυμνο οπως καθε χρονο για 2 βδομαδες αρχες αυγουστου!!

jammin
09-06-2008, 11:30
καλα να περασετε ολοι το καλοκαιρι ειτε κανετε μπανακια ειτε οχι.
Εγω προσωπικα χλωμουλικο το βλεπω για φετος αλλα απο εδω απο εκει θα τα κανω πιστευω τα μπανακια μου ασχετα απο τα αν δεν φυγω μεγαλο διαστημα..
Have a nice summer everybody

Slay κανε μια βουτιτσα για ολους μας αλλα και εσυ ρε ροδιτη ΝΙΚΟ

antonis
09-06-2008, 12:45
Εγω θα πάω Χανιά 2-16 Αυγούστου.

greekteo
09-06-2008, 12:47
Κλασσικα στο εξοχικο μου εγω και ιιιισως πεταχτω μεχρι Βιεννη τον Αυγουστο...

Dragonpaul
09-06-2008, 14:17
Καλως εχοντων των πραγματων, Κρητη στις 26 Ιουλιου. Μετα τον Οκτωβριο παλι, Λονδινο για 10 μερες.


orlando - disneyland -miami

Vasses, θα σου ελεγα καμια κουβεντα τωρα, αλλα σεβομαι τον υπολοιπο κοσμο εδω μεσα.... Που θα μας το πεις και καταμουτρα! (Πως ζηλευω....:p)

muku
09-06-2008, 14:20
Εγώ λέω να πάω Ζάκυνθο σε φιλικό σπίτι με καλή παρέα. Μου έμειναν κάτι απωθημένα στο Λαγανά από πέρσι που είχα πάει με κοπέλα και φέτος λέω να πάω να γίνει κόλαση με φίλους... Λογικά κατά τις αρχές αυγούστου με βλέπω να παίρνω άδεια.

litanies
09-06-2008, 14:33
για φέτος θα διαλέξω το χωριό της μάνας μου, ενα μικρό στον νομό Χανίων

Omega
09-06-2008, 18:38
orlando - disneyland -miami - preveza - xorio tou patera mou stin ileia :jiggy:


Ωπα ο vasses?Πρεβεζα ε?Θα επισκευθεις την πατριδα μου?Να πας μια βολτα απο ενα μαγαζι,(summer club με πισινα κτλ)που ειναι ολα τα λευτα και λεγεται "Nicopolis Club"
Θα με θυμηθεις ! :yes:

vasses
09-06-2008, 21:38
Ωπα ο vasses?Πρεβεζα ε?Θα επισκευθεις την πατριδα μου?Να πας μια βολτα απο ενα μαγαζι,(summer club με πισινα κτλ)που ειναι ολα τα λευτα και λεγεται "Nicopolis Club"
Θα με θυμηθεις ! :yes:


exo exoxiko sto mitika apo to 94 :p nicopolis korifi oute stin mikono den exoune tetoia club ligi diafimisi provlepetai :tiphat:

http://img61.imageshack.us/img61/282/nicopolis4dj3.th.jpg (http://img61.imageshack.us/my.php?image=nicopolis4dj3.jpg) http://img236.imageshack.us/img236/7239/nicopolis12xy1.th.jpg (http://img236.imageshack.us/my.php?image=nicopolis12xy1.jpg) http://img236.imageshack.us/img236/4453/nicopolis11cn3.th.jpg (http://img236.imageshack.us/my.php?image=nicopolis11cn3.jpg)

To allo to didimo tou club me tis tsoulithres den mou aresei kai toso:bgrin2:

Omega
10-06-2008, 04:11
χαχα αυτα ειναι!Σωστος ο vasses !

Ixor24
10-06-2008, 04:18
εγω δουλευω μεχρι τελος ιουλιου και μετα παω φανταρος:offtopic::offtopic::offtopic:!!!!!!

Omega
10-06-2008, 04:20
Α δηλαδη εσυ θα κανεις διακοπες με τζαμπα φαι και διαμονη,σε εξωτικο θερετρο που θα παρεχει δωρεαν γυμναστικη και ξυπνημα απο την "ρεσεψιον" καθε πρωι !:bgrin2::rofl::rofl::rofl:

Ixor24
10-06-2008, 04:24
Α δηλαδη εσυ θα κανεις διακοπες με τζαμπα φαι και διαμονη,σε εξωτικο θερετρο που θα παρεχει δωρεαν γυμναστικη και ξυπνημα απο την "ρεσεψιον" καθε πρωι !:bgrin2::rofl::rofl::rofl:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:ξεχνας και τον 'καλο' κοσμο που θα συναναστρέφομαι:D

conn-a
11-06-2008, 03:24
κι εγω με κοβω με το που τελειωσω τα θερινα μαθηματα:rant::rant:να πεταγομαι μεχρι το χωριο του πατερα μου ηλεια μερια!!

conn-a
11-06-2008, 03:25
orlando - disneyland -miami - preveza - xorio tou patera mou stin ileia :jiggy:
ντισνειλαντ:confused:??θα κλαψω παρε με μαζι σου :prayer::prayer::prayer:
ασχετο απο που στην ηλεια αν επιτρεπεται!!

tasioskis
11-06-2008, 12:19
λοιπον 18 αυγουστου 5 μερες κρουαζιερα.... αν θυμαμαι, ροδο τηνο μυκονο κως και πειραια......
μετα 25 μερες στην πατριδα μου στην χαλκιδα........
και φυσικα θα τα κανω ολα αυτα μονο οταν γυρισει πισω ο slay,καταλαβαινεται,δεν μπορουμε να αφησουμε το site χωρις admin, δεν λεω καλη δουλεια κανουν οι mods αλλα αλλο κυρος εχω εγω και ο slay......lol
καλες διακοπες σε ολους και καλη ξεκουραση....

vasses
11-06-2008, 12:26
ντισνειλαντ:confused:??θα κλαψω παρε με μαζι σου :prayer::prayer::prayer:
ασχετο απο που στην ηλεια αν επιτρεπεται!!


pros ta kamena :innocent: kalithea olimpias to diko sou pou einai?

nikon
11-06-2008, 12:41
Μια εβδομάδα στην Άνδρο και μια στην Τζιά.

Υ.Γ.: Τάσο πάρε μαζί κανένα laptop γιατί χωρίς ηθικό admin δεν το βλέπω καλά το forum.

http://t2.imagechef.com/ic/imgout/anm43e0a9439977c271.gif

leone
11-06-2008, 17:41
για να δουμε θα παμε φετος ....

jorgedept
11-06-2008, 17:57
στο ταμτουμ για αρκούδες με άδειες τσέπες

conn-a
12-06-2008, 02:25
pros ta kamena :innocent: kalithea olimpias to diko sou pou einai?
α εγω ειμαι κατι χιλιομετρα εξω απο τον Πυργο!!καμια 30αρα θα ναι αγια μαυρα λεγεταιι!!

muku
12-06-2008, 13:25
α εγω ειμαι κατι χιλιομετρα εξω απο τον Πυργο!!καμια 30αρα θα ναι αγια μαυρα λεγεταιι!!

Καλό κούνημα σου εύχομαι αφού το παίζεις ριψοκίνδυνη :p :p Αν κι εγώ δεν πάω πίσω. Κάτι είπαν ότι περιμένουν ισχυρό σεισμό στο Ιόνιο μέσα στο καλοκαίρι. Κι εγώ λέω να πάω Ζάκυνθο....

Chill
15-06-2008, 18:44
Το 47% των Ελλήνων δε θα κάνουν φέτος διακοπές

Tο 47% των Ελλήνων, σε σχέση με 45% πέρυσι, δεν θα κάνει εφέτος διακοπές. Το στοιχείο αυτό προκύπτει από πρόσφατη πανελλαδική έρευνα του ΙΝΚΑ, που πραγματοποιήθηκε το διάστημα 7-11 Ιουνίου, με τη μέθοδο των τηλεφωνικών συνεντεύξεων, σε 600 άτομα. Οι αιτίες για τη μη πραγματοποίηση των διακοπών είναι κυρίως, οικονομικοί λόγοι 73%, και επαγγελματικές υποχρεώσεις 20%. Σύμφωνα με τα στοιχεία της ίδιας έρευνας, το 72% κάνει διακοπές σε ιδιόκτητο, συγγενικό ή φιλικό σπίτι.
Την ίδια ώρα η διάρκεια των διακοπών περιορίζεται όλο και περισσότερο. Συγκεκριμένα το 30% θα πάει 7 ημέρες διακοπές, το 34% 10 ημέρες, το 25% 15 ήμερες, το 6,5% 20 ήμερες και μόλις το 1,5% 30 ήμερες. Αυτή η αυξανόμενη σύντμηση της διάρκειας των διακοπών, συναρτάται με την ανασφάλεια του Έλληνα, που οφείλεται κυρίως σε οικονομικούς παράγοντες, σε συνδυασμό με την παρεπόμενη ανάγκη για πρόσθετη εργασία. Η φετινή έρευνα του ΙΝΚΑ δείχνει περαιτέρω επιδείνωση της κατάστασης δυνατότητας διακοπών σε σχέση με τα αποτελέσματα της αντίστοιχης περυσινής (45% του 2007, 44% του 2006 αντί 41% του 2005 και 39,6% του 2004), παρά το γεγονός ότι η διάθεση των καταναλωτών κατά το 2007 είχε επηρεαστεί δυσμενώς από τα έκτακτα φαινόμενα και την ανησυχία από τις εθνικές πυρκαγιές.


http://www.express.gr/news/ellada/39952oz_2008061339952.php3

vasses
17-06-2008, 02:19
α εγω ειμαι κατι χιλιομετρα εξω απο τον Πυργο!!καμια 30αρα θα ναι αγια μαυρα λεγεταιι!!


