PDA

View Full Version : Εφεδρικοί mods - Aνακοινωθηκαν τα ονοματα



Nightwolf
23-07-2008, 13:46
βασικά σήμερα το πρωί 23/07/08 μου ήρθε μια ιδέα. Επειδή τώρα το καλοκαίρι θα ερημώσει από mods το forum λόγω αδειών εργασίας. καλό θα ήταν να υπάρξει μία ομάδα από sub mods που θα ελέγχει το forum και θα το αποτρέπει από το να γίνεται ζωολογικός κήπος. Και δεν είναι κακό να υπάρχει αυτή η ομάδα ακόμη και όταν γυρίσουν με το καλό από τις διακοπές οι mods, για να γίνει το έργο τους πιο εύκολο. Και σε συνεργασία μεταξύ τους to forum θα γίνει πιο δυναμικό και οργανωμένο. εσείς τι πιστεύετε???

greekteo
23-07-2008, 14:03
Εγω συμφωνω με την ιδεα. Θα βοηθησει το φορουμ πολυ στην οργανωση του και στην αποφυγη απροοπτων καταστασεων;)

klepidas
23-07-2008, 14:04
GrekTeo
Taskioskis
Valkyre

για μένα

desperate_gamer
23-07-2008, 14:10
GreekTeo
Nightwolf
Tasioskis (μετά το ban, mod :p)

κι απο μένα

NonBorn
23-07-2008, 14:12
Ένα ένα παιδιά τα θέματα που ανοίγεται γιατί μίλησα με τον Slay και πνίγεται στη δουλειά... Αν δυσκολεύουμε την κατάσταση δεν καταφέρνουμε κάτι. Ας δούμε τι θα γίνει με τα άλλα θέματα που ήδη συζητήσαμε και να στε σίγουροι ότι και με τους mods κάτι θα γίνει, προσπαθώ να δούμε τι θα κάνουμε.

Thats all i ask... :)

Slay
24-07-2008, 01:58
Kαθολου κακη ιδεα, συνυπολογιζοντας το γεγονος οτι το Σαββατο φευγω για 2 εβδομαδες, και δεν ξερω αν θα μπορω να εχω προσβαση στο internet (μαλλον δεν θα θελω κιολας εδω που τα λεμε).

Λοιπον περιμενω σε PM τις αιτησεις σας , συνολικα θα δωθουν 6 τιτλοι Assistant Moderator σε 6 διαφορετικους χρηστες, και ο καθενας τους θα αναλαβει καθηκοντα moderation ΜΟΝΟ σε ενα forum, συμπεριλαμβανοντας και τα subforums του εαν υπαρχουν.

Τα forums ειναι τα εξης:
Γενική συζήτηση για το Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=9)
Παιχνιδια για το Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=7)
Τεχνικά θέματα του Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=8)
Playstation Network & Online Gaming (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=17)
Offtopic (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=12)
Γενική συζήτηση για videogames, PC & άλλες κονσόλες (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)

Ολα αυτα μεχρι την Παρασκευη, περιμενω λοιπον PM που θα λετε και ποιο forum θελετε να αναλαβετε.
ΔΕΝ θα γινουν mod ολοι οσοι στειλουν PM να το ξεκαθαρισω αυτο, οπως επισης μετα το καλοκαιρι ισως καποιοι να σταματησουν να ειναι, ισως παλι και να παρουν προαγωγη και αυξημενες ευθυνες, θα το δειξει η πορεια τους.

Υ.Γ. στον Tasioskis και Valkyre εχουν γινει προτασεις στο παρελθον, τοτε ειχαν αρνηθει για δικους τους λογους, βεβαια αν αλλαξε κατι μεχρι τωρα ειναι καλοδεχουμενοι.

WolfRathmA
24-07-2008, 03:12
Και θα ειμαι off για πολλες εβδομαδες :D μου χαλασε ο υπολογιστης στο σπιτι. Την αλλη εβδομαδα φευγο για διακοπες για μια εβδομαδα και δε ξερω ποτε θα παρω καινουριο pc η θα φτιαξω αυτο που εχω. LoL... Αφραγκιες...

Nightwolf
24-07-2008, 03:13
Και θα ειμαι off για πολλες εβδομαδες :D μου χαλασε ο υπολογιστης στο σπιτι. Την αλλη εβδομαδα φευγο για διακοπες για μια εβδομαδα και δε ξερω ποτε θα παρω καινουριο pc η θα φτιαξω αυτο που εχω. LoL... Αφραγκιες...

έλα αμέσως εσύ άλλο που δεν ήθελες :p

Omega
24-07-2008, 03:17
Και θα ειμαι off για πολλες εβδομαδες :D μου χαλασε ο υπολογιστης στο σπιτι. Την αλλη εβδομαδα φευγο για διακοπες για μια εβδομαδα και δε ξερω ποτε θα παρω καινουριο pc η θα φτιαξω αυτο που εχω. LoL... Αφραγκιες...


Να πουλησεις την LG που σου πουλησα ! αχαχαχαχα

DarkUSS
24-07-2008, 13:11
Καλή ιδέα γιατί αύριο το πρωί φεύγω κι εγώ για περίπου 10 μέρες και δεν νομίζω να έχω πρόσβαση στο Internet εκεί που θα είμαι.

