PDA

View Full Version : Battlefield: Bad Company



RyDeR
12-06-2008, 01:01
Παιδες ειστε να παιξουμε κανα online BF:BC με την demo version... Το ενα και μοναδικο map που μας δινεται;

Αντε αμα ειναι, βρειτε headsets (νομιζω εχει teamspeak) και ας κανουμε add ο ενας τον αλλον. :D


Το PSN ID μου αναγραφεται αριστερα. Ποιοι απο εσας ειναι μεσα;

Giannis
12-06-2008, 01:04
Εγώ! :p

RyDeR
12-06-2008, 01:08
Ass soon as I reach my PS3 I'll add you ass a friend. :p

Αντε παμε γερα!

Ακυρο, φιλε Γιαννη εχεις too much friends. ;) Αληθεια υπαρχει limit; Δεν το ηξερα.

panelix
12-06-2008, 01:14
kai ego eimai mesa (den exo headset omos...)
To limit einai 50...
kane me add den prepei na exo ftasei to limit :D

kapellakis
12-06-2008, 01:21
γεια σου φιλε μου. Με προλαβες γιατι ειχα σκοπο να ανοιξω thread για να βαζουμε οσοι παιζουμε bf: bad company τα id μας...

psn id: kapellakis

Αμα σας πει οτι η λιστα ειναι full τοτε στειλτε μου pm...αν σας πει οτι εχω φτασει το μεγιστο δυνατο οριο μηνυματων, τοτε καντε ποστ στο Battlefield: Bad Company (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=358) .. αμα σας πει οτι δε μπορειτε να κανετε ποστ τοτε δε με λεν Δημητρη!
μαγκες σας περιμενω online και με τα αρβυλα γυαλισμενα!!! looool


ΥΓ: καλυτερα να αλλαχτει ο τιτλος σε Battlefield Bad Company ID's για να ξερουν ολοι να ποσταρουν τα psn id τους γιατι ο τιτλος μοιαζει πολυ με το thread του Slay

jorgedept
12-06-2008, 01:23
καπελωμένε σου έρχομαι

jammin
12-06-2008, 01:24
kapellakis κανε και μενα add. Ειμαι μεσα για το bad company. Προχθες σου εκανα request αλλα δεν ξερω γιατι σε εχασα απο τα pending for request

RyDeR
12-06-2008, 01:27
Καντε και εμενα add guys!

@panelix: Σε εκανα add. :)

gavrosdr
12-06-2008, 01:30
και γω μεσα αν και λογω εξεταστικης δεν θα παιζω πολυ συχνα αυτες τις μερες!;)

nickolas82
12-06-2008, 01:30
kai ego thelo kai ego thelo!!!!!!!

kapellaki tha sou kano invite.

nickolas82
12-06-2008, 01:34
kapellaki exeis ftasei maximun friends kai den mporo na sou kano add

RyDerGr sou esteila kai esena

Ixor24
12-06-2008, 01:36
ΚΑι εγω μεσα!παιδια παμε για μια πολυ Bad Company:p

RyDeR
12-06-2008, 01:39
Αντε παιζουμε ενα τωρα; :p

Καντε add guyz! :D

kapellakis
12-06-2008, 01:42
Η λιστα της " Κακής" παρεας, lol:)

RyDeRgr
Giannissss
panelix
kapellakis
JorgeDept
pink_panther_gr
gavrosdr
nickolas82
Ixor24

καντε με invite παιδες μολις εσβησα μερικους:)

gavrosdr
12-06-2008, 01:44
για το add εννοειτε αυτο απο το μενου του Ps3 η εχει μεσα το demo? σορρυ για την ασχετοσυνη...:p

Ixor24
12-06-2008, 01:45
kapelaki σου εστειλα ινωιτε και περιμενω για accept;)
σε κανω τωρα add ryder

RyDeR
12-06-2008, 01:47
Σας εκανα ολους add παιδες. :)

Πειτε ποτε παιζουμε! :p

gavrosdr
12-06-2008, 01:48
ok απο οτι καταλαβα ειναι αυτο απο το μενου του ps3...κατι αλλο και σταματαω..λολ...πως θα βρισκομαστε ολοι μεσα στο game?

kapellakis
12-06-2008, 01:49
ok απο οτι καταλαβα ειναι αυτο απο το μενου του ps3...κατι αλλο και σταματαω..λολ...πως θα βρισκομαστε ολοι μεσα στο game?

Κάθε φορά που θα μπαίνετε στο bf:bad company και θέλετε να παίξετε online θα πηγαίνετε στο custom match και στη συνεχεια θα πατησετε Δ για να δειτε αν εχετε κανενα invite...αν δεν εχετε η δε σας βαζει στο game αν κανετε accept ενω σας εχουν στειλει πριν invite, τοτε θα πατησετε ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ.
Πατώντας στο ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ θα σας βγαλει μια λιστα με ολους τους φιλους σας οι οποιοι ειναι online τη στιγμη εκεινη...
στο μαυρο πλαισιο οπου μπορειτε να δειτε τη λιστα με τους φιλους σας αμα κοιταξετε στο κατω μερος του πλαισιου θα δειτε την επιλογη " X " η οποια ειναι για να κανετε invite καποιο ατομο για να παιξετε μαζι bf:bad company...στη μεση εχει την επιλογη " O " η οποια ειναι για να γυρισετε πισω στο αρχικο μενου, και ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ θα σας βγαλει " Δ " αν τυχον ο φιλος σας παιζει εκεινη την ωρα bf:bad company και βρισκεται ηδη σε εναν server...ΠΑΤΩΝΤΑΣ το " Δ " θα μπορειτε να κανετε Join και να παιξεται στον ιδιο server στον οποιο ειναι και ο φιλος σας!
Καθε φορα που μπαινετε να ελεγχετε με αυτον τον τροπο ποιοι φιλοι σας ειναι μεσα σε game και ετσι να μπορειτε να μπαινετε στο ιδιο game να παιζετε μαζι;)
Το squad invite ειναι ενα απλο invite..σαν αυτο που ειχαμε και στο cod...δεν αλλαζει τιποτα, ειναι ενα option για να κανεις invite σε ενα game τους φιλους σου και επειτα να παιζετε μαζι.
Καταλαβαινετε οτι ειναι πολυ χρησιμο να φτιαχνουμε μια squad προτου μπουμε σε ενα game και να αποφασιζουμε ποιος θα παιζει medic, ποιος sniper, ποιος support....αμα κανουμε καλη οργανωση πραγματι θα το ευχαριστηθουμε το game και πιστεψτε με γιατι και εγω τα εχω ζησει αυτα οντας επισημο μελος της 1ης ελληνικης clan [GR-OF] στο bf:2142 , το battlefield ειναι ενα απτα λιγα παιχνιδια που θελει να εχεις τη σωστη οργανωση με τη clan σου για να μπορεις να το παιζεις σωστα και να το ευχαριστηθεις!
αυτα απο μενα παιδια..τωρα οσοι επιθυμειτε και θελετε να κανουμε κανα game καντε με add να παιζουμε μαζι...
Επισης προτεινω να δημιουργησουμε μια λιστα αναφεροντας ολα τα ατομα τα οποια ασχολουντε με το συγκεκριμενο παιχνιδι και ετσι να μπορουμε να μπαινουμε μαζι ολοι στο ιδιο game και ο καθενας να εχει το δικο του ρολο στο παιχνιδι..για αυτο καντε post το psn id σας στο παρον τοπικ αμα θελετε να μπειτε στη clan του bf:bad company...

gavrosdr
12-06-2008, 01:51
χιλια ευχαριστω...αμα ειναι απο αυριο κιολας κανονιζουμε τιποτα!

jammin
12-06-2008, 01:53
πολυ χαιρομαι που μαζευομαστε!
Ειναι ενα παιχνιδι που οπως και να 'χει θα βρισκεις για online αλλα αν ειναι και ατομα που λιγο πολυ συνομιλεις μαζι τους ειναι σαφως καλυτερα!!!

mootsChios
12-06-2008, 01:54
Πολυ βλακεια το οριο των 50 φιλων. Στην αρχη ειχα φιλους απο παντου και οποιον με εκανε add. Μετα αρχιζα να σβηνω τους ξενους και να βαζω μονο ελληνες. Μετα αρχισα να σβηνω ελληνες και να βαζω ελληνες που παιζουν CoD4. Τωρα θα πρεπει να σβηνω ελληνες που παιζουν CoD4 gia να βαζω ελληνες που παιζουν Battlefield. Eλεος!
Παντως εφοσον εχω τον kapellaki και ο kapellakis εχει εσας, θα γινει το κουμαντο

gavrosdr
12-06-2008, 01:55
η εισαι πολυ γρηγορος η απο καπου εδω μεσα το κανες copy paste...:D:D:D...οπως και να χει ευχαριστω γιατι βαριομουν να ψαχνω!

jammin
12-06-2008, 01:56
η εισαι πολυ γρηγορος η απο καπου εδω μεσα το κανες copy paste...:D:D:D...οπως και να χει ευχαριστω γιατι βαριομουν να ψαχνω!
μπραβο ρε γαυρουλη... εισαι παρατηρητικος

gavrosdr
12-06-2008, 01:59
μπραβο ρε γαυρουλη... εισαι παρατηρητικος

εμα τι τωρα, η παιζουμε η δεν παιζουμε! :cheers:...:p

kapellakis
12-06-2008, 02:00
Πολυ βλακεια το οριο των 50 φιλων. Στην αρχη ειχα φιλους απο παντου και οποιον με εκανε add. Μετα αρχιζα να σβηνω τους ξενους και να βαζω μονο ελληνες. Μετα αρχισα να σβηνω ελληνες και να βαζω ελληνες που παιζουν CoD4. Τωρα θα πρεπει να σβηνω ελληνες που παιζουν CoD4 gia να βαζω ελληνες που παιζουν Battlefield. Eλεος!
Παντως εφοσον εχω τον kapellaki και ο kapellakis εχει εσας, θα γινει το κουμαντο
ειδες! βρηκαμε τη λυση!:jiggy: παιδες οσοι μπαινετε και θελετε να βαλετε το id σας να κανετε quote στο ποστ μου με τα id : Battlefield: Bad Company (Demo) (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=3212)

