PDA

View Full Version : 4o Πρωτάθλημα FIFA08 Ps3Forums



Pages : [1] 2

milios
12-06-2008, 14:00
Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

ΤΕΛΟΣ

Αφού πέρασε και η καταλητική ημερομηνία για το κύπελλο και ο κλεπίδας δεν εμφανίστηκε για τους αγώνες του, κυπελλούχος ανακηρύσσεται ο L A G O U D A K O S αφου επικράτησε του ere στον μεταξύ τους αγώνα.

Άρα έχουμε και λέμε
κύπελλο L A G O U D A K O S
πρωτάθλημα L A G O U D A K O S

Συγχαρητήρια Ανδρέα. Τα σήκωσες όλα.:1appl::1appl::1appl:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Εδώ ξεκινάει το 4ο Πρωτάθλημα ΦΙΦΑ του forum. Όσοι ενδιαφέρεστε συνεχίστε το διάβασμα.

Λέμε ο καθένας που θέλει να συμμετάσχει την ομάδα που θα ήθελε. Συγκεντρωνόμαστε πχ 10 άτομα, οπότε και 10 ομάδες.

Μπαίνουν σε μία κληρωτίδα τα ονόματα, και σε μια άλλη οι ομάδες. Τραβάμε ένα όνομα από την μία κληρωτίδα και μία ομάδα από την άλλη. Έτσι στο τέλος καταλήγουμε όλοι μας με μία ομάδα από τις 10 υποθετικά καλύτερες που ήταν μέσα στην κληρωτίδα. Με αυτό τον τρόπο μπορούν να είναι μέσα και η Man.Un και η Barcelona, αφού αυτός που θα τις πάρει θα είναι καθαρά θέμα τύχης. Επίσης θα δοθεί η ευκαιρία σε όλους μας να παίξουμε με διαφορετικές ομάδες από αυτές που έχουμε κολλήσει και έχουμε συνηθίσει να παίρνουμε συνήθως. Και ποιος ξέρει μπορεί κάποιος αρκετά "φαρδύς" να κληρωθεί με την ομάδα που είχε διαλέξει εξ' αρχής . Αποκλείουμε εξ' αρχής την επιλογή των Ελληνικών ομάδων, λόγο των οπαδικών μας συναισθημάτων ... :innocent:

Η κλήρωση θα γίνει είτε μέσω shoutbox εδώ, είτε μέσω κάμερας και chat στο PS3 (δύο γυάλες με ονόματα και ομάδες και να παρακολουθούμε μέσω chat την κλήρωση στην TV μας, έτσι για να προσθέσουμε περισσότερο αίγλη στο πρωτάθλημα αυτό :ohyes:)

Κανόνες και περισσότερα σε μελλοντικά update και ύστερα από δικές σας υποδείξεις, παρενέσεις.

Κανόνες έως τώρα:


5 λεπτά unranked ματς
2 αγώνες με κάθε αντίπαλο.
Συνάντηση στο my country η σε room league4 και κωδικό 1210.
Όχι παράταση, ο αγώνας θα τελειώνει στο 90λεπτο ασχέτου αποτελέσματος
Σε περίπτωση disconect ο αγώνας θα ξαναγίνεται από το χρονικό σημείο που σταμάτησε και με το ίδιο σκορ.
Σε περίπτωση ισοβαθμίας θα μετράνε τα ματς το ατόμων που ισοβαθμούν (ποιος έχει πάρει περισσοτέρους βαθμούς από τον αντίπαλο, γκολ υπέρ - γκολ κατά στη λίγκα κοκ)
Δεν θα υπάρχουν playoffs
Βαθμολογίες όπως ακριβώς στο προηγούμενο πρωτάθλημα.
Επιλογή ομάδων όλες, εκτός από τις Ελληνικές και κλήρωση για το ποια θα πάρει ο καθένας από το σύνολο των δηλωμένων
Όχι εθνικές, δεκτές μόνο club teams
Παράπονα για τον τρόπο παιχνιδιού του αντιπάλου μας δεν θα γίνονται δεκτά. Ο καθένας παίζει όπως θέλει, ξέρει ή μπορεί.
Συμπεριφορές του τύπου "είμαι ο καλύτερος" , "πελάτες" κτλ δεν θα γίνονται δεκτές και θα έχουν ως αποτέλεσμα τη διαγραφή σας από το πρωτάθλημα. Άμα κάποιος θίξει κάποιον άλλον από εδώ μέσα, θα διαγράφεται από την λίγκα χωρίς δεύτερη σκέψη.
Μη εμφάνισή σας στις υποχρεώσεις του πρωταθλήματος για πάνω από δύο με τρεις μέρες, χωρίς να ενημερώσετε το forum θα έχει ως αποτέλεσμα τη διαγραφή σας από το πρωτάθλημα.

Μπορείτε όσοι θέλετε να αρχίσετε να λέτε ομάδες για να δούμε πόσοι συγκεντρωνόμαστε.

Ας αρχίσω πρώτος:
milios-Milan

Αποτελέσματα κλήρωσης

milios - Roma
spartans300 - Barcelona
ALTAIR-46 - Milan
touristas - Liverpool
stratisd - VALENCIA
ere32 - Chelsea
lagoudakos - manchester
ngiatras - ATLETICO MADRID
klepidas7 - Inter
fifaman - Bayern Munich
markos69 - Real Madrid
gigo_s - Arsenal

Οι βαθμολογίες καθώς και τα στατιστικά θα αναρτώνται εδώ http://miliosp.blogspot.com/
updated έως post#390

spartans300
12-06-2008, 14:08
leon gallia (spartan- inter)

spartans300
12-06-2008, 14:09
:welcome2:γαλλια η inter

ALTAIR-46
12-06-2008, 14:09
ALTAIR_46 FIAT YAMAHA MOTO GP:rofl::frog:πλακα κανω

ομαδα λεω να παρω VALENCIA

ALTAIR-46
12-06-2008, 14:12
μονο club teams λεων αυτη τη φορα

spartans300
12-06-2008, 14:13
ok inter

spartans300
12-06-2008, 14:13
etsi kai alios tha ginei klirosei

touristas
12-06-2008, 14:15
paidia thelo Bayern Munich

leone
12-06-2008, 14:17
Juventus

leone
12-06-2008, 14:20
αα και οσοι περνουν μερος να προσπαθουν να παιζουν τα παιχνιδια τους...
Μη ψαχνωμαστε παλι.

stratisd
12-06-2008, 14:28
Εγώ θέλω Chelsea ...άλλα πιος ξέρει...τι θα μου κάτσει. Αν μου κάτσει όμως...;)

ALTAIR-46
12-06-2008, 14:35
και αυτη ειναι η κουπα της league4

478

ALTAIR-46
12-06-2008, 14:37
μηπως θελετε αυτην

479

ALTAIR-46
12-06-2008, 14:38
or this


480

touristas
12-06-2008, 14:40
orea sillogi apo koupes exeis altair!!!

ere32
12-06-2008, 14:41
EGW PAIRNW ATLETICO MADRID

lagoudakos
12-06-2008, 15:11
egw manchester

stratisd
12-06-2008, 15:37
milios έχω να κάνω 2 προτάσεις:
1. γράψε και στους κανονισμούς οτι ο καθένας ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ...με άλλα λόγια επειδή είναι ποδόσφαιρο θα έχει ΚΑΙ ΤΑΚΛΙΝ ...ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ...ΚΑΙ ΠΑΣΕΣ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΛΑ...έτσι είναι το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο και για να μήν έχουμε τις παρεξηγήσεις του παρελθόντος.
2. μπορούμε μετά απο κάθε παιχνίδι να αναφέρουμε και τις κάρτες που βγήκαν στο παιχνίδι και να σημειώνονται ωστε στην 1 κόκκινη και στις 3 κίτρινες να τιμωρείτε με μια αγωνιστική ο παίχτης...βέβαια χρειάζεται λίγη προσπάθεια απο όλους μας για να σου στείλνουμε τα σωστά δεδομένα και πολύ προσπάθεια απο εσένα για να κρατάς τα στατιστικά και να ενημερώνεις το κόσμο...αλλά με καλή θέληση όλα γίνονται...;)

ngiatras
12-06-2008, 16:37
ngiatras - Roma

klepidas
12-06-2008, 16:39
klepidas7-Arsenal

milios
12-06-2008, 16:41
milios έχω να κάνω 2 προτάσεις:
1. γράψε και στους κανονισμούς οτι ο καθένας ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ...με άλλα λόγια επειδή είναι ποδόσφαιρο θα έχει ΚΑΙ ΤΑΚΛΙΝ ...ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ...ΚΑΙ ΠΑΣΕΣ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΛΑ...έτσι είναι το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο και για να μήν έχουμε τις παρεξηγήσεις του παρελθόντος.
2. μπορούμε μετά απο κάθε παιχνίδι να αναφέρουμε και τις κάρτες που βγήκαν στο παιχνίδι και να σημειώνονται ωστε στην 1 κόκκινη και στις 3 κίτρινες να τιμωρείτε με μια αγωνιστική ο παίχτης...βέβαια χρειάζεται λίγη προσπάθεια απο όλους μας για να σου στείλνουμε τα σωστά δεδομένα και πολύ προσπάθεια απο εσένα για να κρατάς τα στατιστικά και να ενημερώνεις το κόσμο...αλλά με καλή θέληση όλα γίνονται...;)

Η επιθυμία σας διαταγή κατά το ήμισυ.
Όπως θα δεις το 1 έχει γραφτεί ήδη στους κανόνες. Όσον αφορά το 2, το βρίσκω πολύ καλό αλλά πρακτικά δύσκολο έως ανέφικτο να εφαρμοστεί. Όταν αρχίσει το πρωτάθλημα, τις πρώτες μέρες θα χάσουμε την μπάλα από τους αγώνες που θα γίνονται και θα είναι δύσκολο να κρατάω τις κίτρινες και να ενημερώνω για το ποιος παίχτης δεν παίζει.

ALTAIR-46
12-06-2008, 17:27
κατοπιν συνενοησεος με τον milio θα προσθεσουμε και τον θεσμο του κυπελλου στην league4.
οι ομαδες θα ειναι αυτες που θα τυχουν στον καθεναν μας απο την κληρωση.
θα γινονται δυο αγωνες με καθε αντιπαλο,5λεπτο,unranked.
δεν θα μετρανε τα εντος και τα εκτος γκολ.
σε περιπτωση που και στο δευτερο ματς θα υπαρχει η ιδια συγκομιδη τερματων(πχ.2-3 και 1-0 = 3-3)θα γινετε quit game και θα οδηγουμαστε σε τριτο ματς τριων λεπτων οπου και θα ειναι η παραταση.
σε περιπτωση disconect ο αγωνας θα επαναλαμβανετε απο το ιδιο χρονικο σημειο που διεκοπη και με το ιδιο σκορ
σε ολες της φασης του κυπελλου θα υπαρχει κληρωση για να βγαινουν τα ζευγαρια.
στο τελος του πρωταθληματος και του κυπελλου θα υπαρχει ακομα ενα ματς μεταξυ του πρωταθλητη και του κυπελουχου το οποιο θα ειναι και το SUPER CUP.

