PDA

View Full Version : GT5P TIME TRIALS



MAD-THAN
09-02-2009, 11:04
pedia exo postari gia to thema se alla thread gia to gt5p alla tora mporesa na kano new thread.
opios theli na pari meros i napi tin gnomi tou sxetika me ta time trial
(ti pista k ti amaxi tha xekinisoume .standard i professional i k ta 2 k genika otidipote)
i xroni tha postarode edo(iparxi k to ranking tis 100 gia epiveveosi)
o nikitis tha dialegi tin epomeni(oxi omos 2 sinexomenes,stin periptosi auti dia dialegi o 2os)
opia alli idea exi kapios

cobradrama
09-02-2009, 11:52
Swstos o MAD-THAN.ante mazefteite gazofoniades.Egw pantws eimai mesa!!!!!!!! :yay:

Lancerakias
28-03-2010, 15:34
argisa ligo na graftw sto ps3 forums!!!twra eida auto pou postare o mad-than!!foveros stous xronous o filos mas!!egw psinomai an thelete na diorganwsoume kati tetoio!!eimai kai psimenos gia driftwars!!hehe!!

freakygeo
28-03-2010, 15:58
kai gw mesa paides!!!!

MAD-THAN
31-03-2010, 07:06
argisa ligo na graftw sto ps3 forums!!!twra eida auto pou postare o mad-than!!foveros stous xronous o filos mas!!egw psinomai an thelete na diorganwsoume kati tetoio!!eimai kai psimenos gia driftwars!!hehe!!

kalos irthes filaraki.ixame kani kamia 10ria event edo sto forum
persi tetio kero.oli perimemoume to gt5,k logo to polon games pou
uparxoun auto ton kero diskolo to vlepo na organothoume.
see u man

MAD-THAN
31-03-2010, 07:10
kai gw mesa paides!!!!

enoite man.ama kanonisti tipota ime mesa

STI_GR
17-09-2010, 19:30
λοιπον, μεχρι να βγει το κανονικο βαλτε ολοι proloque και αφηστε τα γραφικα ta textures τις σκιες τα βουνα και λαγκαδια...


αντε να βλεπουμε σημαιες ελληνικες .. αιντεεεεεε :D
http://i658.photobucket.com/albums/uu307/STI_GR/IMG_0163.jpg

MAD-THAN
18-09-2010, 20:54
:a042:greece gt drivers λεμε.μπραβο παιδια

GedoGt
18-09-2010, 23:31
Cobradrama, φαντάζομαι πως τέτοιο χρόνο έκανες με τιμονιέρα, σωστά?

Υ.Γ
dragster.gr γράφεις, διαβάζεις? Μήπως σε έχω πετύχει σε κάνα στέκι (Αθήνα)?

freakygeo
19-09-2010, 00:48
dn einai xronos einai drift trial kai opws exei pei o terastios george aka cobradrama oti gt paizei me sixaxis kai me ta belakia oute kan me to stick...thirio leme!!!bravo jorge!!!

cobradrama
19-09-2010, 11:21
Cobradrama, φαντάζομαι πως τέτοιο χρόνο έκανες με τιμονιέρα, σωστά?

Υ.Γ
dragster.gr γράφεις, διαβάζεις? Μήπως σε έχω πετύχει σε κάνα στέκι (Αθήνα)?

Παλίκαρε με βελάκια στο joystick παίζω ανέκαθεν :first:.Στο dragster.gr είμαι γραμμένος αλλά έχω να μπώ πολύ καιρό.Αθήνα όχι,από Δράμα είμαι.

STI_GR
19-09-2010, 15:24
dn einai xronos einai drift trial kai opws exei pei o terastios george aka cobradrama oti gt paizei me sixaxis kai me ta belakia oute kan me to stick...thirio leme!!!bravo jorge!!!


ναι απο drift ειναι (δεν κολαει στην ενοτητα απλα το εβαλα για να αναψω λιγο τα αιματα....:a055:)

GedoGt
19-09-2010, 17:24
Παλίκαρε με βελάκια στο joystick παίζω ανέκαθεν :first:.Στο dragster.gr είμαι γραμμένος αλλά έχω να μπώ πολύ καιρό.Αθήνα όχι,από Δράμα είμαι.