να λες απο τους αγιους τοπους καλλιτερα ολη την περιοχη απο ακρη σε ακρη του νομου :fooddance7: ξερεις τι εννοω :rofl:

touristas
17-06-2008, 07:11
e e e erxomai gia diakopes tin alli vdomada!oooooooleeeeee

conn-a
17-06-2008, 08:36
να λες απο τους αγιους τοπους καλλιτερα ολη την περιοχη απο ακρη σε ακρη του νομου :fooddance7: ξερεις τι εννοω :rofl:
:confused::confused::confused::confused:οχι!!!δεν καταλαβα:blush::bgrin2:

vasses
17-06-2008, 11:19
:confused::confused::confused::confused:οχι!!!δεν καταλαβα:blush::bgrin2:

απο τα πολλα καντηλια που ριχνουνε:giggle:

MaRkUs_
17-06-2008, 11:34
εγώ την κάνω κρήτη 29 ιουλίου....θα κάτσω μια βδομάδα ηράκλειο μια αγίο νικόλαο και 2-3 βδομάδες στην ιεράπετρα.....βασικά πότε θα γυρίσω δεν ξέρω...η τέλη αυγούστου η αρχές σεπτεμβρίου:Ρ

conn-a
17-06-2008, 12:10
απο τα πολλα καντηλια που ριχνουνε:giggle:
ααα γι'αυτο λες..λοοοολ και γιατι να μην το πουνε το βαπορι απ'την Περσια!!Ξερεις τι γινεται εκει αστα..μια φωτια να αρπαξει θα πρεζωσει ολη η Ελλαδα:D

vasses
17-06-2008, 15:18
ααα γι'αυτο λες..λοοοολ και γιατι να μην το πουνε το βαπορι απ'την Περσια!!Ξερεις τι γινεται εκει αστα..μια φωτια να αρπαξει θα πρεζωσει ολη η Ελλαδα:D

καλαματιανα η πυργιωτικα και τα 2 ειναι κορυφαια :rofl::rofl: ειναι σε διαμαχη 2 νομοι :fryingpan:

conn-a
17-06-2008, 15:24
καλαματιανα η πυργιωτικα και τα 2 ειναι κορυφαια :rofl::rofl: ειναι σε διαμαχη 2 νομοι :fryingpan:
να σου πω δεν εχω δοκιμασει και ουτε θα θελα η αληθεια!!παντως το χω ακουσει κι εγω για το τσακωμο που πεφτει για το ποιο ειναι το καλυτερο ειχαν βγει και στις ειδησεις και πλακωνοντουσαν μια μερα θυμαμαι δηλαδη λολ ελεος!!Τεσπα let's close the offtopic!!:please2::bgrin2:

ALEO
18-06-2008, 13:08
tin KIRIAKI 22.6 patao patrio edafos gia 3 evdomades
prota sta trikala kai meta halkidiki

jammin
18-06-2008, 13:11
tin KIRIAKI 22.6 patao patrio edafos gia 3 evdomades
prota sta trikala kai meta halkidiki
αντε με το καλο...
Μολις πας Τρικαλα ριξε ενα τσαμικο για μενα!!!

redismagik
18-06-2008, 22:24
Φευγω αυριο το πρωϊ για κρητη και συγκεκριμενα για χανια, η επιστροφη θα ειναι στις 19 του μηνα, σας ευχομαι να περασετε καλα οσοι πατε διακοπες, οπου και να πατε, ελπιζω να μην εχουμε τυχον προβληματα οσο θα λειπω, θα προσπαθησω να σας διαβαζω που και που αν μπορεσω απο κανενα Net cafe, αλλα δεν σας εγκυωμαι τιποτα.
kales diakopes slay! ego kateveno kato ''rethimno'' tin vdomada tou 15aygoustou gia 15 meres.kales diakopes kai se olous opote ki opou na pane!!:giggle:

nikon
19-06-2008, 10:40
kales diakopes slay! ego kateveno kato ''rethimno'' tin vdomada tou 15aygoustou gia 15 meres.kales diakopes kai se olous opote ki opou na pane!!:giggle:
Ρε c αυτό το post του Slay ήταν περσινό........με το ζόρι να τον στείλεις πάλι στην Κρήτη.:p

MaRkUs_
19-06-2008, 10:45
Ρε c αυτό το post του Slay ήταν περσινό........με το ζόρι να τον στείλεις πάλι στην Κρήτη.:p

looooooooooooooooool den einai kako na ksanapaei:P:P:P:P:P egw pws paw palh dld??:P

nikon
19-06-2008, 10:49
looooooooooooooooool den einai kako na ksanapaei:P:P:P:P:P egw pws paw palh dld??:P
Εντάξει και εγώ έχω πάει 40 φορές (είναι η μάνα μου από Κρήτη) αλλά μπορεί να μην θέλει ο άνθρωπος με το ζόρι.:p

pictorino
19-06-2008, 23:07
διαχρονικό το thread!!χαχα!!εγώ Κεφαλονιά θα ξεκουράσω το κορμί μου

NonBorn
19-06-2008, 23:32
Λοιπον παιδια! Ας αρχισουμε να λεμε σιγα σιγα που θα παει ο καθενας διακοπες! Πιστευω οτι ειδη οι περισσοτεροι θα εχετε κλειση ξενοδοχειο κτλ η θα εχετε ειδη καποιο εξωχικο να πατε.

Εγω φετος παω Παρος! Παροικια! Εκλεισα ξενοδοχειο μολις σημερα!!
Για μια εβδομαδα θα παω εκει! Απο τις 2 αυγουστου εως τις 9! :D

Μπορεί να πάω κάπου εκεί Πάρο με τον αδερφό μου. έχει ένας φίλος του σπίτι... Θα συννενοηθούμε αν είναι... Μόνος θα πας ή με γυναίκα? Γιατί η Πάρος είναι για πολύ solo καταστάσεις :p :p

ProEvo
20-06-2008, 14:26
Μη πηγαίνετε Ελλάδα ρεεεεε και τους δίνετε τσάμπα τα ωραία σας λεφτά! στο εξωτερικό με τα ίδια θα ζήσετε εμπειρίες ζωής!!!! Ας τη βγάζουν με τον Άγγλο και το Γερμανό που θα φάει μια σαλάτα και θα τους πληρώσει σύνολο 100 Ευρώ για 10 μέρες! Πηγαίντε εκτός! Έχει πανέμορφα και πολύ πιο φθηνά μέρη να δείτε!

vasses
20-06-2008, 21:34
Μη πηγαίνετε Ελλάδα ρεεεεε και τους δίνετε τσάμπα τα ωραία σας λεφτά! στο εξωτερικό με τα ίδια θα ζήσετε εμπειρίες ζωής!!!! Ας τη βγάζουν με τον Άγγλο και το Γερμανό που θα φάει μια σαλάτα και θα τους πληρώσει σύνολο 100 Ευρώ για 10 μέρες! Πηγαίντε εκτός! Έχει πανέμορφα και πολύ πιο φθηνά μέρη να δείτε!

iounio ioylio paei o kalos kosmos diakopes kai legontas kalo ennoo xeno;) oi times paleyontai, augousto paei oli i sara kai i mara o xeiroteros minas diakopon einai o augoustos gia nisia ypilies times kai xalia ypiresies.
Oso gia to exoteriko simfono gia kamia eyropi ante aigypto pio makria den leei ta tropika meri exoune xeimona i tifones , o xeimonas einai kalos minas gia diakopes giayta ta meri

TopGunZ
22-06-2008, 01:44
Μη πηγαίνετε Ελλάδα ρεεεεε και τους δίνετε τσάμπα τα ωραία σας λεφτά! στο εξωτερικό με τα ίδια θα ζήσετε εμπειρίες ζωής!!!! Ας τη βγάζουν με τον Άγγλο και το Γερμανό που θα φάει μια σαλάτα και θα τους πληρώσει σύνολο 100 Ευρώ για 10 μέρες! Πηγαίντε εκτός! Έχει πανέμορφα και πολύ πιο φθηνά μέρη να δείτε!

Ή απλά πηγαίνετε σε μέρη που δε σας πιάνουν τον κώλο. Είναι γελοίο να μένεις Ελλάδα και να πηγαίνεις σε κάθε κουνουποφωλιά του εξωτερικού. Απλά πρέπει να επιβραβεύουμε τους Έλληνες καταστηματάρχες που κάνουν σωστά τη δουλειά τους.

WolfRathmA
22-06-2008, 04:41
Μπορεί να πάω κάπου εκεί Πάρο με τον αδερφό μου. έχει ένας φίλος του σπίτι... Θα συννενοηθούμε αν είναι... Μόνος θα πας ή με γυναίκα? Γιατί η Πάρος είναι για πολύ solo καταστάσεις :p :p

Με γυναικα... Μου εχουν πει οτι γινεται πανικος και ειναι ποιο πολυ για solo καταστασης αλλα με εφαγε να παμε... δεν εχω κανενα παραπωνω δηλαδη, απο το να μη παω πουθενα :p

Omega
22-06-2008, 04:51
Κοιτα να πληρωσεις εσυ την τηλεοραση που θες να παρεις και ασε τις διακοπες:bgrin2::p

nikon
22-06-2008, 09:44
Με γυναικα... Μου εχουν πει οτι γινεται πανικος και ειναι ποιο πολυ για solo καταστασης αλλα με εφαγε να παμε... δεν εχω κανενα παραπωνω δηλαδη, απο το να μη παω πουθενα :p
Kαι μαζί και μόνος είναι ωραία στην Πάρο απλά με την γυναίκα θα είναι λίγο δύσκολα να "κόβεις κίνηση" στις παραλίες και όχι μόνο.;)
Το μόνο που θέλω να σου πω είναι ότι έκανες λάθος που θα μείνεις στην Παροικιά και όχι στην Νάουσα.
Αααα και μην ξεχάσεις να πας μια μέρα απέναντι στην Αντίπαρο είναι πολύ ωραία.

mania
22-06-2008, 10:00
?????? ??????! ?? ????????? ?? ???? ???? ???? ??? ?? ???? ? ??????? ????????! ??????? ??? ???? ?? ???????????? ?? ????? ?????? ?????????? ??? ? ?? ????? ???? ?????? ??????? ?? ????.