ΥΓ: ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙΙΙΙ looool:oops:

gavrosdr
12-06-2008, 02:06
kapellakis σε κανα add μιας που αδειασες! (ασχετο αλλα μπαινω που και που και παιζω resistance αμα τσιμπησω λιγο χρονο :p)

DarkAvengerGR
12-06-2008, 09:01
RyDeRgr
Giannissss
panelix
kapellakis
JorgeDept
pink_panther_gr
gavrosdr
nickolas82
Ixor24
DarkAvengerGR


Νά'μαι κι εγώ.

flyawaygr
12-06-2008, 10:26
RyDeRgr
Giannissss
panelix
kapellakis
JorgeDept
pink_panther_gr
gavrosdr
nickolas82
Ixor24
DarkAvengerGR
flyawaygr

Και εγώ μέσα !

flyawaygr
12-06-2008, 10:30
Kapellaki, χθές το βράδυ σε έκανα invite tο squad ενώ ήσουν στο battlefield, σου είχε έρθει ; Περίμενα κάμποση ώρα αλλά τίποτα, μετα το έριξα στο Mgs4 !

kapellakis
12-06-2008, 14:09
Kapellaki, χθές το βράδυ σε έκανα invite tο squad ενώ ήσουν στο battlefield, σου είχε έρθει ; Περίμενα κάμποση ώρα αλλά τίποτα, μετα το έριξα στο Mgs4 !
ναι το ειχα δει αλλα δεν επαιζα εκεινη την ωρα...το ειχα αφησει εκανα καποιες αλλες δουλειες..παντως σημερα το βραδακι θα ειμαι μεσα να παιξουμε

gavrosdr
12-06-2008, 14:27
παιδες και γω αργα το βραδακι 12 και μετα θα μαι μεσα!

Giannis
12-06-2008, 14:28
kai egw mallon tha mporesw shmera

nickolas82
12-06-2008, 18:15
kapellaki vlepo kala to pas:p
krima pou mas evgale antipalous


i alithia einai pos mou glitoses kai arketes fores:giggle:
eisai tixeros pou eixa arketo lug:witsend::witsend:

to vradi kai ego mesa ektos an paro sta xeria mou to MGS4 :jiggy:

kapellakis
12-06-2008, 18:48
παιδια και εγω θα μπορω το βραδακι αργα να λιωσουμε το game:)
για να μην μας βγαλει αντιπαλους καλυτερα να κανουμε ολους τους Ελληνες που ειναι μεσα squad invite για να ειμαστε στην ιδια ομαδα;)

ωραια ηταν που παιξαμε μαζι αλλα κριμα που ο Νικολας ηταν αντιπαλος:( next time :bgrin2:

Giannis
12-06-2008, 19:01
@nickolas82: egw eimoun o Giannissss :p sumaxos me ton kapellaki eimoun :p

nickolas82
12-06-2008, 19:29
nai se thimamai gianisss...........sou eriksa kai esena merikes pistolies :frog:

entaksei efaga kai ego arketes apo esena :cheers:

alithia epeidi den etyxe pote na miliso me kannena akoma sto BF xeiazete na patiseis kannena koumpi gia na miliseis i einai open san tou COD4?

Giannis
12-06-2008, 19:43
mmm den kserw.....den to exw dokimasei

RyDeR
12-06-2008, 20:59
Τι ώρα παίδες θα παίξουμε; Όταν λέτε βράδυ τι εννοείτε;

Όσοι δεν με έχουν στην friend list τους ας με κάνουν ένα add. :)

three_brothers1
12-06-2008, 21:27
k egw pezw bad company..opoios 8elei borei n mkanei add n pexoume parea

jorgedept
12-06-2008, 22:50
κατέβασα το demo και στο install κολλούσε :(

το ξανά κατεβάζω τώρα

kapellakis
12-06-2008, 22:51
Παιδια κατα τις 11 μπορειτε? εγω τοτε θα μπω...οσοι δεν με εχετε buddy στειλτε ενα invite:) αντε μαγκιες παμε να τους φαμε ολους!

lol τωρα μου ρθε η ιδεα να κανονισουμε τι kit θα εχει ο καθενας μας για να μπορουμε να αξιοποιουμε ολες τις δυνατοτητες καθε οπλου...
λοιπον.. κανω εγω την αρχη, εγω εχω ξεκλειδωσει M16 απο Assault και το 2ο medic για heal...
χρειαζομαστε 10000% εναν Support για να μας παρεχει τα medic hubs και εναν sniper για να καλυπτει τα εχθρικα infantry απο αποσταση...μαγκες ακουω προτασεις! ποιος θα κανει τι?...επισης χρειαζομαστε και εναν καραμπινιερη ο οποιος με τις ρουκετες του θα μπορει να παιρνει ευκολα τα εχθρικα αρματα;)( Demolition)

εγω καλυτερα να παιζω assault γιατι εχω και δικο μου medic αλλα και ξεκλειδωμενο οπλο

kapellakis: Assault

flyawaygr
13-06-2008, 10:16
Εγώ παίζω σαν support, έχω ξεκλειδώσει και το mortal strike για παροχή υποστήριξης απο το πυροβολικό, δίνεις στίγμα μέσω της συσκευής που έχεις και κάνει βολές το πυροβολικό. Σαν support μπορείς να επισκευάζεις και οχήματα επίσης. Έχω ξεκλειδώσει επίσης και το MG36, πολύ καλό πολυβόλο με red dot σκόπευτρο και αρκετά καλή ευστοχία για το είδος του όπλου.
Άντε να μαζευτουμε σήμερα το βράδυ όσοι μπορούμε.
Χθές πάντως που δοκιμάσαμε με τον ryder μας έσπασε τα νεύρα δεν μπορούσαμε να κάνουμε join στα ιnvite με τίποτα, στο τέλος μετά απο εκατό προσπάθειες τα καταφέραμε αλλά και πάλι δεν παίξαμε γιατί έφαγε κόλλημα το ps3 μου και τα παράτησα, μετά έβαλα mgs4 ! Kapellaki σου είχαμε στείλει και εσένα invite δεν ξέρω εάν προσπάθησες να μπείς και δεν μπορούσες. Άντε να δούμε σήμερα. Το παιχνίδι πάντως θερίζει, πολύ καλό multiplayer.

flyawaygr
13-06-2008, 10:22
kapellakis: Assault
flyawaygr: Support

three_brothers1
15-07-2008, 19:00
παιδια?οσοι εχετε το παιχνιδι ποσταρετε εδω η στειλτε μου προσωπικο μηνυμα....η αλλιως pm.....η καντε μου add στο ps3....το 1ο μ ελληνικο κ οχι greekglish post

three_brothers1
15-07-2008, 23:36
egw 8a postarw ka8e mera mexri n vrw atoma g kana mats

mootsChios
17-07-2008, 16:48
Εγω παντως πριν τα τιναξει το ps3 ημουν αριστος sniperάς. Eιχα ξεκλειδωσει και τα 3 sniper , to M16 και ενα ακομα του support. Γενικα μ'αρεσει sniperάς ή support. Γουσταρω να βοηθαω τους αλλους. Θυμαμαι σε μια φαση ετρεχα οπου εβλεπα σταυρουδακια για να τους γιατρεψω με απο τελεσμα να σκοτωνουν εμενα. Καλες φασεις. ΑΑαααχχ

ps4
17-07-2008, 17:02
Εισαι αλτρουιστης ρε παιδι μου....

Σωστος. :)

three_brothers1
17-07-2008, 17:12
tosoi polloi g bad company?oute sta oneira m tosa atoma...lol

NonBorn
18-07-2008, 21:50
Aφού είναι μούφα... Καλύτερα COD4.... Φαντάσου πόσο χάλια μου φάνηκε.. :rofl::rofl:

three_brothers1
18-07-2008, 21:52
file m t cod dn maresei........saresei dn saresei t cod m fanike geloio g ena pragma.......kleidwnei tn adipalo otan tn purovolas

personGR
18-07-2008, 21:56
Aφού είναι μούφα... Καλύτερα COD4.... Φαντάσου πόσο χάλια μου φάνηκε.. :rofl::rofl:

Όχι ρε, αν πιάσεις το νόημα, και καταλάβεις τις πίστες το παιχνίδι μαμεί και δέρνει.Δώστε του ακόμα μια ευκαιρία (και μερικές ώρες), και μετά θα θέλετε να πετάξετε το cod στον κάλαθο των αχρήστων(τα παραλέω και εγώ....) :angry:

three_brothers1
18-07-2008, 21:56
pesta re...t cod sto simadi exei noob technic

Terminator
19-07-2008, 01:19
Aφού είναι μούφα... Καλύτερα COD4.... Φαντάσου πόσο χάλια μου φάνηκε.. :rofl::rofl:

lol, ο καθενας εχει τη γνωμη του αλλα πιστευω πως κανεις μεγαλο λαθος.

Οι μαχες στο Βad Company κανουν αυτες του COD4 να μοιαζουν με παιδικη χαρα.

NonBorn
19-07-2008, 02:15
lol, ο καθενας εχει τη γνωμη του αλλα πιστευω πως κανεις μεγαλο λαθος.

Οι μαχες στο Βad Company κανουν αυτες του COD4 να μοιαζουν με παιδικη χαρα.

