PDA

View Full Version : Call of Duty:World at War



Psychaos_
29-11-2008, 12:06
Pedes epsaxa arketa sto forum gia na dw an pezete kati alo ektos apo co-op kai den vrika kati kai eipa na kanw ena thread me osous theloun na mazeuomaste gia deathmatch i oti allo mode katsei....

STI_GR
29-11-2008, 12:09
Pedes epsaxa arketa sto forum gia na dw an pezete kati alo ektos apo co-op kai den vrika kati kai eipa na kanw ena thread me osous theloun na mazeuomaste gia deathmatch i oti allo mode katsei....


co-op παιζουν πολυ λιγοι φιλε.
οι πιο πολυ εδω μεσα παιζουμε HARDCORE SEARCH & DESTROY

Psychaos_
29-11-2008, 12:09
a malista auto omologo den to ksera.

mootsChios
29-11-2008, 21:47
Εμενα το αγαπημενο mode ειναι το Headquarters. Aλλα επειδη οι περισσοτεροι ελληνες παιζουν Hardcore S&D , παιζω μαζι τους (αν γκρεμισει καποιος φουρνος και μπορεσω να αποδεχτω τα invite) Αλλα ετσι και πετυχω τους 3-4 ελληνες που γουσταρουν HQ, τοτε το προτιμω απο το S&D.

gavrosdr
29-11-2008, 22:02
επειδη ετοιμαζομαι να μπω και γω στο κλαμπ (moots να παιζουμε hq εσυ που με καταλαβαινεις..λολ) ειναι global η οχι το παιχνιδι?

SQP_GR
29-11-2008, 22:29
GIA TIN WRA NAI EINAI ,EGW PAIZW M AMERIKANIKO ME ELLINES

GedoGt
29-11-2008, 22:40
Τελικά μόνο εμένα αρέσει το Domination...

mootsChios
29-11-2008, 23:35
Nαι ειναι global οι servers. Απλα αν παιζεις νωρις θα βρισκεις πιο πολλους ευρωπαιους, αν παιζεις μεταμεσονυκτιες ωρες, θα βρισκεις πιο πολλους αμερικανους (που σημαινει οτι θα εχεις 2 κιτρινες γραμμουλες συχνα).
Οι ελληνες που γουσταρουμε HQ eimaste : mootsChios, Sirios, Gunishment_13, Demonic_GARGO, GR_anthony. (Αυτους που παιζουν S&D τους ξερεις πανω-κατω, ασε που θα γεμιζα 2-3 σελιδες ονοματα)
Πριν ερθω δουλεια, επαιξα λιγο HQ και μπορω να πω οτι το "ειχα". Στο τελευταιο παιχνιδι εκανα και ενα 39 kills-6 deaths, και ηρθα ορεξατος δουλεια

Psychaos_
29-11-2008, 23:57
Ntax re siga ama einai an kanonizoume na play tha pezoume kai hq kai s&d auto einai to ligotero.

Egw an kai den exw pexei poli hardcore, sto core pou epeza deathmatch mi afora vrika enan ellina olo me kati gallous ispanous kai tetia pezw.

geodlord7
30-11-2008, 16:14
Μootschios εχεις γεματη την λιστα με τους φιλους σου και δεν μπορω να σε κανω add:(

Αν θες σβησε απο την λιστα σου το geodlord13(που δεν το χρησιμοποιω) και να προσθεσεις το geodlord7 που χρησιμοποιω και παιζω cod 5 με αυτο :)

mootsChios
30-11-2008, 22:35
Οk , ετσι και αλλιως πρεπει να κανω εκκαθαριση στην friendlist. Οταν παω σπιτι θα σε κανω add.

geodlord7
30-11-2008, 23:11
Thanks mate ;)

gavrosdr
30-11-2008, 23:21
Nαι ειναι global οι servers. Απλα αν παιζεις νωρις θα βρισκεις πιο πολλους ευρωπαιους, αν παιζεις μεταμεσονυκτιες ωρες, θα βρισκεις πιο πολλους αμερικανους (που σημαινει οτι θα εχεις 2 κιτρινες γραμμουλες συχνα).
Οι ελληνες που γουσταρουμε HQ eimaste : mootsChios, Sirios, Gunishment_13, Demonic_GARGO, GR_anthony. (Αυτους που παιζουν S&D τους ξερεις πανω-κατω, ασε που θα γεμιζα 2-3 σελιδες ονοματα)
Πριν ερθω δουλεια, επαιξα λιγο HQ και μπορω να πω οτι το "ειχα". Στο τελευταιο παιχνιδι εκανα και ενα 39 kills-6 deaths, και ηρθα ορεξατος δουλεια