Με βελάκια???!?!?!?!
Είσαι φαινόμενο, πάντως η τιμονιέρα είναι άλλη άισθηση...


OFF TOPIC
Ο Freaky είναι στην λίστα μου, Sti και Cobra το nfs shift το έχετε να μαζευτούμε να κάνουμε καμιά κόντρα...

cobradrama
19-09-2010, 18:14
Με βελάκια???!?!?!?!
Είσαι φαινόμενο, πάντως η τιμονιέρα είναι άλλη άισθηση...


OFF TOPIC
Ο Freaky είναι στην λίστα μου, Sti και Cobra το nfs shift το έχετε να μαζευτούμε να κάνουμε καμιά κόντρα...

Φίλε μου το NFS το είχα αλλά το έδωσα.Κράτα την όρεξή σου για το Gran Turismo 5.Όλο και κάτι θα διοργανώσουμε εκεί!!!:D

GedoGt
19-09-2010, 18:56
Φίλε μου το NFS το είχα αλλά το έδωσα.Κράτα την όρεξή σου για το Gran Turismo 5.Όλο και κάτι θα διοργανώσουμε εκεί!!!:D

Σας έστειλα invite.

HarrisDo
20-09-2010, 00:29
Στο GT4 με φίλο μου μετά απο κάψιμο καταφέραμε με το Toyota Minolta 1087HP να καταρίξουμε αρκετούς χρόνους στην Nurburgring καταλήγοντας σε ένα μάλλον εκπληκτικό 5:34..σύμφωνα με τα Leaderboards του GT4 με το ίδιο αυτοκίνητο Best Lap= 4:58
Και συνεχίζουμε..
(προσεχως φωτο)

cobradrama
20-09-2010, 10:18
Στο GT4 με φίλο μου μετά απο κάψιμο καταφέραμε με το Toyota Minolta 1087HP να καταρίξουμε αρκετούς χρόνους στην Nurburgring καταλήγοντας σε ένα μάλλον εκπληκτικό 5:34..σύμφωνα με τα Leaderboards του GT4 με το ίδιο αυτοκίνητο Best Lap= 4:58
Και συνεχίζουμε..
(προσεχως φωτο)

Καλά τώρα στο Nurburgring έχει να πέσει τρελό κάψιμο με τους χρόνους και ένα από τα πρώτα αυτοκίνητα που θα τρέξω εκεί είναι το R35 GT-R.Θα χώσω και ένα τρελό beat να βαράει στο backround από τον σκληρό του PS3,και δώστου γκάζια!!!!:a014:

GedoGt
20-09-2010, 11:16
To Nurbugring δεν μου ταίριαξε ποτέ, προτιμώ SPA.

STI_GR
20-09-2010, 13:13
Θα χώσω και ένα τρελό beat να βαράει στο backround από τον σκληρό του PS3,και δώστου γκάζια!!!!:a014:
εχω ενα cd με ηχους f1..... μηπως να βαλεις αυτο???:D

MAD-THAN
20-09-2010, 15:23
Καλά τώρα στο Nurburgring έχει να πέσει τρελό κάψιμο με τους χρόνους αμα ειναι να κανονισουμε τo 1o time trial του gt5 να ειναι η Nurburgring.παντως εγω προχθες με freakygeo καναμε κατι 1-2 για την ελλαδα στην eiger,hsr k suzuka στο on line.ετοιμαστειτε μαγκες.........

freakygeo
20-09-2010, 16:09
με χειριστιρια να προσθεσω...και οχι με τιμονιερες!!!!

babis13
21-09-2010, 00:40
ρε παιδες κατι που ρωτησα και αλλου και δεν πηρα απαντηση:
καπου ειχε ανεβει ενα save για να ξεκλειδωνεις τα παντα και δευτερον ημερομηνια πως αλλαζεις?δειχνει στο παιχνιδι οτι ειμαι στις 9 σεπτ ενω το ps3 ειναι σωστα ρυθμησμενο