Αν και δεν είναι ο κατάλληλος τόπος να το συζητήσουμε, γενικά δε με τραβάει το online πιστολίδι, ειδικά μετά από κάψιμο σε CS στα νιάτα μου :p

Έπαιξα το demo και μου φάνηκε πολύ χάλια το παιχνίδι. Δε του δωσα ιδιαίτερη σημασία αλλά δε με τράβηξε. Προσωπική άποψη και γούστο μάλλον. Το προηγούμενο απλά το είπα χαρiτολογώντας για να πειράξω τον threebrothers ;)

mootsChios
19-07-2008, 02:30
Και εμενα μ'αρεσει το Battlefield, αλλά σαν το CoD4 τιποτα! Και απ'οτι φαινεται θα δυσκολευτει πολυ να πεσει απο τον θρονο του. Αφου και τωρα που μου εχει χαλασει το Ps3 το εχω ριξει στο CoD2 στο PC οπου ημουν βετερανος π.Ρ (προ Playstation 3)

three_brothers1
19-07-2008, 09:52
αυτος ο τερμινατορ ειναι απιστευτος......νο 113 ειναι..μπραβο

mootsChios
23-07-2008, 22:18
Εβαλα να παιξω Battlefield και ειναι δυσκολο ρε γμτ, μπορει να ειναι και επειδη ξεμαθα μετα απο τοσο καιρο απραξιας. Για να σκοτωσω καποιον δεινοπαθω. Αντε σε καθε γυρο να παρω 100 τοσους ποντους. Αλλά κατά τα άλλα γινεται τρελο τουρλουμπούκι σε καθε αγωνα.

three_brothers1
23-07-2008, 22:20
φιλε μου κανε με αντ..καθε απογευμα παιζω...να παιζουμε παρεα...εζχω και κατι φιλους απο ΗΠΑ ελληνες και παιζουμε ολοι μαζι

mootsChios
24-07-2008, 00:11
ok οταν παω σπιτι θα σε κανω add. Alla σημερα μου εστειλε invite o Conjure7 kai δεν μπορουσα να μπω. Οπως και στο CoD4, τελευταια δεν μπορω να δεχτω τα invites των αλλων και παιζω μονος

Terminator
24-07-2008, 13:18
αυτος ο τερμινατορ ειναι απιστευτος......νο 113 ειναι..μπραβο

LOL, εχω παθει ασχημο κολλημα με το παιχνιδακι.

Σορυ κιολας που δε σου στειλα Invite αλλα οταν ειμαι μεσα σε ενα απολαυστικο ματς μου ειναι δυσκολο να βγω ετσι απλα.

Kλασσικη περιπτωση οπου φαινεται η ανωτεροτητα του XBL εναντι του PSN. Aντε να δουμε ποτε θα αποκτησει το PS3 δυνατοτητα invites τοσο απλα οσο το 360...


Αλλά κατά τα άλλα γινεται τρελο τουρλουμπούκι σε καθε αγωνα.

Ακριβως. Ο χαμος που γινεται οταν υπαρχουν πανω απο 20 ατομα στο ματς ειναι τρελος.

Δοκιμασα ετσι για τη πλακα μετα απο καιρο το COD4, παιδια μου ειναι αδυνατο μετα το bc να επιστρεψω σε αυτο το παιχνιδι. Χωρις οχηματα, μικροτερος αριθμος παικτων, μικροτεροι χαρτες, γραφικα που ωχρειουν διπλα σε αυτα του bad company, το prestige είναι ασημαντο συγκριτικα με το skill system που ενεργοποιειται οταν φτασεις level 25 στο bc, κλπ

seaman13
24-07-2008, 14:10
file terminator eisai idi mesa stous 100 kaliterous... stin katataxi...
den sto krivo oti eimai etoimos na to paro kai se 360 giati exo provlima me to create squad metaxi kapoion filon pou paizoume mazi.idi aytoi to exoun agorasei kai ekei kai ego eho meinei na elpizo sto patch pou opos exei vgei mia fimi tha einai mesa sto epomeno 3imero...oso gia ta ipoloipa pou les ena exo na po den iparxei cd4 gia osous theloun realistikes katastaseis...eidika tora pou tha vgei to neo mode!!!

seaman13
24-07-2008, 14:13
φιλε μου κανε με αντ..καθε απογευμα παιζω...να παιζουμε παρεα...εζχω και κατι φιλους απο ΗΠΑ ελληνες και παιζουμε ολοι μαζι
ean thes kane me add mipos kai kataferoume kai ftiaxoume kamia squad...

three_brothers1
24-07-2008, 17:08
ean thes kane me add mipos kai kataferoume kai ftiaxoume kamia squad...
ρε κουφαλες και εγω θελω....ειμαι μαχημος:cheers:

mootsChios
24-07-2008, 18:08
Παιδια για οποιον εχει facebook, υπαρχει τωρα μια εφαρμογη οπου μοιραζεσαι τα στατιστικα σου με τους αλλους. http://apps.new.facebook.com/badcompany/index.php

jammin
24-07-2008, 19:05
ρε κουφαλες και εγω θελω....ειμαι μαχημος:cheers:

κανε με αν θελεις add. να οργανωνομαστε σιγα σιγα ή και γιατι οχι και γρηγορα γρηγορα

three_brothers1
24-07-2008, 19:52
κανε με αν θελεις add. να οργανωνομαστε σιγα σιγα ή και γιατι οχι και γρηγορα γρηγορα
σε εχω κανει...περιμενω να το δεχτεις

jammin
24-07-2008, 20:35
σε εχω κανει...περιμενω να το δεχτεις
ok. Αλλα μολις παω σπιτι γιατι ειμαι στο γραφειο

three_brothers1
24-07-2008, 20:37
ok. Αλλα μολις παω σπιτι γιατι ειμαι στο γραφειο
σε περιμενω να παιξουμε αλλα αυριο γιατι δεν θα παιζω ως αργα...αυριο ομως θα το καψω

Terminator
24-07-2008, 20:57
Eντωμεταξυ, ασχετα με τις γνωριμιες μεσω του ps3forums.gr, το BC ειναι το παιχνιδακι που εχω βρει τους περισσοτερους Ελληνες.

Ειτε παιζω μεσημερι ειτε βραδυ, ολο και πανω σε καποιον θα πεσω.

three_brothers1
24-07-2008, 21:03
Eντωμεταξυ, ασχετα με τις γνωριμιες μεσω του ps3forums.gr, το BC ειναι το παιχνιδακι που εχω βρει τους περισσοτερους Ελληνες.

Ειτε παιζω μεσημερι ειτε βραδυ, ολο και πανω σε καποιον θα πεσω.
δεν ειμαστε οι μονοι....χαχαχαχ:p

personGR
24-07-2008, 21:57
Eντωμεταξυ, ασχετα με τις γνωριμιες μεσω του ps3forums.gr, το BC ειναι το παιχνιδακι που εχω βρει τους περισσοτερους Ελληνες.

Ειτε παιζω μεσημερι ειτε βραδυ, ολο και πανω σε καποιον θα πεσω.

Και εγώ βρήκα εκτός του ps3forums.gr, βρήκα τουλάχιστον 4 Έλληνες μέσα σε δύο μέρες...

three_brothers1
26-07-2008, 09:40
http://badcompany.ea.com/news/entryid/24605/
κατι καινουργιο ετοιμαζουν οι υπευθυνοι στν ea games

Terminator
26-07-2008, 15:08
http://badcompany.ea.com/news/entryid/24605/
κατι καινουργιο ετοιμαζουν οι υπευθυνοι στν ea games

Ειναι το Conquest mode το οποιο θα βγει σε λιγες μερες κατα τα λεγομενα τους.

Kαι τωρα ενα εκπληκτικο ποστ απο το neogaf, που δειχνει τη μαγεια του bad company σε ολο της το μεγαλειο:

"I just played tonight for the first time in awhile with a friend. Had a blast! I can't believe I let myself slack off on playing. Had the best game I've ever played so far tonight. (And by best, I don't mean I scored the most.. I mean that it was the most fun match I've ever played)

The very last game we played was an epic 50-minute battle, where it came down to the very end. It was on Harvest Day, defending. We had 5 people, and so did they. We did a good job holding them back on each level, but eventually we'd slip up and give them some ground. They kept a steady quarter-to half bar full of reinforcements after the initial wave.

When they finally got us pushed back to the last point, we took a stand. We dug down hard and tried to play as smart as we could. They were trying everything.. rushing forward, guns blazing; moving tactically through the houses leading to the final gold crates; and sneaking around the sides of the map to try and get us from behind.

The final minute of the round was extremely tense. They had one gold crate completely destroyed, and the other with about a quarter of life left. They decided to come full on, moving quickly through the houses with shotguns. They picked off a few, we got a few of theirs until they had about two or three reinforcements left. A guy got an RPG shot from an adjacent building, taking the gold crate down even further, before I could whittle down his health to zero with my UMP. He didn't die without a fight, though.. his grenade thrown right before his death took out me and my friend.. taking our gold crate down to next-to-nothing and leaving our team with little to go by. I respawned with the Demolition class, hoping to get upstairs and camp the crates.

Turns out, I spawned inside one of the houses that they were rushing from. I went out the door, just in time to see a guy dart around the corner. I rushed after him, knowing he was going for the crates. As I reached the corner, I saw his body disappear into the house with the crates. I turned the corner and darted inside and up the stairs, to find the guy just readying the RPG.

I fired my USAS once, RPG goes off. I fired again, RPG in the air. Fired a third time - this time, right in the head - and a split second afterwards, the RPG hits.

Defenders win."

three_brothers1
26-07-2008, 17:06
Ειναι το Conquest mode το οποιο θα βγει σε λιγες μερες κατα τα λεγομενα τους.

Kαι τωρα ενα εκπληκτικο ποστ απο το neogaf, που δειχνει τη μαγεια του bad company σε ολο της το μεγαλειο:

"I just played tonight for the first time in awhile with a friend. Had a blast! I can't believe I let myself slack off on playing. Had the best game I've ever played so far tonight. (And by best, I don't mean I scored the most.. I mean that it was the most fun match I've ever played)

The very last game we played was an epic 50-minute battle, where it came down to the very end. It was on Harvest Day, defending. We had 5 people, and so did they. We did a good job holding them back on each level, but eventually we'd slip up and give them some ground. They kept a steady quarter-to half bar full of reinforcements after the initial wave.

When they finally got us pushed back to the last point, we took a stand. We dug down hard and tried to play as smart as we could. They were trying everything.. rushing forward, guns blazing; moving tactically through the houses leading to the final gold crates; and sneaking around the sides of the map to try and get us from behind.

The final minute of the round was extremely tense. They had one gold crate completely destroyed, and the other with about a quarter of life left. They decided to come full on, moving quickly through the houses with shotguns. They picked off a few, we got a few of theirs until they had about two or three reinforcements left. A guy got an RPG shot from an adjacent building, taking the gold crate down even further, before I could whittle down his health to zero with my UMP. He didn't die without a fight, though.. his grenade thrown right before his death took out me and my friend.. taking our gold crate down to next-to-nothing and leaving our team with little to go by. I respawned with the Demolition class, hoping to get upstairs and camp the crates.