μολις το χτυπησω και γω προσθεσε με στη λιστα για HQ!!! οπως και ο greekteo με nightwolf οταν παιζουν......

plakas
01-12-2008, 02:26
αυτα τα αμερικανακια μου σπανε τα νευρα τα καμπερια οι @#$%^&&***^ αντε απο τωρα και παλι κοντα σας για οποιοδηποτε game αρκει να μην εχει ξερετε αυτα τα @@##$%&)*&&

KosmixGR
01-12-2008, 02:29
αυτα τα αμερικανακια μου σπανε τα νευρα τα καμπερια οι @#$%^&&***^ αντε απο τωρα και παλι κοντα σας για οποιοδηποτε game αρκει να μην εχει ξερετε αυτα τα @@##$%&)*&&
Γιατι μονο τα αμερικανακια ειναι καμπερια?:confused::confused:
Και εσυ πως ξερεις απο που ειναι o καθενας;;;:fryingpan::fryingpan:

plakas
01-12-2008, 02:54
1) εχουν tag us
2)τελευταια λεξη σε καθε προτασει ειναι yo
3)αν τους πω obama ξεκινανε να λενε (ο obama θα δολοφονιθει)
4) σε μια ομαδα δεν γινετε να ειναι ολοι καμπεριδες και να κατεβενουν οταν μπορουν κατω απο τα γραφικα

ευχομαι να σε καλυψα



Μαριος

KosmixGR
01-12-2008, 02:57
1) εχουν tag us
2)τελευταια λεξη σε καθε προτασει ειναι yo
3)αν τους πω obama ξεκινανε να λενε (ο obama θα δολοφονιθει)
4) σε μια ομαδα δεν γινετε να ειναι ολοι καμπεριδες και να κατεβενουν οταν μπορουν κατω απο τα γραφικα

1)Με οσους αμερικανους εχω παιξει ουτε το 5% δεν ειχε το usa (ειχαν clan κ.α.)
2)Δεν μπορεις να ακουσεις τους αντιπαλους
3)Αυτο το λεω και εγω:D (αληθεια:))ειμαι αμερικανος?
4)Δεν καταλαβα:giggle::hide::hide:

jimspy
01-12-2008, 08:21
1)Με οσους αμερικανους εχω παιξει ουτε το 5% δεν ειχε το usa (ειχαν clan κ.α.)
2)Δεν μπορεις να ακουσεις τους αντιπαλους
3)Αυτο το λεω και εγω:D (αληθεια:))ειμαι αμερικανος?
4)Δεν καταλαβα:giggle::hide::hide:
1 . εiσαι ban αρα μην εισαι σιγουρος
2. εισαι ban αρα μην εισαι σιγουρος
3. no comments
4. δεν χρειαζεται να καταλαβεισ .εισαι ban

:jiggy::jiggy::jiggy::jiggy::cheers::rofl::rofl:

STI_GR
01-12-2008, 10:45
ena poly oraio mode gia osous paizoun HEADQUARTERS, einai to CARTURE THE FLAG.
Aksixei na to dokimasete einai polu kalo

Ekptotos
01-12-2008, 10:49
Έπαιζα εχθές capture the flag... πανικός.
Βασικά μου την σπάει που αρπάζουν 2-3 τανκ και βαράνε αβέρτα, αλλά που θα πάει, θα το συνηθίσω και αυτό :)

jammin
01-12-2008, 12:24
ena poly oraio mode gia osous paizoun HEADQUARTERS, einai to CARTURE THE FLAG.
Aksixei na to dokimasete einai polu kalo
σωστος ο φιλος STI! Εχει οντως καλο χαβαλε το capture!

geodlord7
01-12-2008, 16:43
Παιδια το WAR το δοκιμασατε καθολου?Λεει τιποτα?

Αντε να μπουμε κανα βραδακι!!!