??? ????? ??? ?????! ????????! ??????? ?????????? ????? ??????!!
??? ??? ???????? ?? ??? ????! ??? ??? 2 ????????? ??? ??? 9! :D

?????? ???? ??? ??????? ??? ?? ?????????? ??? ???????? ?? ??? ?? ??????.??? ??????? ???? 2 ?????? ?????????? ???? ???????? ?? ??? ????? ??? ??? ??? ??? site ???????? ??? ????????(?????? ?.?.?)?????? ???? ??? ???????.? ?????? ????? ????? ??? ???????????? (???? ???????!!),?? aircondition ??? ??????? ??? ?? ??????? ????? ?????????.
?????? ???? ?? ????? ??? ???? ???? ??? ????? ??????? ??? ??? ????? ??? ???? ????? ????????? ?????????? ?? ?? ???? ?????.???? ?????????.
________
LovelyWendie99 (http://www.lovelywendie99.com/)

Chill
22-06-2008, 10:43
Sad But True Story inc

Οικογενειακώς ετοιμάζαμε eurotrip για να φάμε ένα μέρος του εφάπαξ του μπαμπά και να βγάλουμε τα 175 αλογάκια της νέας μπέμπας σε πραγματικούς δρόμους. Ιταλία, Μονακό, Γαλλία, Ισπανία, Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία δεν ξέρω και εγώ που αλλού ειλικρινά.......Όλα φάνταζαν ειδυλλιακά, προετοιμασίες εδώ και καιρό, έναμισος μήνας μέσα στην χλίδα, τσάμπα (κυρίως αυτό χαχα) και 10 μέρες στην Κυανή ακτή με όλα τα στρινγκάκια των γαλλίδων να με γυροφέρνουν. Πόσες μέρες άραγε έπεσα στο κρεββάτι με αυτή τη σκέψη? Αρχές Ιουλίου θα φεύγαμε και λίγο μετά τον δεκαπεντάυγουστο θα επιστρέφαμε. Τέλεια.......χμμμμ Όχι και τόσο. Αλλαγές σχεδίων λόγω......ηλιθιότητας από πλευράς οικογένειας μετέφερε το ταξίδι σε Αύγουστο/Σεπτέμβριο πράγμα που με κατέστρεψε μιας και έχω τρία γαμώμαθήματα για πτυχίο και επειδή ξέρω την τύχη μου στάνταρ θα κοπώ σε κάποιο τώρα - αν όχι σε όλα γιατί κωλοβαράω δεν το κρυβώ xD - οπότε σίγουρα από μέσα Αυγούστου θα έπρεπε να διαβάζω για να τελειώσω επιτέλους τον Σεπτέμβρη. Μετά από έναν μίνι τσακωμό έριξα άγριο κράξιμο και τελείωσε το θέμα εκεί ffs. Εγώ φταίω που σκέφτομαι το πτυχίο και θα χάσω για ένα κωλόχαρτο μια ανεπανάληπτη εμπειρία. Και όλα τα όνειρα για ανεπανάληπτες διακοπές γκρεμίστηκαν έτσι απλά σε λίγα λεπτά. Τα δυο εξοχικά μένουν στην διάθεση μου βέβαια αλλά μετά από αυτήν την ξενέρα που έφαγα ειλικρινά πιστεύω πως αν από την Κυανή Ακτή και τις Γαλλιδούλες με τα topless και την τέντα nipple καταλήξω σε κανένα Λουτράκι με τις αγαπητές δήθεν γκόμενες Ελληνίδες (κατά chill Ελλε'ι'νίδες xD) με την κυτταρίτιδα και τους ραγάδες θα φλιπάρω για και θα υλοποιήσω το slit wrist theory κάνοντας headbanging και τραγουδώντας lace me up μετατρέποντας το στο δικό μου χορό του Ζαλόγγου :(.

Chill STAYS @ HOME
Need a hug :(

tasioskis
22-06-2008, 10:57
Sad But True Story inc

Οικογενειακώς ετοιμάζαμε eurotrip για να φάμε ένα μέρος του εφάπαξ του μπαμπά και να βγάλουμε τα 175 αλογάκια της νέας μπέμπας σε πραγματικούς δρόμους. Ιταλία, Μονακό, Γαλλία, Ισπανία, Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία δεν ξέρω και εγώ που αλλού ειλικρινά.......Όλα φάνταζαν ειδυλλιακά, προετοιμασίες εδώ και καιρό, έναμισος μήνας μέσα στην χλίδα, τσάμπα (κυρίως αυτό χαχα) και 10 μέρες στην Κυανή ακτή με όλα τα στρινγκάκια των γαλλίδων να με γυροφέρνουν. Πόσες μέρες άραγε έπεσα στο κρεββάτι με αυτή τη σκέψη? Αρχές Ιουλίου θα φεύγαμε και λίγο μετά τον δεκαπεντάυγουστο θα επιστρέφαμε. Τέλεια.......χμμμμ Όχι και τόσο. Αλλαγές σχεδίων λόγω......ηλιθιότητας από πλευράς οικογένειας μετέφερε το ταξίδι σε Αύγουστο/Σεπτέμβριο πράγμα που με κατέστρεψε μιας και έχω τρία γαμώμαθήματα για πτυχίο και επειδή ξέρω την τύχη μου στάνταρ θα κοπώ σε κάποιο τώρα - αν όχι σε όλα γιατί κωλοβαράω δεν το κρυβώ xD - οπότε σίγουρα από μέσα Αυγούστου θα έπρεπε να διαβάζω για να τελειώσω επιτέλους τον Σεπτέμβρη. Μετά από έναν μίνι τσακωμό έριξα άγριο κράξιμο και τελείωσε το θέμα εκεί ffs. Εγώ φταίω που σκέφτομαι το πτυχίο και θα χάσω για ένα κωλόχαρτο μια ανεπανάληπτη εμπειρία. Και όλα τα όνειρα για ανεπανάληπτες διακοπές γκρεμίστηκαν έτσι απλά σε λίγα λεπτά. Τα δυο εξοχικά μένουν στην διάθεση μου βέβαια αλλά μετά από αυτήν την ξενέρα που έφαγα ειλικρινά πιστεύω πως αν από την Κυανή Ακτή και τις Γαλλιδούλες με τα topless και την τέντα nipple καταλήξω σε κανένα Λουτράκι με τις αγαπητές δήθεν γκόμενες Ελληνίδες (κατά chill Ελλε'ι'νίδες xD) με την κυτταρίτιδα και τους ραγάδες θα φλιπάρω για και θα υλοποιήσω το slit wrist theory κάνοντας headbanging και τραγουδώντας lace me up μετατρέποντας το στο δικό μου χορό του Ζαλόγγου :(.

Chill STAYS @ HOME
Need a hug :(

αμαν ρε φιλε, ετσι οπως τα εγραψες σε λυπήθηκε η ψυχη μου.....

Chill
22-06-2008, 11:07
Για λύπηση είμαι βρε Tasio τι να λέμε από πέρσι το κανονίζαμε και τελικά θα μείνω με το πτηνό στα χέρια, τι να πω........

Από τώρα σκέφτομαι τον δεκαπενταύγουστο.....θα είμαι σπίτι θα διαβάζω και αν δεν διαβάζω το πολύ να παίζω κανένα παιχνιδάκι γιατί όλοι θα λείπουν. Θα χτυπήσει το τηλέφωνο για να μου πουν τα χρόνια πολλά θα μιλήσω με την αδερφή μου θα μου πει ότι λιάζεται στην Κυανή Ακτή, ότι είναι σε καμιά παρέα με ξένες θεές και κάνουν τσάρκα.....και άντε μετά να βρω την δύναμη να αναπνεύσω....άσε φίλε δράμα.

tasioskis
22-06-2008, 12:01
Για λύπηση είμαι βρε Tasio τι να λέμε από πέρσι το κανονίζαμε και τελικά θα μείνω με το πτηνό στα χέρια, τι να πω........

Από τώρα σκέφτομαι τον δεκαπενταύγουστο.....θα είμαι σπίτι θα διαβάζω και αν δεν διαβάζω το πολύ να παίζω κανένα παιχνιδάκι γιατί όλοι θα λείπουν. Θα χτυπήσει το τηλέφωνο για να μου πουν τα χρόνια πολλά θα μιλήσω με την αδερφή μου θα μου πει ότι λιάζεται στην Κυανή Ακτή, ότι είναι σε καμιά παρέα με ξένες θεές και κάνουν τσάρκα.....και άντε μετά να βρω την δύναμη να αναπνεύσω....άσε φίλε δράμα.


οντως.... αν σου πω οτι υπαρχουν και χειροτερα, βοηθαω????
κοιταξε εγω ας πουμε θα παω μια 5ημερη κρουαζιερα, στην ουσια τιποτα,μετα για 20 μερες,θα ειμαι στην χαλκιδα, εχεις κανει διακοπες στην πολη σου???? οχι.... ε!!! εγω θα κανω.....