Turns out, I spawned inside one of the houses that they were rushing from. I went out the door, just in time to see a guy dart around the corner. I rushed after him, knowing he was going for the crates. As I reached the corner, I saw his body disappear into the house with the crates. I turned the corner and darted inside and up the stairs, to find the guy just readying the RPG.

I fired my USAS once, RPG goes off. I fired again, RPG in the air. Fired a third time - this time, right in the head - and a split second afterwards, the RPG hits.

Defenders win."
καντο και μια μεταφραση ρε εξολοθρευτη......:oops:

Terminator
26-07-2008, 21:58
καντο και μια μεταφραση ρε εξολοθρευτη......:oops:Ημαρτον, μου θυμιζεις τη διαφημιση στο ραφιοφωνο:
"-Kωστα εσυ δε μου λεγες οτι εχεις παρει το Lower? Να το φερεις να το δω!
-Δε γινεται...το φαγα!" :)

mootsChios
26-07-2008, 22:27
«Έπαιξα ακριβώς απόψε για πρώτη φορά μέσα για λίγο με έναν φίλο. Είχε ένα φύσημα! Δεν μπορώ να πιστεψω ότι αφέθηκα νωθρός μακριά στο παιχνίδι. Είχε το καλύτερο παιχνίδι που έχω παίξει πάντα μέχρι τώρα απόψε. (Και από το καλύτερο, δεν σημαίνω ότι σημείωσα πιό πολύ. Σημαίνω ότι ήταν η περισσότερη αντιστοιχία διασκέδασης που έχω παίξει πάντα)Το έσχατο παιχνίδι που παίξαμε ήταν μια επική μικρή μάχη 50, όπου ήρθε κάτω στο τέλος -τέλος. Ήταν την ημέρα συγκομιδών, υπεράσπιση. Είχαμε 5 ανθρώπους, και έτσι αυτοί. Κάναμε μια καλή εκμετάλλευση εργασίας αυτοί πίσω σε κάθε επίπεδο, αλλά τελικά θα γλιστρούσαμε επάνω και θα τους δίναμε κάποιο έδαφος. Κράτησαν έναν σταθερό τέταρτος-στο μισό σύνολο φραγμών των ενισχύσεων μετά από το αρχικό κύμα.

Όταν μας πήραν τελικά ωθημένους πίσω στο τελευταίο σημείο, υιοθετήσαμε μια στάση. Σκάψαμε κάτω από σκληρά και προσπαθήσαμε να παίξουμε τόσο έξυπνο όσο θα μπορούσαμε. Ήταν
Το τελικό λεπτό του κύκλου ήταν εξαιρετικά ανήσυχο. Είχαν ένα χρυσό κλουβί που καταστράφηκαν εντελώς, και άλλο με για ένα τέταρτο της ζωής που αφέθηκε. Αποφάσισαν να έρθουν σύνολο επάνω, που κινείται γρήγορα μέσω των σπιτιών με τα κυνηγετικά όπλα. Επέλεξαν από μερικούς, πήραμε μερικών από δικούς τους έως ότου άφησαν περίπου δύο ή τρεις ενισχύσεις. Ένας τύπος πήρε ένα RPG πυροβοληθε'ν από ένα παρακείμενο κτήριο, που παίρνει το χρυσό κλουβί κάτω ακόμα περαιτέρω, προτού να μπορέσω να περικόψω κάτω από την υγεία του σε μηδέν με UMP μου. Δεν πέθανε χωρίς α
Βγάζει, ωοτόκησα μέσα σε ένα από τα σπίτια από τα οποία ορμούσαν. Βγήκα η πόρτα, ακριβώς εγκαίρως για να δω ένα βέλος τύπων γύρω από τη γωνία. Όρμηξα μετά από τον, ξέροντας πήγαινε για τα κλουβιά. Καθώς έφθασα στη γωνία, το Ι είδε το σώμα του εξαφανίζεται στο σπίτι με τα κλουβιά. Γύρισα τη γωνία και εκτίναξα μέσα και επάνω τα σκαλοπάτια, για να βρώ την προετοιμασία τύπων ακριβώς το RPG.

Έβαλα φωτιά σε USAS μου μιά φορά, RPG πηγαίνει μακριά. Έβαλα φωτιά πάλι, RPG στον αέρα. Έβαλε φωτιά σε έναν τρίτο χρόνο - αυτή τη φορά, δεξιά στο κεφάλι -


To μετεφρασα με ενα προγραμμα της βουρτσας* οτι καταλαβες καταλαβες. :)
Aς πουμε εκει που λεει εβαλα φωτια στο original κειμενο λεει I fired δηλ πυροβολησα Looool

greekteo
26-07-2008, 23:53
Τι το θελες και το μετεφρασες χαχαχαχα. Πιο πολυ για γελια ειναι. Να'σαι καλα για τον χρονο σου :D

three_brothers1
27-07-2008, 01:07
παντως ρε εξολοθρευτη εναν ελληνα δεν πετυχα εγω.......εναν ελληνα της διασπορας απο αμερικη μονο......

jammin
27-07-2008, 11:21
three brothers thank you φιλε.
αρα μας βλεπω σιγα σιγα ολο και περισσοτερους

panelix
27-07-2008, 11:25
Όταν μας πήραν τελικά ωθημένους πίσω στο τελευταίο σημείο, υιοθετήσαμε μια στάση.

Axaxaxaxaxaxaxa kai gamo i metafrasi...

three_brothers1
27-07-2008, 12:34
three brothers thank you φιλε.
αρα μας βλεπω σιγα σιγα ολο και περισσοτερους
φιλε μου σημερα παιξαμε πολυ καλο παιχνιδι......οι φιλοι μου οι αμερικανοι τα σπανε ετσι?κ εσυ καλος εισαι....λιγο ωρα πρεπει να αφιερωσεις να φινεις καλυτερος.....και παιζε με assault guns....παντως καλος νοσοκομος εισαι...αν και κουβαλαω την πρεζα μου χρειαστηκε και το δικο σου ντοπινγκ;)

jammin
27-07-2008, 15:07
φιλε μου σημερα παιξαμε πολυ καλο παιχνιδι......οι φιλοι μου οι αμερικανοι τα σπανε ετσι?κ εσυ καλος εισαι....λιγο ωρα πρεπει να αφιερωσεις να φινεις καλυτερος.....και παιζε με assault guns....παντως καλος νοσοκομος εισαι...αν και κουβαλαω την πρεζα μου χρειαστηκε και το δικο σου ντοπινγκ;)
ναι οντως καλα ηταν.
Η αληθεια ειναι οτι θα μου παρει χρονο να εξοικειωθω με assault gun. Τουλαχιστον και ετσι βοηθαω την ομαδα καθως δεν χρειαζεται να αλλαζεις απο το οπλο στην ενεση. Αντε να βρισκομαστε online πιο συχνα.

three_brothers1
27-07-2008, 18:09
ναι οντως καλα ηταν.
Η αληθεια ειναι οτι θα μου παρει χρονο να εξοικειωθω με assault gun. Τουλαχιστον και ετσι βοηθαω την ομαδα καθως δεν χρειαζεται να αλλαζεις απο το οπλο στην ενεση. Αντε να βρισκομαστε online πιο συχνα.

apo to apogeuma kai meta..peripou meta tis 16 00............. kanoume kala rounds

jammin
27-07-2008, 22:18
apo to apogeuma kai meta..peripou meta tis 16 00............. kanoume kala rounds
σημερα το βραδυ πιθανως να μπορεσω... αν σας δω μεσα θα στειλω μνμ

Terminator
28-07-2008, 01:02
παντως ρε εξολοθρευτη εναν ελληνα δεν πετυχα εγω.......εναν ελληνα της διασπορας απο αμερικη μονο......Νταξει, της τυχης ειναι αυτα... Εγω πετυχαινω συνεχεια.

jammin
28-07-2008, 01:09
και εγω το ιδιο με σενα terminator, μαλλον τυχη οπως λες!

three_brothers1
28-07-2008, 17:08
και εγω το ιδιο με σενα terminator, μαλλον τυχη οπως λες!
ολο τ απογευμα θα ειμαι μεσα.....αν μπεις στειλε μου πμ να πεξουμε

jammin
28-07-2008, 18:45
μπορει να μπω αργοτερα, να κανουμε κανενα παιχνιδακι

k0uLiS_GR
28-07-2008, 22:17
paizw kai egw paidia

jammin
28-07-2008, 22:28
paizw kai egw paidia
μπραβο ρε κουλη
κανε μερικα request στο ps3 να βλεπουμε ο ενας τον αλλο και οταν ειμαστε online και αν βολευει να παιζουμε

mootsChios
28-07-2008, 23:13
Παντως αυτο το παιχνιδι ειναι ή ετσι ή γιουβετσι. Αντίπροχτες επαιξα και δεν επεφτα κατω απο 300 ποντους σε καθε γυρο. Και προχτες δεν προλαβαινα ουτε respawn να κανω, με ριχνανε αμεσως. Βεβαια δεν εχω πολυπαιξει, γυρω στις 15 ωρες συνολο εχω και άν. Δεν μ'αφηνει το CoD4

jammin
28-07-2008, 23:21
ααα εσυ να το αφησεις

χιχι

k0uLiS_GR
29-07-2008, 20:54
ααα εσυ να το αφησεις

χιχιto paixnidi einai teleio apla.......:fooddance7:

jammin
29-07-2008, 20:56
πραγματικα το παιχνιδι ειναι πολυ καλο, βεβαια περι ορεξεως ... μπακλαβας.

Στο μεταξυ ο terminator δεν σταματαει με τιποτα την ανοδο του. Τους εχει θερισει ολους. Το μεσημερι προσεξα οτι ηταν στην 40η θεση. Τι να λεμε.
Μπραβο ρε τερμ φατους ολους

k0uLiS_GR
29-07-2008, 21:01
dn erw file m.....eine kalos o terminator alla pollous pontous tn mera pernei k eine upopto.....uoarxri ena bug n xes

modecris
29-07-2008, 21:05
dn erw file m.....eine kalos o terminator alla pollous pontous tn mera pernei k eine upopto.....uoarxri ena bug n xes
offtopic αλλά αν δεν σε ρωτήσω θα σκάσω.Είσαι ένας από τους 3 brothers; :p

Terminator
29-07-2008, 22:46
πραγματικα το παιχνιδι ειναι πολυ καλο, βεβαια περι ορεξεως ... μπακλαβας.

