PDA

View Full Version : Olympic games:the official videogame



touristas
15-06-2008, 05:00
http://images.play.com/covers/4706089m.jpg


Beijing 2008: The Official Video Game Of The Olympic Games (http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/4706089/Beijing-2008-The-Official-Video-Game-Of-The-Olympic-Games/Product.html)

Paidia epsaksa to forum protou anoikso to thread kai nomizo den iparxei paromoio.
Apla epeidi emena anekathen mou aresan para poli autou tou eidous ta videogames anarotiomoun an aresoun kai se allous.ego to paignidi ayto pantos to perimeno diakaos.
Grafte edo an skopeuete na to parete kai seis na organoume kana tournoua na goustaroume!!!

redismagik
15-06-2008, 10:04
pote vgenei tourista?,eixa olympic games sto ps2 .ethistiko pexnidi itan alla sou xalage ta xiristiria.............

ALEO
15-06-2008, 12:14
tha to agoraso tourista molis vgi toho stin lista mou-eiha kai to athens 2004
kai mazi me afto kai ena no name hiristirio kana ftino ohi to original giati tha pesi poli gdarsimo me to euro pano tou sta 100 m lol kai de lei na halaso to sixaxis


kali fasi pou tha ehi online

tasioskis
15-06-2008, 12:25
και εγω θα το παρω σιγουρα,μου αρεσει πολυ.....μαθε ποτε βγαινει....

ALTAIR-46
15-06-2008, 12:34
θα ειναι πολλη καλο game πιστευω..ειδικα αν εισαι με παρεα..το γελιο της αρκουδας.
οσο για το αν θα ειναι online προβλεπω να χαλαμε ολα μας τα λεφτα στηναγορα καινουριον sixasix

ALEO
15-06-2008, 12:39
http://www.amazon.de/PS3-Stealth-Wired-Pad-schwarz/dp/B000WOG8GY/ref=sr_1_8?ie=UTF8&s=videogames&qid=1213519074&sr=1-8

gia rikse mia matia edo ,giati prepi na einai sixaxis -eho 2 origin alla gia to game .......

jammin
15-06-2008, 12:39
καλα... θα γινουν κατι χρονοι εκπληκτικοι!!
Θα παθουμε τενοντιτιδα στα δαχτυλα :rofl:

ALEO
15-06-2008, 12:41
http://www.amazon.de/PS3-Stealth-Wired-Pad-schwarz/dp/B000WOG8GY/ref=sr_1_8?ie=UTF8&s=videogames&qid=1213519074&sr=1-8

gia rikse mia matia edo ,giati prepi na einai sixaxis -eho 2 origin alla gia to game .......


stin ellada den iparhoun tetia hiristiria??

ALTAIR-46
15-06-2008, 12:44
http://www.amazon.de/PS3-Stealth-Wired-Pad-schwarz/dp/B000WOG8GY/ref=sr_1_8?ie=UTF8&s=videogames&qid=1213519074&sr=1-8

gia rikse mia matia edo ,giati prepi na einai sixaxis -eho 2 origin alla gia to game .......

δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι sixasix αυτο.συνηθος η εταιριες εκτος τηε sony που βγαζουν αξεσουαρ για κονσολες δεν νομιζω οτι μπορουν να τα κανουν και sixasix.αν δεν κανω λαθος

ALTAIR-46
15-06-2008, 12:46
stin ellada den iparhoun tetia hiristiria??

υπαρχουν αρκετες εταιριες που βγαζουν αξεσουαρ απλα δεν γνωριζο αν μπορουν να υποστηριξουν της κινησης που κανει ενα sixasix

lagoudakos
15-06-2008, 13:05
to paixnidi an thimame kala vgenei ton ioulio giro sths 20!!

a40ntistos
15-06-2008, 15:18
22/06 πιθανότατα θα είναι στα ράφια :)

touristas
16-06-2008, 04:47
paidia to play.com to dinei to paignidi oti vgenei stis 27/06.sidoma diladi
poli goustaro pou iparxei tetoia adapokrisi apo sas paidia.ante na to liosoume
ego prosopika panta ta agoraza auta ta paignidia.tora me online kiolas.......tha ginei panikos

touristas
16-06-2008, 05:03
paidia kati poli periergo simvenei.mpika sto site tis sega pou ipotithetai ekane to paignidi kai den iparxei tipota.pos ginetai auto re gamoto?

pantos to paignidi to poulane kai sto amazon me idia imerominia:27/06!!elpizo ola na pane kala

msnes7
16-06-2008, 15:04
¨Εχει ολυμπιάδα φέτος?

