PDA

View Full Version : Δημιουργία Πρωταθλήματος PES 08



manos_ps3
20-11-2008, 18:36
Ανοίγω αυτό το thread με σκοπό την δημιουργία πρωταθλήματος στο PES 08, μετά την κατάργηση αυτού στο PES 09. Επειδή η ΚΟΝΑΜΙ δεν στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων την φετινή σεζόν, δεν σημαίνει ότι όλοι εμείς οι τρελαμένοι pes-ποδοσφαιρόφιλοι θα μείνουμε χωρίς διοργάνωση πρωταθλήματος και θα περιμένουμε έναν ολόκληρο χρόνο να δούμε την επόμενη έκδοση! Όχι βέβαια, απ' την στιγμή μάλιστα που υπάρχει εναλλακτική πρόταση. Κι αυτή δεν είναι άλλη από την περσινή έκδοση του παιχνιδιού. Το οποίο τουλάχιστον είναι πολύ πιο playable σε σχέση με το φετινό.

Λοιπόν, φίλοι μου καλοί, παρακαλείσθε όπως ψηφίσετε στο σχετικό poll για την δημιουργία ή όχι, ενός πρωταθλήματος στο PES 08.

Γιατί.... χειμώνας χωρίς μπάλα, ΔΕΝ ΝΟΕΙΤΑΙ !!!

ΥΓ. Εάν ο αριθμός των παιδιών που θα ψηφίσουν θετικά στην διοργάνωση πρωταθλήματος είναι ικανοποιητικός, τότε διατίθεμαι να αναλάβω εξ ολοκλήρου την διοργάνωση!

plakas
20-11-2008, 20:27
καλη επιτυχια παιδια σε ολους αλλα απο 09 στο 08?????χαρας το κουραγιο σας μανο + ρεπ :tiphat:

georgiosdam
20-11-2008, 20:33
ουτε εγω ψηνομαι....

msnes7
20-11-2008, 22:30
Ξέρεις τι ψήφισα αν και το βλέπω επίσης σαν πισωγύρισμα.Το θέμα είναι μην έχουμε πάλι άτομα με κόκκινο...........

ProEvo
21-11-2008, 09:53
Εγώ έσβησα από το play, για εξοικονόμηση χώρου, ότι είχε να κάνει με το PES 08. Θα παίξω 2Κ9 και Fifa για φέτος. Pro μόνο offline. Το ποτάμι δε γυρίζει πίσω...