ALEO
23-06-2008, 23:13
eimai ellada trela ,
foveros keros....poli zesta
me parelave sto aerodromio o Markus ,gnorisa kapion apo to forum apo konta ke proti fora kapion apo ellada edo sto forum

heretismata

wesker
23-06-2008, 23:36
Sad But True Story inc

Οικογενειακώς ετοιμάζαμε eurotrip για να φάμε ένα μέρος του εφάπαξ του μπαμπά και να βγάλουμε τα 175 αλογάκια της νέας μπέμπας σε πραγματικούς δρόμους. Ιταλία, Μονακό, Γαλλία, Ισπανία, Γερμανία, Ολλανδία, Δανία, Σουηδία δεν ξέρω και εγώ που αλλού ειλικρινά.......Όλα φάνταζαν ειδυλλιακά, προετοιμασίες εδώ και καιρό, έναμισος μήνας μέσα στην χλίδα, τσάμπα (κυρίως αυτό χαχα) και 10 μέρες στην Κυανή ακτή με όλα τα στρινγκάκια των γαλλίδων να με γυροφέρνουν. Πόσες μέρες άραγε έπεσα στο κρεββάτι με αυτή τη σκέψη? Αρχές Ιουλίου θα φεύγαμε και λίγο μετά τον δεκαπεντάυγουστο θα επιστρέφαμε. Τέλεια.......χμμμμ Όχι και τόσο. Αλλαγές σχεδίων λόγω......ηλιθιότητας από πλευράς οικογένειας μετέφερε το ταξίδι σε Αύγουστο/Σεπτέμβριο πράγμα που με κατέστρεψε μιας και έχω τρία γαμώμαθήματα για πτυχίο και επειδή ξέρω την τύχη μου στάνταρ θα κοπώ σε κάποιο τώρα - αν όχι σε όλα γιατί κωλοβαράω δεν το κρυβώ xD - οπότε σίγουρα από μέσα Αυγούστου θα έπρεπε να διαβάζω για να τελειώσω επιτέλους τον Σεπτέμβρη. Μετά από έναν μίνι τσακωμό έριξα άγριο κράξιμο και τελείωσε το θέμα εκεί ffs. Εγώ φταίω που σκέφτομαι το πτυχίο και θα χάσω για ένα κωλόχαρτο μια ανεπανάληπτη εμπειρία. Και όλα τα όνειρα για ανεπανάληπτες διακοπές γκρεμίστηκαν έτσι απλά σε λίγα λεπτά. Τα δυο εξοχικά μένουν στην διάθεση μου βέβαια αλλά μετά από αυτήν την ξενέρα που έφαγα ειλικρινά πιστεύω πως αν από την Κυανή Ακτή και τις Γαλλιδούλες με τα topless και την τέντα nipple καταλήξω σε κανένα Λουτράκι με τις αγαπητές δήθεν γκόμενες Ελληνίδες (κατά chill Ελλε'ι'νίδες xD) με την κυτταρίτιδα και τους ραγάδες θα φλιπάρω για και θα υλοποιήσω το slit wrist theory κάνοντας headbanging και τραγουδώντας lace me up μετατρέποντας το στο δικό μου χορό του Ζαλόγγου :(.

Chill STAYS @ HOME
Need a hug :(

Φιλική συμβουλή από συμφοιτητή επι πτυχίω; Παράτα το διάβασμα και πήγαιονε κι εσύ ταξιδάκι... Πάρε ένα βιβλιο μαζί σου για να διαβάζεις πριν κοιμηθείς στο hotel, και έχει ο θεός..... Με όρεξη και πολύ χαρα ( ε και με καμια 10αριά σκονάκια υπο μάλλης) τα περνας τον Γενάρη....

TopGunZ
24-06-2008, 01:41
Το μόνο μεμπτό: δε συγκρίνονται φίλε τα δικά μας τα κορίτσια με τις βρωμιάρες τις φράγκες. Στην κυανή ακτή απλώς δεν πάει η σάρα και η μάρα, είναι λογικό να πετύχεις την κρεμ ντε λα κρεμ. Σαν κι εμένα που έλεγα να πάω στην Ισπανία τη χώρα του φλαμένγκο και του πάθους και αγγούρια και 6 φορές μια ωραία δεν είδα. Μόνο το Μάιο στην Ίμπιζα είδα κανά δυο καλά.

Πάντως, γράψ'το το πτυχίο, κι αν σου πουν μα-μου, πες τους εσείς αλλάξατε το πλάνο.

Chill
24-06-2008, 02:03
Μπα δεν με βλέπω παίδες ακόμα και αν γράψω στα @@ μου το πτυχίο επειδή είμαι και λίγο ξεροκέφαλος μου είναι δύσκολο να κάνω πίσω ιδίως σε οικογενειακή σύγκρουση. Anyway θα δείξει αν και δεν το βλέπω.

Όσον αφορά τις γυναίκες της χώρας μας λυπάμαι αλλά δεν έχω και την καλύτερη γνώμη :/. Και δεν αφορά μόνο την εξωτερική εμφάνιση αυτό αλλά γενικότερα την ποιότητα της σχέσης. Anyway μεγάλο story και offtopic να ανοίξουμε κανένα άλλο θέμα να κράξω ελεύθερα :).

sosat
24-06-2008, 02:30
Όσον αφορά τις γυναίκες της χώρας μας λυπάμαι αλλά δεν έχω και την καλύτερη γνώμη :/. Και δεν αφορά μόνο την εξωτερική εμφάνιση αυτό αλλά γενικότερα την ποιότητα της σχέσης. Anyway μεγάλο story και offtopic να ανοίξουμε κανένα άλλο θέμα να κράξω ελεύθερα :).

:1appl:
Αχ ρε chill μεγάλα λόγια από έναν μεγάλο άντρα! Πάντως εγώ απαρνιέμαι τις ελληνικές παραλίες για να πάω στην Βενετία της Ολλανδίας, την Ουτρέχτη και εύχομαι αυτήν την φορά κάτι να με κρατήσει για πάντα. Το σίγουρο είναι ότι εκεί οι ελληνίδες δεν θα μου λείψουν

WolfRathmA
24-06-2008, 02:40
παντως φιλε μου προσεχε για το ξενοδοχειο που εκλεισες αν δεν το ξερεις.εγω εκλεισα πριν 2 χρονια ξενοδοχειο στην παροικια με την δικια μου και ενω στο site φαινοταν ολα κορυφαια(πισινα κ.τ.λ)τελικα ηταν μια λαλακια.η πισινα αδεια γιατι την επισκευαζανε (μεσα ιουλιου!!),το aircondition δεν δουλευε και το δωματιο σωστο μπουρδελο.
τελικα πηρα τα λεφτα μου πισω μετα απο πολλη φασαρια και δυο στενα πιο πανω βρηκα πανεμορφο ξενοδοχειο με τα ιδια λεφτα.πολυ απατεωνες.

Το ξενοδοχειο ειναι αυτο

http://www.aegeonhotel.com/ και http://www.hotelaegeon.gr/

To ξερεις; Παντος παιδια οσον αφορα τις αποστασεις η Παρος ειναι πολυ μικρη. Με το λεοφοριο να πας Ναουσα ειναι 10 λεπτα. Πηγε ενα παιδι απο τη δουλεια μου την προηγουμενη εβδομαδα και μου το ειπε ειναι πολυ κοντινες οι αποστασεις. Και το καλο ειναι οτι Ιουλιο Αυγουστο εχει 24 ωρες συγκινονια συνεχεια :D

Omega
24-06-2008, 04:11
Μπα δεν με βλέπω παίδες ακόμα και αν γράψω στα @@ μου το πτυχίο επειδή είμαι και λίγο ξεροκέφαλος μου είναι δύσκολο να κάνω πίσω ιδίως σε οικογενειακή σύγκρουση. Anyway θα δείξει αν και δεν το βλέπω.

Όσον αφορά τις γυναίκες της χώρας μας λυπάμαι αλλά δεν έχω και την καλύτερη γνώμη :/. Και δεν αφορά μόνο την εξωτερική εμφάνιση αυτό αλλά γενικότερα την ποιότητα της σχέσης. Anyway μεγάλο story και offtopic να ανοίξουμε κανένα άλλο θέμα να κράξω ελεύθερα :).

Το πτυχιο να μην το αφησεις με τιποτα,ουτε να μην γραψεις το διαβασμα σου στα παλια σου τα παπουτσια επειδη δεν εκατσε η κατασταση με τις διακοπες.
Κατα την γνωμη μου,επειδη σου ειναι φρεσκη η απογοητευση,δεν προκειτε να κατσεις να διαβασεις στα σοβαρα.
Παρε δυο κολλητους σου και πηγαινε καπου "σχετικα" κοντα για ενα 2-3ημερο να ξελαμπικαρεις.Κοιτα ομως να περασεις ΟΝΤΩΣ καλα και να μην σκεφτεσαι φασεις του στυλ "οι Ελληνιδες ειναι χαλια/μπαζα" κτλ κτλ.
Θεωρω οτι θα εισαι πιο ηρεμος μετα απο αυτο (σχετικα) και θα μπορουσες λιγακι να ριξεις και λιγο διαβασμα για το πτυχιο σου.
Οι στιγμες για διακοπες θα πανε και θα ερχονται συνεχεια.Η ευκαιρια να παρεις το πτυχιο σου,θα σου ερθει 1 αντε ΤΟ ΠΟΛΥ 2 φορες.Σκεψου και λιγο με γνομωνα το μελλον σου.
Πφφ σαν τον πατερα μου ακουγομαι :giggle::p

ALEO
24-06-2008, 11:51
skepsou oti stin ilikia sou alla pedia doulevoun sta horafia dioti o pateras tous einai arostos ....skepsi gia diakopes?kai me ti hrimata kai ehoun kai mathimata na dosoun
eimai horio trikala 3 meres kai vlepo oti stin ellada einai poli diskola gia ikogenies pou den ehoun hrimata toulahiton esy ehis kai kapia ikonomiki anesi mi malonis me tin ikogenia ,i ikogenia einai poli ieor pragana

to mathimata na ta dosis na diavasis chill mou skepsou to mellon sou diakopes more tha pas ehis hronia akoma

kala eimai germania kai ase ehi 8 mines vrohi ,toulahiston zo kirile

gavrosdr
24-06-2008, 11:57
chill σε καταλαβαινω απολυτα αλλα κοιτα ρε να παρεις το πτυχιο και μετα πηγαινει διακοπες οπου γουσταρεις!!! μην το καθυστερεις αλλο :p

jammin
24-06-2008, 12:04
Μπα δεν με βλέπω παίδες ακόμα και αν γράψω στα @@ μου το πτυχίο επειδή είμαι και λίγο ξεροκέφαλος μου είναι δύσκολο να κάνω πίσω ιδίως σε οικογενειακή σύγκρουση. Anyway θα δείξει αν και δεν το βλέπω.



