PDA

View Full Version : Anime Game !!!To εχετε ξαναδει???



geogoku
08-06-2008, 00:32
μολις τωρα κοιταγα τα παιχνιδια που εχουν βγει με θεμα το dragonball για να λυσω καποια απορια του φιλου dragonpaul και επεσε το ματι μου στο παρακατω παιχνιδι!!!το γνωριζατε? δινω το παρακατω link οπως και videos απο το εν λογω παιχνιδι για να παρετε μια γευση...

intro
NYlfpX5hkMg
gameplay
WbMGMKAX1TY



link : http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_Stadium_D.O.N

WolfRathmA
08-06-2008, 03:15
OUA OY!

Φενεται πολυ καλο! Πιο ειναι;

geogoku
08-06-2008, 04:48
OUA OY!

Φενεται πολυ καλο! Πιο ειναι;

λεγεται battle stadium DON (Dragonball-One Piece-Naruto) και απ'οτι βλεπω βγηκε για PS2 στις 20 ιουλιου 2006 μονο στην ιαπωνια δυστυχως...

Omega
08-06-2008, 05:07
To κερατο τους το βερνικωμενο!ΤΟ ΘΕΛΩ και αυτο το παιχνιδι.
Κανα μεσιτη με ακρες εκει περα ξερετε?

muku
10-06-2008, 15:55
To ps2 σου διαθέτει δυνατότητα να παίζει "ασφαλή αντίγραφα" Omega?

Nightwolf
10-06-2008, 20:09
από ότι βλέπω είναι μία μείξη των dragonball και από το παιδκό οι περιπέτειες του drake πού έδειχνε κάθε ΣΚ το άλτερ. μάλλον θα είναι μάχες μεταξύ τών ηρώων των κινουμένων σχεδίων.

Omega
10-06-2008, 23:53
To ps2 σου διαθέτει δυνατότητα να παίζει "ασφαλή αντίγραφα" Omega?


Το ps2 μου τα εχει κακαρωσει εδω και 3 μηνες,καταπιαστικα και εγω με τα παιχνιδια του ps3 και δεν ετυχε να βρω κανα μεταχειρισμενο ή να αγορασω κανα καινουργιο.
Αν σκεφτεις οτι εχω την εκδοση των 60 gb ενας λογος παραπανω.

muku
11-06-2008, 01:52
Αστα να πάνε και μένα τα ίδια το ps2 μου... Στην έκανα την ερώτηση γιατί υπάρχει στο internet το συγκεκριμένο παιχνίδι. Να το βρεις original δύσκολο και δεν νομίζω ότι θα παίζει κιόλας στο ps3 εκτός αν έχεις ntsc. Μια καλή λύση πάντως είναι να ανοίξεις το ps2 και να του δώσεις παραπάνω ισχύ στο μάτι, μόνος σου πριν πας να αγοράσεις άλλο. Την πρώτη φορά που τα φτύσε το δικό μου, αυτό έκανα και με βγάλε για άλλο έναν χρόνο.

Omega
11-06-2008, 01:54
Αν ανοιξω το PS2 θα του το βγαλω το ματι..δεν θα του δωσω παραπανω ισχυ κτλ hahaha
Ευχαριστω για την συμβουλη παντως :)

Avenger_Seraphim
17-06-2008, 18:47
Οταν ειχε κυκλοφορησει ειχα ασχοληθει για 1-2 βδομαδες...Σαν παιχνιδι δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο. θυμιζει Σμας Μπρος της νιντεντο το ολο στήσιμο. Για 4πλο ισως να εχει φάση,αλλα και παλι για να ξεκλειδώσεις χαρακτηρες πρεπει να βασιστείς στη τυχη. Στο τελος καθε 1player mode, αν εχει κερδίσει καποια αποστολη (τυχαια παντα γιατι δεν υπαρχει faq αφου δεν εχει το ιδιο requirement) περνεις κατι κερματα,τα οποια τα χρησιμοποιείς στον ηλεκτρονικο κουλοχερι ΧΡ και αν πετυχεις χαρακτηρα,πετυχες...

Σε αμερικη ειναι αδυνατον να βγει,γιατι τα δικαιωματα για αυτες τις τρεις σειρες τα εχουν διαφορετικες εταιριες...οποτε καταλαβαίνετε

ΥΓ:τα ιαπωνικα παιχνιδια του ps2 δεν θα παιζουν σωστα στο ps3 επειδη μονο τα ps3 games ειναι region free.

redismagik
17-06-2008, 18:58
moufa periopis mou fenete.......................