PDA

View Full Version : Τουρνουά Motorstorm 2 (Σαββατο 31-1-09,21.00)



klepidas
28-12-2008, 10:32
Επειδή δεν βλέπω να κάνει κανεις άλλος την κίνηση να παίξουμε κανα motorstorm 2 online όπως καναμε και με το πρώτο μέρος της σειράς κάνω την αρχή για να δούμε πότε θα παίζουμε!!!

nikon
28-12-2008, 10:40
Επειδή και με το πρώτο οι πιο πολλοί είχαν πει Κυριακή και τελικά την Κυριακή μαζευόμασταν σχεδόν μόνο όσοι είχαμε πει Σάββατο καλό θα είναι να το σκεφτούμε καλύτερα αυτή τη φορά.
Εγώ πάντως ξαναλέω Σάββατο και γιατί αν δεν βγούμε να πάμε κάπου μια χαρά θα είναι να παίζουμε αλλά και γιατί εκείνη την μέρα δεν έχει ούτε ματς ούτε αθλητικές εκπομπές.

overclocker
07-01-2009, 03:53
Για τι ώρες μιλάμε; Αν είναι απογευματινές ψηφίζω Σάββατο και εγώ αν είναι βραδινές τότε ή Δευτέρα ή Παρασκευή.

tasioskis
08-01-2009, 10:47
kai εγω σαββατο λεω,, παντα μετα τις 17:00, δευτερα δε μπορω με τιποτα.... αντε να κανονιζουμε....

X-NEC
08-01-2009, 16:28
Σάββατο λέω και εγώ, γύρω στις 21:00 πιστεύω είναι καλά...

klepidas
08-01-2009, 16:31
Άντε παιδιά να ψηφίσουν και άλλοι να ξεκινήσουμε καμια φορά

nikon
17-01-2009, 19:29
Επειδή δεν βλέπω να ξεκινάμε ποτέ και επειδή οι πιο πολλοί έχουν ψηφίσει Σάββατο να δώσουμε ραντεβού για το άλλο Σάββατο (24/1) στις 21:00 και όσοι πιστοί να προσέλθουν;

PDS
17-01-2009, 19:40
Eγω μεσα.Μπορουμε να αλλαζουμε και τον τιτλο καθε φορα(να βαζουμε την μερα οπου εχει κανονιστει).

nikon
17-01-2009, 19:44
Εγώ Βαγγέλη λέω να πούμε κάθε Σάββατο και όσοι μπορούν γιατί το ένα δεν θα μπορεί ο ένας το άλλο δεν θα μπορεί ο άλλος.

PDS
17-01-2009, 19:50
οκ,λεμε Σαββατο και αλλαζουμε απλα την ημερομηνια καθε φορα.

X-NEC
17-01-2009, 21:28
Αυτό σκεφτόμουν σήμερα. Ποτε επιτέλους θα παίξουμε motorstorm. Άντε γιατι ώσπου να ξεκινήσουμε θα βγει το Jurassic Rift που θα σε κυνηγάνε δεινόσαυροι! :D

ΥΓ: Να κάνω καμια προπόνηση μέσα στη βδομάδα...

tasioskis
19-01-2009, 13:28
αντε να κανουμε την αρχη.... παντως αυτο το σαββατο δεν θα μπορεσω....

nikon
19-01-2009, 15:17
αντε να κανουμε την αρχη.... παντως αυτο το σαββατο δεν θα μπορεσω....
Ωραία αρχή κάναμε.:p

mootsChios
22-01-2009, 18:14
To πηρα και εγω, οπότε αν κανονισετε τιποτα, μου λετε!!

nikon
23-01-2009, 10:37
To πηρα και εγω, οπότε αν κανονισετε τιποτα, μου λετε!!
Τι άν στον τίτλο λέει ημερομηνία.....για ώρα κατά τις 9 το βράδυ είπαμε.

tasioskis
23-01-2009, 10:39
Ωραία αρχή κάναμε.:p



λολ, τελικα θα μπορεσω....

nikon
23-01-2009, 10:41
λολ, τελικα θα μπορεσω....
:ohyes:.....άντε να γίνουμε πολλές να πέσει γέλιο.

overclocker
23-01-2009, 16:30
Θα προσπαθήσω να μπορέσω και εγώ! Θα κάνω και προθέρμανση σήμερα γιατί έχω και καιρό να το παίξω!