για οτι αφορα το κυπελλο θα ενημερωνεστε απο εμενα..ηδη ο millios εχει αρκετη δουλεια για την λιγκα.το καναμε ετσι ωστε να μην του τα φορτοσουμε ολα μαζι

fifaman
12-06-2008, 17:55
BARCA EGO

stratisd
12-06-2008, 19:26
κατοπιν συνενοησεος με τον milio θα προσθεσουμε και τον θεσμο του κυπελλου στην league4.
οι ομαδες θα ειναι αυτες που θα τυχουν στον καθεναν μας απο την κληρωση.
θα γινονται δυο αγωνες με καθε αντιπαλο,5λεπτο,unranked.
δεν θα μετρανε τα εντος και τα εκτος γκολ.
σε περιπτωση που και στο δευτερο ματς θα υπαρχει η ιδια συγκομιδη τερματων(πχ.2-3 και 1-0 = 3-3)θα γινετε quit game και θα οδηγουμαστε σε τριτο ματς τριων λεπτων οπου και θα ειναι η παραταση.
σε περιπτωση disconect ο αγωνας θα επαναλαμβανετε απο το ιδιο χρονικο σημειο που διεκοπη και με το ιδιο σκορ
σε ολες της φασης του κυπελλου θα υπαρχει κληρωση για να βγαινουν τα ζευγαρια.
στο τελος του πρωταθληματος και του κυπελλου θα υπαρχει ακομα ενα ματς μεταξυ του πρωταθλητη και του κυπελουχου το οποιο θα ειναι και το SUPER CUP.

για οτι αφορα το κυπελλο θα ενημερωνεστε απο εμενα..ηδη ο millios εχει αρκετη δουλεια για την λιγκα.το καναμε ετσι ωστε να μην του τα φορτοσουμε ολα μαζι

Καλά μιλάμε απο οργάνωση σκίζει η ομάδα milios-altair, ρε δε βάζετε για πρόεδροι στη superleague, τώρα που εχει εκλογές...

Chill
12-06-2008, 19:44
Altair thanx για την ενημέρωση φίλε αλλά έχω αφοσιωθεί πλέον στο euro 2008 και μου είναι υπερβολικά δύσκολο να προσαρμοστώ και πάλι στο αργό στυλ παιχνιδιού του fifa :/. Κρίμα πάντως που ομαδικώς σνομπάρατε το euro, το παιχνιδάκι απλά τα σπάει.

Πόσο γουστάρω να πηγαίνω βεντούζα τους Τούρκους. Χτες στα lobbies ένας Τούρκος από Γερμανία μας είχε ζαλίσει τα @@ με τα "fuck greece", "fuck gaygreeks" κλπ. Rank 17 αυτός 5 εγώ την ώρα του αγώνα, μου γράφει "gay gordon dare to come. i ll fuck u". Παίρνω invite....... 3 μπαλάκια στο 20λεπτο, quit η αδερφή :D. Επί 20 αγωνιστικά λεπτά τον είχα ξεσκίσει σε σκληρό μπινελίκωμα, τι ελληνικά μπινελίκια, τι αγγλικά, τι γερμανικά ότι ήξερα του το είπα :P. Έτσι είναι ο Ελληνάρας πως να το κάνουμε να μάθει το τσουτσέκι, να πλένει το sisaxis του πριν γράψει για εμάς :D. Gordon_Chillman Ο Τουρκοφάγος του Euro 2008. ΒΕΝΤΟΥΖΑ. Rank 833, lvl 7 και ανεβαίνω \0/. Sorry για το offtopic αλλά είμαι κατενθουσιασμένος με τις επιδόσεις μου στο euro (μετά από τόσες σφαλιάρες από εσάς στα tournaments μας επιτέλους σήκωσα κεφάλι xaxa).

ALTAIR-46
12-06-2008, 19:47
οκ φιλε μου,κανενα προβλημα,σκιστους τους μισοφεγγαρους..
μπορει μια απο αυτες της μερες να παω να το νοικιασω το EYRO ισως σε πετυχω πουθενα...θα γινουμε τουρκοφαγοι

Chill
12-06-2008, 20:24
Τι να το νοικιάσεις...ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ. Είναι κλάσεις ανώτερο από το fifa :).

Μαζί σου δεν παίζω ranked match ξέχασε το lol θα με ρίξεις στα τάρταρα :D. Unranked όσα θέλεις όμως xaxa. Τούρκους θα βρεις με το τσουβάλι πάντως, στα lobbies τρώμε τρελό βρισίδι. Αναρωτιέμαι αν μπορώ να απευθυνθώ κάπου για να φάνε ban :P?

leone
12-06-2008, 20:54
Μιλαμε για οργανωση, οχι αστεια ...... ;)

ΥΓ. το psn id μου ειναι LEONEGR οχι σκετο leone :)

ngiatras
12-06-2008, 21:18
Τι να το νοικιάσεις...ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ. Είναι κλάσεις ανώτερο από το fifa :).

Μαζί σου δεν παίζω ranked match ξέχασε το lol θα με ρίξεις στα τάρταρα :D. Unranked όσα θέλεις όμως xaxa. Τούρκους θα βρεις με το τσουβάλι πάντως, στα lobbies τρώμε τρελό βρισίδι. Αναρωτιέμαι αν μπορώ να απευθυνθώ κάπου για να φάνε ban :P?

Kαλό το euro πιο ανοιχτό ποδοσφαιρο ,αλλά και το fifa καλό ,πιο σφιχτο παιχνίδι.

georgekal26
12-06-2008, 22:31
παιδια και εγω μεσα με real

LAZAGR76
12-06-2008, 23:03
δεν θα προλαβω παιδες να κανω τους αγωνες να σχισω μερικους:hide:ακους sparrtan kai milio:hungry: :p καλη επιτιχια στην ligga παιδια αν και ειναι σιγουρη με τον ΜΙΛΙΟ και ΑΛΤΑΙΡ:tiphat:

milios
12-06-2008, 23:13
Γιατί LazaGR μας το κάνεις αυτό?
Πρωτάθλημα χωρίς εσένα, είναι νύχτα χωρίς φεγγάρι, είναι ουρανός χωρίς αστέρια, είναι καφές χωρίς τσιγάρο, είναι, είναι, είναι ...

Δεν Θα σε πετύχω στο gta4. Έχεις να φας πολύ μολύβι.

LAZAGR76
12-06-2008, 23:15
Γιατί LazaGR μας το κάνεις αυτό?
Πρωτάθλημα χωρίς εσένα, είναι νύχτα χωρίς φεγγάρι, είναι ουρανός χωρίς αστέρια, είναι καφές χωρίς τσιγάρο, είναι, είναι, είναι ...

Δεν Θα σε πετύχω στο gta4. Έχεις να φας πολύ μολύβι.



xaxaxaxaxaxaxa :jiggy: κανονισε να παρεις κανενα καλο αμαξι στο gta να σε κλεψω το αλλο δεν μου βγηκε καλο:p

stratisd
12-06-2008, 23:20
Lazagr..που πας και μας αφήνεις μόνα....:please2:

LAZAGR76
12-06-2008, 23:26
εχω τρεξιμο αυτον τον καιρο Στρατη αλιως θα σας:oops::yay:επαιζα:D

stratisd
12-06-2008, 23:27
εύχομαι να μήν είναι τίποτα σοβαρό και να πάνε όλα καλά φίλε μου...:cheers:
εδώ είμαστε όποτε θές.;)

markos69
13-06-2008, 00:16
markos69 bluewings

milios
13-06-2008, 00:25
Στους κανόνες έχουν προστεθεί στο τέλος μερικοί που αφορούν την συμπεριφορά που θα πρέπει να πρέπει να επιδεικνύουμε στο πρωτάθλημα αυτό. Κάντε ένα κόπο και διαβάστε τους. Όποιος πιστεύει ότι δεν μπορεί να τους εφαρμόσει καλό θα είναι να το πει από τώρα, και να μην ταλαιπωρήσει όλους τους υπόλοιπους.

milios
13-06-2008, 00:31
markos69 bluewings


Βρε εσύ markos69 τι bluewings? Δεν θα είναι κρίμα να κρεμάσεις κάποιον που θα κληρωθεί να παίζει με αυτήν την ομάδα μιας και το να κληρωθείς εσύ έχει μικρές πιθανότητες, αφού ήδη έχουμε μαζευτεί αρκετοί και οι πιθανότητες να πάρει ο καθένας την ομάδα που πόσταρε στην κλήρωση έχουν μειωθεί πολύ.

Εγώ την έβαλα, αλλά θα σε παρακαλούσα να το ξανασκεφτείς.

lagoudakos
13-06-2008, 01:09
Βρε εσύ markos69 τι bluewings? Δεν θα είναι κρίμα να κρεμάσεις κάποιον που θα κληρωθεί να παίζει με αυτήν την ομάδα μιας και το να κληρωθείς εσύ έχει μικρές πιθανότητες, αφού ήδη έχουμε μαζευτεί αρκετοί και οι πιθανότητες να πάρει ο καθένας την ομάδα που πόσταρε στην κλήρωση έχουν μειωθεί πολύ.

Εγώ την έβαλα, αλλά θα σε παρακαλούσα να το ξανασκεφτείς.

kante mia exeresh ston markos69 k doste toy bluewings afou thn thelei toso poly ti vlakeies ine aytes ela na sovareytoyme ligo opoois thelei na paizei me ta neyra ton allon as paei kapou aloy edw einai dyo atoma pou g.......nte na ftiaxoun ena protathlima gia na pername emeis kala k orismenoi den to sevontai ayto !!!!

milios
13-06-2008, 01:20
lagoudako ηρεμία. Θα περιμένουμε να απαντήσει ο markos69 στην παράκληση που του έκανα και μετά βλέπουμε.

lagoudakos
13-06-2008, 01:28
[quote=milios;78239]lagoudako ηρεμία. Θα περιμένουμε να απαντήσει ο markos69 στην παράκληση που του έκανα και μετά βλέπουμε.[/quot

hremos ima aplos den mou aresoun orismena pragmata kai idika otan oloi emeis kanoume thn plaka mas kai eseis xwris kanena simferon katheste k xalate ton xrono sas gia na ftiaxnete vathmologies kai polla akoma kai na mhn to sevomaste giati mhn mou peis oti o markos tha eperne pote ayth thn omada gia na paixei?

stratisd
13-06-2008, 10:00
kante mia exeresh ston markos69 k doste toy bluewings afou thn thelei toso poly ti vlakeies ine aytes ela na sovareytoyme ligo opoois thelei na paizei me ta neyra ton allon as paei kapou aloy edw einai dyo atoma pou g.......nte na ftiaxoun ena protathlima gia na pername emeis kala k orismenoi den to sevontai ayto !!!!


[quote=milios;78239]lagoudako ηρεμία. Θα περιμένουμε να απαντήσει ο markos69 στην παράκληση που του έκανα και μετά βλέπουμε.[/quot

hremos ima aplos den mou aresoun orismena pragmata kai idika otan oloi emeis kanoume thn plaka mas kai eseis xwris kanena simferon katheste k xalate ton xrono sas gia na ftiaxnete vathmologies kai polla akoma kai na mhn to sevomaste giati mhn mou peis oti o markos tha eperne pote ayth thn omada gia na paixei?

