PDA

View Full Version : Μικρές αναβαθμίσεις/αλλαγές στο portal μας.



WolfRathmA
21-12-2008, 08:55
Κάποιες νέες αλλαγές και αναβαθμίσεις γίνανε αυτή τη στιγμή στο portal μας, όχι κάτι το πολύ σημαντικό δηλαδή, αλλά οφείλω να σας ενημερώσω.

Όπως θα δείτε παρακάτω στην εικόνα, σε κάθε article έχει μπει και ένα rating system όπου μπορείτε να βαθμολογείτε το παρών άρθρο.
(Εμφανίζεται ΜΟΝΟ όταν πατάτε στο "Διαβάστε περισσότερα")

http://i179.photobucket.com/albums/w287/WolfRathmA_GR/PS3forums/untitled.jpg


Επίσης επανήλθε και πάλι το "add comment" στην αρχική σελίδα όπου μπορείτε να σχολιάσετε οτιδήποτε θέλετε, οπως και επισης βλεπετε στην αρχικη σελιδα οτι εμφανίζονται πόσα comments υπάρχουν και πόσες προβολές έχει το συγκεκριμένο άρθρο.
(Οι κανόνες που ισχύουν στο shoutbox και στο forum είναι ίδιοι. Οπότε προσοχή!)

http://i179.photobucket.com/albums/w287/WolfRathmA_GR/PS3forums/untitled2.jpg

Ότι γράφετε στα comments θα ελέγχονται πρώτα και μετά θα γίνονται εμφανίσιμα σε εσάς και στους άλλους. Επίσης ξέρουμε όλοι τι κάνει το κουμπάκι "αναφορά" αν και νομίζω ότι δε θα χρειαστεί γιατί πρώτα θα ελέγχονται τα μηνύματα όπως είπα και πριν.

Στις τελευταίες δυο παραγράφους του comment system θα δείτε εκεί που λέει:



Βεβαιωθείτε ότι θα κάνετε *Refresh* στον browser σας για να εμφανιστεί ένας νέος κωδικός δίπλα στο κουμπί 'Αποστολή'.
Να έχεις υπόψη σου ότι η πιο πάνω διαδικασία εφαρμόζετε μόνο αν θα εισάγεις λάθος κωδικό.



Φυσικά αυτό δεν ισχύει γιατί έχω αφαιρέσει το security system για να ελέγχουμε εμείς τα μηνύματά σας :D Αλλα και πάλι δε το έβαλα γιατί δεν έβγαζε το security code :p LoL (Θα δούμε αν μπορούμε να το φτιάξουμε πάντως.)
Επίσης δεν υποστηρίζονται ακόμα τα Ελληνικά. Οπότε γράψτε greeklish.

Θα προσπαθήσω να τα αφαιρέσω αυτά όταν βρω περισσότερο χρόνο...


Οτι δε σας αρέσει μου το λέτε να το αφαιρέσουμε. Και γενικά ότι προτάσεις έχετε όσων αφορά το portal πείτε τες εδώ.

Ευχαριστώ.

grip
21-12-2008, 11:06
Αφού μας δίνεται την ευκαιρία να προτείνουμε κάποια πράματα,εγώ σκέφτηκα μία για το portal.
Πιστεύω ότι θα ήταν πολύ καλή η ιδέα σε κάθε review παιχνιδιού να υπάρχει και το αντίστοιχο video.Καλή η εικόνα δε λέω,αλλά και ένα videακι δεν θα ήταν άσχημο.

WolfRathmA
21-12-2008, 19:24
Οταν λες βιντεο εννοεις απλα ενα gameplay video ετσι; Οχι να κανουμε και video review οπως το gametrailers; :p LoL :D

grip
23-12-2008, 02:36
Ακριβώς.
Ένα απλό gameplay video.

WolfRathmA
23-12-2008, 05:09
Οκ. Θα προσπαθησουμε να το κανουμε αυτο.

Να πω οτι στα comments δεν υποστηρίζονται ακομα τα Ελληνικα. Οποτε γραψτε greeklish.

WolfRathmA
02-01-2009, 12:58
Επαναλαμβανω για τα comments το παραπανω που εχω γραψει ειδη!


Επίσης δεν υποστηρίζονται ακόμα τα Ελληνικά. Οπότε γράψτε greeklish.

Ευχαριστω!