X-NEC
23-01-2009, 16:38
Άντε να ζεσταίνουμε τις μηχανές σιγά-σιγά. :angry: Η δικια μου είναι λίγο παλιά και θα την βάλω από σήμερα μπρός! :blush:

klepidas
23-01-2009, 17:56
Εγώ λέω να αρχίσουμε κατα τις 20:00 τι λέτε?

mootsChios
23-01-2009, 18:27
Για αυριο ε? Δουλευω ρε γαμωτο. Καλο πρωταθληματακι να'χετε μαγκες. Που θα παει καποια στιγμη θα σας πετυχω. Ελπιζω βεβαια π.Κ (προ Κιλζοουν) γιατι μετα δεν θα μπει στο ps3 τιποτα αλλο.

tasioskis
24-01-2009, 12:22
ειναι σιγουρο για αποψε ε?? μετα τον θρυλο θα ειμαι μεσα, στειλτε μου μηνυμα στο psn.

StamatisGian
24-01-2009, 13:33
Παιδιά κι εγώ μέσα για Motorstorm ! Είμαι και ψιλοάρρωστος οπότε μέσα θα 'μαι σήμερα! Κάντε με add (Steve_G)! Δεν είμαι τόσο καλός βέβαια, αλλά θα 'χει χαβαλέ.

nikon
24-01-2009, 15:14
ειναι σιγουρο για αποψε ε?? μετα τον θρυλο θα ειμαι μεσα, στειλτε μου μηνυμα στο psn.
Εκείνη την ώρα ακριβώς.;)

garrett156
24-01-2009, 15:30
θα προσπαθησω και εγω...ολο και καποιον απο εσας πρεπει να εχων στη λιστα

X-NEC
24-01-2009, 20:48
Παιδιά τι γίνεται ποιος θα κάνει host; Θα ψαχνόμαστε πάλι όπως τότε. Ευτυχώς που έχουμε in game XMB πλέον. Μπορώ να κάνω και εγώ, γύρω στα 12Mb κλειδώνω. Οποιος κάνει πάντως να βάλει friends only εννοείται. PDS, Darkuss δε θα μας τιμήσετε με την παρουσία σας; :D Άντε καλή επιτυχία σε όλους και ο τελευταίος ...κερδίζει! :tongue:

tasioskis
24-01-2009, 21:04
τελευταιος που θα μπει θα ειμαι εγω μαλλον, μολις κανω το update (2,60)με χαρα σας ανακοινωνω οτι ηδη βρισκομαι στο 3 %

StamatisGian
25-01-2009, 00:18
Γαμώ την τρέλα μου, το Internet τα 'παιξε και πάνω που είχαμε αρχίσει :( Τώρα μόλις επανήλθε. Λυπάμαι, και ελπίζω την επόμενη φορά να παίζουμε για ώρες!

nikon
25-01-2009, 08:16
Kαλά ήταν για πρώτη φορά.....κάποιος λόγω πίκρας μάλλον από την ομάδα του δεν μπήκε παρά τα αμέτρητα invites.....τι έγινε Βαγγέλη μια μέσα μια έξω ήσουν;;;
Τελικά υπάρχει τρόπος να βλέπουμε το id του άλλου;;;.....θέλω να ξέρω ποιος με πετάει έξω από τον δρόμο.:fight::fight::fight:

Υ.Γ.: Sorry που έφυγα απότομα αλλά είχα κάποιο προβληματάκι.

PDS
25-01-2009, 10:17
Kαλά ήταν για πρώτη φορά.....κάποιος λόγω πίκρας μάλλον από την ομάδα του δεν μπήκε παρά τα αμέτρητα invites.....τι έγινε Βαγγέλη μια μέσα μια έξω ήσουν;;;
Τελικά υπάρχει τρόπος να βλέπουμε το id του άλλου;;;.....θέλω να ξέρω ποιος με πετάει έξω από τον δρόμο.:fight::fight::fight:

Υ.Γ.: Sorry που έφυγα απότομα αλλά είχα κάποιο προβληματάκι.


Νικο δεν μπορουσα ρε συ.Δεχομουν τα invites,αλλα παρουσιαζε προβλημα...:(
Εκλεινα-ανοιγα το ρουτερ μπας και...αλλα τπτ:witsend:

Καπως γινεται να βλεπεις το id του αντιπαλου,αλλα δεν ξερω πως(το ειχα κανει κατα τυχη).

criter
25-01-2009, 12:15
Ειχε προβλημα και εμενα δε με εβαζε καποια στιγμη. Καλα ηταν ομως ωραιοι αγωνες. Αντε να μαζευτουμε και 12 την αλλη φορα.