Στο μεταξυ ο terminator δεν σταματαει με τιποτα την ανοδο του. Τους εχει θερισει ολους. Το μεσημερι προσεξα οτι ηταν στην 40η θεση. Τι να λεμε.
Μπραβο ρε τερμ φατους ολους
LOL, να σαι καλα.


dn erw file m.....eine kalos o terminator alla pollous pontous tn mera pernei k eine upopto.....uoarxri ena bug n xes
Ημαρτον απλα. Το τελευταιο πραμα που σκεφτομαι οταν παιζω αυτο το παιχν ειναι να cheatαρω...Δεν εχω ιδεα ουτε καν για ποιο bug μιλας.

Τις προαλλες επαιξα ενα γυρο που θα κανω καιρο να τον ξεχασω. Στο End of the Line, οριακες οι μαχες και οταν ειμασταν attackers αλλα και οταν ειμασταν defenders. Οταν η αντιπαλη ομαδα ειναι ικανη, το παιχνιδι πραγματικα ανεβαινει επιπεδο.

Ως atttackers τους νικησαμε οριακα, λιγο πριν τελειωσουν οι ενισχυσεις μας. Μετα το τελος του γυρου ηξερα οτι ως defenders μας περιμενε ενας γολγοθας γιατι ηταν πολυ καλοι. Aμυνθηκαμε καλα στην πρωτη βαση και τελικα καταφεραν να την παρουν με τις ενισχυσεις τους σχεδον τελειωμενες.

Εκεινη τη στιγμη ειπα, νταξει στην επομενη βαση λογικα θα χασουν. Kαι ομως, επειδη ηξεραν οτι ο χρονος δεν ηταν με το μερος τους, αλλαξαν τακτικη και μας πηραν και τις τρεις επομενες βασεις μεχρι να πουμε κυμινο. Μιλαμε οι ανθρωποι εγιναν καπνος.

Τελικα στην τελευταια βαση εγινε μια επικη μαχη, στην οποια νικησαμε με το τελευταιο κιβωτιο μας σχεδον διαλυμενο.

Bad Company=μαγεια, παιδια.

seaman13
30-07-2008, 00:56
Νταξει, της τυχης ειναι αυτα... Εγω πετυχαινω συνεχεια.
prohora manga ante kai sto top 10!!!
se kamaronoume...

k0uLiS_GR
30-07-2008, 18:24
offtopic αλλά αν δεν σε ρωτήσω θα σκάσω.Είσαι ένας από τους 3 brothers; :psugekrimena eime o 3os:cheers: k mikroteros tn 3brothers.....o megaluteros eine o macedonian_gr pou apousiazei epeidi eine fadaros.........o three_brothers1 pou sas kanei thn zwi duskoli eine o mesaios aderfos.....

sosat
30-07-2008, 19:28
offtopic αλλά αν δεν σε ρωτήσω θα σκάσω.Είσαι ένας από τους 3 brothers; :p

offtopic αλλά δεν θα αντέξω αν δεν το πω. Modecris...δεν παίζεσαι ρε φίλε:bowdown:

three_brothers1
02-08-2008, 20:46
ενω ο terminator ανεβαινει σταθερα 1 rank πιο ψηλα και εχει φτασει ηδη στο 31,εμεις προπαθουμε μπας και φτασουμε μεσα στην χιλιαδα αλλα ειναι πολυ δυσκολο........keep killing terminator.......

να και καποια ονοματα ελληνων που ασχολουνται με το παιχνιδι......

vasili13
g2theizzo
greekimus
vasiko13
achiles_
οποιος αλλος εκτος απο αυτους που ξερω απτο φορουμ οπως manos_gr,ixor24,jammin ktlp δουν το ποστ και εχουν το παιχνιδι ας ποσταρουν:bgrin2:

Terminator
04-08-2008, 23:28
Ετοιμαστειτε για νεο λιωσιμο, Conquest mode διαθεσιμο την Πεμπτη!

Terminator
11-08-2008, 03:15
Τρελο lag χτες και σημερα, κριμα ενα απο τα καλυτερα multiplayer games υποβαθμιζεται απο την ανικανοτητα της ΕΑ.

EA Online = της πλακας.

john
11-08-2008, 15:31
Τρελο lag χτες και σημερα, κριμα ενα απο τα καλυτερα multiplayer games υποβαθμιζεται απο την ανικανοτητα της ΕΑ.

EA Online = της πλακας.

μη μου λες τετοια:( και το περιμενω να ερθει

mootsChios
11-08-2008, 21:42
Καλα που δεν επαιξα Battlefield, δηλαδη σημερα.

john
19-08-2008, 16:59
Το πηρα και εγω επιτελους με το που μπηκε στο ps3 κατευθειαν Online :p
Οποιος θελει ας με κανει add και μενα, θα το σκισω αυτες της μερες :D
και απο το λιγο που επεξα εχω να πω οτι τα σπαει :D

three_brothers1
27-08-2008, 18:29
αντε να κανουμε κανενα καλο παιχνιδι...να μαζεψουμε squadaki γερο

Katana
27-08-2008, 20:45
Αξίζει να το πάρω μεταχειρισμένο?

three_brothers1
27-08-2008, 22:55
για μενα αξιζει και καινουργιο

greekteo
28-08-2008, 01:13
Αξίζει να το πάρω μεταχειρισμένο?

Ελα να παιξουμε κανα codaki καλυτερα.:D:D Εχουμε και καιρο.:p

Katana
28-08-2008, 01:16
Nαι όντως, αν και έχω επιστρέψει σε noob state, πάλι. :p

greekteo
28-08-2008, 01:22
Nαι όντως, αν και έχω επιστρέψει σε noob state, πάλι. :p

Offtopic----

Μπορει να σου φανει παραξενο αλλα σημερα πηρα χαμπαρι πως ο Alexander_GR εισαι εσυ:p :hide: Αντε να επιστρεψω Αθηνα και αμα βρισκουμε χρονο να κανονιζουμε.;)

Katana
28-08-2008, 11:00
Offtopic----

Μπορει να σου φανει παραξενο αλλα σημερα πηρα χαμπαρι πως ο Alexander_GR εισαι εσυ:p :hide: Αντε να επιστρεψω Αθηνα και αμα βρισκουμε χρονο να κανονιζουμε.;)

Xαχα, έχει περάσει πολύς καιρός από τότε που παίζαμε!:)

Ναι, να κανονίσουμε.:angry:

three_brothers1
31-08-2008, 13:04
τι λεει ρε παιδια ακομα για διακοπες ειστε?αντε να μεζευτουμε να πεξουμε κανενα παιχνιδι.....terminator που χανεσαι ρε?

jammin
01-09-2008, 11:27
τι λεει ρε παιδια ακομα για διακοπες ειστε?αντε να μεζευτουμε να πεξουμε κανενα παιχνιδι.....terminator που χανεσαι ρε?
ναι βρε παιδια αντε...
Δεν χρειαζεστε κανενα γιατρο στην παρεα σας???

three_brothers1
03-09-2008, 21:36
ναι βρε παιδια αντε...
Δεν χρειαζεστε κανενα γιατρο στην παρεα σας???
γιατρε καλο παιχνιδι καναμε.....οποτε σε δω θα ξαναπαιξουμε

jammin
04-09-2008, 10:48
γιατρε καλο παιχνιδι καναμε.....οποτε σε δω θα ξαναπαιξουμε
μπορουμε και καλυτερα ομως... Αντε καμια φορα να παιξουμε και με τα αλλα τα φιλαρακια σου να κανουμε χαβαλε!!!

three_brothers1
04-09-2008, 17:27
μπορουμε και καλυτερα ομως... Αντε καμια φορα να παιξουμε και με τα αλλα τα φιλαρακια σου να κανουμε χαβαλε!!!

epeidi uparxei diafora wras benoun apogeuma g emas alla prwi giautous...an eise online 8a s pw sigoura

three_brothers1
06-09-2008, 10:49
john και jammin αν δειτε αυτο το ποst στειλτε μ μηνυμα στο ps3 για game....ολη μερα θα ειμαι online σημερα

three_brothers1
06-09-2008, 11:43
παιδια τελειωσε η ψηφοφορια για το ποια καινουργια maps θα βαλουνσε λιγο καιρο.....δειτε το σχετικο link

http://badcompany.ea.com/castyourvote/

NitemareGR
07-09-2008, 16:19
ela ela add me leme :D

tromero to paixnidi apisteyto kollhmaaaaaaaa :D

three_brothers1
07-09-2008, 16:26
να τα psn id's απο users που τ παιζουν το παιχνιδι

terminatorgr
tsandler777
pink_panther_gr
vasili13
bluto420
vasiko13
nitemaregr
ixor24
mootsChios
ModusAm ΠΡΟΣΕΧΩΣ

mootsChios
10-09-2008, 23:17
Και εγω θα'θελα να ξεκολλησω λιγο απο το CoD4, οποτε βαλτε και μενα μεσα.

jammin
11-09-2008, 11:15
Και εγω θα'θελα να ξεκολλησω λιγο απο το CoD4, οποτε βαλτε και μενα μεσα.
Το μεσημερακι θα σε κανω add φιλε... Να μην παθεις και καμια καταθλιψη και τι θα κανουμε μετα!!! :)

three_brothers1
13-09-2008, 09:15
Here are the codes to unlock 3 previously exclusive weapons.


We are now giving away the 3 weapons originally awarded to those who pre-ordered, signed up to our newsletter and played the demo. The weapons are free, all you need to do is go to the unlock page in the menu and input the following codes:

Recon Kit - QBU88 - your3mynextt4rget
Special Ops Kit - UZI - cov3r1ngthecorn3r
Support Kit - M60 - try4ndrunf0rcov3r

We feel it is time that everybody gets to use these great guns on the battlefield, as it is no longer possible to play the demo or pre-order the game. Of course you are still welcome to sign up to the newsletter here: http://preferences.fun.ea.com/ea/mf_BattlefieldBC.asp (http://preferences.fun.ea.com/ea/mf_BattlefieldBC.asp)
To add to the action, the USAS12 weapon for the Demolition kit awarded for checking out your stats on the website is actually also available by using a code, but we challenge you to figure out how to unlock some of that awesome firepower on your own.