Το πτυχιο να μην το αφησεις με τιποτα,ουτε να μην γραψεις το διαβασμα σου στα παλια σου τα παπουτσια επειδη δεν εκατσε η κατασταση με τις διακοπες.
Κατα την γνωμη μου,επειδη σου ειναι φρεσκη η απογοητευση,δεν προκειτε να κατσεις να διαβασεις στα σοβαρα.
Παρε δυο κολλητους σου και πηγαινε καπου "σχετικα" κοντα για ενα 2-3ημερο να ξελαμπικαρεις.Κοιτα ομως να περασεις ΟΝΤΩΣ καλα και να μην σκεφτεσαι φασεις του στυλ "οι Ελληνιδες ειναι χαλια/μπαζα" κτλ κτλ.
Θεωρω οτι θα εισαι πιο ηρεμος μετα απο αυτο (σχετικα) και θα μπορουσες λιγακι να ριξεις και λιγο διαβασμα για το πτυχιο σου.
Οι στιγμες για διακοπες θα πανε και θα ερχονται συνεχεια.Η ευκαιρια να παρεις το πτυχιο σου,θα σου ερθει 1 αντε ΤΟ ΠΟΛΥ 2 φορες.Σκεψου και λιγο με γνομωνα το μελλον σου.
Πφφ σαν τον πατερα μου ακουγομαι :giggle::p
chillακο συμφωνω απολυτα με τον omega. Προσπαθησε να χαλαρωσεις και ασε κατα μερος τους τσακωμους. Ασε που απο τη στιγμη που παραδεχεσαι οτι εισαι ξεροκεφαλος ειναι το πρωτο βημα για να βελτιωσεις απο μονος σου την κατασταση (εννοειται οτι πρεπει για λιγο να αφησεις στην ακρη τον εγωισμο σου).
Ολα θα πανε καλα και οπως πολυ σωστα ειπε ο ALEO εχεις χρονια μπροστα σου για διακοπες.

TopGunZ
24-06-2008, 14:06
Αν με το που θα πάρεις πτυχίο την άλλη μέρα δουλεύεις ή αν πιστεύεις ότι θα μπορέσεις να κάνεις ένα τέτοιο ταξίδι εύκολα κάποια στιγμή στη ζωή σου, ναι, τότε δώσε. Αλλιώς δεν αξίζει να χάνεις εμπειρίες ζωής, ειδικά για λόγους ξεροκεφαλιάς.

Τώρα αν έχεις κάνει τόσες σχέσεις με ξένες ή έστω έχεις γνωρίσει τόσες ξένες, τι να πω, ο καθένας έχει τα γούστα του. Απλά σου τα λέω επειδή είχα εγώ κάποιες ελαχιστότατες εμπειρίες και ξέρω αρκετό κόσμο που έχει ζήσει εξωτερικό. Τώρα για τα πιο μικρά, ναι έχει αλλοιωθεί τελείως αυτή η γενιά, αλλά αν δεν έχει μεγαλώσει η άλλη με ελληνικές αξίες και ελληνικό ήλιο άστα βράστα...

vasses
24-06-2008, 18:38
simfono apolutos me tous prolalalisantes kane petra tin kardia sou pare to ptixio kai meta zita 4 mini adeia gia to giro tou kosmou :D
Oloi mas exoume katsei edo kalokairiatiko me kali parea pernas kala:p oso gia tis eleeinides pou les kales einai kai aytes den tha tis panteryeteis kiolas :frog: mikros eisai akoma , perna oson to dinaton kala ginetai oloi mas fisika tha the thelame stripper gia gkomenes alla den ginetai AKRIVO TO ATHLIMA SYNTIRISIS :witsend:

Slay
26-07-2008, 12:06
Eφτασε η ωρα και για μενα, φευγω σημερα για περιπου δυο εβδομαδες, δεν ξερω αν θα μπορω να μπαινω να σας λεω ενα γεια, αλλα θα το προσπαθησω, καλα να περασετε ολοι οπου και αν πατε, και καλο κουραγιο για οσους δεν θα πανε φετος διακοπες.

redismagik
26-07-2008, 12:08
kales vouties............http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_7_26.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000)SLAY!!

Nightwolf
26-07-2008, 13:18
καλές διακοπές slay και κοίτα να γεμίσεις μπαταρίες γιατί μέχρι να γυρίσεις μας κόβω να είμαστε καμιά 1500άρα μέλη :p.
Υ.Γ κανε και καμιά βουτιά και για εμάς που θα δουλεύουμε, και δεν θα κάνουμε διακοπές.

Valkyre
26-07-2008, 13:25
Slay καλα να περασεις, κανε και καμμια βουτια και για εμας. :D

Νικο, αρχισες να πακεταρεις? ;)

nikon
26-07-2008, 13:35
Slay καλα να περασεις, κανε και καμμια βουτια και για εμας. :D

Νικο, αρχισες να πακεταρεις? ;)
Με βλέπεις από πουθενά:confused:.....μπας και είσαι στο απέναντι μπαλκόνι;:p
Όντως αυτό κάνω αφού φεύγω και εγώ αύριο πρωί πρωί να πάω να κάνω κανένα μπανάκι.
Tάσο το ότι φεύγω ίδια περίοδο με τον admin δεν λέει κάτι......ξέρω ότι η θέση είναι reserve.;)

Kαλές διακοπές σε όσους φεύγουν και καλή συνέχεια σε όσους μένουν.

Valkyre
26-07-2008, 13:43
Καλα να περασεις βρε Νικο , να το ευχαριστηθεις!

Ασε μου τα κλειδια κατω απο το χαλακι να περασω απο το μπαλκονι σου... εχω δουλεια ξερεις! :D

nikon
26-07-2008, 13:48
Καλα να περασεις βρε Νικο , να το ευχαριστηθεις!

Ασε μου τα κλειδια κατω απο το χαλακι να περασω απο το μπαλκονι σου... εχω δουλεια ξερεις! :D
ΟΚ θα στα αφήσω και καλά για να ποτίζεις.;)
Μη φοβάσαι δεν έχω γλάστρες έτσι το είπα.

WolfRathmA
27-07-2008, 13:13
5 και σημερα!!! ΟΛΕ :p

conn-a
27-07-2008, 13:26
καλες διακοπες Σλει καλες διακοπες γενικοτερα και σε ολους have fun!!:bgrin2:

wesker
27-07-2008, 18:54
Γμτ εγώ έχω ακόμα καιρό..... 2,5 βδομάδες ακόμα.....

jammin
31-07-2008, 02:02
καπου εδω (αυριο το μεσημερι ή μεθαυριο πρωι πρωι) θα σας αφησω ρε καλοπαρεα για 15 περιπου μερες να παω για λιγη ξεκουραση που τοσο μου χρειαζεται!!!
Παω χαλαρα στο σπιτι μου στη θαλασσα ουτε νησακιαουτε εξωτερικα με κλειστο το κινητο.
Θα μου λειψετε, θα μου λειψει και η παρακολουθηση της ομαδας μας στο folding αλλα θελω να πιστευω οτι μπηκαμε σε καλο δρομο και τιποτα δεν μας σταματα...
Καλη ξεκουραση και σε οσους ακομα φυγουν το διαστημα αυτο...
Θα τα ξαναπουμε με περισσοτερο παθος και ορεξη!!!

Valkyre
31-07-2008, 02:23
να περασεις καλα βρε φιλε! :D

jammin
31-07-2008, 02:30
να περασεις καλα βρε φιλε! :D
να εισαι καλα valkyre
και εσυ καλη επιτυχια στα καθηκοντα!!!
Ολα θα πανε βεβαια καλα, το forum ειναι σε πολυ καλο δρομο και πολυ καλα χερια!!!

WolfRathmA
31-07-2008, 02:31
1 και σημερα παιδια! Αντε αντε :p Δε μπορω αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :D

X-NEC
31-07-2008, 02:31
Καλές διακοπές παιδια, καλή ξεκούραση και καλά να περάσετε! :D

WolfRathmA
31-07-2008, 02:37
Καλές διακοπές φιλε, καλή ξεκούραση και καλά να περάσεις!

Thanks!!! Mαζι με τον Nonborn θα παμε xaaxxa :rofl::rofl:

teddy
31-07-2008, 18:26
σαββατο μεσημερι εφυγα για φοινικουντα....χαλαρες διακοπες λεμε!!!

WolfRathmA
01-08-2008, 06:42
Παιδιά σας χαιρετώ!! Φρόνημα ε; :p LoL...

Απίστευτο ξενερωμα... χαλασε το iPhone, o υπολογιστής ολα πανε χάλια... Ελπίζω να μην γινει και τιποτε αλλο στις διακοπές...


Τα λεμε σε μια εβδομαδα!

redismagik
01-08-2008, 10:42
ayrio tin kano............kriti,rethimno.gonia!pou kai pou tha tin xotho se kana internet caffe gia na matheno ta nea.kales diakopes se olous !!

Omega
01-08-2008, 10:56
Καλα να περασεις redis και λοιποι.Γεμιστε τις μπαταριες σας για το φθινοπωρο!

modecris
01-08-2008, 13:08
Καλά να περάσετε παιδιά.
Για τα γυναικόπαιδα μην ανησυχείτε,θα τα προσέχουμε εμείς.

Valkyre
01-08-2008, 13:21
Καλά να περάσετε παιδιά.
Για τα γυναικόπαιδα μην ανησυχείτε,θα τα προσέχουμε εμείς.

ΜΜμμμΜμ...

Tek_Killa
01-08-2008, 13:23
Ήρθε η ώρα να χαιρετήσω κι εγώ μιας και μετά απο μια πολύ δυσκολη σεζόν εδώ στο γραφείο, σήμερα παίρνω το επίδομα αδείας, την βαλιτσούλα μου και τον π**λο απο δω μέσα για 1 μήνα... Χαλκιδική και Λευκάδα στα σχέδια με το τουτού, το GPS, τη γυναίκα και χωρίς να έχουμε κλείσει κάποιο συγκεκριμένο ξενοδοχείο.

Kαλά να περάσετε, να μην θρέφετε ελπίδες για βελτίωση του pro, να μη βαράτε τους xboxάκηδες που σας τη λένε, να μη γράφετε greeklish και... φρεσκάρετε καμιά ορθογραφία! :D

Tα λέμε μάγκες!

:cheers:

muku
01-08-2008, 13:33
Όλοι βλέπω την κοπανάμε σιγά σιγά... Κι εγώ παίρνω π**λο αύριο για Ζάκυνθο μεριά. Καμιά 10αριά μέρες λέω να κάτσω. Άντε καλά να περάσω :p Επιστρέφω σε αυτό το τόπικ κατά τον Οκτώβρη που θα πάω κάπου "εξωτικά" αλλά δεν θέλω να το μελετάω πολύ και το γρουσουζέψω :D :D

Valkyre
01-08-2008, 13:39
το ερωτημα ειναι , εγω θα τον παρω τον ποληποθητο π**λο φετος , ναι ή οχι?