Για να βλεπεις το id πατας διπλο L3

tasioskis
25-01-2009, 12:35
και μενα ειχε προβλημα μα τα invites του νικου, τελικα μπηκα με του νεκταριου, sorry που αργησα αλλα επρεπε να κανω το update, και μετα επρεπε να συχρονισω το bluetooth .

πολυ καλα ηταν παντως,αντε να το ξανακανουμε ομως τωρα ειδικα που ξερουμε πως να βλεπουμε τα id, πρεπει να ξερω που κανω τις καφριλες μου....

X-NEC
25-01-2009, 23:24
Πολύ ωραία περάσαμε αν και ήμασταν λίγοι. Μια στιγμή κάποιο καλο παιδί ήρθε από πίσω μου και έκανα σβούρα 360 μοιρών και συνέχισα κανονικά! Πρέπει όντως να βρούμε τον τρόπο προβολής των ids. Δεν έχει νόημα να τρέχουμε χωρίς να ξέρουμε ποιοι είναι κοντά μας. Είχα και εγώ πρόβλημα στην αρχή με τα invites για αυτό βγήκα 2-3 φορες στην αρχή. Εύχομαι την επομενη βδομάδα να είμαστε περισσότεροι και να βάλουμε και bluetooths. Σκεφτόμουν όσον αφορά την δημιουργία του πινακα των αποτελεσμάτων αλλα είπα να τον κάνω μπας και την άλλη βδομάδα είμαστε περισσότεροι. Καλά που μπήκαν ο Darkuss και ο Criter αλλιώς ο Νίκος, ο Τάσος και εγώ θα ήμασταν... Ορίστε τα αποτελέσματα:

http://img124.imageshack.us/img124/4136/motorprpinakasfotono6.jpg

tasioskis
25-01-2009, 23:32
Πολύ ωραία περάσαμε αν και ήμασταν λίγοι. Μια στιγμή κάποιο καλο παιδί ήρθε από πίσω μου και έκανα σβούρα 360 μοιρών και συνέχισα κανονικά! Πρέπει όντως να βρούμε τον τρόπο προβολής των ids. Δεν έχει νόημα να τρέχουμε χωρίς να ξέρουμε ποιοι είναι κοντά μας. Είχα και εγώ πρόβλημα στην αρχή με τα invites για αυτό βγήκα 2-3 φορες στην αρχή. Εύχομαι την επομενη βδομάδα να είμαστε περισσότεροι και να βάλουμε και bluetooths. Σκεφτόμουν όσον αφορά την δημιουργία του πινακα των αποτελεσμάτων αλλα είπα να τον κάνω μπας και την άλλη βδομάδα είμαστε περισσότεροι. Καλά που μπήκαν ο Darkuss και ο Criter αλλιώς ο Νίκος, ο Τάσος και εγώ θα ήμασταν... Ορίστε τα αποτελέσματα:

http://img124.imageshack.us/img124/4136/motorprpinakasfotono6.jpg


οντως λιγοι ημασταν για αρχη , αλλα καλοι λολ, νεκταριε ωραιος ο πινακας,αλλα σε μενα ξεχασες να βαλεις και ενα μηδενικο...χιχιχιχ.

DarkUSS
25-01-2009, 23:36
Παιδιά sorry που έφυγα νωρίς χθες αλλά είχα κάτι δουλειές μετά. :(

Πάντως όντως πλάκα είχε. Αν και θα ήταν πιο ωραίο να είμασταν περισσότεροι.

X-NEC
25-01-2009, 23:39
οντως λιγοι ημασταν για αρχη , αλλα καλοι λολ, νεκταριε ωραιος ο πινακας,αλλα σε μενα ξεχασες να βαλεις και ενα μηδενικο...χιχιχιχ.