The weapon awarded to our now over 200,000 Battlefield Veterans will remain exclusive. We want to ensure our Vets are rewarded for their loyalty with this final weapon unlock.
It easy to join the Veteran’s program, sign up here: http://veteran.battlefield.com/ (http://veteran.battlefield.com/)



See you on the Battlefield!

http://badcompany.ea.com/news/entryid/25743/


Are you ranked 50,001 like so many others? Not any more.
We've now pushed the button and expanded the Score leaderboard to show the top 500,000 both in-game and on this website. So check out your new rank, and hope you're not 500,001 like half the team here at DICE =)


http://badcompany.ea.com/news/entryid/25745/

NitemareGR
16-09-2008, 07:50
oooo very nice :)

jammin
18-09-2008, 11:13
terminatorgr
tsandler777
pink_panther_gr
vasili13
bluto420
vasiko13
nitemaregr
ixor24
mootsChios
ModusAM
todos_gr

Κι αλλος προστεθηκε στην παρεα

three_brothers1
19-09-2008, 19:36
καθαριστε τ οπλα σας παιδια για αυριο...μετα τις 3 μμ θα ειμαι ετοιμος για μαχη

three_brothers1
19-09-2008, 22:29
terminatorgr
tsandler777
pink_panther_gr
vasili13
bluto420
vasiko13
nitemaregr
ixor24
mootsChios
ModusAM
todos_gr

Κι αλλος προστεθηκε στην παρεα
βαλε και τον touristas μεσα....σημερα τον ειδα να το παιζει:giggle:

Terminator
20-09-2008, 00:52
terminatorgr
tsandler777
pink_panther_gr
vasili13
bluto420
vasiko13
nitemaregr
ixor24
mootsChios
ModusAM
todos_gr

Κι αλλος προστεθηκε στην παρεα
Kαι αυτα μονο απο το φορουμ ετσι...Online εχω συναντησει παρα πολλους Ελληνες.

manos_ps3
20-09-2008, 02:14
Paidia, ki ego paizo fanatika Bad Company. Valte me ki emena sti lista, Manos_GR

three_brothers1
20-09-2008, 17:13
http://badcompany.ea.com/news/entryid/25956/



Good day Soldiers,

With the upcoming release of “Acta Non Verba” and “Par for the Course” multiplayer maps selected by the community, we’d also like to share information on what the additional maps selected by the Battlefield: Bad Company team here at DICE are. Drum roll please…… the winners are “Ghost Town” and “Crossing Over”. These were the additional maps that we felt would be the best for Conquest mode and coincidentally the 3rd and 4th most popular maps from community voting - great minds think alike! The team is really looking forward to sharing these new Conquest Maps with you for free this October.

More news about the update; we have not stopped looking into the VoIP issue on PS3. We are working hard here at DICE and with our partners at Sony to help improve and fix the PS3 VoIP issue. We have also seen some questions about our awards, especially the Savior Trophy and Staying Dry Wild Card. The Savior Trophy has been adjusted to be more achievable and the Staying Dry Wild Card has had its description corrected in the menu. After the update, it will read “Get 50 road kills with the boat in multiplayer”. A news announcement with a full list of fixes and changes that have been included in this update will be released in the near future.

Award Tip: To achieve the Top Squad Wild Card you must earn the Best Squad Trophy in all Gold Rush maps and 10 Squad points. Squad points can be earned by either repairing friendlies’ vehicles (10 points), healing a friendly (10 points), or being a savior of a friendly soldier (15 points).

touristas
21-09-2008, 22:39
nai paidia valte me kai mena

three_brothers1
21-09-2008, 22:42
nai paidia valte me kai mena
απτην στιγμη που εισαι κατοχος του game εισαι μεσα

touristas
23-09-2008, 22:00
re si three giati otan me kaleis mou leei panta fail gamo tin tixi mou?

seaman13
23-09-2008, 22:06
re si three giati otan me kaleis mou leei panta fail gamo tin tixi mou?
idio provlima eiha kai ego me filo...kai to agorasame kai oi 2 se 360...isos to diorthosoun sto eperhomeno patch

three_brothers1
23-09-2008, 22:28
μαλλον θα το φτιαξουν..μην αγχωνεσε..κανε add τον pink_panther_gr και οταν ειναι να παιξουμε και οι 3 μπαινε μαζι του κ θα μεκανει και αυτος προσκληση για να βρθουμε και οι 3

stelios.k
25-09-2008, 16:33
psn-stekou ΓΕΙΑΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ......ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΞΕΝΕΡΟΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΠΑΙΖΩ......

three_brothers1
25-09-2008, 16:47
psn-STEKOU ΓΕΙΑΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ......ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΞΕΝΕΡΟΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΠΑΙΖΩ......
ειμαστε καλη ομαδα με τον γιατρο αρχηγο

jammin
25-09-2008, 21:43
ειμαστε καλη ομαδα με τον γιατρο αρχηγο
ηλικιακα βεβαια γιατι απο ικανοτητα αφηστε τα να πανε

three_brothers1
25-09-2008, 21:52
http://www.filehive.com/files/080925/DSC00839.JPG
ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΚΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ

OfL7ldp_7Zg

ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ

http://www.filehive.com/files/080925/DSC00838.JPG

jammin
25-09-2008, 21:59
καλα ειπα εγω χθες οτι το φιλαρακι μου ειναι κουτσομπολα.
Μας εβγαλε ολα τα απλυτα στη φορα
Απο που να κρυφτεις???

Ο term ομως... σταθερη αξια βρε παιδι μου!!!

three_brothers1
25-09-2008, 22:01
καλα ειπα εγω χθες οτι το φιλαρακι μου ειναι κουτσομπολα.
Μας εβγαλε ολα τα απλυτα στη φορα
Απο που να κρυφτεις???

Ο term ομως... σταθερη αξια βρε παιδι μου!!!
καντε ban τον terminator τωρα...δεν μας αφηνει να αναδειχθουμε..:hide::hide::hide::hide::hide:.....


ειναι unreal το παιδι....η φοτο με το σκορ ειναι 5 λεπτα αφοτου αρχισαμε να παιζουμε:blush:

Terminator
27-09-2008, 20:52
http://www.filehive.com/files/080925/DSC00839.JPG
ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Xαχαχαχαχα, ωστε γι αυτο με ακολουθουσες εκεινη τη μερα...LOL ρε.

three_brothers1
27-09-2008, 20:53
Xαχαχαχαχα, ωστε γι αυτο με ακολουθουσες εκεινη τη μερα...LOL ρε.
εσυ γιατι νομιζες ρε?:rofl::rofl::tiphat:



edit:με εχει κανει ακομη ενας add spartan _power λεγεται..παιζει το παιχνιδι..καλως ηρθες φιλε μου

plakas
28-09-2008, 10:15
Ελληναρες μου απο αυριο θα εχω το BC και θελω να μπω στην μαχη απο το 1 δευτερολεπτο γι αυτο προτεινετε μου καποια κλαν ΠΟΛΙΓΝΟΤΕ σε ποια κλαν εισαι??????

three_brothers1
28-09-2008, 10:33
δεν υπαρχουν clan στο παιχνιδι....το παιχνιδι εχει squad των 4 ατομων....καθε ομαδα εχει 12 ατομα....σαυτα τα 12 ατομα χωριζονται σε 3 squad(την λεγομενη bad company)......με αυτα τα ατομα της squad σου μπορεις να κανεις respawn μαζι τους,να μιλας μαζι τους μεσω μικροφωνου....

Terminator
28-09-2008, 13:18
Απο Ελληνες δεν εχετε ιδεα τι χαμος γινεται.

Ειναι μια ομαδα, μαλλον ομογενεις καθως αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει ενας οτι μενει εξωτερικο και μετα μου συστησε και τους υπολοιπους, οι οποιοι παιζουν συνεχεια.

Επαιζα με αυτους τις προαλλες και κοιταξα σε καποια φαση τo scoreboard, μεσα στο ματς υπηρχαν ουτε λιγο ουτε πολυ οκτω Ελληνες, ισως και παραπανω!

To εθνος μας λατρευει αυτο το παιχνιδι οπως φαινεται χαχαχα

three_brothers1
28-09-2008, 13:39
Απο Ελληνες δεν εχετε ιδεα τι χαμος γινεται.

Ειναι μια ομαδα, μαλλον ομογενεις καθως αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει ενας οτι μενει εξωτερικο και μετα μου συστησε και τους υπολοιπους, οι οποιοι παιζουν συνεχεια.

Επαιζα με αυτους τις προαλλες και κοιταξα σε καποια φαση τo scoreboard, μεσα στο ματς υπηρχαν ουτε λιγο ουτε πολυ οκτω Ελληνες, ισως και παραπανω!