Chill
01-08-2008, 13:52
το ερωτημα ειναι , εγω θα τον παρω τον ποληποθητο π**λο φετος , ναι ή οχι?

Θα στον εστείλω και με πακέτο, θα στον εστείλω και με mms, θα στον εστείλω όπως γουστάρεις, θα στον εστείλω να έρθει επί τόπου.

Πες μου που είσαι τώρα και τι κάνεις?

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!

:yay::yay::yay:

TopGunZ
01-08-2008, 13:57
Επιτέλους μετά από 8 ατελείωτα καλοκαίρια στη δουλειά και ένα χρόνο που μας πήγε πίπ@-κ*λο-εμπλοκή φεύγω διακοπές!!! 5 μερούλες Άνδρο, που μου φαίνονται σαν αιωνιότητα στον Παράδεισο!!! Κλείσαμε επιτέλους με την τσακαλοπαρέα και Τρίτη την κάνω. Κανονίστε να μου το ξεμπ@υρδ$λέψ$τ$ το Games section (μη σε βρω Κλεπ να έχεις γεμίσει όλα τα θρεντ με invites χαχαχαχα!)...

wesker
01-08-2008, 21:49
15 μερούλες μείναν και για εμένα, και μετά αλεό!!!!!!

redismagik
02-08-2008, 01:27
ti kanoume vlepo olloi......me elafra pidimatakia! na perasete oloi kala kai ne gemisete tis mpataries sas!
http://www.yupi.gr/cache3/420_diakopes_medium.jpg

modecris
02-08-2008, 01:30
ti kanoume vlepo olloi......me elafra pidimatakia! na perasete oloi kala kai ne gemisete tis mpataries sas!

Καλά να περάσεις φιλαράκι! ;)

conn-a
02-08-2008, 01:32
ti kanoume vlepo olloi......me elafra pidimatakia! na perasete oloi kala kai ne gemisete tis mpataries sas!

καλα να περασεις ρεντ!!Καλες διακοπες σε ολους παιδια!!:cheers::yay:

redismagik
02-08-2008, 01:40
ki eseis pedia!

nikon
02-08-2008, 21:05
Επιτέλους μετά από 8 ατελείωτα καλοκαίρια στη δουλειά και ένα χρόνο που μας πήγε πίπ@-κ*λο-εμπλοκή φεύγω διακοπές!!! 5 μερούλες Άνδρο, που μου φαίνονται σαν αιωνιότητα στον Παράδεισο!!! Κλείσαμε επιτέλους με την τσακαλοπαρέα και Τρίτη την κάνω. Κανονίστε να μου το ξεμπ@υρδ$ το Games section (μη σε βρω Κλεπ να έχεις γεμίσει όλα τα θρεντ με invites χαχαχαχα!)...
Να παρακαλάς μόνο να μην έχει τον αέρα που είχε αυτή την εβδομάδα στην Άνδρο.:prayer:

Valkyre
03-08-2008, 16:33
Παιδακια σημερα φευγω και εγω για τρεις μερουλες (μονο...) και θα επιστρεψω τεταρη.Παω Κρητη Ρεθυμνο και ελπιζω να περασω καλα! Θα τα πουμε την Τεταρτη! Αντιος και μην τα κανετε μπαχαλο στο "Γενικη Συζητηση" ! :D :D

modecris
03-08-2008, 16:46
Καλά να περάσεις Δημήτρη και φρόνιμα,ε; ;)

redismagik
04-08-2008, 20:57
pernao mia xara ki eipa na sas po ena gia.........

vasses
08-08-2008, 19:01
merikes paralies apo ta meri mou :angry:

YouTube - Guide To Preveza Beaches

wesker
09-08-2008, 03:03
7 και σήμερα......

redismagik
09-08-2008, 14:17
fagame tin misi adeia....gamoto!

WolfRathmA
10-08-2008, 16:26
Ολε ολε !!! Ηρθα και εγω :(

Σκ@τ ρε γμτ.....

Τελεια ηταν.. απλα τελεια! Δε περιγραφω αλλο! :D

Bunda beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeach!!!! :D :D :D :p

Ohhhhhh Λααακκιιιιιιιι!!!! :p

Nightwolf
10-08-2008, 16:28
Ολε ολε !!! Ηρθα και εγω :(


καλώς όρισες wolf στα λημέρια σου:tiphat:

Valkyre
10-08-2008, 16:37
Ohhhhhh Λααακκιιιιιιιι!!!! :p

.....i'll do you like a truck! :D

Καλωσηρθες βρε! :D

modecris
10-08-2008, 17:08
Ολε ολε !!! Ηρθα και εγω :(

Σκ@τ ρε γμτ.....

Τελεια ηταν.. απλα τελεια! Δε περιγραφω αλλο! :D

Bunda beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeach!!!! :D :D :D :p

Ohhhhhh Λααακκιιιιιιιι!!!! :p
Στο μισό σου ποστ είσαι φανερά εκστασιασμένος και στο άλλο μισό δεν έχεις κάνει ούτε ένα λάθος....χμμ...είναι φανερό πως πέρασες καλά!!

:welcome: back!

lak100
10-08-2008, 21:25
??? ????? ???? ?????? ??? ?? ????????? ?????????? ????? ???? ??? ??? ????????. ????? ???? ???? ????? ? ????? ??? ????. ???? ????? ??? ?????. ???? ???????? ??? ??? 4 ????? ??? 14 ???????
________
IPAD CASES (http://accesoriesipad.com/)

badboyfriend
10-08-2008, 21:36
Εγώ φεύγω την Τρίτη για 9μηνες διακοπές με έξοδα του δημοσίου :p

lak100
10-08-2008, 21:48
??? ????? ??? ????? ??? 9????? ???????? ?? ????? ??? ???????? :p ??? ??? ????????????
________
Coach Purses (http://icoachhandbags.com/)

Valkyre
10-08-2008, 21:53
προφανως εννοει φανταρος νομιζω! :D

badboyfriend
10-08-2008, 21:54
προφανως εννοει φανταρος νομιζω! :D
Έτσι ο Μήτσος! Όλα τα πιάνει!

Omega
10-08-2008, 21:56
Ναι μικρος επεσε στο ιδιο καζανι με του Οvelix..Μονο που στην περιπτωση του,επιασε το "τζους" σε ευφυια :p

Valkyre
10-08-2008, 21:57
Έτσι ο Μήτσος! Όλα τα πιάνει!

Χαχαχα :D

Καλο φανταριλικι φιλε και καλα να περασεις! ;)

badboyfriend
10-08-2008, 22:03
Χαχαχα :D

Καλο φανταριλικι φιλε και καλα να περασεις! ;)
Ευχαριστώ :) Δε νιώθουμε από τέτοια εμείς οι.. Μήτσοι :rofl:

(Άλλωστε γιωτάς είμαι όποτε όπως είπα πριν.. διακοπές :frog:)

desperate_gamer
11-08-2008, 00:23
Εγώ φεύγω την Τρίτη για 9μηνες διακοπές με έξοδα του δημοσίου :p

Φυλακή;;; :angry::angry::angry:

badboyfriend
11-08-2008, 01:59
Φυλακή;;; :angry::angry::angry:
Χαχαχαχα μπορείς να το πεις κι έτσι :rofl::rofl::rofl:

WolfRathmA
11-08-2008, 02:44
Πάντως και χαίρομε και στεναχωριέμαι.. αλλά έτσι είναι αυτά :p

Χαίρομαι που σας βρήκα και πάλι :D Σας σκεφτόμουνα :p

(ουυυυυυυ... πολύ....)

redismagik
13-08-2008, 00:52
Εγώ φεύγω την Τρίτη για 9μηνες διακοπές με έξοδα του δημοσίου :p
kalo fantariliki na exeis.........gamoto ego ekana 17 mines!:banghead::mad:

TopGunZ
13-08-2008, 16:54
I am baaaaaack! Η Άνδρος είναι πανέμορφο νησί! Καλό χειμώνα παίδες!

greekteo
13-08-2008, 16:59
I am baaaaaack! Η Άνδρος είναι πανέμορφο νησί! Καλό χειμώνα παίδες!

Τι καλο χειμωνα καλε:p Ποπο τι βιασυνη ειναι αυτη:D Εγω ακομα καλο καλοκαιρι λεω, δεν θελω να τελειωσει...

Slay
13-08-2008, 20:25
Εγω παντως θα προσπαθησω να παω 4-5 μερουλες ακομα στη ζακυνθο.

greekteo
14-08-2008, 03:57
Εγω τοσο καιρο ειμαι Ωρωπο και ξεκουραζομαι και 18 φευγω ξημερωματα για Σαντορινη μεχρι 21. :D:D

WolfRathmA
14-08-2008, 04:25
Εγω τοσο καιρο ειμαι Ωρωπο και ξεκουραζομαι και 18 φευγω ξημερωματα για Σαντορινη μεχρι 21. :D:D

Δε σε είδα στους σταβέντο :p που καθοσουν; :D

TopGunZ
14-08-2008, 13:25
Αν περάσει ο 15αύγουστος χειμώνιασε! Αλλά κι εγώ ίσως βρω ευκαιρία για καμιά βουτιά ακόμα... Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει, χαχαχαχα!

greekteo
15-08-2008, 02:49
Δε σε είδα στους σταβέντο :p που καθοσουν; :D

Ισως πηγαιναμε αλλα τελικα δεν εκατσε.. Γινεται και στο Αtlantis χαμος καθε φορα. Μη μου πεις οτι ειχες ερθει εδω :p:p

WolfRathmA
15-08-2008, 02:54
Ισως πηγαιναμε αλλα τελικα δεν εκατσε.. Γινεται και στο Αtlantis χαμος καθε φορα. Μη μου πεις οτι ειχες ερθει εδω :p:p

Ναι. Και τη κυριακη θα ξαναερθω :D

greekteo
15-08-2008, 03:08
Κοιτα εκει που μου εισαι και τακτικος εδω. :p Θα 'χει πλακα να εχουμε καθισει σε καμμια καφετερια στο διπλανο τραπεζι :D:D

Nightwolf
15-08-2008, 03:27
ευτυχώς θα αποδράσω και εγώ με την σειρά μου να είναι καλά η Μεγαλόχαρη. Θα την κάνω για βόρεια Εύβοια στον ταξιάρχη όσοι ξέρουν κοντά στα λουτρά Αιδηψού. καλά να περάσετε και οι υπόλοιποι σε ότι και να κάνετε.


ps το ότι θα φύγω δεν σημαίνει ότι δεν θα παρακολουθώ το φόρουμ...