Έχει απόλυτο δίκιο ο Λαγουδάκος, μήν τρελαθούμε κιόλας, είπαμε να πάρουμε στη τύχη ομάδες, αλλα αυτός που θα πάρει τη Bluewings θα είναι μόνο για τη συμμετοχή, αν τη θέλει ας τη πάρει το παλικάρι κατ'εξαίρεση....;)

milios
13-06-2008, 10:53
Και όμως lagoudako την έχει ξαναπάρει και σε προηγούμενο πρωτάθλημα και τα είχε πάει καλά. Το θέμα μας είναι τώρα αλλού, ότι δεν διαλέγει ομάδα προσωπικά, αλλά για όλους μας.

georgekal26
13-06-2008, 11:19
Παιδια θα λειψω για δεκα μερες, αν εχετε περιθωριο παραμενω.20-23 του μηνα επιστρεφω.

stratisd
13-06-2008, 11:40
Και όμως lagoudako την έχει ξαναπάρει και σε προηγούμενο πρωτάθλημα και τα είχε πάει καλά. Το θέμα μας είναι τώρα αλλού, ότι δεν διαλέγει ομάδα προσωπικά, αλλά για όλους μας.
Αυτό λέμε ρε συ milios, γιατι να πέσει σε κάποιο παιδι που δέν φταίει σε τίποτα και να μαζεύει τα γκόλ για πλάκα, είπαμε να παίξουμε όχι να το ξεφτυλίσουμε...:p
Βάλε έναν όρο ακόμη, οι ομάδες να μήν είναι κάτω απο 4.5 αστέρια, πώς δηλαδή αποκλείσαμε τις Ελληνικές ομάδες, ας αποκλείσουμε και τις χάλια...;)

leone
13-06-2008, 12:37
sorry Παιδια αλλα 8α πρεπει να αποχωρησω, γιατι ετσι οπως το βλεπω δε θα προλαβω να παιξω λογο μετακομισης και καταλαβαινετε τωρα.
Καλη συνεχεια και στην επομενη leagua θα ειμαι εδω :p

lagoudakos
13-06-2008, 12:41
Αυτό λέμε ρε συ milios, γιατι να πέσει σε κάποιο παιδι που δέν φταίει σε τίποτα και να μαζεύει τα γκόλ για πλάκα, είπαμε να παίξουμε όχι να το ξεφτυλίσουμε...:p
Βάλε έναν όρο ακόμη, οι ομάδες να μήν είναι κάτω απο 4.5 αστέρια, πώς δηλαδή αποκλείσαμε τις Ελληνικές ομάδες, ας αποκλείσουμε και τις χάλια...;)

sostos o stratis !!!!!!!!!:cheers:

ALTAIR-46
13-06-2008, 12:46
sorry Παιδια αλλα 8α πρεπει να αποχωρησω, γιατι ετσι οπως το βλεπω δε θα προλαβω να παιξω λογο μετακομισης και καταλαβαινετε τωρα.
Καλη συνεχεια και στην επομενη leagua θα ειμαι εδω :p

οκ leone,δεν υπαρχει προβλημα.οπως καταλαβαινετε ολοι μια μετακομιση θελει καμια εβδομαδα για να ολοκληρωθει πληρως.το ιδιο και η γραμμη του internet που θα μπει στο καινουριο σπιτη του leone οποτε αυτος ειναι και ενας ακομη λογος που δεν θα μπορεσει να συμετασχει το παιδι.
leone μην ανησυχεις,σε περιμενουμε στην επομενη λιγκα
καλη μετακομιση:wave:

stratisd
13-06-2008, 13:03
Leone άμα θέλεις βοήθεια εδώ είμαστε...και είμαστε και γεροδεμένα παιδιά...να κουβαλίσουμε τίποτα...:p

leone
13-06-2008, 13:37
Leone άμα θέλεις βοήθεια εδώ είμαστε...και είμαστε και γεροδεμένα παιδιά...να κουβαλίσουμε τίποτα...:p
αμα ερθετε εσεις για μετακομιση μας βλεπω να καταληγουμε στη τηλεοραση να παιζουμε Metal gear solid :tongue:
(ευχαριστω παντος, θα ερθει συνεργιο )

milios
13-06-2008, 15:28
Οι georgekal26 και LEONEGR βγήκαν από το πρωτάθλημα, εξαιτίας υποχρεώσεων τους μέχρι το τέλος του μήνα. Ευχαριστούμε παιδιά για την ενημέρωση που μας παρείχατε και ελπίζουμε να σας δούμε στο επόμενο πρωτάθλημα.

Επίσης οι ομάδες Real Madrid και Juventus βγήκαν επίσης από το πρωτάθλημα επειδή τις είχαν προτείνει τα παραπάνω παιδιά.

markos69, πρότεινε άμα θες κάποια άλλη ομάδα. Σε περίπτωση που δεν το κάνεις η bluewings θα αντικατασταθεί με κάποια από τις δύο παραπάνω.

Το βραδάκι μάλλον θα έχετε νέα για το πότε θα γίνει η κλήρωση.
Σας ευχαριστώ όλους για την κατανόηση και τη συμμετοχή σας

ALTAIR-46
13-06-2008, 15:55
οσο αφορα το κυπελλο και σε περιπτωση που δεν μαζευτουν 12 ατομα καποιος απο εμας θα περαση στην επομενη φαση μετα απο κληρωση

markos69
13-06-2008, 16:31
po po poli entasi vlepo lagoudako akomi den arxisame, pros pliroforian sou tous bluewings tous pira otan peksame protathlima me omades ke mou aresoun poli giafto tous dilosa , min trelenese , den exi oro na dialekso omada me sigkekrimena asteria giafto den exis to dikeoma na pis kati gia tin omada pou dialeksa, ama thelete doste tin se emena .... mporo ke ego na kano provlima gia ti barca oti ine poli dinati , telospanton alli fora pio irema ke psixrema ta logia sou

gigis
13-06-2008, 18:03
egw 8a paro liverpol ade na ksekiname...

spartans300
13-06-2008, 18:18
gigis kalispera >> mia episimansi opios exei skopo na peksei na mpei opios exei skopo na ton osaxnoyme as to paratisei apo tora ....

anef pareksigiseis

milios
13-06-2008, 18:33
po po poli entasi vlepo lagoudako akomi den arxisame, pros pliroforian sou tous bluewings tous pira otan peksame protathlima me omades ke mou aresoun poli giafto tous dilosa , min trelenese , den exi oro na dialekso omada me sigkekrimena asteria giafto den exis to dikeoma na pis kati gia tin omada pou dialeksa, ama thelete doste tin se emena .... mporo ke ego na kano provlima gia ti barca oti ine poli dinati , telospanton alli fora pio irema ke psixrema ta logia sou

marko69 όταν δημιουργείται μία ένταση μεταξύ σας, παρακαλώ να το αναφέρετε ή σε εμένα ή στον Altair, για να βρίσκουμε μια λύση. Όπως θα είδες πιο πάνω, έχω απαντήσει ήδη στον lagoudako, ότι με αυτήν την ομάδα έχεις ξαναπαίξει και του συνέστησα ηρεμία, οπότε δεν τίθεται θέμα επ' αυτού.

Για το ζουμί της υπόθεσης τώρα, επειδή το πρωτάθλημα αυτό έχει την ιδιαιτερότητα να προτείνουμε μια ομάδα που θα μπει σε κλήρωση για όλους μας και όχι να την διαλέγουμε απευθείας, πχ εσύ μπορεί να κληρωθείς να πάρεις την barcelona που αναφέρεις παραπάνω, θα σε παρακαλούσα να προτείνεις μια λύση. Θα σου ήταν δύσκολο να διαλέξεις μία καλύτερη ομάδα σαν αυτές που είχαν τα παιδιά που αποχώρησαν λόγω υποχρεώσεων ή θα επιμείνεις στην αρχική σου επιλογή; Στην δεύτερη περίπτωση ίσως να αναγκαστούμε να σου την δώσουμε κατευθείαν, χωρίς να μπεις στην κλήρωση για την επιλογή ομάδας που θα μπουν όλοι οι άλλοι, πράγμα που δεν θέλω να το κάνω, γιατί θέλω οι ίδιοι κανόνες να ισχύουν για όλους μας.

Αν μπορούσες να απαντήσεις σήμερα θα σου ήμουν υπόχρεος, μπας και προλάβουμε να κάνουμε την κλήρωση σήμερα, μετά τον αγώνα του Euro κατά τις 9:15 στο ps3 μέσω chat. Ευχαριστώ εκ' των προτέρων.

Υ.Γ. Εάν ο markos69 δεν απαντήσει έως την ώρα της κλήρωσης, αυτή αναβάλλεται για αύριο

ALTAIR-46
13-06-2008, 18:41
gigis kalispera >> mia episimansi opios exei skopo na peksei na mpei opios exei skopo na ton osaxnoyme as to paratisei apo tora ....

anef pareksigiseis

δεν χρειαζεται να ψαχνουμε κανεναν για τους αγωνες.θελω να πιστευω οτι τα ατομα που εχουν παρει εως τωρα μερος στην λιγκα θα ειναι συνεπεις στης υποχρεωσης τους.γι'αυτο τον λογο εχουν μπει και καποιοι οροι και κανονες που πρεπει να ακολουθησουμε ολοι ωστε να κυληση ομαλα και αυτη η λιγκα.ειναι καπως πιο αυστηρα τα πραγματα αυτη την φορα αλλα ειναι για καλο ολων μας.ο οποιοσδηποτε δεν θα τηρει τους κανονες και τους ορους τησ λιγκας γνωριζει απο τωρα και τηε συνεπειες...
οποτε ας αφησουμε τα σχολια και της προστρηβες και ας κοιταξουμε να το διεσκεδασουμε περισοτερο απο καθε αλλη φορα χωρις παρατραγουδα

markos69
13-06-2008, 20:00
ntaksi kala tha ipoxoriso , ego na ksekathariso tous bluewings tous ipa oxi gia na mbleksi kapios alla giati aftous tha eperna, vale tin real sin klirotida os epilogi mou

ALTAIR-46
13-06-2008, 20:24
δεν θα υπηρχε προβλημα με την ομαδα σου markos εαν δεν υπηρχε κληρωση για της ομαδες,το ξερουμε οτι την εχεις ξαναπαρει και οτι τα εχεις παει πολλη καλα με αυτην.απλα δεν θελουμε να πεσει σε καποιον αλον η συγκεκριμενη ομαδα και να εχουμε παραπονα.τωρα να κανουμε μια εξερεση και να σου την δωσουμε δεν νομιζω να ειναι σωστο και για ολους τους υπολοιπους.
ωραια,καλα εκανες και πηρες real.ραντεβου οσοι μπορουν κατα της 21:15 στο ps3 για να γινει η κληρωση μεσω chatt.
η εγω η ο milios θα σας στελνουμε chat invitation οσοι θα εισται online και θα μπενετε στο chat room.οσοι δεν εχουν ακουστικα δεν πειραζη και παλι μπορουν να μπουν στο chat room και ας βλεπουν..

καλη τυχη σε ολους


υγ: σημερα θα γινει και η κληρωση για την πρωτη φαση του κυπελου.δεν θα βγαλω τα ζευγαρια κατευθειαν στο forum,απλα θα αφησω κανα δυο μερες να παιχτουν ορισμενα ματς και αναλογος θα τα ανακοινωσο καποια στιγμη αργοτερα

lagoudakos
13-06-2008, 20:51
po po poli entasi vlepo lagoudako akomi den arxisame, pros pliroforian sou tous bluewings tous pira otan peksame protathlima me omades ke mou aresoun poli giafto tous dilosa , min trelenese , den exi oro na dialekso omada me sigkekrimena asteria giafto den exis to dikeoma na pis kati gia tin omada pou dialeksa, ama thelete doste tin se emena .... mporo ke ego na kano provlima gia ti barca oti ine poli dinati , telospanton alli fora pio irema ke psixrema ta logia sou

markos ean den katalaveneis oti edw den eisai monos egw den mporw na kanw kati gia ayto!!!

ALTAIR-46
13-06-2008, 20:57
το θεμα εχει λοιξη παιδια,δεν τρεχει τιποτα.ολα καλα.:cheers:μην επανερχομαστε σε πραγματα που εχουν τελειωσει και βαζουμε φωτιες..οτι εγινε εγινε.ας επικεντροθουμε στην ομαλη διεξαγωγη της λιγκας χωρις να υπαρχουν προστριβες και παρεξηγησεις...


ολοι 21:15 στην online κληρωσηηηηηηη:rofl::rofl::1appl::cheers:

lagoudakos
13-06-2008, 21:05
Ayta poy ipa egw exthes den ta ipa apoklistika gia ton marko egw aplos anaferomoyn se thema ths omadas ta ipolipa htan pio genika gai ta provlhmata poy sinantisame ma kapoious pou tous psaxname kai genika den itan typikh sths ypoxreosis poy ixan apenanti sto protathlima!

