PDA

View Full Version : 3 πρωταθλημα fifa09----μην φυγει κανεις......



xarhss
19-01-2009, 09:12
παιδια ελεος μην το κανουμε ριαλιτυ. μην διαλυσει τιποτα. σε αυτο το θρεντ αναλαμβανω την πρωτοβουλια για να τελειωνουμε. το τριτο πρωταθλημα θα τελειωσει ακομα και με τους μισους. μεχρι την Τεταρτη 12 το βραδυ ας γραψουν ολοι ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ αν συνεχιζουν η σταματουν. με σεβασμο στους υπολοιπους ας γραψουν και τα παιδια που αποχωρουν. απο Πεμπτη πρωι ολα τα ματς θα ειναι ranked (αν καποιος ενοχλειται ας κανει αλλο account). αναλογα με τον αριθμο των εναπομειναντων θα δωθει νεα ημερομηνια ληξης. δεν θα γινουν δεκτοι νεοι παικτες καθως δεν ειναι νεο πρωταθλημα. επισης αναζητουνται δυο παιδια. ενα απο α εθνικη και ενα απο β για να γινουν διοργανωτες. αν μπορει ο μιλιος η ο μαρκος ας στειλουν τα εχcelakia. (στην εσχατη περιπτωση θα γινω εγω στην β αν και εχω σοβαρο προβλημα χρονου)
ΜΗΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΓΑΠΑΜΕ, ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙ ΤΟ ΒΟΗΘΑΜΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ..............................

xarhss
19-01-2009, 09:12
εγω συνεχιζω

markos69
19-01-2009, 09:32
tha anikti online league opios de mpi mesa tha theorite ektos protathlimatos. ta apotelesmata pou idi pektikan tha metrisoun kanonika.

lak100
19-01-2009, 13:08
??? ??? ????????
________
Ship Sale (http://ship-sale.com/)

fifaman
19-01-2009, 19:40
ego efiga reeeeeeeeeeeeeeeee

plakas
19-01-2009, 20:33
και εγω μενω αλλα οχι επηδει το αγαπαω αλλα ετσι για πλακα παιζω (για μενα pro ftw)

msnes7
19-01-2009, 20:38
ego efiga reeeeeeeeeeeeeeeee
Γιατί ρε τάκη?Όλοι πειραχτήκαμε με αυτά που έγιναν,αλλά αν γίνονται με ίσους όρους δεν θα υπάρχει πρόβλημα πια

X-NEC
19-01-2009, 20:48
Μπράβο ρε Μάνο για την πρωτοβουλία. Μπορώ να βοηθήσω και εγώ αν θέλετε αλλα όχι μονος μου. Μπορώ να αναλάβω και την βαθμολογία (να την πειράξω και λίγο μπας και ξεκολλήσω από τον πάτο :D).

Eύχομαι στο επόμενο πρωτάθλημα να επιστρέψουν όλοι όσοι έφυγαν σε αυτό. Είναι κρίμα να χαλάσει ολόκληρο πρωτάθλημα με 40 συμμετέχοντες επειδή έγιναν κάποια γεγονότα τα οποια μπορουν να διορθωθούν.

kaskas
19-01-2009, 20:58
KAI EGO MENO ALLA APO PEMPTH KSEKINAO TA MATS GIATH EXO KATI DOULEITSES NA KSEROUME POIO MENOUN KAI POIH OXI GIA NA BLEPOUME ME POIOUS PEZOUME

xarhss
19-01-2009, 21:28
τακη γυρνα ειναι αμαρτια να την πληρωσεις εσυ και να φυγεις που κατα την γνωμη μου εισαιο παικτης FAIR PLAY

gigis
20-01-2009, 17:01
kai egw meno

takis86
23-01-2009, 18:05
telika tha paramino

lagoudakos
23-01-2009, 18:50
egw eimai exw eyxaristw!

xarhss
23-01-2009, 19:59
φιλε οπως νομιζεις αλλα σιγουρα το πρωταθλημα ειναι φτωχοτερο χωρις εσενα. κριμα!!!

lagoudakos
23-01-2009, 21:23
na eisai kala xarh aplos den moy aresei na paizw me anthropoys kai genikaa na sinanastrefome esto kai apo edw mesa me anthropoys poy xwris logo kai apodhxeis kathgoroyn kai me exei xalasei esto kai h ypopsia oti kapoioi mporei na eklevan gia afto stamathsa genika to fifa 09 san paixnidi giati mallon to kanoyn poly !!

msnes7
24-01-2009, 00:17
Θα μπορούσαν και αυτοί οι λαλάκες στην ΕΑ να το έχουν προβλέψει αυτό.Ας έκανες edit δηλαδή μόνο για προσωπική χρήση.
Και εγώ έχω ξενερώσει με τα ranked και συνέχεια μου χαλάει την ενδεκάδα,την κάμερα και ένα σωρό....Δεν ξέρω πραγματικά αν θα έχω την υπομονή για το επόμενο να συμμετάσχω
Πάντως ανδρέα με την αποχώρηση σου φαίνεται ότι μόνο εσύ πλήρωσες το μάρμαρο μιας και οι πιο πολλοί συνεχίζουν.Προσωπικά επειδή έχουμε παίξει μαζί δεν διαπίστωσα τίποτα ύποπτο ακόμα και όταν είχες την χοφενχάιμ.
Για μένα γύρνα ξανά και δείξε τι εστί lagoudakos

xarhss
24-01-2009, 00:22
οντως ειναι βλακεια. οπως και βλακεια ειναι αν καποιοι κλεβουν. ισως να διορθωθει σε καποιο update. παντως εγω στενοχωριεμαι οταν βλεπω παιδια που εχουν παιξει πολλα πρωταθληματα να φευγουν. αληθεια ρε παιδια η καμερα πωσ σας βολευει? λογικα η καμερα δεν πρεπει να ξερυθμιζεται

markos69
24-01-2009, 01:07
Se ranked to mono pou ginete reset ine ta squads . Ola ta alla ine opos ta exete rithmismena. Se online league ke ranked de mpori kanenas na alaksi ta attributes kapiou pekti giati kani load ta squads stin arxi.


Lagoudako girna piso na sinexisoume to protathlima omorfa ke orea perasmena ksexasmena