Ekptotos
01-12-2008, 16:46
Ναι νομίζω πως πρέπει να μαζευτούμε κανένα βράδυ, να μάθω κι εγώ να παίζω μιας και είμαι νιούφης ακόμη :p
Όποιος έχει χώρο στην friend list σου μπορεί να με προσθέσει αν θέλει.

geodlord7
01-12-2008, 16:49
Oταν μπορεσω θα σε κανω add;)

jammin
01-12-2008, 17:46
Oταν μπορεσω θα σε κανω add;)
geo καλησπερα. Προσεξα πριν απο κανα 2 - 3 μερες οτι εγραψες πως σε γραφω... Λυπαμαι αν το βλεπεις ετσι αλλα να ξερεις οτι εγω δεν ελαβα κανενα invite απο σενα. Αυτο βεβαια γινεται και με τα ατομα που παιζουμε συνεχεια παρεα. Μου στελνουν διαρκως αλλα υπαρχουν αρκετες φορες που εγω δεν λαμβανω.
Μην παρεξηγιεσαι χωρις λογο. Δεν κανει... :wave:

jimspy
01-12-2008, 18:07
exei problhma me ta invite to cod 5 ...... k einai krima giati to paixnidi einai ''arrosta'' kalo

Stergios
01-12-2008, 22:19
exei problhma me ta invite to cod 5 ...... k einai krima giati to paixnidi einai ''arrosta'' kalo



kai ego polla problimata me to invite..alla den to kovo na vriskoume lisi...

mootsChios
01-12-2008, 23:08
To invite system του παιχνιδιου ειναι χαλασμενο. Παιζω συνεχως μονος επειδη δεν μπορω να δεχτω τα invites. Oσο περναει ο καιρος, ολο και πιο πολυ πιστευω οτι το παιχνιδι ειναι gtp.
Εκτος του θεματος με τα ιnvites, ειναι και το θεμα που ολοι πια κλεβουν. Πιο πολλοι ειναι κατω απο την πιστα παρα απο πανω...... GTP

GedoGt
01-12-2008, 23:27
Εγώ ξενέρωσα. Καμία σχέση με το COD4 ,δεν έχω την λαχτάρα να γυρίσω σπίτι ή να ξεκλέψω λίγο χρόνο να παίξω on-line.

Περιμένα λίγο , έλεγα με τον καιρό θα το συνηθίσω, θα μου αρέσει αλλά τίποτα.
Έχω παίξει 12 ώρες, δεν μου λέει τίποτα το παιχνίδι.
Και δεν είναι ότι δεν το ξέρω όπως το 4 και χάνω, γιατί το kill ratio μου για τόσες λίγες ώρες παιχνιδιού είναι πολύ καλό 1.13
Να φανταστείται ότι στο COD4 ξεκίνησα με kill ratio 0.55 - 0.60 και έφτασα κοντά στο 1.50,που σημαίνει ότι στο 5 τα πραγματα θα είναι καλύτερα αλλά...

Όλα μοιάζουν πολύ ψεύτικα ο ήχος τα όπλα οι κινήσεις οι πίστες.
Θα παίξω λίγο ακόμα να ξεκλειδώσω τα υπόλοιπα όπλα μπας και...αλλά δεν νομίζω ότι θα αλλάξω γνώμη.

Επίσης δεν έχω πρόβλημα με το θέμα των invites, μου αρέσει να παίζω μόνος μου.Άλλωστε Domination μόνο εγώ παίζω :)
Στο 4 έπαιζα με φοβερή παρέα κάναμε τρομερά γέλια αλλά μόνο search and destroy.
Πολλές φορές έπαιζα domination μόνος και το καταευχαριστιόμουν.
Τώρα είτε με παρέα που έχουμε παίξει πολλές φορές S&D hardcore και απλό, Headquarters, Domination είτε μόνος(Domination only) τα ίδια.
Κρίμα γιατί το περίμενα με μεγάλη αγωνία και είχα πολλές προσδοκίες λόγω του προκατόχου του.

Υπομονή μέχρι να βγει το "πραγματικό" CALL OF DUTY 5.

STI_GR
02-12-2008, 10:15
geo καλησπερα. Προσεξα πριν απο κανα 2 - 3 μερες οτι εγραψες πως σε γραφω... Λυπαμαι αν το βλεπεις ετσι αλλα να ξερεις οτι εγω δεν ελαβα κανενα invite απο σενα. Αυτο βεβαια γινεται και με τα ατομα που παιζουμε συνεχεια παρεα. Μου στελνουν διαρκως αλλα υπαρχουν αρκετες φορες που εγω δεν λαμβανω.
Μην παρεξηγιεσαι χωρις λογο. Δεν κανει... :wave:

ασε ρε φιλε τις φθηνες δικαιολογιες......αφου μας γραφεις .....:Dχααχαχα πλακα κανω
εχθες δεν ξερω αν σου'σπασα τα νευρα αλλα εχω στειλει πανω απο 30 φορες και στους τρεις(panther-trialamp-biker) και στον moots καμια 10αρια. που θα παει θα στρωσει...

