PDA

View Full Version : Smackdown ! VS Raw 2009



VampishPizza
19-09-2008, 02:23
μιας και πλησιαζει ο καιρος για την παιχνιδαρα οπιος εχει κανα νεο (rosters, matches , etc ) για το παιχνιδι να ποσταρει εδω. τα μονα νεα που ξερω για το παιχνιδι ειναι οτι τα fighting styles θα εχουν αφερεθει, θα υπαρχει καινουργιο συστημα στα tag team matches ( ιδιο momentum bar, η καθε ομαδα θα εχει τα δικα της finisher, hot tags), ενα καινουριο mode create a finisher, το career οπου το ονομα ηταν wwe 24/7 θα γινει the road to wrestlemania οπου θα μπορει να γινει και co-op ( local ή online) ετσι ωστε να μην δινουν βαρος μονο στους μεγαλους τιτλους αλλα και στους μικροτερους, και φυσικα το inferno match.

overclocker
17-11-2008, 16:45
Μόλις παρέλαβα το παιχνίδι από blahdvd.com στην τιμή των 42,5 euro. Πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. Έχοντας παίξει ελάχιστα το προηγούμενο βλέπω κάποιες βελτιώσεις όσον αφορά τον τεχνικό τομέα και έχει γίνει προσπάθεια ώστε να εμπλουτιστεί και το gameplay με νέες κινήσεις και modes παιχνιδιού. Πάντως το λίγο διάστημα που ασχολήθηκα μου φάνηκε διασκεδαστικό. Περισσότερες λεπτομέριες όταν ασχοληθώ λίγο παραπάνω με τον τίτλο.

muku
17-11-2008, 17:21
Μόλις παρέλαβα το παιχνίδι από blahdvd.com στην τιμή των 42,5 euro. Πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. Έχοντας παίξει ελάχιστα το προηγούμενο βλέπω κάποιες βελτιώσεις όσον αφορά τον τεχνικό τομέα και έχει γίνει προσπάθεια ώστε να εμπλουτιστεί και το gameplay με νέες κινήσεις και modes παιχνιδιού. Πάντως το λίγο διάστημα που ασχολήθηκα μου φάνηκε διασκεδαστικό. Περισσότερες λεπτομέριες όταν ασχοληθώ λίγο παραπάνω με τον τίτλο.

Σήμερα λογικά θα ποστάρω ένα αναλυτικό review που έχω κάνει για τον τίτλο. Το πολύ αύριο. Είναι όντως αρκετά διασκεδαστικό, ειδικά για offline multiplayer με 4 άτομα σε καναπέ φάση ότι πρέπει, τρελό γέλιο!

Giannis7
18-11-2008, 21:35
και μένα καλό μου φάνηκε απο το demo, αλλά πλεόν το έχω ξεπεράσει το smackdown. Πιστεύω πως οι fan του πάντως θα το λατρέψουν.

0pr0phet
04-12-2008, 19:05
an kapoios to poulaei h 3erei kapoio fthno tropo na to apokthsw 8a htan polu e3yphretikos.. ^^