Ευχαριστώ Τάσο! ;) Θα στο βάλω την άλλη βδομάδα! Αριστερά των αριθμών το θες έτσι; :D

StamatisGian
25-01-2009, 23:52
Πολύ ωραία περάσαμε αν και ήμασταν λίγοι. Μια στιγμή κάποιο καλο παιδί ήρθε από πίσω μου και έκανα σβούρα 360 μοιρών και συνέχισα κανονικά! Πρέπει όντως να βρούμε τον τρόπο προβολής των ids. Δεν έχει νόημα να τρέχουμε χωρίς να ξέρουμε ποιοι είναι κοντά μας. Είχα και εγώ πρόβλημα στην αρχή με τα invites για αυτό βγήκα 2-3 φορες στην αρχή. Εύχομαι την επομενη βδομάδα να είμαστε περισσότεροι και να βάλουμε και bluetooths. Σκεφτόμουν όσον αφορά την δημιουργία του πινακα των αποτελεσμάτων αλλα είπα να τον κάνω μπας και την άλλη βδομάδα είμαστε περισσότεροι. Καλά που μπήκαν ο Darkuss και ο Criter αλλιώς ο Νίκος, ο Τάσος και εγώ θα ήμασταν...

Εννοείς το barrel-roll??? Γιατί σε κάποια φάση έκανα εγώ ένα barrel-roll όταν ήμουν ακριβώς πίσω από έναν άλλον (δεν έβλεπα ID) :D Οπότε μάλλον εγώ ήμουν, είχα πατήσει boost για να περάσω τον μπροστινό μου αλλά βρήκε σε ανισόπεδη επιφάνεια και έφερα σβούρα, στην τελευταία κούρσα που μπόρεσα να κάνω :P
Δουλεύουν και τα BT headsets στο MT online?? Δεν το 'ξερα αυτό!! Να μιλάμε κιόλας την επόμενη φορα!!

X-NEC
25-01-2009, 23:57
Όχι στροφή στο έδαφος εννοώ. Νόμιζα ότι θα χάσω αρκετά δευτερόλεπτα αλλα τελικά έκανα ένα κύκλο και συνέχισα κανονικά! Φυσικά και δουλεύουν στα περισσότερα παιχνίδια τα bluetooths.

tasioskis
26-01-2009, 00:08
Ευχαριστώ Τάσο! ;) Θα στο βάλω την άλλη βδομάδα! Αριστερά των αριθμών το θες έτσι; :D


οχι καλε!!!! μπερδευεσαι απο υπογραφη και αβαταρ ε? αν και δυσκολα λεω αυτη τη λεξη, δεξια το θελω... χααχαχα

X-NEC
26-01-2009, 00:12
οχι καλε!!!! μπερδευεσαι απο υπογραφη και αβαταρ ε? αν και δυσκολα λεω αυτη τη λεξη, δεξια το θελω... χααχαχα

Χαχαχα! Εντάξει θα το βάλω δεξιά αλλά μετα απο κόμμα (πάλι στην πολιτική μου το γύρισες! :D)!

plakas
26-01-2009, 00:50
τελικα καθε ποτε παιζετε να μπω και εγω αν μπορω προς το παρων θα το νοικιασω :D:D:D:D ειναι οντως διασκεδαστικο και γουσταρω να παιζω με ελληνες ;);)

nikon
26-01-2009, 07:40
Kάθε Σάββατο στις 9 Μάριε όσοι μπορούμε θα είμαστε μέσα.

Υ.Γ.: Παραγκίσια η βαθμολογία :rant:.....πριν μπείτε όλοι έπαιζα με τον criter και κάτι ξένους και ήμουν συνέχεια 1ος ή 2ος.:ohyes:

tasioskis
26-01-2009, 08:55
Kάθε Σάββατο στις 9 Μάριε όσοι μπορούμε θα είμαστε μέσα.

Υ.Γ.: Παραγκίσια η βαθμολογία :rant:.....πριν μπείτε όλοι έπαιζα με τον criter και κάτι ξένους και ήμουν συνέχεια 1ος ή 2ος.:ohyes:


Νικο μου πολυ στο καφενειο μπαινεις,και εχεις παρει τις κακες συνήθειες του Βαγγελη...


παντως το σωστο να λεγεται, οταν μπηκα εγω πρωτος εβγαινε η ο darkuss h o criter:giggle:.

X-NEC
26-01-2009, 17:40
Βρε παιδιά η βαθμολογία αυτή είναι από τα παιχνίδια που ήμουν παρών. Που να ξέρω τι γινότανε πριν έρθω; :D Αν θέλετε να κρατάτε βαθμολογία πριν έρθω εγώ και να μου τη δίνετε στο τέλος για να την φτιάχνω μετά.



παντως το σωστο να λεγεται, οταν μπηκα εγω πρωτος εβγαινε η ο darkuss h o criter:giggle:.

