PDA

View Full Version : Beijing 2008



pinakas
24-06-2008, 22:25
Καλησπέρα,

Νοίκιασα σήμερα απο το video club to beijing 2008 για το 360.

Αν και ήλπιζα ότι θα μου άρεσε.. σπάστηκα πολύ....... :fryingpan:έπαιζα μία ώρα και δεν κατέφερα να προκριθώ σε κανένα άθλημα.

Θέλει ταχύτητα και κάποιου έιδους τεχνική αλλά εμένα μου φαίνεται σπαστικό να ιδρώνεις μαζί του καλοκαιριάτικα. Βέβαια όλα τα λεφτά θα είναι το live αλλα δεν μπόρεσα να μπώ.

Τα γραφικά του είναι όμορφα χωρίς να είναι κάτι τι εξοπραγματικό.

Ισως με προπόνηση κάτι να γίνεται αλλα στα 36 δεν έχω την υπομονή.:giggle:

Και έλεγα να το πάρω για το ps3,............ μπα, θα πάω για battlefield:tiphat:

geodlord7
24-06-2008, 22:43
Yπαρχει ηδη θρεντ για αυτο το παιχνιδι.

pinakas
24-06-2008, 23:12
καλά τυφλός είμαι? Που στο καλό είναι ? έκανα και αναζήτηση..............

greekteo
24-06-2008, 23:23
Βασικα ειναι με αλλο τιτλο :p

Οριστε και το σχετικο link http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=3237&highlight=olympic

nikon
25-06-2008, 08:51
Όταν τα λέει ο ηθικός admin (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=134) δεν τον ακούει κανένας........ορίστε τώρα.

tasioskis
25-06-2008, 10:35
Όταν τα λέει ο ηθικός admin (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=134) δεν τον ακούει κανένας........ορίστε τώρα.



xaxaxaxax, απλως το αλλο thread θα ειναι για το online κοματι του παιχνιδιου,αν τελικα το παρει κανεις,γιατι ακουω οτι πρεπει να ειναι παλουκι..... παντως εγω θα το παρω σιγουρα....

MaRkUs_
25-06-2008, 13:03
Καλησπέρα,

Νοίκιασα σήμερα απο το video club to beijing 2008 για το 360.

Αν και ήλπιζα ότι θα μου άρεσε.. σπάστηκα πολύ....... :fryingpan:έπαιζα μία ώρα και δεν κατέφερα να προκριθώ σε κανένα άθλημα.

Θέλει ταχύτητα και κάποιου έιδους τεχνική αλλά εμένα μου φαίνεται σπαστικό να ιδρώνεις μαζί του καλοκαιριάτικα. Βέβαια όλα τα λεφτά θα είναι το live αλλα δεν μπόρεσα να μπώ.

Τα γραφικά του είναι όμορφα χωρίς να είναι κάτι τι εξοπραγματικό.

Ισως με προπόνηση κάτι να γίνεται αλλα στα 36 δεν έχω την υπομονή.:giggle:

Και έλεγα να το πάρω για το ps3,............ μπα, θα πάω για battlefield:tiphat:
η τεχνική σε όλλα τα olympci games ήταν μάπα χειριστήριο και αναπτήρας:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ

greekteo
25-06-2008, 13:13
Ο χειρισμος ειναι εντελως button-smashing. Ειχα νοικιασει το αντιστοιχο του 2004 και λυπηθηκα το χειριστηριο μου :p

PDS
25-06-2008, 17:07
35491 35492

Mapras10
27-08-2008, 02:57
pedia exo kapies apories gia to pexnidi...

1) pos apothikeuonte ta recor exo kani World Recor alla meta apo svisimo tis konsolas feugun giati prepi na kano kati?

k 2) ime ego o numero 1 pextis me to onoma Yianis pos mpori o numero 2 na vazi diko tu onoma px Marios k na min mpeni apo mono tu Yiannis 2 ?

mootsChios
27-08-2008, 15:22
1) Αν θυμαμαι καλα αν παιξεις training αποθηκευονται τα ρεκόρ και συγκρινονται με των ατομων στην friendlist σου. Αλλα και στο competition αποθηκευεται. Δηλ αν κανεις ενα ρεκορ (παντα με το controller 1) ,κλεισεις την κονσολα και μπεις πιο μετα να παιξεις, και βαλεις το ιδιο αθλημα, θα δεις στους φωτεινους πινακες οτι η καλυτερη σου προσπαθεια ηταν εκεινη που εκανες πριν. (δεν ξερω αν με επιασες)
2) δεν γινεται. ολα τα υπολοιπα χειριστηρια παιρνουν το ονομα του κατοχου του πσ3

Mapras10
27-08-2008, 18:49
1) Αν θυμαμαι καλα αν παιξεις training αποθηκευονται τα ρεκόρ και συγκρινονται με των ατομων στην friendlist σου. Αλλα και στο competition αποθηκευεται. Δηλ αν κανεις ενα ρεκορ (παντα με το controller 1) ,κλεισεις την κονσολα και μπεις πιο μετα να παιξεις, και βαλεις το ιδιο αθλημα, θα δεις στους φωτεινους πινακες οτι η καλυτερη σου προσπαθεια ηταν εκεινη που εκανες πριν. (δεν ξερω αν με επιασες)
2) δεν γινεται. ολα τα υπολοιπα χειριστηρια παιρνουν το ονομα του κατοχου του πσ3


orea euxaristo

JohnnysR
29-09-2008, 17:52
Παίδες έχουμε κλήρωση για ένα παιχνίδι Beijing (PS3) (καθώς και για ένα MGS4) στο kliroseis.gr, όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή μέχρι αύριο όμως!

razorblade
29-09-2008, 18:46
kalh fash to kliroseis.gr.an k apo oti eida einai se arxiko stadio.
mprvo stoys dhmiourgous pantws k gia thn idea kai gia thn genikh prospathia.

JohnnysR
02-10-2008, 10:58
kalh fash to kliroseis.gr.an k apo oti eida einai se arxiko stadio.
mprvo stoys dhmiourgous pantws k gia thn idea kai gia thn genikh prospathia.

Ευχαριστούμε φίλε μου για τα καλά λόγια και καλή επιτυχία στις κληρώσεις.