SIRIOS7
02-12-2008, 11:23
kai egw psifizw hq paides mazi me to kolitari moots.shmera tha paiksw opoios goustarei to id mou einai sirios.arxizw kai to mathainw siga siga to game kai tha sas skisw.xaaaxaxaxaxaxaxaxaxax

DarkAvengerGR
02-12-2008, 11:36
Nαι ειναι global οι servers. Απλα αν παιζεις νωρις θα βρισκεις πιο πολλους ευρωπαιους, αν παιζεις μεταμεσονυκτιες ωρες, θα βρισκεις πιο πολλους αμερικανους (που σημαινει οτι θα εχεις 2 κιτρινες γραμμουλες συχνα).
Οι ελληνες που γουσταρουμε HQ eimaste : mootsChios, Sirios, Gunishment_13, Demonic_GARGO, GR_anthony. (Αυτους που παιζουν S&D τους ξερεις πανω-κατω, ασε που θα γεμιζα 2-3 σελιδες ονοματα)
Πριν ερθω δουλεια, επαιξα λιγο HQ και μπορω να πω οτι το "ειχα". Στο τελευταιο παιχνιδι εκανα και ενα 39 kills-6 deaths, και ηρθα ορεξατος δουλεια

Βάλε κι εμένα μέσα που γουστάρω πολύ το HQ.Τι να κάνουμε όμως που δεν καταφέραμε να παίξουμε παρέα μέχρι σήμερα.

jammin
02-12-2008, 12:27
ασε ρε φιλε τις φθηνες δικαιολογιες......αφου μας γραφεις .....:Dχααχαχα πλακα κανω
εχθες δεν ξερω αν σου'σπασα τα νευρα αλλα εχω στειλει πανω απο 30 φορες και στους τρεις(panther-trialamp-biker) και στον moots καμια 10αρια. που θα παει θα στρωσει...
γεια σου STIαρα!!! Χθες ειδα τα invite σου αλλα εκεινη την ωρα παιζαμε τετραδα το zombie mode στο co-op!!! Κριμα απο τη μια να μη χωρανε κι αλλα ατομα αλλα μη τα θελουμε και ολα δικα μας!

STI_GR
02-12-2008, 13:12
γεια σου STIαρα!!! Χθες ειδα τα invite σου αλλα εκεινη την ωρα παιζαμε τετραδα το zombie mode στο co-op!!! Κριμα απο τη μια να μη χωρανε κι αλλα ατομα αλλα μη τα θελουμε και ολα δικα μας!


μεχρι που το εχετε φτασει?
εχθες ημασταν τρεις, εγω tsiko_boy kai toxikomanis φτασαμε στο 12

jammin
02-12-2008, 13:25
μεχρι που το εχετε φτασει?
εχθες ημασταν τρεις, εγω tsiko_boy kai toxikomanis φτασαμε στο 12
κι εμεις το φτασαμε μεχρι 12 (2 φορες). Σημερα θελω να πιστευω οτι θα το σπασουμε το 12αρι!!!

plakas
02-12-2008, 13:39
λολ θεκω και εγω zombie αλλα χλωμο να κατσω να τελειωσω το game μονος ποσοι ωρα περιπου θα μου παρει στο easy και αν το τελιωσω τηα ανοικσοθν τα zombie η θελει καποιο συγκεκριμενο επιπεδο δυσκολιας?????????

STI_GR
02-12-2008, 13:54
μπορεις να πας cooperative, private match, kai ZOMBIE MODE για να μην καθεσε να το τελειωνεις ολο

jammin
02-12-2008, 15:42
μπορεις να πας cooperative, private match, kai ZOMBIE MODE για να μην καθεσε να το τελειωνεις ολο
εχω την αισθηση οτι για να μπεις μονο σου στο zombie mode πρεπει να το εχεις ξεκλειδωσει τελειωνοντας το solo.
Εκτος βεβαια και αν σου κανει καποιος αλλος invite, ο οποιος ασφαλως και το εχει τερματισει.