Slay
24-07-2008, 13:26
WTF ολοι οι mods φευγουμε την ιδια περιοδο για διακοπες?

nikon
24-07-2008, 13:33
WTF ολοι οι mods φευγουμε την ιδια περιοδο για διακοπες?
Aφήστε τα "κλειδιά" σε κάποιους και καλά μπάνια.:p

tasioskis
24-07-2008, 13:37
Aφήστε τα "κλειδιά" σε κάποιους και καλά μπάνια.:p


αυτο ειναι το καλυτερο..... slay ειδικα εσυ να εχεις καλα bania.....

NonBorn
24-07-2008, 15:45
WTF ολοι οι mods φευγουμε την ιδια περιοδο για διακοπες?

Θα μαι εγώ εδώ.... No διακοπές για μένα φέτος :( :(

Περιμένουμε συμμετοχές....

mootsChios
24-07-2008, 17:13
Αν περισσευει καποιο ποστο, count me in. Σε internet cafe δουλευω και ολη την ωρα την περναω πανω απο PC.

desperate_gamer
24-07-2008, 20:02
Count me in. Για όλα τα forums ενδιαφέρομαι, εκτός από το "Online" και το "Τεχνικά θέματα" :giggle:

WolfRathmA
24-07-2008, 20:35
WTF ολοι οι mods φευγουμε την ιδια περιοδο για διακοπες?

Το ξενοδοχειο εχει ιντερνετ.. τωρα μαλλον προφανος θα εννοει ασυρματο... Εχω το iPhone... αλλα σιγα μη μπαινω! :D LoL :p

klepidas
24-07-2008, 20:38
Εγώ και να το πώ δεν θα μπώ οπότε δεν το κάνω:p

NonBorn
24-07-2008, 20:40
Εγώ λέω να κρατείσετε το thread καθαρό γιατί έχει σοβαρό σκοπό και να αφήσετε το "άσκοπο" spamming...

klepidas
24-07-2008, 20:41
συγνώμη αγγένητε πραγμάτικά

jammin
24-07-2008, 21:28
πολυ καλη η ιδεα, μπραβο. Πρεπει να κρατηθει μια ταξη καθως πολλοι mods θα λειπουνε.
Να κρατηθουν οι αρχες γιατι υπαρχουν πολλοι που αγαπανε το φορουμ συμπεριλαμβανομενου και του γραφοντα (τι εγραψα παλι) που δεν θα τους αρεσε να βλεπουν διαφορα στραβα να εξελλισονται.
Συμφωνω με ολα τα ατομα που γραψατε παραπανω, πως θα γινοταν να μην το κανω αφου κατι παραπανω ξερετε (ειστε και παλιοτεροι αλλωστε)
Προσωπικα θα ήθελα να προτεινω τον greekteo (λογω ήθους, χωρις αυτο να σημαινει οτι οι υπολοιποι δεν ειναι ηθικοι απλα ειχα την τυχη να το προσεξω) αλλα και τον tasioskis (ασχετα με το συμβαν ειναι ενα θετικοτατο μελος του φορουμ, αλλα και πρεπει λιγο να του απαλυνουμε τον πονο ;) τωρα που επαψε να ειναι πρωτος στο folding team)

three_brothers1
24-07-2008, 21:29
πολυ καλη η ιδεα, μπραβο. Πρεπει να κρατηθει μια ταξη καθως πολλοι mods θα λειπουνε.
Να κρατηθουν οι αρχες γιατι υπαρχουν πολλοι που αγαπανε το φορουμ συμπεριλαμβανομενου και του γραφοντα (τι εγραψα παλι) που δεν θα τους αρεσε να βλεπουν διαφορα στραβα να εξελλισονται.
Συμφωνω με ολα τα ατομα που γραψατε παραπανω, πως θα γινοταν να μην το κανω αφου κατι παραπανω ξερετε (ειστε και παλιοτεροι αλλωστε)
Προσωπικα θα ήθελα να προτεινω τον greekteo (λογω ήθους, χωρις αυτο να σημαινει οτι οι υπολοιποι δεν ειναι ηθικοι απλα ειχα την τυχη να το προσεξω) αλλα και τον tasioskis (ασχετα με το συμβαν ειναι ενα θετικοτατο μελος του φορουμ, αλλα και πρεπει λιγο να του απαλυνουμε τον πονο ;) τωρα που επαψε να ειναι πρωτος στο folding team)
εγω θα ηθελα τον τεο......

mootsChios
24-07-2008, 22:09
Count me in. Για όλα τα forums ενδιαφέρομαι, εκτός από το "Online" και το "Τεχνικά θέματα" :giggle:
Εγω παλι, μονο γι'αυτα τα δυο ενδιαφερομαι.:cheers:

tasioskis
24-07-2008, 22:21
εγω θα ηθελα τον τεο......


εσυ αφου δεν θες εμενα εισαι τελειωμενος.....