WolfRathmA
15-08-2008, 03:40
ευτυχώς θα αποδράσω και εγώ με την σειρά μου να είναι καλά η Μεγαλόχαρη. Θα την κάνω για βόρεια Εύβοια στον ταξιάρχη όσοι ξέρουν κοντά στα λουτρά Αιδηψού. καλά να περάσετε και οι υπόλοιποι σε ότι και να κάνετε.


ps το ότι θα φύγω δεν σημαίνει ότι δεν θα παρακολουθώ το φόρουμ...

Πολύ πατριωτικά το πήρατε :p LoL... :angry:

redismagik
16-08-2008, 00:17
AYRIO girnao!kala itane an ki apo tin tetarti exoume kideia sto spiti!{logo thrilou....... pou leei o logos!}

tasioskis
16-08-2008, 01:45
AYRIO girnao!kala itane an ki apo tin tetarti exoume kideia sto spiti!{logo thrilou....... pou leei o logos!}


μερικα πραγματα γινονται και για καλο.....λογο θρυλου που λεει ο λογος....
proevofan μην απαντησεις θα φαω ban.....:angry:

X-NEC
16-08-2008, 03:00
Ήρθε και η σειρά μου να παο μια εβδομάδα διακοπές! Τόπος προορισμού Χαλκιδική. Να είστε καλά παιδάκια στο Offtopic εντάξει; :p Με το καλο να τα ξαναπούμε. Καλά να περνάτε! ;)

modecris
16-08-2008, 03:11
Ήρθε και η σειρά μου να παο μια εβδομάδα διακοπές! Τόπος προορισμού Χαλκιδική. Να είστε καλά παιδάκια στο Offtopic εντάξει; :p Με το καλο να τα ξαναπούμε. Καλά να περνάτε! ;)
Μην ανησυχείς.Θα είμαστε συνεχώς...offtopic.:p
Καλά να περάσεις!

X-NEC
16-08-2008, 03:25
Μην ανησυχείς.Θα είμαστε συνεχώς...offtopic.:p
Καλά να περάσεις!
:angry: Ευχαριστώ πολύ Χρηστο! ;)

wesker
17-08-2008, 07:03
Φεύγω σήμερα και εγώ για διακοπές παίδες. Τα λέμε σε 1 βδομαδούλα πάλι! Take care και have fun!!!!!!!

redismagik
17-08-2008, 13:28
einai oristiko !den xoraei amfivolia!einai thema pou exei telesidikisei!..........DIAKOPES GAME OVER!na eimaste kala na pame ki tou xronoy!gia osous eine akoma se diakopes i' tha pane aytes tis meres ena exo na po!.........ZILEUO!!! :rofl::rofl:
yg'{na perasete TELOIA!!}

greekteo
17-08-2008, 13:34
Και η κορυφωση των διακοπων εφτασε. Θα πεταξω μεχρι Σαντορινη αυριο τα ξημερωματα για 4 μερες :yay::yay:. Θα τα πουμε παιδια σε λιγες μερες παλι. Καλα να περνατε. :)

tasioskis
17-08-2008, 13:52
παιδες και εγω αυριο την κανω..... θα τα πουμε κατα της 5 σεπτεμβριου.....θα παω μια 5ημερη κρουαζιερα, και μετα χαλκιδα.... να σται ολοι καλα.... τα λεμε σε 20 μερουλες.....
30 αυγουστου θα βαφτισω ....ειστε καλεσμενοι στον Αγ. Ιωαννη τον ρωσσο στο μαντουδι Ευβοιας.....Αν βρω κανα υπολογιστη θα τα πουμε.....

Υ.Γ. slay το αφηνω πανω σου το forum,μακαρι να το βρω οπως το αφησα.....
Υ.Γ.2 λευτερια στον θρυλο
Υ.Γ.3 modecris καλα εισαι???
Υ.Γ.4 το ματι της κουζινας το εσβησα? δεν θυμαμαι....
Υ.Γ.5 ενταξει το εσβησα.......

redismagik
17-08-2008, 14:00
παιδες και εγω αυριο την κανω..... θα τα πουμε κατα της 5 σεπτεμβριου.....θα παω μια 5ημερη κρουαζιερα, και μετα χαλκιδα.... να σται ολοι καλα.... τα λεμε σε 20 μερουλες.....
30 αυγουστου θα βαφτισω ....ειστε καλεσμενοι στον Αγ. Ιωαννη τον ρωσσο στο μαντουδι Ευβοιας.....Αν βρω κανα υπολογιστη θα τα πουμε.....

Υ.Γ. slay το αφηνω πανω σου το forum,μακαρι να το βρω οπως το αφησα.....
Υ.Γ.2 λευτερια στον θρυλο
Υ.Γ.3 modecris καλα εισαι???
Υ.Γ.4 το ματι της κουζινας το εσβησα? δεν θυμαμαι....
Υ.Γ.5 ενταξει το εσβησα.......
kala na peraseis......!
http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_76.gif (http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSYYYYYYYYGR)





http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb112&pp=ZSYYYYYYYYGR (http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb112_ZSYYYYYYYYGR&utm_id=7920)

modecris
17-08-2008, 14:44
Και η κορυφωση των διακοπων εφτασε. Θα πεταξω μεχρι Σαντορινη αυριο τα ξημερωματα για 4 μερες [...]


παιδες και εγω αυριο την κανω..... θα τα πουμε κατα της 5 σεπτεμβριου....[...]
Άντε επιτέλους να ησυχάσ...ε....γκουχ γκουχ.....καλά να περάσετε και εσύ τάσιε πάντα άξιος! ;)

desperate_gamer
17-08-2008, 17:20
30 αυγουστου θα βαφτισω ....ειστε καλεσμενοι στον Αγ. Ιωαννη τον ρωσσο στο μαντουδι Ευβοιας.....

Α τι τιμή να γίνεσαι νονός! Μπράβο Τάσο.

Αλέξανδρο (ή Αλεξάνδρα, ανάλογα) θα το ονομάσετε το παιδί; Είναι του Αλεξάνδρου στις 30, γι' αυτό ρωτάω. Το καλύτερο όνομα. :giggle::giggle::giggle:

Omega
17-08-2008, 19:08
Α τι τιμή να γίνεσαι νονός! Μπράβο Τάσο.

Αλέξανδρο (ή Αλεξάνδρα, ανάλογα) θα το ονομάσετε το παιδί; Είναι του Αλεξάνδρου στις 30, γι' αυτό ρωτάω. Το καλύτερο όνομα. :giggle::giggle::giggle:


Mαλλον πρεπει να το κορνιζαρω αυτο το quote γιατι θα συμφωνησω μαζι σου :giggle::bgrin2:

tasioskis
17-08-2008, 20:42
Α τι τιμή να γίνεσαι νονός! Μπράβο Τάσο.

Το καλύτερο όνομα. :giggle::giggle::giggle:


το λες για την Παπαρηγα ε???:frog:
Ανασταση θα το πουμε το παιδι....

οσο για την τιμη.... οντως οταν μου εκαναν την προταση ηταν το καλυτερο πραγμα για μενα....
Σας ευχαριστω ολους παιδια να εισται καλα.....

Υ.Γ 4 Σεπτεμβρίου εχω γεννεθλια, το γραφω γιατι καποιος εγραψε για τις 30 Αυγουστου:rofl: να σε χαιρονται φιλαρακι......
Υ.Γ 2 modecris δεν απαντησες.....:frog:
Υ.Γ 3 Ζητω το ΕΛΑΣ............

modecris
17-08-2008, 23:09
Υ.Γ 2 modecris δεν απαντησες.....:frog:

Καλά είμαι βρε,μην ανησυχείς...
Άντε για νανάκια τώρα...θα ξυπνήσεις νωρίς αύριο...μην ξεχάσεις το μάτι της κουζίνας ανοιχτό...ούτε το μαγιό σου...

Stevepredator
18-08-2008, 11:28
Εγώ πήγα διακοπές σε 2 μέρη φέτος 1 στον Άγιο παντελεήμονα (Πιερία) (7 μέρες) και ένα 10 ήμερο τον γύρο της Κρήτης όπου είχα και τα τυχερά μου (αν με πιάνετε) και σήμερα θα δείξει αν όντως άξιζαν οι διακοπές στην Κρήτη

Katana
20-08-2008, 14:57
Καιρός για φωτογραφίες!

Τον Ιούλιο είχα πάει διακοπές στους Παξούς, φανταστικό νήσι, με ησυχία και όμορφα τοπία.Γενικά προτιμώ κατά πολύ τα νησιά του Ιονίου, από τις Κυκλάδες κτλ.

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/IMG_3048.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/IMG_3048.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/IMG_3038.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/IMG_3038.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/IMG_3058.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/IMG_3058.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/IMG_3069.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/IMG_3069.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/IMG_3086.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/IMG_3086.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/IMG_3115.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/IMG_3115.jpg)


Τον Αύγουστο, τον πέρασα ήρεμα στο ορεινό χωριό της μητέρας μου, την Μεγαλόχαρη Αρτης.

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/DSCN0104.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/DSCN0104.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/DSCN0148.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/DSCN0148.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/DSCN0152.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/DSCN0152.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/DSCN0154.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/DSCN0154.jpg)

http://img.photobucket.com/albums/v3...s/DSCN0233.jpg (http://img.photobucket.com/albums/v398/Alex-R/Vacations/DSCN0233.jpg)

nikon
20-08-2008, 15:03
A ρε Άλεξ ζήλεψα τώρα.......θέλω πολύ να πάω Παξούς-Αντιπαξούς έχω πάρει σβάρνα τις Κυκλάδες και από εκεί δεν έχω πάει πουθενά.