WolfRathmA
17-06-2008, 07:23
¨Εχει ολυμπιάδα φέτος?

Ναι φιλε μου. Εχει αυτο το καλοκαιρι. Το μονο κακο ειναι οτι η ωρες οπου θα διεξαγωντε οι αγωνες θα ειναι τα μεσανυχτα γιατι εχουμε πολυ μεγαλη διαφορα ωρας με το Πεκινο.

msnes7
17-06-2008, 14:13
Αυτοί εκεί πάνε πιο μπροστά σε σχέση με μας,λογικά θα τα βλέπουμε εδώ μεσημεριάτικα (έτσι είχε γίνει με το μουντιάλ στην ιαπωνία)

zoom8
18-06-2008, 15:13
Επειδη βγαινει οπου τωρα κοντα το παιχνιδακι ποιο φτηνο μοχλο μου προτεινεται να παρω?

mootsChios
22-06-2008, 04:05
Και εγω γουσταρω τα παιχνιδια ολυμπιαδας, αλλά επειδη παιζω με αναπτηρα (πιστευω οτι ξερετε το κολπο) μου ψιλοχαλουσαν τα χειριστηρια. Και μια φορα το εδωσα και σε μια noob φιλη μου να παιξει και κρατουσε αναποδα τον αναπτηρα και φευγανε κομματια απο τα κουμπια λογω της τσακμακοπετρας

tasioskis
22-06-2008, 10:49
Και εγω γουσταρω τα παιχνιδια ολυμπιαδας, αλλά επειδη παιζω με αναπτηρα (πιστευω οτι ξερετε το κολπο) μου ψιλοχαλουσαν τα χειριστηρια. Και μια φορα το εδωσα και σε μια noob φιλη μου να παιξει και κρατουσε αναποδα τον αναπτηρα και φευγανε κομματια απο τα κουμπια λογω της τσακμακοπετρας


και εγω με αυτο το κολπο παιζω.....

ερωτηση.... γιατι ειναι σε αυτο το thread το παιχνιδι???

nikon
22-06-2008, 11:11
και εγω με αυτο το κολπο παιζω.....

ερωτηση.... γιατι ειναι σε αυτο το thread το παιχνιδι???
Απάντηση..... γιατί ο touristas εκτός από την παρουσίαση του παιχνιδιού το πόσταρε και για την οργάνωση online τουρνουά " Grafte edo an skopeuete na to parete kai seis na organoume kana tournoua na goustaroume!!!"
Τώρα αν δεν γουστάρεις admin είσαι άλλαξε το.;)

Υ.Γ.: Εγώ επειδή δεν καπνίζω το κολπάκι το έκανα με κέρμα.:p

redismagik
22-06-2008, 12:15
re pedia ayto to game tha mas g......si ta xeiristiria!

modecris
22-06-2008, 15:48
Φαντάζομαι πως με τα χειριστήρια που έχουν turbo fire θα πέφτει πολύ κλέψιμο ε;

touristas
24-06-2008, 01:28
ego auto pou ksero einai oti emeinan 3 meres gia to paignidaki auto!!!

tasioskis
24-06-2008, 10:57
Απάντηση..... γιατί ο touristas εκτός από την παρουσίαση του παιχνιδιού το πόσταρε και για την οργάνωση online τουρνουά " Grafte edo an skopeuete na to parete kai seis na organoume kana tournoua na goustaroume!!!"
Τώρα αν δεν γουστάρεις admin είσαι άλλαξε το.;)

Υ.Γ.: Εγώ επειδή δεν καπνίζω το κολπάκι το έκανα με κέρμα.:p

ok ok!!!!! δεν θα ηταν ομως καλυτερο να μπει στο thread με ολα τα παιχνιδια,για να το δουν και αλλα παιδακια τα οποια δεν πολυ μπαινουν εσω??? οπως εγω....Τεσπα το παιχνιδι ειναι σιγουρη αγορα απο εμενα....

τωρα με το κερμα δεν μπορω να καταλαβω πως....και κατι ασχετο,γκαζι στο σπιτι δεν ειχατε???

nikon
24-06-2008, 13:14
ok ok!!!!! δεν θα ηταν ομως καλυτερο να μπει στο thread με ολα τα παιχνιδια,για να το δουν και αλλα παιδακια τα οποια δεν πολυ μπαινουν εσω??? οπως εγω....Τεσπα το παιχνιδι ειναι σιγουρη αγορα απο εμενα....