περα απο την πλακα,παιδες δεν ειναι κατι ευκολο θελει πολυ δουλεια να γινει κατι τετοιο...
Ειμαι σιγουρος οτι εχουν στειλει αρκετοι pm στον βοηθο μου τον slay,μακαρι απο αυτους να ειναι και η 5-6 που αξιζουν να γινουν....Να επισημάνω οτι το thread δεν λεγεται ψηφιστε η διαλεξτε...
Να συμπληρωσω οτι αυτοι που θα βγουν (μετα απο ατελείωτα 24ωρα απο μενα και τον slay:D σιγουρα θα γινουν καποιοι mods)θα πληρωσουν το τιμημα(ουτε θα κοιμηθουν μαζι μου,ουτε θα πρεπει να γινουν αριστεροι), τωρα θα μου πειτε ποιο ειναι το τιμημα?Για μενα το τιμημα θα ειναι η αμφισβήτηση (ναι μπορει να με πειτε υπερβολικο,αλλα και εγω πρεπει να εκφερω μια γνωμη,admin ειμαι....:p)

Υ.Γ οποια παιδια γινουν mods να ξερουν οτι θα εχουν απεριοριστη βοηθεια απο μενα και απο ολο το forum, μονο ετσι θα γινει σωστη δουλεια,αν περιμενουμε ολοι απο τους mods δεν θα καταφερουμε τιποτα....

Υ.Γ.2 slay πηγαινε οπου ειναι να πας.... 18 αυγουστου εχω εγω αδεια.....να εισαι πισω...

Υ.Γ.3 modecris τελικα δεν απαντησες, εισαι καλα???

greekteo
24-07-2008, 22:27
Υ.Γ οποια παιδια γινουν mods να ξερουν οτι θα εχουν απεριοριστη βοηθεια απο μενα και απο ολο το forum, μονο ετσι θα γινει σωστη δουλεια,αν περιμενουμε ολοι απο τους mods δεν θα καταφερουμε τιποτα....

Πολυ σωστη παρατηρηση του tasioskis, διοτι μονο μεσα απο ομαδικη δουλεια και προσφορα απο ολους μας θα εχουμε θετικα αποτελεσματα στο φορουμ!!:)

redismagik
24-07-2008, 23:22
merika pragmata einei aytonoita.

Slay
26-07-2008, 00:06
Λοιπον πρωτα απ'ολα να ευχαριστησω ΟΛΟΥΣ οσους εκδηλωσαν το ενδιαφερον τους για να γινουν assistant moderators , οπως ειναι λογικο δεν ηταν δυνατο να γινουν ολοι, οποτε ελπιζω να μην εχετε καποια πικρια η γκρινια, γιατι διαλεξα τον εναν και οχι τον αλλο κ.ο.κ.

Οι νεοι mods λοιπον και οι αρμοδιοτητες τους συμφωνα με τα οσα δηλωσαν οι ιδιοι (στις περισσοτερες περιπτωσεις)ειναι οι εξης:

Valkyre Γενική συζήτηση για το Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=9)
TopGunz Παιχνιδια για το Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=7)
GreekTeo Playstation Network & Online Gaming (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=17)
Nightwolf Τεχνικά θέματα του Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=8)
desperate_gamer Γενική συζήτηση για videogames, PC & άλλες κονσόλες (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
X-Nec Offtopic (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=12)

Καλη επιτυχια στο νεο εργο τους λοιπον, και απο σεπτεμβρη ισως να εχουμε και προαγωγες.

jorgedept
26-07-2008, 00:08
well done στα παιδιά το αξίζουν! Άντε και εις ανώτερα!

redismagik
26-07-2008, 00:08
kali epitixia se olla ta pedia,i voithia mas panta dipla tous.

tasioskis
26-07-2008, 00:23
πολυ ωραια παλι στην απεξω ο Τασος....
δεν πειραζει τα παιδια το αξιζουν, και χαιρομαι διοτι επεσα καπως μεσα στο ποιοι θα γινουν....

desperate_gamer
26-07-2008, 00:23
Αααα ευχαριστώ πολύ για την τιμή και την ευκαιρία που μου δίνεται! Ελπίζω να αναταπεξέλθω στις απαιτήσεις και τις προσδοκίες.

Αλλά να κάνω μια πρόταση;;; Το κίτρινο να μην το κάνουμε πορτοκαλί; Ή και κανα μπλεδάκι; Έτσι όπως είναι βγάζει μάτι.

Nightwolf
26-07-2008, 00:26
Ευχαριστώ πολύ slay και τους υπόλοιπους mods που με επέλεξαν για αυτή την θέση, πιστεύω πώς όσο καιρό θα λείπετε μέχρι να γυρίσετε όλα να πάνε καλά, δεν θα σας πώ οτι θα κάνω πολλά πράγματα, αλλά το μόνο σίγουρο είναι πώς θα κάνω ότι περνά από το χέρι μου, και θα προσπαθήσω να δώσω το 1000% από εμένα, από την μεριά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω και τα παιδια που απάντησαν κιόλας.. Και οτιδήποτε είναι και μπορούμε μην δυστάσετε να το ζητήσετε ;)

Slay
26-07-2008, 00:28
Αααα ευχαριστώ πολύ για την τιμή και την ευκαιρία που μου δίνεται! Ελπίζω να αναταπεξέλθω στις απαιτήσεις και τις προσδοκίες.

Αλλά να κάνω μια πρόταση;;; Το κίτρινο να μην το κάνουμε πορτοκαλί; Ή και κανα μπλεδάκι; Έτσι όπως είναι βγάζει μάτι.
Δοκιμαζα χρωματακια, και τελικα κατεληξα στο πορτοκαλι πριν καν δω το post σου.