wanted1977
02-12-2008, 17:08
ego ta zompie mazi me kati ksenous pou to pezo kata tixi tous vrika to exoume ftasi epipedo 13 dio fores asta na pane trelo kolima :-)

mootsChios
02-12-2008, 18:53
Ζομπι δεν θα δω ποτε! 1ον επειδη για πρωτη φορα αποφασισα να παιξω παιχνιδι στο δυσκολοτερο επιπεδο (veteran) και δεν περνιεται με τιποτα και 2ον γιατι ενω ημουν στα 2/3 της Relentless, οταν εκανα το 1.02 update του παιχνιδιου, με βγαζει απο την αρχη της relentless και ξενερωσα και δεν με βλεπω να το ξαναπιανω.
Εκτος αν ω μοι γενοιτω γινει κανενα μπλακ αουτ του ιντερνετ και αναγκαστικα το παιξω

geodlord7
03-12-2008, 01:19
geo καλησπερα. Προσεξα πριν απο κανα 2 - 3 μερες οτι εγραψες πως σε γραφω... Λυπαμαι αν το βλεπεις ετσι αλλα να ξερεις οτι εγω δεν ελαβα κανενα invite απο σενα. Αυτο βεβαια γινεται και με τα ατομα που παιζουμε συνεχεια παρεα. Μου στελνουν διαρκως αλλα υπαρχουν αρκετες φορες που εγω δεν λαμβανω.
Μην παρεξηγιεσαι χωρις λογο. Δεν κανει... :wave:

Oχι βρε, προς θεου δεν παρεξηγηθηκα!!Το υφος εκεινου του ποστ ηταν χιουμοριστικο!!

Γιατι οταν σου στελνω invites δεν κανεις join:p

Συγνωμη αν καταλαβες κατι διαφορετικο!!Να ξερεις οτι δεν εννοουσα κατι τετοιο;)
Απλα το ειπα ξερεις σαν αστειο-παραπονο για να παιξουμε καμια φορα μαζι:giggle:

cobradrama
06-12-2008, 09:02
LOIPON PAIDES.EIPAME NA MAZEFTOUME SHMERA TO VRADI NA KANOYME KANA RANK UP MATCH MPAS KAI ANEVOUME KANA LEVEL STO COD5.OSOI PISTOI AS PROSELTHOUN.EGW LOGW DOULEIAS THA MPW KATA TIS 23:00.MAZEFTEITE KAI THA SAS DWSOUME PLHROFORIES ONLINE..:wave:

haramanai
09-12-2008, 13:27
Παιδια δεν εχω παιξει ποτε PS3 παιχνιδι στο ιντερνετ με Ελληνες. Ας με κανει και μενα καποιος Add. Ειμαι καινουριος στο COD περσι επαιζα Rainbow Six Las Vegas 1-2 αλλα online δεν εχει πλακα ιδιετερα αμα παιζεις με Αγγλους και Αμερικανους...Παιζω τα παντα αρκει να μπορω να μπω αφου ειμαι μονο lvl 10.

Panosrx7
10-12-2008, 22:29
Παιδιά κάντε και εμένα add , τώρα ξεκίνισα το 5 αλλα την τέχνη την έχω απο το 4 ( κάτι σαν κινούμενος στόχος δλδ )

jkarl
31-12-2008, 18:41
paidia kai mena add twra to pira to 5 kai kali xronia se olous
:cheers:

gavrosdr
05-01-2009, 02:04
παρα πολλα προβληματα στο ονλαιν κομματι του και ειλικρινα εχει αρχισει να μου την δινει αφανταστα....

DarkAvengerGR
05-01-2009, 02:12
παρα πολλα προβληματα στο ονλαιν κομματι του και ειλικρινα εχει αρχισει να μου την δινει αφανταστα....


Έτσι είναι, κάτι πρέπει να κάνουν για να διορθωθεί αυτή η κατάσταση...

seaman13
05-01-2009, 03:03
ontos polla provlimata...einai to proto call of duty pou perno sto ps3.den ftaiei i sony alla me to patch tha prepei na strosoun arketa pragmata...

DIOMIDIS
05-01-2009, 12:12
Και ποτε θα βγει αυτο το γ@μημενο patch γιατι δεν μπορω αλλο με τα νευρα μου.

geodlord7
06-01-2009, 22:33
Παιδια επειδη τελευταια βαρεθηκα να παιζω με ξενους, ποιοι παιζετε καθημερινα να σας κανω add?:D

STI_GR
07-01-2009, 15:47
φιλε κανε add αλλα παιζουμε hardcore s&d, εκει ειμαστε παρα πολλοι

gavrosdr
09-01-2009, 00:13
εγω παντως δεν το ξαναβαζω το παιχνιδι αυτο στο πσ3 διοτι φοβαμαι οτι μπορει να κανω κακο στο ιδιο το πσ3 μου...βαρεθηκα πια με αυτα τα προβληματα...

