PDA

View Full Version : FIFA 09 Ps3Forums.GR Division



klepidas
07-10-2008, 16:19
http://cache.kotaku.com/assets/images/gallery/9/2008/07/medium_2627895088_19f079e707_o.jpg

Για να δηλώσετε συμμετοχη

Απαραίτητη προυπόθεση να έχετε το παιχνίδι εκείνη τι στιγμή που θα ποστάρετε και για το πρώτο πρωτάθλημα διορία μέχρι και τετάρτη 15 Οκτωβρίου...Το πρωτάθλημα Νοεμβρίου ξεκινάει Παρασκευή 17 Οκτωβρίου και πρέπει να έχει τελειώσει μέχρι τις 5 Νοεμβρίου για να αρίσει το C.L. και να ξεκινήσει το πρωτάθλημα Δεκεμβριού στις 15 Νοεμβρίου και πάει λέγοντας...

Δηλώστε συμμετοχή τώρα ποστάροντας την ομάδα που θέλετε και το PSN ID σας..


π.χ.

PSN ID : klepidas7
Ομάδα : Milan

Κανόνες


Σε περίπτωση τσακωμού επειδή δεν προλάβατε μια ομάδα Βγαίνετε αμέσως απο το πρωτάθλημα
Σε περίπτωση που προσβάλετε κάποιον επειδή σας νίκησε ή νικήθηκε πάλι βγαίνετε ή μειώνετε η βαθμολογία του ανάλογα τι θα αποφασιστεί
Τα παιχνίδια θα είναι 10 λεπτά(5 το ημίχρονο)
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ 1 ΑΓΩΝΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ 2...ΕΝΤΟΣ Η ΕΚΤΟΣ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΑΙ ΤΥΧΑΙΑ
Για να περαστεί η βαθμολογία σας θα γράφει(ο νικητής μόνο) το σκορ σε αυτό το θέμα
Απο ομάδες μπορείται να διαλέξετε ότι θέλετε χωρίς εξαιρέσεις(τόσες καλές ομάδες υπάρχουν
Oποιος δεν έχει τελειώσει τους αγώνες του ενώ η season έχει τελειώσει θα αποκλείεται απο την επόμενη ως ποινή για ένα μήνα
[Οι κληρώσεισ για το C.L. κάθε μήνα θα γίνονται απο μένα και τον άλλον υπέυθηνο



Ξεκινάμε Λοιπόν

Division November 2008

Psn Id||Ομάδα

klepidas7||Roma
mitsos17 ||Panathinaikos(Δεν έχει ακόμα ΦΙΦΑ)
nick_firo||INTER
Blastwave89||Arsenal
plakas ||Οlympiakos(Δεν προλαβαίνει το πρώτο πρωτάθλημα)
zpan ||Juventus
johnlit7 ||Chelsea
georgesam||Milan
lagoudakos||Man. United
xarhss ||Barcelona
Alexandros164||Real Madrid
markos69 ||Liverpool
ALTAIR_46||Athletiko Madrid
akis88gr ||Valencia
Gordon_Chillman||Bayern Munchen
PDS_13 ||Lyon
TheFifaMan. ||LEVERKOYZEN
Thomas_GR ||Sevilla
dul1z7GR ||TOTTENHAM

Βαθμολογία:
RANK || Online ID || ΝΙΚΕΣ || ΗΤΤΕΣ || ΙΣΣΟΠΑΛΙΕΣ || BAΘΜΟΛΟΓΙΑ
_____________________________________________
1 ||klepidas7 || 8 || 0 || Ο || 24
________________________________________________
2 ||
________________________________________________
3 ||
________________________________________________
4 ||
________________________________________________
5 ||
________________________________________________
6 ||
________________________________________________
7 ||
________________________________________________
8 ||
________________________________________________
9 ||
________________________________________________
10 ||
________________________________________________
11 ||
________________________________________________
12 ||
________________________________________________
13 ||
________________________________________________


Ποινές και ¶λλα

Disconnect- Altair vs Maximvs (80 min.)(Σκορ μέχρι τότε 2-1)
Disconnect- Altair vs akisgr (80 min.)(Σκορ μέχρι τότε 3-2)
Disconnect- johnlit7 vs Gordon_Chillman(79 min.)(Σκορ μέχρι τότε 1-1)(Επιπλέον πληροφορίεs : Chill με 9 παίχτες)








Έλαβα συμμετοχή τώρα πως μπαίνω στο League??

Αυτοί που βλέπουν το ονομά τους στη Division θα ακολουθήσουν το παρακάτω Spoiler

Online Game Modes
Online Game Modes
Online Leagues
Search Leagues
League Name : division1
ABBREVIATION : ps3
Password : 123456




Μπορείται να μπείτε στο League απο την ώρα που θα δημιουργηθεί αλλα δεν επιτρέπεται να παίξεται κανένα αγώνα μέχρι την παρασκευή 17 Οκτωβρίου που θα αρχίσουμε....Καλή επιτυχία σε όλους..

tasioskis
07-10-2008, 16:27
ασχετο.... αλλα το thread το εχεις φιαξει πολυ ωραια, τακτοποιημενο,και συμμαζεμένο , μπραβο Κωστα..... σιγουρο rep απο μενα....
καλη τυχη στη διεξαγωγη του πρωταθληματος......

ακυρο το rep δεν με αφηνει.... σου χρωσταω....

plakas
07-10-2008, 18:55
ρε φιλε κωστα τι μας λες και αν θελω και εγω μιλαν????και καποιος αλλος γιατι να τιν εχεις εσυ??????το βρισκεις σωστο εγω ΟΧΙ λοιπον λεω οτι αν καποιος θελει τιν ιδια ομαδα με καποιον αλλον να παιξουν και ο νικητης την παιρνει π.χ και εμενα η μιλαν μ αρεσει τι παει να πει οτι δεν μπορω να συμετασχω στο πρωταθλημα φιλικα παντα κωστακη


Υ.Γ πολυ ωραια δουλεια αλλα εδω δεν ειναι ELECTRO WORLD και οποιος προλαβει πρωτος
και ο 1 κανονας ειναι και παλι για το συμφερων σου??????????????????απλα ρωταω ηρεμος ειμαι:fooddance7: αλλα :please2: κανε μου την χαρη αλλα το ελιωσες το demo με μιλαν:fryingpan::fryingpan::fryingpan::fryingpan:: fryingpan:

lagoudakos
07-10-2008, 19:09
kwsta pos dilonw symetoxh?

lagoudakos
07-10-2008, 19:10
pantos egw thelw manchester

klepidas
07-10-2008, 19:30
Plakas μου φένεται είσαι ο πρώτος που θα φύγεις γιατι δεν έκανα οτι με συμφέρει αμα θεωρείς οτι θα σας ξεσκίσω επειδή πήρα μίλαν και τι θές εσύ απλά στείλε ενα πμ να τα βρούμε δεν χρειάζετετε να με προσβάλεις ούτε να εκτεθείς και εσύ οπότε απο εμένα -ρεπ και συγνώμμη...Συνεχίζουμε ακάθεκτη λοιπόν Lagoudakos μπήκες κανονικά Division 2 με την ομάδα σου..

Για τους υπόλοιπους που έχουν απορία πως δηλώνουν συμμετοχή το έχω γράψει στο πρώτο ποστ

Δηλώστε συμμετοχή τώρα ποστάροντας την ομάδα που θέλετε και το PSN ID σας..

Παράθεση:
π.χ.

PSN ID : klepidas7
Ομάδα : Milan

lak100
07-10-2008, 19:42
psn id: mitsos17 team:Panathinaikos
________
THE CREATIVITY MOVEMENT (FORMERLY KNOWN AS THE WORLD CHURCH OF THE CREATOR) DICU (http://www.religionboard.org/creativity-movement-formerly-known-world-church-creator/)

klepidas
07-10-2008, 19:50
Όποιος έχει ένσταση σε σχέση με ομάδες θα στείλουν μεταξύ τους μύνημα να τα βρούνε και αν δεν τα βρούνε το δηλώνουν ήρεμα εδώ για να δούμε τι θα κάνουμε

MaSt0RaS
07-10-2008, 20:17
παιφια να ρωτησω εδω με το lag τι παιζει οπως το προ?!

milios
08-10-2008, 02:14
Plakas μου φένεται είσαι ο πρώτος που θα φύγεις γιατι δεν έκανα οτι με συμφέρει αμα θεωρείς οτι θα σας ξεσκίσω επειδή πήρα μίλαν και τι θές εσύ....

Μπράβο ρε klepida, υπεροψία και δημοκρατικές διαδικασίες... Όποιος έχει άλλη γνώμη :badpc:


απλά στείλε ενα πμ να τα βρούμε δεν χρειάζετετε να με προσβάλεις ούτε να εκτεθείς και εσύ οπότε απο εμένα -ρεπ και συγνώμμη...Συνεχίζουμε ακάθεκτη

Σοβαρότατος λόγος για -rep, μόνο που δεν κατάλαβα την προσβολή. Επίσης δεν καταλαβαίνω τον λόγο που θα έπρεπε να μην μιλήσει δημόσια και να σου στείλει pm. Μπορεί και άλλοι να έχουν την ίδια ή παρόμοια άποψη με τον φίλο, οπότε άσε τους υπόλοιπους να τον γιουχάρουν, ή να επικροτήσουν τις απόψεις του. Ο ρόλος σου σαν διοργανωτής του πρωταθλήματος επιβάλετε να είναι πυροσβεστικός και όχι εμπρηστικός.Επειδή ξέρω ότι θα απαντήσεις, να σου πω ότι σε καμία περίπτωση δεν γράφω αυτές τις γραμμές για να προσβάλω, αλλά προσπαθώ να σε βοηθήσω να μην αρχίσεις από τώρα τις αντιπαραθέσεις με άλλα μέλη του forum χωρίς ουσιαστικό λόγο.

Υ.Γ. Περιμένω υπομονετικά το -rep μου

xarhss
08-10-2008, 15:03
psn id: xarhss
barcelona

klepidas
08-10-2008, 16:06
Μπράβο ρε klepida, υπεροψία και δημοκρατικές διαδικασίες... Όποιος έχει άλλη γνώμη :badpc:



Σοβαρότατος λόγος για -rep, μόνο που δεν κατάλαβα την προσβολή. Επίσης δεν καταλαβαίνω τον λόγο που θα έπρεπε να μην μιλήσει δημόσια και να σου στείλει pm. Μπορεί και άλλοι να έχουν την ίδια ή παρόμοια άποψη με τον φίλο, οπότε άσε τους υπόλοιπους να τον γιουχάρουν, ή να επικροτήσουν τις απόψεις του. Ο ρόλος σου σαν διοργανωτής του πρωταθλήματος επιβάλετε να είναι πυροσβεστικός και όχι εμπρηστικός.Επειδή ξέρω ότι θα απαντήσεις, να σου πω ότι σε καμία περίπτωση δεν γράφω αυτές τις γραμμές για να προσβάλω, αλλά προσπαθώ να σε βοηθήσω να μην αρχίσεις από τώρα τις αντιπαραθέσεις με άλλα μέλη του forum χωρίς ουσιαστικό λόγο.

Υ.Γ. Περιμένω υπομονετικά το -rep μου

milios γίνεσαι αστείος αν διαβάσεις καλά το ποστ μου για τη πρώτη σου απάντηση ενοω πως αν θέλει και αυτός τη μίλαν να μου στειλει πμ..δεν θέλει πολύ μυαλό για να το καταλάβεις..

και δευτερον αξίζει -ρεπ γιατι έλαβα υβριστικα πμ χχωρίς να έχω στείλει εγώ κανένα και δευτερον ποστάρει ενω καν δεν θα αγοράσει το παιχνίδι..όσο για το -ρεπ σε σένα θα σο κάνω τη χάρη να μην στο δώσω παρόλο που προσπάθησες να κάνεις τον έξυπνο

plakas
08-10-2008, 16:52
και δευτερον αξίζει -ρεπ γιατι έλαβα υβριστικα πμ χχωρίς να έχω στείλει εγώ κανένα και δευτερον ποστάρει ενω καν δεν θα αγοράσει το παιχνίδι..όσο για το -ρεπ σε σένα θα σο κάνω τη χάρη να μην στο δώσω παρόλο που προσπάθησες να κάνεις τον έξυπνο[/quote


οπα εισαι και ψευτακος μικρουλη??????
1 αν εδωσες -ρεπ για το βρυσιμο απο π.μ τοττε ποιος εισαι ο νοστραδαμος????
2 πρωτα εδωσες - ρεπ και μετα εστειλα π.μ
3 αφου εγραψα πρωτα το ποστ και μου εδωσες -ρεπ γιατι λες ψεμματα???[ετσι σου μαθαν σπιτι σου]?????? αν ναι λυπαμε

φιλικα παντα δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου αλλα ο τροπος που γραφεις με προκαλει

αν μπορεις σκεπσου πριν γραψεις κατι αφου εχεισ αποδειξει οτι μπορεις και το κατεχεις το τελευταιο


υ.γ δημοκρατια εχουμε και μπορουμε να πουμε την αποψη μας σε ολα τα θεματα

lagoudakos
08-10-2008, 17:50
elate re paidia na xalarosoume den trexei tipota kai as paixoume gia na kanoume to xavale mas !!!! ante ola kala

NIKOS
08-10-2008, 20:45
ID: nick_firo
omada : INTER

Solidus
08-10-2008, 22:01
PSN ID : Alexandros164
Ομάδα : Real Madrid

markos69
08-10-2008, 23:33
mesa ke ego inter thelo i manchester

markos69
08-10-2008, 23:34
vale chelsea afou tis piran aftes

milios
09-10-2008, 18:06
milios γίνεσαι αστείος αν διαβάσεις καλά ...

Όντως, το είχα από μικρός το χιούμορ :rofl:


...δεν θέλει πολύ μυαλό για να το καταλάβεις..

Θα ξανά συμφωνήσω μαζί σου. Για να σχολιάζω και να απαντώ στα γραφόμενα σου, μάλλον δεν μου έμεινε και πολύ μυαλό ... :banghead:

Υ.Γ. Αφού δεν μου δίνεις -rep, ίσως θα μπορούσες στην υπογραφή σου να βάλεις και το όνομα μου, αλλά αυτή την φορά στην αρνητική πλευρά του forum. Εγώ είμαι ένα απλό μέλος και όχι moderator, οπότε δεν χρειάζομαι γλύψιμο (Ax... Θα έσκαγα αν δεν το έλεγα):tiphat:

Blastwave
09-10-2008, 19:13
PSN ID : Blastwave89
Ομάδα : Arsenal

klepidas
09-10-2008, 19:52
Όντως, το είχα από μικρός το χιούμορ :rofl:



Θα ξανά συμφωνήσω μαζί σου. Για να σχολιάζω και να απαντώ στα γραφόμενα σου, μάλλον δεν μου έμεινε και πολύ μυαλό ... :banghead:

Υ.Γ. Αφού δεν μου δίνεις -rep, ίσως θα μπορούσες στην υπογραφή σου να βάλεις και το όνομα μου, αλλά αυτή την φορά στην αρνητική πλευρά του forum. Εγώ είμαι ένα απλό μέλος και όχι moderator, οπότε δεν χρειάζομαι γλύψιμο (Ax... Θα έσκαγα αν δεν το έλεγα):tiphat:

Καραρχάς έβαλα τα παιδιά στην υπογραφή μου καταρχάς γιατι τους θεωρώ φίλους μου και δεύτερον επειδή με βοήθησαν σε κάποια πράγματα και τα λέω δεν κρύβω τίποτα

NonBorn : Με βοήθησε να πάρω LBP beta key απο ένα site
TopGunz : Με βοήθησε να πάρω τα trophy του Burnout και παίζαμε πολύ καιρό Online για να τα πάρω

GreekTeo : Απλά γιατι είναι παλικάρι το παιδι δεν έχω να κερδίσω κάτι απο αυτόν

X-NEC : Με βοήθησε να πάρω Wipeout HD γλιτωνοντάς με απο κάποια άσκοπα έξοδα οπότε τουμπεκί αμα δεν θες να μπείς στο πρωτάθλημα και ασχολείσου με κανέναν άλλον που θα μπορείς να δουλέψεις

plakas
09-10-2008, 20:38
fifa id plakas
omada olumpiakos



γιατι ετσι μ αρεσει να σας ..................[κερδιζω]

klepidas
09-10-2008, 21:27
Ωραίος μπήκες και εσύ

milios
09-10-2008, 22:29
Στο πρωτάθλημα φυσικά και δεν θέλω να μπω.


... οπότε τουμπεκί αμα δεν θες να μπείς στο πρωτάθλημα και ασχολείσου με κανέναν άλλον που θα μπορείς να δουλέψεις

Παρακαλώ κάποιον mod να επιβληθεί επί του θέματος διαβάζοντας τα post από την αρχή, γιατί θα μας τρελάνει το παλικάρι (βέβαια δεν είναι και η πρώτη φορά).

LAZAGR76
09-10-2008, 22:33
Στο πρωτάθλημα φυσικά και δεν θέλω να μπω.



Παρακαλώ κάποιον mod να επιβληθεί επί του θέματος διαβάζοντας τα post από την αρχή, γιατί θα μας τρελάνει το παλικάρι (βέβαια δεν είναι και η πρώτη φορά).

απο περισυ το χει αυτο να μας τρελενει ...Milio:notsay:

plakas
09-10-2008, 22:34
Στο πρωτάθλημα φυσικά και δεν θέλω να μπω.



Παρακαλώ κάποιον mod να επιβληθεί επί του θέματος διαβάζοντας τα post από την αρχή, γιατί θα μας τρελάνει το παλικάρι (βέβαια δεν είναι και η πρώτη φορά).




φιλε μην ασχολησε πιτσιρικας ειναι και ξερεις εκτος απο το μυαλο του και κατι αλλο παει συνεφο [μην παει το μυαλο σας στο πονηρο]:rant::rant:

klepidas
09-10-2008, 23:22
Ρε παιδιά μην χαλάτε το θέμα γαμώτο για να βγάλετε τις κ@@λες σας στείλτε πμ σε μοντ ή σε μένα αν θέλετε....και επίσης αμα δεν θέλετε να συμμετάσχετε όπως είπα μην μπαίνετε καν στο θέμα...εσέις εκτίθεσται όχι εγώ

greekteo
09-10-2008, 23:34
Μπορειτε λιγακι να ηρεμησετε εδω μεσα?? ΕΔΩ μπαινουν αυτοι ποu ενδιαφερονται να παιξουν στο πρωταθλημα του FIFA. Εαν δεν σεβεστε τον klepida, σεβαστειτε τους αλλους που σας διαβαζουν και ως μεγαλυτεροι δειξτε το καλο παραδειγμα. ΕΛΕΟΣ δλδ. Ξερουν πολυ καλα ποιοι ειναι αυτοι στους οποιους αναφερομαι.

desperate_gamer
09-10-2008, 23:39
Δεν υπάρχει δράση, χωρίς αντίδραση λένε. Klepidas απλά μην απαντάς, γιατί το χάνεις εκεί. Και όντως το thread είναι για όσους παίζουν το Fifa και θέλουν να συμμετάσχουν στην ομάδα (στην οποία είναι και ο Klepidas, άρα ξέρετε με ποιόν θα παίξετε, αν δηλώσετε συμμετοχή).

Να συνεχιστεί η συζήτηση χωρίς off-topic και προσωπικά σχόλια.

jimspy
10-10-2008, 00:07
Δεν υπάρχει δράση, χωρίς αντίδραση λένε. Klepidas απλά μην απαντάς, γιατί το χάνεις εκεί. Και όντως το thread είναι για όσους παίζουν το Fifa και θέλουν να συμμετάσχουν στην ομάδα (στην οποία είναι και ο Klepidas, άρα ξέρετε με ποιόν θα παίξετε, αν δηλώσετε συμμετοχή).

Να συνεχιστεί η συζήτηση χωρίς off-topic και προσωπικά σχόλια.

Πολυ καλα τα λες desperate....απλα να συμπληρωσω κ να διορθωσω οτι υπαρχουν κ νεοι χρηστες στο φορουμ οι οποιοι οι οποιοι δεν γνωριζουν προσωπα κ καταστασεις ουτε και το ποιον του καθενος. Νομιζω οτι θα πρεπει να μαθουν μεσες ακρες για την ντομπροσυνη ,την αξιοπιστια κ την ηθικη του καθενος πριν πανε κ μπλεξουν. Δεν προδικαζω τιποτα απλα μιλαω απο προσωπικες εμπειριες.

desperate_gamer
10-10-2008, 00:17
Πολυ καλα τα λες desperate....απλα να συμπληρωσω κ να διορθωσω οτι υπαρχουν κ νεοι χρηστες στο φορουμ οι οποιοι οι οποιοι δεν γνωριζουν προσωπα κ καταστασεις ουτε και το ποιον του καθενος. Νομιζω οτι θα πρεπει να μαθουν μεσες ακρες για την ντομπροσυνη ,την αξιοπιστια κ την ηθικη του καθενος πριν πανε κ μπλεξουν. Δεν προδικαζω τιποτα απλα μιλαω απο προσωπικες εμπειριες.

Ναι, δεν έχεις τελείως άδικο σε αυτό, αλλά πρέπει να αφήσεις τον καθε χρήστη να διαλέξει μόνος του με ποιόν θα κάνει παρέα και δεν μπορείς να λες από πριν "ΠΡΟΣΟΧΗ, μην παίξετε με αυτόν". Αυτό είναι το λιγότερο προσβλητικό και δεν έχουν θέση στο φόρουμ τέτοιες προσβολές σε προσωπικό επίπεδο.

Οποιουδήποτε είδους προσβλητικά μυνήματα για οποιαδήποτε μέλη σε threads και shoutbox θα σβήνονται και ο χρήστης θα τρώει warnings και ban.

jimspy
10-10-2008, 00:20
Ναι, δεν έχεις τελείως άδικο σε αυτό, αλλά πρέπει να αφήσεις τον καθε χρήστη να διαλέξει μόνος του με ποιόν θα κάνει παρέα και δεν μπορείς να λες από πριν "ΠΡΟΣΟΧΗ, μην παίξετε με αυτόν". Αυτό είναι το λιγότερο προσβλητικό και δεν έχουν θέση στο φόρουμ τέτοιες προσβολές σε προσωπικό επίπεδο.

Οποιουδήποτε είδους προσβλητικά μυνήματα για οποιαδήποτε μέλη σε threads και shoutbox θα σβήνονται και ο χρήστης θα τρώει warnings και ban.
δεν διαφωνω σε αυτο που λεσ αλλα δεν νομιζω να ειπε ποτε κανεις σε καποιον Προσοχη μην παιξετε με αυτον σε καποιο post....

desperate_gamer
10-10-2008, 00:28
δεν διαφωνω σε αυτο που λεσ αλλα δεν νομιζω να ειπε ποτε κανεις σε καποιον Προσοχη μην παιξετε με αυτον σε καποιο post....

Τρόπος του λέγειν, δεν εννοούσα ότι έγινε κάτι τέτοιο. Όπως και να 'χει, για μένα το θέμα λήγει. Οποιεσδήποτε διαφωνίες υπάρχουν να λυθούν με πολιτισμένο τρόπο με τον διοργανωτή και οι προσωπικές κουβέντες να γίνονται με pm.

Aς λήξουν οι προωπικές διαφωνίες εδώ.

jimspy
10-10-2008, 00:39
Τρόπος του λέγειν, δεν εννοούσα ότι έγινε κάτι τέτοιο. Όπως και να 'χει, για μένα το θέμα λήγει. Οποιεσδήποτε διαφωνίες υπάρχουν να λυθούν με πολιτισμένο τρόπο με τον διοργανωτή και οι προσωπικές κουβέντες να γίνονται με pm.

Aς λήξουν οι προωπικές διαφωνίες εδώ.
+ rep apo emena

ALTAIR-46
10-10-2008, 16:00
psnid... ALTAIR_46 kai omada athletiko madrid

ALTAIR-46
10-10-2008, 16:25
pedia mou parousiastike problima.to ps3 mou den diabazi kanena alo pexnidi ektos toy fifa08.mexri exthes eitan ola ok.kseri kanis ti mpori na simbeni?????

klepidas
10-10-2008, 16:46
Μπορεί να θέλει το φιφα09 για να συνέλθει πλάκα κάνω κάνε ένα restart και ξαναδοκίμασε

SamG
10-10-2008, 16:53
Mεσα κι εγω αλλα ρε παιδια μπρεδευτηκα με τις ομαδες.....δεν παιζει καμια λιστα με τους συμμετεχοντες να δουμε τι μενει να παρουμε ?

SamG
10-10-2008, 16:54
Τι ονομασια εχει το league στο οnline για να μπω ?

zpan
11-10-2008, 20:59
Και εγώ μέσα για το πρωτάθλημα με Juventus

akis88gr
11-10-2008, 23:04
psn id:akis88gr
team:valencia

klepidas
11-10-2008, 23:18
Ωραία παιδιά μαζευόμαστε αρκετοί είμαστε 6 σε κάθε Division ας ελπίσουμε να μαζευτούμε και άλλοι μέχρι την τετάρτη...αμα θέλετε καλέστε κανα φίλο σας που έχει το παιχνίδι

johnlit7
11-10-2008, 23:46
klepida πηρα και γω το παιχνιδι σημερα!
psn id:johnlit7
team: liverpool

klepidas
11-10-2008, 23:47
Τέλεια θα μπείς αν ναι με ποιά ομάδα

klepidas
12-10-2008, 11:19
Εγινε update το πρώτο ποστ θα παρακαλούσα να το διαβάσουν ΟΛΟΙ!!!

SamG
13-10-2008, 14:20
MESA KI EGW..
id :georgesam
team: MILAN

klepidas
13-10-2008, 15:22
Φίλε έχει παρθεί η Milan θέλεις να διαλέξεις κάποια άλλη αν θες στην δίνω γιατι μου αρέσει και η Roma

Chill
13-10-2008, 16:20
Gordon_Chillman - Bayern Munchen

xarhss
13-10-2008, 17:45
να ρωτησω κατι χωρις να θελω να δημιουργησω προβλημα. με ποιο κριτηριο χωριστηκαν τα γκροuπ. και εξηουμαι στο πρωτο γκρουπ υπαρχουν παο και οσφπ που σιγουρα ειναι οι χειροτερες ομαδες και στο δευτερο υπαρχουν δυο παιδια που ειναι απο τους καλυτερους στο fifa, o ενας μαλιστα περυσινος πρωταθλητης. εγω θα προτεινα να βαζαμε και τους ποντους που εχουμε στο fifa ωστε να δημιουργηθει ειτε α και β κατηγορια με βαση τη δυναμικοτητα ειτε να υπαρχει μια σχετικη ισορροπια. μια ιδεα λεω ας σχολιαστει
ευχαριστω

klepidas
13-10-2008, 17:47
Βασικά στην τύζη είναι για τον πρώτο μήνα οι κανονικές κατηγορίες(α και β όπως είπες) θα δημιουργηθούν ανάλογα με την βαθμολογία αυτού του μηνός και μάλλον αυτό θα γίνετε κάθε μήνα ωστα να είναι δίκαιο

xarhss
13-10-2008, 17:53
σωστα απλα οπως λεω ενα κριτηριο χωρις να ειναι ασφαλες θα ηταν να εγραφε ο καθενας τους βαθμους του στο παιχνιδι. ενα παραδειγμα εγω εχω 50.000 περιπου. οταν ειχα παιξει ενα παιχνιδι το καλοκαιρι φιλικο με ενα παιδι που ειχε τοτε 220.000 κι εγω ειχα 5.000 ειχα χασει 4-0 αν θυμαμαι καλα. βεβαια δεν ειναι απολυτο γιατι η βαθμολογια του fifa βασιζεται κυριως στα παιχνιδια που εχεις δωσει και οχι τοσο στις νικες. τελοσπαντων ισως ειναι δυσκολο να γινει τωρα πλεον, οποτε απο τον επομενο μηνα θα ειμαστε σε κατηγοριες οπως ειπες

klepidas
13-10-2008, 17:55
Εκτός απο αυτό μετράνε και οι πόντοι απο το 08 κάτι που είναι αδικό οποτε ας τηρήσουμε αυτό με τον επόμενο μήνα

markos69
15-10-2008, 00:33
johnlit alazis tin liverpool gia chelsea please??

klepidas
15-10-2008, 09:14
¶ντε παιδιά τελευταία μέρα σήμερα παρασκευή ξεκινάμε συενοιθήτε για τις ομάδες με πμ όσο τον δυνατόν πιο γρήγορα και φωνάχτε και καναν άλλον να μπει στο πρωτάθλημα αλλα βιαστήτε

plakas
16-10-2008, 09:09
ΚΑΛΗΜΕΡΑ μολις μου διμιουργηθηκε ενα μεγαλο προβλημα και μαλον δεν θα προλαβω αυτον τον μηνα να παιξω αγωνες εκτος απο κυριακες και λιγο σαββατο συγνωμη παιδια αλλα αν μπορειτε κυριακες ολα καλα ευχαριστω

υ.γ μπορω να αλαξω ομαδα????????αν ναι πες μου κλεπιδα

xarhss
16-10-2008, 10:20
τελικα εγινε μια κατηγορια με 15 ομαδες??

PDS
16-10-2008, 21:41
Lyon εγω Κλεπιδα.


τελικα εγινε μια κατηγορια με 15 ομαδες??

Ναι μια κατηγορια θα ειναι.

klepidas
16-10-2008, 22:24
Λοιπόν αύριο ξεκινάμε μπείτε όλοι στην League που έχει φτιαχτεί πληροφορίες στην πρώτη σελίδα όποιος δεν έχει μπει έχρι την Κυριακή βγαινει κατευθείαν απο την πρώτη Divison εκτός αν λείπει απο το σπίτι του απλά να μου στείλει ένα πμ να με ειδοποιήσει οι υπόλοιποι αύριο κάντε τους άλλους Add και αρχίστε τα παιχνίδια σας..Πληροφορίες στο πρώτο ποστ αυτού του θέματος..

Plakas αν νομίζεις πως μέσα σε 3 κυριακές θα τελειώσεις τους αγώνες τότε οκ συνεχίζεις κανονικά...ομάδα μπορείς να αλλάξεις αλλα όχι να πάρεις αλλουνού πια γιατι είναι αργά και έχουν κατοχυρωθεί..

Ευχαριστώ καλή αρχή σε όλους

Solidus
16-10-2008, 22:40
τι ωρα να μπω?

klepidas
16-10-2008, 22:50
Στο πρωτάθλημα και τώρα κάνε join αμα θες δες το πρώτο ποστ σε παρακαλώ

johnlit7
17-10-2008, 02:37
johnlit alazis tin liverpool gia chelsea please??
οκ δικια σου η liverpool

klepidas
17-10-2008, 08:32
Αυτοί που βλέπουν το ονομά τους στη Division θα ακολουθήσουν το παρακάτω Spoiler

Online Game Modes
Online Game Modes
Online Leagues
Search Leagues
League Name : division1
ABBREVIATION : ps3
Password : 123456

Solidus
17-10-2008, 14:06
ποτε να μπουμε δεν λες ομως. Απο το πρωι ειμαι μεσα δεν θα περιμενω ολη μερα.

klepidas
17-10-2008, 14:47
Τι πότε ρε παιδί μου δεν σε καταλαβαίνω όποτε γουστάρεις μπαίνεις και παίζεις με τους άλλους κανονίζεις όχι μόνο με μένα

fifaman
17-10-2008, 19:25
PSN ID TheFifaMan. OMADA LEVERKOYZEN

Maximvs
17-10-2008, 22:55
PSN ID : Thomas_GR TEAM : Sevilla

PDS
17-10-2008, 23:04
Εβλεπα μια χαλαρότητα στην διοργανωση του πρωταθληματος και δεν ηξερα γιατι λολ.
Πριν απο λιγο το καταλαβα οταν ακολουθησα το σποιλερ του κλεπιδα οτι ολα ειναι ετοιμα,οργανωμενα απο το παιχνιδι.
Scorers,αγωνες,βαθμοι κτλ
Μια χαρουλα:angry:

fifaman
18-10-2008, 10:40
Mporo na alakso omada kai na paro tin Porto klepida?

klepidas
18-10-2008, 11:10
Αν δεν έχεις μπει ακόμα μπορείς αν εχεις μπει και δεν έχεις κάνει αγώνες πάλι μπορείς αν εχεις μπεί και έχεις κάνει αγώνες δεν μπορείς

Solidus
18-10-2008, 15:24
Για να περαστεί η βαθμολογία σας θα γράφει(ο νικητής μόνο) το σκορ σε αυτό το θέμα


Porto - Real Madrid 0-1

xarhss
18-10-2008, 17:27
επαιζα με την chelsea (νομιζω) kαι εφαγα γκολ 1-0 στο 68 μετα χαθηκε η συνδεση. το γινεται τωρα?

Chill
18-10-2008, 17:33
Ξανασυνδέεστε και οι δυο. Όποιος είχε δεχτεί το γκολ βάζει αυτογκόλ και ο αγώνας συνεχίζεται από το 68 λεπτό και μετά.

PDS
18-10-2008, 18:34
Porto - Real Madrid 0-1

Τους γραφει τους αγωνες μεσα στο παιχνιδι.Οποτε κλεπιδα μπορεις να τους μαζεψεις απο εκει.

xarhss
18-10-2008, 21:57
ok απλα να μου θυμισει ποιος ηταν με ποια ομαδα εγινε γιατι δεν ειμαι σιγουρος. δηλαδη παιζουμε ως το 68 και να ειναι 0-1 η υπαρχει επιλογη να αρχισει το ματσ απο το 68

klepidas
18-10-2008, 21:58
Παιδιά αν χάθηκε η σύνδεση νομίζω χάνει αυτός που του έπεσε η σύνδεση δεν νομίζω να ξαναγίνεται ο αγώνας

johnlit7
18-10-2008, 23:00
ok απλα να μου θυμισει ποιος ηταν με ποια ομαδα εγινε γιατι δεν ειμαι σιγουρος. δηλαδη παιζουμε ως το 68 και να ειναι 0-1 η υπαρχει επιλογη να αρχισει το ματσ απο το 68
με μενα επαιζες Χαρη....δυστυχως κερδιζα 0-1 και στο 68 τσουπ επεσε η γραμμη μ....:(
και αποτι βλεπω καταχωρηθηκε ως ηττα μου με 0-3...:(

PDS
18-10-2008, 23:12
με μενα επαιζες Χαρη....δυστυχως κερδιζα 0-1 και στο 68 τσουπ επεσε η γραμμη μ....:(
και αποτι βλεπω καταχωρηθηκε ως ηττα μου με 0-3...:(

Εγω δεν μπορεσα να παιξω οταν με καλεσες johnlit7,sorry:(

markos69
18-10-2008, 23:39
den ine kalitera na pezoume ta paixnidia xoris to league? giati tha gini xamos me ta disconections

PrOmAiStEr_Gr
19-10-2008, 04:42
paideia kalispera kai apo emena einai 19 oktombriou prolabeno na parw meros sto protathlima tou noembri?? an nai to gamertag mou einai promaister_gr kai tha ithela gia omada ton olympiako!!! euxaristw polu..

klepidas
19-10-2008, 11:13
Ναι προλαβένεις μπες και με τον Ολυμπιακό μόνο που κάνε γρήγορα για να κάνεις μερικούς αγώνες σήμερα και μην ξεχάσεις να κάνεις add τα μέλη που συμμετέχουν

Maximvs
19-10-2008, 13:54
Μετα απο ενα πολυ ωραιο παιχνιδι ...

Sevlla F.C - Valencia F.C : 2 - 1

Maximvs
19-10-2008, 14:18
Sevilla F.C - Porto F.C : 2 - 0

klepidas
19-10-2008, 14:21
Μην γράφετε τα αποτελέσματα παιδιά ....Maximvw είσαι μέσα να παίξουμε?

Maximvs
19-10-2008, 14:40
Sevilla F.C - Lyon : 0 - 1

xarhss
19-10-2008, 15:03
Εγω δεν μπορεσα να παιξω οταν με καλεσες johnlit7,sorry:(

εγω προτεινω να το ξαναπαιξουμε απο το 68 με 0-1. ειναι αδικο να κερδιζω στα χαρτια. δεν το γουσταρω.
η ομαδα μου εχασε πρωταθλημα περυσι στα χαρτια και δε το γουσταρω καθολου.
ουτως η αλλως δεν παω για πρωτια για τη φαση μας παιζουμε

Maximvs
19-10-2008, 15:05
klepidas...se ekana invite

zpan
19-10-2008, 15:22
maximvs ποια ομάδα έχεις? σεβιλη?

Maximvs
19-10-2008, 15:27
ναι...Sevilla..

Maximvs
19-10-2008, 15:28
Εγινε disconnect απο εμενα στο παιχνιδι μου με τον ALTAIR_46 και ενω εχανα 2-1...πρεπει να εγινε καπου στο 75'-80' αν θυμαμε καλα..

klepidas
19-10-2008, 15:28
εγω προτεινω να το ξαναπαιξουμε απο το 68 με 0-1. ειναι αδικο να κερδιζω στα χαρτια. δεν το γουσταρω.
η ομαδα μου εχασε πρωταθλημα περυσι στα χαρτια και δε το γουσταρω καθολου.
ουτως η αλλως δεν παω για πρωτια για τη φαση μας παιζουμε

Λοιπόν έχω στείλει σε πολλά παιδιά τι θα γίνει με αυτό το θέμα το λέω και εδώ


Τυχον Disconnects θα τα αναφέρεται εδώ και θα ποστάρονται στο πρώτο ποστ αφού τελειώσουν όλοι τους αγώνες τους αυτοί που είχαν Disconnects θα ξαναπαίξουν απο εκει που είχαν μείνει και η τελική βαθμολογία θα περαστεί στο φορυμ και μόνο

PrOmAiStEr_Gr
19-10-2008, 16:01
euxaristw... eimai mesa gia game osa perisotera games prolavw tha ta kanw simera kai aurio!!

fifaman
19-10-2008, 16:06
ALTAIR_46-TheFifaMan 6-0
zpan-TheFifaMan 2-0
TheFifaMan-Alexandros164 0-1
akis88gr-TheFifaMan 1-1
TheFifaMan-johnlit7 0-1
Thomas_GR-TheFifaMan 2-0
TheFifaMan-PDS_13 0-1
TheFifaMan-klepidas7 0-1

ALTAIR-46
19-10-2008, 16:30
Εγινε disconnect απο εμενα στο παιχνιδι μου με τον ALTAIR_46 και ενω εχανα 2-1...πρεπει να εγινε καπου στο 75'-80' αν θυμαμε καλα..
sosta einai,kapou sto 81 egine disconect.ego kai me akisgr ean den kano lathos nikoysa 3-2 kai pali kapou sto 80 egine ddisconect kai xreothika ita 3-0
opote ta kanapezoume apo eki pou stamatise me to idio skor,,ta ipolipa apotelesmata ta grafoume i oxi????????

klepidas
19-10-2008, 16:33
Λοιπόν όταν τελειώσετε τους αγώνες ο καθένας για τον ευατό του θα γράψει τις νίκες τις ήττες και τις ισσοπαλίες που έχει και δεν θα παίξετε τους αγώνες πρίν ξεκαθαριστούν οι βαθμολογίες την λίγκας χωρίς τα Disconnects..Altair αμα εχεις wirless βάλε σε wired την συνδεσή σου..επίσης θα δύο Disconnect που αναφέρατε μεταφέρθηκαν στο πρώτο ποστ

fifaman
19-10-2008, 17:38
Blastwave89-TheFifaMan 1-0
TheFifaMan-PrOmAiStEr_Gr 0-1

johnlit7
19-10-2008, 20:33
επαιζα με τον chill με το σκορ στο 1-1 και ενω ετοιμαζομουν να εκτελεσω φαουλ επεσε η γραμμη μ(γυρω στο 60-65'):banghead:...το ζητημα ομως ειναι οτι ο chill επαιζε με 9 παιχτες...αυτο πως θα το κανουμε??:bgrin2:

Chill
19-10-2008, 20:35
Chelsea - Bayern 1 -1

Έπεσε στο 69 ο John, παίζω με 9 (nerf drogba) και η μπάλα δικιά του.

Το επόμενο πρωτάθλημα με μπλοκάκι όπως πέρσι σε κάποιο lobby μιας και τα disco δίνουν και παίρνουν.

Chill
19-10-2008, 20:40
επαιζα με τον chill με το σκορ στο 1-1 και ενω ετοιμαζομουν να εκτελεσω φαουλ επεσε η γραμμη μ(γυρω στο 60-65'):banghead:...το ζητημα ομως ειναι οτι ο chill επαιζε με 9 παιχτες...αυτο πως θα το κανουμε??:bgrin2:

Σιγά το δύσκολο βρε. Θα πάρεις την μπάλα και θα σου κάνω τάκλιν από πίσω. Απευθείας κόκκινη δίνουν όπου και να γίνει αυτό. Το διαπίστωσα με τον pds σε ένα foul στο κέντρο :P.

johnlit7
19-10-2008, 20:44
Σιγά το δύσκολο βρε. Θα πάρεις την μπάλα και θα σου κάνω τάκλιν από πίσω. Απευθείας κόκκινη δίνουν όπου και να γίνει αυτό. Το διαπίστωσα με τον pds σε ένα foul στο κέντρο :P.
στην ΕΑ δηλ ακολουθουν πιστα τις οδηγιες της φιφα για τα μαρκαρισματα απο πισω???:bgrin2:παντως αρκετο lag εχει το online...

Chill
19-10-2008, 20:53
Ω ναι δυστυχώς. Παίζω καλύτερα με παίχτη λιγότερο πάντως ε pds xD?

Εγώ μια χαρά παίζω, δεν έχω το παραμικρό lag σε κανέναν αγώνα που έχω παίξει online μέχρι στιγμής. Τι γραμμή έχεις? Στα 22 κλειδώνω εγώ και δεν έχω τα καλύτερα pings ελέω forthnet αλλά όλα κυλάνε μια χαρά. Να φανταστείς ακόμα και torrent να κατεβάζω στο pc με υψηλή ταχύτητα, πρόβλημα στο fifa δεν έχω απόλυτως κανένα. ¶ψογα όλα.

Το παιχνιδάκι στο online τα σπάει άσχημα. Απίστευτες φάσεις.

dul1z7GR
19-10-2008, 22:33
PSN ID : dul1z7GR
ομαδα : TOTTENHAM

KosmixGR
19-10-2008, 22:34
PSN ID : dul1z7GR
ομαδα : TOTTENHAM
Μηπως ειναι λιγο αργα:angry:?

klepidas
19-10-2008, 22:36
όχι Κόστας αφού δεν μπήκαν αθτοί που έπρεπε δεν είναι καθόλου αργά

zpan
19-10-2008, 22:40
Ρε Κώστα εχεις κανει ενα λάθος αντί να γράψεις αυτοί εγραψες αθτοί :giggle:

johnlit7
19-10-2008, 22:44
disconnect εγινε και στο johnlit7-xarhss 1-0 στο 68...
η συνδεση μ ωρες-ωρες ειναι τραγικη...
klep το disc με τον chill εγινε στο 69 οχι στο 79...:angry:

xarhss
19-10-2008, 22:49
παρακαλω να γραφτει και το δικο μας disconnect
xarhss-johnlit7 0-1 68'

zpan
19-10-2008, 22:54
xarhss εμείς έχουμε παίξει τον αγόνα μας? δεν θυμάμαι

PDS
19-10-2008, 23:03
Ω ναι δυστυχώς. Παίζω καλύτερα με παίχτη λιγότερο πάντως ε pds xD?

:giggle:
Αυτο ειναι αληθεια,γιατι απο οτι καταλαβαινω(απο τα προηγουμενα ποστς) εχεις συνηθισει να μην παιζεις με 11:innocent::angry:
εντωμεταξυ δεν καταλαβα τι εγινε στην φαση,η μπαλα εχει φυγει μαλλον και χτυπησες κατευθειαν στο ψαχνο:giggle:


Lag ισως να εχει αλλα δεν επηρεαζει το παιχνιδι καθολου,απλα σπαει λιγο η κινηση σαν να εχει λιγο χειροτερο frame rate το παιχνιδι.

Maximvs
19-10-2008, 23:26
και αλλο disconnect οταν επαιζα με τον dul1z7GR περιπου στο 20' και ενω εχανα 1-0....Εχει κανεις αλλος αποσυνδεσεις απο Forthnet αυτες τις ημερες ρε παιδια?

dul1z7GR
19-10-2008, 23:30
paidia epeza me ton Thomas_GR kai eimastan sto 17 1-0 nikousa kai ekane disconect
twra ti ginete m`auto?

nickolas82
20-10-2008, 11:19
και αλλο disconnect οταν επαιζα με τον dul1z7GR περιπου στο 20' και ενω εχανα 1-0....Εχει κανεις αλλος αποσυνδεσεις απο Forthnet αυτες τις ημερες ρε παιδια?

Που....α Forthnet και εμένα τα ίδια μου κανει και μάλιστα πολλες φορέσ κάνει και κανα μισάωρο μέχρι να ξαναέλθει το internet

markos69
20-10-2008, 11:55
re tha gini xamos me ta disconnect ke akomi arxi ine

den ine kalitera na pezoume ta paixnidia xoris to league ? opos kaname perisi ?

akis88gr
20-10-2008, 12:28
egwepiza me altair_46 k enw exana 3-2 sto 78 ekane disconnect k xreothike niki iper mou me 3-0.telika tha ksanapaiksoume to paixnidi?

xarhss
20-10-2008, 13:23
xarhss εμείς έχουμε παίξει τον αγόνα μας? δεν θυμάμαι


oχι ακομα

Chill
20-10-2008, 16:05
:giggle:
Αυτο ειναι αληθεια,γιατι απο οτι καταλαβαινω(απο τα προηγουμενα ποστς) εχεις συνηθισει να μην παιζεις με 11:innocent::angry:
εντωμεταξυ δεν καταλαβα τι εγινε στην φαση,η μπαλα εχει φυγει μαλλον και χτυπησες κατευθειαν στο ψαχνο:giggle:


Lag ισως να εχει αλλα δεν επηρεαζει το παιχνιδι καθολου,απλα σπαει λιγο η κινηση σαν να εχει λιγο χειροτερο frame rate το παιχνιδι.

Ήθελα να ανοίξω το παιχνίδι κατευθείαν από την άλλη μεριά μιας και ο παίχτης μου ήταν μόνος του αλλά δεν είχα πάρει τον έλεγχο του παίχτη που θα έκανε τη μπαλιά με αποτέλεσμα εφόσον δεν είχα κατοχή ο παίχτης που έλεγχα πριν να κάνει τάκλιν :)

Σκέφτομαι θετικά ωστόσο. Ομάδα με κόκκινες εμφανίσεις στο Ελληνικό πρωτάθλημα ΔΕΝ παίζει ποτέ με 10 παίχτες. Έστω και εικονικά λοιπόν απολαμβάνω που βλέπω μια ομάδα με ερυθρόλευκες εμφανίσεις να παίζει με 10 παίχτες :). Τόσα modes έχει το fifa, το GKAGKAtsis mode το άφησαν στην απ'όξω /cry :jiggy:

Παιδιά γίνεται κατά τη διάρκεια του 2πλού να ανεβάσω τα goal που σκοράρω? Χτες με τον Johnliτ7 έσκασε ένα μαγικό goal ο Toni από 35+μέτρα. Πρέπει να τις αποθηκεύω αυτές τις στιγμές \0/

Το πρωτάθλημα είναι μακράν το πιο challenging απ' όσα έχω συμμετάσχει μέχρι στιγμής :cheers: και το fifa απλά rullάρει άσχημα!!!!

fifaman
20-10-2008, 16:49
Disconnect eixa me dui1z7GR sto 2ro pros 3to lepto kai eno itan 0-0 to skor.

dul1z7GR
20-10-2008, 18:08
kati prepei na ginei otan mas kanei disconect meta den mporoume na paiksoume to paixnidi pou paizame bgazei nikith ton allon i isopalia

fifaman
20-10-2008, 19:06
Nick_Firo-TheFifaMan 5-0
Gordon_Chillman-TheFifaMan 1-0

s33k3rgr
20-10-2008, 19:18
Ρε παιδια να ρωτησω κατι γιατι ενδιαφερομαι να αγορασω το game. Αυτα το disconnects που λετε ειναι σφαλματα του παιχνιδιου η πεφτει η συνδεση σας. Πες τε μου να μου φυγει η αγωνια.

klepidas
20-10-2008, 20:42
Η σύνδεση μερικών απο εδω μέσα φταίει δεν είναι πρόβλημα του παιχνιδιού

dul1z7GR
20-10-2008, 21:48
Η σύνδεση μερικών απο εδω μέσα φταίει δεν είναι πρόβλημα του παιχνιδιού

kati akousa oti fteei to wirelles ksereis tpt?

NIKOS
20-10-2008, 21:49
wireless exw k egw k de mexei petaksei pote! POTE!!!!!!!!!

klepidas
20-10-2008, 22:02
Κοίτα αν έχεις wired απλά είσαι πιο σίγουρος αν πάλι έχεις wirless με 80 και πάνω % σήμε είσαι μία χαρά κανένα πρόβλημα αν όμως έχεις κάτω απο 70% άστα να πάνε υπάρχουν βέβεβαι και εξεραίσεις με σήμα 30% χωρίς ίχνος lag..(ο ξαδερφός μου)

johnlit7
21-10-2008, 01:03
καλα το πρωταθληματακι μας ειναι αρκετα ανταγωνιστικο...γινονται μερικες καταπληκτικες φασεις που ειναι για upload αλλα δν μας δινεται αυτη η δυνατοτητα στο online....παντως μερικες φορες βγαινουν κατι φοβερες προωθημενες μπαλιες που δυστυχως χαντακωνονται απο το sidesteping του επιθετικου...τι το θελανε αυτο??
και επισης σημερα επαιξα 2 ranked εχοντας man utd και στο 1ο ημιχρονο κερδιζα 3-0 αλλα ο τυπος εβγαλε τη συνδεση...
και στο 2ο κοντρα στη μιλαν κερδιζα 1-0 μετα εχανα 1-2 και τελικα στο 82 του κανω το 4-2 και το λαμογιο εβγαλε τη συνδεση τ...:rant:
αν τους ειχα μπροστα μ θα τους τουφεκιζα!!!

NIKOS
21-10-2008, 01:28
ontws poli kala ta games metaksi mas...alla opws eipes johnlit7, ontws ksenerwma to sidesteping...
oso gia tous vlakes pou kanoun quit game otan xanoun, ti na pw...alla auto to dnf% den exei na kanei me to poses fores ekanes quit sta misa enos agwna? den exei kapoies kyrwseis o paiksths? nomizw mporeis na epilekseis na paizeis mono me paiktes pou exoun 0% dnf, to opoio deixnei oti den einai klasompanieres! :)

Chill
21-10-2008, 04:20
Johnlit7 αν έχει περάσει το πρώτο 20λεπτο οι αγώνες σου κατοχυρώνονται κανονικά μην ανησυχείς. Και εγώ 3 ματσάκια έχω μόλις online και δεν έχει λήξει κανένα......όλοι την κάνουν νωρίτερα :D.

Με κάποιον το απόγευμα που παίξαμε από την λίγκα δεν μου εμφάνιζε μερικούς παίχτες για κανένα 10λεπτο :/. Έχει μερικά bugs το παιχνίδι ελπίζω να τα φτιάξουν.

xarhss
21-10-2008, 10:17
ρε παιδια μπορουμε απο καπου να δουμε με ποιους εχουμε παιξει? γιατι λιγο τα εχω μπερδεψει. ευχαριστω. αν πας να παιξεις με καποιον που ηδη εχεις παιξει στο λεει?

xarhss
21-10-2008, 10:22
ontws poli kala ta games metaksi mas...alla opws eipes johnlit7, ontws ksenerwma to sidesteping...
oso gia tous vlakes pou kanoun quit game otan xanoun, ti na pw...alla auto to dnf% den exei na kanei me to poses fores ekanes quit sta misa enos agwna? den exei kapoies kyrwseis o paiksths? nomizw mporeis na epilekseis na paizeis mono me paiktes pou exoun 0% dnf, to opoio deixnei oti den einai klasompanieres! :)

και το δικο μας το παιχνιδι το χαρηκα πολυ αν και εφαγα 5αρα-2. ηταν πολυ καλο.εχεις πολυ καλη ντριπλα αν και νομιζω οτι καποιες φορες ισως το παρακανεις. αληθεια τι ρεκορ εχεις ως τωρα? καλη συνεχεια

Chill
21-10-2008, 15:34
ρε παιδια μπορουμε απο καπου να δουμε με ποιους εχουμε παιξει? γιατι λιγο τα εχω μπερδεψει. ευχαριστω. αν πας να παιξεις με καποιον που ηδη εχεις παιξει στο λεει?

Υπάρχει μια μπάρα με τίτλο, games left.

NIKOS
21-10-2008, 20:33
και το δικο μας το παιχνιδι το χαρηκα πολυ αν και εφαγα 5αρα-2. ηταν πολυ καλο.εχεις πολυ καλη ντριπλα αν και νομιζω οτι καποιες φορες ισως το παρακανεις. αληθεια τι ρεκορ εχεις ως τωρα? καλη συνεχεια

nomizw eimai 2 nikes 2 htes....

PrOmAiStEr_Gr
22-10-2008, 15:41
paideia exete apolito dikio to prwtathlima mas einai teleio kai polu antagwnistiko me uperoxes faseis!!! o dul1z8gr se emena proswpika mou evale ena apisteuto psalidaki kai me kerdise me auto to goal 2-1 itan polu kalo game... opws kai me ton klepida pou irthame 2-2... polu anxos!!! vevaia kai me ola ta paideia pou exw paixei kaname wraia games.. elpizw na sinexisei etsi to torino prwtathlima alla kai to epomeno kai me perisoteres simetoxes... elpizw na stamatisoun kai kapoia disconect pou ginontai giati xalane ola ta apotelesmata kai xenerwnoume.. oloi:)

xarhss
22-10-2008, 16:15
μπορει καποιος που ειναι πολυ συχνα μεσα να πει καποιες ωρες η μερες που παρατηρειται περισσοτερη κινηση στο πρωταθλημα απλα για να ξερουμε να μπαινουμε

klepidas
22-10-2008, 16:16
Σάββατο όλη μέρα και Κυριακή επίσης

Solidus
22-10-2008, 21:11
Συνηθως 23.00-00.00 καθε μερα ειμαι μεσα. Και σαββατοκυριακα διαφορες ωρες.

msnes7
23-10-2008, 11:26
Έχει ξεκινήσει το πρωτάθλημα σας,γιατί ψήνομαι να αγοράσω το game μιας και το online του είναι άψογο?

xarhss
23-10-2008, 11:40
ρε παιδια ας με βοηθησει καποιος . με ποιον επαιξα το πρωτο ματς (μαλλον την Παρασκευη 17 οκτ) και εχασα 3-2. πρεπει να ητνα η ο klepidas η o altair46

PDS
23-10-2008, 11:44
Έχει ξεκινήσει το πρωτάθλημα σας,γιατί ψήνομαι να αγοράσω το game μιας και το online του είναι άψογο?

Eχει ξεκινησει αλλά εχω την εντυπωση οτι τελειωνει κιολας:giggle:(διοτι δεν βαλαμε μεσα εξω αγωνες).

Αν το παρεις πες μου να σε βαλω και στην ομαδα του forum.Αν και δυστυχως δεν βλεπω διαθεση να μαζευομαστε για να κανονισουμε αγωνες και ειναι κριμα γιατι εχει πλακα.

Chill
23-10-2008, 11:46
Έχει ξεκινήσει το πρωτάθλημα σας,γιατί ψήνομαι να αγοράσω το game μιας και το online του είναι άψογο?

Και τι έγιναν όσα έλεγες για την επιστροφή του Βασιλιά και κάτι άλλα τέτοια για το pro :rofl:?

Το πρωτάθλημα έχει ξεκινήσει είναι το πρώτο πειραματικό για την νέα σεζόν, μόλις ένα ματς ενάντια σε κάθε αντίπαλο. Σε 1-2 βδομάδες το πολύ θα έχει ολοκληρωθεί και θα ξεκινήσει το επόμενο. Πάρτο μην το σκέφτεσαι!!!!

PDS
23-10-2008, 11:48
Το πρωτάθλημα έχει ξεκινήσει είναι το πρώτο πειραματικό για την νέα σεζόν, μόλις ένα ματς ενάντια σε κάθε αντίπαλο. Σε 1-2 βδομάδες το πολύ θα έχει ολοκληρωθεί και θα ξεκινήσει το επόμενο. Πάρτο μην το σκέφτεσαι!!!!

Εσενα σου χρωσταω 3αρα:rofl:

msnes7
23-10-2008, 12:59
Το ότι θεωρώ ένα παιχνίδι καλύτερο δεν σημαίνει ότι αποκλείω τα υπόλοιπα.Το αντίθετο θα έδειχνε κόμπλεξ.Οικονομικά δεν είμαι σε θέση να παίρνω τίτλους την μέρα που βγαίνουν,με άλλα λόγια βλέποντας και κάνοντας.
Όπως και να έχει chillsustra εσένα θα σε σκίσω :fryingpan::fryingpan::fryingpan: μέσα ή έξω από το πρωτάθλημα αλλά το θέλω με οσφπ-αεκ....:giggle:

Chill
23-10-2008, 14:05
Θα έχεις την ευκαιρία σου pds στο επόμενο πρωτάθλμα.

Μένιο επειδή στο online δεν μπορείς να "πιάσεις" διαιτητές, δεν μπορείς να κάνεις ηλίθιες ενστάσεις, δεν υπάρχει ΓΚΑΓΚΑτσής, δεν έχεις την παραμικρή ελπίδα. Θα φάς καλά εντός εκτός και επί ταυτά :P.

msnes7
23-10-2008, 14:18
Τέτοια πες μου και θα το αγοράσω μια ώρα νωρίτερα (αυτό το 70άρι με πληγώνει ίσως το πάρω μισό μισό με τον ξάδερφο μου)

markos69
24-10-2008, 12:44
pedia to apogevmataki tha ime ke ego mesa

ti ora tha isaste mesa avrio na mbo?

markos69
25-10-2008, 04:33
ti ora tha isaste mesa avrio na mbo?

Solidus
25-10-2008, 18:15
βραδυ.

markos69
25-10-2008, 19:06
ma pou ine oloi re den vrisko kanenan ke aman ine kapios online den mpeni :(

s33k3rgr
26-10-2008, 00:14
Σημερα πηρα και εγω το ps3 οποτε σε λιγο καιρο θα ειμαι διαθεσιμος για φιλικα και πρωταθληματακια.Και λεω σε λιγο καιρο γιατι ακομα μαθαινω το παιχνιδι.Οποτε ευλογο ειναι να εχω και καποιες αποριες.
1). Υπαρχει καποιο channel η τελως παντων καποιο room που θα βρισκω ελληνες παιχτες? Εχει lag με ξενους η αλλιως ειναι playable?Για αρχη με ενδιαφερουν κυριως τα Unranked matches...
2). Υπαρχουν Ελληνες παιχτες που παιζουν με manual πασσες/σεντρες κτλ.Εχω καταλαβει οτι το παιχνιδι μονο ετσι λεει να το παιζεις και οχι με τσατσιες.Βασικα μονο στο short passing λεει να βαλεις semi-auto
3). Χρειαζεται να κανω τιποτα ρυθμισεις στο ρουτερ η θα δουλεψει αυτοματα με Upnp??
Αυτα τα ολιγα σιγουρα θα εχω και αλλες ερωτησεις αλλα προς το παρων αυτες μου ηρθαν στο μυαλο.

X-NEC
26-10-2008, 00:31
Nαι στο οnline εχει επιλογη my country για να παιζεις με Ελληνες.

Λογικα θα μπεις κανονικα online χωρις καμοια ρυθμιση του router.

s33k3rgr
26-10-2008, 00:46
Nαι στο οnline εχει επιλογη my country για να παιζεις με Ελληνες.

Λογικα θα μπεις κανονικα online χωρις καμοια ρυθμιση του router.

Sorry αλλα που ακριβως βρισκεται αυτη η επιλογη??

X-NEC
26-10-2008, 00:53
To ειχα νοικιασει οποτε δεν μπορω να σου πω ακριβως, ψαξε λιγο και θα το βρεις.

fifaman
26-10-2008, 17:39
lagoudakos-TheFifaMan 3-0

fifaman
28-10-2008, 13:30
marcos69 pou eisai?

xarhs pou eisai?

klepidas
28-10-2008, 13:43
Παιδιά δυστηχώς υπήρξε ένα πρόβλημα και θα αναγκαστώ να απέχω εγώ και ο ξαδερφός μου απο την λίγκα...Όποιος είναι υπεύθυνος και νομίζει οτι μπορεί να γίνει διαχιριστης της λίγκας ας μου στείλει ένα πμ να τον κάνω μέχρι αύριο εγώ και ο ξαδερφός μου θα έχουμε βγεί απο την λίγκα..όσο για τα υπολοιπα αποτελέσματα και βαθμολογίες θα με ενημερώση ο υπεύθυνος και θα μεταφερθούν στο πρώτο ποστ..

Ευχαριστώ για την κατανόηση...

s33k3rgr
29-10-2008, 01:14
Παιδια να ρωτησω σε ποια φαση βρισκεται το πρωταθληματακι??Τωρα εχω το game και θελω να μαθω λεπτομερειες πως διεξαγεται και πως γινεται να συμμετασχω...

Chill
29-10-2008, 06:25
Θα σου στείλω εγώ invite αύριο, γιατί το μπρίκι τράβηξε ζόρια με το invite ως συνήθως. Έλεος, πόσος καιρός θα περάσει για να το φτιάξουν αυτό :s?

Το πρωτάθλημα άρχισε δυναμικά και πλέον πάει με ρυθμούς χελώνας. Η λίγκα είναι γεμάτη τώρα αν δεν κάνω λάθος οπότε εις αναμονή για την επόμενη.

xarhss
29-10-2008, 09:08
re paidia oses fores exo mpei einai 2-3 atoma mesa. sinithos mpaino 7-8 to apogeyma

markos69
29-10-2008, 09:59
ma o klepidas afou tha vgi ti tha gini ?

xarhss
30-10-2008, 14:44
παιδια πρεπει πιστευω να ποσταρουμε ολοι τα αποτελεσματα, να ακυρωθουν ολοι οι αγωνες με κλεπιδα, και καποιος να τα μαζεψει σε ενα blog ισως

xarhss
30-10-2008, 14:45
α και σιγουρα να δωθε ιπαραταση, δεν μας βλεπω να τελειωνουμε μεχρι 5 του μηνα . και το επομενο να ειναι σε δυο κατηγοριες με διπλους αγωνες

fifaman
30-10-2008, 18:01
ANTE THA ANALAVEI KAPOIOS TO PROTATHLIMA NA TELIONOYME EPITELOYS?

XARH KANEME ADD SE PARAKALO

fifaman
30-10-2008, 22:05
TheFifaMan-xarhs 1-1

ALTAIR-46
31-10-2008, 12:51
pedia logo apoxorisis ton diorganoton apofasisame mazi me ton milio na diorganosoume neo protathlima gia fifa 09.i empiria iparxi apo to 08.aurio to bradi tha bgaloume to sxetiko thread me kanones orous ,gia to pou tha sinantiomaste online gia toys agones kai ola ta sxetika kai analogos ton arithmo ton atomon tha prosthesoume kai ton thesmo toy kipelou.ti lete,eistai mesa????

PDS
31-10-2008, 12:53
pedia logo apoxorisis ton diorganoton apofasisame mazi me ton milio na diorganosoume neo protathlima gia fifa 09.i empiria iparxi apo to 08.aurio to bradi tha bgaloume to sxetiko thread me kanones orous ,gia to pou tha sinantiomaste online gia toys agones kai ola ta sxetika kai analogos ton arithmo ton atomon tha prosthesoume kai ton thesmo toy kipelou.ti lete,eistai mesa????

Eγω συμφωνω ναι,εφοσον εχετε κανει και για το 2008 και εχετε εμπειρια.Μπορω να βοηθησω και εγω αν με χρειαστειτε.:)

ALTAIR-46
31-10-2008, 12:56
ok,file moy efxaristoymeeeeeeeeeee

markos69
31-10-2008, 13:39
epitelous giati arxisa na metaniono pou to agorasa :P

xarhss
31-10-2008, 15:19
OK μεσα. οσο για το τωρινο. σταματαει εδω?

ngiatras
31-10-2008, 16:25
Me Alter-Millio diorganotes mesa k votheia an xreiastei.

johnlit7
31-10-2008, 16:25
και με το παλιο τι θα γινει???εγω ειμαι μεσα παντως!

Chill
31-10-2008, 16:37
pedia logo apoxorisis ton diorganoton apofasisame mazi me ton milio na diorganosoume neo protathlima gia fifa 09.i empiria iparxi apo to 08.aurio to bradi tha bgaloume to sxetiko thread me kanones orous ,gia to pou tha sinantiomaste online gia toys agones kai ola ta sxetika kai analogos ton arithmo ton atomon tha prosthesoume kai ton thesmo toy kipelou.ti lete,eistai mesa????

Στο είχα πει, πριν καν ξεκινήσει η λίγκα να αναλάβεις εσύ και όχι ο klepidas. Κάλιο αργά παρά ποτέ. Εννοείται πως είμαι μέσα.

akis88gr
31-10-2008, 16:48
kai egw mesa

lagoudakos
31-10-2008, 17:30
αντε ρε βασιλη και μιλιο και εγω μεσα!!!!!! να στε καλα

s33k3rgr
31-10-2008, 21:26
Αντε επιτελους....
Μεσα και εγω.
Τι εγινε το γυρισατε ολοι στο προ (καλα πλακα κανω)?? Το λεω γιατι μπαινω να βρω κανεναν ελληνα στο my country και δεν βλεπω πολλους η μηπως ειναι περισσοτεροι οι χρηστες του XBL(Xbox Live)?
Πηρα το ps3 ειδικα για το φιφα οχι τπτ αλλο....

xarhss
31-10-2008, 21:45
Αντε επιτελους....
Μεσα και εγω.
Τι εγινε το γυρισατε ολοι στο προ (καλα πλακα κανω)?? Το λεω γιατι μπαινω να βρω κανεναν ελληνα στο my country και δεν βλεπω πολλους η μηπως ειναι περισσοτεροι οι χρηστες του XBL(Xbox Live)?
Πηρα το ps3 ειδικα για το φιφα οχι τπτ αλλο....

ρε παιδια το Mycountry που ακριβως ειναι στο 09 γιατι δε το βρισκω

fifaman
01-11-2008, 11:51
ρε παιδια το Mycountry που ακριβως ειναι στο 09 γιατι δε το βρισκω

ONLINE GAME MODES
ONLINE GAME MODES
FIFA 09 MATCH CREATION
ONLINE LOBBIES
KAI L1

Solidus
02-11-2008, 21:02
μεσα και εγω..

Solidus
02-11-2008, 21:05
τελικα δεν ειμαι μεσα. μου πηραν την ομαδα.

padaz006
01-12-2008, 22:52
sotos

padaz006
01-12-2008, 22:53
hallooooo

fifaman
02-12-2008, 09:50
den mpenoume edo poia iporxi alo protathlima