ALTAIR-46
13-06-2008, 21:10
αυτην την φορα υπαρχουν κανονες πιο αυστηρη απο καθε αλλη φορα και θα τηρηθουν σε οποιαδηποτε περιπτωση.να εισται σιγουρη ολοι οτι αυτο θα γινει.ας κλεισουμε το θεμα εδω και να κοιταξουμε την ομαλη συνεχεια:tiphat:

stratisd
13-06-2008, 21:12
Ετσι σας θέλω...αποφασισμένους για όλα τους διοργανωτές...lolololol
milios τι θα φορέσεις το βράδυ, για να ντυθούμε αναλογα για τη περίσταση το λέω...

milios
13-06-2008, 21:39
Όλα πανέτοιμα για την μεγάλη κλήρωση. Αυτή την στιγμή ετοιμάζω τα χαρτάκια που θα μουν στην κληρωτίδα. Όσοι δεν έχετε εμένα ή τον Altair στην friendlist και θέλετε να παρακολουθείσετε την κλήρωση προσθέστε κάποιον από εμάς για να σας κάνουμε invite.

Όσοι πιστοί online στο ps3 στις 9:15

stratisd
13-06-2008, 22:43
Τελίωσε η μπαταρία του Bt και δέν ακούσατε τη φωνούλα μου...:bgrin2: αλλά τη κλήρωση την είδα....:bowdown: ποιος που#@%#$@ς διαλεξε τη Βαλένθια :banghead::banghead::banghead:

milios
13-06-2008, 22:54
Η κλήρωση έγινε. Όσοι δεν την παρακολουθήσατε live μπορείται να πληροφορηθείτε για την ομάδα που κληρωθήκατε στο πρώτο post. Καλή αρχή σε όλους, μπορείτε να ξεκινήσετε τα παιχνίδια σας, καθώς από αύριο το πρωί θα αρχίσουν να ενημερώνονται τα στατιστικά και θα σας δοθεί και το link που θα τα ανεβάζουμε. Εδώ θα ποστάρετε τα αποτελέσματα των αγώνων εντός και εκτός έδρας.

Καλή σας επιτυχία

stratisd
13-06-2008, 22:55
Eυτυχώς που δεν έχει υποβιβασμό η λίγκα...lololololol

klepidas
14-06-2008, 00:41
για μένα Ιντερ:fooddance7::fooddance7::fooddance7:

markos69
14-06-2008, 00:58
lol pira aftin pou dilosa hahah

markos69
14-06-2008, 00:59
pote arxizoume?

ALTAIR-46
14-06-2008, 01:00
lol pira aftin pou dilosa hahah

εσυ και ο lagoudakos πεσατε στης ομαδες που διαλεξατε απο την αρχη:Thud:


θα ειμαι μεσα για καμια ωριτσα.οποιος μπορει ας ερθει να κανουμε κανενα ματσακι

ALTAIR-46
14-06-2008, 01:02
pote arxizoume?

απο την στιγμη που εγινε η κληρωση εισται ολοι free να κανετε τους αγωνες σας

milios
14-06-2008, 01:20
Και οι πίνακες έτοιμοι να δεχτούν τα πρώτα αποτελέσματα. Το link στην πρώτη σελίδα. Άντε καλή αρχή.

Καλά markos69 και lagoudakos ρίξτε κανένα τζόκερ, λαχείο, κάτι σε τυχερό παιχνίδι τέλος πάντων. Σας θέλει σήμερα ...

ALTAIR-46
14-06-2008, 01:49
μολις εγιναν και οι δυο πρωτοι αγωνες της λιγκας
milan - valencia 0-1
valencia - milan 0-2
ωραια ματσακια stratisd,αρκετες φασης,ενα καταπληκτικο σουτ απο τον pirlo το οποιο κατεληξε στο δοκαρι.αρκετες φασεις και στης δυο εστιες με πολα απροοπτα.
καλη συνεχεια stratisd..οπως ειδες η valencia ειναι πολη καλη ομαδα ειδικα στης αντεπιθεσης

ALTAIR-46
14-06-2008, 01:56
να ενημερωσο επισης για το κυπελο τα εξης:

επειδη ειμαστε δωδεκα ατομα και στην επομενη φαση θα περασουν οι 6 απο τους 12 και απο τους 6 οι τρεις δεν θα μπορεσει να υπαρξη τετραδα για τα ημητελικα αλα μονο τρεις ομαδες.ετσι σκεφτηκε να κανουμε ενα πολη μινι πρωταθληματακι για τους τρεις τελευταιους φιναλιστ του κυπελου.και οι τρεις θα παιξουν απο εναν αγωνα αναμεταξυ τους και αυτος που θα συγκεντροση τους περισσοτερους βαθμους θα ειναι και ο κυπελουχος της λιγκας.5λεπτο unranked ματς,μεχρι το 90λεπτο χωρις παραταση,η νικη θα δινει 3 βαθμους και η ισοπαλια 1.

stratisd
14-06-2008, 02:01
μολις εγιναν και οι δυο πρωτοι αγωνες της λιγκας
milan - valencia 0-1
valencia - milan 0-2
ωραια ματσακια stratisd,αρκετες φασης,ενα καταπληκτικο σουτ απο τον pirlo το οποιο κατεληξε στο δοκαρι.αρκετες φασεις και στης δυο εστιες με πολα απροοπτα.
καλη συνεχεια stratisd..οπως ειδες η valencia ειναι πολη καλη ομαδα ειδικα στης αντεπιθεσης
Αυτά νά τα πείς στο Rehagkel που παίζει με τα τσουρούκια... :p
πάντως ομολογώ οτι παίζει καλύτερα απ'ότι περίμενα...ο καιρός θα δείξει.
Τώρα για τα ματσάκια τι να πώ, τα είπες όλα, απλά ήταν καταπληκτικά...καλή τύχηστη συνέχεια. :)

ALTAIR-46
14-06-2008, 03:12
συντρηβη για την milan και στα δυο ματς με την m.united.μια ομαδα καλοδουλεμενη απο την κορυφη ως τα νυχια και με εναν c.ronaldo(lagoydakos)σε πληρη φορμα.ακομα και στο ποδοσφαιρακι δεν παιζετε ο ronaldo.μια united που δεν αφησε περιθωρια στην milan για σχεδον καμια φαση πιεζοντας διαρκος και στα δυο ματς κλεινωντας την milan στο μισο γηπεδο.
milan - m.united 0-4
m.united - milan 5-0
καλη συνεχεια αντρεα:cheers:

lagoudakos
14-06-2008, 03:42
kai se esena vasilh kalh synexeia k thelw na zytisw ena megalo sygnwmh giati otan me eixes kerdisei esy eixa arxisei ti grinia k ths mikroprpies k esy apodiknieis to oti xereis na paizeis kai na symperiferese to idio kai otan xaneis alla k otan kerdizeis se eyxaristw giati mou ekanes ena poly kalo mathhma !!!!! kati kerdizw paizontas playstation ayto einai kati poly thetiko!

touristas
14-06-2008, 03:56
kanenas gia to protathlima ?

ngiatras
14-06-2008, 10:57
θα εκμεταλευτώ το τριήμερο στην Θάλασσα,δευτέρα βράδυ μέσα για ματς.

ALTAIR-46
14-06-2008, 12:16
milan - bayern 2-0
bayern - milan 0-2

ωραια ματς με τον fifaman με μια bayern ειδικα στο δευτερο ματς πολλη καλη χανοντας αρκετες ευκαιριες ωστε να φερει το ματς στα ισα.
μπραβο τακι..καλλη συνεχεια φιλε μου:tiphat:

touristas
14-06-2008, 13:21
kanenas gia dio matsakia tora mporei?

ALTAIR-46
14-06-2008, 13:22
kanenas gia dio matsakia tora mporei?

κανω room με το ονομα league4 και κοδικο 1210..ελα εκει φιλε μου..θα ερθει και ο fifaman

klepidas
14-06-2008, 13:25
παιδιά σε 10 λεπτά θα μπορώ και εγώ για φίφα όποιος θέλει..μιλιος καλή δουλειά

touristas
14-06-2008, 13:28
loipon erxomai paidia

stratisd
14-06-2008, 13:38
VALENCIA - BAYERN (4-1)
BAYERN - VALENCIA (2-2)
Πολύ καλά παιχνίδια, ανοιχτά, σε όλο το γήπεδο πάνω κάτω η μπάλα και με σωρία χαμένων ευκαιριών και απο τις 2 ομάδες. MVP του αγώνα ο Fernando Morientes στο πρώτο παιχνίδι και ο Miroslav Klose στο δεύτερο...μεγάλη απογοήτευση ο Τoni που πρέπει να έχασε πάνω απο 4 τετ-α-τετ συνολικά...προβλέπεται μεγάλο πρόστιμο απο τον Fifaman :)

klepidas
14-06-2008, 13:41
σε 5 ερχομαι και εγώ

spartans300
14-06-2008, 14:06
paidia eimai mesa opios thelei as steilei minima edo gia na peksoyme


tha eimai me onomasia O.Y.K

ALTAIR-46
14-06-2008, 14:09
milan - liverpool 2-1
liverpool - milan 1-3
δυο πολλη δυνατα ματς με παρα παρα παρα πολες καλες φασης.η liverpool στο δευτερο ματς μπορουσε να χτυπηση ανετα το ματς αλλα ο torres δεν ηταν σε καλη μερα και ετσι σταθηκα τυχερος

μπραβο σου tourista,παιζεις πολλη καλα..καλη συνεχεια φιλε

spartans300
14-06-2008, 14:41
LIVERPOOL - BATCELONA 2-1

BARCELON - LIVERPOOL -2-0

fifaman
14-06-2008, 14:43
THA EIMAI STO ROOM LEAGUE 4 OPOIOS THELEI AS ERTHEI

spartans300
14-06-2008, 14:45
MARKO THA PEKSOYME??????

touristas
14-06-2008, 14:58
milan - liverpool 2-1
liverpool - milan 1-3
δυο πολλη δυνατα ματς με παρα παρα παρα πολες καλες φασης.η liverpool στο δευτερο ματς μπορουσε να χτυπηση ανετα το ματς αλλα ο torres δεν ηταν σε καλη μερα και ετσι σταθηκα τυχερος

μπραβο σου tourista,παιζεις πολλη καλα..καλη συνεχεια φιλε

s euxaristo poli gia ta kala sou logia.euelpisto na veltioso tin teliki mou prospathia me ton kairo

spartans300
14-06-2008, 15:23
:yay:DEN TO EXO SIMERA... mpravo taki \\ exasa sto proto 2-0 kai sto deytero 1-0

elate tora paidia poy eimai xalia ..... ekmetaleytiteto:yay:

fifaman
14-06-2008, 15:25
BAYERN-BARCA 2-1 TELIOSE TO PROTO

fifaman
14-06-2008, 15:31
REAL-BAYERN 2-1
BAYERN-REAL 1-2

fifaman
14-06-2008, 15:37
ERE KAI LAGOYDAKO THA SAS PERIMENO STO ROOM LEAGUE 4

lagoudakos
14-06-2008, 16:05
manchester - chelsea 5-0

chelsea - manchester 0-2

lagoudakos
14-06-2008, 16:06
barcelona - milan 3-0

milan - barcelona 2-1

gia logariasmo oyk1

markos69
14-06-2008, 16:14
markos69 - altair 3-1
altair - markos69 1-2
markos69 - klepidas 1-1
markos69 - fifaman 2-1
fifaman - markos69 1-2

milios
14-06-2008, 16:24
Roma - Baeyrn 2-1
Bayern - Roma 0-3

Δύο ματς ντέρπι με αποτελέσματα που αδικούν τον φίλο Fifaman, αλλά αυτή είναι και η μαγεία της μπάλας. Καλή συνέχεια φιλέ, αν και με τον τρόπο παιχνιδιού σου την έχεις εξασφαλισμένη.

klepidas
14-06-2008, 16:37
ο μαρκος69 πόσταρε του πρώτου αγώνα τα σκορ και για μένα

