PDA

View Full Version : Eκλιπαρω για ενα HOME BETA Key



nasos95
01-12-2008, 20:44
Γειά,είναι κανείς που θέλει να με κάνει φίλο του στο PS3 και κατ'επέκταση να μου στείλει και το Home Beta αν θέλει?
Με λένε isidoros97

(Τούλαχιστον φίλους θέλω όπωςδήποτε,αλλά θα σας εκλειπαρούσα να μου στείλετε και το Home)

nasos95
01-12-2008, 20:57
Ας με κάνει add κανείς..περιμένω...

michalaros
01-12-2008, 20:59
Ας με κάνει add κανείς..περιμένω...

κατσε ντε...αντρα θελω τωρα τον θελω???
μερικοι ειναι στην δουλεια ακομα,για καφε,βολτες,δεν ημαστε ολη μερα ανα πασα στιγμη μεσα...

φιλικα παντα και με αρκετη δοση χιουμορ τα λεω ε...

nasos95
01-12-2008, 21:02
Δεν υπάρχει καν θέμα αν δεν επιτρέπεται σε αυτούς που δεν έχουν το Beta να ζητήσουν κάτι...Αντίστοιχα οι περισσότεροι εδώ μέσα spamάρουν κανονίζοντας συναντήσεις και λέγοντας διάφορα δικά τους για το Home που δεν αφορά την ευρύτερη γνώμη...Αν θυμάμαι καλά το Θέμα λέγεται "Official Playstation Home Thread".
Λογικά,εδώ θα έπρεπε να λέτε στοιχεία ΓΕΝΙΚΑ για το Home,να βοηθάτε αυτούς που ΔΕΝ το έχουν προς το παρόν και όχι να λέτε Ο,ΤΙ θέλει ο καθένας,κυρίως για συναντήσεις σας γιατί και αυτές, SPAM είναι...

NonBorn
01-12-2008, 21:07
Δεν υπάρχει καν θέμα αν δεν επιτρέπεται σε αυτούς που δεν έχουν το Beta να ζητήσουν κάτι...Αντίστοιχα οι περισσότεροι εδώ μέσα spamάρουν κανονίζοντας συναντήσεις και λέγοντας διάφορα δικά τους για το Home που δεν αφορά την ευρύτερη γνώμη...Αν θυμάμαι καλά το Θέμα λέγεται "Official Playstation Home Thread".
Λογικά,εδώ θα έπρεπε να λέτε στοιχεία ΓΕΝΙΚΑ για το Home,να βοηθάτε αυτούς που ΔΕΝ το έχουν προς το παρόν και όχι να λέτε Ο,ΤΙ θέλει ο καθένας,κυρίως για συναντήσεις σας γιατί και αυτές, SPAM είναι...

:bowdown::bowdown::bowdown: Ότι και να πει κανείς είναι λίγο... :witsend::witsend::witsend:

Καλά κρασιά....

nasos95
01-12-2008, 21:09
Να είχατε ΑΛΛΟ thread που να έλεγε...<<Meetings on PS Home>>....
Η κοινή λογική το λέει...

desperate_gamer
01-12-2008, 22:24
Εσύ που ξέρεις να διαχωρίζεις τα θέματα μάλλον δεν είδες αυτό εδώ
http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=4229

Πρόσεχε λίγο την συμπεριφορά σου, μην κάνεις τριπλά ποστ το ένα μετά το άλλο και μην απαιτείς άλλους να σε βοηθήσουν να μπεις στη beta χωρίς να σου δώσει κωδικό η Sony, ούτε και να απαιτείς να σε κάνουν add. Ό,τι θέλουν θα κάνουν και με τη beta τους και με το friend list τους.

Και ό,τι νέο μαθαίνουμε, επίσης μπαίνει εδώ. Δεν θα βγάζουμε ημερομηνίες για την οpen beta από το μυαλό μας και θα σχολιάζουμε κάθε είδηση και ό,τι αφορά το Home εφόσον είμαστε φόρουμ. Δεν απαιτούμε να μας κάνουν add ή να μας βάλουν στη beta στα κλεφτά. Και δεν κάνουμε τριπλά ποστ...

Slay
01-12-2008, 22:25
Επειδη εσυ εχεις το προβλημα με το θεμα του home και κανενας αλλος, παρε ενα καταληλο θεμα για να παρακαλεσεις οσο θελεις , και μην ξαναδω παρομοιο μηνυμα σου στο official home thread.

Stavtag
01-12-2008, 22:36
Δεν καταλαβαίνω το λόγο ύπαρξης ενός τέτοιου thread. Χίλιες φορές να γίνει ένα τμήμα HOME όπως έγινε με το Little Big Planet, να συζητάμε για εξελίξεις όσον αφορά το HOME, για συναντήσεις και γενικότερα ότι έχει σχέση με αυτό το online community.

three_brothers1
01-12-2008, 22:38
egw xerw eranous g orfana,g aporous, g paidia t tritou kosmou...erano g beta key prwti fora akouw.....dwse k sts kalogries n moirasous kouponia g tn yperprospa8ia s....ELEOS PIA

Ekptotos
01-12-2008, 22:41
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί έχει φάει τέτοιο σκάλωμα το παιδάκι. Εφόσον σε έναν μήνα απ' ότι φαίνεται θα δωθεί το Home.
Τι να πει κανείς. Ευτυχώς που αντί για πληκτρολόγιο δεν κρατάει κανένα όπλο.

greekteo
01-12-2008, 22:42
Δεν καταλαβαίνω το λόγο ύπαρξης ενός τέτοιου thread. Χίλιες φορές να γίνει ένα τμήμα HOME όπως έγινε με το Little Big Planet, να συζητάμε για εξελίξεις όσον αφορά το HOME, για συναντήσεις και γενικότερα ότι έχει σχέση με αυτό το online community.