Katana
20-08-2008, 15:16
Νίκο, να πας ασυζητητί, είναι φανταστικό νησάκι.

Αν δε σε κουράζει η διαδρομή, ακόμη και για τριήμερο Παρασκευής-Σαββάτου-Κυριακής προσφέρεται.

nikon
20-08-2008, 15:20
Νίκο, να πας ασυζητητί, είναι φανταστικό νησάκι.

Αν δε σε κουράζει η διαδρομή, ακόμη και για τριήμερο Παρασκευής-Σαββάτου-Κυριακής προσφέρεται.
Αυτό σκέφτομαι αλλά όχι για μένα για τον μικρό.:(

Katana
20-08-2008, 15:36
Ναι, θα ταλαιπωρηθεί το παιδάκι.Εκτός αν τον καταφέρετε να κοιμηθεί στο ταξίδι.

Αν πας με αυτοκίνητο, υπολόγισε περίπου 6-6μιση ώρες μέχρι την Ηγουμενίτσα για το Ferry Boat.

Valkyre
20-08-2008, 15:45
Ναι, θα ταλαιπωρηθεί το παιδάκι.Εκτός αν τον καταφέρετε να κοιμηθεί στο ταξίδι.

Αν πας με αυτοκίνητο, υπολόγισε περίπου 6-6μιση ώρες μέχρι την Ηγουμενίτσα για το Ferry Boat.

14 ωρες ταξιδι ειναι λιγο απαγορευτικο για τριημερο θα ελεγα!Θα εισαι μονιμως με το αγχος και η τριτη μερα θα ειναι και αυτη χαμενη λογω της επιστροφης.

nikon
20-08-2008, 15:50
14 ωρες ταξιδι ειναι λιγο απαγορευτικο για τριημερο θα ελεγα!Θα εισαι μονιμως με το αγχος και η τριτη μερα θα ειναι και αυτη χαμενη λογω της επιστροφης.
Ναι γιατί είναι η Λευκάδα για τριήμερο που είχες πάει;:p

Katana
20-08-2008, 15:55
Το καλό με τη Λευκάδα είναι πως δεν έχεις το άγχος της μετάβασης στο νησί με πλοίο.

Για τους Παξούς, το ελεεινό Ferry Boat κάνει 1μιση ώρα για πολύ μικρή απόσταση! :(

vasses
20-08-2008, 16:01
Καιρός για φωτογραφίες!

Τον Ιούλιο είχα πάει διακοπές στους Παξούς, φανταστικό νήσι, με ησυχία και όμορφα τοπία.Γενικά προτιμώ κατά πολύ τα νησιά του Ιονίου, από τις Κυκλάδες κτλ.




persi piga paxous apo parga me karavaki mia mera einai korifaioi , stin ditiki pleyra tou nisiou piges me karavaki exei spilies pou se paei mesa kai stous antipaxous fisika
Oi kaliteres paralies tis eyropis kai pio isixes thalalses me diafora einai sto ionio apo zakytho mexri kerkura , eidiikotera sto voreio ionio

Katana
20-08-2008, 16:07
Εγώ ήθελα και το αυτοκίνητο, οπότε αναγκαστικά πήγα με Ferry Boat, από Ηγουμενίτσα και μόνο.

Εκπληκτική η βόλτα με το καραβάκι, όπως και οι παραλίες των Αντίπαξων. :)

Oλο το νησί ήταν γεμάτο Ιταλούς(και Ιταλίδες:angry:), μέχρι και οι κατάλογοι των φαγητών ήταν πρώτα στα ιταλικά και μετά στην ελληνική γλώσσα.:fryingpan:

Slay
20-08-2008, 23:55
Εγω φευγω ξανα το Σαββατο για 3 η 4 μερες στη Ζακυνθο, θα σας κανω post καποιες φωτογραφιες οταν γυρισω, οπως επισης και απο την Συρο που πηγα επισης.

greekteo
21-08-2008, 00:48
Θα σας ποσταρω κι εγω φοτος απο Σαντορινη, απιστευτες τοποθεσιες.

NonBorn
21-08-2008, 00:51
Θα σας ποσταρω κι εγω φοτος απο Σαντορινη, απιστευτες τοποθεσιες.

Aυτό το νησί καταραμμένο... Κάθε φορά που σκέφτομαι να πάω με γυναίκα πάντα κάτι terible θα συμβει... Τι στο διάολο δε με θέλει το κωλονήσι :p Που να ξαναγίνει ενεργό το ηφαίστιο :p Oυστ....

fatalGR
21-08-2008, 00:59
Κι εγώ Σαντορίνη πήγα φέτος,φανταστικό μέρος!!!

Omega
21-08-2008, 02:00
26 του μηνα παω στα πατρια εδαφη μου (Πρεβεζα) για περιπου 5 μερες να ξεκουραστω μιας και αυτες θα ειναι για μενα οι "καλοκαιρινες" διακοπες.Ευκαιρια να δω πολλους φιλους που ειναι ακομα εκει απο το καλοκαιρι και φυσικα 30 του μηνα στην γιορτη μου να τα σπασω μαζι τους :D

Katana
21-08-2008, 10:38
Aυτό το νησί καταραμμένο... Κάθε φορά που σκέφτομαι να πάω με γυναίκα πάντα κάτι terible θα συμβει... Τι στο διάολο δε με θέλει το κωλονήσι :p Που να ξαναγίνει ενεργό το ηφαίστιο :p Oυστ....

Για δοκίμασε με άνδρα.:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::r ofl::rofl::rofl::rofl::rofl:


(Ερχεται το ban, έρχεται!:giggle:)

TopGunZ
21-08-2008, 11:38
Εγώ πάντως τσίμπησα και ένα ΣουΚου στα λουτρά Αριδαίας για σπα....όχι μόνος....;)

pasxen
21-08-2008, 23:00
Εγω γύρισα απο Ρόδο και simi και δεν μπορώ να δουλέψω.

pasxen
21-08-2008, 23:01
Τι ωραίο αυτο το Φαληράκι.
Αφήστε με εκεί ένα μήνα αλλα χωρίς την γυναίκα.......

Tek_Killa
21-08-2008, 23:24
Tα καλά των διακοπών... Πριν 10 μέρες στη Λευκάδα πηγαίνωντας απο Βασιλική με καραβακι στους Γκρεμνούς.

Ανεβάζω και βιντεάκι στο youtube. Το ποστάρω σε λίγο.

http://i184.photobucket.com/albums/x14/stelp77/CIMG1085-3.jpg

Tek_Killa
21-08-2008, 23:37
Δείτε και το βιντεάκι...

YouTube - Dolphins @ Lefkada

desperate_gamer
21-08-2008, 23:51
Που να ξαναγίνει ενεργό το ηφαίστιο :p Oυστ....

Γιατί πότε έγινε ανενεργό;;; :giggle::giggle:

Valkyre
22-08-2008, 23:59
Gi auto latreuw to PSP ,giati twra vrskomai sto Galaksidi kai parolauta mporw kai vlepw to PS3 mou kai to agapimeno mou forum!

o logos pou grafw greeklish profanhs!!

Omega
23-08-2008, 00:18
Gi auto latreuw to PSP ,giati twra vrskomai sto Galaksidi kai parolauta mporw kai vlepw to PS3 mou kai to agapimeno mou forum!

o logos pou grafw greeklish profanhs!!


Εισαι ΜΕΓΑΛΟ nerd ρε!Πανε να χαρεις το Γαλαξιδι,τοσο ομορφο που ειναι!
Κοιτα να περασεις καλα και μας διαβρωνεις με τις ψυχασθενεις ιδεες και posts σου οταν με το "κακο" γυρισεις :angry:

X-NEC
24-08-2008, 14:26
Γύρισα! Ωραία ήταν αλλα έχασα αρκετά μπάνια επειδή η θάλασσα ήταν μονίμως βρώμικη. :( Να δω ποτε θα διαβάσω τα 200 threads που με περιμένουν... Αντε καλο μας φθινόπωρο!

WolfRathmA
24-08-2008, 16:30
Gi auto latreuw to PSP ,giati twra vrskomai sto Galaksidi kai parolauta mporw kai vlepw to PS3 mou kai to agapimeno mou forum!

o logos pou grafw greeklish profanhs!!

Το PS3 πως το βλεπεις; Τι εννοεις; :D

Valkyre
24-08-2008, 19:20
Το PS3 πως το βλεπεις; Τι εννοεις; :D

Remote Play βρε! ;)

Omega
26-08-2008, 02:02
Εφυγα λέμεεεεεεεεεεεεεεε...Τα λεμε ξανα τωρα απο 2 Σεπτεμβρη...!!!

Αν ακουσετε για τιποτα παρασπονδιες στην Κεφαλονια και Ζακυνθο,δεν θα ειμαι εγω :p

greekteo
26-08-2008, 02:07
Καλα να περασεις τρελοmember:D:D Να μαζεψεις δυναμεις και θα τα πουμε.:)

desperate_gamer
26-08-2008, 02:14
Εφυγα λέμεεεεεεεεεεεεεεε...Τα λεμε ξανα τωρα απο 2 Σεπτεμβρη...!!!

Αν ακουσετε για τιποτα παρασπονδιες στην Κεφαλονια και Ζακυνθο,δεν θα ειμαι εγω :p

Μαζί με τα μεθυσμένα Αγγλάκια, τώρα και ο Omega! Πάνε τα νησιά... :frog: :giggle:

Καλά να περάσεις!!

wesker
26-08-2008, 14:45
Εφυγα λέμεεεεεεεεεεεεεεε...Τα λεμε ξανα τωρα απο 2 Σεπτεμβρη...!!!

Αν ακουσετε για τιποτα παρασπονδιες στην Κεφαλονια και Ζακυνθο,δεν θα ειμαι εγω :p

Mην παίξεις με τα σπίρτα και ανάψεις καμιά φωτιά :angry: