PDA

View Full Version : NΒΑ2k9 pc?????



msnes7
24-09-2008, 16:50
http://www.theotherseason.com/

Κοιτάξτε κάτω δεξιά.......δεν είναι οφθαλμαπάτη!!!!!!!!

Chill
24-09-2008, 18:49
Καταπληκτικά νέα :D. Μπορούμε να μάθουμε περισσότερα για την έκδοση όμως? Δεδομένου του modding αν η έκδοση είναι η ίδια στα pc με αυτές των ps3/xbox δεν τίθεται θέμα ποια να προτιμήσει κάποιος που διαθέτει pc :P. Έχω παραγγείλει εδώ και αρκετό καιρό την ps3 έκδοση, ελπίζω να μάθουμε infos τις επόμενες μέρες μέχρι την κυκλοφορία για να μπορέσουμε και εμείς να διαλέξουμε σαν άνθρωποι ποια έκδοση να πάρουμε.

NonBorn
24-09-2008, 21:49
Καταπληκτικά νέα :D. Μπορούμε να μάθουμε περισσότερα για την έκδοση όμως? Δεδομένου του modding αν η έκδοση είναι η ίδια στα pc με αυτές των ps3/xbox δεν τίθεται θέμα ποια να προτιμήσει κάποιος που διαθέτει pc :P. Έχω παραγγείλει εδώ και αρκετό καιρό την ps3 έκδοση, ελπίζω να μάθουμε infos τις επόμενες μέρες μέχρι την κυκλοφορία για να μπορέσουμε και εμείς να διαλέξουμε σαν άνθρωποι ποια έκδοση να πάρουμε.

Ίσως ήρθε η στιγμή να ασχοληθώ με την 2k sports... :D :D :D

djpar
24-09-2008, 23:08
makari alla piga sto site http://www.2ksports.com/games/nba2k9
kai anaferei mono ps3,ps2 kai xbox360

eki1908
25-09-2008, 12:59
Επειδη δουλευω σε μαγαζι με games..το nba 2k9 θα κυκλοφορησει για PC ή στις 10/10 ή στις 24/10..το μονο που περιμενουμε πλεον ειναι να εχουν κανει next gen την εκδοση για pc και οχι σαν του ps2.

msnes7
25-09-2008, 14:01
http://www.papasotiriou.gr/product.ghardware.asp?pfid=1827239&prid=1081472

Ακόμα μια επιβεβαίωση για ότι έιπε και το παιδί από πάνω.
Το θέμα όντως είναι τι έκδοση θα πάρουμε......

Chill
27-09-2008, 14:38
Και σε σελίδα του pc master Οκτωβρίου υπάρχει σχετική διαφήμιση. Μίλαγα με τον Olorin ωστόσο (Νότις Χαλκίδης, συντάκτης του pcm) σε άλλο forum και ο ίδιος με διαβεβαίωνε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να βγει στα pc. Δεν ξέρω τι να κάνω ειλικρινά σχετικά με την παραγγελία :s. Α ρε 2k γιατί μας ταλαιπωρείς αφου σε αγαπάμε :P

msnes7
30-09-2008, 00:53
Basketball will be coming to your computers this year. Many of you have already seen that NBA 2K9 will be released on the PC on various sites, and I wanted to confirm that. The extra bit of news, however, is that the game will be a XBOX 360 port. It will be released October 21st in PC gaming stores everywhere. Feel free to discuss!

Από τον admin του φόρουμ της 2ksports:1appl::1appl::1appl::1appl:

Chill
30-09-2008, 01:34
Το είδα μόλις τώρα :). Πραγματικά υπέροχο. Μακάρι να έχει moding tools μέσα να δούμε και κανένα euroleague mod \0/. 2k ελπίζω να μην μας απογοητεύσεις.....γιατί μόλις ακύρωσα την προπαραγγελία για το ps3 xD.

msnes7
30-09-2008, 02:23
25 μόλις έχει στο Play.......

Chill
03-10-2008, 01:31
More information on the PC SKU as I close this thread:
2K HD – Breathtaking action in full HD resolution brings you radically improved facial textures and eye movement, true-to-life crowd reactions and celebration sequences, and much more.

Styles Upon Styles – New Signature Defensive Styles and more Signature Shots, dunks and free throws give you EVEN MORE distinctive player styles.

Adaptive AI – Now your teammates and your opponents read, react, and adjust in real time to match your gameplay strategies.

The Association 2.0 - All-new NBA.com interface, Player Ambitions, Player Scouting, and more options for the casual player make this the most robust Franchise mode ever

* Does not support any online functionality, including but not limited to online games, 2K Share, ReelMaker or Living Rosters

** Internet access required to install and authenticate the game.

Ναι καλά διαβάζετε ΔΕΝ θα έχει online η pc έκδοση..... Άντε γεια. Την έκανα την λαλακία σήμερα και ακύρωσα την έκδοση του ps3 στα 34.99 για να πάρω του pc και ΤΩΡΑ αναγκάζομαι να ακυρώσω την έκδοση του pc και να παραγγείλω εκ νέου την ps3 έκδοση στα 48,99 όμως. 14 ευρώ παραπάνω γιατί εκεί στην 2k !@#!@!@$!. Μπασκετάκι χωρίς online.....να το κάνω τι ρεεεεεεεεεεεεε? Τσάμπα η χαρά, τσάμπα ο ξεσηκωμός σε όλα τα forα, τσάμπα όλα. Άντε γεια!!!!!!!!!!

X-NEC
03-10-2008, 01:40
Μην μου αγχώνεσαι! Μικρό το κακό! NBA 2K9 43,5€ (http://www.blahdvd.com/Games/NBA-2K9-PS3/TT01814/product.htm) ;)

Chill
03-10-2008, 01:56
Χέσε με τώρα ρε Νεκταριούκο, το ξαναέκλεισα θα το πληρώσω 14 ευρώ παραπάνω για να μάθω το μάθημα μου να μην κάνω βιαστικές κινήσεις. Εγώ ο μ@λ@κ@ς φταίω που αγαπώ και στηρίζω την pc gaming scene......αλλά όταν μου κάνουν τέτοια μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι.

Αναγκαστικά και φέτος θα υποστείτε τα........intesive foul μου (όσα θα επιτρέπουν οι κανονισμοί τουλάχιστον xD).....Ετοιμαστείτε.

djpar
03-10-2008, 02:15
chill ontos ekanes malakia twra akrivine kai egw twra paw gia preorder apo videogameplus.ca sta 42.62 euro(oso gia to online,fetos den epaixa panw apo 5 online giati itan malakismeno to online tou 2k kai fetos lew na dokimasw tin americaniki ekdosi)

X-NEC
03-10-2008, 02:18
Χέσε με τώρα ρε Νεκταριούκο, το ξαναέκλεισα θα το πληρώσω 14 ευρώ παραπάνω για να μάθω το μάθημα μου να μην κάνω βιαστικές κινήσεις. Εγώ ο μ@λ@κ@ς φταίω που αγαπώ και στηρίζω την pc gaming scene......αλλά όταν μου κάνουν τέτοια μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι.

Αναγκαστικά και φέτος θα υποστείτε τα........intesive foul μου (όσα θα επιτρέπουν οι κανονισμοί τουλάχιστον xD).....Ετοιμαστείτε.
Θα σου έλεγα τι θα σε κάνω αλλα μου πήραν τα αξιώματα! :p :p :p
Η αλήθεια είναι ότι το γεγονός ότι παρήγγειλες την έκδοση για PC δεν σήμαινε ότι έπρεπε να ακυρώσεις αμέσως αυτή του PS3. Μπορούσες να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα. Αλλα ήταν κάτι αναπάντεχο. Εδώ το Live 2003 στο PC (που παίζω ακόμα καμια φορα :hide:) έχει online και δεν έχει το 2K9 στο PC; Αν θυμάμαι καλά πάντως πρέπει να έχεις account στο Blah! οποτε τσίμπα το από εκεί! Θα σε υποστούμε τι να κάνουμε! :tongue:

Chill
03-10-2008, 02:18
Άστα βράστα.........που να το περιμένω ρε συ. Sport game χωρίς ONLINE? Δηλαδή ΕΛΕΟΣ! Πόσο ηλίθιοι μπορεί να είναι?

Για πάρτι μου ισχύει αυτό που λένε "Πλήρωνε τώρα μ@λ@κ@" :D

P.s. "Κάνε μου κακάκια τώρα ρε νεκταριούκο"........ Τώρα είναι καλύτερο? a0x0a0x0a0xa0x0a0x0a0xa0xa :jiggy:

X-NEC
03-10-2008, 02:24
Άστα βράστα.........που να το περιμένω ρε συ. Sport game χωρίς ONLINE? Δηλαδή ΕΛΕΟΣ! Πόσο ηλίθιοι μπορεί να είναι?

Για πάρτι μου ισχύει αυτό που λένε "Πλήρωνε τώρα μ@λ@κ@" :D

P.s. "Κάνε μου κακάκια τώρα ρε νεκταριούκο"........ Τώρα είναι καλύτερο? a0x0a0x0a0xa0x0a0x0a0xa0xa :jiggy:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Αλήθεια όμως χωρίς online ποιος περιμένουνε να το πάρει; :fryingpan:

Chill
03-10-2008, 02:28
Έλα μου ντε τι να πω......Και μετά θα τους φταίει που θα γίνει της κόπιας το κάγκελο. Κρα ρε κραααααααααααααααααααααα

msnes7
07-10-2008, 21:49
Χωρίς online έτσι θα γίνει.........αλλά είναι 100% σίγουρο ότι δεν θα έχει?

Chill
07-10-2008, 23:56
Δυστυχώς ναι. Ίσως κάποιος moder να φροντίσει για online, αλλά official δεν υποστηρίζει online features.