τωρα με το κερμα δεν μπορω να καταλαβω πως....και κατι ασχετο,γκαζι στο σπιτι δεν ειχατε???
Έχεις δίκιο.......ας φτιάξει κάποιος ένα thread στα παιχνίδια και ένα για online τουρνουά.....αν θέλουν και οι άλλοι.
Το κόλπο με το κέρμα είναι ότι αντί να πατάς σαν σπαστικό το κουμπί για να τρέχει ο αθλητής και να σου φεύγει το χέρι περνάς από επάνω το κέρμα ή τον αναπτήρα σαν να παίζεις ξυστό αλλά στο πολύ πιο γρήγορο.
Γκαζάκι έχω στο σπίτι αλλά το κόλπο το έκανα στα coin-up ή κερματοφάγους όταν υπήρχαν......αααααχχχχχ ωραίες εποχές........μόνο το International track & field στο ps είχα παίξει με το χέρι.......λίγο......παραπάνω θα ήθελα νάρθηκα.

lagoudakos
24-06-2008, 14:19
release date:jul 8 2008

manos_ps3
24-06-2008, 15:05
paidia, sto tothegame.com (poly egkyro stis release dates), to exoun gia 27/6. se 3 meroules diladi. tha pesei poly kapsimo, idios me to online kommati tou paixnidiou! pantos ki ego skeftomai sovara tin agora enos ftinou proxeirou xeiristiriou, gi afto to game. min xalasoume kai ta sixaxis, etsi?
file tourista, i idea sou gia metaxy mas online tournaments einai poly kali.


ps: sorry gia ta greeklish, alla grafo apo to PS3.

lagoudakos
24-06-2008, 15:12
to gamespot to dinei gia 8/7/08

geodlord7
24-06-2008, 15:20
Λοιπον παραθετω εντυπωσεις απο παιδια που το παιξαν στο xbox:


τραγικά δύσκολος χειρισμός,καθόλου φιλικός πρός τον χρήστη.αν στο athens 2004 χρησιμοποιούσατε το χ και το ο για να τρέξετε και το R1 για όλα τα υπόλοιπα,τώρα έχετε 10 διαφορετικά πλήκτρα για το κάθε παιχνίδι.πχ στα 100 μέτρα ξεκινάτε με LT-RT για καλή εκκίνηση....και κατόπιν Α-Β για τρέξιμο,και στο τέλος για να βγείτε πρώτοι θα πατήσετε και άλλα 2 κουμπιά πλαινά για να βγάλετε κεφάλι εμπρός στην γραμμή του τερματισμού....
μεγάλο επίπεδο δυσκολίας.καλά για τρέξιμο και κολύμβηση δέν το συζητάμε,κάθε 2 δευτερόλεπτα πάταγα start για να ξεκουράσω τα δάχτυλα μου.....
στην σκοποβολή παίζεις με αντίπαλο τον τζάκ μπάουερ.ένας τρόπος υπάρχει να νικήσεις.να μήν χάσεις καμοία βολή :)
(αν και πάλι δέν είσαι σίγουρος....)
καλά για κολύμβηση δέν το συζητάμε,έχει τέτοιο χειρισμό και τέτοιο επίπεδο δυσκολίας που με κλιματιστικό στους 23 βαθμούς και πάλι είχα γίνει μούσκεμα απο τον ιδρώτα.....


τα γραφικά είναι πολύ καλά,έχει τα πάντα απο ολυμπιακούς αγώνες,μέχρι και τζούντο και table tennis,άλλα προσωπικά δέν βολεύει καθόλου το χειριστήριο του 360 και χλωμό αν θα το συνεχίσω

nikon
24-06-2008, 15:32
Τι αναπτήρες και κέρματα εδώ πρέπει να παίζουμε και με τα δάχτυλα των ποδιών.:(

tasioskis
24-06-2008, 15:43
Τι αναπτήρες και κέρματα εδώ πρέπει να παίζουμε και με τα δάχτυλα των ποδιών.:(


ειναι μια απατηση στο wii fit.........:D

nikon
24-06-2008, 15:55
ειναι μια απαντηση στο wii fit.........:D
Άμα σκεφτείς ότι ........" καλά για κολύμβηση δέν το συζητάμε,έχει τέτοιο χειρισμό και τέτοιο επίπεδο δυσκολίας που με κλιματιστικό στους 23 βαθμούς και πάλι είχα γίνει μούσκεμα απο τον ιδρώτα....."........ όντως.

