PDA

View Full Version : Απαραδεκτο το NBA live 08!!!:mad:



greekteo
04-08-2008, 19:02
Ειχα παει σε εναν φιλο μου να παιξω λιγο NBA live 08 και επειδη ειχε και την ελληνικη ομαδα πηγα να την δω πως ειναι ωσπου αντικρισα κατι εντελως Απαραδεκτο. Εχουν βαλει την σημαια την ελληνικη στις φανελες αναποδα!!!:witsend::witsend:. Δυστυχως φοτο δεν εχω να σας δειξω. Βρηκα αυτην που αμα κανετε λιγο zoom διακρινεται πως ο σταυρος ειναι απο κατω.
http://www.filehive.com/files/080804/greece-(2).jpg


Αμα καποιος εχει αυτο το παιχνιδι στο PC ας κανει τον κοπο να βγαλει ενα print screen, για να ειναι πιο εμφανες.

Απαραδεκτοι απλα!!!:fryingpan::fryingpan::fryingpan:

redismagik
04-08-2008, 20:59
tixea les na egine?

desperate_gamer
04-08-2008, 21:54
Προπαγάνδα των αμερικανών παιδί μου, τι περιμένεις :rofl:

Πραγματικά έλεος, αν έγινε κάτι τέτοιο και έλεος που μόνο ο Teo το παρατήρησε μετά από τόσο καιρό που το παιχνίδι κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά, με έλληνα αντιπρόσωπο. Είμαστε άξιοι της μοίρας μας.

redismagik
04-08-2008, 21:58
Ego ontos pisteuo oti den egine tixea.......ki as gelas ....esi!

personGR
04-08-2008, 22:08
Απαράδεκτο όντως...
Και δε θέλω να το εκλάβετε ως εθνικιστική άποψη απλά αντίδραση στο γεγονός πως η ΕΑ συνεργάζεται στενά με τη FIBA για χρόνια και πρώτη φορά ακούω τέτοιο πράγμα....Ντροπή...

greekteo
05-08-2008, 02:13
tixea les na egine?

Τετοια χοντρα λαθη δεν ειναι δυνατον να γινονται τυχαια, με την καμμια....

djpar
05-08-2008, 02:21
egine lathos edw kanane lathos kai se enan ymno sto uefa euro akousa,tp an egine toso xontro lathos as bgaloun ena patch na to ftiaxoun,kathisterisane mallon(den kserw kiolas den exw to paixnidi)

X-NEC
05-08-2008, 02:23
Όντως χοντρή βλακεία, αλλα δεν νομίζω ότι έγινε επίτηδες. Δηλαδή τι θα κερδίσει η EA βάζοντας μια σημεία ανάποδα? Εκτος και αν ο desingner είναι Σκοπιανός!

Proevofan
05-08-2008, 02:36
εδω ο μητσος σουταρει με το δεξι...εκει κολλησες εσυ? χαχαχα...οταν το ειδα αυτο εκλεισα το ps3 και δε το ξαναβαλα...

X-NEC
05-08-2008, 02:44
εδω ο μητσος σουταρει με το δεξι...εκει κολλησες εσυ? χαχαχα...οταν το ειδα αυτο εκλεισα το ps3 και δε το ξαναβαλα...

Χαχαχα που το θυμήθηκες αυτό? :rofl::rofl::rofl:
Εδώ οι παίκτες δεν μοιάζουν σχεδόν καθόλου τι να λέμε τώρα... Να μην πούμε για το gameplay! (Πάλι βγήκαν τα φτυάρια για το Live!:p)

redismagik
18-08-2008, 15:02
Όντως χοντρή βλακεία, αλλα δεν νομίζω ότι έγινε επίτηδες. Δηλαδή τι θα κερδίσει η EA βάζοντας μια σημεία ανάποδα? Εκτος και αν ο desingner είναι Σκοπιανός!
oti kerdizei ki i kanomi pou exei to furom ''makedonia''sto pro.ki tixea na ginete diamorfonei sinidiseis.

ps4
18-08-2008, 15:18
Δυστηχως δεν μπορω να διακρινω τιποτα μιας και η αναλυση δεν βοηθαει. Εδωσα photoshop αλλα δεν...

Oντως απαραδεκτο αν ειναι ετσι. Και σιγουρα οχι τυχαια. Αν ολες ειναι σωστα και η Ελληνικη λαθος πως ειναι δυνατον να ειναι τυχαιο;;;;

Τεσπα. Ακομα και στα παιχνιδια hesmenous μας εχουν.