:rofl::rofl::rofl:

criter
26-01-2009, 18:10
Ωραιος ο πινακας με την καταταξη +rep αν και παιζαμε για την πλακα αλλα καλη φαση να φαινοντε και ποιοι ειναι οι καλοι. Καποιοι μολις το πηραν το παιχνιδι και θελει λιγο εξασκηση για να μαθεις τις πιστες. Οσοι περισσοτεροι τοσο πιο διασκεδαστικο γινεται αφου γινονται απιστευτες κοντρες μεχρι τον τερματισμο. Αν πατησεις τετραγωνο, κορνα, διπλα στον αλλο τον τρομαζεις και τον πετας εξω, οπως και με τις μηχανες με L1 ή R1 ριχνει μπουνιες στους αντιπαλους αναβατες, Η χρηση του boost ειναι πολυ σημαντικη για να εισαι μπροστα.

X-NEC
28-01-2009, 15:51
Να είσαι καλά Criter. ;) Εννοείται ότι παίζουμε για την πλακα μας απλά είναι ωραίο να βλέπεις συγκεντρωτικά τα αποτελέσματα.

plakas
29-01-2009, 16:34
ΑΠΟ σημερα να υπολογιζετε και εμενα παιδια μολις το απεκτησα, και ευχομαι καλο λιωσημο σε ολλους μας

nikon
29-01-2009, 19:37
ΑΠΟ σημερα να υπολογιζετε και εμενα παιδια μολις το απεκτησα, και ευχομαι καλο λιωσημο σε ολλους μας
Ωραίος......κάνε εντατικά γιατί δεν είναι και εύκολο.;)

tasioskis
30-01-2009, 10:14
τι θα γινει αυριο? θα παιξουμε?

nikon
30-01-2009, 10:34
τι θα γινει αυριο? θα παιξουμε?
Eγώ γι'αυτό είπα κάθε Σάββατο στις 9 και όσοι μπορούν για να μην ρωτάμε συνέχεια.

tasioskis
30-01-2009, 10:48
οκ... τοτε πρεπει να αλλαξει το ονομα του thread και να γινει για καθε σαββατο....

PDS
31-01-2009, 19:21
Σημερα θα μπει κανεις?
Εγω θα προσπαθησω,αν και δεν βλεπω να λυνονται τα προβληματα που ειχα την προηγουμενη φορα(με τα invites).

X-NEC
31-01-2009, 19:44
Δυστυχώς εγώ σήμερα δεν θα μπορέσω να παίξω μαζί σας. Καλά να περάσετε. ;)

StamatisGian
31-01-2009, 20:53
Εγώ μέσα για απόψε! Forthnet θέλοντως :P

Edit: Ολιγομελές το αποψινό και πρέπει να πω ότι προσωπικά ξεφτιλίστηκα :D Ακόμα και το πεντάχρονο που του έλεγε ο πατέρας του που να στρίψει με πέρασε! Παλούκι το παιχνίδι, πόσο μάλλον αν έχεις τους Γάλλους να τραγουδάνε από πίσω! Σκέτος πονοκέφαλος!
Άντε να δούμε πότε θα μαζευτούμε καμιά φορά πιο πολλοί να παίζουμε και μόνοι μας.

Edit 2: Ο criter Μου έριξε μια καλή πισινή λίγο πριν τον τερματισμό σε μια πίστα και μου 'ρθε ο ουρανός σφοντίλι!! Από 'κει που δεν το περίμενα! Έχει κάτι τέτοιες τρελές κόντρες! Εδώ εμείς πηγαίναμε για 6-7 θέσεις και παίζαμε ξύλο :D

nikon
01-02-2009, 07:47
Πολλές απουσίες χθες......που πήγατε όλοι;;;:(

plakas
01-02-2009, 09:59
συγνωμη βρε παιδες αλλα ηταν η κοπελα μου αθηνα και δεν μπορεσα να μπω εχθες αν ειναι να γινει κατι σημερα μεσημερακι καλα θα ηταν

tasioskis
01-02-2009, 11:32
και εμεις ειχαμε επισκεψεις στο σπιτι και επρεπε να ημουν μαζι τους... ζητω συγνωμη....

