PDA

View Full Version : Προταση για psn subforum



kotlid
10-10-2008, 18:04
Εχω το τερατακι εδω και 5 μηνες και τωρα αρχισα να ασχολουμε με παιχνιδια psn και διαπιστωσα οτι θα ηταν καλυτερα κατα την γνωμη μου να υπαρχει ξεχωριστο subforum για αυτα.

Slay
10-10-2008, 18:22
Noμιζω οτι με την υπαρχουσα δομη δηλαδη με το prefix [PSN Game] , και δεν τα μπερδευουμε και ειναι ποιο ευκολο για την αναζητηση.

StamatisGian
30-01-2009, 06:25
Σήμερα σκεφτόμουν κι εγώ κάτι παρόμοιο με τον kotlid. Έψαχνα κανα παιχνιδάκι να αγοράσω από το PSN αλλά γίνεται ένας ψιλοχαμός τώρα τελευταία.
Σίγουρα το [PSN Game] βοηθάει και στην αναζήτηση βγαίνουν τα αποτελέσματα όμως βγαίνουν και πολλά άλλα άσχετα (με τα PSN Games τουλάχιστον) και οι σελίδες είναι πολλές :P Πιστεύω πως θα ήταν κάπως πιο "τακτοποιημένο" αν είχαμε ξεχωριστό subforum για τα PSN Games. Θα μπορούσαμε να είχαμε και μία λίστα από τα full games μαζεμένα, με τιμές, features (Trophies, co-op, multiplayer, κ.τ.λ.) κάθε παιχνιδιού καθώς και σύγκριση US-EU Store σε τιμές, multiplayer servers κ.α.
Εάν υπάρχει και πρόβλημα για το ποιός θα βγάλει το φίδι από την τρύπα για όλα αυτά, θα ήμουν πολύ χαρούμενος να βοηθήσω στο να υλοποιηθεί με οποιονδήποτε τρόπο μπορώ.