HarrisDo
21-09-2010, 00:48
Παιδιά Time Trial εννοείται σε κάποιο Online Mode? Ή και Offline?
Nurburgring Record 5:34
High Speed Ring 1:07
Daytona 0:34

Δεν θυμάμαι άλλες τώρα..πάντως Nurburgring/Nordscheife είναι η αγαπημένη μου..
Στα Time Trials καλύτερα να κανουμε με ίδιο αυτοκίνητο..πχ. να μην συγκρίνουμε RS4 με SLR..

cobradrama
21-09-2010, 10:22
ρε παιδες κατι που ρωτησα και αλλου και δεν πηρα απαντηση:
καπου ειχε ανεβει ενα save για να ξεκλειδωνεις τα παντα και δευτερον ημερομηνια πως αλλαζεις?δειχνει στο παιχνιδι οτι ειμαι στις 9 σεπτ ενω το ps3 ειναι σωστα ρυθμησμενο

Ρίξε μιά ματιά στο site: http://www.gamefaqs.com/ps3/list-g .Ψάξε στην λίστα για το Gran Turismo 5 Proloque - SAVE - και διάλεξε να κατεβάσεις το αρχείο από EUROPE.Βάλτο σε ένα στικάκι και πέρνα το στο PS3.


Παιδιά Time Trial εννοείται σε κάποιο Online Mode? Ή και Offline?
Nurburgring Record 5:34
High Speed Ring 1:07
Daytona 0:34

Δεν θυμάμαι άλλες τώρα..πάντως Nurburgring/Nordscheife είναι η αγαπημένη μου..
Στα Time Trials καλύτερα να κανουμε με ίδιο αυτοκίνητο..πχ. να μην συγκρίνουμε RS4 με SLR..

Τα TIME TRIALS κατά κύριο λόγω γίνονται offline,αλλά ο χρόνος σου άν μπείς 100άδα,μπάινει και online.Όταν κάναμε εδώ στο forum trials ( μετά την ιδέα του MAD-THAN),ορίζαμε ένα αυτοκίνητο,πίστα,mode(professional-standard),και χρόνο διεξαγωγής.Κάθε μέρα ο καθένας μας πόσταρε τον χρόνο του εδώ στο forum και στο τέλος της ημέρας γινόταν συγκεντρωτική λίστα των συμμετεχόντων.Στο τέλος της διάρκειας του trial έβγαινε ο νικητής βάση χρόνου.!!!!:respect7:

cobradrama
21-09-2010, 10:31
με χειριστιρια να προσθεσω...και οχι με τιμονιερες!!!!

George και εσύ με χειριστήριο?:f045:.Θυμάμαι στο OFFICIAL TIME TRIAL της POLYPHONY με το NISSAN 370Z Normal-Tuned,όταν έκανες χρόνο και πέρναγες φυσικά 100άδα αναγραφόταν δίπλα στον χρόνο,και με τί παίζει ο καθένας.Άλλος με τιμονιέρα,άλλος με joystick κλπ.Πιστεύω πως άν την κρατήσουν αυτήν την επιλογή και στο κανονικό παιχνίδι,θα είναι πολύ καλό.

cobradrama
21-09-2010, 10:46
Εδώ μπορείτε να βλέπετε από τον υπολογιστή σας τα online rankings στο GT5 PROLOQUE.

http://us.gran-turismo.com/us/products/gt5p/ranking/

STI_GR
21-09-2010, 10:54
αμαν τι βρηκαααααα....... δασκαλε?
http://us.gran-turismo.com/us/products/gt5p/ranking/co8ca51s0m1.html

cobradrama
21-09-2010, 11:12
αμαν τι βρηκαααααα....... δασκαλε?
http://us.gran-turismo.com/us/products/gt5p/ranking/co8ca51s0m1.html

Α! Βρέ τέρας!!!!Το ξέθαψες έ?Έχει τα πάντα αναρτημένα εκεί.Ότι έχουμε κάνει οι δυό μας σε DRIFT-TIMES τον τελευταίο καιρό,είναι μέσα φίλε!!!
:a014::a014::a014:

dromader
29-11-2010, 13:23
cobradrama RESPECT ++