Alatair-kepidas7(3-0)
klepidas7-Alatair(1-0)

lagoudakos
14-06-2008, 16:38
manchester - barcelona 6-1

barcelona - manchester 1-3

ALTAIR-46
14-06-2008, 16:41
milan - chelsea 1-4
chelsea - milan 1-0

milan - inter 3-0
inter - milan 1-0

milan - barca 1-3
barca - milan 1-2

milan - real 1-3
real - milan 2-1

ALTAIR-46
14-06-2008, 16:42
barcelona - milan 3-0

milan - barcelona 2-1

gia logariasmo oyk1

αντρεα γιατι ετσι;

υπαρχει καποιο προβλημα με τον λεων και δεν μπορει να μπει στο forum?

milios
14-06-2008, 16:47
Απ' ότι βλέπω το πρωτάθλημα έχει πάρει φωτιά από τους αγώνες, οπότε κατά το βραδάκι θα ακολουθήσει και το update με τα απολέσματα

lagoudakos
14-06-2008, 17:01
manchester - inter 10-0 alla o klepidas meta to 6-0 evaze aytogoal den to katalavenw ayto file mou kai meta den xana mpikes sto forum oste na paixoyme to deytero paixnidi ok egw den mporw na kanw kati gia ayto to afinw sta xeria toy vasilh kai tou milio na se vroun kai na sinenohthoun mazi sou!!

klepidas
14-06-2008, 17:07
σόρρυ φίλε αλλά με το που έφαγα το πρώτο γκολ μίλαγα στο τηλέφωνο και μετά ΄΄εφαγα και δεύτερο και δεν συμμαζευόταν απλ΄΄α έπρεπε να φ΄΄υγω και ήθελα να τελειώσει γρήγορα

lagoudakos
14-06-2008, 17:07
αντρεα γιατι ετσι;

υπαρχει καποιο προβλημα με τον λεων και δεν μπορει να μπει στο forum?

oxi vasilh aplos hmoyn tin wra poy paizame sto forum kai mou eipe na grapsw kai ta dika tou apotelesmata

lagoudakos
14-06-2008, 17:10
σόρρυ φίλε αλλά με το που έφαγα το πρώτο γκολ μίλαγα στο τηλέφωνο και μετά ΄΄εφαγα και δεύτερο και δεν συμμαζευόταν απλ΄΄α έπρεπε να φ΄΄υγω και ήθελα να τελειώσει γρήγορα

opos nomizeis aplos ean htheles na teliosei pio grigora as me afines na krataw thn mpala sthn amyna mou mia kai afto ekana ota ida na vazeis goal sto terma sou giati vazontas aytogoal pernei pio poly xrono na teliosei ena paixnidi!!!

klepidas
14-06-2008, 17:13
μα το εκμεταλευόσουνα και πήγαινες και έβαζεσ γκολ ενώ δεν έπαιζα

milios
14-06-2008, 17:18
Δεν άντεξα ....



Βαθμολογίες updated έως post#111



Υ.Γ. klepida, lagoudako το θέμα τελειώνει εδώ. Την επόμενη φορά καλό θα είναι φοράμε όλοι μας ένα ακουστικό ώστε να αποφεύγονται τέτοιες παρεξηγήσεις.

lagoudakos
14-06-2008, 17:18
[quote=klepidas;78684]μα το εκμεταλευόσουνα και πήγαινες και έβαζεσ γκολ ενώ δεν έπαιζα[/quot

kala ok oti peis sou xalaw xatiri egw esena kai sto katw katw an einai etsi opos ta les (an kai les psemata) as prosexes kai sto prwto goal thhmame poly kala oti ekane taklin kai pige h mpala ston paixti pou evale goal alla exeis ena poly kalo kaneis pola pragmata mazi kai ayto eina xarizma na to ekmetaleyteis!!

klepidas
14-06-2008, 17:31
milio όμως εγώ δεν του είπα τίποτα όυτε πως δεν άξιζε να νικήσει αυτός άρχισε το τι κάνω να μην σας απασχολεί αμα είναι αφήστε με να χάνω δικό μου κακό κάνω

ALTAIR-46
14-06-2008, 17:32
εγω απλα να προσθεσω οτι o κλεπιδας το εχει ξανακανει αυτο στηνλιγκα του stratisd αν θυμαμαι καλα.τοτε δεν εβαζε αυτογολ αλλα επειδη εχανε με δυο μηδεν και το ματσ ηταν περιπου στο 85 λεπτο.εαν επρεπε να φυγεις οπως λες δεν θα εισουν και παρον τωρα στο φορουμ για να απαντησης.τελως παντων τελειωνει εδω το θεμα και θα προστεθει και ο ορος ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΒΑΖΗ ΕΣΚΕΜΕΝΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ QUIT GAME ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΧΡΟΝΙΚΟ ΟΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΑ ΜΗΔΕΝΙΖΕΤΕ Η ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΓΚΑ

klepidas
14-06-2008, 17:34
δεν έπρεπε να φύγω απο το σπίτι αλλά απο το φίφα γιατί με είχαν φωνάξειι να παίξω mgs4 επίσης αφού έχεισ δίκιο τότε θα έφεβγα και σε σένα όχι μόνο στο λαγουδάκο και ο κανόνας που λές δεν ισχύει γτ καταλάθος μπορεί κάποιος να βάλει αυτογκόλ και να κατηγορηθεί για να τον βγάλουν

ALTAIR-46
14-06-2008, 17:36
milio όμως εγώ δεν του είπα τίποτα όυτε πως δεν άξιζε να νικήσει αυτός άρχισε το τι κάνω να μην σας απασχολεί αμα είναι αφήστε με να χάνω δικό μου κακό κάνω

Ναι αλλα αυτο δεν ειναι αγωνας ποδοσφαιρου αλλα..τσιου τσιου τραλαλα
και εγω εφαγα 5 απο τον λαγουδακο αλα δεν αρχισα να βαζω αυτογκολ αλα επαιζα κανονικα.ποιος ο λογος να αρχιζεις να βαζεις αυτογκολ?τελως παντον,ας τελειωσει εδω και θα προστεθη και ο παραπανο κανονας που ειπα

ALTAIR-46
14-06-2008, 17:39
δεν έπρεπε να φύγω απο το σπίτι αλλά απο το φίφα γιατί με είχαν φωνάξειι να παίξω mgs4 επίσης αφού έχεισ δίκιο τότε θα έφεβγα και σε σένα όχι μόνο στο λαγουδάκο και ο κανόνας που λές δεν ισχύει γτ καταλάθος μπορεί κάποιος να βάλει αυτογκόλ και να κατηγορηθεί για να τον βγάλουν


εεεε δεν ειμασται τοσο χαζη για να μην μπορουμε να καταλαβουμε ποιος βαζει εσκεμενα αυτογκολ η οχι...κανει μπαμμμμμμμμ..αμα παρω την μπαλα και τρεχω προς την εστια μου και σουταρο μπενοντας γκολ τι ειναι?καταλαθος γκολ...μην τρελαθουμε κιολας.

millio εαν συμφωνεις προσθεσε και τον καινουριο κανονα που ειπα

gigis
14-06-2008, 17:47
kalispera einai kanis gia mats kata tis 5:30?

milios
14-06-2008, 17:48
Όπως είπα και παραπάνω το θέμα θεωρείται λήξαν. Έβαζε αυτογκόλ ο klepidas, δικαίωμα του για εμένα, αν και έτσι διακομοδήτε το πρωτάθλημα. Εξάλλου στα αποτελέσματα του klepida θα φαίνεται αυτό το σκορ. Αν επιθυμεί να γεμίσει τα στατιστικά του με τέτοια αποτελέσματα, ας το κάνει. Το μεμπτό για εμένα θα είναι αν κάποιος κάνει εσκεμμένα quit, επειδή χάνει. Τότε και μόνο τότε θα διαγράφετε από το πρωτάθλημα.

klepidas
14-06-2008, 17:51
kalispera einai kanis gia mats kata tis 5:30?

εγώ γκιγκις

lagoudakos
14-06-2008, 17:53
manchester - bayern 5-3

bayern - manchester 3-7

gigis
14-06-2008, 17:54
ok klepida ta leme sto mycountry kalitera einai to tzitzos

lagoudakos
14-06-2008, 17:59
ok klepida ta leme sto mycountry kalitera einai to tzitzos

ti einai to tzitzos ?

gigis
14-06-2008, 18:02
to idio mporo na po gia esena :) ti einai lagoudakos...einai paratsoukli apo to 1997 :)

stratisd
14-06-2008, 18:02
kalispera einai kanis gia mats kata tis 5:30?
Θα είμαι μέσα και εγώ κατα τις 5:30....γύρισα απο τη θάλασσα...:D

lagoudakos
14-06-2008, 18:05
h gynaika moy me thn kolhth ths apokalounte etsi apo to 91 !!!!!

gigis
14-06-2008, 18:06
stratis esy apo 8alassa kai egw apo tsipoura...prosoxi to tsipouro mou ferni fantasia...:)

spartans300
14-06-2008, 18:08
gigis eimai mesa kai opios allos thelei

klepidas
14-06-2008, 18:09
τελικά θα μπώ 5 και 45

gigis
14-06-2008, 18:10
ok leonida 8a fao kai 8a mpo to argotero 5:45

fifaman
14-06-2008, 18:10
CHELSEA-BAYERN 4-1
BAYERN-CHELSEA 1-3

gigis
14-06-2008, 18:11
ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΣΝΦΜΥΩΑ ΜΕ ΜΙΑ ΕΥΡΕΝΑ ΣΤΟ ΠΙΣΗΝΑΠΙΜΕΤΟ ΤΟΥ ΚΜΤΡΠΙΑΙΖΝ ΔΕΝ ΠΕΑΙΖΙ ΡΛΟΟ ΜΕ ΤΙ ΣΡΙΕΑ ΕΝΙΑΙ ΤΟΘΟΠΕΜΕΤΕΝΑ ΤΑ ΓΤΑΜΑΜΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΛΞΕΗ ΑΕΚΡΙ ΤΟ ΠΩΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΕΛΕΙΤΥΟ ΓΑΜΡΜΑ ΝΑ ΕΝΙΑΙ ΣΕ ΣΤΩΣΗ ΘΣΕΗ. ΤΑ ΥΛΟΠΙΟΠΑ ΜΡΟΠΟΥΝ ΝΑ ΕΝΙΑΙ ΣΕ ΤΧΙΥΕΑΣ ΘΙΕΕΣΣ ΚΑΙ ΜΡΟΠΕΤΙΕ ΝΑ ΔΑΒΑΙΑΕΣΤΕ ΤΙΣ ΛΙΕΞΕΣ ΧΡΩΙΣ ΠΛΒΗΜΟΡΑ.ΑΤΥΟ ΓΝΙΤΑΕΙ ΓΑΙΤΙ Ο ΑΠΡΩΝΘΟΝΙΣ ΕΚΕΓΛΦΟΑΣ ΔΕΝ ΔΑΕΒΖΙΑΙ ΓΑΜΡΜΑ ΓΑΜΡΜΑ ΚΘΑΕ ΛΞΕΗ ΑΛΛΑ ΤΗ ΛΞΕΗ

stratisd
14-06-2008, 18:13
milios διορθωσε και στο πινακάκι με τα σκορ τα δικά μου με του Altair.
Εντός έδρας είναι Valencia - Milan (1-0)
και εκτός Μilan - Valencia (2-0) τα εχεις γράψει λίγο ανάποδα...:))

klepidas
14-06-2008, 18:21
ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΣΝΦΜΥΩΑ ΜΕ ΜΙΑ ΕΥΡΕΝΑ ΣΤΟ ΠΙΣΗΝΑΠΙΜΕΤΟ ΤΟΥ ΚΜΤΡΠΙΑΙΖΝ ΔΕΝ ΠΕΑΙΖΙ ΡΛΟΟ ΜΕ ΤΙ ΣΡΙΕΑ ΕΝΙΑΙ ΤΟΘΟΠΕΜΕΤΕΝΑ ΤΑ ΓΤΑΜΑΜΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΛΞΕΗ ΑΕΚΡΙ ΤΟ ΠΩΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΕΛΕΙΤΥΟ ΓΑΜΡΜΑ ΝΑ ΕΝΙΑΙ ΣΕ ΣΤΩΣΗ ΘΣΕΗ. ΤΑ ΥΛΟΠΙΟΠΑ ΜΡΟΠΟΥΝ ΝΑ ΕΝΙΑΙ ΣΕ ΤΧΙΥΕΑΣ ΘΙΕΕΣΣ ΚΑΙ ΜΡΟΠΕΤΙΕ ΝΑ ΔΑΒΑΙΑΕΣΤΕ ΤΙΣ ΛΙΕΞΕΣ ΧΡΩΙΣ ΠΛΒΗΜΟΡΑ.ΑΤΥΟ ΓΝΙΤΑΕΙ ΓΑΙΤΙ Ο ΑΠΡΩΝΘΟΝΙΣ ΕΚΕΓΛΦΟΑΣ ΔΕΝ ΔΑΕΒΖΙΑΙ ΓΑΜΡΜΑ ΓΑΜΡΜΑ ΚΘΑΕ ΛΞΕΗ ΑΛΛΑ ΤΗ ΛΞΕΗ

φοβερό μπένω τώρα στο my country παιδια

gigis
14-06-2008, 18:57
mpeno se 5 lepta

spartans300
14-06-2008, 18:59
barca - inter 4-1

inter - bartca 3-4

lagoudakos
14-06-2008, 19:16
manchester - valencia 1-1

valencia - manchester 0-4

ALTAIR-46
14-06-2008, 19:18
barcelona - milan 3-0

milan - barcelona 2-1

gia logariasmo oyk1


:innocent::paperbag::1appl::1appl::1appl::1appl::1 appl::fryingpan:

klepidas
14-06-2008, 19:25
Ιντερ-Arsenal 3-0

lagoudakos
14-06-2008, 19:55
arsenal - manchester 2-6

manchester - arsenal 5-0

touristas
14-06-2008, 20:03
kanenas gia to protathlima tora?

spartans300
14-06-2008, 20:03
bill giati to ksanagrapses ???????

spartans300
14-06-2008, 20:04
milan - barcelona 2-1

gia logariasmo oyk1
:innocent::paperbag::1appl::1appl::1appl::1appl::1 appl::fryingpan:

stratisd
14-06-2008, 20:11
Barcelona - Valencia (0-1)
Valencia - Barcelona (2-1)

Λεωνίδα θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό, μιας και σήμερα δέν ήταν η μέρα σου όπως το είχες πεί...ας όψετε ο Henry που είναι χασογκόλης και έβαλε μονο 1 απο τα 3 που θα μπορούσε...:bgrin2:
Μπράβο σου που μπορείς και παίζεις έτσι με κόσμο στο μαγαζί ... πραγματικά είσαι ήρωας γιατι σου αποσπούν συνέχεια τη προσοχή, καλή επιτυχία στο πρωτάθλημα και χάρηκα πολύ που σε άκουσα στο bluetooth ;)

touristas
14-06-2008, 20:16
paidia kanenas na paiksoume tora?

spartans300
14-06-2008, 20:24
Today, 18:18 #141 (http://www.ps3forums.gr/vb/showpost.php?p=78731&postcount=141)
ALTAIR-46 (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=767)

Advanced Member

http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?u=767&dateline=1211453269 (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=767)

Join Date: Feb 2008
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Posts: 420
PSN ID: ALTAIR_46
http://www.ps3forums.gr/vb/images/galaxy/reputation/reputation_pos.gif


http://www.ps3forums.gr/vb/images/galaxy/buttons/reputation.gif (http://www.ps3forums.gr/vb/reputation.php?p=78731)






http://www.ps3forums.gr/vb/images/icons/icon1.gif
Quote:
Originally Posted by lagoudakos http://www.ps3forums.gr/vb/images/galaxy/buttons/viewpost.gif (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?p=78662#post78662)
barcelona - milan 3-0

milan - barcelona 2-1

gia logariasmo oyk1


:innocent::paperbag::1appl::1appl::1appl::1appl::1 appl::fryingpan:

to sxolio poy ksanakolaei?????

ALTAIR-46
14-06-2008, 20:28
bill giati to ksanagrapses ???????

δεν εγραψα ξανα το μυνημα σου απλα το εκανα quote προστετοντας τα παραπανω imotions.
εσυ το ξαναεγραψες τωρα..αν και θα επρεπε να το κανεις απο την αρχη και οχι μεσω καποιου αλλου...


παιδια εγω θα αποχωρησω απο την λιγκα(δεν παιζει ρολο οτι εχω την milan και δεν τα παω καλα)για τον λογο οτι για ενα κολοπαιχνιδo που λεγετε fifa μας κανει και χαλαμε της φιλιες μας..τι αυτες ειναι κοντινες τι εξ αποστασεως μεσω του φορουμ ειτε μεσω του ps3.συνχωρεστε με αλα δεν προκειται να δεχτω κατι τετοιο.
θα ειμαι παρων στην λιγκα αλα ως παρατηρητης και οχι και σαν συμμετεχων.σε κανα δυο μερες θα σας ανακοινωσο και τα ζευγαρις της πρωτης φασης του κυπελου
ευχαριστω:tiphat:

touristas
14-06-2008, 20:30
re paidia giati ginontai tora auta?krima einai

stratisd
14-06-2008, 20:31
Τί έγινε ρε Βασίλη και χαλάστηκες..?

lagoudakos
14-06-2008, 20:35
ela re vasilh me stenaxwreis giati egw esteila to mynhma kai ekana ayto pou mou eipe o lewnidas aplos hthele na steilw ta score giati hmoun sto forum!!

stratisd
14-06-2008, 20:40
Ρε πάτε καλά, τι είναι αυτά που λέτε...:fryingpan: άντε ρε Βασίλη στο videο club του Λεωνίδα να πιείτε κανένα τσιπούρακι και μήν ακούω βλακείες, εδώ έχουμε γίνει μια παρέα και δέν βλέπω το λόγο να στεναχωριόμαστε με χαζομάρες...:cheers: άντε να μήν ανέβω Σαλόνικα και σας πιάσω απο το αυτί...και είμαι και θηρίο σας κουλαντρίζω και τους 2 μαζί...:fight:

spartans300
14-06-2008, 21:08
den ksero an to minima exei na kanei me ena ...>>>an exei na kanei me mena megala paidia eimaste o kathenas pratei opos thelei....

den exo axlasei kamia filia i esto gnorimia apo to forum kai den exo skopo

ara o kathenas kserei kalitera

lagoudakos
14-06-2008, 21:48
den ksero an to minima exei na kanei me ena ...>>>an exei na kanei me mena megala paidia eimaste o kathenas pratei opos thelei....

den exo axlasei kamia filia i esto gnorimia apo to forum kai den exo skopo

ara o kathenas kserei kalitera

ante re kai esy sovarepsoy megala paidia hmaste kai eseis exete ena logo para panw na mhn tsakoneste isaste kai dipla ante san 15 xronon kanete kai mas xalate kai emas!!:banghead:

ALTAIR-46
14-06-2008, 21:59
τελως παντων..εγω δεν θα μπω στην λογικη του μεγαλα παιδια ειμασται,ο καθενας πρατει οπως θελει και τα λοιπα και το αν ο καθενας ξερει καλυτερα.αν ειναι ετσι τοτε δεν υπαρχουν φιλιες και γνωριμιες απλα αγωνιστικες υποχρεωσης στο φορουμ,οπτε τα παραπανο πανε στον αερα.
ειναι πρωσοπικη αποφαση,δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε κανεναν απλα λυπαμαι που καποιοι τα ελαβαν ετσι που δεν θα επρεπε.οποτε ας τελειωσει το θεμα εδω και ολα καλα.


τελως παντων θα συνεχισω να ειμαι παρων και σαν συμετεχοντας μεχρι να τελειωσει και αυτη η λιγκα και το κυπελλο.ισως να ηταν και λαθος μου το να αποχωρησω απο την λιγκα αλα δεν θα ηταν σωστο να παρατησω μια τοσο καλη οργανωση που γινεται απο εμενα και τον εμιλιο και απο ολους εσας φυσικα.μαζι το αρχισαμε και μαζι θα το τελειωσουμε.θα παραμεινω,γιατι ειναι κριμα πραγματικα να χαλαση εξαιτιας μου αυτη η προσπαθεια που γινετε.ζηταω συγνωμη και απο τον εμιλιο πρωσοπικα γιατι θα ηταν σαν να τον αφηνω στα κρυα του λουτρου φερνοντας τον σε δυσκολη θεση.θα ηταν κατι σαν πισωπλατη μαχαιρια.ευχαριστω και συγνωμη σε ολους

millio οπως βλεπεις η MILAN δεν μου καθετε με τιποτα.:hide:εχω δοκιμαση ολα τα συστηματα και ολα τα μαγικα που μπορει να κανει καποιος(πχ:rexhagel euro2004):giggle: αλα δεν μπορω να την κουμανταρω με τιποτα:witsend:.ισως ηρθε η ωρα να ζητησω τα φοντα σου πανω στο θεμα:please2:

milios
15-06-2008, 01:42
Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό με αυτά που συμβαίνουν εδώ μέσα. Παρακαλώ να πρυτανεύσει η λογική, σε όλους μας.

Με βαριά καρδιά μετά από αυτά που έχω διαβάσει και μην έχοντας την δυνατότητα να διαλύσω αυτή την λίγκα, αφού οι υπόλοιποι δεν φταίτε σε τίποτα:
Βαθμολογίες updated έως post# 157






bill έχεις pm

ALTAIR-46
15-06-2008, 01:57
Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό με αυτά που συμβαίνουν εδώ μέσα. Παρακαλώ να πρυτανεύσει η λογική, σε όλους μας.

Με βαριά καρδιά μετά από αυτά που έχω διαβάσει και μην έχοντας την δυνατότητα να διαλύσω αυτή την λίγκα, αφού οι υπόλοιποι δεν φταίτε σε τίποτα:
Βαθμολογίες updated έως post# 157






bill έχεις pm

ναι,μολις το διαβασα,εβλεπα των αγωνα:paperbag:

touristas
15-06-2008, 02:04
kaneis tora mporei gia protathlima?

markos69
15-06-2008, 02:09
mpeno ego tourista kane kanena lobby

touristas
15-06-2008, 02:10
mpes sto room me onoma touristas.den exei kodiko

markos69
15-06-2008, 02:24
tourista se perimena kana 10lepto sto league 4 den ida to minima sou afto ise akomi mesa?

touristas
15-06-2008, 02:25
akoma mesa eimai.den eida re si leaague 4.
exo kanei room me name touristas.an mporeis mpes tora

markos69
15-06-2008, 02:26
ok mpeno perimene ligo giati to klisa

touristas
15-06-2008, 02:29
ok,perimeno mesa.room touristas

lagoudakos
15-06-2008, 02:40
[quote=milios;78818]Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό με αυτά που συμβαίνουν εδώ μέσα. Παρακαλώ να πρυτανεύσει η λογική, σε όλους μας.