πολυ ωραια παλι στην απεξω ο Τασος....
τι το περασατε κυριε μου εδω εχουμε μοναρχια, αποφασιζομεν και διαταζομεν, τι δουλεια εχεις ενας κομουνιστης εις τας ταξεις μας?

greekteo
26-07-2008, 00:36
Ευχαριστω παρα πολυ πραγματικα για την επιστοσυνη σας που μου δειξατε και θα προσπαθησω να φανω ανταξιος στις προσδοκιες ολων σας :) Καλη επιτυχια και στα αλλα φιλαρακια που γινανε mod. Καλη συνεχεια σε ολο το φορουμ!!!

desperate_gamer
26-07-2008, 00:38
Ωραία. Το πορτοκαλάκι καλό είναι... :D

Κανα mod tutorial δεν έχει; :giggle:

tasioskis
26-07-2008, 00:39
Δοκιμαζα χρωματακια, και τελικα κατεληξα στο πορτοκαλι πριν καν δω το post σου.

τι το περασατε κυριε μου εδω εχουμε μοναρχια, αποφασιζομεν και διαταζομεν, τι δουλεια εχεις ενας κομουνιστης εις τας ταξεις μας?

Αμαν βρε slay ανατσουτσουρωθηκε η τριχα μου βραδιατικο.....Σαν το Παπαδοπουλο μιλας....οχι τιποτα αλλο ζει και ο Πατακος.....

TopGunZ
26-07-2008, 00:40
Ευχαριστώ και εγώ παιδιά και ειδικά εσένα Slay. Θα προσπαθήσω να φανώ αντάξιος της εκτίμησής σας!

@Τάσο: Είδες ρε συ, το κεφάλαιο παντού σας κυνηγάει. Αλλά ξέρω πως θα μας εκδικηθείς, φωτό της Αλέκας με μπικίνι στο Γυναίκες Δηλητήριο :P

Slay
26-07-2008, 00:43
Ωραία. Το πορτοκαλάκι καλό είναι... :D

Κανα mod tutorial δεν έχει; :giggle:
σας ερχεται ενα αναλυτικο pm με οδηγιες χρησης σε λιγο.

greekteo
26-07-2008, 00:44
σας ερχεται ενα αναλυτικο pm με οδηγιες χρησης σε λιγο.

Αα μπραβο να 'σαι καλα :)

tasioskis
26-07-2008, 00:45
σας ερχεται ενα αναλυτικο pm με οδηγιες χρησης σε λιγο.

το οποιο ειναι γραμμενο απο εμενα....:innocent:

τουλαχιστον slay θα μπορουσες να μου εδινες ενα thread να κουμανταρω....ετσι ρε παιδι μου να εχω να λεω....:witsend:

Nightwolf
26-07-2008, 00:48
το οποιο ειναι γραμμενο απο εμενα....:innocent:

τουλαχιστον slay θα μπορουσες να μου εδινες ενα thread να κουμανταρω....ετσι ρε παιδι μου να εχω να λεω....:witsend:

Φίλε tasioskis άμα θες να σου παραχωρήσω την θέση μου, θα το χαρώ πολύ να είσαι εσύ αντί για εμένα mod, πραγματικά το λέω μέσα από την καρδιά μου.

Slay
26-07-2008, 00:51
Φίλε tasioskis άμα θες να σου παραχωρήσω την θέση μου, θα το χαρώ πολύ να είσαι εσύ αντί για εμένα mod, πραγματικά το λέω μέσα από την καρδιά μου.
Μην ψαρωνεις απο τα λεγομενα του, ειναι original κουμουνιστης, μπορει μονο να κατακρινει την εξουσια, οχι να την διαχειριζεται.

tasioskis
26-07-2008, 00:53
Φίλε tasioskis άμα θες να σου παραχωρήσω την θέση μου, θα το χαρώ πολύ να είσαι εσύ αντί για εμένα mod, πραγματικά το λέω μέσα από την καρδιά μου.


Μην ψαρωνεις απο τα λεγομενα του, ειναι original κουμουνιστης, μπορει μονο να κατακρινει την εξουσια, οχι να την διαχειριζεται.


καλε εχει δικαιο o slay, πλακα κανω... ετσι κι αλλιως στο θεμα που εισαι mod δεν με ενφιαφερει.... παντως πλακα κανω
(στειλε pm να μου πεις ποσα ζητας...)

Katana
26-07-2008, 01:02
Πολύ σωστή επιλογή ατόμων, καλή τύχη σε όλους!

Chill
26-07-2008, 01:23
Τasio μη μασάς ρε. Θα ανεβάσω σε λίγες ημέρες νέο site www.ps3forcommunists.ru (η καλύτερα .ch ή .cu) και θα είμαστε εγώ και εσύ admin με ψευδώνυμα Lenin και Stalin και θα ρίχνουμε στους καπιτάλες μπαν με το κιλό. Ακόμα και αν ο slay δεν μας τιμήσει και δεν κάνει εγγραφή θα κάνουμε εμείς μια fake εγγραφή με αυτό το ψευδώνυμο και θα το έχουμε συνέχεια baned για παραδειγματισμό :D. Να πάτε να πάρετε όλοι xbox ρε, το ps3 είναι ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ μηχάνημα τέλος \0/.

Αρκετά με το μπλα μπλά το ξέρω παρασύρομαι :D, καλή τύχη στους κιτρινιάρηδες (loooooooool) και σας υπόσχομαι ότι..............θα υποφέρετε xaxa.