STI_GR
14-01-2009, 11:13
εχθες οπως και καθε βραδυ, εγινε πανικος. τωρα τελευταια το εχουμε γυρισει πολυ στον "εμφυλιο" αφου μαζευονται πολλοι ελληνες και αλλοι τοσοι μενουν απ'εξω....
τα γνωστα καμπερια της παρεας (cobra...,panther....,biker....) δωσανε ρεσιταλ καλυτερου καμπερωματος παλι......:fryingpan:

jammin
14-01-2009, 11:30
εχθες οπως και καθε βραδυ, εγινε πανικος. τωρα τελευταια το εχουμε γυρισει πολυ στον "εμφυλιο" αφου μαζευονται πολλοι ελληνες και αλλοι τοσοι μενουν απ'εξω....
τα γνωστα καμπερια της παρεας (cobra...,panther....,biker....) δωσανε ρεσιταλ καλυτερου καμπερωματος παλι......:fryingpan:
Χθες πραγματικα δεν ξερω τι με επιασε αλλα εκανα πολυ καμπεροπαιχνιδο (αν και συνηθως δεν παιζω ετσι) και μου βγηκε καλα μπορω να πω!!!
Εσυ παλι ρε STIακο πρεπει να αποφασισεις σε πειραζει και σαν συμπαικτης και σαν αντιπαλος??? Ή με λενε ριζο κι οπως θελω τα γυριζω?
Παντως δεδομενου και του οτι το killzone χωραει πολυ κοσμο ετσι και ειναι παιχνιδι που θα αρεσει στους περισσοτερους μιλαμε οτι θα γινονται οι τρομεροι εμφυλιοι στο multi!

STI_GR
14-01-2009, 13:24
Εσυ παλι ρε STIακο πρεπει να αποφασισεις σε πειραζει και σαν συμπαικτης και σαν αντιπαλος???

ασε γιατι οταν ειμαστε αντιπαλοι ..... εχεις κατι......... σαν μαγνητης........ ολο πανω σου ερχομαι.........:bgrin2:

jammin
14-01-2009, 14:02
ασε γιατι οταν ειμαστε αντιπαλοι ..... εχεις κατι......... σαν μαγνητης........ ολο πανω σου ερχομαι.........:bgrin2:
ναι οντως... αλλα κι εσυ τον εχεις τον ιδιο τον μαγνητη... Μην ξεχνας...!!!
Ασε που οταν ειμαστε συμπαικτες εκει ειναι που σε βολευει αυτος ο ατιμος ο μαγνητης, ποιος ειναι αυτος που σου κανει revive διαρκως? Η νοσοκομα της παρεας :giggle:δλδ εγω!!!!
Το καλυτερο δε ειναι οταν σου κανω revive που μετα φωναζεις "τωρα θα τους σκισω", και οντως το κανεις!!! Μα τι εχει αυτη η ενεση που σου κανω ρε φιλε? Αναβολικα για αλογα?

STI_GR
14-01-2009, 14:15
Μα τι εχει αυτη η ενεση που σου κανω ρε φιλε? Αναβολικα για αλογα?



μαλλον ειναι ΛΗΓΜΕΝΗ αχαχαχαχχα:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

jkarl
19-01-2009, 10:46
Παιδιά έγινε και αυτό WAR με 18 Ελληνες ... Το γέλιο τις αρκούδας ....χαχαχαχα

euthimis
24-01-2009, 20:58
παιδια γεια σας και εγω παιζω cod 5 ολους τυπους αμα ειναι καντεμε add ......ευχαριστω

euthimis
24-01-2009, 21:02
εγω παιζω αμα ειναι κανεμε add

STI_GR
28-01-2009, 10:24
σου'κανα εχθες ( μια και η λιστα αδειαζει σιγα σιγα....)

jammin
28-01-2009, 12:52
Μετα το φιλαρακι μου και εγω θα σου στειλω σημερα!!!

Aggelos
06-01-2011, 17:33
opios pezei akoma, as me valei na pexoume

Eddy_Gordo
26-02-2011, 07:36
epeidi nomiza oti eixa kanei post edo opoios asxoleitai akoma as pei kai as me kanei add

geodimi13
26-05-2013, 09:34
Χρειαζομαι το blue ribbon που θελει να βγεις πρωτος αναμεσα σε 4 παιχτες, οποιος μπορει ας με κανει add ID: geodimi13