mania
26-06-2008, 22:56
?? ???? ??? ?? ??????..?? ????? ?????? ????? ???????? ????? ??????????? ?? ?? ????? ????? ?? ???? ???????? ??? ???????? ?? ??? ?????.
???? ?? ????? ???? ????? ?? ????? ??? ???????? ??? gameboy ?? ?? track and field..? ????????? ????? ????????? ????????.?? ??????? ????,????? ?????? ?? ???????????.
________
Rdx (http://www.honda-wiki.org/wiki/Acura_RDX)

redismagik
26-06-2008, 23:01
Λοιπον παραθετω εντυπωσεις απο παιδια που το παιξαν στο xbox:
e ayto den eine pexnidi...............ayto eine i evdomi pili tis kolaseos!!!!!:fooddance7::rofl:

mootsChios
27-06-2008, 16:33
Μολις ειδα οτι το εφερε το μαγαζι απο το οποιο αγοραζω παιχνιδια και ηδη το επαιζε ο ιδιοκτητης με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια και οταν τον ρωτησα αν ειναι καλο μου ειπε οτι "θα λιωσουμε σημερα". Βεβαια τα ποστ μερικων παιδιων με εβαλαν σε σκεψεις, περι χειρισμου. Περιμενω πιο αισιοδοξα ποστς, αν και απ'οτι βλεπω θα το τσιμπησω με το που σχολασω στις 8.
Ελπιζω και στο οτι επειδη ειναι διαφορετικα τα χειριστηρια του ps3 απο του xbox, οτι θα ειναι πιο ευκολα στο ps3,

tasioskis
27-06-2008, 16:38
Μολις ειδα οτι το εφερε το μαγαζι απο το οποιο αγοραζω παιχνιδια και ηδη το επαιζε ο ιδιοκτητης με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια και οταν τον ρωτησα αν ειναι καλο μου ειπε οτι "θα λιωσουμε σημερα". Βεβαια τα ποστ μερικων παιδιων με εβαλαν σε σκεψεις, περι χειρισμου. Περιμενω πιο αισιοδοξα ποστς, αν και απ'οτι βλεπω θα το τσιμπησω με το που σχολασω στις 8.
Ελπιζω και στο οτι επειδη ειναι διαφορετικα τα χειριστηρια του ps3 απο του xbox, οτι θα ειναι πιο ευκολα στο ps3,

δεν ξερω οι αλλοι, αλλα εγω σιγουρα περιμενω εντυπωσεις μετα της 8 απο σενα....

manos_ps3
28-06-2008, 17:34
re paidia to agorasa to paixnidi, alla exei provlima to online kommati tou. den exo paixei akoma se online giati kanei synexeia disconnect. den xero ti mporei na ftaiei. to ps3 kai ola mou ta paixnidia, paizoun mia xara sto online. mono afto edo mou kanei nera. polles fores den mpainei kan sto kentriko menu giati den kanei connect. ti m@l@ki@ ki afti...

ti mporo na kano? mipos paizei rolo pou to ps3 exei asyrmati syndesi me to internet? alla den exo provlima se alla paixnidia.

please help, eimai sta prothyra na to gyriso piso to paixnidi.

tasioskis
28-06-2008, 17:35
re paidia to agorasa to paixnidi, alla exei provlima to online kommati tou. den exo paixei akoma se online giati kanei synexeia disconnect. den xero ti mporei na ftaiei. to ps3 kai ola mou ta paixnidia, paizoun mia xara sto online. mono afto edo mou kanei nera. polles fores den mpainei kan sto kentriko menu giati den kanei connect. ti m@l@ki@ ki afti...

ti mporo na kano? mipos paizei rolo pou to ps3 exei asyrmati syndesi me to internet? alla den exo provlima se alla paixnidia.

please help, eimai sta prothyra na to gyriso piso to paixnidi.


θα εχουν προβλημα οι servers του, δεν ειναι τιποτα.....
πες μας εντυπωσεις?

manos_ps3
28-06-2008, 17:58
file mou tasoski, einai poly kalo paixnidi, me oraia grafika kai senario sto single mode. exei vevaia mia sxetiki dyskolia ston xeirismo (anamenomeno), omos me proponisi veltionesai. megalos arithmos athlimaton kai xoron. genika poly kalo paixnidi, an exaireseis to provlima me to online kommati tou, pou einai isos to pio ethistiko.

an ekei stin sega diorthosoun to provlima tou online, tha liosoume sto paixnidi afto.


ps: file tasioski, rotisa ton sirio, pou to exei to paixnidi, kai mou eipe oti den exei idiaitero provlima me to online. ti allo mporei na ftaiei stin periptosi pou den mou paizei?