X-NEC
26-07-2008, 01:34
Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου τον Slay και όσους με πρότειναν και εύχομαι όλα να πάνε καλά. Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία σε όλα τα φιλαράκια και καλο κουράγιο. Θα λειψω για μερικές μέρες (θα μπαίνω βεβαια που και που) και μετά πίσω στις επάλξεις! Ευχαριστώ και πάλι! :ohyes:

Valkyre
26-07-2008, 02:16
Πιστευω στα εντυπωσιακα ξεκινηματα , οποτε λεω να αρχισω κανοντας -τυχαια- 20 ατομα ban μιας και ειναι και καλοκαιρακι! :D

Απλα αστειευομαι , παιδες θα προσπαθησω να βοηθησω οσο μπορω , και ευχαριστω και εγω τον Slay καθως και ολα τα παιδια που μου εδειξαν εμπιστοσυνη ,μιας και θεωρητικα ειμαι ακομα "νεο" μελος.Το εκτιμω πολυ να το ξερετε αυτο.:)

conn-a
26-07-2008, 02:39
Λοιπον πρωτα απ'ολα να ευχαριστησω ΟΛΟΥΣ οσους εκδηλωσαν το ενδιαφερον τους για να γινουν assistant moderators , οπως ειναι λογικο δεν ηταν δυνατο να γινουν ολοι, οποτε ελπιζω να μην εχετε καποια πικρια η γκρινια, γιατι διαλεξα τον εναν και οχι τον αλλο κ.ο.κ.

Οι νεοι mods λοιπον και οι αρμοδιοτητες τους συμφωνα με τα οσα δηλωσαν οι ιδιοι (στις περισσοτερες περιπτωσεις)ειναι οι εξης:

Valkyre Γενική συζήτηση για το Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=9)
TopGunz Παιχνιδια για το Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=7)
GreekTeo Playstation Network & Online Gaming (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=17)
Nightwolf Τεχνικά θέματα του Playstation 3 (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=8)
desperate_gamer Γενική συζήτηση για videogames, PC & άλλες κονσόλες (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
X-Nec Offtopic (http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=12)

Καλη επιτυχια στο νεο εργο τους λοιπον, και απο σεπτεμβρη ισως να εχουμε και προαγωγες.
καλη επιτυχια κι απο μενα παιδια ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε πολυ καλα στις νεες σας αρμοδιοτητες!!:1appl::1appl:αν και ζηλευω το περτεκαλι στο ονομα σας παει ασσορτι και με την υπογραφη μου:frog: θελω κι εγω κι ας μην ειμαι μοντ :rofl::rofl:
Υ.Γ:και φουξακι δεν με χαλαει!!:bgrin2:

wesker
26-07-2008, 02:44
καλη επιτυχια κι απο μενα παιδια ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε πολυ καλα στις νεες σας αρμοδιοτητες!!:1appl::1appl:αν και ζηλευω το περτεκαλι στο ονομα σας παει ασσορτι και με την υπογραφη μου:frog: θελω κι εγω κι ας μην ειμαι μοντ :rofl::rofl:
Υ.Γ:και φουξακι δεν με χαλαει!!:bgrin2:

Σι μπεζάκι εχουμε, σου κάνει;

Omega
26-07-2008, 03:15
Συγχαρητηρια στα παιδια που ανελαβαν νεα καθηκοντα.Υπομονη και χαρακτηρα θελει πιο πολυ αυτο το νεο "καθηκον" που αναλαβατε και το εχετε οι περισοτεροι,τουλαχιστον με αυτους που εχει τυχει να ανταλαξουμε 2 κουβεντες παραπανω και να τους εχω γνωρισει λιγο παραπανω,
Μπορει να ειμαι γραμμενος στο φορουμ σχεδον απο τοτε που ξεκινησε αλλα τωρα αρχιζω και μπαινω πιο ζεστα.
Congrats ξανα :)

modecris
26-07-2008, 03:44
Καλή επιτυχία σε όλους τους νέους mod !

Nightwolf
26-07-2008, 03:47
σε ευχαριστούμε πολύ Modcris ελπίζουμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας.

mootsChios
26-07-2008, 03:56
Συγχαρητηρια στα παιδια και μακαρι να αντεπεξελθουν στα καινουρια τους καθηκοντα. Αντε τωρα βγαλτε και θεσεις για βοηθους των βοηθων των moderator!

Omega
26-07-2008, 03:58
Εγω θελω να δηλωσω ενδιαφερον για την θεση του ατομου που θα κανει ποστ χαζομαρες και θα τρωει ban για να ανεβει ο βοηθος moderator στα ματια του Slay !

nikon
26-07-2008, 08:25
Συγχαρητήρια και καλή δύναμη σε όλα τα παιδιά που θέλησαν να αναλαμβάνουν αυτά τα πόστα και μάλιστα σε μια περίοδο ξεκούρασης και διακοπών.:1appl:

Υ.Γ.: O xboxάκιας δεν μπήκε τελικά......τσάμπα το γλείψιμο.:(

antonis
26-07-2008, 09:50
Καλή επιτυχία guys!! :)

three_brothers1
26-07-2008, 09:51
gongratulations greekteo

PDS
26-07-2008, 11:09
Kαλη επιτυχια στους νεους Mods.:):)

Nightwolf
26-07-2008, 11:43
Εγω θελω να δηλωσω ενδιαφερον για την θεση του ατομου που θα κανει ποστ χαζομαρες και θα τρωει ban για να ανεβει ο βοηθος moderator στα ματια του Slay !

xaxaxaxax omega :tongue::tongue::tongue::tongue: ti kalo paidi kai pro8ymo :p

TopGunZ
26-07-2008, 12:04
Συγχαρητηρια στα παιδια και μακαρι να αντεπεξελθουν στα καινουρια τους καθηκοντα. Αντε τωρα βγαλτε και θεσεις για βοηθους των βοηθων των moderator!