Με βαριά καρδιά μετά από αυτά που έχω διαβάσει και μην έχοντας την δυνατότητα να διαλύσω αυτή την λίγκα, αφού οι υπόλοιποι δεν φταίτε σε τίποτα:
Βαθμολογίες updated έως post# 157


ti egine akrivos k stravosate oloi toso poly? giati egw den exw katalavei akoma !!!!

touristas
15-06-2008, 03:01
liverpool-Real madrid 1-1
Real Madrid-Liverpool 0-2

kali sinexeia marko kai signomi gia ekeino to pause otan ekanes epithesi,egine eilikrina katalathos

stratisd
15-06-2008, 11:31
Σήμερα το μεσημέρι απο τις 2:30 και μετά θα είμαι online και θα παίζω. Επειδή υπάρχει περίπτωση να μήν βρω κανέναν στο my country και να παίζω αλλού, όποιος θέλει ας μου στείλει μύνημα στο PS3 και ας περιμένει στο my country, και μόλις τελιώσω το παιχνίδι που θα παίζω, γυρίζω αμέσως....στο my country...OK?

ere32
15-06-2008, 15:17
THA EIMAI K EGW MESA

ere32
15-06-2008, 15:29
CHELSI-BARCA 1-O KAI BARCA -CHELSI 2- 1

klepidas
15-06-2008, 16:06
φίλε σε περιμένω my coutry

markos69
15-06-2008, 16:24
thame ke ego sto lobby league 4 me pass 1210

fifaman
15-06-2008, 16:47
KLEPIDA EISAI MESA?

klepidas
15-06-2008, 16:56
ναι μέσα είμαι έλα my coutry

klepidas
15-06-2008, 16:57
stratisd-klepidas7 0-0
klepidas7-stratisd 1-1

klepidas7-ere32 1-1
ere32-klepidas7 1-1

fifaman
15-06-2008, 17:04
OREA ERXOMAI

klepidas
15-06-2008, 17:45
fifaman-klepidas7 1-2
klepidas7-fifaman 2-1

fifaman
15-06-2008, 17:46
tourista eisai edw?

ere32
15-06-2008, 17:58
CHELSI--REAL3-2 KAI EIXA PENALTI STO 90 KAI EGINE DIAKOPH**MARKO TO DEYTERO MATCH POTE?

ere32
15-06-2008, 17:59
VALENCIA-CHELSI 1- 3 KAI CHELSI -VALENCIA 4- 0

milios
15-06-2008, 18:53
roma-valencia 0-0
valencia-roma 2-0

Ωραίος strati. Το πρώτο πολύ σφιχτό παιχνιδάκι αλλά το δεύτερο η μπάλα πάνω κάτω. Καλή συνέχεια

stratisd
15-06-2008, 18:58
roma-valencia 0-0
valencia-roma 2-0

Ωραίος strati. Το πρώτο πολύ σφιχτό παιχνιδάκι αλλά το δεύτερο η μπάλα πάνω κάτω. Καλή συνέχεια

Επαιξες πολύ καλά φιλαράκι, στο πρώτο αγώνα μπορούσες να το είχες πάρει, αλλά γύρισα το σύστημα και δέν φάνηκε το κενό το Marchenna (θα του ρίξω τρελό πρόστιμο για τη κόκκινη) και το αποτέλεσμα του δεύτερου αγώνα σε αδικεί...έκανε πατάτα το τέρμα σου στο πρώτο γκόλ του Μοριέντες...;)
Καλή συνέχεια...:1appl:

markos69
15-06-2008, 19:01
ine kanis mesa na mbo>?

fifaman
15-06-2008, 19:33
TOYRISTA, NGIATRA, GIGO POTE THA EISTAI MESA?

ere32
15-06-2008, 20:08
EIMAI MESA

ALTAIR-46
15-06-2008, 21:17
αυτα εινια και τα ζευγαρια της πρωτης φασης του κυπελλου της league4:

arsenal - chelsea
barcelona - liverpool
ath.madrid - inter
real madrid - valencia
m.united - milan
bay.munchen - roma

μπορειτε να αρχισετε να παιζετε και αυτα τα ματς.προσοχη ομως να μην τα μπερδεψετε με τους αγωνες του πρωταθληματος.καλο θα ηταν να υπαρχει συνενοηση μεσο του forum ειτε μεσω ps3 για αυτους.μετα την λοιξη των αγωνων θα σας παρακαλουσα και παλι να γραφετε τα αποτελεσματα στο forum λεγοντας οτι η ταδε αγωνες ηταν για το κυπελλο

δυο 5λεπτα unranked ματς
πρωτο ματς μεχρι το 90λεπτο ασχετου αποτελεσματος
παραταση θα υπαρχει μονο σε περιπτωση που και στο δευτερο ματς υπαρξη η ιδια συγκομιδη τερματων(πχ:1-2 και 1-0 συνολο στα γκολ 2-2)τοτε το ματς θα οδηγητο και σε τριτο αγωνα 3λεπτων ο οποιος θα ειναι και η παραταση)

markos69
15-06-2008, 21:30
strati se enimerono apo tora opote vrethoume tha peksoume ta mats protathlimatos ke istera kipelou

milios
15-06-2008, 21:34
chelsea - roma 1-2
roma - chelsea 1-2


Με μια διαιτησία μούρλια. Όποια φάση και αν γινόταν, ο διαιτητής ήταν με το μέρος μου. Roma και κατεστημένο, δεν το περίμενα !!!

markos69
15-06-2008, 21:38
milio ela league 4 an mporis na peksome

stratisd
15-06-2008, 23:27
strati se enimerono apo tora opote vrethoume tha peksoume ta mats protathlimatos ke istera kipelou

Χάρισμα σου τα παιχνίδια, εγώ μαζί σου δέν πρόκειται να παίξω.
Milios δώσε 2 νίκες με 3-0 στο παλικάρι και Altair πέρασέ τον στην επόμενη φάση.

markos69
15-06-2008, 23:35
ok thanks , ke tous pontous sto protathlima se parakalo an ginete

milios
16-06-2008, 01:39
CHELSI--REAL3-2 KAI EIXA PENALTI STO 90 KAI EGINE DIAKOPH**MARKO TO DEYTERO MATCH POTE?

marko δεν πιστεύω να έκανες quit πριν τελειώσει το παιχνίδι. Κάτι τέτοιο όπως θα είδες και σε προηγούμενο post μου θα σήμαινε και αποκλεισμό σου από το πρωτάθλημα. Θεωρώ ότι σας πέταξε οπότε περνάω σαν σκορ το 4-2 δηλ. σαν να μπήκε και το πέναλτι


Χάρισμα σου τα παιχνίδια, εγώ μαζί σου δέν πρόκειται να παίξω.
Milios δώσε 2 νίκες με 3-0 στο παλικάρι και Altair πέρασέ τον στην επόμενη φάση.


ok thanks , ke tous pontous sto protathlima se parakalo an ginete

Βαθμοί δεν χαρίζονται σε καμία περίπτωση χωρίς να γίνουν τα παιχνίδια. Το πολύ πολύ περιμέντε μερικές μέρες μέχρι να δείτε το θέμα πιο ψύχραιμα και ξαναπροσπαθήστε να κάνετε τα παιχνίδια σας.

Μετά από όλα αυτά
Βαθμολογίες updated έως post# 192

touristas
16-06-2008, 04:31
paidia opoios mporei aurio tha eimai mesa apo tis 11 peripou mexri tis 3 kai tha perimeno proskliseis gia agones kipellou kai protathlimatos

markos69
16-06-2008, 05:25
marko δεν πιστεύω να έκανες quit πριν τελειώσει το παιχνίδι. Κάτι τέτοιο όπως θα είδες και σε προηγούμενο post μου θα σήμαινε και αποκλεισμό σου από το πρωτάθλημα. Θεωρώ ότι σας πέταξε οπότε περνάω σαν σκορ το 4-2 δηλ. σαν να μπήκε και το πέναλτι





Βαθμοί δεν χαρίζονται σε καμία περίπτωση χωρίς να γίνουν τα παιχνίδια. Το πολύ πολύ περιμέντε μερικές μέρες μέχρι να δείτε το θέμα πιο ψύχραιμα και ξαναπροσπαθήστε να κάνετε τα παιχνίδια σας.

Μετά από όλα αυτά
Βαθμολογίες updated έως post# 192

oxi den ekana quit re giati na kano imastan sto 95 ke mas petakse .


me to strati den ipa tipota ego apla ipa otan vrethoume ta prota 2 match tha ine protathlima ke ta alla kipelo alla de theli na peksi

stratisd
16-06-2008, 10:25
Βαθμοί δεν χαρίζονται σε καμία περίπτωση χωρίς να γίνουν τα παιχνίδια. Το πολύ πολύ περιμέντε μερικές μέρες μέχρι να δείτε το θέμα πιο ψύχραιμα και ξαναπροσπαθήστε να κάνετε τα παιχνίδια σας.



milios πές οτι έπαιξα και έχασα, είναι το ίδιο πράγμα. Λίγο με νοιάζουν οι 6 πόντοι, άλωστε έχω διασκεδάσει πολύ σε όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια και έχω και άλλα ακόμη να παίξω, άλωστε παίζω για τη πλάκα μου και το έχετε καταλάβει όλοι...ή σχεδόν όλοι...χάσω κερδίσω δέν με νοιάζει. Δέν θα μπώ στη λογική του κάθε κακομαθημένου παιδιού που έχει μάθει να βρίζει και να χαρακτηρίζει έτσι, χωρίς να ζητήσει έστω ένα συγνώμη για τη συμπεριφορά του. Δέν υπάρχει για μένα μετά απο αυτό που έκανε την προηγούμενη φορά, χαρισμά του τα παιχνίδια, αν θέλεις έχω ακόμη το μύνημα που μου έστειλε στο PS3 μετά την τελευταία του ήττα και που κανόνισαν "αξιοκρατικά" να αφαιρέσουν οι mods...:innocent: δέν πειράζει άλωστε το είδατε οι περισσότεροι απο εσάς και ξέρετε με τι και ποιόν έχετε να κάνετε....:p
Αltair το ίδιο ισχύει και για το κύπελο....

Κατα τα υπόλοιπα συνεχίζουμε κανονικά. touristas ngiatras gigis πότε θα βρεθούμε :confused:

klepidas
16-06-2008, 11:59
stratisd +rep και τα δικά μας τα ευχαρηστήθηκα πολύ σκλήρα και με δίκαι αποτελέσματα και ια τους δύο μας

milios
16-06-2008, 14:26
markos και stratis απ' ότι φαίνεται έχω χάσει επεισόδια. Να σας θυμίσω ότι και στο παρελθόν σε προηγούμενα πρωταθλήματα υπήρχαν παρεξηγήσεις μεταξύ ατόμων που λαμβάνουν μέρος σε αυτή την λίγκα και είχαν ανταλλαχθεί βαριές κουβέντες, οι οποίες βέβαια διαγράφηκαν από τους διαχειριστές. Τα προβλήματα αυτά όμως ξεπεράστηκαν και πιστεύω ότι ξεχάστηκαν. Παρακαλώ ρίξτε λίγο νερό στο κρασί σας, και προσπαθήστε να κάνετε το παιχνίδια σας. Δεν χρειάζεται να χαλιόμαστε για ένα παιχνίδι. Μην δίνετε σημασία.