tasioskis
28-06-2008, 19:11
απο την στιγμη που λες οτι με τα αλλα παιχνιδια παιζεις κανονικα,αρα εσυ δεν εχεις καποιο προβλημα...καποιο λαθος της εταιριας θα ειναι που συντομα θα το διορθωσουν.... αν ψαξεις και στο net καποιος αλλος θα εχει το ιδιο προβλημα με το δικο σου....

gergeo
28-06-2008, 20:40
paidia molis diorthwthei to online pes te mou na trexw na to apoktisw..kai na sas liwsw fusika(sta 100m)..:p

mootsChios
28-06-2008, 21:58
Tο παιχνιδι ειναι πολυ καλο. Ωραια γραφικα, πολλα αθληματα αλλα σε πολλα δυσκολος χειρισμος. Μπορoυν απο ενα ps3 να παιξουν 4 ατομα online ή offline, απλα αν παιζουμε ας πουμε 4 ατομα online απο το δικο μου ps3 θα ονομαστουμε mootschios,mootschios2,mootschios3 kai mootschios4. Kαλυτερα να εχετε ενα χειριστηριο αποκλειστικα για αυτο το παιχνιδι καθοτι ηδη βλεπω γρατζουνιες πανω στα κουμπια.
Το παιχνιδι ειναι αρκετα δυσκολο, ας πουμε στην τοξοβολια πρεπει να πετυχαινεις παντα κεντρο απ' οτι φαινεται γιατι παρολο που ειχα πολλα 9ρια τo bot me κερδισε.
Ακομα δεν εχω παιξει ολα τα αθληματα αλλά το παιχνιδι ειναι πολυ διασκεδαστικο. Απλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι για καλοκαιρι γιατι πρεπει να χτυπιεσαι και με τοση ζεστη, γινεσαι μουσκεμα απο το πρωτο αγωνισμα
Οσο για το online, εγω δεν ειχα κανενα προβλημα, οπως ο Μanos_gr και ο φιλος μου ο Sirios

manos_ps3
30-06-2008, 14:43
file mou mootsChios, ego exakoloutho na min mporo na paixo online. molis pao na syndetho, mou vgazei 'en error has occured' kai me petaei exo...
esy ti internet connection exeis, wired i wireless?

ti na kano re gamoti mou???

paidia, PLEASE HELP!!!

MaRkUs_
30-06-2008, 15:08
το πηρα και γω σημερα..τι τρελο πακετο ειναι αυτο??το παιξε κανεις?περα απ το πινγκ πονγκ τα αλλα αθληματα δεν βγαινουν με την καμια.
παει το παλιο καλο κολπο με στυλο και αναπτηρα στο gameboy με το track and field..ο χειρισμος ειναι απιστευτα δυσκολος.τα γραφικα καλα,χωρις τιποτα το εντυπωσιακο.
γιατί ρε παιδιά να αλλάξεις τα κουμπιά δεν γίνεται??.....λίγο κουλό να μην γίνεται αυτο:Ρ

gergeo
30-06-2008, 15:12
telika to online einai kalo?polu kalo?metrio?kako?..

tasioskis
30-06-2008, 15:49
στην κυπρο δεν εχει ερθει ακομα....

mootsChios
01-07-2008, 01:47
@ manos_ps3. Εγω εχω συνδεδεμενη την κονσολα wired οχι wireless. Και καπου διαβασα οτι το "an error has occured" στο λεει οταν καποιο firmware δεν εχει 'κατσει' καλα. Και αυτο συμβαινει οταν δεν εχεις σταθερη συνδεση. Τωρα σε σενα συνεβη κατα το 2.36 update? κατα το update 1.10 του παιχνιδιου? Και δεν ξερω πως μπορεις να πας ενα update πισω, ωστε να το ξαναπερασεις. Αν στο κανει μονο στο Beijing 2008 και οχι στα άλλα, δοκιμασε ενα αλλο copy του παιχνιδιου, να δεις τι θα κανει.

MaRkUs_
01-07-2008, 13:27
@ manos_ps3. Εγω εχω συνδεδεμενη την κονσολα wired οχι wireless. Και καπου διαβασα οτι το "an error has occured" στο λεει οταν καποιο firmware δεν εχει 'κατσει' καλα. Και αυτο συμβαινει οταν δεν εχεις σταθερη συνδεση. Τωρα σε σενα συνεβη κατα το 2.36 update? κατα το update 1.10 του παιχνιδιου? Και δεν ξερω πως μπορεις να πας ενα update πισω, ωστε να το ξαναπερασεις. Αν στο κανει μονο στο Beijing 2008 και οχι στα άλλα, δοκιμασε ενα αλλο copy του παιχνιδιου, να δεις τι θα κανει.