Καλή ιδέα! Και οι βοηθοί των βοηθών να φτιάχνουν squads των 8. Να προετοιμαζόμαστε και για το MAG! :bgrin2:

NonBorn
26-07-2008, 15:27
Ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα σε όλα τα παιδιά που απέκτησαν ευθύνες!! ;) Ελπίζω ο "οδηγός" που πήρατε να σας βοηθήσει αρκετά σε ότι έχετε να κάνετε. Αν βρείτε κάτι που λείπει από το κείμενο πείτε μου. Ότι άλλο χρειαστείτε, μπορειτε να μου στείλετε επίσης...

Μπράβο και πάλι στα παιδιά και καλή επιτυχία στα νέα τους καθήκοντα!

greekteo
26-07-2008, 15:32
Ο οδηγος παρα πολυ καλος και καλο γραμμενος. Πρωτη φορα διαβασα ευχαριστα κανονες:p Goodjob NonBorn!!


Ευχαριστουμε και παλι ολους!!:)

Katana
26-07-2008, 15:36
Συγχαρητήρια και καλή δύναμη σε όλα τα παιδιά που θέλησαν να αναλαμβάνουν αυτά τα πόστα και μάλιστα σε μια περίοδο ξεκούρασης και διακοπών.:1appl:
:(

Σωστός ο Νίκος.Από όσους υπέβαλαν δηλώσεις, νομίζω ήταν top οι επιλογές.:yes:

amwnra
26-07-2008, 17:23
Μπραβο στα παιδια.....

jammin
26-07-2008, 17:48
αξιοι, μπραβο και στα παιδια αλλα και σε αυτους που εκαναν τις επιλογες.
Καλη επιτυχια και θελω να πιστευω οτι ολοι μας θα ειμαστε προσεκτικοι ωστε να μην κανουμε το εργο σας δυσκολο

modecris
26-07-2008, 19:25
Υ.Γ.: O xboxάκιας δεν μπήκε τελικά......τσάμπα το γλείψιμο.:(
Άσε ρε και είχα βάλει όλα τα μέσα...μέχρι και τον spown παρακάλεσα,μια και έχει καλές σχέσεις με τον non,να πει καμιά καλή κουβέντα...

Tελικά την πάτησα στην συνέντευξη από τον banned admin.Ενώ ξεπέρασα σχετικά εύκολα την ερώτηση γνώσεων (Ερ:Από πόσες τρίχες αποτελείται το μούσι του Marx; Απ:Από όσα είναι και τα πολύγωνα στο μουστάκι του snake),τελικά κώλωσα στην ερώτηση κρίσεως (Ερ:Γιατί δεν έχεις πάρει ακόμα ps3; Απ: ......... ).

Ps1:Θα το πω άλλη μια φορά (πρέπει να μου βγουν 3 τα ps).Καλή επιτυχία παιδιά!

Ps2:Ευχαριστώ όσους μου συμπαραστάθηκαν τις δύσκολες αυτές ώρες,μετά την ανακοίνωση των επιλαχόντων...(κλαψ...λιγμ...σνιφ...)

Ps3:Καλά είμαι Τάσο μου,το παλεύω.Εσύ???

nikon
26-07-2008, 19:47
Έλα ρε Χρήστο εύκολο ήταν "Γιατί δεν έχει παιχνίδια" ......κρίμα......κρίμα.

modecris
26-07-2008, 19:59
...δεν ξέρεις τί τσαντίλα έχω...έπαθα φλασιά σου λέω...και να πεις πως δεν το ήξερα...

john
26-07-2008, 20:07
Συγχαρητήρια σε ολλα τα παιδια για τα νεα ποστα τους
Ειμαι σιγουρος οτι θα βαλουν τα δυνατα τους ολοι και θα βγει για
μια ακομα φορα ακομα καλητερη δουλεια

BTW Ας γλυψω και κανεναν Teo we love you:p

nikon
26-07-2008, 20:08
Είμαι σίγουρος ότι το ήξερες (όλοι οι xboxάκιδες το λένε) και ήταν και sosάρα η ερώτηση........μήπως το ότι δεν έβγαινε η απάντηση δεν είναι τυχαίο αλλά μια καλή αρχή;

greekteo
26-07-2008, 20:12
BTW Ας γλυψω και κανεναν Teo we love you:p


xaxaxaax:rofl::rofl::rofl: βαλτε john για mod:p


(ποσα συμφωνησαμε??:D)

modecris
26-07-2008, 20:27
Είμαι σίγουρος ότι το ήξερες (όλοι οι xboxάκιδες το λένε) και ήταν και sosάρα η ερώτηση........μήπως το ότι δεν έβγαινε η απάντηση δεν είναι τυχαίο αλλά μια καλή αρχή;

No comment ...:innocent:

Πάντως η ζημιά έγινε.Αχχ,τώρα θα ήμουν πορτοκαλιάρης...

john
26-07-2008, 20:32
xaxaxaax:rofl::rofl::rofl: βαλτε john για mod:p


(ποσα συμφωνησαμε??:D)

Ελα τωρα που δε θυμασε :fight:
Τα ειπαμε στο msn αυτα μη μου κανεις νερα τωρα :rant:
:angry::p

Katana
26-07-2008, 22:00
No comment ...:innocent:

Πάντως η ζημιά έγινε.Αχχ,τώρα θα ήμουν πορτοκαλιάρης...