To εθνος μας λατρευει αυτο το παιχνιδι οπως φαινεται χαχαχα
και εγω ξερω ελληνες της διασπορας...αλλα εσυ αλλους θα λες....τα psn τς τα ξερεις?ποσταρε τα αν ειναι

jammin
29-09-2008, 18:14
η παρεα μεγαλωνει διαρκως!!!
Εγω με τον three μονιμοι βεβαια στις συναντησεις μας αλλα οσο περναει ο καιρος μπαινουμε συνεχως με πληρη squad

plakas
29-09-2008, 18:22
παιδες μολις μου ηρθε καντε με add

jammin
29-09-2008, 19:12
παιδες μολις μου ηρθε καντε με add
three ο plakas ετοιμος ειναι απο οτι βλεπω.
Για βαλτον στο κολπο!!!
Μολις γυρισω σπιτι, εχουμε πολυ πολεμο!!!

plakas κανε με κι εσυ add! Να μη χανουμε χρονο
Αντε και καλο bbcing

plakas
29-09-2008, 19:13
σε εχω στο psn jammin (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=799) παμε να φαμε τους κολοτουρκους

three_brothers1
29-09-2008, 19:14
σε εχω στο psn jammin (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=799) παμε να φαμε τους κολοτουρκους
δεν παιζουμε ελληνικη επανασταση ρε:rant:?

jammin
29-09-2008, 19:14
σε εχω στο psn jammin (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=799) παμε να φαμε τους κολοτουρκους
πλακα εχω μιλησει με three, ειμαι στο γραφειο μου τωρα!!!
Θελω να πιστευω οτι κατι τις 1930 θα ειμαι πισω!!!

plakas
29-09-2008, 19:15
ελα να ξυπνατε ελα να ξυπνατε και παμε να του φαμε

jammin
29-09-2008, 19:16
δεν παιζουμε ελληνικη επανασταση ρε:rant:?
αμα κανει ετσι κεφι αστον ρε three!!! Μην του ριξουμε και τη ψυχολογια μολις πηρε το παιχνιδι στα χερια του!!! :rofl:

Αγριεμενο τον βλεπω τον νεο!!! Three τι λες ... μηπως θελει τον γιατρο του και αυτος?

three_brothers1
29-09-2008, 19:17
αμα κανει ετσι κεφι αστον ρε three!!! Μην του ριξουμε και τη ψυχολογια μολις πηρε το παιχνιδι στα χερια του!!! :rofl:

Αγριεμενο τον βλεπω τον νεο!!! Three τι λες ... μηπως θελει τον γιατρο του και αυτος?
εδω το κινητο θελει τον γερμανο του...τον γιατρο δεν θα θελει ο πλακακιας?

jammin
29-09-2008, 19:18
εδω το κινητο θελει τον γερμανο του...τον γιατρο δεν θα θελει ο πλακακιας?
απλα :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Α ρε αυτο δεν ειναι squad... συνεργειο ειναι!!!

plakas
29-09-2008, 19:19
ναι και συνεργιο με α.......................... σαν του σιτου

three_brothers1
29-09-2008, 19:20
xaxa..ο ενας υδραυλικος..ο αλλος πλακας.εσυ εχεις κατασκευαστικη...παμε να χτισουμε ενα σπιτι αποκλειστικα για bc

jammin
29-09-2008, 19:22
ναι και συνεργιο με α.......................... σαν του σιτου
εεεεεεπ
πλακα πλακα μην ξεφυγουμε. Συγκρατησου πλακα!!! Να κρατησουμε επιπεδο

plakas
29-09-2008, 19:23
χαχαχαχαχαχα παμε να δωσουμε προσφορα ρε σωληνοθαφτη

jammin
01-10-2008, 23:06
πλακα καλουτσικο χαβαλε ειχαμε σημερα. Να ξαναπολεμησουμε παρεα!!! Με το που διορθωθει η συνδεση θα μπορουμε να μιλαμε κιολας!!!
Εχω γελασει παρα πολυ. Μπραβο το νιωθεις το παιχνιδι. Σε καποια φαση γελασα με το πανθηρα που ελεγες συνεχεια και μετα σε καποια φαση ηρθα μπροστα σου πηδηξα και μου λες ... τι απο δω.. παμε παμε.
Μπραβο καλη φαση
Και ο todos το χαρηκε. Α ρε three σημερα μας την εκανες, αλλα που θα παει παλι θα σκαλωσουμε!!!

plakas
01-10-2008, 23:52
καλα θα το λιωσω το παιχνιδι πολλυ πορωση thanks poli [three brotheers] που μου το προτηνες jammin και που εισαι ακομα ακομα δεν ξεκινησα θα γινουμε και γαμω τα team παμε παρεα

three_brothers1
02-10-2008, 17:23
πλακα καλουτσικο χαβαλε ειχαμε σημερα. Να ξαναπολεμησουμε παρεα!!! Με το που διορθωθει η συνδεση θα μπορουμε να μιλαμε κιολας!!!
Εχω γελασει παρα πολυ. Μπραβο το νιωθεις το παιχνιδι. Σε καποια φαση γελασα με το πανθηρα που ελεγες συνεχεια και μετα σε καποια φαση ηρθα μπροστα σου πηδηξα και μου λες ... τι απο δω.. παμε παμε.
Μπραβο καλη φαση
Και ο todos το χαρηκε. Α ρε three σημερα μας την εκανες, αλλα που θα παει παλι θα σκαλωσουμε!!!
ειχα ξενερωσει χθες ρε....σημερα ειμαι παλι διαθεσιμος........πλακακια βερε και ενα τσουβαλι κολλα:p

Terminator
03-10-2008, 01:06
καλα θα το λιωσω το παιχνιδι πολλυ πορωση thanks poli [three brotheers] που μου το προτηνες jammin και που εισαι ακομα ακομα δεν ξεκινησα θα γινουμε και γαμω τα team παμε παρεα

Προκειται για τα πιο χρησιμα 60-70Ε που εδωσες ποτε. Το παιχνίδι για μενα τα εχει βγαλει τα λεφτα του και με το παραπανω. Και ρε συ τι μου στελνεις μηνυμα να σου μαθω το παιχνιδι? LOL ρε. Το παιχν θα το μαθεις μονος σου οσο περισσοτερο παιζεις.

In other news, μολις ανακαλυψα οτι πηγα εκτος στα leaderboards του UZI. Οχι και ασχημα :)
http://img525.imageshack.us/img525/5893/leaderboardsup0.th.jpg (http://img525.imageshack.us/my.php?image=leaderboardsup0.jpg)http://img525.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

plakas
03-10-2008, 01:26
25 το αγορασα φιλε μου αλλα και 100 θα εδινα απο τα καλυτερα ονλινε που εχω παιξει αν και δεν εχουμε παικσει παρεα πολυ θα το θελα να κανουμε ομαδα η 4 μας sitos1979 terminator three brothers1 kai pink _panther_gr και να το σκισουμε

jammin
03-10-2008, 12:05
In other news, μολις ανακαλυψα οτι πηγα εκτος στα leaderboards του UZI. Οχι και ασχημα :)
http://img525.imageshack.us/img525/5893/leaderboardsup0.th.jpg (http://img525.imageshack.us/my.php?image=leaderboardsup0.jpg)http://img525.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)
αντε και πρωτος term, αφου ειπαμε... εισαι παικτουρα


25 το αγορασα φιλε μου αλλα και 100 θα εδινα απο τα καλυτερα ονλινε που εχω παιξει αν και δεν εχουμε παικσει παρεα πολυ θα το θελα να κανουμε ομαδα η 4 μας sitos1979 terminator three brothers1 kai pink _panther_gr και να το σκισουμε
πλακα ο term θα τους σκιζει και εμεις θα πινουμε καφεδακι!!!:giggle:
Η αληθεια ειναι βεβαια οταν παιξαμε με τον term παρεα και εγω ειχα πολυ καλα νουμερα!!! Ετσι ειναι αν ο ενας τους κανει κουδουνια... η δουλεια γινεται πιο ευκολη και για τους υπολοιπους της ομαδας!!!

jammin
03-10-2008, 14:38
πλησιαζει το ΣΚ!!!
Μηπως... λεω μηπως πρεπει να οργανωνομαστε???
three κανονισε να εισαι μεσα...
Διορθωθηκε (κατα τα φαινομενα) και η συνδεση μου...
ΣΚ ειναι αυτο να μην ριξουμε και λιγο γελιο?

ο πλακας στο μεταξυ ειναι παντα ετοιμοπολεμος και παντα ευδιαθετος απο οτι εχω καταλαβει!!!!
term... το ΣΚ νομιζω οτι ειναι η καταλληλη στιγμη για τα ΙΕΚ Bad Company! Αν θυμαμαι καλα καποιος σου ζητησε μαθηματα :jiggy::jiggy::jiggy:

plakas
03-10-2008, 16:34
σαββατο παντρευετε ενας φιλος και για να πω την αληθεια θα παω τηα χερετησω και θα γυρισω σας θελω ολους ετοιμοπολεμους αδερφια να μποθμε μεσ στα σκοπια

Terminator
03-10-2008, 19:28
πλησιαζει το ΣΚ!!!
Μηπως... λεω μηπως πρεπει να οργανωνομαστε???
three κανονισε να εισαι μεσα...
Διορθωθηκε (κατα τα φαινομενα) και η συνδεση μου...
ΣΚ ειναι αυτο να μην ριξουμε και λιγο γελιο?

ο πλακας στο μεταξυ ειναι παντα ετοιμοπολεμος και παντα ευδιαθετος απο οτι εχω καταλαβει!!!!
term... το ΣΚ νομιζω οτι ειναι η καταλληλη στιγμη για τα ΙΕΚ Bad Company! Αν θυμαμαι καλα καποιος σου ζητησε μαθηματα :jiggy::jiggy::jiggy:

Ρε φιλε καθε ποστ σου με κανει να γελαω ακομα περισσοτερο απο το προηγουμενο...

three_brothers1
03-10-2008, 21:31
πλησιαζει το ΣΚ!!!
Μηπως... λεω μηπως πρεπει να οργανωνομαστε???
three κανονισε να εισαι μεσα...
Διορθωθηκε (κατα τα φαινομενα) και η συνδεση μου...
ΣΚ ειναι αυτο να μην ριξουμε και λιγο γελιο?