Τέλος πάντων θα συνεννοηθώ με Altair για να δούμε τι θα κάνουμε με το θέμα σας.

markos69
16-06-2008, 14:53
ego den ipa tipota apla pote tha peksoume an den theli na peksi de tha kimame me ta arvila tis niktes

touristas
16-06-2008, 14:59
Liverpool-Bayern Munich
2-0

Bayern Munich-Liverpool
0-0

kali sinexeia fifaman

Valencia-Liverpool
0-3

Liverpool-Valencia
2-0

kali sinexeia strati!!
ta teleutaia apotelesmata ta postare kai o stratis,prosoxi mi ta metrisete dipla

markos69
16-06-2008, 15:05
ime sto lobby league 4 opios theli na peksoume

fifaman
16-06-2008, 15:07
MILIOS EISAI EDO?

spartans300
16-06-2008, 15:19
marko se perimeno

ALTAIR-46
16-06-2008, 15:21
markos,fifaman,altair,lagoydakos,stratisd,oyk kai touristas ειμαστε σε room league4

milios
16-06-2008, 15:21
Παλληκάρια σε κανένα μισάωρο σας έρχομαι και εγώ.

klepidas
16-06-2008, 15:23
έρχομαι και εγώ

klepidas
16-06-2008, 15:36
τουρίστα σε έχω καλέσει έλα να παίξουμε

spartans300
16-06-2008, 15:40
perimeno gigi --markos kai pion allon???

stratisd
16-06-2008, 15:44
VALENCIA - LIVERPOOL (0-3)
LIVERPOOL - VALENCIA (2-0)

....άν δέν έχασα το μέτρημα.......:p
Πολύ καλός tourista :bowdown: με έστειλες για προπόνηση νωρίς νωρίς, και δέν σου φαινόταν βρε παιδάκι μου...ομολογώ οτι μέχρι τώρα ήσουν ο πιο δύσκολος αντίπαλος...;)
Καλή συνέχεια.

klepidas
16-06-2008, 15:50
Inter-Liverpool 1-0

klepidas
16-06-2008, 16:06
Liverpool-Inter 3-2

touristas
16-06-2008, 16:08
tromero paignidi na prostheso ego me polles anatropes alla tourkia.i liverpool sto 86 exane 2-1
kali sinexeia

episis strati s euxaristo gia ta poli kala sou logia!me timane!!!s euxaristo

spartans300
16-06-2008, 16:18
batcelona - real 4-1

real - bartcelona 2-2

ALTAIR-46
16-06-2008, 16:32
εγιναν και τα δυο πρωτα ματς του κυπελλο ματαξυ milan - m.united.
πρωτο ματς milan - m.united 1-2
ενα ματς ανοιχτο και απο της δυο ομαδες με πολλες πολλες ευκαιριες και απο της δυο ομαδες με μια milan καλα στημενη στο γηπεδο
δευτερο ματς m.united - milan 6-0:banghead:
μια milan που ξεκινησε δυνατα χανοντας αρκετες ευκαιριες αλα λιγο η αφλογηστια του ronaldo λιγο του kaka δεν μπορεσε να παρει κεφαλι στο ματς με αποτελεσμα απο εκει και περα να παρη μπρος ο διαολεμενος για ακομη μια φορα c,ronaldo(lagoydakos) και να αρχιση τα μαγικα κλεινωντας για ακομη μια φορα την ομαδα μου σχεδον σε ολη την διαρκεια του αγωνα στο μισο γηπεδο.αντρεα τι βρομοσουτο ηταν αυτο που πεταξε ο c,ronaldo?o dida ακομα ψαχνει την μπαλα:paperbag:σουτ λιγο κατο απο το κεντρο και η μπαλα στα διχτυα,απιστευτο γκολ:bowdown:

συνχαρητηρια αντρεα,περνας στην επομενη φαση:1appl::1appl:

σε βλεπω να κανεις το double με την m.united...:tiphat:

touristas
16-06-2008, 16:34
paidia eimai kai neos alla me tromazoun oi epidoseis tou lagoudakou.panagitsa mou...........lipisou me

lagoudakos
16-06-2008, 16:36
vasilh esy kai o ere hsaste h kalhtleroi poy exw paixi kai an den exw thn mancchester den mporw na sas kerdisw alla hmoun poly tyxeros sthn klirosh me ths omades!!!

exw kanei mia apisteyth malakia apenanti ston vasilh(altair)xexasa na kanw to paixnidi unranked kai etsi xalasa tin geniki tou vathmologia vasilh se parakalw ela na sou dosw ena paixnidi na xana ftaseis ekei pou isoun se parakalw poly !!!

lagoudakos
16-06-2008, 16:54
real - manchester 2-3

manchester - real 4-0

lagoudakos
16-06-2008, 16:56
paidia eimai kai neos alla me tromazoun oi epidoseis tou lagoudakou.panagitsa mou...........lipisou me


ase hmoun poly kolofardos mou ekatse h kalhterh omada!!!

touristas
16-06-2008, 17:00
mou fainetai tha katevo me 8 amintikous alla ellada stil mazi sou.xexexxe.an mporeis na ta paiksoume aurio to proi na teliono me tis sigoures ittes

milios
16-06-2008, 17:01
roma - barca 0-2
barca - roma 0-3

ALTAIR-46
16-06-2008, 17:02
tourista αν μπορεις ελα στο room league4,σε περιμενη και ο ere32 να παιξετε


millio που εισαιιιιιιιιιιιιιιιιιι

touristas
16-06-2008, 17:02
feugo billy tora,pao douleia.aurio mporo oli mera sxedon.kalo apogeuma

ALTAIR-46
16-06-2008, 17:04
feugo billy tora,pao douleia.aurio mporo oli mera sxedon.kalo apogeuma

οκ,no problemo.τα λεμε αυριο

milios
16-06-2008, 17:40
Για το ΚΥΠΕΛΛΟ

bayern - roma 3-2
roma - bayern 0-0

Μπράβο ρε takis. Γιούργιααα για την επόμενη φάση

ALTAIR-46
16-06-2008, 18:24
milan - roma 1-2
roma - milan 0-1

ALTAIR-46
16-06-2008, 21:46
YouTube - VALENTINO ROSSI 1996-2008 THE DOCTOR MOTO GP 2008


milio το τελος ειναι το καλυτερο...:rofl::rofl::rofl::rofl:

gigis
17-06-2008, 01:11
8a mpo kata tis 4 opios mpori as enimerosi...kali sinexia

ALTAIR-46
17-06-2008, 01:14
8a mpo kata tis 4 opios mpori as enimerosi...kali sinexia

τι τεσσερης,τα ξημερωματα?

gigis
17-06-2008, 01:52
oxi stis 4 to apogevma

touristas
17-06-2008, 03:11
kanena nixtopouli mesa tora gia fifa?

ALTAIR-46
17-06-2008, 04:44
milan - ath.madrid 3-2
a.madrid - milan 0-2
ωραια ματς νικο,ειδικα το δευτερο ματς που ειμουν αρκετα τυχερος σε πολλες φασης.ναμην ξεχασω να αναφερω και ενα απιστευτω γκολ απο τον inzhaghi.κατι σαν αυτο του marko van basten πριν απο πολλα χρονια..καλξ συνεχεια νικολα:tiphat:




milan - arsenal 1-0
arsenal - milan 0-0
gigo εισουν ατυχος φιλε μου σε πολλες περιπτωσης και στα δυο ματς,ειδικα στο δευτερο θα μπορουσες να παρης το ματς με πολλα γκολ αλα ο αντεμπαγιορ δεν ειχε πολλα κεφια.μπραβο,εισουν πολλu καλος με την arsenal:1appl::1appl:
καλη συνεχεια και σε εσενα gigo:tiphat:
και καπου εδω,εαν δεν κανω λαθος τελειωνουν και οι αγωνιστικες μου υποχρεωσης για την league4.συνεχιστε παιδεια τα ματσακια σας.ενοειτε πως θα παρακολουθω την εξεληξη της λιγκας καθημερινα..μενουν και τρεια ζευγαρια για να ολοκληρωθει και η πρωτη φαση του κυπελλου.αν μπορειτε καντε τα ωστε να εχουμε και την κληρωση για την επομενη φαση μεσα στην εβδομαδα.ενοοιτε πως προτερεοτητα εχουν τα ματς τουπρωταθληματος.
απο εμενα..ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:tiphat:

stratisd
17-06-2008, 10:22
8a mpo kata tis 4 opios mpori as enimerosi...kali sinexia
μέσα και εγώ, στις 4 θα είμαι στο my country.

fifaman
17-06-2008, 10:36
KAI EGO THA EIMAI MESA GIGI

ngiatras
17-06-2008, 11:59
milan - ath.madrid 3-2
a.madrid - milan 0-2
ωραια ματς νικο,ειδικα το δευτερο ματς που ειμουν αρκετα τυχερος σε πολλες φασης.ναμην ξεχασω να αναφερω και ενα απιστευτω γκολ απο τον inzhaghi.κατι σαν αυτο του marko van basten πριν απο πολλα χρονια..καλξ συνεχεια νικολα:tiphat:




milan - arsenal 1-0
arsenal - milan 0-0
gigo εισουν ατυχος φιλε μου σε πολλες περιπτωσης και στα δυο ματς,ειδικα στο δευτερο θα μπορουσες να παρης το ματς με πολλα γκολ αλα ο αντεμπαγιορ δεν ειχε πολλα κεφια.μπραβο,εισουν πολλu καλος με την arsenal:1appl::1appl:
καλη συνεχεια και σε εσενα gigo:tiphat:
και καπου εδω,εαν δεν κανω λαθος τελειωνουν και οι αγωνιστικες μου υποχρεωσης για την league4.συνεχιστε παιδεια τα ματσακια σας.ενοειτε πως θα παρακολουθω την εξεληξη της λιγκας καθημερινα..μενουν και τρεια ζευγαρια για να ολοκληρωθει και η πρωτη φαση του κυπελλου.αν μπορειτε καντε τα ωστε να εχουμε και την κληρωση για την επομενη φαση μεσα στην εβδομαδα.ενοοιτε πως προτερεοτητα εχουν τα ματς τουπρωταθληματος.
απο εμενα..ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:tiphat:


Kαταπληκτικό goal Altair και μπράβο για την εμφανιση σου.

ngiatras
17-06-2008, 12:03
Επίσης χτες έγιναν τα ματς με τον Gigo

Arsenal - Atletico : 1-2
Atletico - Arsenal : 2-1

Παιχνίδια με πολύ καλό ρυ8μό και αγωνία μέχρι το τέλος.

stratisd
17-06-2008, 12:49
Επίσης χτες έγιναν τα ματς με τον Gigo

Arsenal - Atletico : 1-2
Atletico - Arsenal : 2-1

Παιχνίδια με πολύ καλό ρυ8μό και αγωνία μέχρι το τέλος.

Νικόλα πότε θα παίξουμε τα ματσάκια...θα μπορέσεις σήμερα στις 4 στο my country? :tiphat:

ngiatras
17-06-2008, 12:52
Νικόλα πότε θα παίξουμε τα ματσάκια...θα μπορέσεις σήμερα στις 4 στο my country? :tiphat:

Mάλλον 8α μπώ ,για σιγουρα 8α στείλω μνμ.

stratisd
17-06-2008, 12:54
θέλεις να παίξουμε τώρα;

ngiatras
17-06-2008, 12:56
Χαρά και εργασία τώρα.

touristas
17-06-2008, 15:22
kalimera.kaneis gia to protathlima?

touristas
17-06-2008, 15:54
ere 32,lagoudakos,ngiatras kai gigo opoios apo sas mporei na paiksoume fifa?

ngiatras
17-06-2008, 15:58
Tourista 8α σε κάνω add το απογευμα,το βραδυ κατα τις 10 8α μπρείς;

milios
17-06-2008, 16:02
tourista pame?

touristas
17-06-2008, 16:38
Roma-Liverpool
1-1
isofaristike sto 88 ontas kaliteri me klasikes eukairies i liverppol
Liverpool-Roma
0-0
kali sinexeia milio

milios
17-06-2008, 16:38
toutista είσαι πολύ άτυχος. Έπαιξες καλύτερα

touristas
17-06-2008, 16:42
na sai kala,pantos to ena-dio pou ekanes itan apixto.apo ekei tin patisa.

kane kamia ananeosi an mporeseis na doume pou vriskomaste

milios
17-06-2008, 16:51
Ότι πει ο Άγγλος μας

Βαθμολογίες updated έως post# 246

touristas
17-06-2008, 16:56
ouaaaaaaaaaaouuuu.amesi adapokrisi.auta einai!!!euxaristo

den ta pao ki asxima an skefteis oti einai to deutero tournoua gia mena kai to proto teliose sidoma.kala einai!!!!

milios
17-06-2008, 17:00
Όπως πας το επόμενο "κινδυνεύεις" να το σηκώσεις κιόλας !!!
Πάντως μπράβο σου. Απέβαλες τις συνήθειες του Pro πολύ γρήγορα

touristas
17-06-2008, 17:02
ektos apo ti xasogoliasi.auti tin exo emfiti opoio paignidi kai na paikso!!!!
s euxaristo gia ta kala sou logia