Παρα πολυ καλη ιδεα!!

dspug7
02-12-2008, 00:42
egw exw to beta key edw kai mia vdomada peripou kai mou einai axrhsto giati to ps3 mou einai peripou 300 xiliometra makrya kai ekei pou vrisketai den exei syndesh internet.eyxaristws na to dwsw an mou apodeiksete oti den tha exw egw provlhma (exw diavasei akoma kai gia ban apo to psn se periptwsh xrhshs toy kwdikou apo allon),alla an zitithei tha protimhsw kapoion apo toys palious toy forum h kapoion pou den exei palabes apaithseis kai exoun pio kosmia symperifora...o nwon nweitw...

Skywalker333
02-12-2008, 01:15
Καλα, απο την μια το καταλαβαινω το παλικαρι, αλλα λιγη ηρεμια δεν βλαπτει.


Παντως, μιας κ μπηκα στο καταλληλο thread, αν καποιου του περισσευει καποιος κωδικος και δεν εχει σε ποιον να τον δωσει, απλα αναφερω οτι θα τον ηθελα πολυ ;)

alekos-brahami
02-12-2008, 01:37
Συμφωνω απολυτα με τον skywalker...Πρεπει να φτιαξουμε club ''The Home Beta Rejects'', LOL...

nikon
02-12-2008, 09:16
Καλα, απο την μια το καταλαβαινω το παλικαρι, αλλα λιγη ηρεμια δεν βλαπτει.


Παντως, μιας κ μπηκα στο καταλληλο thread, αν καποιου του περισσευει καποιος κωδικος και δεν εχει σε ποιον να τον δωσει, απλα αναφερω οτι θα τον ηθελα πολυ ;)
Mάλλον όμως δεν έχετε καταλάβει και οι 2 ότι αυτός που θα σας δώσει τον κωδικό του έχει το ban από το psn στο τσεπάκι του.;)

mootsChios
02-12-2008, 18:46
Παιδια θελω να μπω στο σπιτι (ΗOME) και δεν εχω κλειδι (key). Εχω κλειδωθει απ'εξω. Οποτε αν εχει κανενας καποιο πασπαρτου ή ξερει κανεναν κλειδαρα (ατομο με HOME key) ας μου το στειλει και κρυωνω απ'εξω

Valkyre
02-12-2008, 18:49
Καλα μιλαμε πεθανα στο γελιο... η απολυτη ξεφτυλα να κανεις 3 διαφορετικα account και να εκληπαρο-απαιτεις ενα home beta key.... ποσο μαλλον να δημιουργεις και ενα account με γυναικειο ονομα (και msn κιολας!!) ,για να αποσπασεις την προσοχη των αλλων!!
καραlol κατασταση... ΕΛΕΟΣ!!

Α ,και οχι δεν εχω καν μπει στην ΒΕΤΑ του home εγω. :)

WolfRathmA
02-12-2008, 19:09
Καλα μιλαμε πεθανα στο γελιο... η απολυτη ξεφτυλα να κανεις 3 διαφορετικα account και να εκληπαρο-απαιτεις ενα home beta key.... ποσο μαλλον να δημιουργεις και ενα account με γυναικειο ονομα (και msn κιολας!!) ,για να αποσπασεις την προσοχη των αλλων!!
καραlol κατασταση... ΕΛΕΟΣ!!

Α ,και οχι δεν εχω καν μπει στην ΒΕΤΑ του home εγω. :)

Απλα! Η απόλυτη ξεφτίλα! :p
Ασε.. μπορει να σου πει μετα οτι ηταν της αδερφης του και απλα μπηκε απο τον ιδιο υπολογιστη να ζητησει και εκεινη ενα :rofl:

Giannis7
02-12-2008, 19:11
χαχαχαχαχαχα δεν υπάρχει...

fanis86
02-12-2008, 19:25
Βγες λιγο εξω απο το σπιτι.
Κανε μια βολτα στο παρκο.
Πηγαινε με την παρεα σου για μπαλα.
Πηγαινε για κανα ποτακι το βραδυ.
Κανε και κανα αθλημα.
Και θα δεις οτι ειναι καλυτερο και πιο ρεαλιστικο απο το HOME.


Ημαρτοννννν (οπως λεει και ο γεωργιου) με το Home.

lak100
02-12-2008, 19:26
egw xerw eranous g orfana,g aporous, g paidia t tritou kosmou...erano g beta key prwti fora akouw.....dwse k sts kalogries n moirasous kouponia g tn yperprospa8ia s....ELEOS PIA φιλε προσκηνω αυτο με τις καλογριες ειναι φοβερο

desperate_gamer
02-12-2008, 22:28
Οκιε, ναι. Η ταινία "λίγα ψύχουλα Home beta σου γυρεύω" τέλειωσε. Και όλα τα κλειδιά ήταν να ενεργοποιηθούν μέχρι... χθες.

τουτέστιν αν δεν έχετε κλειδί, περιμένετε το Open beta.

Closed...