ο πλακας στο μεταξυ ειναι παντα ετοιμοπολεμος και παντα ευδιαθετος απο οτι εχω καταλαβει!!!!
term... το ΣΚ νομιζω οτι ειναι η καταλληλη στιγμη για τα ΙΕΚ Bad Company! Αν θυμαμαι καλα καποιος σου ζητησε μαθηματα :jiggy::jiggy::jiggy:
παιδια τ σκ θα παω γιαννενα να παω να δω την κοπελα μ...δεν θα ειμαι διαθεσιμος.....:oops:.....γιατρε οσο για τα ΙΕΚ (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ)ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΜΑΔΑ:bow:

jammin
03-10-2008, 22:54
σημερα δεν μπορεσα να μπω καθως μολις τωρα γυρισα στο σπιτι απο τη δουλεια και τωρα ειμαο και κουρασμενος για οτιδηποτε...
Παντως προς Κυριακη με βλεπω για κολληματακι τρελο!

plakas
03-10-2008, 23:03
ελα ρε πανθηρα που εισουν κανενας απο το φορουμ δεν ηταν αποψε

jammin
03-10-2008, 23:55
ελα ρε πανθηρα που εισουν κανενας απο το φορουμ δεν ηταν αποψε
sorry ρε φιλε αλλα γυρισα αργα και δεν ειχα καθολου κουραγιο για παιχνιδι! Αυριο θα φυγω απο την πολη μου και θα γυρισω Κυριακη.
Κυριακη απογευματακι λοιπον θα ειμαι μεσα! Συνδεσε bluetooth να μιλαμε κιολας!

plakas
05-10-2008, 14:54
τι ηταν αυτο ρε πανθηρα σημερα αντιπαλοι και να αλλοιλοσκοτωνομαστε και δεν φτανει αυτο ειμουν και ο αυτοκολητοσ στοχος σου καλη συνεχεια φιλε μου

jammin
07-10-2008, 02:23
three αρκετες μερουλες εχουμε να τα πουμε!!!
Εσυ πηγες ταξιδακι 2 μερουλες τις επομενες 2 ασχοληθηκα (κολλησα ειναι το πιο σωστο) με το cod με αποτελεσμα να εχουμε αρκετες μερουλες να κανουμε ματσακι.
Δεν πιστευω να μου στεναχωριεσαι... ο γιατρος θα σε ξαναγιατρεψει!!!
Θα κανονισουμε οποτε να ριξουμε μερικες σφαιρες παρεα. Εννοειται οτι και με τον πλακα που και εκεινος ασχολειται με το cod αυτες τις μερες!

plakas
09-10-2008, 13:54
το παρατησαμε το παιχνιδακι ρε

jammin
09-10-2008, 15:03
το παρατησαμε το παιχνιδακι ρε
αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι θα το ξεχασουμε κιολας!!!
Δεν πρεπει να ξεχναμε αλλωστε οτι εχουμε και φιλαρακια μεσα στο παιχνιδι αυτο (να ξερουν και αυτα τα φιλαρακια οτι δεν τα ξεχναμε... έτσι? )!!!

plakas
09-10-2008, 15:18
απο οτι βλεπω ειναι σε αναμονη για nba2k9 φιλε γιωργο αστα κολησαμε και εμεις

three_brothers1
09-10-2008, 20:53
κοιταξτε οτι ειμαστε σε αναμονη για ΝΒΑ ειναι γνωστο....αλλα ολη την βδομαδα μου βγαινανε μερεμετια....αφηστε......και δεν ειχα κουραγιο για μαχες

jammin
10-10-2008, 10:25
κοιταξτε οτι ειμαστε σε αναμονη για ΝΒΑ ειναι γνωστο....αλλα ολη την βδομαδα μου βγαινανε μερεμετια....αφηστε......και δεν ειχα κουραγιο για μαχες
φοβηθηκαμε μην παρεξηγηθηκες φιλε!!!
Αυτο θα ελλειπε, να παρεξηγηθεις με αλλον το καταλαβαινω, αλλα με τον γιατρο σου?

three_brothers1
10-10-2008, 22:59
φοβηθηκαμε μην παρεξηγηθηκες φιλε!!!
Αυτο θα ελλειπε, να παρεξηγηθεις με αλλον το καταλαβαινω, αλλα με τον γιατρο σου?
γιατι και εγω...θελω τον γιατρο μου.......

jammin
03-11-2008, 12:19
Χθες ξαναμπηκα στο online του παιχνιδιου παρεα με τον φιλο three και το χαρηκα πολυ!
Δυστυχως δεν ειχα την ευκαιρια να τον γιατρεψω καμια φορα :giggle::giggle: αφου την περισσοτερη ωρα ειχαμε χασει ο ενας τον αλλο (τεραστια αυτη η par for the course).
Ενα ιδιαιτερα θετικο του τελευταιου patch ηταν η επικοινωνια. Πλεον μπορεις να μιλας και στο lobby αλλα και μεσα στην πιστα κανονικοτατα!

plakas
05-11-2008, 23:04
ante twra pou bghka apo to mpanaki na ta poume

three_brothers1
29-11-2008, 12:29
paidia poios einai g maxi simera?

artant
29-11-2008, 12:32
pio arga 3bro egw isws

three_brothers1
29-11-2008, 12:33
pes m file m...egw paw n pexw...

MilitaryRaiden
29-11-2008, 12:48
Παιδιά, καλημέρα. Κάντε με add για battlefield:BC - το λιώνω στο 360 αλλά είμαι τόσο άρρωστος που - επειδή το βρήκα GOLD EDITION = 25 ευρώ - το πήρα και για PS3...Κάψιμο!

jammin
29-11-2008, 12:53
pes m file m...egw paw n pexw...
σταθερη αξια... ετσι φιλαρακι?

three_brothers1
29-11-2008, 13:02
σταθερη αξια... ετσι φιλαρακι?
den t allazw g kanena:blush:

jammin
29-11-2008, 13:05
den t allazw g kanena:blush:
ο terminator τι κανει? Εξακολουθει το βιολι του?

three_brothers1
29-11-2008, 13:07
damn yes

plakas
29-11-2008, 13:20
BAD FTW RE

Terminator
01-12-2008, 15:55
ο terminator τι κανει? Εξακολουθει το βιολι του?

Xαχα, εδώ είμαι. Όπως ειπα και στο αλλο thread, ξεχαστε το codww και το gears 2. Αυτο εδω ειναι το multiplayer game of the year.

plakas
01-12-2008, 15:58
ναι εξολοθρευτη αλλα το θεμα ειναι ο χαβαλες και στο bad λυπαμε που το λεω γιατι ειναι παιχνιδαρα μακραν ποιο μπροστα απο cod σε ολα εκτος απο συμμετοχη Ελληνων για ομιλια και οργανωση ενω το τελευταιο τα εχει αριστα και αρμονικα κριμα μονο αυτο εχω να πω κριμα

jammin
01-12-2008, 17:50
ναι εξολοθρευτη αλλα το θεμα ειναι ο χαβαλες και στο bad λυπαμε που το λεω γιατι ειναι παιχνιδαρα μακραν ποιο μπροστα απο cod σε ολα εκτος απο συμμετοχη Ελληνων για ομιλια και οργανωση ενω το τελευταιο τα εχει αριστα και αρμονικα κριμα μονο αυτο εχω να πω κριμα
συμφωνω. Μπορει βεβαια το ζητημα της επικοινωνιας να εχει λυθει αλλα δυστυχως οταν σου δινει την δυνατοτητα να υπαρχουν μονο 4 ατομα στα squads δεν μπορεις να βρεθεις με περισσοτερα ατομα. Καυ περισσοτερα ατομα συνεπαγεται περισσοτερος χαβαλες.

Terminator
01-12-2008, 20:31
συμφωνω. Μπορει βεβαια το ζητημα της επικοινωνιας να εχει λυθει αλλα δυστυχως οταν σου δινει την δυνατοτητα να υπαρχουν μονο 4 ατομα στα squads δεν μπορεις να βρεθεις με περισσοτερα ατομα. Καυ περισσοτερα ατομα συνεπαγεται περισσοτερος χαβαλες.

Εκτος αν ειστε σαν και μενα που βαριεμαι να βαλω headset και δεν με νοιαζει η επικοινωνια, παρα μονο η εξολοθρευση των αντιπαλων :)

jammin
01-12-2008, 20:46
Εκτος αν ειστε σαν και μενα που βαριεμαι να βαλω headset και δεν με νοιαζει η επικοινωνια, παρα μονο η εξολοθρευση των αντιπαλων :)
ε ναι ειναι και αυτο!!!
Το ειχα ξεχασει... θυμαμαι μια φορα που εμεις μιλουσαμε κι εσυ εστελνες μηνυματα!!!:jiggy:

three_brothers1
09-12-2008, 21:38
παιδια εγω παιζω τελευταια οποιος θελει μ κανει add

jammin
10-12-2008, 02:23
παιδια εγω παιζω τελευταια οποιος θελει μ κανει add
οποιος θελει με κανει add??? Τι λες βρε three???
Ηθελες να πουλησεις το cod ε?
Ειπαμε βρε φιλε ωραιο το battlefield... αλλα μακαρι να ειχε τη δυνατοτητα να παιζουμε περισσοτερα απο 4 ατομα παρεα στο online!!!

three_brothers1
04-01-2009, 21:06
παιδια εγω συνεχιζω και παιζω ακομα το παιχνιδι......σε αναμονη του killzone φυσικα....οποιος θελει ας μ πει να παιξουμε...ο μονος που κυριολεκτικα το λιωνει και ειναι και παιχταρας ειναι ο terminator......ετυχε να τν σκοτωσω σχεδον οσες φορες βρεθηκε μπροστα μ(φυσικα το βλεμμα του αλλου εβοσκε) αλλ δεν γλιτωσε....βγηκε 1ος σε οσες πιστες ημουν μεσα.....ειναι δυνατον?

Terminator
05-01-2009, 17:32
Χαχαχαχαχαχα

Να σαι καλα ρε three.

Killzone ξε-Killzone, για καποιους απο μας το Bad Company Θα πεθανει μονο οταν θα ερθει το sequel, απλα πραματα.

jammin
09-01-2009, 13:28
τους χαιρετισμους μου στην παλια μου την παρεα απο το battlefield!!!
Το σιγουρο ειναι οτι και το επομενο θα το τιμησω γιατι ασχετα απο το εαν παιζω cod και το battlefield ειναι απο τα αγαπημενα μου!!!
Term φατους ολους ρε φιλε και ριξε κανενα πιστολιδι και για μενα!

Terminator
11-01-2009, 18:59
Tρομακτικός αριθμός από νέωπες τις τελευταίες μερες.

Σημερα για πρωτη φορα από τοτε που πηρα το παιχνίδι βρεθηκα σε ομαδα οπου ημουν ο μονος με top rank, όλοι οι αλλοι ειχαν τα κατωτερα η δεν ειχαν και καθολου... Δυστυχως, οι αντιπαλοι ήταν ολοι κορυφαιοι και μας θερισαν.

Απο τη μια χαιρομαι που ερχονται νεοι παικτες στο παιχνιδι, απο την αλλη ομως η παντελης απουσια team balancing κανει τα πραγματα τραγικα.

stelios.k
12-01-2009, 22:32
:yay:καλα ειναι απολαυση να παιζης με νεους.......[αντιπαλους]...:yay:

NakataGreece
14-01-2009, 03:19
paidia kalhspera.paizw kai egw bad company.opoios 8elei as me kanei add.NakataGreece

Eddy_Gordo
28-05-2011, 20:51
Molis proxtes ekana agora, an kapios kaigetai akoma as voithisei kai emena kanontas me add sto psn

thanks