PDA

View Full Version : [Solved] Παρακαλούνται τα άτομα που εχουν λογαριασμο του OST9 να γράψουν εδώ!!



ps4
19-07-2008, 21:41
Παιδια θελω να δωσω ενα παιχνιδι σε ενα φιλο. Αλλα το λογαριασμο τον εχω δωσει ηδη σε 5 φιλους απο εδω.

Τι μπορει να γινει τωρα; Τα παιχνδιια χανονται αν σβησεις το account; Στην περιπτωση αυτη τι γινεται;

Θελω να δωσω το παιχνιδι αλλα δεν θελω να σβηστει οτι αλλο εχουν κατεβασει οι υπολοιποι 5.

Ευχαριστω. :cheers:

WolfRathmA
20-07-2008, 06:38
Αν δε κανω λαθος νομιζω οτι δε θα σβηστει τιποτα. Απλα θα πρεπει ενας απο αυτους του 5 που εχεις δωσει το account σου να κανει deactivate το συστημα του για να μπορει να μπει ο αλλος που θες.

ps4
20-07-2008, 15:15
Λοιποοοοοοον..........

Αφου επρεπε να δω και ειχα αυτην την απορια το εκανα και ειδα. Τα αποτελεσματα:

Κανενα παιχνιδι δεν σβηνεται απο τον σκληρο και μπορεις να παιξεις κανονικα τα παντα. Οτι εχεις κατεβασει απο αλλους. Αυτο που δεν μπορεις να κανεις ειναι να παιξεις τα updates των παιχνιδιων οπυ σου εδωσαν οπως π.χ. οmega booster pack του warhawk. Εκει μου εγραψε οτι πλεον δεν εχω τους χαρτες.

Αλλη μια ''νιλα'' (νιλα;;;;;;;;;; :) ) που εφαγα ηταν οταν εβαλα μεσα το motorstorm να παιξω. Δεν ξεκιναγε καν. Περιττο να σας πω οτι χεσ****κα πανω μου. Ολα τα αλλα επαιζαν εκτος απο αυτο. Κατι ψιλιαστικα και πηγα και εσβησα οτι update ειχε γινει στο παιχνιδι. Το εβαλα μεσα και επαιξε κανονικα πλεον. Γυρισε η καρδια μου στην θεση της.

Συμπερασμα. Καλυτερα να δινουμε λογαριασμους για κατεβασμα παιχνιδιων απο psn παρα να κατεβαζουμε χαρτες και packs γιατι μετα αν σβηστει ο λογαρισμος πανε και αυτα.

Θα παρακαλουσα (γιατι δεν θυμαμαι που το εχω δωσει) οποιος εχει τον λογαριασμο μου (χωρις παρεξηγηση παιδια ελπιζω να καταλαβαινετε) να τον σβησει. Αν ειναι μονο παιχνιδια που εχετε κατεβασει δεν εχουν κανενα προβλημα και θα παιζεται κανονικα μετα.
Οποιος εχει και packs ας τον κρατησει.

Ευχαριστω για την κατανοηση και ευχαριστω ολους οσους μου εδωσαν παιχνιδια. Οτι εχω και θελετε απο psn games μπορειτε να μου πειτε και να σας ξαναδωσω τον λογαριασμο για μελλοντικες αγορες.

ps4
21-07-2008, 15:44
Παιδια αν γινεται οσοι εχουν τον λογαριασμο μου και εχουν κατεβασει μονο παιχνιδια να το σβησουν αν γινεται, δεν υπαρχει προβλημα τα παιχνιδια παιζουν κανονικα.

Ευχαριστω.

ps4
21-07-2008, 17:05
Λοιπον δεν χρειαζεται να γινει τιποτα απολυτως. Απο κανεναν.

Βρηκα λυση. Θα φτιαξω εναν αλλο λογαριασμο για να κατεβασω παιχνιδια.

Συγνωμη για την αναστατωση παιδια. Ελπιζω να το διαβασετε ολοι και να μην σβησετε το λογαριασμο μου γιατι τα παιχνιδια ΔΕΝ θα παιζουν. Εκανα λαθος.

SQP_GR
21-07-2008, 17:27
re trele min dinis ton logariasmosu se alus giati mporune na katevazune kai na xreonese esi

ps4
21-07-2008, 17:49
Ενταξει γιωργο ειναι παιδια απο φορουμ. Δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο.

Και ελπιζω να το δουν να μην σβησουν τιποτα. Αν εχεις παρει και εσυ μην σβησεις τιποτα κρατα το οπως ειναι.

Εκανα λαθος που ποσταρα το θεμα αυτο και λαθος που ζητησα να το σβησουν.
Βρεθηκε λυση καλη και ομορφη οπως εγραψα. :)

klepidas
21-07-2008, 18:10
φίλε εω΄έκανα deactivate

ps4
21-07-2008, 18:21
Οχι λαθος. κανε παλι activate κανονικα. ΑΝ δεν εχεις τα στοιχεια το απογευμα που θα παω σπιτι θα στα ξαναδωσω.

Μαλλον δεν προλαβες το ποστ που εκανα. Ξανακανε activate.

klepidas
21-07-2008, 18:22
ποιο ποστ?

ps4
21-07-2008, 19:03
To post λιγο ψηλοτερα. Δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα.

Ενεργοποιησε με παλι κανονικα. Εκανα λαθος και μαλ****ια μου το εγραψα.

Απλα πηγαινε και κανε activate τον λογαριασμο παλι.

Και οσοι εχουν δικο μου λογαριασμο το κρατανε κανονικα. :bgrin2::bgrin2:

mootsChios
23-07-2008, 22:02
Kαι εγω οταν πηγα να ξανακατεβασω τα παιχνιδια στην καινουρια μου κονσολα, μου ειπε οτι δεν μπορω γιατι τα μοιραστηκα με αλλους 5!! Ο μακακας δεν εκανα deactivate τα accounts στην χαλασμενη πριν το στειλω.