για να ξανακατεβάσεις ξανά το update παιχνιδιού πάς και σβήνεις το update που έκανες....μου φένεται είναι μέσα στο games utility στο xmb

touristas
02-07-2008, 23:09
loipon to pira kai go.ade na organonomaste.afou to matho prota li
go

touristas
04-07-2008, 13:34
telika ti ginetai paidia?tha paiksoume kana online?ego pantos den exo kanena provlima online,ola apsoga

mootsChios
04-07-2008, 17:33
Τελικα αν μαθεις τον χειρισμο και καποια απλα κολπα (πχ στον ακοντισμο να εχεις απο την αρχη το left stick πισω και οχι μετα που λεει ή στα αθληματα που απαιτουν κυκλικη κινηση του stick, να το κανεις οχι με τον αντιχειρα αλλα με ολα τα δακτυλα (πχ καταδυσεις(3μ), σφυρα) βγαινουν ολα ευκολα.

gabrigal
06-07-2008, 11:53
Εχω πάρει το παιχνίδι με τους ολυμπιακούς αγώνες στο ps3 αλλά όταν πάω να μπω on-line μου βγάζει σφάλμα και μετά δεν μπαίνει ούτε στο κανονικό μενού γιατί πριν μπει πρέπει να φορτώσει πληροφορίες απότο δίκτυο οπότε στην ππροσπάθεια να συνδεθώ on-line αναγκάζομαι να κάνω επανεκίνηση στο παιχνίδι. Μπορεί να μου πει κάποιος τι συμβαίνει? Δεν δουλεύει ακόμα το on-line του παιχνιδιού για να το ξεκινήσουν με την έναρξη της ολυμπιάδας ή είναι κάποιο πρόβλημα που θα φτιαχτεί με κάποιο path?
:hide::please2::banghead::rant::badpc:

mootsChios
06-07-2008, 22:05
@Gabrigal μαλλον εχεις το ιδιο προβλημα που εχει και ο φιλος manos_gr με το ιδιο παιχνιδι. Δεν ξερω αν τοθ διορθωθηκε ή αν καν διορθωνεται, αλλά ρωτα τον. Εγω που εψαξα το net για το προβλημα σου, δεν βρηκα τιποτα. Αν σου βγαζει το 80010514 error, την εκατσες την βαρκα.

nikon
07-07-2008, 14:59
Behind The Scenes - Beijing 2008 Sega Console Game (http://www.visitolympics.co.uk/2008/07/behind-scenes-beijing-2008-sega-console.html)


http://www.visitolympics.co.uk/2008/07/behind-scenes-beijing-2008-sega-console.html

MaRkUs_
08-07-2008, 12:24
πότε θα κανονίσουμε κανένα παιχνιδάκι???:Ρ ρε παιδιά στο ακόντιο πόσο έχεται πάει???εγώ 98.90 ....δεν πάει παραπάνω το άτιμο:Χ
p.s στο βίντεο δίχνει ότι μπορείς να κουνάς το χειριστίριο για τρεξιμο....ισχύει??????

gergeo
08-07-2008, 13:19
an to noikiasw tha mporw na paixw online?

MaRkUs_
08-07-2008, 14:35
an to noikiasw tha mporw na paixw online?

ε λογικά....δεν έχει κάποιον κωδικό η τπτ τέτοιο

gergeo
08-07-2008, 15:03
ok markus..thanks..provlepw meta tin pempti(na perasei o kauswnas..:p)tha to noikiasw gia na paixoume kana athlimataki..(an kai kata 101% tha xasw:p)

manos_ps3
08-07-2008, 15:05
Εχω πάρει το παιχνίδι με τους ολυμπιακούς αγώνες στο ps3 αλλά όταν πάω να μπω on-line μου βγάζει σφάλμα και μετά δεν μπαίνει ούτε στο κανονικό μενού γιατί πριν μπει πρέπει να φορτώσει πληροφορίες απότο δίκτυο οπότε στην ππροσπάθεια να συνδεθώ on-line αναγκάζομαι να κάνω επανεκίνηση στο παιχνίδι. Μπορεί να μου πει κάποιος τι συμβαίνει? Δεν δουλεύει ακόμα το on-line του παιχνιδιού για να το ξεκινήσουν με την έναρξη της ολυμπιάδας ή είναι κάποιο πρόβλημα που θα φτιαχτεί με κάποιο path?
:hide::please2::banghead::rant::badpc:


File mou gabrigal, akrivos to idio provlima antimetopizo ki ego!!! Den xero ti ftaiei kai ti prepei na kano. Einai m@l@ki@ na min mporeis na paixeis online. Paidia please help !!!

gergeo
08-07-2008, 15:07
mipws prepei na anoixeis kapoio port?

manos_ps3
08-07-2008, 18:02
mipws prepei na anoixeis kapoio port?

file gergeo, kai na xreiazetai na kano kati tetoio, den xero pos...

criter
09-07-2008, 19:43
Πολυ καλο το παιχνιδι και χωρις προβληματα στο online.
Ειστε ετοιμοι για ενα δεκαθλο online?

gergeo
10-07-2008, 13:26
paidia shmera to mesimeri tha noikiasw to game..opote parakalw na mezeutoume shmera meta tis 14:30 na paixoume..

SIRIOS7
12-07-2008, 10:56
magkes ti ginete?to paixnidi einai polu kalo kai eidika to online kommati tou paixnidiou.shmera tha mpw gia online meta tis 7-8 to apogeuma opoios goustarei na mou steilei pm

msnes7
15-07-2008, 23:19
Εγώ δεν μπόρεσα να το παίξω με τίποτα...........
Κρίμα γιατί μου αρέσουν τα παιχνίδια του είδους και είναι πολύ καλοφτιαγμένο

SIRIOS7
15-07-2008, 23:23
paidia mpainw twra gia online game psinw kai ton tasioskis.touristaaaaaaa kai oi upoloipoi elate

MADTHAN
28-07-2008, 08:34
pira k ego to pexnidi k apla ine poli kalo
idika to on line.opote kanonisete ime mesa
ID MAD-THAN
ego xrisimopio mikri bataria gia to treximo

gabrigal
02-08-2008, 16:39
Γεια σας παιδια. Εχω παρει το Beijing απο την πρωτη μερα που βγεικε αλλα δεν εχω κατορθωσει να παιξω on-line. Αυτο συμβαινει γιατι οταν παω να συνδεθω στο δυαδικτιο μετα απο λιγο μου βγαζει Error και με πεταει στην οθονη του start. Οταν κανω προσπαθεια να ξαναμπω οχι στο on-line αλλα στο κανονικο και [αταω το start μου βγαζει συνεχεια την Λλεξη connection αλλα μενη εκαι για λιγο και μετα ξαναβγαζει error. Τι συμβαινει μηπωσ δεν δουλευει ακομα το on-line του παιχνιδιου?:hide::banghead::please2::banghead::hid e:

greekteo
02-08-2008, 17:00
Gabrigal κανε τα ποστ σου edit και γραψτα με μικρα αλλιως θα αναγκαστω να τα σβησω!!!

gabrigal
02-08-2008, 17:04
Ουπς Σωρρη!! Φιλε Μανο κατθε φορα που κανει update το παιχνιδι λεω αντε και θα παιξουμε αλλα καθε φορα τα ιδια τιποτα. Τι θα κανουμε?

gabrigal
02-08-2008, 17:21
Φιλε mootsChios γιατι τι σφαλμα ειναι αυτο? δεν διορθονετε? Με αλλα παιχνιδια παιζω κανονικα παντως.
(http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=229)

mootsChios
02-08-2008, 22:36
Μακαρι να ηξερα Gabrigal. Το NAT σου ειναι ΝΑΤ2? Παντως εψαξα στο google αλλα δεν βρισκω τιποτα. Εκτος αν βρεις άλλο copy του παιχνιδιου και δεις αν σου κανει τα ιδια.

MADTHAN
03-08-2008, 10:18
to on line litourgi telia.
mipos exi provlima to router sou?alla paixnidia on line
mporis na pexis?

gabrigal
04-08-2008, 01:19
Τα αλλα παιχνιδια παιζουν τζαμι ολα. Μονο σε αυτο μου κανει κολπα. Απο την αρχι που το εχω παρει. Ενα φιλαρακι αλλο που το νοικιασε μου ειπε οτι δεν του παρουσιασε κανενα προβλιμα στο on-line. Δεν ξερω τι να κανω. Μαλιστα νοικιασα και μια αλλη κοπια μηπως και φταιει το δισκακι αλλα και με το νοικιασμενο τα ιδια μου εκανε. αρα το φταιξιμο ειναι αλλου.
Οσο για το ΝΑΤ ειναι 2. Βοηθεια ρε παιδια τι αλλο να κανωωωωω???????? :ohthedrama::prayer::please2::banghead:

gabrigal
08-08-2008, 03:42
Τελικα η λυση για το προβλημα βρεθηκε!! :yay::bunny_4::yay::bunny_4:Και για οσους τους παρουσιαστη το ιδιο προβλημα να μην μπορουν με το beijing να παιξουν on-line να ξερουν οτι για ολα φταιει το ελληνικο acount. Για αλλη μια φορα η ελλαδα βρισκεται στην μειωνεκτικη θεση να προδοσει τους on-line χρηστες της. Με το που δοκιμασε καποιος φιλος με αλλο acound μπορεσε να παιξη κανονικα. Σκεφτηκα κι εγω λοιπον να ενημεροσο τι site μας μηπως υπαρχει και καποιος αλλος δυστιχης σαν και μενα που δεν μπορει να παιξη. Εκτος τον φιλο Manos_GR που ξερω οτι αντιμετωπιζει το ιδιο προβημα. Δεν μπορει ολο και καποιος αλλος θα ψαχνει την λυση.
Τι να πω ντροπη στην sony ελλας που τοσο καιρο αφηνει τα παιδια της να παιδευονται. Αλλα μονο για την sony ελλας.:rant::fight::witsend::rant:

mootsChios
08-08-2008, 17:39
Χμμμ περιεργο. Αν θυμαμαι καλα το account με το οποιο παιζω ολυμπιαδα, ειναι ελληνικο και παιζω κανονικα. Παντως αν αυτο ειναι το προβλημα σου, λυνεται ευκολα. Απλα φτιαξε ενα ξενο account και λιωστο. Βεβαια θα πρεπει να ενημερωσεις ολους τους φιλους σου οτι εχεις αλλο account και φτου και απο την αρχη

gabrigal
09-08-2008, 02:56
Το ξερω σιγουρα φιλε mootsChios γιατι το εχο δοκιμασι ηδη. Βασικα ειχα πρωτα το αμερικανικο και μετα εφτιαξα το ευροπαικο. Εχω 9 acound συνολικα αλλα μονο τα δυο χρησιμοποιω. 3 μηνες εχω το παιχνιδι και δεν το ειχα παιξη καθολου επειδι δεν μπορουσα να μπω on-line.:banghead::badpc: Με το που το επαιξα με το αμερικανικο κανενα προβλημα.:giggle::giggle::giggle:

Mapras10
27-08-2008, 04:13
pedia exo kapies apories gia to pexnidi...

1) pos apothikeuonte ta recor exo kani World Recor alla meta apo svisimo tis konsolas feugun giati prepi na kano kati?

k 2) ime ego o numero 1 pextis me to onoma Yianis pos mpori o numero 2 na vazi diko tu onoma px Marios k na min mpeni apo mono tu Yiannis 2 ?

plakas
16-09-2008, 09:32
παιδες τι θα λεγατε να για ενα δεκαθλο σημερα?????εχω ρεπο και ειμαι ολοι μερα διαθεσιμος αντε να μαζευτουμε................

plakas
05-02-2009, 04:13
παιδια το εφαγε η σκονη το παιχνιδακι δεν το ξεσκονιζουμε λιγο,ετσι για να υδρωσουμε

aekfc212
17-11-2010, 00:58
ρε παιδια επειδη μου αρεσουν τετοια παιχνιδια αξιζει να το παρω υπαρχουν ακομα ατομα ονλαιν η οχι.αν βρεθουμε μερικα ατομα να παιζουμε να το παρω

plakas
17-11-2010, 02:26
μπο δεν θα βρεις κοσμο μεσα!!!εχουν περασει και 2+χρονια απο την κυκλοφορια οποτε μονο αν κανονισεις με κανα φιλο,αλιως δυσκολα

aekfc212
21-11-2010, 18:54
ουτε το βανκουβερ την τυχη μου
κανενα ρεκορ ονλαιν να σπασω θα εχει να αποκτησει κ λιγο ενδιαφερον;;
απο τον δεκαθλο στα arcade που λιωναμε τα κατοσταρικα εχω να παιξω.
τρελο λιωσιμο τοτε

plakas
26-11-2010, 16:19
καμια σχεσει με της arcade εκδοσεις δεν ειναι τοσο απλο ;) ειδικα το vancouver ειναι παλουκακι...αν θες να κανεις Leaderboard εχει ειδικο section σε καθε παιχνιδι,οποτε εκει ανατρεξε αν και παλι δυσκολο να κανεις ρεκορ ποσο μαλλον world ;) υπαρχουν πολλοι καμενοι περισσοτερο απο εμας τουλαχιστον