Οχι, όχι πορτοκαλί!

Πράσινο, σαν τη γραμματοσειρά του XBox!:rofl::rofl:

Slay
08-08-2008, 18:32
Yπηρχε ενα προβλημα με τα avatars των assistant moderators Που απο παραλειψη μου τα αφησα στο default 50x50, αυτο αλλαξε πλεον και ειναι και αυτα 160χ100, επισης με μια πρωτη γρηγορη ματια που εριξα σημερα (καπου 2600 νεα posts ειχα) διαπιστωνω οτι τα πατε πολυ καλα οι νεοι mods , συγχαρητηρια και καλη συνεχεια.

Slay
18-09-2008, 03:47
Nα σας ενημερωσω οτι συντομα το μετρο του καλοκαιριου με τους Assistants Moderators θα μπει στο ντουλαπι , θελω να ευχαριστησω και τους 6 assistants για την πολυ καλη δουλεια που εκαναν και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισουν να την κανουν αυτη την φορα σαν απλοι "στρατιωτες".

Υπαρχουν ομως και προαγωγες, οπως ειχα πει παλιοτερα ηταν ενα ενδεχομενο που εξεταζαμε πολυ σοβαρα, και με το μετρο των assistants να παιζει και τον ρολο δοκιμαστικου σταδιου, πιστευαμε οτι θα ειχαμε ευκολη δουλεια.
Βεβαια καναμε τεραστιο λαθος και η επιλογη ηταν παρα πολυ δυσκολη λογω βεβαιως της εξαιρετικης δουλειας που εκαναν ολοι οι assistants.

Περιμενω το τελικο ΟΚ απο τα ατομα που επιλεγησαν για να σας ανακοινωσω τα ονοματα τους, δεν πιστευω οτι θα υπαρξουν πικριες απο αυτους που δεν επιλεγησαν , αλλωστε ειναι πιθανον στο μελλον να ξαναχρειαστουμε την βοηθεια τους.

tasioskis
18-09-2008, 12:17
Nα σας ενημερωσω οτι συντομα το μετρο του καλοκαιριου με τους Assistants Moderators θα μπει στο ντουλαπι , θελω να ευχαριστησω και τους 6 assistants για την πολυ καλη δουλεια που εκαναν και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισουν να την κανουν αυτη την φορα σαν απλοι "στρατιωτες".

Υπαρχουν ομως και προαγωγες, οπως ειχα πει παλιοτερα ηταν ενα ενδεχομενο που εξεταζαμε πολυ σοβαρα, και με το μετρο των assistants να παιζει και τον ρολο δοκιμαστικου σταδιου, πιστευαμε οτι θα ειχαμε ευκολη δουλεια.
Βεβαια καναμε τεραστιο λαθος και η επιλογη ηταν παρα πολυ δυσκολη λογω βεβαιως της εξαιρετικης δουλειας που εκαναν ολοι οι assistants.

Περιμενω το τελικο ΟΚ απο τα ατομα που επιλεγησαν για να σας ανακοινωσω τα ονοματα τους, δεν πιστευω οτι θα υπαρξουν πικριες απο αυτους που δεν επιλεγησαν , αλλωστε ειναι πιθανον στο μελλον να ξαναχρειαστουμε την βοηθεια τους.


yes i do........:1appl:

Slay
18-09-2008, 12:20
yes i do........:1appl:
you wish

Y.Γ. Ηδη εχω το ΟΚ απο τον πρωτο, περιμενω μια ακομα απαντηση και λογικα το βραδυ (αν δεν μπορεσω νωριτερα θα σας ανακοινωθουν τα ονοματα.

redismagik
18-09-2008, 13:51
ontos ta paidia doulepsan katapliktika sto diastima pou tous dothike!kai makaroi kapoioi apo aytous na sinexisoun apo to idio posto.

jammin
18-09-2008, 13:55
μπραβο στα παιδια!!! Εκαναν καλα τη δουλεια τους!!!
Ετσι φανηκε οτι και η επιλογη ηταν πολυ σωστη!!!

conn-a
18-09-2008, 14:38
μπραβο κι απο μενα σε ολους τους εφεδρικους μοντ που σταθηκαν αξιοι του τιτλου τους συγχαρητηρια παιδια:1appl::1appl:καλη δουλεια και στους καινουριους πορτοκαλιαρηδες και καλη αντοχη στα καθηκοντα του μοντ
τασος 4 μοντ:frog:
ελπιζω να δωσεις τα συμφωνημενα για το προμο που σου κανω:frog:

greekteo
18-09-2008, 14:53
Εγω με την σειρα μου, επειδη γνωριζω πανω κατω τα αποτελεσματα:p θελω να ευχαριστησω τον Slay που με εμπιστευτηκε και ολα τα member που με προτειναν δημοσια και με στηριξαν πραγματικα.:) Δυστυχως, ων μαθητης Γ'Λυκειου, χρειαζεται μεγαλο μερος του χρονου μου να τον αφιερωνω στο διαβασμα οποτε πλεον ειναι ακρως δυσκολο για μενα να ειμαι οσο πρεπει παρων στο φορουμ ως assistant moderator και να ενημερωνω τα μελη. Φυσικα, θα συνεχισω να προσφερω στο φορουμ οπως κανω απο τον καιρο που βρισκομαι εδω κιολας.;)