plakas
01-02-2009, 11:36
λοιπον ειναι κανεις για σημερα οτι ωρα να ναι εκτος απο την ωρα του αγωνα

nikon
01-02-2009, 14:29
Τι συγνώμη ρε παιδιά;;;;.......είπαμε όποιοι μπορούν......υπάρχουν και πιο σοβαρά πράγματα σ'αυτή τη ζωή (οικογένεια,φίλοι,γυναίκες κλπ) από το ps3........Μάριε τώρα έχει μπάσκετ στις 5 βόλευ και στις 7 το ποδόσφαιρο δεν είναι για Motorstorm σήμερα.:p

plakas
05-02-2009, 03:10
ααααααααααα θελω να κανονησουμε και 1 καθημερινη δεν γινετε

nikon
08-02-2009, 09:16
ααααααααααα θελω να κανονησουμε και 1 καθημερινη δεν γινετε
Γιατί δεν σου φτάνει να μας πατάς το Σάββατο;;;;; :p......αν και είχαμε απουσίες πάλι χθες ωραία παίξαμε αλλά μια ο 666 μια ο Μάριος νίκη δεν σταυρώσαμε.:(

StamatisGian
08-02-2009, 22:41
Καλά ήταν κι εχτές, άντε σιγά σιγά να μεγαλώνει η παρέα! Αλλά ρε σεις αυτός ο σατανάς με την πουλάδα... Παναγία μου, τι έκανε ο τύπος. Επάγγελμα πρέπει να το 'χει κάνει το MotorStorm! Εκεί που τον "έριχνες" και τον πέρναγες, τσακ, ξαναπέρναγε με χίλια απ' το πουθενά! Κανά God Mode θα 'χε η κουφάλα :P

X-NEC
08-02-2009, 22:56
Ποιος είναι αυτός ρε παιδιά;

StamatisGian
08-02-2009, 23:07
Άστα! Ένας black<κάτι>666, Veteran ή το highest rank έστω, που ήταν στο group μας για κανα μισάωρο+ και μας ξέσκισε! Στα περισσότερα δεν προλαβαίναμε να τερματίσουμε και αυτός έπινε καφεδάκι στο finish line! Να φανταστείς, ξενερώσαμε όλοι κ κάναμε άλλο group μπας και δούμε τερματισμό :D

plakas
08-02-2009, 23:11
καλη η παρεα εχθες...........πορωση μιλαμε το παιχνιδι αντε περιμενω το αλλο σαββατο να τρεξουμε σαν τον ταρζαν και την τσιτα στο νησακι μας ....................Ελληνας κροισος με νησι????????????????????με 9 γραμματα ποιος ειναι :p

X-NEC
08-02-2009, 23:12
Ελληνας κροισος με νησι????????????????????με 9 γραμματα ποιος ειναι :p

Εγώ! :D

plakas
08-02-2009, 23:14
χαχαχαχαχαχαχαχαχα sitos1979 ενουσα :D

tasioskis
08-02-2009, 23:28
χαχαχαχαχαχαχαχαχα sitos1979 ενουσα :D


αυτο εχει και αριθμους δε βγαινει.... η σωστη απαντηση ειναι tasioskis.....!!!!:cheers:

μια χαρα ηταν χτες, δεν ξερω αν με ακουγατε, εγω λιγο και οχι καθαρα...

WolfRathmA
09-02-2009, 01:58
Τι ωρα το ξεκινησατε το match; Γενικα αν με δειτε μεσα απο βδομαδα φωναξτε και εμενα :D

plakas
09-02-2009, 02:06
Τι ωρα το ξεκινησατε το match; Γενικα αν με δειτε μεσα απο βδομαδα φωναξτε και εμενα :D
αντε και ψαχνω καποιον να το λιωσουμε παρεα ονλινε....οποτε με δεις σφυρα να παιξουμε αλλα κανε προπονηση :p

nikon
09-02-2009, 08:08
αυτο εχει και αριθμους δε βγαινει.... η σωστη απαντηση ειναι tasioskis.....!!!!:cheers:

μια χαρα ηταν χτες, δεν ξερω αν με ακουγατε, εγω λιγο και οχι καθαρα...
Τάσο όντως μια σε ακούγαμε και μια όχι.....εγώ μάλιστα σου μίλησα αρκετές φορές αλλά απάντηση δεν πήρα :(.....μη νομίζεις τίποτα σοβαρό για το παιχνίδι, για τον Ολυμπιακό, για Λεξοτανίλ και τέτοια :giggle:.....κοίταξε το για την άλλη φορά.