Να ευχηθω πολλα μπραβο στους δυο που θα παρουν προαγωγη και ειδικα στον εναν που ειναι και φιλαρακι.;) Καλη συνεχεια and keep up the good work!!!!:D

Slay
18-09-2008, 19:24
Oι νεοι μας moderators με πληρη καθηκοντα αυτη την φορα ειναι οι Valkyre και desperate_gamer, τους ευχομαστε καλη επιτυχια στο ποιο δυσκολο εργο τους.

golden321
18-09-2008, 19:26
συγχαρητηρια και
καλη επιτυχια στο εργο σας

Katana
18-09-2008, 19:31
Congrats, καλές επιλογές, αν και όλα τα παιδιά απέδωσαν πολύ καλά!

@Οχι ρε Κώστα, σε έφαγαν οι πανελλήνιες. :(

modecris
18-09-2008, 19:41
Ξανά μανά συγχαρητήρια παιδιά και καλή επιτυχία στα αναβαθμισμένα σας καθήκοντα!

TopGunZ
18-09-2008, 21:17
Συγχαρητήρια παίδες! Καλά κουράγια!!!

tasioskis
18-09-2008, 21:24
o val και ο desperate?????????????

τσ ! τσ ! τσ !

θα υπαρξει ομως η στιγμη που θα με παρακαλατε να γινω mod.... αλλα εγω στο υψος μου, διοτι ειμαι κιουριος.....

X-NEC
18-09-2008, 21:52
Καλή επιτυχία στον Valkyre και στον Desperate για τα νέα τους καθήκοντα! Καλή δύναμη παιδιά! ;)

Mε τη σειρά μου να ευχαριστήσω τον Slay που με εμπιστεύθηκε για περίπου 45 μέρες.

redismagik
18-09-2008, 22:16
kali epitixia sta paidia sto kainourgio tous posto.einai veveo oti tha ta pane iperoxa
give taso a change!

Nightwolf
18-09-2008, 22:17
συγχαρητήρια και στους 2 αλλά περισσότερο στον φίλο μου τον desp που πιστεύω ήταν η καλύτερη επιλογή.. πραγματικά να συγχαρώ και όλα τα υπόλοιπα παιδιά (συμπεριλαμβανομένου και εμού του ιδίου :frog::frog::frog:) που φέραμε εις πέρας ένα πάρα πολύ δύσκολο task. Να ευχαριστήσω επίσης και όλα τα μέλη του forum που έδειξαν εμπιστοσύνη σε εμάς, και που πραγματικά η συμπεριφορά τους ήταν υπέροχη, εκτός από κανένα 2 μέλη :frog::frog: αλλά και πάλι No hard feelings :tiphat::tiphat::tiphat:


@ GreekTeo no worries buddy next time ;)

greekteo
18-09-2008, 22:20
@Οχι ρε Κώστα, σε έφαγαν οι πανελλήνιες. :(

Εε τι να κανεις, bad timing που λεμε.:p 8 μηνες ειναι.


@ Slay, κυριε εργοδοτα θα ηθελα η απολυση μου να συνοδευεται με εναν ικανοποιητικο αριθμο σε +rep παρακαλω.:D

Katana
18-09-2008, 23:16
Επειδή καλά τα λόγια, αλλά οι πράξεις μετράνε, είπα έμπρακτα ευχαριστώ με ένα rep σε όλους τους assistant moderators, εκτός 1-2 που δε με αφήνει να δώσω.

X-NEC
18-09-2008, 23:30
Ευχαριστούμε πολύ Katana, να είσαι καλά. Ορίστε και σε σένα ένα έμπρακτο Παρακαλώ! ;)

Katana
19-09-2008, 00:11
Τnx, αλλά το αξίζετε ρε παιδιά!

greekteo
19-09-2008, 00:43
Τnx, αλλά το αξίζετε ρε παιδιά!

Να'σαι καλα φιλε μου. Ειδικα και μονο επειδη το λες εσυ, σημαινει πολλα.;)

conn-a
19-09-2008, 15:17
καλη αρχη κι απο μενα παιδια!!ειμαι σιγουρη πως θα ανταπεξελθετε με τον καλθτερο δυνατον τροπο στο δυσκολο εργο του μοντ...αντε καλα μας μπαν-ακια!!:frog:

desperate_gamer
19-09-2008, 17:39
Ευχαριστώ τον Slay για την ευκαιρεία που μου έδωσε εξ' αρχής ως assistant mod και μετά ως mod και ευχαριστώ και όλα τα μέλη που συμμετέχουν στο forum (τηρώντας τους κανόνες πάντα :giggle:) και το κάνουν πιο "ζωηρό", ενημερωτικό και όμορφο (και τον μπαμπά μου και τη μαμά μου ευχαριστώ, αλλά αυτά τα κρατάω για το Όσκαρ :giggle:).

Hope I won't let you down, guys!!